Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
515 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 515 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΤΟΝ ΕΟΠΥΥ?
ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ?

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τινη μου ξεκίνησα 58 κιλά και είχα κολλήσει στα 68 εδώ και ένα μήνα με προσεκτική διατροφή βέβαια, και μέσα σε 1 εβδομάδα 72!!! Με την ίδια ποσότητα και ποιότητα φαγητού!!!Shocked

Ελευθερία μου και εγώ με τις δουλειές κουράζομαι πολύ εύκολα αλλά το παλεύω σταματάω ξεκουράζομαι και πάλι από την αρχή.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon Xara thn phra k thn rwthsa,stou peiraia leei phge k ths eipan pws exei 2 sxedia ena gia thn meria tou ksulou k en agia ta kagkela..anyway ths eipa na mhn paei k na paei na parei ap to lhtw.

Tinako egw stamathsa thn douleia thn mera p ekana to test stis 10/2 eixa repo 13/2 tous phra thl k stamathsa,plerwnomoun kathe mhna kapou 750 apo to Ika.Dwro pasxa as poume eixa parei 450 eyrw ap thn douleia kai 200 apo to IKA..twra ap oti katalava epeidh paei analogika tha to parw olo ap to Ika??Pffff..thelw pswnia ta Xristougenna!!To symplhrwmatiko mia xara mou akougetai!!Sto 6 mhno posa mas dinoun?kapou 520? aneksarthtws misthou e?? S epriksa I know...

Me ton Eoppy eleytheria egw den exw akousei tpt kainourio..exw omws thn aporia..oti mas kovoun tha mas to dwsoun san epidoma?opws palia? h apla tha paei sta xamena?

Pw-pw lysaksa me tis apories mou apopse!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσαρες μου....
Να σας ζησουν τα μπεμπακια σας Αννα και ΜΑριελ!!!!Παντα γερες και δυνατες και υγιεστατα τα μωρακια σας!!!!

Θα ηθελα πολυ να βρω λιγο χρονο τουλαχιστον να σας διαβαζω,να σας πω και εγω την δικη μου ιστορια αλλα δεν βρισκω.Οταν ειναι ξυπνιος θηλαζουμε και αλλαζουμε και οταν κοιμαται προσπαθω να κοιμαμαι και εγω ή βγαζω με θηλαστρο το υπολοιπο γιατι δεν το τραβαει ολο και εκανα πυρετο.Δοξα το θεο ειναι ενα αγγελουδι κοιμαται αρκετα και αναστατωνεται μονο οταν εχει λοξυγγα!!!Σημερα κλεισαμε και μια εβδομαδα  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 215994 .Ηρθε η παιδιατρος μας ειδε πολυ καλα.Αυτα τα ολιγα.Παω να φαω για να προλαβω να κοιμηθω και λιγο πριν ξαναξυπνησει για μαμ.Πολλες φιλουρες γκαστρουλες μου και μανουλες!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Τινακι μου αν ετρωγα οτι εφτιαχνα 100κιλα θα ημουν τωρα! Shocked Shocked Shocked

Ελευθερια μου σου ειπα εγω εκτος απο την Πεμπτη που εχω νυχια το πρωι κ την Παρασκευη που εχω λαικη κ μετα γιατρο ειμαι ελευθερη κ το σπιτι ειναι ανοιχτο μπορεις να ερθεις οποτε θελεις!!

Πηνελοπη μ'΄αρεσει που λες εμενα κ εσυ μια απο τα ιδια εισαι με τις δουλειες!!

εμενα ρε κοριτσια αυτον τον καιρο με εχει πειραξει πολυ που η πεθερα μου ειναι κουκουρουκου δεν με εχει παρει ενα τηλ να με ρωτησει αν θελω καμια βοηθεια για οτιδηποτε!εστω τις μερες που εχω γιατρο κ γυρναμε αργα δεν μου εχει πει να φτιαξει ενα φαγητο ,να πλυνει ή να σιδερωσει κατι...δεν ξερω ρε γμτ τοση αναισθησια ρε παιδι μου κ ξερει οτι δεν εχω τι μαμα μου εδω για βοηθεια!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 966307

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikako  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 315810 tha mas ta peis ola opote exeis xrono ..einai enas glykas!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tinako egw stamathsa thn douleia thn mera p ekana to test stis 10/2 eixa repo 13/2 tous phra thl k stamathsa,plerwnomoun kathe mhna kapou 750 apo to Ika.Dwro pasxa as poume eixa parei 450 eyrw ap thn douleia kai 200 apo to IKA..twra ap oti katalava epeidh paei analogika tha to parw olo ap to Ika??Pffff..thelw pswnia ta Xristougenna!!To symplhrwmatiko mia xara mou akougetai!!Sto 6 mhno posa mas dinoun?kapou 520? aneksarthtws misthou e?? S epriksa I know...

Me ton Eoppy eleytheria egw den exw akousei tpt kainourio..exw omws thn aporia..oti mas kovoun tha mas to dwsoun san epidoma?opws palia? h apla tha paei sta xamena?

ΤΟ 6ΜΗΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 520 ΑΣΧΕΤΟΥ ΜΙΣΘΟΥ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΣΥΖΗΤΙΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟ!ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΧΡΟΝΟ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΚΟΨΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΑΣ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ,ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΔΙΝΑΝ ΠΑΛΙΑ!ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....???????Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Panik11 έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες μου....
Να σας ζησουν τα μπεμπακια σας Αννα και ΜΑριελ!!!!Παντα γερες και δυνατες και υγιεστατα τα μωρακια σας!!!!

Θα ηθελα πολυ να βρω λιγο χρονο τουλαχιστον να σας διαβαζω,να σας πω και εγω την δικη μου ιστορια αλλα δεν βρισκω.Οταν ειναι ξυπνιος θηλαζουμε και αλλαζουμε και οταν κοιμαται προσπαθω να κοιμαμαι και εγω ή βγαζω με θηλαστρο το υπολοιπο γιατι δεν το τραβαει ολο και εκανα πυρετο.Δοξα το θεο ειναι ενα αγγελουδι κοιμαται αρκετα και αναστατωνεται μονο οταν εχει λοξυγγα!!!Σημερα κλεισαμε και μια εβδομαδα  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 215994 .Ηρθε η παιδιατρος μας ειδε πολυ καλα.Αυτα τα ολιγα.Παω να φαω για να προλαβω να κοιμηθω και λιγο πριν ξαναξυπνησει για μαμ.Πολλες φιλουρες γκαστρουλες μου και μανουλες!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 417472

ΝΙΝΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A!!kala Xara anoigeis twra megalo thema...emena h dikia mou den exei erthei kan na dei to spiti k emena pote!!!!!
Vevaia den parekshgw,einai k megalh..alla kapws m kathetai..
Oi dikoi mou ap thn allh mas exoun parei sxedon ola ta epipla alla oute sthn metakomish vohthisan oute pote hrthe h mana m na vohthisei se kati..aples episkepseis.Eipe vevaia thes na sou kanw kati???Thn eipa oxi k den ksanarwthse.
Pws skeftontai alhtheia pote den tha katalavw..kai meta ksereis..tha theloun olh wra na einai mesa sta podia mas,etsi sta ksafnika..ti na peis!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια μου εδω στο φορουμ γραψε επανω στην αναζητηση το ιασω σταματαει τη συμβαση με τον ΕΟΠΠΥ και θα σου το βγαλει το θεματακι!!

Νικακι μου θα περιμενουμε να μας πεις κ εσυ την ιστορια σου,φιλια στον μπομπιρα σου!!

Πηνελοπη μου τι λεμε τοσες μερες με τους ελληνες κ τα μαγαζια μια απο τα ιδια κ στον Μουστακα δηλαδη!εγω πηγα 2 φορες μια που την πηρα κ μια που την αλλαξα κ δεν μου ειπαν οτι εχει κ αλλο σχεδιο κ ρωτησα αν ειναι μονο αυτη που πιανει απο τα πλαινα κ μου ειπαν ναι οποτε καταλαβαινεις Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:αχ Τινακι μου αν ετρωγα οτι εφτιαχνα 100κιλα θα ημουν τωρα! Shocked Shocked Shocked

Ελευθερια μου σου ειπα εγω εκτος απο την Πεμπτη που εχω νυχια το πρωι κ την Παρασκευη που εχω λαικη κ μετα γιατρο ειμαι ελευθερη κ το σπιτι ειναι ανοιχτο μπορεις να ερθεις οποτε θελεις!!

Πηνελοπη μ'΄αρεσει που λες εμενα κ εσυ μια απο τα ιδια εισαι με τις δουλειες!!

εμενα ρε κοριτσια αυτον τον καιρο με εχει πειραξει πολυ που η πεθερα μου ειναι κουκουρουκου δεν με εχει παρει ενα τηλ να με ρωτησει αν θελω καμια βοηθεια για οτιδηποτε!εστω τις μερες που εχω γιατρο κ γυρναμε αργα δεν μου εχει πει να φτιαξει ενα φαγητο ,να πλυνει ή να σιδερωσει κατι...δεν ξερω ρε γμτ τοση αναισθησια ρε παιδι μου κ ξερει οτι δεν εχω τι μαμα μου εδω για βοηθεια!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 966307

ΧΑΡΟΥΛΙΤΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ,ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΜΕΧΡΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ,ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΡΟΠΑΡΙΟ!ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΙΛΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ,ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΆΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pepelitsa έγραψε:A!!kala Xara anoigeis twra megalo thema...emena h dikia mou den exei erthei kan na dei to spiti k emena pote!!!!!
Vevaia den parekshgw,einai k megalh..alla kapws m kathetai..
Oi dikoi mou ap thn allh mas exoun parei sxedon ola ta epipla alla oute sthn metakomish vohthisan oute pote hrthe h mana m na vohthisei se kati..aples episkepseis.Eipe vevaia thes na sou kanw kati???Thn eipa oxi k den ksanarwthse.
Pws skeftontai alhtheia pote den tha katalavw..kai meta ksereis..tha theloun olh wra na einai mesa sta podia mas,etsi sta ksafnika..ti na peis!

ΠΗΝΕΛΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΣΠΑΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΑΙ Κ...ΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσακια μου ειμαι τοσο περηφανο ατομο που δεν θα δεχομουν να μου πλυνει ουτε ενα πιατο κ φυσικα δεν την θελω κ μεσα στα ποδια μου αλλα ενα τηλεφωνο ρε παιδι μου κ μια ερωτηση αν θελω κατι που ειμαι κ 100%σιγουρη οτι κ η ιδια ξερει οτι δεν θα της ζητουσα τπτ!!αλλα για την κορη της κ την εγγονα της ολα τα σκεφτετε!!
ενω η μανα μου μεχρι που μου εβαλε λεφτα για να παρω γυναικα για καθαρισμα γιατι αυτη ειχε προβλημα με τα χερια της,εχει καρπιαιο σωληνα κ στα δυο χερια(απο την πολυ ξεκουραση)κ γενικα σκεφτεται τα παντα κ με ρωταει συνεχεια κ ειναι 500χιλ μακρυα!!τεσπα τζαμπα χαλαω τη ζαχαρενια μου δεν προκειται να αλλαξει ποτε!!το μονο που ευχομαι ειναι μην την εχω μεσα στα ποδια μου οταν γεννησω κ μετα Mad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai Eleytheria den to syzhtw k eidika egw xreiazomai xrono na prosarmostw sto oti ginomai mama,exw adra,spiti padreyomai,apektisa petherika k kouniades mpatzanakides k den kserw k egw ti allo..mou hrthan apotoma k xreiazomai xrono na vrw thn thesh mou mesa se ola ayta.
Einai kaloi anthrwpoi kai katholou den mas enoxloun apla m exei kanei edypwsh p den exoun kan periergeia na doun to spiti.Anywayz..

Thymaste pou elega pws shmera den peinw??E twra exw dipla mou marouli k tono se vero k masoulaw..o tonos edwmetaksy me ahdiazei,alla panathema me an parw allo kilo tha trelathw!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kiriakits έγραψε:Τινη μου ξεκίνησα 58 κιλά και είχα κολλήσει στα 68 εδώ και ένα μήνα με προσεκτική διατροφή βέβαια, και μέσα σε 1 εβδομάδα 72!!! Με την ίδια ποσότητα και ποιότητα φαγητού!!!Shocked

Kυριακή μου σε ποιά εβδομάδα είσαι; εγώ από τον τελευταίο μήνα που πήρα μόνο 2 εβδ. και γέννησα την 38η, πήρα 4 κιλά σε δέκα μέρες τρώγοντας επίσης το ίδιο. Άλλες πάλι χάνουν στον 9ο. όπως και να'χει ξεκίνησες με λίγα κιλάκια κι εσύ την εγκυμοσύνη σου, μια χαρά είσαι..όταν έρθει το μπεμπάκι θα φύγουν τα κιλάκια χωρίς να ασχοληθείς ιδιαίτερα, πίστεψέ με!

pepelitsa έγραψε:

Tinako egw stamathsa thn douleia thn mera p ekana to test stis 10/2 eixa repo 13/2 tous phra thl k stamathsa,plerwnomoun kathe mhna kapou 750 apo to Ika.Dwro pasxa as poume eixa parei 450 eyrw ap thn douleia kai 200 apo to IKA..twra ap oti katalava epeidh paei analogika tha to parw olo ap to Ika??Pffff..thelw pswnia ta Xristougenna!!To symplhrwmatiko mia xara mou akougetai!!Sto 6 mhno posa mas dinoun?kapou 520? aneksarthtws misthou e?? S epriksa I know...

Καλέ δεν με έπρηξες! Λογικά Πηνελοπάκι μου το δώρο Χριστουγέννων θα το πάρεις από το ΙΚΑ, είχα ξεχάσει τις αναρρωτικές! Στο 6μηνο όντως μας δίνουν ψίχουλα, 500 ευρώ αλλά έχουμε τη χαρά να μεγαλώνουμε εμείς τα μωρά μας και η καριέρα ας περιμένει! Γέννησε εσύ με το καλό, φτιάξε πρώτα τα χαρτιά για το επίδομα λοχείας που μπαίνει στο 15ήμερο, γιατί ο ΟΑΕΔ για να πληρώσει..

Κορίτσια το θέμα πεθεράς δεν το πιάνω καν..κι εγώ που με βοηθάει με μαγειρέματα, σιδερώματα κλπ δεν τολμώ να πω κουβέντα, αργότερα θα έχω και την ανάγκη της με την μπέμπα και πάλι θα κάνω την κινέζα. Καλύτερα να μην είχα την ανάγκη των πεθερικών μου αλλά τουλάχιστον ότι με ενοχλούσε θα το έλεγα κι ας με λέγαν και κακιά νύφη..

Φιλάκια ρε κορίτσια μου, πάλι γκρινιάζει η μπέμπα..το δράμα μου ξεκινάει..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι μου κάνετε εγκυουλες;Μην μου συνχιζεστε ολες λίγο πολυ τα ιδια περνάμε καλο ειναι οι τριτοι να ειναι εξω απο την πορτα μας.Οι μεγαλες αγκαλιές φέρνουν τα μεγάλα χ@σ@ματα λεει ο κουνιάδος μου κι εχει δικιο.
Αννα  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580
Μαρια  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 50580.Αντε κορίτσια να σας ζησουν.
Χριστινα φοβεροί οι κορσέδες μαζεύουν καθόλου την κοιλιά η ειναι μονο για ομορφια;
Αύριο γεννάει η γειτόνισά στο ιδιο μαιευτήριο που γέννησα έκαναν αύξηση στο ποσό 200 ευρω και θα έχει και συμμετοχή στα φάρμακα ενώ εγώ δεν τα πληρωσα. Τι γίνετε γαμώτο που θα μας φτασουν.
Η μπουμπου μια χαρα εχει φτιάξει μαγουλακια. Ρε κορίτσια δεν μπορω να το πιστέψω ακόμα οτι εχω δυο παιδια.Ειναι φοβερό συναισθημα

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ε ΝΑΙ ΠΗΝΕΛΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!ANYWAY....!ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΑΣΤΕ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!
ΧΑΡΟΥΛΙΤΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!! Sad Sad

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΝΣΕΡΒΑ ΤΟΝΟ ΤΡΩΣ?ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωωωωωω τι ειπες τωρα βρε Πηνελοπακι μου!!ποσο θελω να φαω μια ροκα-παρμεζανα ή μια τονοσαλατα,κοτοσαλατα,σιζαρς κ τετοια!!!να τρωω κ να μην με νοιαζει τπτ ουτε τοξοπλασμα ουτε τπτ!!μιαμ μιααααμμμμ!!!

τεσπα παω για μπανακι κ επανερχομαι!!
Ελευθεριτσα μου επειδη στανταρ δεν θα σε προλαβω αν εχεις κενο αυριο κ μπορεις ελα για καφεδακι,παρε με τηλ!!καλο βραδυ κ καλη ξεκουραση

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tini13 έγραψε:
kiriakits έγραψε:Τινη μου ξεκίνησα 58 κιλά και είχα κολλήσει στα 68 εδώ και ένα μήνα με προσεκτική διατροφή βέβαια, και μέσα σε 1 εβδομάδα 72!!! Με την ίδια ποσότητα και ποιότητα φαγητού!!!Shocked

Kυριακή μου σε ποιά εβδομάδα είσαι; εγώ από τον τελευταίο μήνα που πήρα μόνο 2 εβδ. και γέννησα την 38η, πήρα 4 κιλά σε δέκα μέρες τρώγοντας επίσης το ίδιο. Άλλες πάλι χάνουν στον 9ο. όπως και να'χει ξεκίνησες με λίγα κιλάκια κι εσύ την εγκυμοσύνη σου, μια χαρά είσαι..όταν έρθει το μπεμπάκι θα φύγουν τα κιλάκια χωρίς να ασχοληθείς ιδιαίτερα, πίστεψέ με!

pepelitsa έγραψε:

Tinako egw stamathsa thn douleia thn mera p ekana to test stis 10/2 eixa repo 13/2 tous phra thl k stamathsa,plerwnomoun kathe mhna kapou 750 apo to Ika.Dwro pasxa as poume eixa parei 450 eyrw ap thn douleia kai 200 apo to IKA..twra ap oti katalava epeidh paei analogika tha to parw olo ap to Ika??Pffff..thelw pswnia ta Xristougenna!!To symplhrwmatiko mia xara mou akougetai!!Sto 6 mhno posa mas dinoun?kapou 520? aneksarthtws misthou e?? S epriksa I know...

Καλέ δεν με έπρηξες! Λογικά Πηνελοπάκι μου το δώρο Χριστουγέννων θα το πάρεις από το ΙΚΑ, είχα ξεχάσει τις αναρρωτικές! Στο 6μηνο όντως μας δίνουν ψίχουλα, 500 ευρώ αλλά έχουμε τη χαρά να μεγαλώνουμε εμείς τα μωρά μας και η καριέρα ας περιμένει! Γέννησε εσύ με το καλό, φτιάξε πρώτα τα χαρτιά για το επίδομα λοχείας που μπαίνει στο 15ήμερο, γιατί ο ΟΑΕΔ για να πληρώσει..

Κορίτσια το θέμα πεθεράς δεν το πιάνω καν..κι εγώ που με βοηθάει με μαγειρέματα, σιδερώματα κλπ δεν τολμώ να πω κουβέντα, αργότερα θα έχω και την ανάγκη της με την μπέμπα και πάλι θα κάνω την κινέζα. Καλύτερα να μην είχα την ανάγκη των πεθερικών μου αλλά τουλάχιστον ότι με ενοχλούσε θα το έλεγα κι ας με λέγαν και κακιά νύφη..

Φιλάκια ρε κορίτσια μου, πάλι γκρινιάζει η μπέμπα..το δράμα μου ξεκινάει..

ΤΙΝΟΜΑΜΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΚΙ ΑΥΤΑ!!!!! Laughing Laughing

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΛΕΙΝΩ ΚΙΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΗΡΘΕ Ο ΠΑΣΑΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ!!!!ΤΟ ΜΟΥΣΧΑΡΙ ΜΟΥ!!!!
ΧΑΡΟΥΛΙΤΟ ΜΕ ΕΜΑΘΕΣ ΠΙΑ!!!!
ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑΜΟΥ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!
 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 29 215994

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας καληνυχτίζω ξύπνησε η μινιατούρα. Αύριο όμως σίγουρα θα μπω.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinh mou eyxaristoume gia ta fwta sou!!Kala ksemperdemata twra me thn mikroula sou an k aytes oi grinies einai glukes kai toso omorfes Smile

Kwnstadina mou kanete magoulakia??Ti kala..oso gia ta 2 paidia p les..egw akoma nomizw pws tha ksypnhsw k den th aeimai egkuos..mas pernei xrono logika na katalavoume tis allages sthn zwh mas!!Oi korsedes einai gia omorfia pio poly an k me synexomenh xrhsh palia kanan meses daxtylidia.

Xara mou egw s olh thn egkumosynh to ti salata exw faei den legetai..eytyxws toskoplasma den ekana kai twra ston 9 leei den paizei rolo k na kaneis.

Eleytheria den to hksera gia ton tono???Giati sou eipe oxi??Naii konserva efaga..mono m eixe pei gia to sykwti na mhn faw,kai tous prwtous mhnes ksyfia.
Gia tono den eixa skeftei na rwthsw.

Kenstadina kai Eleytheria kalo vrady na exete Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου εμενα ο γιατρος μου μονο για τις σαλατες μου ειχε πει απ΄εξω αλλα εγω παρολο που στην αρχη ετρωγα κ τις επλενα με ξυδια για ωρες μετα λεω αστο καλυτερα ας μη φαω αφου ετρωγα μια μπουκια κ ελεγα αραγε την επλυνα καλα κ τετοια οσο για τον τονο κ εγω ειχα διαβασει οτι δεν κανει ξιφιας,τονος,σολωμος επειδη εχουν υδραργυρο και τα μαλακα τυρια μπρι,μπου τσιζ κ τετοια ααα κ επισης το συκωτι γιατι εχει βιταμινη β12 κατι τετοιο γενικα ημουν χεσμενη με το τι να φαω κ ειδικα απ΄εξω!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας και πάλι πήγα για λίγο νυχτερινό περπάτημα με τον σύζυγο. Ωραία ήταν!!!

Πηνελόπη μου τόνο λένε ότι δεν κάνει να τρώμε γιατί έχει μέσα υδράργυρο λόγο της μόλυνσης των θαλασσών αλλά νομίζω ότι είναι επικίνδυνο όταν καταναλώνεται σε μεγάλες ποσότητες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις