Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
233 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 233 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

651ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 3:39 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ Κ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΤΗΣ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η SYCHROLAST ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ SYCHROLINE
ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η PERCUTALFA (ΜΥΡΙΖΕΙ Κ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ!!)

652ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 3:45 am

Kately12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stefy έγραψε:Δεν ειμαι ενημερη.... Μου την συστησαν σαν την πιο αποτελεσματικη... Και γενικοτερα την Frezyderm σαν εταιρεια την εμπιστευομαι παρα πολυ ... Αλλα δεν το γνωριζω αυτο που μου λες... Μην σου λεω ψεμματα

Και εγω ειχα διαβασει αρκετα γι'αυτο την πηρα τελικα, απλα συνηθως και οσο μπορω βεβαια αποφευγω κρεμες με parabens, τωρα να κανω το ιδιο μιας και ειναι σοβαρος ο λογος, ή επειδη ειναι καλη και απο οτι φαινεται αποτελεσματικη ,να την συνεχισω? ο αντρας μου, μου λεει οτι υπερβαλω!

653ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 3:50 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αληθεια ειναι οτι ξερω κοπελες που την χρησιμοποιουσαν κατα την εγκυμοσινη... νομιζω οτι τινουμε να ειμαστε λιγο υπερβολικες... Εγω θα την συνεχισω... αλλα δεν θελω να σε επηρεασω.... Απλα εμπιστευτομαι την εταιρεια καθως ειναι φαρμακευτικη και οχι καλλυντικη. Τι να πω... Κατσε να μας πουνε κι αλλες κοπελες την γνωμη τους...

654ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 3:55 am

Kately12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stefy έγραψε:Η αληθεια ειναι οτι ξερω κοπελες που την χρησιμοποιουσαν κατα την εγκυμοσινη... νομιζω οτι τινουμε να ειμαστε λιγο υπερβολικες... Εγω θα την συνεχισω... αλλα δεν θελω να σε επηρεασω.... Απλα εμπιστευτομαι την εταιρεια καθως ειναι φαρμακευτικη και οχι καλλυντικη. Τι να πω... Κατσε να μας πουνε κι αλλες κοπελες την γνωμη τους...

Ακριβως αυτο εχω στο μυαλο μου , να μην υπερβαλω!

655ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 6:05 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kately12 έγραψε:
stefy έγραψε:Η αληθεια ειναι οτι ξερω κοπελες που την χρησιμοποιουσαν κατα την εγκυμοσινη... νομιζω οτι τινουμε να ειμαστε λιγο υπερβολικες... Εγω θα την συνεχισω... αλλα δεν θελω να σε επηρεασω.... Απλα εμπιστευτομαι την εταιρεια καθως ειναι φαρμακευτικη και οχι καλλυντικη. Τι να πω... Κατσε να μας πουνε κι αλλες κοπελες την γνωμη τους...

Ακριβως αυτο εχω στο μυαλο μου , να μην υπερβαλω!

Συμφωνω κ εγω! Αλλωστε το καθε σωμα- δερμα εχει τις δικες του ιδιαιτεροτητες κ η καθε κρεμα εχει διαφορετικη αποτελεσματικοτητα!!! Ευτυχως που υπαρχουν πολλες καλες κ αξιοπιστες κρεμες για να καλυψουν ολους τους τυπους δερματος!!

656ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 8:29 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική μου το peg perego book του 2013 το τριπλό με την ενιαία μαλακή λαβή,με όλα τα έξτρα, τσάντα,καλυμα βροχής και διπλό ποδοσακο στο χρώμα που θέλω εγώ ένα καφέ-γκρι βγαίνει αρχική γύρω στα 900. Γνωστή μας μας έκανε τιμή στα 700. Και σε άλλο χρώμα ένα καφέ πιο ανοιχτό βγαίνει στα 600. Εχω βρει και ελληνική μάρκα σε τριπλό πάλι με 400 ευρώ αλλά δεν εχω ακούσει κριτικές. Ενώ για τα peg perego όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα. Τι λέτε??

657ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 8:42 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική μου το peg perego book του 2013 το τριπλό με την ενιαία μαλακή λαβή,με όλα τα έξτρα, τσάντα,καλυμα βροχής και διπλό ποδοσακο στο χρώμα που θέλω εγώ ένα καφέ-γκρι βγαίνει αρχική γύρω στα 900. Γνωστή μας μας έκανε τιμή στα 700. Και σε άλλο χρώμα ένα καφέ πιο ανοιχτό βγαίνει στα 600. Εχω βρει και ελληνική μάρκα σε τριπλό πάλι με 400 ευρώ αλλά δεν εχω ακούσει κριτικές. Ενώ για τα peg perego όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα. Τι λέτε??

πολυ ακριβο δεν ειναι ;πωπω εγω νομιζα οτι λογω κρισης θα εχουν πεσει καπως οι τιμες.παντως ειναι απο τις καλες εταιριες.εγω και το καροτσι και το καθισμα φαγητου peg perego einai

658ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 8:48 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια η κολλητή μου έχει το peg perego το uno και μέσα σε λιγότερο από ένα χρόνο έγινε παρτάλι στην κυριολεξία. Άσε που όταν το μωρό κοιτάει τη μαμα είναι πανδύσκολο στην οδήγηση γιατί είναι οι μικρές ρόδες μπροστά και οι μεγάλες πίσω. Μου είπε ότι δεν το ευχαριστήθηκε καθόλου και να μην το σκεφτώ καθόλου. Απλά πληροφοριακά σας το αναφέρω.
Η ξαδέρφη μου έχει το spin της mothercare και παρόλο που το χρησιμοποίησε 2 χρόνια είναι σαν καινούριο και θα μου το δώσει. Είναι λέει πάρα πολύ ευχαριστημένη. Το ξέρετε εσείς? Έχετε καμιά άποψη?

659ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 8:59 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική μου θα είναι δώρο το καρότσι,το τριπλό σετ δηλαδή απ τον προπαππου οπότε είμαστε μέσα στο αρχικό budget.
Κακάο μου το μοντέλο που λες μάλλον είναι πολύ παλιό. Αυτό που σας λεω εγώ γυρνας την θέση του μωρού που μπαίνει και βγαίνει πανεύκολα δεν γυρνας την λαβή. Οπότε οι ρόδες οι μεγάλες παραμένουν στην θέση τους. Ασε που με το easy drive που έχουν βγάλει είναι παιχνιδάκι η κίνηση.
Δυστυχώς δεν εχω κάποιον να μου δώσει καρότσι ούτε πραγματακια για το μωρό,είμαι η πρώτη εγκυουλα στην παρέα! Οπότε προσπαθώ να πάρω ποιοτικά πράγματα για να μου μείνουν!
Αν έχετε υπ όψιν σας κάτι καλύτερο σε τριπλό ενημερωστε με ρε κοριτσια!
Συμφέρει περισσότερο σε σχέση με ένα σκέτο καρότσι!!!

660ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 9:12 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η νύφη μου είναι υπέρευχαριστημένη με το:
http://www.bebestars.gr/productsdetails.asp?LangId=156&sid=4259&productid=29743&cid=26
Και το πήρε όλο μαζί 300€.

Για το peg perego ισώς έχεις δίκαιο (σαν παλίο μοντέλο) η φίλη μου έχει το πήρε 3 χρόνια και το έιχε πάρει πάνω από 400€. Τώρα για το 2ο θα πάρει σίγουρα άλλο.

661ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 9:54 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η γνωμη μου ειναι παντα ως προς τις καινουριες μανουλες να αποφυγετε τα πολυκαροτσια που βγαινουν καλαθουνες κ.λπ. ειναι βαρια και αβολα συμφωνα με τη δικια μου γνωμη παντα.το καροτσι πρεπει να ειναι οσο γινεται πιο ελαφρυ και οι ροδες να κινουνται και να στριβουν ευκολα.αυτα ειναι τα βασικα χαρακτηριστικα που ψαχνεις σε ενα καροτσι.επισης να εχει βαθος το καροτσι δε ξερω πως να σας το εξηγησω αυτο να μην εισαι σαν καλοκαιρινο

662ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 10:57 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε?

Εγώ βγήκα αυτες τις μέρες και δεν προλαβα να σας γράψω και καθόλου!

Εγω ακόμα για καρότσι δεν το έψαξα, δεν εχω γνώμη... Από Γενάρη και μετά θα το δω το θέμα...

Αφήστε, πήγα την Παρασκευή στο γιατρό να δω το νινί, έτσι, χωρίς ραντεβού, πήγα εκεί έτοιμη με τη χαρά μου μες το χαμόγελο και χτυπάω κουδούνι.... Τίποτα! Δεν ειναι μαλλον Παρασκευες ιατρείο απογευμα! Πο πο πήρα μι απογοητευση τι να σας πω, πώς δεν εβαλα τα κλάματα στο αμάξι, πολύ στενοχωρήθηκα εκείνη τη στιγμή... Sad Sad Crying or Very sad

663ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 11:26 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε?

Εγώ βγήκα αυτες τις μέρες και δεν προλαβα να σας γράψω και καθόλου!

Εγω ακόμα για καρότσι δεν το έψαξα, δεν εχω γνώμη... Από Γενάρη και μετά θα το δω το θέμα...

Αφήστε, πήγα την Παρασκευή στο γιατρό να δω το νινί, έτσι, χωρίς ραντεβού, πήγα εκεί έτοιμη με τη χαρά μου μες το χαμόγελο και χτυπάω κουδούνι.... Τίποτα! Δεν ειναι μαλλον Παρασκευες ιατρείο απογευμα! Πο πο πήρα μι απογοητευση τι να σας πω, πώς δεν εβαλα τα κλάματα στο αμάξι, πολύ στενοχωρήθηκα εκείνη τη στιγμή... Sad Sad Crying or Very sad

καλα και εσυ βρε δε ρωταγες πριν πας;

664ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 12:35 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική μου σ ευχαριστούμε για τις συμβουλές είναι πραγματικά πολύτιμες! Τα εχω τσεκαρει τα κριτήρια που μου λες!
Κακάο μου αυτό που μας εδειξες είναι λίγο τετράγωνο για τα γούστα μου,τα θεωρώ άβολα αυτα!
Κοριτσια μπορεί να σας φαίνομαι λίγο κάπως αλλά θέλω να είμαι απαιτητική με όσα θα διαλέξω για να μου μείνουν! Το peg perego με καλύπτει σε όλα αλλά κακα τα ψέματα αν τα βρισκα όλα αυτα σε φθηνότερη μαρκα θα τα παιρνά!
Νάντια μου εγώ Τετάρτη εχω ραντεβού και παρόλο που εχω μόνο 2 βδομάδες να το δω μου φαίνεται παραπάνω! Λέτε να μας πει και το φύλο επιτελους???

665ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 2:14 pm

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ, Γραμματική μου, πόσο το μετάνιωσα που δν πήρα ένα τηλεφωνο πρώτα! Λέω, εκεί θα'ναι, 5 λεπτά θα περάσω, τι τηλεφωνο να παρω... Και την πάτησα!

Ασε Δεσποινάκι, εγώ έχω να το δω απο 2 Δευτέρες πριν! Αρχες Δεκέμβρη μου είπε τότε να πάμε... Δηλαδη καμια βδομάδα ακομα σίγουρα! Ουφφφ, μ εχει πιασει ανυπομονησία! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 534787

666ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 11:17 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεσποινακι μου συμφωνω με την επιλογη σου για το peg perego.στην τελικη ειμαι της αποψης οτι οτι πληρωνεις παιρνεις.εμενα το καροτσι ειναι αθικτο σαν καινουριο.τωρα για το φυλο του μωρου λογικα θα σου πει .ζητα το και εσυ λιγο επιμονα απο τον γιατρο .εμενα τον ταρακουνησε λιγο τον μπεμπη για να τον πιασουμε να δουμε τα μπαλακια του Very Happy

ναντια μου υπομονη αλλη φορα τηλεφωνακι γιατι τελικα μενεις με την χαρα .

667ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 11:37 pm

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kately12 έγραψε:Καλημερα και απο μενα κοριτσια μου!! Και εγω αυτη την κρεμα εχω παρει παρολο που μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι ακομα νωρις! Το μονο που με προβληματισε ειναι οτι εχει parabens και το τελευταιο διαστημα εχω ακουσει τοσα πολλα γι'αυτα! Ποια ειναι η γνωμη σας?

Γεια σου Kately! Κορίτσι μου το πιο ασφαλές και ωραιότατο για την επιδερμίδα είναι το αγνό αμυγδαλέλαιο. Εντάξει δεν έχει κάποια μυρωδιά, είναι σαν το λαδάκι αλλά κάνει εξαιρετική δουλειά και είναι πολύ ασφαλές για το μωρό. Η Apivita έχει αμυγδαλέλαιο και η τιμή είναι αστεία!Μιλάμε για φουλ ενυδάτωση! Very Happy

668ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 11:44 pm

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική μου σ ευχαριστούμε για τις συμβουλές είναι πραγματικά πολύτιμες! Τα εχω τσεκαρει τα κριτήρια που μου λες!
Κακάο μου αυτό που μας εδειξες είναι λίγο τετράγωνο για τα γούστα μου,τα θεωρώ άβολα αυτα!
Κοριτσια μπορεί να σας φαίνομαι λίγο κάπως αλλά θέλω να είμαι απαιτητική με όσα θα διαλέξω για να μου μείνουν! Το peg perego με καλύπτει σε όλα αλλά κακα τα ψέματα αν τα βρισκα όλα αυτα σε φθηνότερη μαρκα θα τα παιρνά!
Νάντια μου εγώ Τετάρτη εχω ραντεβού και παρόλο που εχω μόνο 2 βδομάδες να το δω μου φαίνεται παραπάνω! Λέτε να μας πει και το φύλο επιτελους???

Δεσποινιώ σίγουρα θα σου το πει! Smile

669ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 11:56 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσιααααα!!!!

Δεσποινακι ευχομαι να σου πει ο γιατρος!!!

Κακαο μου τωρα αλλη φορα θα ξερεις! Τηλεφωνακι πρωτα καλου κακου για να μην στεναχωριεσαι αδικα!! Very Happy

Εγω οταν ημουν εγκυος στην Στελλίτσα καπου κοντα στον 7-8 μηνα... δεν την ενιωθα την Στελλίτσα να κουνιεται! Ο γιατρος μου Σαββατο πρωι ειναι στο Μητερα... Εβαλα τον αντρα μου και τρεχαμε πρωι πρωι να παμε να ακουσουμε το μωρο... Την ειδαμε.. ηταν μια χαρα... πληρωσαμε το 80αρι μας στο Μητερα γιατι ως γνωστον εκει τα παντα ειναι πανακριβα... και με το που φυγαμε απο εκει... η κυρια δεν με αφησε σε ησυχια απο το πολυ κλωτσιδι!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Συμβουλη... πρεπει να εχετε το νου σας να παρακολουθειτε το μωρο αν εχει να κουνηθει ωρα... να πατε να το βλεπετε!!! Οταν δεν κουνιεται τρωτε και λιγη σοκολατα! Τα ξυπναει και κουνιουντε με την σοκολατα! Καλυτερα να ειστε υπερβολικη... παρα να συμβει κατι κακο. Το παιδι αν δεν κουνιεται μπορει να σημαινει οτι εχει μπλεχτει με τον ομφαλιο λωρο και αυτο μπορει να σημαινει ακομη και το χειροτερο... να μην παιρνει τροφη... κτλ κτλ... Αυτα βεβαια ειναι για αργοτερα... αλλα σας το λεω... ειναι πολυ σημαντικο να ακουτε το παιδι συχνα.

670ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Νοε 25, 2012 11:58 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Καλημερα κοριτσιααααα!!!!

Δεσποινακι ευχομαι να σου πει ο γιατρος!!!

Κακαο μου τωρα αλλη φορα θα ξερεις! Τηλεφωνακι πρωτα καλου κακου για να μην στεναχωριεσαι αδικα!! Very Happy

Εγω οταν ημουν εγκυος στην Στελλίτσα καπου κοντα στον 7-8 μηνα... δεν την ενιωθα την Στελλίτσα να κουνιεται! Ο γιατρος μου Σαββατο πρωι ειναι στο Μητερα... Εβαλα τον αντρα μου και τρεχαμε πρωι πρωι να παμε να ακουσουμε το μωρο... Την ειδαμε.. ηταν μια χαρα... πληρωσαμε το 80αρι μας στο Μητερα γιατι ως γνωστον εκει τα παντα ειναι πανακριβα... και με το που φυγαμε απο εκει... η κυρια δεν με αφησε σε ησυχια απο το πολυ κλωτσιδι!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Συμβουλη... πρεπει να εχετε το νου σας να παρακολουθειτε το μωρο αν εχει να κουνηθει ωρα... να πατε να το βλεπετε!!! Οταν δεν κουνιεται τρωτε και λιγη σοκολατα! Τα ξυπναει και κουνιουντε με την σοκολατα! Καλυτερα να ειστε υπερβολικη... παρα να συμβει κατι κακο. Το παιδι αν δεν κουνιεται μπορει να σημαινει οτι εχει μπλεχτει με τον ομφαλιο λωρο και αυτο μπορει να σημαινει ακομη και το χειροτερο... να μην παιρνει τροφη... κτλ κτλ... Αυτα βεβαια ειναι για αργοτερα... αλλα σας το λεω... ειναι πολυ σημαντικο να ακουτε το παιδι συχνα.

εχει απολυτο δικιο σε αυτο που λεει η στεφυ.τουλαχιστον 3 φορες την ημερα πρεπει να το ακους μου ειχε πει ο γιατρος απο τον 8ο μηνα και μετα.οποτε οταν περνουσε λιγο η ωρα το πρωι και δεν την ακουγα εξυνα ελαφρα την κοιλια μου και καποια στιγμη ξυπναγε.οπως επισης καποια στιγμη που ειχα παει να κανω καρδιοτοκογραφημα και η μκρη κοιμοταν μου ειχαν δωσει εκει οι κοπελες μελι.με τη μια καγκελο το μωρο.

671ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:04 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όλες ανυπομονουμε να ερθει η επομενη φορα! Ηρεμουμε την ωρα που το βλεπουμε και μετα απο κανα 4ημερο θελουμε παλι!Ευτυχως αυτη τη φορα εχω υπερυχο καρδιας στις 3/12 και μετα β επιπεδου στις 19/12 αρα θα το δω στις 15 μερες!Να ταν ευκολο να ειχαμε σπιτι μας ενα κατιτις να το συνδεαμε με υπολογιστη ή κινητο κ να βλεπαμε..τι καλα που θα ταν! Πρέπει να προχωρήσει η τεχνολογία και για μας τις ανήσυχες! Rolling Eyes

672ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:07 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια να ρωτἠσω κάτι; Έχω παρατηρήσει 2-3 φορές οτι μετά την σεξουαλική επαφή βλέπω λίγο καφέ υγρό στο εσώρουχο, πήγα και με είδε και ο γιατρός μου και μου είπε οτι δεν είναι τίποτα, είδαμε και τον μπόμπιρα στον υπέρηχο. Δεν του είπα όμως για την επαφή (δεν το συνδίασα τόσο). Εσάς σας συμβαίνει ποτέ;

673ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:09 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσια μου!!
Κατερινακι χρόνια σου πολλά για χθες να σαι γερή και δυνατή και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιεστατο μωρακι!
Στεφυ μου και Βούλα μου να χαίρεστε τα κοριτσακια σας! Να ναι γερά και δυνατα τα λουλουδακια σας και να τα καμαρωνετε!
Γραμματική μου για να δούμε αν θα χουμε νεότερα με το φύλο αλλά την προηγούμενη φορά μου χε πει σε κανα μήνα θα ξερω και τώρα περασανε 2,5 βδομάδες μόνο!!!

674ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:18 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζένη μου εγώ δεν εχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο αλλά νομίζω είναι καλύτερο να το αναφερεις αναλυτικά στον γιατρό σου για να έχεις μια σίγουρη απάντηση!

675ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:27 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημέρα κοριτσια μου!!
Κατερινακι χρόνια σου πολλά για χθες να σαι γερή και δυνατή και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιεστατο μωρακι!
Στεφυ μου και Βούλα μου να χαίρεστε τα κοριτσακια σας! Να ναι γερά και δυνατα τα λουλουδακια σας και να τα καμαρωνετε!
Γραμματική μου για να δούμε αν θα χουμε νεότερα με το φύλο αλλά την προηγούμενη φορά μου χε πει σε κανα μήνα θα ξερω και τώρα περασανε 2,5 βδομάδες μόνο!!!

Ευχαριστουμε πολυυυυυυ που μας θυμηθηκες!!! Σημερα γιορταζει η ζωουλα μου ολοκληρη.... το κοριτσακι μου... και δυστυχως ο μπαμπακας μας ειναι μακρυα... Sad Μας λειπει πολυ... Ελπιζω του χρονου να ειμαστε ολοι μαζι....

Να σαι χαιρομεαστε ζωουλα μας!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 27 669659

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις