Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το μπασκετ τον μαρανε Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!!!μια μερα δεν μπηκα καινουριο θεματακι!!!!!το προηγουμενο δεν το διαβασα!!!!καλοριζικο λοιπον!!!!!σημερα ειχαμε παρεουλα περασε αερας η μερα!!!!!λιγο κουραση αλλα δεν πειραζει!!!!εχω κ ενα σιδερο!!!!!!!!!!αλλα βαριεμε!!!!!θα δω αυριο αναλογα τα κεφια!!!!!!φιλια σε ολες!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε κυριες μ?βεβεκ εισαι εδω?ζετα?ναντια ?ελενη χρυσα ?τζο? παλι μονη σαββατοβραδο θα με αφησετεεεε

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:που ειστε κυριες μ?βεβεκ εισαι εδω?ζετα?ναντια ?ελενη χρυσα ?τζο? παλι μονη σαββατοβραδο θα με αφησετεεεε

Ποπαρα! Έδω είμαι! Από κιν κ βαριεμαι να γράφω από δω. .

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!
Τι κάνετε; εμείς είμαστε καλά. Πήγαμε και για καφεδάκι σήμερα, και βολτίτσα με το καρότσι το απόγευμα και είχαμε και επισκέψεις μετά, και το κοριτσάκι μου ήταν κυρία. Το βραδάκι είχε την κλασική προ ύπνου γκρίνια, αλλά χαλάλι της!
Α, καλορίζικο το θεματάκι μας!!
Όσο για το θέμα του νονού, εμείς είχαμε νονά την κολλητή μου, η οποία θα μας στεφανώσει αν κάνουμε ταυτόχρονα και θρησκευτικό γάμο, δεν το έχουμε αποφασίσει ακόμα, αλλά είναι έγκυος και θα γεννάει λίγες μέρες πριν τη βάφτιση. Δεν ξέρω τι να κάνω.. Ίσως βαφτίσει τη μικρούλα ο άντρας της.. Θα δούμε! Λέμε για το Σάββατο μετά το Πάσχα, 12 Μαίου. Ρε κορίτσια, εμείς κάναμε πολιτικό γάμο πριν 1μιση χρόνο, γιατί ήμασταν στην Ικαρία και οι 2, μας άρεσε πάρα πολύ και θέλαμε να παντρευτούμε εκεί, αλλά δεν προλαβαίναμε να οργανώσουμε θρησκευτικό. και αποφασίσαμε να κάνουμε πολιτικό μόνοι μας, χωρίς γονείς χωρίς τίποτα και αργότερα να κάναμε και θρησκευτικό. Καλέσαμε και όλους τους συναδέλφους μας να φάμε σε μία ταβέρνα μετά. Και έγινε ο χαμός!! Φέρανε όργανα και κάναμε κανονικό γλέντι μέσα στην ταβέρνα από τις 2 το μεσημέρι μέχρι τις 2 το βράδυ! Καθημερινή μέρα! Περάσαμε τόσο ωραία, ήταν τόσο αυθόρμητο και όμορφο το γλέντι, που δεν θέλουμε να ξαναπαντρευτούμε!! Σίγουρα δεν θα περάσουμε τόσο ωραία! Ήταν όλα τόσο απλά και τόσο τέλεια. Εγώ φορούσα ένα απλό φόρεμα, ούτε κομμωτήρια ούτε τίποτα! Και δεν θέλω τώρα ούτε νυφικά, ούτε χορούς, ούτε τούρτες.. Αν παντρευτούμε με θρησκευτικό θα το κάνουμε μόνο και μόνο για τους γονείς.. είναι και τα έξοδα στη μέση.. Και δεν μας περισσεύουν.. Είδομεν!
Φιλάκια πολλά σε όλες! Εγώ θα πλύνω κάτι πιατάκια, και μιας και κοιμήθηκε το κορίτσι μου, θα κάνω ένα μπανάκι και θα την πέσω και γω

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωππωπω αυτο ηταν τελειο λια μ μπραβω σας .
και εμεις μ πολιτικο παντρευτηκαμε αλλα 12 νομβριου2011 καναμε και γαμο την βαφτηση περασα τελεια ηταν η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ περα απο το οικονομικο π ειχαμε πολυ μεγαλο προβλημα επρεπε ν τ κανω διοτι τα χρονια περνουν κ δεν θα ειχαμε τπτ για αναμνηση για;υτο τ λογο καναμε θρησκευτικο ηθελα να βαλω νυφικο
ακομα κ σταδυσκολα εγινε και δεν τ μετανιωσα καθολου

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να 'μαι και εγω!!!Μολις κοιμήθηκαν τα παιδάκια μου και ειπα να μπω να διαβασω νεα και τι να δω!!!νουμερο3???καλορίζικο!!! Smile Smile Smile
Αχ αυτη την συζήτηση με τα κιλά ας την προσπεράσουμε. Δεν πήρα πολλά κιλά στις εγκυμοσύνες μου 13 στον γιοκα μου 8 στην κορούλα μου αλλά το θεμα ειναι οτι αυτη η κοιλιά δεν πεφτει με τιποτα. Μου φαινεται οτι οτι τρωω παει εκει τι να πω!
Συζητούσατε για τον ορο στις μυτούλες και εχω να σας πω το εξής. Οταν η μικρή μου νοσηλευόταν στην Πατρα και η μυτούλα της ηταν μπουκωμενη οι γιατροί εκει μας ελεγαν ορο καθε φορα πριν απο καθε γευμα και μας ειχαν στειλει να παρουμε σε φαρμακειο το οτρισαλιν να τις ρουφαμε. Επίσης ορο να βαζουμε στις μυτούλες εχοντας το παιδί σε ορθια θεση ενω εγω τους εβαζα ενω τα ειχα ξαπλωμενα και γυρισμενα πλαγια. Επίσης μας ειχαν πει οτι αν στο διαστημα μεταξυ των γευματων καταλαβαιναμε στην μυτούλα μυξούλες να τις ρουφαμε και χωρις ορο ποτε ομως να μην ρουφαμε απο το ενα ρουθουνι πολλες φορες παντα εναλλαξ γιατι μπορει να τους προκαλεσει πονο στα αυτακια.
Επιασε βηχας τον μικρο μου.
Καληνυχτα.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν το ηξερα αυτο οσο ζεις μαθαινεις και εγω ξαπλωμενα τ βαζω αλλα την επομενη φορα θα τα εφαρμοσω σωστα
περαστηκουλια

βεβεκπου εισαι κοπελα μ?

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια με ματιάσανε, σήμερα ζω το ίδιο βράδυ με χθες και ας είμασταν και σε ταβέρνα μέχρι τις 1.00 όπου δεν κοιμήθηκε κανά σαραντάλεπτο μόνο. Τρώει καμιά ώρα (με ρέψιμο, λίγο υπνάκο ενδιάμεσα κλπ) την βάζω στο κρεβάτι και ξυπνάει σε 1 με 1 1/2 ώρα. Ξανατρώει και μετά τα ίδια μέχρι που την παίρνω στο κρεβάτι για ξαπλωτό θηλασμό, τι να φταίει για την νυχτερινή υπερφαγία; Απο την άλλη άρχισε να κοιμάται κάποιες ώρες μέσα στην μέρα περίπου 4 στο σύνολο από εκεί που κοιμόταν κάτι 20λεπτα, λέτε να μου κάνει ξαφνικά την νύχτα μέρα ή είναι φάση; Sad Sad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομαδουλα!!!!!!!!
ημουν κομματια χθες κ επεσαα για υπνο.
εμενα παντα με ξαπλωτο θηλασμο θα αποκοιμηθει! δεν ξερω τι θα κανω αργοτερα!εχθες δοκιμασα πιπιλα,την τραβουσε αλλα οταν της επεφτε ξυπνουσε,νευριαζε κ αντε φτου κι απ΄την αρχη.
αχ Λια μου,με ταξιδεψες!!!τι ωραιος γαμος...κι εμενα θα μου αρεσε ετσι!! σε νησακι,χωρις αγχος για μαλλι,μακιγιαζ,με φιλους κ ελαχιστα εξοδα..σουπερ!τωρα αν το κανεις σε εκκλησια κανε τα την ιδια μερα να ξεμπερδευεις.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα...τι μουκανετε?εγω σε λιγο θα παω στο μωρελι μου περιμενω να ξυπνησει.σηκωθηκα πρωι πρωι εκανα μια μπουγατσα γιατι δεν ηξερα τι να κανω για να κερασω το σκατοσογο που οπου να'ναι ερχονται και δε μου περισσευουν για ζαχαροπλαστεια αυτη τη στιγμη...αχ να με σκεφτεστε σημερα γιατι μπορει να σκοτωσω ανθρωπο απο τα νευρα μου....
υγ ααααααα οσες με κανατε αιτημα στο φουμπου πειτε μου και ποιες ειστε καλα???

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:

Λέτε ρε κορίτσια να γίνουμε μαλακισμένες πεθερές? Εγώ χτες τον φιλούσα στα χείλη και έλεγα, ποια θα φιλάει αργότερα τις χειλάρες σου γιαβρί μου?


χαχαχα!!! κι εγω κατι τετοια του λεω κ με κοιταει στραβα ο αντρας μου.
Τις προαλλες επειδη ηθελα να τον πειραξω λεω στο μωρο οταν θα βρισκεις γκομενακια θα τις φερνεις πρωτα στη μανουλα κι αν τις εγκρινει καλως!!!! χαχαχαχα γυρναει με κοιταει σε κλασματα δευτερολεπτου με ενα υφος ειχα κατουρηθει στα γελια....βλεπως του λεω πως ειναι...η μανα του δε με ηθελε ποτε, απο τα 18 ειμαι με το Χρηστο κ παντρευτηκαμε οταν εγινα 31 τοτε πατησε ποδι!!! αχ τι να πεις!!!

Καλημερα να εχουμε...σας φιλω!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι καλη επιτυχια κοπελα μου!θα σε σκεφτομαστε!! τη μπουγατσα μονη σ ή κατεψυγμενη; αν μονη σου,οταν βρεις χρονο στειλε τη συνταγη!! Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 3 564595 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 3 564595 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 3 564595

Καστορια μου φιλακια!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kαλημεραααααααααααα εμεισ οπως καθε βραδυ ειμαστε στα ιδια εχουμε μπει στο προγραμμα πριν λιγο γυρησαμε παπτην εκκλησια κ ηρθαμε τωρα κοιμαται

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:kαλημεραααααααααααα εμεισ οπως καθε βραδυ ειμαστε στα ιδια εχουμε μπει στο προγραμμα πριν λιγο γυρησαμε παπτην εκκλησια κ ηρθαμε τωρα κοιμαται
εκκλησια,ε; βοηθεια σας; ηταν ησυχη η μικρη; ο γιοκας τι κανει;

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?εγω δεν ειμαι κ τοσο καλα...ας τα παρω απο την αρχη...πηγαμε στα γεννεθλια κ περασαμε καλα...την μπεμπα την επιασε ματι κ αγανακτησαμε να την συνεφερουμε αλλα καλα...αυτο παει περασε...χθες εμαθα οτι η ξαδελφη μ χωρισε κοριτσια κ στεναχωρηθηκα παρα πολυ Crying or Very sad
ειναι η κοπελα που σας ελεγα οτι ηθελα να μ βαφτισουν την μπεμπα κ που εχασε τον μπαμπα της πριν 6 μηνες...ειχε παει να δωσει καποια μαθηματα που χρωστουσε κ ο κυριος βρηκε αλλη μεσα σε 2 βδομαδες... Mad προφαση οτι πιεζοταν αυτος κ οτι το παλευε λεει 3 μηνες τωρα αλλα η ξαδ τον ειδε με αλλη..εφυγε απο το σπιτι τους κατευθειαν αυτος κ ειχε βρει ηδη αλλο να ενοικιασει!!!!!!!!!οσο ελειπε η ξαδ για τα μαθηματα εγιναν αυτα...ειμαι να σκασω...δεν κοιμηθηκα καλα απο την στεναχωρια μ..αυτος την πιεζε να μεινουν μαζι κ να προχωρησουν κ του ελεγε ειμαι μικρη ακομα ασε να περασει ο καιρος αλλα τιποτα...εχασε τον μπαμπα της τωρα αυτο τι να πω...1βδομαδα σχεδον εγινε αυτο κ ηδη τα παντελονια της πλενε κ δεν τρωει μ ειπαν μονο με βιταμινες ειναι..
γιατι?πηγε κ τον βρηκε μπας κ τα ξαναβρουν αλλα αυτος κολωσε(την σκοτωσα την λεξη) στο να πανε ενα βημα παραπερα...μεχρι κ για παιδι της ειχε πει... Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 3 679259 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 3 679259

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζετακι μου,ολα τα δυσκολα θα τα περασει μαζι. θα βγει πιο δυνατη ομως. κ καλυτερα τωρα,παρα να ειχαν κανει κ παιδια. κ στο κατω κατω θα ηθελες να ηταν η ξαδ σου μ εναν ανθρωπο που δεν την αγαπαει κ θα κακοπερνουσε; καλυτερα τωρα. θα δυσκολα στην αρχη,αλλα μετα θα σταθει κ παλι στα ποδια της πιο γερα! μη στεναχωριεσαι!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ησυχη αφου ηταν φαγωμενη ειμασταν κυριες την εντυσα κοκλιτσα κ πηγαμε μολις γυρησαμε κοιμηθηκε ηταν η ωρα της .καθε κυριακη παμε εκκλησια

ε οχι ρε γαμωτο ελεος για σκοτωμα ειναι ο ανθρωπος ντροπη του ζετακι ροδα ειναι κ γυρναει καποια στιγμη θα ερθει κ η σειρα του θα δεις θα τ μετανιωσει κ θα γυρησει σε αυτην

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κοριτσια το πιστευω οτι θα γυρισει κοντα της γιατι ισως αυτο που βρηκε τωρα να του περασει μετα αλλα κ παλι δεν του το χα...ετσι ηταν αυτος δουλευει νυχτα τα λεγε τοτε η αδελφη μ γιατι τον γνωριζε απο τοτε αλλα ειπαμε οτι αλλαξε κ ηθελε να σοβαρευτει..αμ δε!!!τησ σταθηκε στην πιο δυσκολη στιγμη της ζωης της κ τον ανεβασε ψηλα στα ματια της κ τωρα προσγειωθηκε αποτομα η μικρη μας...τι να πω...την θυμαμαι να βιαζεται να τελειωσουν τα μαστορεματα απο το σπιτι για να μπουνε κ κατσουν μεσα τα δυο τους κ τωρα δεν ξερω αν μενει εκει 'η αν κατεβηκε απο κατω με την θεια μ γιατι ειναι οικογενειακη πολυκατοικια...θα δειξει...

μπεμπα βοηθεια σας,ο γιος σ τι κανει?ειναι καλυτερα?

μπεμπεκακι καλυτερα τωρα εχεις δικιο αλλα ποναει κ την καταλαβαινω,εδω εγω ποναω...
τι κανει η κορη σ?

ευακι καλημερα κ καλο κουραγιο!!!υπομονη μια μερα ειναι κ θα περασει,καποια στιγμη θα φυγουν!!!στο fb ειμαι η Zeta Dialektaki εγω..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειναι ζετα απο χθες ειναι καλα δοξα τοθεο.

ευακι ερχομαστε γι βοηθεια στο σουβλημα λεω ν τους σουβλησουμε αμα δεν καθοντε καλα

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavi έγραψε:Κορίτσια με ματιάσανε, σήμερα ζω το ίδιο βράδυ με χθες και ας είμασταν και σε ταβέρνα μέχρι τις 1.00 όπου δεν κοιμήθηκε κανά σαραντάλεπτο μόνο. Τρώει καμιά ώρα (με ρέψιμο, λίγο υπνάκο ενδιάμεσα κλπ) την βάζω στο κρεβάτι και ξυπνάει σε 1 με 1 1/2 ώρα. Ξανατρώει και μετά τα ίδια μέχρι που την παίρνω στο κρεβάτι για ξαπλωτό θηλασμό, τι να φταίει για την νυχτερινή υπερφαγία; Απο την άλλη άρχισε να κοιμάται κάποιες ώρες μέσα στην μέρα περίπου 4 στο σύνολο από εκεί που κοιμόταν κάτι 20λεπτα, λέτε να μου κάνει ξαφνικά την νύχτα μέρα ή είναι φάση; Sad Sad
ισως ειναι φαση ή ισως προσπαθει να σου αυξησει την παραγωγη!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα...πήγαμε κι εμείς εκκλησία και πριν καμια ώρα γυρίσαμε...

Ευάκι υπομονή, περιμένουμε τα νέα σου από τις επισκέψεις...

Βίκυ, ίσως περνάει κάποιο άλμα το μωρό, κουράγιο, είσαι ψόφια φαντάζομαι...

Μπεμπεκάκι μου, ελένη, Μάχη, Κώνσταντίνα, Πόπη φιλιά, ποια ξέχασα?

Ζέτα ε όχι και να γυρίσει ο κύριος...Τι να τον κάνει η ξαδέρφη σου? Τι να πω ρε κορίτσια η απιστία είναι για μένα η χειρότερη προδοσία εμπιστοσύνης και δεν έχει γυρισμό...

Εμείς κοντέψαμε να το διαλύσουμε χτες...μαλώσαμε άγρια ,έβγαλα τη βέρα, του λέω μάζεψέ τα και φύγε...είπα είπα πολλά, εκλαψα, καθόταν και με άκουγε με σκυμμένο το κεφάλι...δεν έφυγε όμως...ίσως και να με αγαπάει τελικά...ή ίσως και να το κάνει για το μωρό...πάντως νομίζω ότι ταρακουνήθηκε λιγάκι...να δικαιωθούν λιγο τα μάτια μου που απο΄το κλάμα είναι φουσκωμένα σα λουκουμάδες και κόκκινα ακόμα και τώρα...Του είπα σαγαπώ άλλα είμαι δυστυχισμένη μαζί σου, δε με ακούς , δε με σέβεσαι, δε με φροντίζεις, είσαι επιπόλαιος κι όμως σε στηρίζω παντού, δε θέλεις να καταλάβεις ότι έκανες οικογένεια και δεν είσαι πλέον μόνος σου, αν δε μπορείς δεν πειράζει, δεν μπορούν όλοι, να τελειώνουμε να ηρεμήσω κι εγώ που σταυρώνομαι κάθε μέρα κι είναι κρίμα. Του είπα πάρα πολλά και τέλος τα βρήκαμε, καινούρια αρχή, δίνω ευκαιρία γιατί τον αγαπάω πραγματικά άλλα δεν ξέρω αν τελικά θα δώσω κι άλλη. Του είπα ότι έχει να μου το λέει αν έχει κάποιο παράπονο ή καταπιέζεται λόγω που μένουμε στους δικούς μου, ότι είναι τελοσπάντων να το λέμε για να μην δημιουργούμε απωθημένα ο ένας απέναντι στον άλλο. Τώρα ίδωμεν.

Τα παιδάκια μου είναι καλά και τα δύο, δόξα τω Θεώ...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελβονο μηπως περνα αλμα το παιδι καλε?

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!
Ευακι σε παρακαλώ την συνταγή αν την φτιαχνεις εσυ γιατι λατρεύω μπουγάτσα Smile Smile Smile
Ζέτα σε πληροφορώ οτι ο κύριος θα επιστρέψει λιαν συντόμως μετανιωμένος αλλα πες στην ξαδέλφη σου να τον στείλει πακέτο γιατί της αξίζει πολύ καλύτερος. Ας μείνει τωρα μονη της να ηρεμήσει και ειναι σιγουρο οτι απο ολα αυτα θα βγει πιο δυνατή. Το μονο που μπορείτε να κανετε ειναι να ης συμπαρασταθείτε και προσεξτε ην διατροφη της γιατι καλες οι βιταμινες αλλα ως συμπληρωματα φαγητου. Εχασε τον μπαμπα της της συνεβει και αυτο χρειαζεται αυτους που την αγαπουν διπλα της. συμφωνω με την bebek καλυτερα τωρα.
Εμεις εχτες ειχαμε επισκεψεις τον νονο και την νονα του μικρού μας.Φαγαμε, ηπιαμε, τα ειπαμε περασαμε πολυ ωραια. μενουν εκτος αλλα ερχονται πολυ συχνα για το παιδι και να μας δουν. Την μικρή θα την βαπτίσει μια φιλη μας παντρεμενη με δυο παιδακια που εχουμε πολυ καλες σχεσεις και λεμε για βαπτιση Μαρτιο ή Δευτερη μερα του Πασχα. Θα δουμε. Με το καλό σε οσες θα βαπτίσετε συντομα ή θα παντρευτείτε.
Εν τω μεταξυ εχτες ο κουμπαρος μου μου ειπε το εξης και θελω γνωμη. Εφτιαξα κοτοσουπα και κρατησα σε ενα μπωλ πλαστικο ζωμο και κρεατακι και για σημερα να βρασω το ρυζακι. Οταν με ειδε να το βαζω στο ψυγειο μου ειπε οτι τα φαγητα του παιδιου πρεπει να τα φυλαμε ΜΟΝΟ σε γυαλινα μπωλ. Και επεμενε παρα πολύ.Το εχει διαβασει και του το εχει πει και ο παιδιατρος λεει. Δεν ειναι τιποτα να παρω δυο γυαλινα μπωλ μονο γι αυτο το σκοπο αλλα εχετε ακουσει κατι αρνητικο για τα πλαστικα?
Ουπς!!!καποιο κοριτσι εκανε βρωμοδουλεια!!!Παμε για μπανακι και κρεμούλα το καλυτερο μας!!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου καλημερα!!η μπεμπα μου κρυωσε κ ολο βηχει φτερνιζεται κ εχει μπουκωμα μ χουρ χουρ θερμομετρο μεχρι 37,1 αχ ειμαι να σκασω κ εχω τ αντρα μ να λεει εσυ την κρυωσες με τις βολτες!τι να κανω ?ποσες μερες κρατανε τ κρυωματα στ μωρα?μπανιο να την κανω η οχι??

ζετακι τι δυσκολες καταστασεις περναει η κοπελα ευτυχως ειναι μικρη κ ο χρονος τα γιατρευει ολα!

λια σουπερ ο γαμος!!κ εμεις θα κανουμε γαμοβααφτιση,10χρονια μαζι απο τα σπουδαγματα δεν προλαβαμε ν παντρευτουμε μας προλαβε το μωρο!φυσικα θα γινει περιοριμενα λογω οικονομικων αλλα παλι πιστευω θα τ χαρουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις