Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zooula1985 έγραψε:
Euxoula έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
Euxoula έγραψε:
zooula1985 έγραψε:κοριτσουδια μου ηρθα πηγα πληρωσα το ενοικιο πφφφ πηρα και κατι εσωρουχα χαχαχα σας της γιαγιας μου ειναι χαχαχαχαχαα εαν με δει ο αντρας μου θα γελαει μεχρι την δευτερα παρουσια ..ηθελα να ψωνιζω και αλλα πυτζαμουλες κτλ κτλ αλλα δεν ειχε τιποτα....οταν ανεβω αθηνα θα ξεχυθω ...με επιασε ενα αγχος τωρα που μιλατε για γεννα ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ?????????? ειμαι τοσο πολυ φοβιτσιαρα που θα τους πω να ειναι η μαμα μου μεσα χαχαχαχα ( δεν παιζει βεβαια ετσι ) ευτυχως που ο γιατρος μου περνει απο πλακα οποτε ελπιζω να λεω μακακιες εκεινη την ωρα για να μην φτασει το αγχος στα υψη...βρε κοριτσια μια απορια εαν περπαταω αρκετα με πιανει πονος χαμηλα μεταξυ κοκκαλου ( στην περιοχη μας) και κοιλιας ειναι κατι ?η απλα κουραζεται η βασιλισσα μου ???χαχα
Ζωη στον επομενι υπερηχο να το πεις στο γιατρο σου για τον πονο αυτον γιατι και εγω ετσι την πατησα και τελικα ειχα συσπασεις και τωρα ειμαι ξαπλα νομιζα οτι δεν ηταν κατι και οτι ηταν το εντερο μου το πολυ πολυ να σε στειλει για καρδιοτοκογραφο και θα κρινει εκεινος οι συσπασεις μου προκληθηκαν επειδη περπαταγα συνεχεια δεν εβαζα κωλο κατω και απ το ανχος.αλλα απ την αλλη μπορει να ειναι και το εντερο σου.


αυτα φοβαμαι ...μην ειναι τιποτα τετοιο...μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα..δοξα το θεο ολα κυλανε πολυ καλα...αλλα την παρασκευνν θα μαθω τι γινεται...
Και κατι ακομα οταν ναι μεν μου ειχε γραψει ο γιατρος τον καρδιοτοκογραφο μου ειπε πως μπορει να μην ηταν συσπασεις(αν και οι δικοι μου πονοι ηταν) μπορει να ειναι η μητρα επειδη μεγαλωνει το μωρο ανοιγει και αυτη κατα χιλιες φορες για να φτασει στο τελικο της μεγεθος παντως αν δεις και πετρωνει η κοιλια σου και δεν ενοω να τεντωνετε το μπεμπακι σου αλλα η κοιλια σου να το πεις στο γιατρο σου οταν πετρωνει η κοιλια ειναι μικρο συσπασεις της μητρας ο γιατρος μου το εξηγησε εξαλου οταν τεντωνετε η μικρη το βλεπω ανει εξογκοματα οχι ομοιομορφη στρογκυλεμενη κοιλια και πετρα.και χιλια συγνωμη αν σας φρικαρω που τα γραφω αλλα δε θελω να την παθει καμια σας οπως εγω σαν απειρη που ειμαι.



οχι κανεις πολυ καλα ...ετσι ειναι πρεπει να μοιραζομαστε της εμπειριες μας ...σε ευχαριστω παρα πολυ παντως για της συμβουλες σου ....ειναι πολυ χρησιμες απο εδω και περα πρεπει ολα να τα παρακολουθουμε....να εισαι καλα αγαπη
Να 'σαι καλα κουκλα μου παντως ολα καλα θα πανε και να μη δισταζεις να ρωτας το γιατρο για το οτιδηποτε στη τελικη αυτη ειναι η δουλεια του να σε κραταει υγειη και να λυνει τις αποριες σου εγω τον ρωταω για το οτιδηποτε αλλιως ανχονομε.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:
crazymommy έγραψε:
Jen75 έγραψε:Απ'την εμπειρία μου σας λέω ότι πρόκληση, ξύρισμα, κλίσμα δεν είναι τίποτα. Ούτε καν η επισκληρίδιος. Το μετά εμένα με ζόρισε, ήμουν πολύ χάλια από κάτω. Οκλαδόν μου είπαν να κάθομαι, βοηθάει στο περίνεο, σίγουρα το περπάτημα, κάποιες ασκήσεις κ έχω δει κ λάδι μασάζ για την περιοχή αλλά ποιος τα κάνει όλα αυτά;

Εγώ έβαλα το σύζηγο και μου έκανε μασάζ με αμυγδαλέλαιο στο... περίνεο Embarassed Μας το είπε η μαία μας (μας έδειξε τον τρόπο) και έτσι τελικά χρειάστηκα ελάχιστα ράμματα. Ειδικά αν λάβουμε υπόψη ότι έβαλε και βεντούζα ο ντοκτ...! Αλλά εμένα με σκότωνε η λεκάνη μου μετά γιατί ήταν στενή και ζορίστηκε με τον τοκετό...

Κ εγώ θέλω! Τι κινήσεις έκανε, θυμάσαι? Κυκλικές, πάνω κάτω?

Ξαπλώνεις και ο σύζυγος αφού βάλει το λάδι κάνει κάτι κινήσεις με το δάχτυλό του γύρω-γύρω στο περίνεο. Απαλές στην αρχή και σταδιακά πιέζει λιγάκι, τόσο όσο να αντέχεις. Αυτή την άσκηση την κάναμε καθημερινά για λίγα λεπτά. Μέρα με τη μέρα έβλεπα ότι άντεχα όλο και περισσότερο! Πάντως μη φανταστείς ότι είναι και τόσο σεξουλιάρα άσκηση όσο ακούγεται! Embarassed Εγώ πονούσα πάντως! Αλλά στο τέλος είδα διαφορά...
Αναρωτιέμαι αυτή τη φορά πώς θα την κάνουμε με τη μικρή να μας χαζεύει!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 17 4872

Κορίτσια θα ξαναμπώ αργότερα αν μπορέσω γιατί κολλάει η σελίδα! Συμβαίνει και σ' εσάς;

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα δε μου κολαει τσεκαρε λιγο το μοντεμ σου αν συνεχισει ετσι και το ιντερνετ....

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Βιβιαν σιγουρα θα σ αφησουν να τα φορας για να δεις το ζουζουνακι σου!!!
ναι φυσιολογικα θα γεννησω αλλα με επισκληριδιο(εκτος απροοπτου παντα γιατι με αυτο το μωρο δε ξερω τι αλλο με περιμενει)!!! και δλδ αδειαζεις τελειως;;;; Embarassed Embarassed Embarassed και ρε κοριτσια δεν πονας οοολη εκεινη την ωρα; πως πας τουαλετα και σφιγγεσαι κι απο πανω;;;; τραγικο;;;;;
και μετα την ωρα της γεννας δε σου ρχεται απ το σφιξιμο τιποτε;;;; και μετα ποιος σε καθαριζει απ τα αιματα;;;; πολλες ερωτησεις ε;;;
το κλυσμα οταν σου το βαζουν ενεργει πολυ γρηγορα και καθαριζεις τελειως.δεν χρειαζεται να σφιχτεις θα φευγουν πολυ ευκολα.ουτε απο το σφιξιμο μετα βγαζεις γιατι εχεις καθαρισει απο πριν.τα αιματα στα καθαριζουν το προσωπικο που ειναι στην αιθουσα τοκετου.αν χρειαστει και θα σε ραψουν.μην ανησυχεις θα τα μαθεις ολα

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy29 έγραψε:Εγώ γιατί δε φοβάμαι καθόλου τον τοκετό; Ο μόνος μου φόβος είναι να είναι καλά η μικρούλα μου... Την Πέμπτη το έχω το ντόπλερ Μαριλού μου και πραγματικά εδώ και δυο βδομάδες μετράω τις μέρες! Αχ, το κοριτσάκι μου θα βγεί και θα λέει τις μέρες της εβδομάδας!!! Εγώ άλλη ερώτηση έχω. Μετά τον φτ όταν πας για τσισάκια δεν τσούζει; Πως προστατεύεις τα ράμματα;
μετα τον τοκετο οταν θα πηγαινεις για τσισα σου θα πλενεσαι κιλας κια θα σκουπιζεις καλα την περιοχη εκει κατω να μην εχει πολυ υγρασια.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοιλιτσες!Πως ειστε;;Συνεχιζεται η ζεστη και σε εσας;;Ρε σεις πολυλογουδες ποτε προλαβατε και γεμισατε σελιδες;Εχω πολυ διαβασμα ουτε εξετασεις να εδινα χαχαχαχα...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ πολύ Αλίκη μου.

Καλώς την Εύη!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι καμια μεσα;;;;Βαριεμαι πολυ βρε κοριτσια.....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Euxoula έγραψε:Εμενα δε μου κολαει τσεκαρε λιγο το μοντεμ σου αν συνεχισει ετσι και το ιντερνετ....

Μου κολλούσε η συγκεκριμένη σελίδα μονάχα... Τεσπα, τώρα φαίνεται εντάξει! Very Happy

Εύη μου πώς είσαι; Από συσπάσεις; Ναι, γράψαμε τόσα σήμερα που κι εγώ που ήμουν μέσα έχω "χάσει" πολλά ποστς... Ήταν που πιάσαμε κουβέντα σχετική με τοκετούς και συγκέντρωσε το ενδιαφέρον... Χιχιχι!
Εγώ είμαι εδώ αλλά για λιγάκι γιατί θέλω να ξαπλώσω πριν έρθει η μικρή! Σήμερα έχω και συνάντηση με τη μαία, οπότε δε θα κάτσω καθόλου το απόγευμα...!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
Euxoula έγραψε:Εμενα δε μου κολαει τσεκαρε λιγο το μοντεμ σου αν συνεχισει ετσι και το ιντερνετ....

Μου κολλούσε η συγκεκριμένη σελίδα μονάχα... Τεσπα, τώρα φαίνεται εντάξει! Very Happy

Εύη μου πώς είσαι; Από συσπάσεις; Ναι, γράψαμε τόσα σήμερα που κι εγώ που ήμουν μέσα έχω "χάσει" πολλά ποστς... Ήταν που πιάσαμε κουβέντα σχετική με τοκετούς και συγκέντρωσε το ενδιαφέρον... Χιχιχι!
Εγώ είμαι εδώ αλλά για λιγάκι γιατί θέλω να ξαπλώσω πριν έρθει η μικρή! Σήμερα έχω και συνάντηση με τη μαία, οπότε δε θα κάτσω καθόλου το απόγευμα...!

Εγω προσπαθω να ειμαι καλα ξαπλωνοντας.Με εχουν τρελλανει οι συσπασεις και το κωλοχαπι βεβαια

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
Euxoula έγραψε:Εμενα δε μου κολαει τσεκαρε λιγο το μοντεμ σου αν συνεχισει ετσι και το ιντερνετ....

Μου κολλούσε η συγκεκριμένη σελίδα μονάχα... Τεσπα, τώρα φαίνεται εντάξει! Very Happy

Εύη μου πώς είσαι; Από συσπάσεις; Ναι, γράψαμε τόσα σήμερα που κι εγώ που ήμουν μέσα έχω "χάσει" πολλά ποστς... Ήταν που πιάσαμε κουβέντα σχετική με τοκετούς και συγκέντρωσε το ενδιαφέρον... Χιχιχι!
Εγώ είμαι εδώ αλλά για λιγάκι γιατί θέλω να ξαπλώσω πριν έρθει η μικρή! Σήμερα έχω και συνάντηση με τη μαία, οπότε δε θα κάτσω καθόλου το απόγευμα...!

Εγω προσπαθω να ειμαι καλα ξαπλωνοντας.Με εχουν τρελλανει οι συσπασεις και το κωλοχαπι βεβαια

Προσπάθησε να μη στρεσάρεσαι! Το άγχος επιδεινώνει τις συσπάσεις, είναι γεγονός! Διάβασε ένα βιβλίο ή περιοδικό, δες καμιά ταινία, κάτι που να σε απασχολήσει και να ξεχαστείς λιγάκι. Θα δεις, όλα θα πάνε καλά!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 17 417472

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να ξαπλώσω λιγάκι...! Αύριο θα σας πω και τα νέα μου, αφού σήμερα θα συναντηθώ με τη μαία μου στο Γαία (δεν έχουμε διαλέξει μαιευτήριο, αλλά θα περάσουμε από τα περισσότερα να δούμε τι παίζει)...

Σας φιλώωωωω!!!!! Και ήρεμα τα μπεμπάκιααααααα!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 17 417472

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για το μασάζ στο περίνεο δεν αμφιβάλλω ότι για μας δεν παίζει κάτι ερωτικό αλλά οι καημένοι οι άντρες μας που μας στερήθηκαν τόσο καιρό πώς θα το αντέξουν; Ο δικός μου στάνταρ θα μου ορμήξει, μη πω ότι φοβάμαι μήπως με βιάσει κιόλας Embarassed
Τα κανελόνια ακόμα στο φούρνο. Έφαγα τις χθεσινές φακές κ περιμένω τον αντρούλη μου για 2ο γύρο με τα κανελόνια. Γεμιστά (σλουρπ) θα κάνω μεθαύριο, πήρα πιπεριές κ ντομάτες από λαϊκή.
Από περπάτημα δεν την παλεύω. Μέχρι το ψιλικατζίδικο πήγα με το μικρό γιατί ούρλιαζε για παγωτό μεσημεριάτικα κ κόντεψα να πάθω για 3+3 τετράγωνα περίπου. Η κοιλιά μου είναι πολύ χαμηλά κ είναι κ μεγάλη. Μέχρι και ο λαϊκατζής με ρώτησε 'Μήπως έχεις δίδυμα; Μεγάλη είναι η κοιλιά σου'.....!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερες!!!! τι κανετε;;; στου ξαπλωπουλου ολα καλα;;; εγω μετραω μερες!!χαχαχα! μολις εφυγε ο καλος μου εχει κατι δουλειες και ειμαι μοναχουλα κι ειπα να μπω και λιγο τσατ αν καμια εχει ορεξουλα να "πεσουμε" η ν ανεβουμε μαζι!!!χιχιχιχι!!!! εχω κι ενα καρο αλλες ερωτησεις για τον τοκετο αλλα θα τις γραφω μια μια!!! αυριο παλι!! Very Happy Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα να λειπετε οοοοοοοοοολες;;;;; που ειστε;;;;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:μα να λειπετε οοοοοοοοοολες;;;;; που ειστε;;;;

Αναστασια μου σταματησες να μπαινεις εσυ ολη μερα και το διαλυσαμε κι εμεις.Τι να κανουμε χωρις εσενα;; Razz

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωστε ετσι λοιπον ε;;;; Αχ ελα που γυρισε ο πασας μου τωρα!!! Κ οχι οτι μπορω να του προσφερω κ τπτ δλδ αλλα τουλαχιστον μου κραταει παρεουλα!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια.ενδιαφερον οι πληροφοριες για τον τοκετο.και γω μεχρι στιγμης για φυσιολογικο παω εκτος εαν προκυψει τιποτα απροοπτο που το απευχομαι.δεν ειναι καμια μεσα?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:γεια σας κοριτσια.ενδιαφερον οι πληροφοριες για τον τοκετο.και γω μεχρι στιγμης για φυσιολογικο παω εκτος εαν προκυψει τιποτα απροοπτο που το απευχομαι.δεν ειναι καμια μεσα?


Εδω ειμαι εγω.....

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πωπω νομιζω εχω βαρυνει πολυ!
Ζοριζομαι τρελα να σηκωθω, να περπατησω,να κατσω, τα παντα!Νοιωθω πιεση κατω και κατι τσιμπηματακια οχι μυικα , απο κατω σαν να κλωτσαει κατω!

Παω και εγω να ξαπλωσω ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοιλιτσες! τι κανετε?
πινω καφεδακι και παω για μπανακι.στις 10 εχουμε ραντεβου στο νοσ.θελει να ερθει και η ιωαννα μαζι να δει η τζουλια-η ντοκ- και την δικια της κοιλια γιατι εχει και αυτη μωρο μεσα, αλλα μικρο μαμα οχι μεγαλο σαν τον μπεμπη μας......χαχαχα αυτο το παιδι με εχει τρελανει, εκει που καθεται και παιζει παω ξαφνικα και την ρουφαω και φωναζει μαμα μην το κανεις αυτο.μαμα μην το κανεις αυτο στον μπεμπη ειναι μικρος και τρομαζει.οταν μεγαλωσει. τι λες???? χαζομαμα ολε ολε ολε

βρε κοριτσια μου λυστε μου μια απορια . ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΝΕΥΡΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ? με εκραξε χθες η μαμα μου οτι καμια αλλη δεν εχει νευρα και οτι ουτε αυτη ειχε καθολυο νευρα.και ειχα και τον σαραντο και την πεθερα να συμφωνουν μαζι τους.ευτυχως με υπερασπιστηκε η γιαγιακα μου.....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Very Happy αθανασια μου δεν εισαι η μοναδικη εχω ακουσει και αλλες εγκυες με νευρα τσιτωμενα!εγω παλι ευτυχως ειμαι ηρεμη!οχι τιποτα αλλο ειμαι πιο πολυ μονη μου και δεν θα ειχα που να ξεσπασω Razz ολα καλα να πανε με την γιατρο.εγω εχω την αλλη τεταρτη.κατα τα αλλα κλασικα πραγματα απο τις 5 παλι το ματι γαριδα!ελεος πια να δω ποτε θα κοιμηθω σαν τον ανθρωπο!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:καλημερα ομορφες κοιλιτσες! τι κανετε?
πινω καφεδακι και παω για μπανακι.στις 10 εχουμε ραντεβου στο νοσ.θελει να ερθει και η ιωαννα μαζι να δει η τζουλια-η ντοκ- και την δικια της κοιλια γιατι εχει και αυτη μωρο μεσα, αλλα μικρο μαμα οχι μεγαλο σαν τον μπεμπη μας......χαχαχα αυτο το παιδι με εχει τρελανει, εκει που καθεται και παιζει παω ξαφνικα και την ρουφαω και φωναζει μαμα μην το κανεις αυτο.μαμα μην το κανεις αυτο στον μπεμπη ειναι μικρος και τρομαζει.οταν μεγαλωσει. τι λες???? χαζομαμα ολε ολε ολε

βρε κοριτσια μου λυστε μου μια απορια . ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΝΕΥΡΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ? με εκραξε χθες η μαμα μου οτι καμια αλλη δεν εχει νευρα και οτι ουτε αυτη ειχε καθολυο νευρα.και ειχα και τον σαραντο και την πεθερα να συμφωνουν μαζι τους.ευτυχως με υπερασπιστηκε η γιαγιακα μου.....
καλημερα αθανασια.δεν εισαι η μονη με νευρα.εδω να δεις τι γινεται.και στην 1η εγκυμοσυνη ειχα πολλα νευρα και τωρα.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε ολα τα κοριτσια ξαπλωμενα και μη.ελπιζω να ειστε ολες καλα.......

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα εγκυούλες! Αθανασία μου όχι παιδί μου, δεν είσαι η μόνη! Ορμόνες! Τι να κάνουμε; Εγώ πάντως σε κάθε μου περίοοδο σκότωνα στο ξύλο 5-6 άτομα!!! Ευτυχώς απ' αυτό έχουμε ξενιάσει για ένα άλφα διάστημα! Αλλά πολύ νεύρο μιλάμε!
Έχω μια αγωνία για αύριο, αλλά και μια αισιοδοξία... Θέλω τόσοοοοοο πολύ να την πάρω στην αγκαλιά μου γερή... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 17 834918

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις