Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

676ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:29 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Καλημέρα κοριτσια μου!!
Κατερινακι χρόνια σου πολλά για χθες να σαι γερή και δυνατή και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιεστατο μωρακι!
Στεφυ μου και Βούλα μου να χαίρεστε τα κοριτσακια σας! Να ναι γερά και δυνατα τα λουλουδακια σας και να τα καμαρωνετε!
Γραμματική μου για να δούμε αν θα χουμε νεότερα με το φύλο αλλά την προηγούμενη φορά μου χε πει σε κανα μήνα θα ξερω και τώρα περασανε 2,5 βδομάδες μόνο!!!

Ευχαριστουμε πολυυυυυυ που μας θυμηθηκες!!! Σημερα γιορταζει η ζωουλα μου ολοκληρη.... το κοριτσακι μου... και δυστυχως ο μπαμπακας μας ειναι μακρυα... Sad Μας λειπει πολυ... Ελπιζω του χρονου να ειμαστε ολοι μαζι....

Να σαι χαιρομεαστε ζωουλα μας!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 669659



να την χαιρεσαι.να την δεις οπως επιθυμεις

677ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:30 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω δεν εχω επαφες και δεν ξερω να σου απαντησω αλλα μηπως ειναι απ τις συσπασεις που κανει η μήτρα κατα τον οργασμο; Επειδη την πατησα μια φορα στην 6η εβδομαδα κ γω ετσι οπως λες κατι σταγονες καφε-ανοιχτο και αυτες στο σκουπισμα και εκατσα κρεβατι δεν το εξασκω το σπορ-αλλα παιζει να ναι αυτο!

678ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:36 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]


Η ομορφοτερη φωτογραφια της ζωής μου...

Σας ευχαριστω για της ευχες σας...

Του χρονου το Μαιο να γεμισουμε τετοιες ομορφες φωτογραφιες!!

679ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:38 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]


Η ομορφοτερη φωτογραφια της ζωής μου...

Σας ευχαριστω για της ευχες σας...

Του χρονου το Μαιο να γεμισουμε τετοιες ομορφες φωτογραφιες!!


αχου μωρε οντως τελεια φωτο.αντε σε λιγους μηνες θα εχεις παλι αλλη μια τετοια φωτο απλα με μια μικρη διαφορα .με αγορακι αυτη τη φορα Very Happy

680ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:39 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GeorgiaM έγραψε:Εγω δεν εχω επαφες και δεν ξερω να σου απαντησω αλλα μηπως ειναι απ τις συσπασεις που κανει η μήτρα κατα τον οργασμο; Επειδη την πατησα μια φορα στην 6η εβδομαδα κ γω ετσι οπως λες κατι σταγονες καφε-ανοιχτο και αυτες στο σκουπισμα και εκατσα κρεβατι δεν το εξασκω το σπορ-αλλα παιζει να ναι αυτο!

Κατάλαβα! είσαι τέρας υπομονής και πειθαρχίας πάντως! Απλά εγώ το έκανα γιατί μου είχε πει ο γιατρός οτι δεν υπάρχει θέμα. Θα συγκρατηθώ μάλλον κ εγώ για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

681ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 12:41 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]


Η ομορφοτερη φωτογραφια της ζωής μου...

Σας ευχαριστω για της ευχες σας...

Του χρονου το Μαιο να γεμισουμε τετοιες ομορφες φωτογραφιες!!

Όμορφη!

682ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:01 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ απο εμενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!! Stefy μου να τη χαιρεσαι!!!! Με το καλο κ το μπεμπακι σου!!!!!
κ εμενα ο γιατρος μου, μου ειχε πει πως δεν υπαρχει προβλημα( για σεξουαλ επαφη) αλλα το αποφευγω πρωτον γιατι δεν εχω ορεξη κ δευτερον ψιλοφοβαμαι!!!
Αλλα εχω ακουσει γνωστες μου οτι μετα απο επαφη ειδαν καφε υγρα... Το πιο πιθανον τους ειπαν ειναι απο τον τραχηλο...
Να σας ρωτησω κατι... Εσας καθε ποτε σας εχει πει ο γιατρος σας να πηγαινετε για υπερηχο;
Οσον αφορα για τις ανησυχιες, πηγα κ εγω το Σαββατο στο μητερα να ακουσω την καρδουλα του γιατι ολη την εβδομαδα εβλεπα περιεργα ονειρα κ ειχα ανησυχησει.. Μετα αφου την ακουσα ηρεμησα!!!!
Υπαρχει ωστοσο κ ενα μηχανημα baby fun οικιακος υπερηχος ακροασης παλμων που κανρι γυρω στα 70 €.. Αλλα δε ξερω βρε κοριτσια μετα παθαινεις εξαρτηση κ τρελενεσαι... Καλυτερα αυτη τη μια δυο φορες που θα ανησυχησεις το μηνα(αν..) να πας στο γιατρο σου, παρα να εισαι με εναν υπερηχο ολες τος μερες για να ακους τη καρδουλα του!!!

683ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:08 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mar1987 έγραψε:Καλημερα κ απο εμενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!! Stefy μου να τη χαιρεσαι!!!! Με το καλο κ το μπεμπακι σου!!!!!
κ εμενα ο γιατρος μου, μου ειχε πει πως δεν υπαρχει προβλημα( για σεξουαλ επαφη) αλλα το αποφευγω πρωτον γιατι δεν εχω ορεξη κ δευτερον ψιλοφοβαμαι!!!
Αλλα εχω ακουσει γνωστες μου οτι μετα απο επαφη ειδαν καφε υγρα... Το πιο πιθανον τους ειπαν ειναι απο τον τραχηλο...
Να σας ρωτησω κατι... Εσας καθε ποτε σας εχει πει ο γιατρος σας να πηγαινετε για υπερηχο;
Οσον αφορα για τις ανησυχιες, πηγα κ εγω το Σαββατο στο μητερα να ακουσω την καρδουλα του γιατι ολη την εβδομαδα εβλεπα περιεργα ονειρα κ ειχα ανησυχησει.. Μετα αφου την ακουσα ηρεμησα!!!!
Υπαρχει ωστοσο κ ενα μηχανημα baby fun οικιακος υπερηχος ακροασης παλμων που κανρι γυρω στα 70 €.. Αλλα δε ξερω βρε κοριτσια μετα παθαινεις εξαρτηση κ τρελενεσαι... Καλυτερα αυτη τη μια δυο φορες που θα ανησυχησεις το μηνα(αν..) να πας στο γιατρο σου, παρα να εισαι με εναν υπερηχο ολες τος μερες για να ακους τη καρδουλα του!!!

Γεια σου Mar1987! Εγώ πάω μια φορά το μήνα στο γιατρό και μέχρι να έρθει η ώρα σκάω!Δεν περνάει ο καιρός ο άτιμος!Εγώ θα έλεγα να μην το πάρεις αυτό το μηχάνημα γιατί δεν ξέρουμε κ κατα πόσο κάνουν κακό αυτά αν γίνονται κάθε μέρα.

684ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:18 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeniko έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Καλημερα κ απο εμενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!! Stefy μου να τη χαιρεσαι!!!! Με το καλο κ το μπεμπακι σου!!!!!
κ εμενα ο γιατρος μου, μου ειχε πει πως δεν υπαρχει προβλημα( για σεξουαλ επαφη) αλλα το αποφευγω πρωτον γιατι δεν εχω ορεξη κ δευτερον ψιλοφοβαμαι!!!
Αλλα εχω ακουσει γνωστες μου οτι μετα απο επαφη ειδαν καφε υγρα... Το πιο πιθανον τους ειπαν ειναι απο τον τραχηλο...
Να σας ρωτησω κατι... Εσας καθε ποτε σας εχει πει ο γιατρος σας να πηγαινετε για υπερηχο;
Οσον αφορα για τις ανησυχιες, πηγα κ εγω το Σαββατο στο μητερα να ακουσω την καρδουλα του γιατι ολη την εβδομαδα εβλεπα περιεργα ονειρα κ ειχα ανησυχησει.. Μετα αφου την ακουσα ηρεμησα!!!!
Υπαρχει ωστοσο κ ενα μηχανημα baby fun οικιακος υπερηχος ακροασης παλμων που κανρι γυρω στα 70 €.. Αλλα δε ξερω βρε κοριτσια μετα παθαινεις εξαρτηση κ τρελενεσαι... Καλυτερα αυτη τη μια δυο φορες που θα ανησυχησεις το μηνα(αν..) να πας στο γιατρο σου, παρα να εισαι με εναν υπερηχο ολες τος μερες για να ακους τη καρδουλα του!!!

Γεια σου Mar1987! Εγώ πάω μια φορά το μήνα στο γιατρό και μέχρι να έρθει η ώρα σκάω!Δεν περνάει ο καιρός ο άτιμος!Εγώ θα έλεγα να μην το πάρεις αυτό το μηχάνημα γιατί δεν ξέρουμε κ κατα πόσο κάνουν κακό αυτά αν γίνονται κάθε μέρα.

Κοριτσια εγω το εχω αυτο το Dopplearaki τσεπης. Μου το εχει δανεισει μια κοπελα. Προσπαθησα να το χρησιμοποιησω οταν ημουν στις 10 εβδομαδες αλλα δεν ακουγοταν τιποτα γιατι το σπορακι μου ηταν πολυ μικρουλακι τοτε ακομη... Θελω να το ξαναβαλω τωρα αλλα φοβαμαι... λειπει κι ο αντρας μου... Αλλα ισως το βαλω σημερα...

Εμενα ο γιατρος τωρα στο δευτερο τριμηνο θα με βλεπει μια φορα το μηνα.

685ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:36 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στεφυ μου είστε κούκλες μαμα και κόρη!! Και κάτι μου λέει ότι σου μοιάζει πολύ!
Αχ ρε κοριτσια νομίζω πως ο χρονος δεν προχωράει. Ανυπομονω να κρατήσω το νινι μου. Χθες με τον αντρα μου σκεφτομασταν πως θα ναι όταν θα μπαινουμε σπίτι μας με το μωρό πρώτη φορά!!!
Τζενη μου ούτε το σεξ ούτε ο οργασμος αυτα καθ αυτα φέρνουν αιμα η καφέ υγρα όταν γίνονται ήρεμα και χωρίς ακροβατικα φυσικά! Εγώ δεν εχω αντιμετωπισει κανένα πρόβλημα. Γι αυτό θεωρώ ότι είναι καλύτερο ν αφήσεις τις ντροπες και να τον ρωτήσεις! Το πολύ πολύ να σου συστήσει αποχη απ το σπορ για λίγο καιρο.

686ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:42 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Στεφυ μου είστε κούκλες μαμα και κόρη!! Και κάτι μου λέει ότι σου μοιάζει πολύ!
Αχ ρε κοριτσια νομίζω πως ο χρονος δεν προχωράει. Ανυπομονω να κρατήσω το νινι μου. Χθες με τον αντρα μου σκεφτομασταν πως θα ναι όταν θα μπαινουμε σπίτι μας με το μωρό πρώτη φορά!!!
Τζενη μου ούτε το σεξ ούτε ο οργασμος αυτα καθ αυτα φέρνουν αιμα η καφέ υγρα όταν γίνονται ήρεμα και χωρίς ακροβατικα φυσικά! Εγώ δεν εχω αντιμετωπισει κανένα πρόβλημα. Γι αυτό θεωρώ ότι είναι καλύτερο ν αφήσεις τις ντροπες και να τον ρωτήσεις! Το πολύ πολύ να σου συστήσει αποχη απ το σπορ για λίγο καιρο.

Συμφωνω κι εγω... δεν υπαρχουν ντροπες σε αυτα!!!

Σ ευχαριστουμε Δεσποινακι μου.. Η κορουλα μου οντως ειναι ιδια εγω... ειδικα αν δεις φωτογαρφιες της κορης μου και δικες μου στην ηλικια της... δεν μας ξεχωριζεις... Ο μπαμπακας μας τρωει τα λυσακα του και ζει με την ψευδαισθηση οτι η κορη του του μοιαζει. Βεβαια ολοι του λενε οτι κοιμοτανε... Very Happy Ελπιζω ο γιος να του μοιαζει να του φυγει το αχτι!!!

Να δεις πιο μετα πως δεν θα περναει ο καιρος... Οταν πλεον ετοιμασεις και το δωματιακι του μωρου... οταν αρχισεις να πλενεις και να σιδερωνεις τα ρουχαλακια του.... οταν ειναι ολα ετοιμα και το περιμενουν... υπεροχη αναμονη...

687ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:47 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
tzeniko έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Καλημερα κ απο εμενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!! Stefy μου να τη χαιρεσαι!!!! Με το καλο κ το μπεμπακι σου!!!!!
κ εμενα ο γιατρος μου, μου ειχε πει πως δεν υπαρχει προβλημα( για σεξουαλ επαφη) αλλα το αποφευγω πρωτον γιατι δεν εχω ορεξη κ δευτερον ψιλοφοβαμαι!!!
Αλλα εχω ακουσει γνωστες μου οτι μετα απο επαφη ειδαν καφε υγρα... Το πιο πιθανον τους ειπαν ειναι απο τον τραχηλο...
Να σας ρωτησω κατι... Εσας καθε ποτε σας εχει πει ο γιατρος σας να πηγαινετε για υπερηχο;
Οσον αφορα για τις ανησυχιες, πηγα κ εγω το Σαββατο στο μητερα να ακουσω την καρδουλα του γιατι ολη την εβδομαδα εβλεπα περιεργα ονειρα κ ειχα ανησυχησει.. Μετα αφου την ακουσα ηρεμησα!!!!
Υπαρχει ωστοσο κ ενα μηχανημα baby fun οικιακος υπερηχος ακροασης παλμων που κανρι γυρω στα 70 €.. Αλλα δε ξερω βρε κοριτσια μετα παθαινεις εξαρτηση κ τρελενεσαι... Καλυτερα αυτη τη μια δυο φορες που θα ανησυχησεις το μηνα(αν..) να πας στο γιατρο σου, παρα να εισαι με εναν υπερηχο ολες τος μερες για να ακους τη καρδουλα του!!!

Γεια σου Mar1987! Εγώ πάω μια φορά το μήνα στο γιατρό και μέχρι να έρθει η ώρα σκάω!Δεν περνάει ο καιρός ο άτιμος!Εγώ θα έλεγα να μην το πάρεις αυτό το μηχάνημα γιατί δεν ξέρουμε κ κατα πόσο κάνουν κακό αυτά αν γίνονται κάθε μέρα.

Κοριτσια εγω το εχω αυτο το Dopplearaki τσεπης. Μου το εχει δανεισει μια κοπελα. Προσπαθησα να το χρησιμοποιησω οταν ημουν στις 10 εβδομαδες αλλα δεν ακουγοταν τιποτα γιατι το σπορακι μου ηταν πολυ μικρουλακι τοτε ακομη... Θελω να το ξαναβαλω τωρα αλλα φοβαμαι... λειπει κι ο αντρας μου... Αλλα ισως το βαλω σημερα...

Εμενα ο γιατρος τωρα στο δευτερο τριμηνο θα με βλεπει μια φορα το μηνα.


Κ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,,,ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ Κ ΑΛΛΟ!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 16 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΥΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΟΙΚΕΙΩΜΕΝΗ ΜΕ ΑΥΤΟ. ΕΓΩ ΛΕΩ STEFY ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ (ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΙΚΙΑΚΑ), ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ 15Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ(ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ) Κ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ.
...ΔΕ ΞΕΡΩ..ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ?

688ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:54 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeniko έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Καλημερα κ απο εμενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!! Stefy μου να τη χαιρεσαι!!!! Με το καλο κ το μπεμπακι σου!!!!!
κ εμενα ο γιατρος μου, μου ειχε πει πως δεν υπαρχει προβλημα( για σεξουαλ επαφη) αλλα το αποφευγω πρωτον γιατι δεν εχω ορεξη κ δευτερον ψιλοφοβαμαι!!!
Αλλα εχω ακουσει γνωστες μου οτι μετα απο επαφη ειδαν καφε υγρα... Το πιο πιθανον τους ειπαν ειναι απο τον τραχηλο...
Να σας ρωτησω κατι... Εσας καθε ποτε σας εχει πει ο γιατρος σας να πηγαινετε για υπερηχο;
Οσον αφορα για τις ανησυχιες, πηγα κ εγω το Σαββατο στο μητερα να ακουσω την καρδουλα του γιατι ολη την εβδομαδα εβλεπα περιεργα ονειρα κ ειχα ανησυχησει.. Μετα αφου την ακουσα ηρεμησα!!!!
Υπαρχει ωστοσο κ ενα μηχανημα baby fun οικιακος υπερηχος ακροασης παλμων που κανρι γυρω στα 70 €.. Αλλα δε ξερω βρε κοριτσια μετα παθαινεις εξαρτηση κ τρελενεσαι... Καλυτερα αυτη τη μια δυο φορες που θα ανησυχησεις το μηνα(αν..) να πας στο γιατρο σου, παρα να εισαι με εναν υπερηχο ολες τος μερες για να ακους τη καρδουλα του!!!

Γεια σου Mar1987! Εγώ πάω μια φορά το μήνα στο γιατρό και μέχρι να έρθει η ώρα σκάω!Δεν περνάει ο καιρός ο άτιμος!Εγώ θα έλεγα να μην το πάρεις αυτό το μηχάνημα γιατί δεν ξέρουμε κ κατα πόσο κάνουν κακό αυτά αν γίνονται κάθε μέρα.

ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ SITE ΟΤΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΛΟΓΟΣ (ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ) ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΝΟΥΝ 3 - 4 ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ..ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 9 ΜΕ 10.
ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ (Κ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ)ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!ΔΕ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΟΝΟ 3 ΦΟΡΕΣ!!!!
ΒΕΒΑΙΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΗΝ ΟΙΚΙΑΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ (ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ) ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΧΙΧΙ!!Η ΑΠΟΛΥΤΗ NIRVANA!!!!!!!

689ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:57 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:Στεφυ μου είστε κούκλες μαμα και κόρη!! Και κάτι μου λέει ότι σου μοιάζει πολύ!
Αχ ρε κοριτσια νομίζω πως ο χρονος δεν προχωράει. Ανυπομονω να κρατήσω το νινι μου. Χθες με τον αντρα μου σκεφτομασταν πως θα ναι όταν θα μπαινουμε σπίτι μας με το μωρό πρώτη φορά!!!
Τζενη μου ούτε το σεξ ούτε ο οργασμος αυτα καθ αυτα φέρνουν αιμα η καφέ υγρα όταν γίνονται ήρεμα και χωρίς ακροβατικα φυσικά! Εγώ δεν εχω αντιμετωπισει κανένα πρόβλημα. Γι αυτό θεωρώ ότι είναι καλύτερο ν αφήσεις τις ντροπες και να τον ρωτήσεις! Το πολύ πολύ να σου συστήσει αποχη απ το σπορ για λίγο καιρο.

Ακροβατικά δεν κάνω αλλά από την άλλη ο,τι στάση και να πάρεις λες ''κάνει αυτή;''. Θα τον ρωτήσω λοιπόν αν και σκέφτηκα ''γιατρός είναι, δεν θα με ρώταγε για παν ενδεχόμενο;'' Αλλά αυτόν τον είδα πολύ χαλαρό με το θέμα του ελάχιστου αίματος που ΄βλέπω μια στο τόσο. Τι να πει κανεις.. Και όχι τίποτα άλλο αλλά έχω και έναν άνδρα πολύ φοβιτσιάρη σε αυτά, μην βλάψουμε το μωρό και τέτοια. Από την άλλη εγώ όλο ορμόνες είμαι και το σεχχχ όσο να'ναι το αποζητώ! χιχιχι το ομολογώ λοιπόν! Embarassed Very Happy

690ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:57 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα..
Ευχαριστούμε πολύ Δεσποινάκι που μας θυμήθηκες..
Ακριβώς τέτοια ώρα πέρυσι γέννησα το κοριτσάκι μου,Μαράκι μου σου έυχομαι να είσαι πάντα γερή ,τυχερή στη ζωή σου ,γεμάτα χαμόγελα..
Στεφυ μου,να χαίρεσαι κι εσύ τη Στελλίτσα σου,με το καλό κι ο γιόκας σου..
Πολύ ζεστή κι ωραία φωτογραφία ,το Μάη κορίτσακια θα έχετε όλες από μία τέτοια..

Θα ήθελα να συμβουλέψω τις νέες μανούλες να είναι ψύχραιμες κι να μη φοβούνται για τα μωράκια τους,είναι πολύ καλά προστατευμένα στην κοιλίτσα σας ,η υπομονη είναι αρετή κι επιβάλεται όλες οι μανούλες να την έχετε γιατι όταν θα γεννηθεί με το καλό το μωράκι σας οι φοβίες θα τετραπλασιαστούν ,γι αυτο ψυχραιμία κι θετικη ενεργεια..

691ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 1:59 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα..
Ευχαριστούμε πολύ Δεσποινάκι που μας θυμήθηκες..
Ακριβώς τέτοια ώρα πέρυσι γέννησα το κοριτσάκι μου,Μαράκι μου σου έυχομαι να είσαι πάντα γερή ,τυχερή στη ζωή σου ,γεμάτα χαμόγελα..
Στεφυ μου,να χαίρεσαι κι εσύ τη Στελλίτσα σου,με το καλό κι ο γιόκας σου..
Πολύ ζεστή κι ωραία φωτογραφία ,το Μάη κορίτσακια θα έχετε όλες από μία τέτοια..

Θα ήθελα να συμβουλέψω τις νέες μανούλες να είναι ψύχραιμες κι να μη φοβούνται για τα μωράκια τους,είναι πολύ καλά προστατευμένα στην κοιλίτσα σας ,η υπομονη είναι αρετή κι επιβάλεται όλες οι μανούλες να την έχετε γιατι όταν θα γεννηθεί με το καλό το μωράκι σας οι φοβίες θα τετραπλασιαστούν ,γι αυτο ψυχραιμία κι θετικη ενεργεια..

να το χαιρεσαι βουλα μου το κοριτσακι σου οτι επιθυμεις.με το καλο και το δευτερο μπεμπε

692ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 2:03 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα..
Ευχαριστούμε πολύ Δεσποινάκι που μας θυμήθηκες..
Ακριβώς τέτοια ώρα πέρυσι γέννησα το κοριτσάκι μου,Μαράκι μου σου έυχομαι να είσαι πάντα γερή ,τυχερή στη ζωή σου ,γεμάτα χαμόγελα..
Στεφυ μου,να χαίρεσαι κι εσύ τη Στελλίτσα σου,με το καλό κι ο γιόκας σου..
Πολύ ζεστή κι ωραία φωτογραφία ,το Μάη κορίτσακια θα έχετε όλες από μία τέτοια..

Θα ήθελα να συμβουλέψω τις νέες μανούλες να είναι ψύχραιμες κι να μη φοβούνται για τα μωράκια τους,είναι πολύ καλά προστατευμένα στην κοιλίτσα σας ,η υπομονη είναι αρετή κι επιβάλεται όλες οι μανούλες να την έχετε γιατι όταν θα γεννηθεί με το καλό το μωράκι σας οι φοβίες θα τετραπλασιαστούν ,γι αυτο ψυχραιμία κι θετικη ενεργεια..

Καλημερα Βουλα μου!!! Να χαιρεσαι κι εσυ το κοριτσακι σου!!!!!!! Και με το καλο το Μαιο!!!!!!!!!!

693ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 2:21 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΘΕΣΕΙ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!!!
ΠΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΙΜΟ ΤΟΥ ΙΚΑ 56 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ Η ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ??
ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΓΩ ΠΑΡΤ ΑΛΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΣΤΙΚΗ)Κ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ..ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΕΛΗ ΦΛΕΒΑΡΗ..

694ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 2:25 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΘΕΣΕΙ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!!!
ΠΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΙΜΟ ΤΟΥ ΙΚΑ 56 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ Η ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ??

Τοτε θα σταματησω... οπως λεει ο νομος... 56 μερες αναμονης χωρις να κανεις τιποτα δεν περνανε !! Ποσο μαλλον αν ειναι περισσοτερες!!!! Τωρα βεβαια εγω εχω και την κορη μου να ασχολουμαι αλλα και παλι... Αλλωστε πως να σταματησεις νωριτερα? Χωρις αποδοχες εννοεις? Νομιζω οτι δεν χρειαζεται...

695ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 2:28 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
Mar1987 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΘΕΣΕΙ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!!!
ΠΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΙΜΟ ΤΟΥ ΙΚΑ 56 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ Η ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ??

Τοτε θα σταματησω... οπως λεει ο νομος... 56 μερες αναμονης χωρις να κανεις τιποτα δεν περνανε !! Ποσο μαλλον αν ειναι περισσοτερες!!!! Τωρα βεβαια εγω εχω και την κορη μου να ασχολουμαι αλλα και παλι... Αλλωστε πως να σταματησεις νωριτερα? Χωρις αποδοχες εννοεις? Νομιζω οτι δεν χρειαζεται...

ΝΑΙ ΕΛΕΓΑ ΧΩΡΙΣ...ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ..ΤΩΡΑ ΔΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΜΕΡΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ Κ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΛΕΥΑ..ΜΑΛΛΟΝ Κ ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΤΕ..Κ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟΥΣ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΡΑΧΙΑΙΟΙ ΜΟΥ!!!

696ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 3:44 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα..
Ευχαριστούμε πολύ Δεσποινάκι που μας θυμήθηκες..
Ακριβώς τέτοια ώρα πέρυσι γέννησα το κοριτσάκι μου,Μαράκι μου σου έυχομαι να είσαι πάντα γερή ,τυχερή στη ζωή σου ,γεμάτα χαμόγελα..
Στεφυ μου,να χαίρεσαι κι εσύ τη Στελλίτσα σου,με το καλό κι ο γιόκας σου..
Πολύ ζεστή κι ωραία φωτογραφία ,το Μάη κορίτσακια θα έχετε όλες από μία τέτοια..

Θα ήθελα να συμβουλέψω τις νέες μανούλες να είναι ψύχραιμες κι να μη φοβούνται για τα μωράκια τους,είναι πολύ καλά προστατευμένα στην κοιλίτσα σας ,η υπομονη είναι αρετή κι επιβάλεται όλες οι μανούλες να την έχετε γιατι όταν θα γεννηθεί με το καλό το μωράκι σας οι φοβίες θα τετραπλασιαστούν ,γι αυτο ψυχραιμία κι θετικη ενεργεια..

Καλημερα Βουλα μου!!! Να χαιρεσαι κι εσυ το κοριτσακι σου!!!!!!! Και με το καλο το Μαιο!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου ,πολύ συγκινηση σήμερα,δεν ξέρω είναι κι οι ορμόνες της εγκυμοσύνης κλαίω πολύ εύκολα..

Οσο για το σεξ κορίτσια τώρα εγώ δεν θέλω με τίποτα,ενώ στο πρώτο ήθελα σαν τρελή.

697ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 3:57 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι αυτό με την δουλειά το σκεφτομαι ι εγώ πολύ. Δουλεύω μακριά και κάνω 1,30 ωρα το πρωί κι άλλο τόσο τ απογ με τα λεωφ πράγμα που μ έχει κουρασει πολύ. Απ την άλλη εμένα η σύμβαση μου λήγει τον Μάρτιο έτσι κι αλλιώς οπότε μετά αποδοχές δεν θα χω. Μόνο αυτα που δικαιουμαι απ το ικα κι απ τον οαεδ. Οπότε σκεφτομαι ότι και Φεβρουαριο να σταματήσω θα χάσω λίγα μεροκαματα απλά!!
Στεφυ μου πρέπει να ναι μοναδικό το συναισθημα να σου μοιάζει κιόλας! Νιώθεις πραγματικά οτι είναι κομμάτι από σένα!
Τζένη μου είναι κρίμα εφόσον έχεις όρεξη να το κόψεις το σπορ χωρίς να σου χει συστήσει κάτι τετοιο ο γιατρός. Ρώτα τον και πραξε ανάλογα! Εγώ από όρεξη στο σπορ είμαι η του ύψους η του βάθους κοριτσια!

698ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 4:00 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω απο την αλλη... και να θελω... με ποιον? Μ ετον κρινο??????? Αφου λειπει ο αντρας μου...

Κοριτσια θα σας πω κατι να γελασετε...

Το νινακι μου αυτο το πιασαμε ως εξης με τον αντρα μου...

Ο αντρας μου παλι ελειπε ταξιδι καμια 15αρια μερες (ειναι στο πολεμικο ναυτικο) γυρισε μετα απο αυτο το ταξιδι μονο για 1-δυο μερες και μετα ξαναεφυγε για αλλες 20!!! Μεσα στο διημερο αυτο που ειχε ερθει πιασαμε τον μπεμπη μας!!! Στην πρωτη μας επισκεψη στο γιατρο... μας ρωτουσε συνεχεια αν ειμαστε σιγουροι για την ημερομηνια συλληψης γιατι του εβγαιναν χαμηλες οι τιμες της χοριακης... Του εξηγουμε λοιπον του γιατρου.... και του λεμε ειμαστε σιγουροι γιατι οι αντρας μου ελειπε και πριν και μετα απο αυτες τις 2 ημερες... οποτε ειμασταν 100% σιγουροι...

Anyway κλεινει αυτη η συζητηση με το γιατρο... με εξεταζει... και την ωρα που ειναι να φυγουμε μας λεει οχι σεξ... Στο λεπτο πανω ομως το ξανασκεφτεται και λεει στον αντρα μου "Αλλα εσυ ελειπες και τοσο καιρο.... αντε... καν τε πολυ προσεκτικα ομως και μην μπαινεις πολυ βαθια"!!!

Μετα απο 2-3 μερες λοιπον.. ειχαμε επαφη με τον αντρα μου... αλλα εχοντας το ο αντρας μου στο μυαλο του τις εντολες του γιατρου... προσεχε παρα πολυ, δεν εμπαινε σχεδον καθολου μεσα... και στο τελος τραβηχτηκε κιολας με αποτελεσμα να εχουμε την πιο ξενερωτη επαφη EVER ομως... Οποτε μετα την πραξη ακουω τον αντρα μου να μονολογει... " Α ρε πουστη γιατρε... ποτε θα πηδηξω εσενα.... με τετοια χουνερια που μου κανεις..." ΧΑΧΑΧΧΑχαχαχ γελασα τοσο πολυ!!! Τον εχει αχτι ο αντρας μου γιατι και στην 1η εγκυμοσινη μονο στο 2ο 3μηνο μας αφηνε να εχουμε επαφες κι αυτο με το ζορι ενω στους κουμπαρους μου που εχουν το ιδιο γιατρο τους επετρεπε σε ολη την εγκυμοσινη!!!!!!!!!!

Πολυ γελιο παντως...

699ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 4:04 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Μαρακι αυτό με την δουλειά το σκεφτομαι ι εγώ πολύ. Δουλεύω μακριά και κάνω 1,30 ωρα το πρωί κι άλλο τόσο τ απογ με τα λεωφ πράγμα που μ έχει κουρασει πολύ. Απ την άλλη εμένα η σύμβαση μου λήγει τον Μάρτιο έτσι κι αλλιώς οπότε μετά αποδοχές δεν θα χω. Μόνο αυτα που δικαιουμαι απ το ικα κι απ τον οαεδ. Οπότε σκεφτομαι ότι και Φεβρουαριο να σταματήσω θα χάσω λίγα μεροκαματα απλά!!
Στεφυ μου πρέπει να ναι μοναδικό το συναισθημα να σου μοιάζει κιόλας! Νιώθεις πραγματικά οτι είναι κομμάτι από σένα!
Τζένη μου είναι κρίμα εφόσον έχεις όρεξη να το κόψεις το σπορ χωρίς να σου χει συστήσει κάτι τετοιο ο γιατρός. Ρώτα τον και πραξε ανάλογα! Εγώ από όρεξη στο σπορ είμαι η του ύψους η του βάθους κοριτσια!


Ειναι οντως μοναδικο συναισθημα... Μια κοπελα προχτες που ειχαμε βγει και σε καποια φαση περπατουσε πισω μας... παρατηρησε οτι εχουμε και το ιδιο περπατημα και οτι κι απο πισω ειμαστε ολοιδιες!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 417472

700ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 28 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Δευ Νοε 26, 2012 4:25 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα πάλι η κορη μου,μοιαζει στον άντρα μου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις