Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
486 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 486 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον φευγω, παω στον γιατρο. Θα τα πουμε αργοτερα!!!!

Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Λοιπον φευγω, παω στον γιατρο. Θα τα πουμε αργοτερα!!!!

Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 417472
περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη επιτυχια!!!!!
Πολυ ομορφο αυτο με το δωρο!!!Και εμενα μου ειπε η πεθεραα μου οτι θα μου παρουν καποιο κοσμημα μολις να ευκολυνθουν λιγακι!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κορίτσια ...
καλά αποτελέσματα μιράντζελα, όλα θα πάνε καλά μηνα ανησυχείς Very Happy Very Happy Very Happy ...

βρε κορίτσια από το μεσημέρι έλειψα και είπατε τόσα πράγματα , από που να πρωτοαρχίσω ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

λοιπόν , με το θέμα των ρούχων έχω μεγάααααααααααααααααλο θέμα ....γενικά είχα πολλά κιλά και φυσικά ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου με αυτά ...(δε γινόταν αλλιώς ...χαχααχχα) ...και μένα κάποια ρούχα μου μου κάνουν ακόμη , η κοιλιά μου (της εγκυμοσύνης όχι η άλλη που είχα από παλιά Wink ) δεν εχει μεγαλώσει και τόσο και κάπως βοολεύομαι ...όμως τώρα για το χειμώνα δεν ξέρω πως θα την παλέψω γιατί ούτε κολάν μπορώ να φορέσω , ούτε φορέματα φοράω και τα μαγαζιά με ρούχα εγκυμοσύνης δεν έχουν ρούχα μέχρι το νούμερο μου .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μάλλον θα κλειστώ μέσα στο σπίτι και μέχρι να γεννήσω δε θα βγαίνω καθόλου ....

τώρα για το άλλο θέμα ......αυτό ντε των πεθερικών .....άλλο μεγάααααααααααααααλο θέμα ....
τώρα με έχουν μη βρέξει και μη στάξει αλλά στην αρχή δεν με ήθελαν καθόλου ...μου έκαναν πολύ χοντρά σκηνικά που δεν ξέρω πόσα καλά πρέπει να κάνουν για να τα ξεχάσω ...κάναμε τον πολιτικό με τον άντρα μου και πήρα μετάθεση για Τρίπολη έχοντας αποφασίσει ότι για μένα ο άντρας μου δεν έχει γονείς, έτσι ώστε να μην χαλιέμαι και να στεναχωριέμαι συνέχεια ... Crying or Very sad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ωραιο πραγματι!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλησπέρα κορίτσια ...
καλά αποτελέσματα μιράντζελα, όλα θα πάνε καλά μηνα ανησυχείς Very Happy Very Happy Very Happy ...

βρε κορίτσια από το μεσημέρι έλειψα και είπατε τόσα πράγματα , από που να πρωτοαρχίσω ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

λοιπόν , με το θέμα των ρούχων έχω μεγάααααααααααααααααλο θέμα ....γενικά είχα πολλά κιλά και φυσικά ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου με αυτά ...(δε γινόταν αλλιώς ...χαχααχχα) ...και μένα κάποια ρούχα μου μου κάνουν ακόμη , η κοιλιά μου (της εγκυμοσύνης όχι η άλλη που είχα από παλιά Wink ) δεν εχει μεγαλώσει και τόσο και κάπως βοολεύομαι ...όμως τώρα για το χειμώνα δεν ξέρω πως θα την παλέψω γιατί ούτε κολάν μπορώ να φορέσω , ούτε φορέματα φοράω και τα μαγαζιά με ρούχα εγκυμοσύνης δεν έχουν ρούχα μέχρι το νούμερο μου .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μάλλον θα κλειστώ μέσα στο σπίτι και μέχρι να γεννήσω δε θα βγαίνω καθόλου ....

τώρα για το άλλο θέμα ......αυτό ντε των πεθερικών .....άλλο μεγάααααααααααααααλο θέμα ....
τώρα με έχουν μη βρέξει και μη στάξει αλλά στην αρχή δεν με ήθελαν καθόλου ...μου έκαναν πολύ χοντρά σκηνικά που δεν ξέρω πόσα καλά πρέπει να κάνουν για να τα ξεχάσω ...κάναμε τον πολιτικό με τον άντρα μου και πήρα μετάθεση για Τρίπολη έχοντας αποφασίσει ότι για μένα ο άντρας μου δεν έχει γονείς, έτσι ώστε να μην χαλιέμαι και να στεναχωριέμαι συνέχεια ... Crying or Very sad
μας βλεπω να συμπληρωνουμε αλλες 50 σελιδες!μα ειναι δυνατον?τι θελουν πια αυτες οι πεθερες?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μάλλον κάποιες θέλουν τον γιόκα τους μόνο για αυτές ή θέλουν να κανονίζουν αυτές τις ζωές τους ...τι να πω Rolling Eyes

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ευτυχως δεν εχω προβλημα απο την αρχη με συμπαθουσαν πολυ και τωρα με προσεχουν..Απλα επειδη εχω ακουσει πολλααααα ως τωρα θελω να κραταω τα μετρα οσο γινεται.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα δειχνει να με αγαπαει αλλα θα μου τη πει και μετα θα κολησει και ενα με αγαπη στα λεω.αφου με εχει κανει τουρμπο.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τώρα πια , επειδή μάλλον κατάλαβαν και οι δύο ότι είναι καλύτερα να τα έχουν καλά μαζί μου αλλιώς θα χάνανε και το μοναχοπαίδι τους , με εχουν στα ώοπα ώπα ....καλά , έχει πολύ πλάκα ...και όλο με ρωτάει η πεθερά , να έρθω να σου κάνω δουλειές, να σιδερώσω , να κάνω γενική ...και όλο εγώ δεν την αφήνω .... Very Happy Very Happy
μόνο φαγητό που δέχομαι , μέχρι στιγμής τίποτα άλλο ...αααα, και κάποια μέρα που ήθελα να πάω να χαζεψω για τα γνωστά (κρεβατάκια, καροτσάκια ,προίκα μωρού κ.α.) της ειπα να ερθει και αυτή και μετα με ευχαριστησε χιλιες φορες ...χααχαχαχαχαχ

μωρε το ευχαριστιέμαι λιγάκι , είμαι πολύ κακιά ????? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:τώρα πια , επειδή μάλλον κατάλαβαν και οι δύο ότι είναι καλύτερα να τα έχουν καλά μαζί μου αλλιώς θα χάνανε και το μοναχοπαίδι τους , με εχουν στα ώοπα ώπα ....καλά , έχει πολύ πλάκα ...και όλο με ρωτάει η πεθερά , να έρθω να σου κάνω δουλειές, να σιδερώσω , να κάνω γενική ...και όλο εγώ δεν την αφήνω .... Very Happy Very Happy
μόνο φαγητό που δέχομαι , μέχρι στιγμής τίποτα άλλο ...αααα, και κάποια μέρα που ήθελα να πάω να χαζεψω για τα γνωστά (κρεβατάκια, καροτσάκια ,προίκα μωρού κ.α.) της ειπα να ερθει και αυτή και μετα με ευχαριστησε χιλιες φορες ...χααχαχαχαχαχ

μωρε το ευχαριστιέμαι λιγάκι , είμαι πολύ κακιά ????? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 328109
οχι βεβαια!εγω λιγο να της δωσω αερα τη πατησα!αρχιζει τις χοντραδες!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παντως εχω σαν θεωρια οτι οοοοοολοι οι ανθρωποι μαζι με εμας φυσικα εχουν παραξενιες....ειδικα οταν θελουν να οηθησουν παρολο που γινονται εκνευριστικοι καμια φορα...Απλα αν μας κανει τις ιδιες υποδειξεις η μανα μας την δικαιολογουμε..αν το κανει η πεθερα δεν σηκωνουμε κουβεντα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εγω παντως εχω σαν θεωρια οτι οοοοοολοι οι ανθρωποι μαζι με εμας φυσικα εχουν παραξενιες....ειδικα οταν θελουν να οηθησουν παρολο που γινονται εκνευριστικοι καμια φορα...Απλα αν μας κανει τις ιδιες υποδειξεις η μανα μας την δικαιολογουμε..αν το κανει η πεθερα δεν σηκωνουμε κουβεντα
οχι αγαπη μου φιατι υη μανα σου τη λες σταματα μανα με επρηξες!αντε πεστο σ'αυτη!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ναι και μπορεις να μιλησεις..Αλλα στο λεω γιατι το εχω δει πολλες φορες στον εναν να μην δινεις σημασια και στον αλλον να ενοχλεισαι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Καλα ναι και μπορεις να μιλησεις..Αλλα στο λεω γιατι το εχω δει πολλες φορες στον εναν να μην δινεις σημασια και στον αλλον να ενοχλεισαι...
και εγω το εχω δει.αυτο ομως ειναι αδικο.η σε ενοχλει κατι στον αλλο η οχι.οποιος και αν ειναι αυτος.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα πεθερικα μας ουσιαστικα δεν μας ειναι "κατι" εννοω δεν τους επιλεξαμε..απλως ηρθν πακετο Razz

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Εγω παντως εχω σαν θεωρια οτι οοοοοολοι οι ανθρωποι μαζι με εμας φυσικα εχουν παραξενιες....ειδικα οταν θελουν να οηθησουν παρολο που γινονται εκνευριστικοι καμια φορα...Απλα αν μας κανει τις ιδιες υποδειξεις η μανα μας την δικαιολογουμε..αν το κανει η πεθερα δεν σηκωνουμε κουβεντα
οχι αγαπη μου φιατι υη μανα σου τη λες σταματα μανα με επρηξες!αντε πεστο σ'αυτη!


συμφωνώ με τη φιλίτσα ...στη μάνα σου θα πεις και σταμάτα , θα μαλώσεις και μετά θα τα ξαναβρεις ...η πεθερά δεν μπορεί ΠΟΤΕ να γίνει μάνα σου ....

άδικο ή όχι έχει να κάνει με το πόσο οικεία νιώθουμε με κάποιους ανθρώπους , δεν ειναι το ιδιο με ολους .....επίσης εχει να κανει και με το αν λεει καποιος κατι με κακια η με σποντα ή το κάνει από καλοσύνη ....

εγω παντως τους μιλαω στον πληθυντικο , αποφευγω να προσφωνω (στην αρχη την αποκαλουσα κυρια άννα)και εχω καλες , πολυ καλες ΤΥΠΙΚΕΣ σχεσεις ...πολλα πολλα δεν χρειαζονται , οσο και αν προσπαθει να με πλησιασει αυτη τωρα πια ...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω στον πληθυντικο μιλαω...Προσπαθω να ειμαι οσο πιο καλη γινεται χωρις να δωσω πολλα δικαιοματα παντως...Δεν θελω να γινει κατι και να πληγωσω τον αντρα μου

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα ξερεις αυτο ειναι.οταν εχεις τον αλλο να σου μιλαει ειρωνικα η να σου λεει γιατι μου τα κρυωσεσ τα παιδακια μου η ποτε θα ερθετε να σας δω ενω αυτη δε ξεκουναει να ερθει και ας ειναι 1-2 φορες τη βδομαδα στην αγορα αλλα οχι σε σενα και αλλα πολλα...με τα μανα μου θα χεζομουν τωρα δε γινετε.και ετσι για να μην αδικω καμια δε ζηταω βοηθεια ουτε απο τη μανα μου που στο κατω κατω δουλευει η γυναικα.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:μα ξερεις αυτο ειναι.οταν εχεις τον αλλο να σου μιλαει ειρωνικα η να σου λεει γιατι μου τα κρυωσεσ τα παιδακια μου η ποτε θα ερθετε να σας δω ενω αυτη δε ξεκουναει να ερθει και ας ειναι 1-2 φορες τη βδομαδα στην αγορα αλλα οχι σε σενα και αλλα πολλα...με τα μανα μου θα χεζομουν τωρα δε γινετε.και ετσι για να μην αδικω καμια δε ζηταω βοηθεια ουτε απο τη μανα μου που στο κατω κατω δουλευει η γυναικα.


καλά κάνεις φιλίτσα , εσύ κυρία και άστην αν τραγουδάει ... Very Happy Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:μα ξερεις αυτο ειναι.οταν εχεις τον αλλο να σου μιλαει ειρωνικα η να σου λεει γιατι μου τα κρυωσεσ τα παιδακια μου η ποτε θα ερθετε να σας δω ενω αυτη δε ξεκουναει να ερθει και ας ειναι 1-2 φορες τη βδομαδα στην αγορα αλλα οχι σε σενα και αλλα πολλα...με τα μανα μου θα χεζομουν τωρα δε γινετε.και ετσι για να μην αδικω καμια δε ζηταω βοηθεια ουτε απο τη μανα μου που στο κατω κατω δουλευει η γυναικα.


καλά κάνεις φιλίτσα , εσύ κυρία και άστην αν τραγουδάει ... Very Happy Very Happy
το κακο καλο δε ξερω ειναι οτι σαν ανθρωπος ειμαι πολυ ανοιχτος και προσπαθω να κανω τον αλλον να αισθανεται ανετα.ετσι εκανα και με εκεινους.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Τα πεθερικα μας ουσιαστικα δεν μας ειναι "κατι" εννοω δεν τους επιλεξαμε..απλως ηρθν πακετο Razz
poly kalo!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια σας αφήνω , πάω να χαζέψω λίγο τηλεόραση και να δω αν θα κοιμηθώ νωρίς γιατί το μεσημέρι πάλι δεν κοιμήθηκα .....

καληνύχτα.. Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 850933

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:κορίτσια σας αφήνω , πάω να χαζέψω λίγο τηλεόραση και να δω αν θα κοιμηθώ νωρίς γιατί το μεσημέρι πάλι δεν κοιμήθηκα .....

καληνύχτα.. Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 850933
Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 24 531909

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα φευγω και εγω φιλακια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις