Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξανα καλημέρα σε όλες!!!!!

Εύη μου κουράγιο κάνε να βγει ο 8ος, κ μετά θα σαι πιο ήρεμη. Αλλά κάθε μια ώρα συσπάσεις? Κ δεν περνάνε με τα χάπια? Σκέψου τα άλλα κορίτσια μας που είναι απο την αρχή ξάπλα. Κ πες στον άντρα σου να σου φέρει κανα βιβλίο να διαβάσεις, ώστε να περνας πιο πολλές ώρες στο κρεβάτι διαβάζοντας, παρα στον καναπέ.

Δήμητρα, με το καλό να δεις την τοσοδούλα σου!!!!! Ελπίζω να έχει μεγαλώσει αρκετα απο την τλευταία φορά!!!!

Ρούλα ο θυρεοειδής δεν είναι πρόβλημα, αρκεί να παίρνεις καθημερινά το χαπάκι σου. Κ εγώ πριν 2 μήνες αύξησα τη δοση γιατί είχε ανεβεί, κ σήμερα θα ξαναπάω να δει τις χθεσινές εξετάσεις μου κ να μου πει πως πάω.Πάντως μη σε ανησυχεί καθόλου, δεν είναι τίποτα.

Αναστασία μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Εχω διαβάσει πολλες ιστορίες τοκετού, που ενώ είχαν συσπασεις απο νωρίς κ ήταν ξάπλα, οχι μόνο δεν γέννησαν πρόωρα, αλλά πήγαν κ σε πρόκληση!!!

Μαριλού, Αθανασία, Αλίκη, Ειρήνη, Ειρήνη2 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 379767

Εμένα ρε κορίτσια δεν έχει δει καθόλου τον τράχηλο. Με ψηλάφιση σας είπε πόσο είναι?
Κ συσπάσεις νομίζω δεν έχω νιώσει. Μόνο οταν είμαι πολύ ώρα όρθια νιώθω το κάτω μέρος της κοιλιάς κάπως σαν να βαραίνει, σαν να σφίγγεται, δεν ξέρω πως ακριβώς να το περιγράψω.

Πάω να ετοιμαστώ για το γιατρό. Κ εχει πάλι μια ζέστη...ουφ!
Φιλάκια, θα μπω το απόγευμα!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Ξανα καλημέρα σε όλες!!!!!

Εύη μου κουράγιο κάνε να βγει ο 8ος, κ μετά θα σαι πιο ήρεμη. Αλλά κάθε μια ώρα συσπάσεις? Κ δεν περνάνε με τα χάπια? Σκέψου τα άλλα κορίτσια μας που είναι απο την αρχή ξάπλα. Κ πες στον άντρα σου να σου φέρει κανα βιβλίο να διαβάσεις, ώστε να περνας πιο πολλές ώρες στο κρεβάτι διαβάζοντας, παρα στον καναπέ.

Δήμητρα, με το καλό να δεις την τοσοδούλα σου!!!!! Ελπίζω να έχει μεγαλώσει αρκετα απο την τλευταία φορά!!!!

Ρούλα ο θυρεοειδής δεν είναι πρόβλημα, αρκεί να παίρνεις καθημερινά το χαπάκι σου. Κ εγώ πριν 2 μήνες αύξησα τη δοση γιατί είχε ανεβεί, κ σήμερα θα ξαναπάω να δει τις χθεσινές εξετάσεις μου κ να μου πει πως πάω.Πάντως μη σε ανησυχεί καθόλου, δεν είναι τίποτα.

Αναστασία μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Εχω διαβάσει πολλες ιστορίες τοκετού, που ενώ είχαν συσπασεις απο νωρίς κ ήταν ξάπλα, οχι μόνο δεν γέννησαν πρόωρα, αλλά πήγαν κ σε πρόκληση!!!

Μαριλού, Αθανασία, Αλίκη, Ειρήνη, Ειρήνη2 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 379767

Εμένα ρε κορίτσια δεν έχει δει καθόλου τον τράχηλο. Με ψηλάφιση σας είπε πόσο είναι?
Κ συσπάσεις νομίζω δεν έχω νιώσει. Μόνο οταν είμαι πολύ ώρα όρθια νιώθω το κάτω μέρος της κοιλιάς κάπως σαν να βαραίνει, σαν να σφίγγεται, δεν ξέρω πως ακριβώς να το περιγράψω.

Πάω να ετοιμαστώ για το γιατρό. Κ εχει πάλι μια ζέστη...ουφ!
Φιλάκια, θα μπω το απόγευμα!!!

Αυτό το σφίξιμο που νιώθεις δεν αποκλείεται να είναι σύσπαση. Πιάσε την κοιλιά σου την ώρα που νιώθεις το σφίξιμο να δεις αν έχει πετρώσει καθόλου. Στη σύσπαση η κοιλιά πρέπει να πετρώνει γενικά. Κι εγώ δυσκολεύομαι να το εντοπίσω γιατί δεν πονάω, αλλά τελευταία νιώθω πιο έντονα αυτό το σφίξιμο που λες κι έτσι το ψιλοκαταλαβαίνω...

Τον τράχηλο τον κοίταξε γιατί του μίλησα για πονάκια. Αν δεν έχεις συμπτώματα δεν είναι αναγκαίο ακόμα να σε δει από κάτω... Προς το τέλος όμως σίγουρα θα πρέπει να σε δει κάποια στιγμή...!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περιμένουμε και τα νέα σου από το ντοκτ! Very Happy

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Ξανα καλημέρα σε όλες!!!!!

Εύη μου κουράγιο κάνε να βγει ο 8ος, κ μετά θα σαι πιο ήρεμη. Αλλά κάθε μια ώρα συσπάσεις? Κ δεν περνάνε με τα χάπια? Σκέψου τα άλλα κορίτσια μας που είναι απο την αρχή ξάπλα. Κ πες στον άντρα σου να σου φέρει κανα βιβλίο να διαβάσεις, ώστε να περνας πιο πολλές ώρες στο κρεβάτι διαβάζοντας, παρα στον καναπέ.

Δήμητρα, με το καλό να δεις την τοσοδούλα σου!!!!! Ελπίζω να έχει μεγαλώσει αρκετα απο την τλευταία φορά!!!!

Ρούλα ο θυρεοειδής δεν είναι πρόβλημα, αρκεί να παίρνεις καθημερινά το χαπάκι σου. Κ εγώ πριν 2 μήνες αύξησα τη δοση γιατί είχε ανεβεί, κ σήμερα θα ξαναπάω να δει τις χθεσινές εξετάσεις μου κ να μου πει πως πάω.Πάντως μη σε ανησυχεί καθόλου, δεν είναι τίποτα.

Αναστασία μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Εχω διαβάσει πολλες ιστορίες τοκετού, που ενώ είχαν συσπασεις απο νωρίς κ ήταν ξάπλα, οχι μόνο δεν γέννησαν πρόωρα, αλλά πήγαν κ σε πρόκληση!!!

Μαριλού, Αθανασία, Αλίκη, Ειρήνη, Ειρήνη2 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 379767

Εμένα ρε κορίτσια δεν έχει δει καθόλου τον τράχηλο. Με ψηλάφιση σας είπε πόσο είναι?
Κ συσπάσεις νομίζω δεν έχω νιώσει. Μόνο οταν είμαι πολύ ώρα όρθια νιώθω το κάτω μέρος της κοιλιάς κάπως σαν να βαραίνει, σαν να σφίγγεται, δεν ξέρω πως ακριβώς να το περιγράψω.

Πάω να ετοιμαστώ για το γιατρό. Κ εχει πάλι μια ζέστη...ουφ!
Φιλάκια, θα μπω το απόγευμα!!!

αααχουυυ... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 669659 γλύκα η φωτο σου...!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 883208 Σ' ευχαριστώ πολύ... εύχομαι να είναι καλές και οι δικές σου εξετάσεις Very Happy !!! Μου είπε πως προς το παρόν δε χρειάζομαι χάπι..!!! Respect Ευτυχώς....!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελένη μου εμένα τον μετράει τον τράχηλο με τον υπέρηχο, με το μηχάνημα. αφού θα πας πες του να στον μετρήσει, αλλά για να μη σου έχει πει τίποτα όλα καλά θα είναι...
κι εγώ τώρα δεν έχω πολλές συσπάσεις, απλά μίκρυνε ο τράχηλος!
ό,τι να ναι είμαστε η καθεμία διαφορετικά προβλήματα έχει!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γενικως ειμαστε μια προβληματικη ομαδουλα!!!!!χαχαχα! Αντε να γεννησουμε,να ναι καλα τα μπεμπακια μας κ να τα ξεχασουμε ολα!!!!! Ειρηνη σε καταλαβαινω ποσο μακρυα σου φαινεται1νοεμβριου! Εδω μου φαινεται μακρυα 15οκτωβριου!!! Τετοιο μετρημα δν εχω ξανακανει στη ζωη μου,ουτε οταν ημουν μαθητρια για να τελειώσει το σχολειο!!!!τον τραχηλο μου τον μετραει καθε φορα(λογω συσπασεων)κ με κολπικη εξεταση κ με τον υπερηχο!!!! Αντε να δουμε,μακαρι να μη μικρυνε!!! Ελενιτσα λες να παω με προκληση στο τελος;;;αυτο να δω!!!χαχαχα! Με το καλο να δεις κ συ το μωρακι σου!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πάντως να ξέρεις αναστασία, ενώ περιμένουμε να γεννήσουμε νωρίτερα λόγω των μικρο προβλημάτων μας, εμένα μου λέει ο γιατρός προχθές να δεις ότι θα περνάνε οι μέρες και δε θα γεννάς στο τέλος...
φαντάζεσαι??

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη μου, τι ωραία φωτογραφία! Αγοράκι έχεις; Δε θυμάμαι!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγοράκι ναι!!σέυχαριστώ!
είδες πώς έιναι η κοιλιά?? μόνο μπροστά έχει πεταχτεί!! δίπλα τίποτα...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε συ είναι τέλεια!!! Η δικιά μου είναι διαφορετική. Είναι πολύ χαμηλά και οβαλ!!! Χα χα!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ενώ έχεις κι εσύ αγοράκι ή κοριτσάκι?

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκι!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα μοιαζει η κοιλιτσα μου με τη δικια σου ειρηνουλα μου!!!! Εν τω μεταξυ μ αυτα κ μ αυτα μου χει κοπει κ η πολλη ορεξη κ ειμαι εδω κ ενα μηνα στα ιδια κιλα!!! Αχ να μπορουσα να σας δωσω να καταλαβετε ποσο πολυ φοβαμαι!!!!! Καθε βραδυ βλεπω ονειρο οτι γενναω προωρο μωρο!!!!! Κ ανυπομονω τοσο να παω στο γιατρο!!! Εν τω μεταξυ απο δευτερα θα λειπει για μια εβδομαδα κ αυτο με αγχωνει ακομη πιο πολυ!!!!! Ειμαι σαν φρικιο κ σαν φυτο μεσα στο σπιτι!!!! Ελπιζω τουλαχιστον να γλιτωσω την καταθλιψη μετα γιατι σιγουρα την εχω περασει πριν!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε??/πωπωπωπω πλυ διαβασμα εριξα παλι .....αχχχ θα σας φαω ..παραλιγο να μου καει και ο κιμας για να διαβαζω τι γραψατε πολυλογουδες χαχαχαχαχα
πως ειστε??? εμεις εδω ανυπομονουμε να παμε αυριο στον γιατρο να δουμε την μπεμπα μας αχχχχχ θελω τοσο πολυ να δω εαν ειναι καλα και εαν και εγω βεβαια ειναι ολα κομπλε.....εγω κοριτσια εχω ενα πονο στο ποδι ψηλα ενδιαμεσα στην περιοχη μας και στο μππουτακι μας αχχχχχ κατι φορες δεν μπορω ουτε το παντελονι μου να βαλω πφφφ τι να κανουνμε???ελπιζω ολες να ειστε καλα κρεβατωμενες και μη....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
συμπεθερα θα μου βγαλεις εναν αντρα παιδαρο ημουν σιγουρη για αυτο χαχαχαχα φιλακια στην ιωαννα!!κ μην αγχωνεσαι για τιποτα εαν ολα ειναι καλα αυριο ετοιμασου θα ανεβω αθηνα .....

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια μου φουσκωμένα κ απο εμένα Very Happy Very Happy Διάβασα τροχάδην τα μηνύματα σας..Αναστασία μού,για να το διακωμωδήσω λίγο,κάνε υπομονή κ εντύπωση που έλεγε μια συνάδελφος μου Wink Δημητρούλα,νιώθω το άγχος σου,όποτε είναι να πάω γιατρό με τρώει το άγχος,σκέφτομαι όμως πως θα δω το νινι μου και χαίρομαι.. Very Happy Ελένη είχα τέτοιους πόνους,είναι συνήθως οι σύνδεσμοι της μήτρας όπως τους περιέγραψες,ε και το νινί μεγαλώνει κ αυτό κ χώνεται όπου βρεί Smile Ρούλα μου δεν επηρεάζει η ουρολοίμωξη το νινι,κ αντιβιώση να πάρεις,είναι κοτζαμ άντρας τώρα,δεν έχει ανάγκη..είχα πάρει 2 αντιβιώσεις όταν ήμουν στον 4ο να φανταστείς..Αυτά θυμάμαι από ότι διάβασα.. Embarassed Εγώ χτές έκανα τις εξετάσεις αίματος,ούρων κ πήρα τα αποτελέσματα το απόγευμα..ο άντρας μου όντας σχετικός του επαγγέλματος(και λεπτομερειακός ως εκεί που δεν πάει)μ ανησυχησε λίγο με την γενική ούρων και τα λευκά..είχα και τουσ δικους μου που είχαν έρθει να με δούν και δεν ήθελα να τους ανησυχησω μια και είχαν δρόμο μετά..ευτυχώς σήμερα μίλησα με τον ντοκ κ είναι όλα καλά,δεν χρειάζεται να κάνω καμιά περαιτέρω εξέταση..πήγε η καρδιά μου στην θέση της..όσο πλησιάζει ο καιρος τόσο ανησυχη χαζομαμά γίνομαι.. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 417472

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α!!!!! Μου ρχεται να κλαιω συνεχεια ειλικρινα!!!!! Δν μπορω αλλο!!!!! Θελω να σταματησουν οι συσπασεις ΤΩΡΑ!!!!!! Ζωουλα κ γω ποναω εκει αρκετες φορες κ οπως λες ουτε παντελονι μπορω να βαλω(να πω καλυτερα εσωρουχο μιας κ παντελονι η οτιδποτε αλλο σε ρουχο εχω ξεχασει τι ειναι!!!!)ζηλευω τοσο που καποιες εγκυουλες βγαινουν βολτουλες με τους αντρες τους,καμαρωνουν τις κοιλιτσες τους!!! Φορανε ρουχα εγκυμοσυνης κ γω καθομαι μεσα σχεδον 7μηνες!!!!!! Ε λ ε ο ς!!!!!κ τι σκατα τα παιρνω τα κωλοχαπια αν ειναι να χω κ μ αυτα συσπασεις μου λετε;;;;;;;ουφ,σορυ για το ξεσπασμα αλλα αγανακτησα!!! Σας αφηνω προς το παρον!!!! Φιλακια!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Κοριτσάκι!!!

γι αυτό έιναι διαφορετική η κοιλιά σου, αν και να μπου πεις όλα υποκειμενικά είναι..
λένε ότι στα αγόρια είναι μπροστά και μυτερή ενώ στα κορίτσια απλώνει πιο πολύ!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Ζωούλα! Ανυπομονείς να δεις το μωράκι σου, ε; Εγώ σε δύο ωρίτσες θα είμαι στο νοσοκομείο και θα περιμένω!
Γειά σου Φωτεινή!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α!!!!! Μου ρχεται να κλαιω συνεχεια ειλικρινα!!!!! Δν μπορω αλλο!!!!! Θελω να σταματησουν οι συσπασεις ΤΩΡΑ!!!!!! Ζωουλα κ γω ποναω εκει αρκετες φορες κ οπως λες ουτε παντελονι μπορω να βαλω(να πω καλυτερα εσωρουχο μιας κ παντελονι η οτιδποτε αλλο σε ρουχο εχω ξεχασει τι ειναι!!!!)ζηλευω τοσο που καποιες εγκυουλες βγαινουν βολτουλες με τους αντρες τους,καμαρωνουν τις κοιλιτσες τους!!! Φορανε ρουχα εγκυμοσυνης κ γω καθομαι μεσα σχεδον 7μηνες!!!!!! Ε λ ε ο ς!!!!!κ τι σκατα τα παιρνω τα κωλοχαπια αν ειναι να χω κ μ αυτα συσπασεις μου λετε;;;;;;;ουφ,σορυ για το ξεσπασμα αλλα αγανακτησα!!! Σας αφηνω προς το παρον!!!! Φιλακια!!!!

ρε συ αναστασία μου, αυτές τις συσπάσεις, πώς τις νιώθεις, είναι ρυθμικές και συνεχείς??
πάντως αν δεν πονάς μην ανησυχείς!!
εμε΄να μου είπε ότι αν έχω έντονες συσπάσεις θα χοροπηδάω από τον πόνο...
μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοις, σκέψου ότι ο καιρός περνάει...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
REINE έγραψε:
demmy29 έγραψε:Κοριτσάκι!!!

γι αυτό έιναι διαφορετική η κοιλιά σου, αν και να μπου πεις όλα υποκειμενικά είναι..
λένε ότι στα αγόρια είναι μπροστά και μυτερή ενώ στα κορίτσια απλώνει πιο πολύ!!
Έτσι λέγαν οι παλιοί! Χα χα! Μπορεί να έχει να κάνει και με το σώμα! Η μαμά μου μου λέει ότι έτσι ήταν κι η δική της! Χαμηλά! Αν μπορέσω θα βάλω φωτο. Very Happy

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α!!!!! Μου ρχεται να κλαιω συνεχεια ειλικρινα!!!!! Δν μπορω αλλο!!!!! Θελω να σταματησουν οι συσπασεις ΤΩΡΑ!!!!!! Ζωουλα κ γω ποναω εκει αρκετες φορες κ οπως λες ουτε παντελονι μπορω να βαλω(να πω καλυτερα εσωρουχο μιας κ παντελονι η οτιδποτε αλλο σε ρουχο εχω ξεχασει τι ειναι!!!!)ζηλευω τοσο που καποιες εγκυουλες βγαινουν βολτουλες με τους αντρες τους,καμαρωνουν τις κοιλιτσες τους!!! Φορανε ρουχα εγκυμοσυνης κ γω καθομαι μεσα σχεδον 7μηνες!!!!!! Ε λ ε ο ς!!!!!κ τι σκατα τα παιρνω τα κωλοχαπια αν ειναι να χω κ μ αυτα συσπασεις μου λετε;;;;;;;ουφ,σορυ για το ξεσπασμα αλλα αγανακτησα!!! Σας αφηνω προς το παρον!!!! Φιλακια!!!!


εχουμε πει οτι χρειαζεται αισιοδοξια εχεις απολυτο δικιο και εσυ κ οσες κοπελες ειναι κρεβατωμενες αλλα σκεψου οτι το κανεις για το καλο του παιδιου σου για να μπορεσεις να δεις οσο πιο αργα γινεται και να ειναι υγιεστατο ....σας δινεται βεβαια το δικαιωμα να γκρινιαζετε για αυτο ειμαστε και εμεις εδω....!!!
και τι κανεις οταν πονας εκει?εχεις ρωτησει τον γιατρο ???εγω θα τον ρωτησω αυριο τι μπορει να ειναι...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Γειά σου Ζωούλα! Ανυπομονείς να δεις το μωράκι σου, ε; Εγώ σε δύο ωρίτσες θα είμαι στο νοσοκομείο και θα περιμένω!
Γειά σου Φωτεινή!


Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ποσο σε ζηλευωωωωωωωωωωωωωω θελω και εγωωωωωωωωωω σου ευχομαι αγαπουλα να ειναι ολα τελεια....και να χαρεις τον υπερηχο !!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 215994

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΗΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012


Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 02/11/2012 euxoula (Βίβιαν)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 05/11/2012 barbie! (Βαρβάρα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 07/11/2012 Fotini77 (Φωτεινή)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 09/11/2012 maria1984 (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 13/11/2012 Elenisig (Ελένη)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 13/11/2012 DORA1 (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 15/11/2012 zoekopa (Ζωή)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 17/11/2012 crazymommy (Αλίκη)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 17/11/2012 Jen75 (Τζένη)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 20/11/2012 marilou27 (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 20/11/2012 Ιωάννα (δίδυμα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 22/11/2012 mamameli (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 24/11/2012 Hen Hen (Χριστίνα)

? 26/11/2012 Cristina_Kandi (Χριστίνα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 28/11/2012 stellaef (Στέλλα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 07/12/2012 Markella_p (Μαρκέλλα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 08/12/2012 evi86 (Εύη)

10/12/2012 kiloumbi (?)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 11/12/2012 zooula1985 (Ζωούλα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 12/12/2012 Μπου (Αναστασία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 13/12/2012 demmy29 (Δήμητρα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 13/12/2012 REINE (Ειρήνη)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 17/12/2012 μαμακα μου (Αθανασία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 21/12/2012 eirini2 (Ειρηνη)

23/12/2012 Mariaro (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 386913 25/12/2012 roulakriti (Ρουλα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 22 337404 27/12/2012 Maryanastasia (Μαίρη)

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
REINE έγραψε:
demmy29 έγραψε:Κοριτσάκι!!!

γι αυτό έιναι διαφορετική η κοιλιά σου, αν και να μπου πεις όλα υποκειμενικά είναι..
λένε ότι στα αγόρια είναι μπροστά και μυτερή ενώ στα κορίτσια απλώνει πιο πολύ!!
Έτσι λέγαν οι παλιοί! Χα χα! Μπορεί να έχει να κάνει και με το σώμα! Η μαμά μου μου λέει ότι έτσι ήταν κι η δική της! Χαμηλά! Αν μπορέσω θα βάλω φωτο. Very Happy

πηγαίνεις στο προφίλ και τη βάζεις στο αβατάρ!! βάλε βάλε!!
σε λίγο πας στο νοσοκομείο ε?? εμένα 1500 γραμ ήταν ο μπέμπης μου προχθες και ένα μάγουλο βερύκοκο!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαιρεται χαιρεται και απο μενα
Με το ζορι προλαβαινω να διαβαζω πλεον.
Λοιπον, αρχικα να σας πω τα δικα μου?
Πηγα την Τριτη σε ενδοκρινολογο-διαβητολογο στο Μητερα. Αψογη επιστημονας, καλος ανθρωπος.
Πανακριβο το ΜΗΤΕΡΑ. 80 ευρω για μια επισκεψουλα ρε! τι ειναι τουτοι? Τελος παντων. Μου εδωσε μια πολυ αυστηρη διαιτα για τον διαβητη. Αν δεν ρυθμιστει με την διαιτα, που το πιθανοτερο ειναι να μην ρυθμιστει σε λιγες μερες θα ξεκινησω ινσουλινη. επισης σε καμμια 20ρια μερες θα κανω εξετασεις για θυροειδη γιατι πολλες φορες επηρεαζεται και αυτος απο τον διαβητη. Εν τω μεταξυ, οι βελονες και οι ταινιες για την μετρηση του σακχαρου μεχρι 20 Σπτεμβριου ηταν δωρεαν. Τωρα ειναι με συμμετοχη 25%. Ελεος πια!
Σημερα πηγα στο ΙΚΑ για τα χαρτια της αναρρωτικης και μου ειπαν οτι θα μπουν σε 2 μηνες περιπου. Οι απατεωνες!
Επισης ειμαι και κρυωμενη, την αρπαξα για τα καλα.
εχω πολλα νευρα και σκατα ψυχολογια!
αυτα!
κατα τα αλλα καλως ορισαν τα καινουρια κοριτσακια μας.
να ειμαστε ολες καλα και υπομονη!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις