Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

76λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 2:11 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Καραμελίτσα και σε όλα τα κορίτσια! Η καθυστέρηση συνεχίζεται κ σε μένα, 39η μέρα σήμερα. Εχτές πήρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε αν περάσουν 14 μέρες καθυστέρησης, να τον ξαναπάρω. Στο μεταξύ να μην αγχώνομαι, διότι μπλοκάρει η υπόφυση. Είχα για δυο μέρες πολλά υγρά κ σπυράκια κ πρησμένο στήθος. Τώρα πάλι δεν έχω τίποτα

77λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 2:31 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΡΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΤΕ ΟΧΙ! ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ! ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΗΛ 5-6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΟΜΑΧΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΟΛΑ ΜΟΥ ΒΡΟΜΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Shocked ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ Η ΑΤΙΜΗ! ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ! ΚΑΘΕ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ/Η!
ΣΟΥ ΒΡΟΜΑΝΕ Ε? ΜΜΜΜΜΜ ΥΠΟΠΤΟ!!! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! ΜΑΚΑΡΙ! λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΟ! ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ! ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΥΚΛΟ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
SUMMERTIME ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ. ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ! ΜΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΝΩ!

78λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 3:11 am

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
summertime έγραψε:Γεια σου Καραμελίτσα και σε όλα τα κορίτσια! Η καθυστέρηση συνεχίζεται κ σε μένα, 39η μέρα σήμερα. Εχτές πήρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε αν περάσουν 14 μέρες καθυστέρησης, να τον ξαναπάρω. Στο μεταξύ να μην αγχώνομαι, διότι μπλοκάρει η υπόφυση. Είχα για δυο μέρες πολλά υγρά κ σπυράκια κ πρησμένο στήθος. Τώρα πάλι δεν έχω τίποτα

Γεια σου γλυκο μου καλοκαιρακι!!
τι εννοει ο γιατρος σου λεγοντας οτι
μπλοκαρει η υποφυση?μηπως παιρνεις καποια χάπια, που να αλλαξε τον κυκλο σου?μηπως ειχες πολυ αγχος αυτη την περιοδο της ζωης σου?εμενα παλι το στηθος ολο πρηζεται και ξεπρηζεται...απο φουσκωμα κοιλιας τιποτα!υπο αλλες συνθηκες θα δυσκολευομουν να κουμπωσω τα παντελονια μου και τωρα μπαινουν και πιο ανετα απο πριν...παραξενα πραγματα...

79λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 3:32 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ τα ίδια! Όταν φοράω το στενό μου τζην, νιώθω από μέσα άνεση κ από έξω εμφάνιση που λένε.. Αυτό με την υπόφυση, το είπε επειδή έχω περάσει τρελό άγχος κ στεναχώρια κ πολλές ευθύνες τον τελευταίο μήνα κ βάλε, εξαιτίας προβλήματος υγείας στην οικογένεια. Χάπια δεν παίρνω, αντιλαμβάνομαι όμως πως το άγχος είναι ικανό να αλλάξει όλη τη χημεία του οργανισμού. Τι να πω βρε καραμέλα, καλά ξεμπερδέματα να έχουμε κ θα τα λέμε!

80λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 3:48 am

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλοκαιρακι, ειμαι σιγουρη πως θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα!σημερα το πρωι ειχα φρικαρει!τωρα που σκεφτομαι πως ερχεται το σκ, θα βρω ευκαιρια να κανω πραγματα για να απασχολουμαι και να ξεχνιεμαι!

81λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 4:12 am

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια γεια σας!! εχω καταλαβει οτι σκεφτομαστε ολες περιπου το ιδιο! ουφ ευτυχως γιατι νομιζα πως μονο εγω κανω ετσι! Να σας πω λιγο και τα δικα μου...προσπαθουμε εδω και 5 μηνες αλλα τζιφος..(ξερω δν ειναι μεγαλο διαστημα) αλλα αυτην την φορα κατι γινετε..τελευταια περιοδος 19/9 ο κυκλος μου ειναι 29-3ο μερες . δηλαδη περιμενω 16-17 επαφες ειχαμε αλλα οσο αφορα τις γονιμες μονο την 15 μερα. απο αρχες αυτης της βδομαδας ειμαι πρισμενη παρα πολυ ποναει φοβερα η μεση μου και τα ποδια μου εβγαλα και κατι πανω στις θηλες μου. το πιο παραξενο ειναι οτι εχω δεκατα.(γενικα δεν εχω ποτε πυτετο) τι λετε εσεις???????

82λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 4:21 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! Very Happy ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ! Smile ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟ (ΔΕΚΑΤΑ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ! ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΨΑΞΕΙ ΠΟΤΕ! ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΗ ΗΜΕΡΑ! λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 18-19/10!

83λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 4:23 am

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:FOTINI ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! Very Happy ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ! Smile ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟ (ΔΕΚΑΤΑ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ! ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΨΑΞΕΙ ΠΟΤΕ! ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΗ ΗΜΕΡΑ! λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 18-19/10!

ολες τα ιδια καλα λες..αλλα εχουμε τοσο μεγαλη θεληση που ολα τα βλεπουμε συμπτωματα..ευχαριστω για την απαντηση σου!!!

84λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 8:01 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:FOTINI ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! Very Happy ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ! Smile ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟ (ΔΕΚΑΤΑ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ! ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΨΑΞΕΙ ΠΟΤΕ! ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΗ ΗΜΕΡΑ! λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 18-19/10!
ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ 36.5 ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ 36.8? ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ??? Α ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΔΕΞΙ. ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ! ΦΙΛΙΑ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Popisofia στις Παρ Οκτ 12, 2012 8:05 am, 1 φορά

85λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 8:04 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FOTINI28 έγραψε:κοριτσια γεια σας!! εχω καταλαβει οτι σκεφτομαστε ολες περιπου το ιδιο! ουφ ευτυχως γιατι νομιζα πως μονο εγω κανω ετσι! Να σας πω λιγο και τα δικα μου...προσπαθουμε εδω και 5 μηνες αλλα τζιφος..(ξερω δν ειναι μεγαλο διαστημα) αλλα αυτην την φορα κατι γινετε..τελευταια περιοδος 19/9 ο κυκλος μου ειναι 29-3ο μερες . δηλαδη περιμενω 16-17 επαφες ειχαμε αλλα οσο αφορα τις γονιμες μονο την 15 μερα. απο αρχες αυτης της βδομαδας ειμαι πρισμενη παρα πολυ ποναει φοβερα η μεση μου και τα ποδια μου εβγαλα και κατι πανω στις θηλες μου. το πιο παραξενο ειναι οτι εχω δεκατα.(γενικα δεν εχω ποτε πυτετο) τι λετε εσεις???????
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 18 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ??? ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΥΓΡΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ? ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΣΑΝ ΣΠΥΡΑΚΙΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ! ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?

86λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 8:10 am

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΘΟΥΜΕ Α ΔΕΙΝΕΙ ΚΥΡΑΓΙΟ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΤΟ ΔΙΚ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΠΟΤΕ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΙ 13 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...FOTINOYLA ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΝΟΥΜ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΜΑΚΡΙ... λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109

87λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 8:19 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ellibaloni έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΘΟΥΜΕ Α ΔΕΙΝΕΙ ΚΥΡΑΓΙΟ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΤΟ ΔΙΚ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΠΟΤΕ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΙ 13 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...FOTINOYLA ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΝΟΥΜ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΜΑΚΡΙ... λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 18! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!! ΕΣΥ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ?

88λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 8:43 am

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:
ellibaloni έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΘΟΥΜΕ Α ΔΕΙΝΕΙ ΚΥΡΑΓΙΟ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΤΟ ΔΙΚ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΠΟΤΕ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΙ 13 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...FOTINOYLA ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΝΟΥΜ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΜΑΚΡΙ... λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 18! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!! ΕΣΥ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ?
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΙΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ...ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΕΙΧΑ 36.7 ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΩ 36.5 ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙ

89λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 8:57 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ellibaloni έγραψε:
Popisofia έγραψε:
ellibaloni έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΘΟΥΜΕ Α ΔΕΙΝΕΙ ΚΥΡΑΓΙΟ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΤΟ ΔΙΚ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΠΟΤΕ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΙ 13 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...FOTINOYLA ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΝΟΥΜ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΜΑΚΡΙ... λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 18! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!! ΕΣΥ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ?
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΙΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ...ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΕΙΧΑ 36.7 ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΩ 36.5 ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΣΟΥΛΕΣ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΠΟΤΕ ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΟΤΕ ΑΣΠΡΑ... ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΥΠΟΨΙΕΣ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΑΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΟΝΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ! Α ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΟΤΥΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΝΤΟΥΖ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ... ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ! ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΤΕ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΡΥΟΛΟΓΗΣΕΙ! ΕΚΕΙ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΟΥ! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ 27 ΜΗΝΩΝ!!!

90λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:06 am

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:κοριτσια γεια σας!! εχω καταλαβει οτι σκεφτομαστε ολες περιπου το ιδιο! ουφ ευτυχως γιατι νομιζα πως μονο εγω κανω ετσι! Να σας πω λιγο και τα δικα μου...προσπαθουμε εδω και 5 μηνες αλλα τζιφος..(ξερω δν ειναι μεγαλο διαστημα) αλλα αυτην την φορα κατι γινετε..τελευταια περιοδος 19/9 ο κυκλος μου ειναι 29-3ο μερες . δηλαδη περιμενω 16-17 επαφες ειχαμε αλλα οσο αφορα τις γονιμες μονο την 15 μερα. απο αρχες αυτης της βδομαδας ειμαι πρισμενη παρα πολυ ποναει φοβερα η μεση μου και τα ποδια μου εβγαλα και κατι πανω στις θηλες μου. το πιο παραξενο ειναι οτι εχω δεκατα.(γενικα δεν εχω ποτε πυτετο) τι λετε εσεις???????
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 18 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ??? ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΥΓΡΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ? ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΣΑΝ ΣΠΥΡΑΚΙΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ! ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?

χαχαχαχ ολες μαζι περιμενουμε να ΜΗΝ ερθει!! τα σπυρακια ειναι 3-4 το ενα κοντα στο αλλο στην θηλη σιγουρα δν τα ειχα παλια οσο για τα υγρα εχω λιγα αλλες φορες δεν ειχα εν το μεταξυ ποναω παρα πολυ σαν να περιμενω σημερα και τα ποδια κ το στηθος ..τι να πω ..θα με φαεει η αγωνια για αλλη μια φορα...εσυ πως πας?

91λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:11 am

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ellibaloni έγραψε:
Popisofia έγραψε:
ellibaloni έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΘΟΥΜΕ Α ΔΕΙΝΕΙ ΚΥΡΑΓΙΟ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΤΟ ΔΙΚ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΠΟΤΕ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΙ 13 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...FOTINOYLA ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΝΟΥΜ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΣ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΜΑΚΡΙ... λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 328109
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 18! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!! ΕΣΥ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ?
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΙΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ...ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΕΙΧΑ 36.7 ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΩ 36.5 ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙ

μακαρι και παλι μακαρι για ολες μας! εγω εχω συνεχεια 37.3 πρωτη φορα μπηκα στην διαδικασια να την μετρησω γιατι το διαβασα εδω.. δν το ηξερα αυτο. τι να πω θα δειξει! θα σας ενημερωνω και φυσικα περιμενω νεα σασ!

92λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:17 am

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΥΓΡΑ.....ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ... λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 265569

93λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:30 am

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?

94λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:38 am

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ellibaloni έγραψε:ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?

εγω ειμαι εδω παρεα με το θερμομετρο μου Smile Smile Smile Smile εχω καταντησει ψυχοτικη....αχαχαχχαχ

95λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:38 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχουμε τίποτα νεοτερο???????

96λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:41 am

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Εχουμε τίποτα νεοτερο???????

απο μενα τιποτα ειναι πολυ νωρις ακομη...αχ μακαρι να μας πανε ολα καλα.!!

97λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:45 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ευχομαι και σε σενα και σε ολες τις κοπελες που θελουν ν αποκτησουν μωρακι... και οι ευχουλες απο φρεσκοεγκυουλες να ξερετε πιανουν!!!!!!!!! Παρτε και πολυ πολυ νεραιδοσκονη.... βοηθαει... με βοηθησε κι εμενα... λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 377361

98λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:46 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ! ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΩΡΩΝ! Wink
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ! ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!! λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994

99λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:47 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το filicine σας το περνετε ολες οι κοπελες που πατε για παιδακι??????? Δεν πιστευω να το εχει παραλειψει καμια σας!!!! 1 καθε μερα!!!

100λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 Empty Απ: λέτε να έγινε το θαύμα?? Παρ Οκτ 12, 2012 9:49 am

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ! ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΩΡΩΝ! Wink
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ! ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!! λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994 λέτε να έγινε το θαύμα?? - Σελίδα 4 215994

χαχαχαχα το ξερω αυτο που λες αλλα απο περιεργια εβαλα μηπως κ τελικα ειμαι αρρωστη..ειχα παλι δεκατα.μαλλον αρρωστησα! Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις