Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
400 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 400 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="konstantina"]
Koutsounaki2810 έγραψε:ΧΑΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΕΣ ΣΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ,ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΙΦΙΦΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ!!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ!ΠΟΝΑΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ?ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ?[/quote

Μάλλον κολικοί πρέπει να είναι και σκέψου οτι κρατάνε τρεις μήνες περίπου απο οτι μου είπε η γιατρος. Υπομονη να εχουμε

ΑΧΟΥ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ ΜΟΥ ΜΩΡΕ!ΣΟΥ ΣΠΑΡΑΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινακι μου, κουραγιο με την μανουλα σου... υπομονη και θα την πεισετε να την κανει την εγχειρηση... ειναι γιαγια τωρα, εχει υποχρεωσεις!!!! ολα καλα θα πανε θα δεις... εχετε ενα μωρακι σπιτι που θα δωσει σε ολους σας δυναμη κ κουραγιο!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμακο μου τι ηταν αυτο που περασες.Παναγια μου ενιωσα κι εγω τους πονους σου.Να εισαι καλα κοριτσι μου αξιζε τον κοπο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια μου ελα οσο κοντα θελεις εγω ειμαι ανθρωπος που φτιαχνω κ μοιραζω κ για να μην τα τρωω εγω αλλα γιατι μ΄αρεσει να προσφερω κατι τους αλλους οποτε στο ξαναλεω το σπιτι μου ειναι ανοιχτο!!
ειδαμε μια καινουργια σομπα κεροζαν ευτυχως σε ασημι χρωμα κ εμφανισημη ειναι λιγο ακριβουτσικη δηλαδη κανενα 500αρη αλλα λεει οτι κανει καλη δουλεια,τωρα πρεπει να μαθουμε τιμη απο αυτο που παιρνει παραφινη καπως ετσι για να δουμε αν συμφερει τελικα!
επισης κ ενα σαν αεροθερμο για το μπανιο για να ζεσταινει γρηγορα!!
το σπιτι μας ειναι πολυ κρυο ειναι μεζονετα σε πολυκατοικια κ δεν ακουμπαει πουθενα μας χτυπαει το κρυο απο παντου!ολα τα υπολοιπα διαμερισματα μια χαρα την βγαλαν κ περισυ με τα κλιματιστικα κ κανα 2 ωρες καλοριφερ εγω επρεπε να καιω τον καυστηρα για να εχω ζεστη!!τεσπα θα δουμε τι θα παρουμε!!
Κωνσταντινα μου ο Γιαννης τα ξερει κ τα ψαχνει αυτα θα μπορουσαμε να κανουμε κ το τζακι αλλα βγαινει πανακριβο οποτε δεν μπορουμε για φετος

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμομαμα πολυ συγκινητικη η ιστορια του τοκετου σου βρε κοριτσι!! τελικα ολα ξεχνιουνται μετα τον τοκετο και μενει μονο η εικονα με το θαυματακι!!

Να σε ρωτησω.. ακομα σε πιανουν ταχυπαλμιες; εμενα πολυ συχνα και πολυ δυνατες και αγχωνομζι πολυ...

Κωνσταντινουλα μου ελπιζω το νινακι σου να εινια καλυτερα.. εχει κολικους; πως περασες τα γενεθλια σου; Very Happy

Ελευθερια μου φρεζιντερμ ειναι η κρεμουλα για τις θηλες αλλα εχει πολλες καλες θα μαθω και θα σου πω..

Χαρα μου εφυγε η πανσεληνος και ηρεμησες τελικα!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 215994

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Koutsounaki2810"]
konstantina έγραψε:
Koutsounaki2810 έγραψε:ΧΑΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΕΣ ΣΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ,ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΙΦΙΦΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ!!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ!ΠΟΝΑΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ?ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ?[/quote

Μάλλον κολικοί πρέπει να είναι και σκέψου οτι κρατάνε τρεις μήνες περίπου απο οτι μου είπε η γιατρος. Υπομονη να εχουμε

ΑΧΟΥ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ ΜΟΥ ΜΩΡΕ!ΣΟΥ ΣΠΑΡΑΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!

Ναι μωρε το καημένο δεν μπορω να του κάνω και πολλα πραγματα. Θα μεγαλώσει που θα οαει

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμακο τι ωραία ιστορία σου!! Πολυ ωραία κ συγκινητική!!

Χαρα ΕΣΥ με ρωτησες τι κρέμα βάζω στις θυλες; Βάζω ελαιολαδακι. Κ σήμερα που το είπα στην Μαια κ στον γιατρο μου είπαν ότι κάνω ότι καλύτερο!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:Εμακο τι ωραία ιστορία σου!! Πολυ ωραία κ συγκινητική!!

Χαρα ΕΣΥ με ρωτησες τι κρέμα βάζω στις θυλες; Βάζω ελαιολαδακι. Κ σήμερα που το είπα στην Μαια κ στον γιατρο μου είπαν ότι κάνω ότι καλύτερο!!!


εγω σε ρωτησα κουκλα. αααα κανει δουλεια και αυτο;;; μια χαρα! πηρες μαζι σου σε μπουκαλακι να φανταστω και βαζεις;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινα μου τι γενεθλια να κανω εδω μαζι σας πινω το ουισκακι μου και σας διαβαζω.Εδω και 8 χρονια που εχασα την μανουλα μου δεν ξανα εκανα γενεθλια ειναι σαν να μεγαλωσα αποτομα.Το μονο ομορφο ηρθαν ο γιος μου με τον αντρα μου με μια τουρτα και το νουμερο 39 και μου εκαναν εκληξη.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπωωωωω Εμη μου μας πεθανες τι ιστορια κ αυτη!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 534787  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 534787 πραγματικα καθε μια σε κανει να κλαις ακομα κ η πιο ανωδυνη!!κοριτσακι μου να εισαι παντα γερη κ εσυ κ ο αντρουλης σου κ να μεγαλωσετε τον king σας με πολυ αγαπη

Ελευθερια μου δεν ξερω ακομα για κομμωτηριο αλλα αυτο που θελω ειναι να τα ξανακανω ξανθα χωρις να τα παρω στο χερι γινεται??? confused confused

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσαρες θα κοιμηθώ λιγάκι, όσο είναι εφικτό με την διπλανή μου να ροχαλιζει σαν τρακτέρ. Εκει που είστε δεν ακούγεται;;; Ωχ Θεέ μου. Σήμερα ήρθε αυτή άρα μέχρι να φύγω θα την ακούω..

Πηνελοπακι μου γλυκο, που δεν μου μιλάς... Χαχαχα... Που είσαι;;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα καλη ξεκουραση να εχεις κοριτσακι μου!!

παω για μπανακι κ επανερχομαιιιιιι!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:πωπωωωωω Εμη μου μας πεθανες τι ιστορια κ αυτη!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 534787  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 534787 πραγματικα καθε μια σε κανει να κλαις ακομα κ η πιο ανωδυνη!!κοριτσακι μου να εισαι παντα γερη κ εσυ κ ο αντρουλης σου κ να μεγαλωσετε τον king σας με πολυ αγαπη

Ελευθερια μου δεν ξερω ακομα για κομμωτηριο αλλα αυτο που θελω ειναι να τα ξανακανω ξανθα χωρις να τα παρω στο χερι γινεται??? confused confused

ΧΑΡΟΥΛΑ ΑΣΧΕΤΟ ΝΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ?

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΛΟΞΥΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?ΛΟΞΥΓΚΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ Η΄ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΑΩ????
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΡΥΘΜΙΚΟΣ ΧΤΥΠΟΣ ΣΑΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ!!!!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? Rolling Eyes

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ!!!!

ΧΑΡΑΑΑΑΑΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙΣ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι η αληθεια ειναι οτι μου ψιλοσυνεχιζουν οι ταχυπαλμιες!!! οχι στον βαθμο της εγκυμοσυνης αλλα δεν εχουν περασει... απλα τωρα δεν τους δινω σημασια!! πιστευω μολις αναρρωσει πληρως ο οργανισμος θα φυγουν

Καλη ξεκουραση Αννουλα... τι καλα που ειναι φαγανας ο γιος σου!!! μακαρι να ηταν ετσι κ ο δικος μου και να επεφτε με τα μουτρα στο στηθος!!! αλλα βαριεται να ταλαιπωρειται!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Koutsounaki2810"
ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΛΟΞΥΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?ΛΟΞΥΓΚΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ Η΄ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΑΩ????
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΡΥΘΜΙΚΟΣ ΧΤΥΠΟΣ ΣΑΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ!!!!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? Rolling Eyes [/quote]

λόξιγκας είναι μην ανήσυχης.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παντως μεγαλο στηριγμα στην διαρκεια του τοκετου ηταν ο αντρας μου, εγω τον ηθελα μεσα μονο κ μονο για να δει το παιδακι του να γεννιεται και θεωρουσα οτι δεν χρειαζομαι υποστηριξη... τον ευχαριστω πολυ γι αυτο!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΛΕΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ,ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ,ΗΡΘΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!!!!
ΦΙΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koutsounaki2810 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΛΕΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ,ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ,ΗΡΘΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!!!!
ΦΙΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472

Καλη ξεκουραση

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aννουλα καλη ξεκουραση.!!

Ελευθερια μου ετσι ακριβως ειναι καλη μου!! και μενα την πιανουν συχνα οι λοξυγγες και δε σταματουν!! σημαινει οτι αναπτυσσονται σωστα οι πνευμονες των μωρων μας!!

Κωνσταντινα μου καλη.. σε καταλαβαινω απολυτα.. και γω απο τοτε που εχασα τη μανουλα δε μπορω να κανω γενεθλια χωρις αυτην..
πιες το ουισκασι σου ομως στην υγεια σου! σου κανω τσιαρς με το τσαγακι μ ομως εγω χιχι Very Happy

Εμη μου ευτυχως δε συνεχιζονται οπως πριν. ελπιζω κ μενα να σταματισουν με τη γεννα.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια παω να κανω ενα μπανακι γιατι σε λιγακι ξυπναει παλι ο μπεμπης!!!!

 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 35 417472

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α ρε Χριστινάκι εσυ σίγουρα με καταλαβαίνεις να ξέρεις οτι απο εκει ψιλα μας βλέπουν και μας προστατεύουν.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Α ρε Χριστινάκι εσυ σίγουρα με καταλαβαίνεις να ξέρεις οτι απο εκει ψιλα μας βλέπουν και μας προστατεύουν.

το ξερω αγαπη μου και ειναι το μονο που με παρηγορει.. απο ψηλα βλεπουν και τα εγγονακια τους τωρα.. τα δικα σου μωρακια και το δικο μου συντομα.. θα το βγαλω το ονομα της, Αντριανα.. να τη θυμαμαι και να τη σκεφτομαι.. οταν της ειχα ζητησει ενα σημαδι οτι με αγαπα απο εκει που ειναι παντως, μετα απο λιγες μερες εμαθα οτι ειμαι εγγυος..δεν ειναι τυχαια αυτα καλη μου

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κανω το τελευταίο μου τσιγάρο και παω για ύπνο. Σας στέλνω πολλά φιλιά και την αγάπη μου.Αν καταφέρω θα μπω και αυριο. Καληνύχτα στην ποιο γλυκεία παρέα,

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loiponnnn!!!!!!!!
Anna sou eipa pws den sou milaw e???

Ti kala p einai fagano to agoraki sou..ti krima p roxalizei h diplanh..roxalise k esy na mathei ayth!!!

Emako foraw maskara pali k skoupizomoun na mhn mayrisw..ekei pros to telos!! Talaipwrhthikes poly re koritsaki..giati se kopsan thn episklhridio omws??? Oso gia ton adra sou,pada agaphmenoi na eiste k na sthrizei o enas ton allo!!

Kwnsantina mou poly se agapw!!Oxi den genanw ayrio..alla mias p to eipes...giatro exw na doume ti tha mas pei!!

Xaroula mmm ti wraia ta koulourakia..mou thn eferan thn vash kai thn evala kai einai mia xara,ayth tou lhtw,alla exw thn entypwsh pws k tou moustaka kalh tha htan..na se rwthsw..exei ena pragma dixalwto(san pyrouna gia makaronia) kai prospathouses na peraseis thn dixala ayth anamesa sta kagkela????Giati k egw etsi ksekinhsa na to kanw k m fanhkan xontra ta kaggela alla telika den mpainei etsi.Apanthse mou k tha sou pw an einai ayto to provlhma pws ftiaxnei.

Xristinaki mouuuu..periergo re paidi mou p den s eksetazei,se dhmosia k se idiwtika s aytes tis evdomades oles tis eksetasane..egw na doume tha faw xeri ayrio???Olo skeftomai pswnia Smile Ekanes ta nyxakia sou telika???Egw methayrio pali radeyou exw.Vlefarides akoma den vrhka..oles 100 theloun..eleos!!!Alhtheia to neogennhto pws se fanhke???

Eleytheria den se prolava kalo mou..kalo vrady na exete!

Koritsia hrthan oi dikoi mou..eixame pali grinies..ta maksilaria tou kainouriou kanape einai sklhra k giati einai toso sklhra??? Kai mou efere h mana mou ena set seltedakia kai ena set sedonia gia thn kalathouna..kale tis lew den thelw tetoia exw ase na paroume tpt pou na xreiazomai..mia endoepikoinwnia as poume..kai thymwse ws synhthws!

Sas eipa to allo???to mikro daxtylaki tou aristerou mou podiou to exw spasei 2-3 fores kai meta thn 2h mou eipan den ksanakolaei k prosexe..kai shmera kopanhsa sthn gwnia sto podi t kanape k ksanaespase!!!to pataw mono ap thn mesa meria,to desame,exei toumpaniasei k exei ginei mayro..alhtheia ayrio ti papoutsi th avalw na paw ston doc???

Stamataw!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις