Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
566 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 566 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθαμε για να δουμε την κολλητη μου που φευγει γερμανια Sad Sad
Χαλια ημουν ολη μερα...ουσιαστικα μεχρι να ξυπνησουμε και να φαμε ξααφυγαμε..Αλλα μην αγχωνεσαι ερχομαστε σχνα πυκνα Wink

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι στο θεμα φαγητο κοριτσια.Με εξαιρεση το μπαμπα μου!Κ τπτ να μη βαλεις στο τραπεζι, ψωμι κ τυρι να εχεις θα φαει κ δε θα πει κουβεντα ουτε θα ξαναπειναει μετα απο λιγο.Προσπαθω να κανω κ τον καλο μου ετσι.Που κ που τα καταφερνω.Οταν πχ το σαββατο εγω ετρωγα την ωραιοτατη φασολαδα μου εκεινος την εβγαλε με τοστ κ πατατακια...Ευτυχως ειναι σχετικα βολικο κ το μωρο μου κ δεν γκρινιαζει.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε καταλαβαινω και σε συμπονω! Και μενα μια απο τις καλυτερς μου φιλες εφυγε πριν απο εναμιση χρονο για γερμανια. Βεβαια η δικια μου ειναι και γερμανιδα που βρεθηκε απο σποντα εδω αλλα και παλι με πειραξε παρα πολυ. Τις τελευταιες μερες πριν φυγει δουλευα 15ωρα και δεν την χορτασα. Ευτυχως ερχεται συχνα! Είναι και κουμπαρουλα μας, μας παντρεψε και αν και δεν γνωριζομασταν χρονια, ηταν κεραυνοβολο! Τον μαιο ηταν εδω ξανα, και μαλιστα μολις εμαθα για την εγκυμοσυνη μου. ηταν η επομενη που το εμαθε μετα το παλικαρι μου και ηταν τοσο συγκινητικο που ηταν εδω και της το ειπα και αγκαλιαστηκαμε και χοροπηδουσαμε μεσα στο δρομο σαν χαζα. Και τωρα ερχεται παλι αρχες οκτωβρη, για να δει την κοιλιτσα μου φουσκωμενη!!! Αστο καλο, συγκινηθηκα παλι!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικα εμενα ερασμους θα φυγει αλλα παλι ειναι τοσες πολλες οι αλλαγες που μου ηρθαν καπως αποτομα...

Δωρα και εμενα ευτυχως τρωει τα παντα και δεν γκρινιαζει ποτε...ησυχουλης ειναι Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 215994 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 215994

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι στο θεμα φαγητο κοριτσια.Με εξαιρεση το μπαμπα μου!Κ τπτ να μη βαλεις στο τραπεζι, ψωμι κ τυρι να εχεις θα φαει κ δε θα πει κουβεντα ουτε θα ξαναπειναει μετα απο λιγο.Προσπαθω να κανω κ τον καλο μου ετσι.Που κ που τα καταφερνω.Οταν πχ το σαββατο εγω ετρωγα την ωραιοτατη φασολαδα μου εκεινος την εβγαλε με τοστ κ πατατακια...Ευτυχως ειναι σχετικα βολικο κ το μωρο μου κ δεν γκρινιαζει.

Ο μπαμπας μου ειναι αψογος στο να καθεται στο τραπεζι και να σου ζηταει ενα ενα αυτα που απλα δεν προλαβες ακομη να βαλεις απο μονη σου εκει! Για να κανει κατι μονος του....μπαααααα
Το παλικαρι μου παλι ειναι της αποψης αμα θελω κατι θα το παρω μονος μου. χερια δεν εχω;;; Α και μαγειρευει και καλυτερα πο μενα!!! Πριν μεινω εγκυος αυτος μαγειρευε πιο συχνα απο μενα, εγω ημουν πιο καλη (τελεια ομως, ασυναγωνιστη)στο να παραγγελνω απο εξω! Τωρα που ειμαι ολη μερα σπιτι, του εχω και φρεσκο φαγητο καθε μερα...να χαρει λιγο πριν ερθει η μπεμπα μας γιατι μετα...τα ξεχναμε παλι αυτα!!!!

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


Μπααααα, άντε να κάνει κανένα τοστ η κανέναν ντάκο και αυτό στο πολύ ζόρι απάνω! Βασικά έτσι είχε μάθει και έτσι το συνέχισα και εγώ. Καμιά φορά όμως σκέφτομαι ότι 7 χρόνια είμαστε μαζί θα μπορούσα να τον είχα αλλάξει λίγο σε αυτό το θέμα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντοριτακι και εμενα ο καλος μου σαν το μπαμπα σου ειναι!και δεν δυσκολευτηκα ετσι τον πηρα! Razz Razz Razz

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ωρα ερχεται! Παω για ντουζακι, να ειμαι φρεσκια και φυγω για τον γιατρο! Αντε θα σας πω μετα τα νεα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Η ωρα ερχεται! Παω για ντουζακι, να ειμαι φρεσκια και φυγω για τον γιατρο! Αντε θα σας πω μετα τα νεα!
καλα αποτελεσματα! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 417472

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
discordia έγραψε:Η ωρα ερχεται! Παω για ντουζακι, να ειμαι φρεσκια και φυγω για τον γιατρο! Αντε θα σας πω μετα τα νεα!

Και από εμένα καλά αποτελέσματα! Θα περιμένουμε νέα σου!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

χα χα γι αυτό θα κάνεις κι εσύ την κόρη τώρα να σου δίνει όσα φιλάκια θες!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

χα χα γι αυτό θα κάνεις κι εσύ την κόρη τώρα να σου δίνει όσα φιλάκια θες!!


ναι θα μου δινει για κ αυτη θα δινει στο μπαμπα της? δν λεω κ εμενα δινει αλλα μονο οταν τρωει.εγω ειμαι μαμα=τροφοδοσια...αχαχαχχαχαχα

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
thequeen86 έγραψε:
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

χα χα γι αυτό θα κάνεις κι εσύ την κόρη τώρα να σου δίνει όσα φιλάκια θες!!


ναι θα μου δινει για κ αυτη θα δινει στο μπαμπα της? δν λεω κ εμενα δινει αλλα μονο οταν τρωει.εγω ειμαι μαμα=τροφοδοσια...αχαχαχχαχαχα
μαμα=τροφοδοσια!!!! χα χα χα χα Respect

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!με το μαγειρεμα εχουμε θεμα κ εμεις.Ο δικος μου μονο τοστ κανει κ μου πλενει κανενα σταφυλλι.Ουτε καν παραγγελνει απεξω αν ειμαι κ εγω σπιτι.Εγω βαζω την κλιση κ αυτος πληρωνει το φαι.Μη τα θελω κ ολα δικα μου λεει.Παντως ειναι οπως τους μαθεις.Στη μαμα του ετρωγε καθε μερα φρεσκο φαγητο.Εδω τρωμε 2 μπορει κ 3 μερες το ιδιο φαγητο κ αν δεν του αρεσει μενει νυστικος.Δεν ειμαι κακια απλα οταν δουλευεις 10 κ 12 ωρες δεν εχεις τα περιθωρια να μαγειρευεις καθε μερα κ ειδικα αν κανεις δυσκολο φαγητο.

Ντισκορντια καλα αποτελεσματα κ ψυχραιμια!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

χα χα γι αυτό θα κάνεις κι εσύ την κόρη τώρα να σου δίνει όσα φιλάκια θες!!


ναι θα μου δινει για κ αυτη θα δινει στο μπαμπα της? δν λεω κ εμενα δινει αλλα μονο οταν τρωει.εγω ειμαι μαμα=τροφοδοσια...αχαχαχχαχαχα
μαμα=τροφοδοσια!!!! χα χα χα χα Respect

μα ετσι ειναι εγω ειμαι μονο για φαγητο κ αλλαγμα πανας.ολα τα αλλα στον μπαμπα.εμενα με βοηθαει σε ολα παρολο που δουλευει κ εγω οχι...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

χα χα γι αυτό θα κάνεις κι εσύ την κόρη τώρα να σου δίνει όσα φιλάκια θες!!


ναι θα μου δινει για κ αυτη θα δινει στο μπαμπα της? δν λεω κ εμενα δινει αλλα μονο οταν τρωει.εγω ειμαι μαμα=τροφοδοσια...αχαχαχχαχαχα
μαμα=τροφοδοσια!!!! χα χα χα χα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ετσι ειναι συνηθως τα παιδια.Η μαμα τα κανει ολα το μπαμπα αγαπανε πιο πολυ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

χα χα γι αυτό θα κάνεις κι εσύ την κόρη τώρα να σου δίνει όσα φιλάκια θες!!


ναι θα μου δινει για κ αυτη θα δινει στο μπαμπα της? δν λεω κ εμενα δινει αλλα μονο οταν τρωει.εγω ειμαι μαμα=τροφοδοσια...αχαχαχχαχαχα
μαμα=τροφοδοσια!!!! χα χα χα χα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ετσι ειναι συνηθως τα παιδια.Η μαμα τα κανει ολα το μπαμπα αγαπανε πιο πολυ!

ναι αλλα η μαμα ομως ζηλευει.ααχαχαχχαχα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως εμενα δεν με ενοχλει που δεν μαγειρευει γιατι μου αρεσει πολυ..Με τις δουλειες του υπολοιπου σπιτιου εχ θεμα.. Twisted Evil Twisted Evil

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
chrysa_th έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον μικρο για υπνο.ολη την ωρα εδινε φιλακια στο μπαμπα του κ αμα του ελεγα κανε με μακια με γραφε εκει που δν πιανει μελανι

χα χα γι αυτό θα κάνεις κι εσύ την κόρη τώρα να σου δίνει όσα φιλάκια θες!!


ναι θα μου δινει για κ αυτη θα δινει στο μπαμπα της? δν λεω κ εμενα δινει αλλα μονο οταν τρωει.εγω ειμαι μαμα=τροφοδοσια...αχαχαχχαχαχα
πολυ καλο!!!! Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι παλι.πριν λιγο με πηραν τηλ απο ενα διαγνωστικο απο αλλη περιοχη κ εν ολιγης ερχονται σου παιρνουν αιμα σπιτι σου ακομα κ ουρα.για μενα τις εξετασεις του καθε μηνα μου ειπαν 33 ευρω.το διαγνωστικο λεγεται ο Σύγχρονος Ασκληπιός
και ειναι αρκετα μακρια...τι λετε με συμφερει?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:να μαι παλι.πριν λιγο με πηραν τηλ απο ενα διαγνωστικο απο αλλη περιοχη κ εν ολιγης ερχονται σου παιρνουν αιμα σπιτι σου ακομα κ ουρα.για μενα τις εξετασεις του καθε μηνα μου ειπαν 33 ευρω.το διαγνωστικο λεγεται ο Σύγχρονος Ασκληπιός
και ειναι αρκετα μακρια...τι λετε με συμφερει?
δε τις γραφεις τις εξετασεις?πολλα μου ακουγοντε 33ε...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:να μαι παλι.πριν λιγο με πηραν τηλ απο ενα διαγνωστικο απο αλλη περιοχη κ εν ολιγης ερχονται σου παιρνουν αιμα σπιτι σου ακομα κ ουρα.για μενα τις εξετασεις του καθε μηνα μου ειπαν 33 ευρω.το διαγνωστικο λεγεται ο Σύγχρονος Ασκληπιός
και ειναι αρκετα μακρια...τι λετε με συμφερει?
δε τις γραφεις τις εξετασεις?πολλα μου ακουγοντε 33ε...

στις γραφουν αυτοι τις εξετασεις κ σου στελνουν κ τα αποτελεσματα στο σπιτι

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ειδους εξετασεις?Λιγο πολλα μου φαινονται...

Με τσιμπησαν παλι δυο κουνουπαρες και πεθαινω στην φαγουρα Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 679259 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 679259

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Τι ειδους εξετασεις?Λιγο πολλα μου φαινονται...

Με τσιμπησαν παλι δυο κουνουπαρες και πεθαινω στην φαγουρα Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 679259 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 13 679259

βαλε ξυδι η σαλιο.ειναι οι κλασσικη αιματολογικη που κανουμε καθε μηνα κ η γενικη ουρων.σκεφτητε ομως οτι εγω μενω μενιδι και ο αιμοληπτης ερχεται απο αλιμο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις