Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:και ολοι οι γιατροι αυθεντιες και μην ξεχναμε τα συμφεροντα απο συνεργασιες με εταιριες γαλακτος και κρεμων κτλ κτλ...
Π
ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω πηρα το persil σε υγρο.Δεν χρησιμοποιω σκονες γενικα.Ζωη το αρκαδι ειναι πρασινο σαπουνι.Δεν ξερω ομως αν ειναι μονο αυτο ή εχει κ αλλα χημικα.
Σμαρω που θα γεννησεις?Εγω για γενικη κλινικη δεν εχω ακουσει καλα λογια σε οτι αφορα το θηλασμο.Ασε που επιμενουν οτι την πρωτη μερα βαζεις το παιδι μονο 3 λεπτα σε καθε μαστο!Πως να κατεβει το γαλα με 3 λεπτα??? Twisted Evil κ το βραδυ να δινουμε ξενο για να κοιμομαστε ησυχες!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Γυρω στις 15/10 θα γεννησει μια φιλη στο Γεννεσις κ θα μαθω τι παιζει κ εκει.


Οσο για πυζαμες κ εγω θα δω στη λαικη απλα συνηθως εκει ειναι στενο το λαστιχο κ με πατανε.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διδυμος ειμαι Cool

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Εγω πηρα το persil σε υγρο.Δεν χρησιμοποιω σκονες γενικα.Ζωη το αρκαδι ειναι πρασινο σαπουνι.Δεν ξερω ομως αν ειναι μονο αυτο ή εχει κ αλλα χημικα.
Σμαρω που θα γεννησεις?Εγω για γενικη κλινικη δεν εχω ακουσει καλα λογια σε οτι αφορα το θηλασμο.Ασε που επιμενουν οτι την πρωτη μερα βαζεις το παιδι μονο 3 λεπτα σε καθε μαστο!Πως να κατεβει το γαλα με 3 λεπτα??? Twisted Evil κ το βραδυ να δινουμε ξενο για να κοιμομαστε ησυχες!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Γυρω στις 15/10 θα γεννησει μια φιλη στο Γεννεσις κ θα μαθω τι παιζει κ εκει.


Οσο για πυζαμες κ εγω θα δω στη λαικη απλα συνηθως εκει ειναι στενο το λαστιχο κ με πατανε.
ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΟΡΔΟΝΑΚΙ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Διδυμος ειμαι Cool

λολ ετσι εξηγηται αχαχαχαχ εγω ειμαι κατσικα Laughing Laughing

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:Διδυμος ειμαι Cool

λολ ετσι εξηγηται αχαχαχαχ εγω ειμαι κατσικα Laughing Laughing
ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΡΙΟς??????????

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
του τα πλενω απο πολυ μικρος οποτε κανενα θεμα.η μονη με αλλεργιες ειμαι εγω αχαχαχχαχαχχαχ

Χεχεχε!!! Ξέρω, ξέρω, ακούγομαι σπαστική, αλλά αλλεργίες=αδύναμη άμυνα οργανισμού! Συνίσταται η λήψη βιταμίνης C! και μη μου πεις ότι τρως πορτοκάλια! SmileΜε όλον τον σεβασμό, ψάξτο! οι βιταμίνες δεν είναι φάρμακα και βοηθάνε πολύ στην ενίσχυση του οργανισμού! Και επειδή σίγουρα δεν κάνουμε πειράματα στην εγκυμοσύνη, δες το όταν γεννήσεις με το καλό!
Wink

Και αυτό κολλάει και με το τι γράψατε για τα συμφέροντα των εταιριών! Smile Δέσμιους μας θέλουν!!! Γρρρρρρ!! Twisted Evil

Εγώ δεν παίρνω ούτε παυσίπονο! και ελπίζω να μη χρειαστώ ποτέ στη ζωή μου φάρμακα!

Δεν είχα ιδέα για το Αρκάδι Δώρα!
Τα απορρυπαντικά και σαπούνια, σαμπουάν είναι από τα πρώτα οικολογικά που άρχισα να χρησιμοποιώ.. χλωρίνες κλπ δεν τα ανέχομαι και δεν αγοράζω ποτέ! Smile Κανένα μικροβιάκι δεν κάνει κακό ε!; Smile

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:Διδυμος ειμαι Cool

λολ ετσι εξηγηται αχαχαχαχ εγω ειμαι κατσικα Laughing Laughing
ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΡΙΟς??????????

οχι ο αιγοκερος.τραγακι ειναι ο αντρας μου(κριος δλδ)

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:Διδυμος ειμαι Cool

λολ ετσι εξηγηται αχαχαχαχ εγω ειμαι κατσικα Laughing Laughing
ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΡΙΟς??????????

οχι ο αιγοκερος.τραγακι ειναι ο αντρας μου(κριος δλδ)
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
του τα πλενω απο πολυ μικρος οποτε κανενα θεμα.η μονη με αλλεργιες ειμαι εγω αχαχαχχαχαχχαχ

Χεχεχε!!! Ξέρω, ξέρω, ακούγομαι σπαστική, αλλά αλλεργίες=αδύναμη άμυνα οργανισμού! Συνίσταται η λήψη βιταμίνης C! και μη μου πεις ότι τρως πορτοκάλια! SmileΜε όλον τον σεβασμό, ψάξτο! οι βιταμίνες δεν είναι φάρμακα και βοηθάνε πολύ στην ενίσχυση του οργανισμού! Και επειδή σίγουρα δεν κάνουμε πειράματα στην εγκυμοσύνη, δες το όταν γεννήσεις με το καλό!
Wink

Και αυτό κολλάει και με το τι γράψατε για τα συμφέροντα των εταιριών! Smile Δέσμιους μας θέλουν!!! Γρρρρρρ!! Twisted Evil

Εγώ δεν παίρνω ούτε παυσίπονο! και ελπίζω να μη χρειαστώ ποτέ στη ζωή μου φάρμακα!

Δεν είχα ιδέα για το Αρκάδι Δώρα!
Τα απορρυπαντικά και σαπούνια, σαμπουάν είναι από τα πρώτα οικολογικά που άρχισα να χρησιμοποιώ.. χλωρίνες κλπ δεν τα ανέχομαι και δεν αγοράζω ποτέ! Smile Κανένα μικροβιάκι δεν κάνει κακό ε!; Smile

βασικα εχω αλλεργια σε οτι εχει να κανει με περιποιηση κ καλοπισμο του προσωπου.ολα με πειραζουν.ξερω πρεπει να κανω εξετασεις αλλα αυτες κοστιζουν κιολας.α ναι εχω κ μια ωραια ψωριαση

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατσικουλα ε? Razz Razz Razz
Παντως με λιγο ψαξιμο ολα ευκολα ειναι..Εγω εχω τρελαθει να διαβαζω..Και με εκνευριζει που μουλενε οτι θα τρελανω το μωρο με αυτα..Αν ειναι δυνατον Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654655 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654655

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
του τα πλενω απο πολυ μικρος οποτε κανενα θεμα.η μονη με αλλεργιες ειμαι εγω αχαχαχχαχαχχαχ

Χεχεχε!!! Ξέρω, ξέρω, ακούγομαι σπαστική, αλλά αλλεργίες=αδύναμη άμυνα οργανισμού! Συνίσταται η λήψη βιταμίνης C! και μη μου πεις ότι τρως πορτοκάλια! SmileΜε όλον τον σεβασμό, ψάξτο! οι βιταμίνες δεν είναι φάρμακα και βοηθάνε πολύ στην ενίσχυση του οργανισμού! Και επειδή σίγουρα δεν κάνουμε πειράματα στην εγκυμοσύνη, δες το όταν γεννήσεις με το καλό!
Wink

Και αυτό κολλάει και με το τι γράψατε για τα συμφέροντα των εταιριών! Smile Δέσμιους μας θέλουν!!! Γρρρρρρ!! Twisted Evil

Εγώ δεν παίρνω ούτε παυσίπονο! και ελπίζω να μη χρειαστώ ποτέ στη ζωή μου φάρμακα!

Δεν είχα ιδέα για το Αρκάδι Δώρα!
Τα απορρυπαντικά και σαπούνια, σαμπουάν είναι από τα πρώτα οικολογικά που άρχισα να χρησιμοποιώ.. χλωρίνες κλπ δεν τα ανέχομαι και δεν αγοράζω ποτέ! Smile Κανένα μικροβιάκι δεν κάνει κακό ε!; Smile

βασικα εχω αλλεργια σε οτι εχει να κανει με περιποιηση κ καλοπισμο του προσωπου.ολα με πειραζουν.ξερω πρεπει να κανω εξετασεις αλλα αυτες κοστιζουν κιολας.α ναι εχω κ μια ωραια ψωριαση
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΕΚΖΕΜΑ!ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΜΥΔΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ!!!1

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου σηκωνομαι εγω και τα λεμε πιο αργα...Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!
(Αααα ξεχασα να σας πω πως σημερα η κοιλια μου εκανε κυμματα!!!!!!!!!!!!!!!Και φουσκωνε και ξεφουσκωνε σε διαφορα σημεια!!!Ειναι λιγο τρομακτικο ειναι η αληθεια αλλα ειναι τελειο!!!)

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:

βασικα εχω αλλεργια σε οτι εχει να κανει με περιποιηση κ καλοπισμο του προσωπου.ολα με πειραζουν.ξερω πρεπει να κανω εξετασεις αλλα αυτες κοστιζουν κιολας.α ναι εχω κ μια ωραια ψωριαση[/quote]

Αλήθεια, δες το πιο μετά... είναι κρίμα να ταλαιπωρείσαι και ακόμα πιο κρίμα αν παίρνεις φάρμακα για τις αλλεργίες, τα οποία δεν πολεμούν καθόλου την αιτία αλλα μόνο τα συμπτώματα! Αν έχεις την ευκαιρία δες το ομοιοπαθητικά.. αλλά και μία ενίσχυση με πολυβιταμίνες και βιταμίνη C να κάνεις, θα δεις τεράστιο αποτέλεσμα! Άσε που δε θα αρρωσταίνεις με το παραμικρό!
απλά κοίτα να είναι όσο πιο φυσικές βιταμίνες γίνεται.. έχει μάρκες που έχουν χημικά μέσα και ίσως γι'αυτό ν'ακούσεις να κατηγορούν τα συμπληρώματα βιταμινών ότι κάνουν κακό..
μακάρι η διατροφή μας να μας τα παρείχε όλα όπως πριν 100 χρόνια!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Κοριτσια μου σηκωνομαι εγω και τα λεμε πιο αργα...Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!
(Αααα ξεχασα να σας πω πως σημερα η κοιλια μου εκανε κυμματα!!!!!!!!!!!!!!!Και φουσκωνε και ξεφουσκωνε σε διαφορα σημεια!!!Ειναι λιγο τρομακτικο ειναι η αληθεια αλλα ειναι τελειο!!!)

Τέλεια άισθηση! Έχει καιρό που μου το έκανε κι εμένα!!
Σας αφήνω κι εγώ κούκλες!!
Ζαλίστηκα κυριλεκτικά!!! Δεν ξέρω γιατί... πολλή ώρα άπλα φαίνεται!!
μάκιαα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Κοριτσια μου σηκωνομαι εγω και τα λεμε πιο αργα...Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!
(Αααα ξεχασα να σας πω πως σημερα η κοιλια μου εκανε κυμματα!!!!!!!!!!!!!!!Και φουσκωνε και ξεφουσκωνε σε διαφορα σημεια!!!Ειναι λιγο τρομακτικο ειναι η αληθεια αλλα ειναι τελειο!!!)
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
thequeen86 έγραψε:

βασικα εχω αλλεργια σε οτι εχει να κανει με περιποιηση κ καλοπισμο του προσωπου.ολα με πειραζουν.ξερω πρεπει να κανω εξετασεις αλλα αυτες κοστιζουν κιολας.α ναι εχω κ μια ωραια ψωριαση

Αλήθεια, δες το πιο μετά... είναι κρίμα να ταλαιπωρείσαι και ακόμα πιο κρίμα αν παίρνεις φάρμακα για τις αλλεργίες, τα οποία δεν πολεμούν καθόλου την αιτία αλλα μόνο τα συμπτώματα! Αν έχεις την ευκαιρία δες το ομοιοπαθητικά.. αλλά και μία ενίσχυση με πολυβιταμίνες και βιταμίνη C να κάνεις, θα δεις τεράστιο αποτέλεσμα! Άσε που δε θα αρρωσταίνεις με το παραμικρό!
απλά κοίτα να είναι όσο πιο φυσικές βιταμίνες γίνεται.. έχει μάρκες που έχουν χημικά μέσα και ίσως γι'αυτό ν'ακούσεις να κατηγορούν τα συμπληρώματα βιταμινών ότι κάνουν κακό..
μακάρι η διατροφή μας να μας τα παρείχε όλα όπως πριν 100 χρόνια! [/quote]

οχι δεν παιρνω φαρμακα αλλα δν μπορω να βαλω μεικ απ κρεμες ενυδατικες κατευθειαν φουντωνει το προσωπο μου κ γινομαι σαν λεπρη.η δε το καλοκαιρι? οτι χειροτερο.βαζω μονο μια κρεμα κορτζονουχα αλλα τωρα βεβαια απαγορευται αυτη κ μιας κ εχουμε κ φθινοπωρο μουρη χαλια μαυρα.παντως αυτο με τις βιταμηνες θα το δοκιμασω.βεβαια δν αρρωσταινω συνεχεια αλλα πιο πολυ μου εχουν αδυναμια οι γαστρεντεριτιδες.με πανε με χιλια ομως

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Κοριτσια μου σηκωνομαι εγω και τα λεμε πιο αργα...Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!
(Αααα ξεχασα να σας πω πως σημερα η κοιλια μου εκανε κυμματα!!!!!!!!!!!!!!!Και φουσκωνε και ξεφουσκωνε σε διαφορα σημεια!!!Ειναι λιγο τρομακτικο ειναι η αληθεια αλλα ειναι τελειο!!!)
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

εμενα αν κ με τρελαινει στις κλωτσιες δν πολυ φαινεται λογω του λυπους που ειναι ολο στην κοιλια Rolling Eyes

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Κοριτσια μου σηκωνομαι εγω και τα λεμε πιο αργα...Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!
(Αααα ξεχασα να σας πω πως σημερα η κοιλια μου εκανε κυμματα!!!!!!!!!!!!!!!Και φουσκωνε και ξεφουσκωνε σε διαφορα σημεια!!!Ειναι λιγο τρομακτικο ειναι η αληθεια αλλα ειναι τελειο!!!)
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

εμενα αν κ με τρελαινει στις κλωτσιες δν πολυ φαινεται λογω του λυπους που ειναι ολο στην κοιλια Rolling Eyes
ΑΙ ΜΑΡΗ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΛΕς ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ 200 ΚΙΛΑ ΜΙΛΑς!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙς ΦΩΤΟ ΤΗς ΒΑΦΤΙΣΗς!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια στιγμη πηγα να φτιαξω μαλλι και γεμισατε αλλες 2 σελιδες!!!!! Λεμε ζώδια??? Ζυγος! Αιγωκερινες ειναι φιλες μου και γνωστες μου τις οποιες πραγματικα θαυμαζω για τον χαρακτηρα τους! Αιγωκερινα θα ειναι και η μικρη μου!

Στην βιοκλινικη θα γεννησω Δωρα. Για εκει εχω ακουσει πως σου το φερνουν το μωρο μολις κλαψει αν εχεις ζητησει αποκλειστικο θηλασμο, επισης μπορεις να ζητησεις ρουμινγκ ιν αλλα και να αυπογραψες την επομενη και να φυγεις. Θα τα διασταυρωσω και οταν παω εκει να μαθω λεπτομερειες βεβαια.
παω για καφεδακι, τα λεμεεεε μεταααα

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:

οχι δεν παιρνω φαρμακα αλλα δν μπορω να βαλω μεικ απ κρεμες ενυδατικες κατευθειαν φουντωνει το προσωπο μου κ γινομαι σαν λεπρη.η δε το καλοκαιρι? οτι χειροτερο.βαζω μονο μια κρεμα κορτζονουχα αλλα τωρα βεβαια απαγορευται αυτη κ μιας κ εχουμε κ φθινοπωρο μουρη χαλια μαυρα.παντως αυτο με τις βιταμηνες θα το δοκιμασω.βεβαια δν αρρωσταινω συνεχεια αλλα πιο πολυ μου εχουν αδυναμια οι γαστρεντεριτιδες.με πανε με χιλια ομως[/quote]

Ξάπλωσα λίγο και ήρθα πάλι! Smile
Να σκεφτείς ότι εγώ τις έχω σταματήσει τις κρέμες εδώ και καιρό! Κατέληξα στο εξής:
Καμία από τις γιαγιάδες μου δεν έβαλε ποτέ κρέμα πάνω της! Και οι 2 έχουν πολυ καλή επιδερμίδα και είναι η μία πάνω από 80 και η άλλη πλησιάζει... και πέρασαν και χρόνια στα χωράφια και στις κακουχίες του καιρού εκείνου...
Πιστεύω ότι ένα πλυσιματάκι με σαπούνι (όχι χημικό εννοείται!) και μία λοσιόν κάπου κάπου είναι ό,τι χρειάζομαι...
Μέικ απ κλπ από τότε που έμεινα έγκυος μου μυρίζουν, οπότε τα αποφεύγω! Smile

Επιστροφή στη φύση! Smile

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Κοριτσια μου σηκωνομαι εγω και τα λεμε πιο αργα...Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!
(Αααα ξεχασα να σας πω πως σημερα η κοιλια μου εκανε κυμματα!!!!!!!!!!!!!!!Και φουσκωνε και ξεφουσκωνε σε διαφορα σημεια!!!Ειναι λιγο τρομακτικο ειναι η αληθεια αλλα ειναι τελειο!!!)
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

εμενα αν κ με τρελαινει στις κλωτσιες δν πολυ φαινεται λογω του λυπους που ειναι ολο στην κοιλια Rolling Eyes
ΑΙ ΜΑΡΗ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΛΕς ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ 200 ΚΙΛΑ ΜΙΛΑς!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙς ΦΩΤΟ ΤΗς ΒΑΦΤΙΣΗς!!!!

ναι τοτε ημουν 86 κιλα αγαπη μου.τωρα εαν με δεις ειμαι ο σαν το βαρελακι.94 κιλα παρακαλω.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
thequeen86 έγραψε:

οχι δεν παιρνω φαρμακα αλλα δν μπορω να βαλω μεικ απ κρεμες ενυδατικες κατευθειαν φουντωνει το προσωπο μου κ γινομαι σαν λεπρη.η δε το καλοκαιρι? οτι χειροτερο.βαζω μονο μια κρεμα κορτζονουχα αλλα τωρα βεβαια απαγορευται αυτη κ μιας κ εχουμε κ φθινοπωρο μουρη χαλια μαυρα.παντως αυτο με τις βιταμηνες θα το δοκιμασω.βεβαια δν αρρωσταινω συνεχεια αλλα πιο πολυ μου εχουν αδυναμια οι γαστρεντεριτιδες.με πανε με χιλια ομως

Ξάπλωσα λίγο και ήρθα πάλι! Smile
Να σκεφτείς ότι εγώ τις έχω σταματήσει τις κρέμες εδώ και καιρό! Κατέληξα στο εξής:
Καμία από τις γιαγιάδες μου δεν έβαλε ποτέ κρέμα πάνω της! Και οι 2 έχουν πολυ καλή επιδερμίδα και είναι η μία πάνω από 80 και η άλλη πλησιάζει... και πέρασαν και χρόνια στα χωράφια και στις κακουχίες του καιρού εκείνου...
Πιστεύω ότι ένα πλυσιματάκι με σαπούνι (όχι χημικό εννοείται!) και μία λοσιόν κάπου κάπου είναι ό,τι χρειάζομαι...
Μέικ απ κλπ από τότε που έμεινα έγκυος μου μυρίζουν, οπότε τα αποφεύγω! Smile

Επιστροφή στη φύση! Smile [/quote]

η αληθεια ειναι πως οτιδηποτε φυτικο το παει ο οργανισμος μου.π.χ εχω αλλεργια στην καυσικαινη που χρησημοποιητε σαν θερμαντικος παραγωντας σε πολλες κρεμες για τριψιμο καθως και στα λεοντως.ετσι λοιπον ετσι κ βαλω κατι τετοιο πεταω καντυλες.ετσι στραφικα σε φυτικες κρεμες κ υγρα οπως ενα αποσταγμα που ειχα παρει στο γιο μου απο πευκο κ με ετριβε με αυτο το λαδακι ο αντρας μου...για τις αιμοραιδες παλι αφου ολες οι κρεμες τις αγορας εχουν στεροιδη κατα κυριο λογο μεσα στα συστατικα τους βρηκα μια ωραια κρεμα φυτικη κ παλι με εκχυλισματα αγριου καστανου.μια χαρα με βοηθησε τοτε

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κάνετε κορίτσια???

δεν τα διάβασα όλα γιατί δεν προλαβαίνω....

τυχαία κοιταξα κάποιες σελίδες οπότε σας απαντάω σε αυτά Razz

εγώ τις εξετάσεις σε μικροβιολογικό εργαστηριο που τις κάνω αλλά μέσω ΕΟΠΥΥ πληρώνω για γενικές αίματος και ούρων 1 €, ενώ όταν έκανα γενικές αίματος,ούρων και΄καμπύλη ζαχάρου πλήρωσα 1,5 €!

για το σίδερο τρελαίνομαι!!! μου αρέσει υπερβολικά!!!!!

από κεντήματα και βελονάκι δεν έχω ιδέα!!!αν και η μαμά μου έπλεκε πάρα πολύ!!

η μαγειρική δε μου αρέσει καθόλου και ευτυχώς που αρ΄σει του άντρα μου και τρώμε κανένα φαι της προκοπής Razz Razz

δεν έχουν πρηστεί καθόλου τα πόδια μου, ούτε βέβαια και στην πρώτη εγκυμοσύνη πρήστηκαν αν και γέννησα Αύγουστο( εκτός από τις μέρες που γέννησα στο νοσοκομείο).


τη μικρή, Πρώτα Ο Θεός, θα τη βγάλουμε Μιχαέλα του πεθερού μου. ευτυχώς η πεθερά δεν θέλει να βγει το όνομά της γιατί δε της αρ΄σει,αλλά δε γιορτάζει κιόλας Razz Razz αν είχε ωραίο όνομα βέβαια,μετά χαράς θα την έβγαζα,αλλά Φρειδερίκη??????

οι ραγάδες δε φεύγουν δυστυχώς. στην πρώτη εγκυμοσύνη έβαζα μόνο βαζελίνη, που βάζω και τώρα, και δεν έβγαλα καμμία στην κοιλιά. αλλά ότι και να κάνεις είναι θέμα δέρματος αν θα κάνεις. και την πιο ακριβή κρέμα να βάζεις, αν έχεις προδιάθεση....

εγώ δουλεύω ταμείο σε σούπερ μάρκετ,αλλά τώρα είμαι με αναρρωτική. δούλεψα μόνο 2 μήνες από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος.

discordia για τα πράγματα,έγώ στη θέση σου θα της έλεγα ότι θα τα χρησιμοποιήσω και μετά θα της τα δώσω πίσω μήπως τα χρειαστεί να τα δώσει κάπου αλλού. από εκεί και πέρα θα σου πει εκείνη τι έχει σκοπό να κάνει! Wink

doritaki όταν πληρωθε΄ςι από το ΙΚΑ για τις 56 μέρες πριν και τις 63 μερες μετά τον τοκετό ,πας στον ΟΑΕΔ και σου δίνει ένα επίδομα που είναι η διαφορά των χρημάτων που θα έπερνες αν δούλευες. εγώ που δουλεύω 4ωρο ήταν γύρω στα 300 ευρώ πάνω κάτω αν θυμάμαι καλα...

τα χρήματα από τις 56 μέρες πριν τα παίρνεις όλα μαζί την πρώτη μέρα που κάθεσαι με άδεια τοκετού.
και τα χρήματα για τις 63 μέρες μετά αμέσως μόλις γεννήσεις.
βέβαια τώρα περιμένεις να στα βάλουν σε λογαριασμό,οπότε κάνουν κανένα μήνα μάλλον.

από απορρυπαντικά παίρνω ότι βρίσκω σε προσφορά. planet baby,ariel baby,proderm....μαλακτικό δε βάζω λόγω ατοπικής δερματίτιδας που είχε η μικρή. οπότε ούτε για το μωρό θα βάζω Smile

σόρυ για το σεντόνι....

τι κάνετε εσείς???

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια.ελειψα μια μερα κ δε προλαβαινω να σας διαβαζω....εχω ομως μια απορια
doritaki ηθελα να σε ρωτησω γιατι εσυ τα ξερεις αυτα απο τη δουλεια σου.στην αρχη της εγκυμοσυνης που εκανα ολες τις εξετασεις ειχα κανει κ καλλιεργεια κολπικου κ ειχε βγαλει ενα μικροβιο κ ξανα εκανα τον επομενο μηνα καλλιεργεια χωρις να παρω αντιβιωση να δουμε αν το εχω ακομα το μικροβιο κ δε το ειχα.αν ξερεις θα με βαλει να ξανακανω παλι καλλιεργεια;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις