Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
582 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 582 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Καλώς ήρθατε κοστελ και χρυσα στην παρεούλα!
Σοφκι περάστικα και προσοχή! Και μένα κάτι με τριγυρνάει αλλά δεν με έπιασε.... ακόμη!
Κοιμήθηκα στις 6, ξύπνησα στις 10. Άμα έχει και το κορίτσι μου τέτοιο πρόγραμμα...την βάψαμε...
Τώρα περιμένω το δεματάκι μου από τα next...πήρα δώράκια για τις φίλες μου που έγιναν πρόσφατα μανούλες και δύο φορμάκια για το κορίτσι μου. Ξεκινάμε δειλά, αλλά μάλλον θα πάρω όλο το site... και επειδή έχω ρομαντική διάθεση σήμερα λέω να μοιραστώ μαζί σας το παρακάτω τραγούδι που είναι μια γλυκιά, μελωδική ευχή για τα μωράκια μας...
https://www.youtube.com/watch?v=p_cdXNWD1VY

Μονο τοσο λιγο κοιμασαι??εγω γιατι νυσταζω συνεχεια?Κοιμηθηκα 2-9 κ νιωθω ενα ρακος...Ασε που αρχισαν παλι οι καουρες...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω ειμαι πηγα πηρα το παιδι απο τα νηπια!γιατρικο για λαιμο? ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΜΕΛΙ ΚΑΙ 3-4 ΣΤΑΓΟΝΕς ΛΕΜΟΝΙ ΦΥΣΙΚΟ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ !!!!!!2-3 ΦΟΡΕς ΤΗ ΜΕΡΑ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την filitsaki στις Δευ Σεπ 24, 2012 1:31 am, 1 φορά

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να κοιμηθώ νωρίς δεν μπορώ αλλά συνήθως το πάω μέχρι τις 4. Και μετά ξυπνάω καλές 12 ή και πιο αργά. Αρκει βέβαι να έχω ησυχία. Σήμερα με πήρε τηλεφωνο το παλικάρι μου στις 10 και μετά δεν μπόρεσα να κοιμηθώ άλλο. Διάβασα λίγο στο κρεβάτι αλλά μπααααααααα... ελπίζω να κοιμηθω νωρίς σήμερα το βράδυ. Και έχουμε και ραντεβού στον γιατρό σήμερα...κομματια θα παώ...πονάει και το κεφάλι μου, άνοιξε και η μύτη μου πάλι, αλλά αυτά τα περίμενα...καθιερωμένος φόβος πριν πάω στον γιατρό...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Να κοιμηθώ νωρίς δεν μπορώ αλλά συνήθως το πάω μέχρι τις 4. Και μετά ξυπνάω καλές 12 ή και πιο αργά. Αρκει βέβαι να έχω ησυχία. Σήμερα με πήρε τηλεφωνο το παλικάρι μου στις 10 και μετά δεν μπόρεσα να κοιμηθώ άλλο. Διάβασα λίγο στο κρεβάτι αλλά μπααααααααα... ελπίζω να κοιμηθω νωρίς σήμερα το βράδυ. Και έχουμε και ραντεβού στον γιατρό σήμερα...κομματια θα παώ...πονάει και το κεφάλι μου, άνοιξε και η μύτη μου πάλι, αλλά αυτά τα περίμενα...καθιερωμένος φόβος πριν πάω στον γιατρό...
γιατι φοβασαι?

kostel25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσιαααααααα καλημερα σε ολεςςςςςς...τι κανετε????να σας ρωτησω κατιιιιι...καταρχην εγω εχω πητ 6/1 και εχω κατι πονακια οχι στην κοιλια λιγο πιο κατω και υγρα φυσικα εσεις τα εχετε αυτα???ειναι φυσιολογικαααα????φοβαμαιιιιιι....

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγώ έχω πονάκια και υγρά. Φυσιολογικά είναι τα πονάκια μου είπε ο γιατρός. Δεν ανησυχεί. Για τα υγρά δεν τον ρώτησα τελευταία φορά που πήγα γιατί δεν είχα. Τώρα τα απέκτησα...!

Sofki άκου και αυτό. https://www.youtube.com/watch?v=JzOV2FF9pjk το λατρεύω.
και εγώ με Yanni και Σπανουδάκη θα τη κοιμίζω... χιχιχι!

Κορίτσια ήμουν την Παρασκευή +3300 αλλά τη Κυριακή που ζυγίστηκα είχα πάρει ένα κιλό. πως τα κατάφερα μέσα σε ένα σκ. και δεν έφαγα κάτι τρελό.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:Να κοιμηθώ ...καθιερωμένος φόβος πριν πάω στον γιατρό...
γιατι φοβασαι?

Φοβάμαι γιατί είμαι η μεγαλύτερη φοβιτσιάρα του κόσμου!!! Χτυπάει άλλος και λιποθυμάω εγώ στην ιδέα και μόνο οτι μπορεί να δω αίμα.

κόστελ κι εγώ λίγο πονάω χαμηλά. Ιδίως όταν σηκώνομαι γρήγορα. Θα ρωτήσω σήμερα τον γιατρό. Αν το νιώθεις πολύ ενοχλητικό, πάρε ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="discordia"]
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:Να κοιμηθώ ...καθιερωμένος φόβος πριν πάω στον γιατρό...
γιατι φοβασαι?

Φοβάμαι γιατί είμαι η μεγαλύτερη φοβιτσιάρα του κόσμου!!! Χτυπάει άλλος και λιποθυμάω εγώ στην ιδέα και μόνο οτι μπορεί να δω αίμα.

flower ηρεμησε βρε ολα καλα θα ειναι!απλη εξεταση εχεις?εγω αυριο εχω β επιπεδου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα πονακια μπορει να ειναι απο το εντερο...Εγω εχω που κ που.Οσο για υγρα...Πλημμυρα...Συνεχεια με σερβιετακια ειμαι.Παντα ειχα αρκετα υγρα αλλα τωρα παραπαει το θεμα.Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ρωτησει το γιατρο γιατι σε χρωμα κ οσμη δε διαφερουν απο αυτα που ειχα κ πριν την εγκυμοσυνη.

Σμαρω μου ποτε θα αρχισεις να παιρνεις χαλαρα το θεμα των γιατρων?Δεν θα ακουσεις κατι τραγικο οποτε μην αγχωνεσαι αδικα.

Σημερα το μενου τι εχει?Εμεις παλι μοσχαρι... Crying or Very sad Θα κανω κ μια περιποιημενη σαλατουλα με λαχανο, καροτο, κοκκινη πιπερια κ μηλο!Λατρευω τα φρουτα στη σαλατα!

kostel25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σας ευχαριστω κοριτσια που μου απαντησατε ησυχασααααααααα...ξερετε ειναι η δευτερη μου εγκυμοσυνη γιατι την πρωτη την σταματησαμε οταν ημουν 2 μηνων αφου δεν ακουσαμε καρδουλα του καναμε την εξεταση αλλα δοξα τον θεο δεν ειχα καποιο προβλημα απλα λεει συμβαινει και τωρα στην δευτερη οταν ημουν 2 μηνων ειχα μεγαλη αποκολληση 7 εκ και εκατσα στο κρεβατι για 2 μηνες αλλα ευτυχως τωρα ειναι ολα καλα...αλλα με οσα περασα αγχωνομαι με το παραμικροοοοοοο.....

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χμ εμείς επειδή περιμένω επισκέπτες το βράδυ λέμε να φάμε κανένα σαντουιτσάκι τώρα και το βράδυ να φτιάξουμε κάτι.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσάκι, ναι, απλή εξέταση έχω! Στη β επιπέδου πονούσε το κεφάλι μου από μια βδομάδα πριν, ενώ τώρα στην απλή, μόλις από χθες!!!

Δώρα πραγματικά νόμιζα οτί είμαι χαλαρή. Έχω γεμίσει με δραστηριότητες (όχι δουλειές, αυτά κάνω πως δεν τα βλέπω, μόνο τα βασικά κάνω)τις μέρες μου ώστε να μην σκέφτομαι. Να φανταστείς το είχα εντελώς ξεχάσει το ραντεβού το σημερινό...κατα τύχη έπεσα πάνω του την παρασκευή που κάτι έψαχνα στην ατζέντα μου. Κάνω διάφορα για να αποβάλλω το άγχος αλλά αυτό είναι κάπου τρυπωμένο και δεν το έχω ανακαλύψει ακόμη.
Όσο για φαγητό μόλις έκανα αυγοφετούλες και επειδή το παλικάρι μου δεν θα έρθει για μεσημέρι και θα συναντηθούμε κατευθείαν στον γιατρό, μάλλον αυτές θα φαω....μιαμ μιαμ μιαμ

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Φιλιτσάκι, ναι, απλή εξέταση έχω! Στη β επιπέδου πονούσε το κεφάλι μου από μια βδομάδα πριν, ενώ τώρα στην απλή, μόλις από χθες!!!

Δώρα πραγματικά νόμιζα οτί είμαι χαλαρή. Έχω γεμίσει με δραστηριότητες (όχι δουλειές, αυτά κάνω πως δεν τα βλέπω, μόνο τα βασικά κάνω)τις μέρες μου ώστε να μην σκέφτομαι. Να φανταστείς το είχα εντελώς ξεχάσει το ραντεβού το σημερινό...κατα τύχη έπεσα πάνω του την παρασκευή που κάτι έψαχνα στην ατζέντα μου. Κάνω διάφορα για να αποβάλλω το άγχος αλλά αυτό είναι κάπου τρυπωμένο και δεν το έχω ανακαλύψει ακόμη.
Όσο για φαγητό μόλις έκανα αυγοφετούλες και επειδή το παλικάρι μου δεν θα έρθει για μεσημέρι και θα συναντηθούμε κατευθείαν στον γιατρό, μάλλον αυτές θα φαω....μιαμ μιαμ μιαμ
ειδες γλυκια μου?ηδη προοδευεις!!!!αντε καλα αποτελεσματα!εγω μπιφτεκακια με πατατες!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
ειδες γλυκια μου?ηδη προοδευεις!!!!αντε καλα αποτελεσματα!εγω μπιφτεκακια με πατατες![/quote]

επειδή είμαι πρώτη νοικοκυρά θα σας πω για τα μπιφτεκάκια μου! Την προηγούμενη βδομάδα έκανα, ήταν τόση η "χαρά" μου που τα έκανα με βαριά καρδιά και όσο πιο υγιεινά μπορούσα. Φυσικά στον φούρνο, στην λαδόκολλα. Βγήκαν σαν κούκις! Μικρά, στεγνά και σκούρα (ήθελα να ψηθούν τέλεια!). Εγώ έφαγα ένα, τα υπόλοιπα το παλικάρι μου σαν σνακ. Περνούσε, έπαιρνε ένα και έφευγε....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:
filitsaki έγραψε:
ειδες γλυκια μου?ηδη προοδευεις!!!!αντε καλα αποτελεσματα!εγω μπιφτεκακια με πατατες!

επειδή είμαι πρώτη νοικοκυρά θα σας πω για τα μπιφτεκάκια μου! Την προηγούμενη βδομάδα έκανα, ήταν τόση η "χαρά" μου που τα έκανα με βαριά καρδιά και όσο πιο υγιεινά μπορούσα. Φυσικά στον φούρνο, στην λαδόκολλα. Βγήκαν σαν κούκις! Μικρά, στεγνά και σκούρα (ήθελα να ψηθούν τέλεια!). Εγώ έφαγα ένα, τα υπόλοιπα το παλικάρι μου σαν σνακ. Περνούσε, έπαιρνε ένα και έφευγε....[/quote] εσυ εφαγες και το μποντρινι στη μαγειρικη! Razz

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
discordia έγραψε:Όσο για φαγητό μόλις έκανα αυγοφετούλες και επειδή το παλικάρι μου δεν θα έρθει για μεσημέρι και θα συναντηθούμε κατευθείαν στον γιατρό, μάλλον αυτές θα φαω....μιαμ μιαμ μιαμ


Έβρασες αυγά και τα έκοψες σε φέτες δηλαδή;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγοφετες...Κ εγω τις σκεφτομουν πριν λιγες μερες αλλα το ψωμι δεν προλαβαινει να μπαγιατεψει (το τρωω ολο!) κ δεν ειχα με τι να φτιαξω. Λετε οι φρυγανιες να κανουν? Τωρα μου ηρθε δεν εχω δοκιμασει ποτε...

Αρα προοδευεις κ στο θεμα των γιατρων...Ωραια!Αντε την επομενη φορα ισως να εισαι καλυτερα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμ αυγοφετες ε? μου θυμισατε τα παιδικα μου χρονια.καλησπερες πολλες κ τρελες.με ξενυχτησε παλι το καμαρι μου.(οχι ο γιος ο αντρας μου) κ ειμαι ολιγον σαν το κουνουπιδι

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicioami έγραψε:
discordia έγραψε:Όσο για φαγητό μόλις έκανα αυγοφετούλες και επειδή το παλικάρι μου δεν θα έρθει για μεσημέρι και θα συναντηθούμε κατευθείαν στον γιατρό, μάλλον αυτές θα φαω....μιαμ μιαμ μιαμ


Έβρασες αυγά και τα έκοψες σε φέτες δηλαδή;

Βουτας μπαγιατικες φετες ψωμι σε λιγο γαλα κ αυγο χτυπημενο (αν θες βαζεις κ αλατι-πιπερι) κ τις τηγανιζεις...Πανευκολο κ νοστιμο!Γευση απο τα παιδικα μου χρονια...

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
doritaki έγραψε:
vicioami έγραψε:
discordia έγραψε:Όσο για φαγητό μόλις έκανα αυγοφετούλες και επειδή το παλικάρι μου δεν θα έρθει για μεσημέρι και θα συναντηθούμε κατευθείαν στον γιατρό, μάλλον αυτές θα φαω....μιαμ μιαμ μιαμ


Έβρασες αυγά και τα έκοψες σε φέτες δηλαδή;

Βουτας μπαγιατικες φετες ψωμι σε λιγο γαλα κ αυγο χτυπημενο (αν θες βαζεις κ αλατι-πιπερι) κ τις τηγανιζεις...Πανευκολο κ νοστιμο!Γευση απο τα παιδικα μου χρονια...

ωραιο ακουγεται. Δεν το ηξερα...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="vicioami"]
discordia έγραψε:Όσο για φαγητό μόλις έκανα αυγοφετούλες και επειδή το παλικάρι μου δεν θα έρθει για μεσημέρι και θα συναντηθούμε κατευθείαν στον γιατρό, μάλλον αυτές θα φαω....μιαμ μιαμ μιαμ


Έβρασες αυγά και τα έκοψες σε φέτες δηλαδή;[/quote

επ, τι ερώτηση είναι αυτή!!! Οι αυγόφετες είναι μπαγιάτικο ψωμί κομμένο σε φέτες που το βουτάς μέσα σε αυγό χτυπημένο με λίγο αλάτι και λίγο γάλα και μετά το τηγανίζεις μέχρι να πάρει χρώμα. Πως τις τρως? με τα παντα....ζαχαρη, μελι, νουτέλα, νουτέλα, νουτέλα, κασερακι, τυρακι, σαλαμακι...βάζεις ο,τι θες επάνω και ορμας... δοκίμασε το!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="discordia"]
vicioami έγραψε:
discordia έγραψε:Όσο για φαγητό μόλις έκανα αυγοφετούλες και επειδή το παλικάρι μου δεν θα έρθει για μεσημέρι και θα συναντηθούμε κατευθείαν στον γιατρό, μάλλον αυτές θα φαω....μιαμ μιαμ μιαμ


Έβρασες αυγά και τα έκοψες σε φέτες δηλαδή;[/quote

επ, τι ερώτηση είναι αυτή!!! Οι αυγόφετες είναι μπαγιάτικο ψωμί κομμένο σε φέτες που το βουτάς μέσα σε αυγό χτυπημένο με λίγο αλάτι και λίγο γάλα και μετά το τηγανίζεις μέχρι να πάρει χρώμα. Πως τις τρως? με τα παντα....ζαχαρη, μελι, νουτέλα, νουτέλα, νουτέλα, κασερακι, τυρακι, σαλαμακι...βάζεις ο,τι θες επάνω και ορμας... δοκίμασε το!!!!


μιαμ μιαμ δν με λυπαστε? κ δν εχω κ ψωμι ελεοοοοοοοος

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα το παπακι ηταν το πρωτο που ειχε μπει στην λιστα δεν τπ συζητω!!!!
Εμενα σημερα το προγραμμα εχει κοτοπουλο πατατα και σαλατα...Ρε κοριτσια δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα τωρα πειναω λιγοτερο απο πριν Razz Razz
Εμενα με πιανει αγχος μονο οταν ειμαι στον γιατρο....Μεχρι να μπω...Αλλα τωρα που την νιωθω δεν εχω τοσο θεμα...Σημερα κλοτσησε και τον μπαμπα της για να ξυπνησει... Rolling Eyes Rolling Eyes
Αλλα τις προηγουμενες φορες εκει που η πιεση μου ειναι παντα 11-12 η μεγαλη φτανει στο 13,5....
Εχω ακομα 10 μερουλες για το ραντεβου μας!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι εχω πεθυμησει ενα ΦΡΙΚΑΣΕ!!!!! αντε να βγουν τα μαρουλακια!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 10 564595

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ τις είχα ξεχασμένες σε μια γωνιά από την εποχή που μας έκανε η γιαγια μου αλλά η μπέμπα μου τις ξαναέφερε στο προσκήνιο! και λέω η μπέμπα γιατί ό, τι και να θέλω να φαω σε αυτην τα ρίχνω. Δεν πιάνει αλλά εγώ το λέω.
Δώρα λες να ηρεμώ, ή να φταίει οτι αργά θυμήθηκα το ραντεβού? Ε, ό,τι και να'ναι θα περάσει. Θα πάω εκεί, θα δω το κορίτσι μου, θα πω καμιά βλακεία στο γιατρό και μετά θα περιμένω τον επόμενο μήνα!

κουήν πάρε ψωμί σήμερα, να είσαι έτοιμη για αύριο.

Σοφία, στο ιατρείο με πιάνει υπνηλία. Με το που κάθομαι στον καναπέ κουτουλάω. Πίεση γενικά δεν έχω. Τώρα αμα ανεβαίνει όταν είμαι σπίτι, την πατήσαμε αλλά δεν έχω και κανένα σύμπτωμα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις