Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειχε ερθει η γιαγια του νικου απο πανω κ ετσι δεν μπορουσα να μπω...

κοριτσια για να δειτε ποσο ασχετη ειμαι..πως στελνω email?!!!εχει κατι ωραιες μποτες η ελενη μενεγακη κ λεω να δοκιμασω την τυχη μ...ποια ξερει?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:ειχε ερθει η γιαγια του νικου απο πανω κ ετσι δεν μπορουσα να μπω...

κοριτσια για να δειτε ποσο ασχετη ειμαι..πως στελνω email?!!!εχει κατι ωραιες μποτες η ελενη μενεγακη κ λεω να δοκιμασω την τυχη μ...ποια ξερει?
χαχαχα!! κι εγω αυτο εκανα!!! πατα στο compose message στο Το: eleni1@alphatv.gr

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζετακι οκ;
πειτε μ κι εμενα,εχει κανει καμια σας αλλαγη στο e-bay?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη στο τικερακι επρεπε να παρεις τον συνδεσμο για φορουμς.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστα μπεμπεκ δεν μπορω να κανω κατι γιατι δεν ειναι φτιαγμενο αυτο το προγραμμα...κ φοβαμαι μην κανω καμια πατατα,θα μ το φτιαξουν ομως που θα παει...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειδατε για τη μαμα κ το 10χρονο παιδακι της που σκοτωθηκε το πρωι;; πολυ στεναχωρεθηκα Sad Sad Sad

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω πολυ ολες κι εσεις οτι επιθυμειτε!!!

αχ βρε Χρυσα μου δε μας πρηζεις ισα ισα!!!ολες εδω λεμε τον καημο μας γιατι προκοπη απο αλλου δεν εχει!!!

εγω προχθες μετα την φασαρια του ειπα οτι θα παρω το παιδι κ θα παω λιγες μερες στη μαμα μου, να τους το φερω κ αυτους με το μαλακο οτι εμεις μαζι χωριο δεν κανουμε, εννοειτε οτι δεν ειχα σκοπο να το κανω αλλα επιασε το κολπο, μονο τα κλαματα που δεν εβαλε...και κουκλα μου τι πραγματα ειναι αυτα που λες κ αφου αγαπιομαστε κ μαζι θα τα κανουμε ολα κι εγω δε μπορω χωρις εσενα...χαχαχαχα τι σκροφα ειμαι!!!! ποτε καμια μερα θα με σιχτιρισει!!!
παντως σημασια εχει οτι συνεννοηθηκαμε κ δεν περασε της πεθερας!!!!
Για το παιδι που σκοτωθηκε το ακουσα κ παγωσα...αυτη η μανα τωρα αν ζησει τη βλεπω να αυτοκτονει αυριο μεθαυριο!!!

εγω φοβαμαι να οδηγω με το μωρο μαζι, μεχρι τη μαμα, στην πολη δε μπαινω χθες ομως αναγκαστικα επρεπε πηρα κ την αδερφη μου μαζι να καθονται πισω κ αν σας πω θα με χτυπουσε ενας ηλιθιος που εκανε οπισθεν χωρις να κοιταει που παει!!! τα χρειαστηκα γιατι ηταν απο τη μερια που ειχα το μωρο τον σκυλοβρισα μου ζητησε συγνωμη αλλα τι τα θες!!! αλλη φορα μεχρι τη μαμα κ πολυ ειναι!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας τα ειπα μαζεμενα γιατι μολις κοιμηθηκε κ ειπα να προλαβω να κανω κ καμια δουλεια!!!

σας φιλω!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!Σήμερα δεν πρόλαβα καθόλου. Διάβασα τα νέα σας μολις. Τί να πρωτοσχολιάσω. Χρύσα, το έχω πει κι άλλη φορά. Οι άντρες έχουν σκατά μέσα στο κεφάλι τους! Άκουσα και αυτό το τροχαίο και έχω σκάσει από τις 12 η ώρα. Η μπέμπα εχθες κοιμήθηκε 1,20 η ωρα. Κουτούλαγα από την νύστα. Και ο δικός μου, δεν φτάνει που κοιμόταν του καλόυ καιρού, ροχάλιζε κι όλας. Twisted Evil Τώρα πάει να πάρει την Παρή από το νήπιο. Πάλι καλά που το κάνει κι αυτο. Έχε χάρη που δεν προλαβαίνω να σας τα γράψω όλα! Πονοκέφαλος θα σας έπιανε! Πάω να αλλάξω φώτο επιτέλους!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα το διαβασα απο εσας κορες...κ στεναχωρηθηκα..τι εγινε?θα βαλω να δω αν δειξουν κατι..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:τωρα το διαβασα απο εσας κορες...κ στεναχωρηθηκα..τι εγινε?θα βαλω να δω αν δειξουν κατι..
Ζετα γκουγκλαρε το αν θες να το διαβασεις,πηγα να το αναρτησω αλλα δεν αντεξα.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ειδα κοριτσια...τι να πω,οσο κ να προσεχουμε το πεπρωμενο φυγην αδυνατο κ δυστυχως ετσι ειναι..κουραγιο κ αυτη η μανα δεν ξερω αν θα το ξεπερασει ποτε..

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποσο κουραγιο να κανει????εγω δεν ξερω αν το αντεχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:ειδατε για τη μαμα κ το 10χρονο παιδακι της που σκοτωθηκε το πρωι;; πολυ στεναχωρεθηκα Sad Sad Sad

ναι το ειδα...κι εγω στεναχωρεθηκα ΑΛΛΑ ας μου πει καποιος τι κοστιζε να βαλουν ζωνη????ενα γαμημενο μπουστερ για το 10χρονο κοστιζει 15 ευρω και το να τραβηξεις τη ζωνη γυρω απο το κορμι σου δε κοστιζει τιποτα....

kastoria έγραψε:

Για το παιδι που σκοτωθηκε το ακουσα κ παγωσα...αυτη η μανα τωρα αν ζησει τη βλεπω να αυτοκτονει αυριο μεθαυριο!!!

κι εγω.......

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγγνωμη αν σας φανηκε σκληρο το μηνυμα μου αλλα δεν εφταιγε σε τιποτα το παιδι να πληρωσει με τη ζωη του τον ωχαδερφισμο των γονιων του που σα κλασσικοι ελληναραδες πιστευουν οτι ολα τα στραβα γινονται εξ'αιτιας αλλων και αυτοι ειναι οι μονοι σωστοι...σας τα λεει αυτα ενα ατομο που επιβιωσε ενος φρικτου τροχαιου και που στη δουλεια μου εχω δει απειρες φορες παιδια 19-20-21 χρονων να μενουν για ολη τους την ζωη φυτα γιατι οι γονεις δε φροντισαν απο μικρα να τους αφυπνησουν την οδηγικη τους συνειδηση...γιατι αυτη χτιζεται απο οταν το παιδι δει την μανα και τον πατερα να φορανε ζωνη,οταν η μανα και ο πατερας δε θα ξεκινησουν το αυτοκινητο αν το παιδι δεν ειναι δεμενο!δε παιζουμε με αυτα...αυτα τα λαθη δεν ειναι αντε και καηκε το φαι θα ξαναμαγειρεψω...οι συνεπειες αυτων των λαθων πολλες φορες δεν ειναι αναστρεψιμες..........
καλο παραδεισο στο αγγελουδι και ευχομαι ο Θεος να δωσει δυναμη στη μανα και στην οικογενεια γενικοτερα...
και σε ολους μας φωτιση ωστε τα λαθη των αλλων να γινουν παραδειγμα και να μη χρειαστει να πληρωσουμε εμεις τα ιδια λαθη........

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:συγγνωμη αν σας φανηκε σκληρο το μηνυμα μου αλλα δεν εφταιγε σε τιποτα το παιδι να πληρωσει με τη ζωη του τον ωχαδερφισμο των γονιων του που σα κλασσικοι ελληναραδες πιστευουν οτι ολα τα στραβα γινονται εξ'αιτιας αλλων και αυτοι ειναι οι μονοι σωστοι...σας τα λεει αυτα ενα ατομο που επιβιωσε ενος φρικτου τροχαιου και που στη δουλεια μου εχω δει απειρες φορες παιδια 19-20-21 χρονων να μενουν για ολη τους την ζωη φυτα γιατι οι γονεις δε φροντισαν απο μικρα να τους αφυπνησουν την οδηγικη τους συνειδηση...γιατι αυτη χτιζεται απο οταν το παιδι δει την μανα και τον πατερα να φορανε ζωνη,οταν η μανα και ο πατερας δε θα ξεκινησουν το αυτοκινητο αν το παιδι δεν ειναι δεμενο!δε παιζουμε με αυτα...αυτα τα λαθη δεν ειναι αντε και καηκε το φαι θα ξαναμαγειρεψω...οι συνεπειες αυτων των λαθων πολλες φορες δεν ειναι αναστρεψιμες..........
καλο παραδεισο στο αγγελουδι και ευχομαι ο Θεος να δωσει δυναμη στη μανα και στην οικογενεια γενικοτερα...
και σε ολους μας φωτιση ωστε τα λαθη των αλλων να γινουν παραδειγμα και να μη χρειαστει να πληρωσουμε εμεις τα ιδια λαθη........
Respect

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευακι με καλυψες πληρως κοπελα μου

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το παιδακι φορουσε ζωνη το ειπαν το πρωι γιατι αναφερθηκαν στο γεγονος οτι χρειαστηκε να την κοψουν για να τον βγαλουν, απλα καθοταν στη μερια που χτυπησε με το σχολικο...κριμα...πολυ κριμα Crying or Very sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria έγραψε:το παιδακι φορουσε ζωνη το ειπαν το πρωι γιατι αναφερθηκαν στο γεγονος οτι χρειαστηκε να την κοψουν για να τον βγαλουν, απλα καθοταν στη μερια που χτυπησε με το σχολικο...κριμα...πολυ κριμα Crying or Very sad

εγω διαβασα οτι κανεις δε φορουσε παρα μονο τα παιδια που επεβαιναν στο σχολικο,γι'αυτο και τραυματιστηκαν πολυ ελαφρα...οτι και να εγινε το παιδακι δε γυριζει πισω... Crying or Very sad

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω ρε κοριτσια απο τοτε που εγινα μαμα σκεφτομαι οταν θα μεγαλωσει κ θα βγαινει ουτε υπνος δε θα με πιανει μεχρι να τον ακουσω να γυρισει, δηλαδη μεχρι να πεθανω θα ζω με το αγχος αν ειναι καλα κτλ....πω πω!!! ειμαι υπερβολικη ε??? τωρα καθομαι κ αναρωτιεμαι πως μας αφηνε η μαμα μου μονες μας στο σπιτι ή μας εστελνε εκδρομες ή οπουδηποτε...τρελα με πιανει!!!! δεν ειμαι καλα ε!!! Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 20 585182 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 20 585182 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 20 585182

496Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 20 Empty . Παρ Οκτ 12, 2012 10:37 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καστορια εγω ολα αυτα τα σκεφτομαι απο οταν συζητουσα με τον αντρα μου να κανουμε μωρο ποσο μαλλον τωρα που γνωρισα αυτο το πλασματακι!φυσιολογικα τα βρισκω ολα αυτα αλλα οντως ειναι να τρελαινεσαι!υπαρχουν τοσα που πρεπει να να τους μαθουμε να προσεχουν!!μακαρι να τα καταφερουμε ολες!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάχη &γω τα ίδια σκεφτομαι... μην πας μακριά. Οταν θα παίζουν στο δρομο ή οταν θα πηγαίνουνστο σχολείο..;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε βρε ηρεμηστε!στα παιδια μας μαθαινουμε να αποφευγουν τους κινδυνους!και ειμαστε εκει για να τα στηριζουμε!δε τα δενουμε επανω μας,αφηνουμε να αναπτυχθει η προσωπικοτητα τους!παρακολουθουμε διακριτικα,διορθωνουμε,επιβραβευουμε!αγαπαμε χωρις να πνιγουμε απο την τοση αγαπη!
αντε σας φιλω!τα παιδακια μου κοιμουνται εδω και πολυ ωρα και εγω εκανα τα μποτε μου και παω για υπνο!
αυριο να ειμαι φρεσκαδουρα, βαφτιζεται ο ανηψιος μου! I love you

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αντε βρε ηρεμηστε!στα παιδια μας μαθαινουμε να αποφευγουν τους κινδυνους!και ειμαστε εκει για να τα στηριζουμε!δε τα δενουμε επανω μας,αφηνουμε να αναπτυχθει η προσωπικοτητα τους!παρακολουθουμε διακριτικα,διορθωνουμε,επιβραβευουμε!αγαπαμε χωρις να πνιγουμε απο την τοση αγαπη!
αντε σας φιλω!τα παιδακια μου κοιμουνται εδω και πολυ ωρα και εγω εκανα τα μποτε μου και παω για υπνο!
αυριο να ειμαι φρεσκαδουρα, βαφτιζεται ο ανηψιος μου! I love you
καλο βραδυ Ευακι! κι εμενα σε δυο βδομαδες η δικια μ ανηψια κ δεν το κοβω να χωραω πουθενα.
με ποναει πολυ το ενα στηθος.εβαλα πετσετα με ζεστο νερο. για να δουμε..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πειτε μ κ καμια ιδεα..τι δωρο να παρω στη μπεμπα στα βαφτησια..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις