Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 25 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 37]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαι παλι!!!! Λοιπον σημερα μου ειπαν οτι η μπεμπα μου ειναι κ χοντρη!!!χαχαχαχα!!!! Απο αυριο θα αρχισουν να την ταιζουν κανονικα! Ηδη αρχισα με το θηλαστρο κ βγαλω πρωτογαλα! Μπορει να την παρω κ νωριτερα! Απ τις εμπειρες τωρα!!! Εχω τρομερους πονοκεφαλους,ποναει ο αυχενας μου κ εντονη καταβολη κυριως τα βραδια,ακομη μ εχουν με ορο! Ειμαι φοβητσιαρα ως γνωστον!λετε να παθα κατι απ την επισκληριο;;;θα βγω την τριτη λετε; Απο παρασκευη ειμαι εδω!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αναστασια μου ποσο χαιρομαι που η μπεμπα σου ειναι τελεια Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 14 215994 μπραβο σας θα δεις που θα την παρεις γρηγορα σπιτι Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 14 215994 σε ευχαριστουμε που μας ενημερωνεις!!!!πολλα φιλια και απο μας να της δωσεις οταν μπορεσεις Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 14 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία μου είναι τέλεια η μπουμπού σου, ε; Πόσο χοντρούλα είναι; Χα χα! Κουκλίτσα θα είναι... Σας εύχομαι να φάτε κι από βυζάκι απ' ευθείας σύντομα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την demmy29 στις Κυρ Οκτ 14, 2012 10:01 pm, 1 φορά

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Αναστασία μου μια χαρα ειναι η μπεμπα σου ... Άντε με το καλο να την πάρεις κ στο σπιτάκι σας... Λογικα την Τρίτη πρέπει να βγεις ... Πόσο βάρος γεννήθηκε η μικρή ?

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Να μαι παλι!!!! Λοιπον σημερα μου ειπαν οτι η μπεμπα μου ειναι κ χοντρη!!!χαχαχαχα!!!! Απο αυριο θα αρχισουν να την ταιζουν κανονικα! Ηδη αρχισα με το θηλαστρο κ βγαλω πρωτογαλα! Μπορει να την παρω κ νωριτερα! Απ τις εμπειρες τωρα!!! Εχω τρομερους πονοκεφαλους,ποναει ο αυχενας μου κ εντονη καταβολη κυριως τα βραδια,ακομη μ εχουν με ορο! Ειμαι φοβητσιαρα ως γνωστον!λετε να παθα κατι απ την επισκληριο;;;θα βγω την τριτη λετε; Απο παρασκευη ειμαι εδω!!!

Μπράβο βρε κορίτσι μου,είστε καλά μπε΄μπα κ μαμα..σαν πρών νοσηλεύτρια αναισθησιολογικού,να σου πω για την επισκληρίδιο κάτι ψιλά να μην μου αγχώνεσαι Very Happy Very Happy Η ζαλάδα είναι πιθανόν να είναι απο την επισκληρίδιο,αλλά συνήθως την πρώτη μέρα..όπως κ μικρη πτώση πίεσης,εξού κ η ζαλάδα..το πιάσιμο στον αυχένα είναι από την αναγκαστική ξάπλα,όπως αυτή η ξάπλα παρατείνει την χαμηλη πίεση..είναι όμως συμπτώματα κ τίποτα άλλο..αα κ ο πονοκέφαλος σ αυτή την φάση πιθανόν από τον αυχένα κ την κακή στάση.. Smile Πόσο βάρος λεχει η κούκλα σου αλήθεια?Αν μείνεις ως την Τρίτη μπορεί να σε προλάβω Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Fotini77 στις Κυρ Οκτ 14, 2012 11:09 am, 1 φορά

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια
παρασκευη +5 μερες=τριτη αν δεν κανει ικτερο η μικρη κυρια.
δωσε γαλα στο παιδι να καρδαμωσει
χοντρουλα? ποσο ειναι?
πονοκεφαλοι, ασχετοι με την επισκληριδιο. αν ειχες ημικρανιες ναι σχετικο.θελει λιγες βδομαδες ο οργανισμος
αυχενας=μαξιλαρια νοσοκομειου

τα φιλια μας στην κορακλα

που ειναι φωτο οεο? θα σε δειρουμε ε

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?για την συναντηση των αθηναιων μαμαδων δεν ξερω γιατι πρεπει να εχω και τον μικρο μαζι.κανονιστε εσεις και βλεπουμε.
αναστασια ειδες που ολα πανε καλα?οσον αφορα τα συμπτωματα που εχεις φανταζομαι θα φυγουν σιγα σιγα.δεν εχω κανει καισαρικη οποτε δεν ξερω αν ειναι απο αυτο.δηλαδη ποτε σας εχουν πει οτι θα βγει η μικρη που λες νωριτερα?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταρχην συγνωμη αν δν εχω σχολιασει τπτ αλλο αλλα εδω μεσα δν μπορω απ το κινητο να διαβασω κ τπτ!ευχομαι να πηγαινουν καλα σε ολες!!!! Εχασε κ γραμμαρια να φανταστειτε!1850,ενω γεννηθηκε 2100!!! Σε 3εβδομαδες μου ειπαν περιπου θα την παρω!!!δν θελω να τη βγαλω φωτο με τα σωληνακια ακομη!!!! Στενοχωριεμαι που τη βλεπω ετσι!!!!
Ρε σεις ανησυχω πραγματικα γιατι μου ξαναεβαλαν ορο κ παυσιπονες σε ορο κ ακομη ποναω!!! Ειλικρινα εχω χεστει μη μου αφησε κανενα κουσουρι η αναισθησια!!!! Το πρωι ημουν τελειαν!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα ειναι τα κιλακια της , εγω φοβήθηκα μήπως γεννήθηκε λιγότερο απο 1500 γραμ... Θα δεις γρήγορα θα πάρει βάρος κ θα την πάρετε σπιτι σας ... Μέχρι τότε όμως τι θα κανείς θα μείνεις κάπου στη Θεσσαλονίκη για να της δίνεις το γάλα ;;;

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Καταρχην συγνωμη αν δν εχω σχολιασει τπτ αλλο αλλα εδω μεσα δν μπορω απ το κινητο να διαβασω κ τπτ!ευχομαι να πηγαινουν καλα σε ολες!!!! Εχασε κ γραμμαρια να φανταστειτε!1850,ενω γεννηθηκε 2100!!! Σε 3εβδομαδες μου ειπαν περιπου θα την παρω!!!δν θελω να τη βγαλω φωτο με τα σωληνακια ακομη!!!! Στενοχωριεμαι που τη βλεπω ετσι!!!!
Ρε σεις ανησυχω πραγματικα γιατι μου ξαναεβαλαν ορο κ παυσιπονες σε ορο κ ακομη ποναω!!! Ειλικρινα εχω χεστει μη μου αφησε κανενα κουσουρι η αναισθησια!!!! Το πρωι ημουν τελειαν!!
Κορίτσι μου,τον ορό στον έβαλαν για ενυδάτωση,όπως επίσης και για να γίνεται ενδοφλέβια χορήγηση παυσίπονων.Είναι η πιο άμεση οδός ανακούφισης.κ μετά απο ένα χειρουργείο,μικρό ή μεγάλο,χρειάζονται..κ είναι φυσικά αναλόγως του μεγέθους του χειρουργείου κ του οργανισμου..έχω κάνει κ' επισκληρίδιο,κ γενική αναισθησία και και..μόνιμο κουσούρι όχι δεν μένει,με μια τοπική αναισθησία 2 ωρών..πριν σου χορηγηθεί οτιδή[ποτε ο αναισθησιολόγος παίρνει προσεκτικό ιστορικό,δνε ειναι μαστουρώστε κ αντε Very Happy Very Happy Φιλάκια στην κουκλα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δηλαδη φωτεινουλα λες θα μου περασει σε κανενα 3ημερο ε; Σήμερα η βκληθεια ειναι οτι ημουν 1ωρα ορθια στη μοναδα να δω τη μπεμπα μου κ να μιλησω με νεογνολογο κ μετα ειχα πολυ κοσμο στο επισκεπτηριο αλλα ανησυχω γιατι τοσο πονο στον αυχενα δν εχω ξανακανει!!!!ευτυχως εχουμε σπιτι στην πολη κ θα μεινουμε μεχρι να την παρουμε!!! Θελω να γινω καλα,να σηκωθω κ να της βγαλουν το καλωδιο απ τη μυτη!!! Αντεεεε!!!!! Σας καληνυχτα!!!φιλακια,καλη λευτερια σε ολες κ ολα να πανε τ ε λ ε ι α!!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:δηλαδη φωτεινουλα λες θα μου περασει σε κανενα 3ημερο ε; Σήμερα η βκληθεια ειναι οτι ημουν 1ωρα ορθια στη μοναδα να δω τη μπεμπα μου κ να μιλησω με νεογνολογο κ μετα ειχα πολυ κοσμο στο επισκεπτηριο αλλα ανησυχω γιατι τοσο πονο στον αυχενα δν εχω ξανακανει!!!!ευτυχως εχουμε σπιτι στην πολη κ θα μεινουμε μεχρι να την παρουμε!!! Θελω να γινω καλα,να σηκωθω κ να της βγαλουν το καλωδιο απ τη μυτη!!! Αντεεεε!!!!! Σας καληνυχτα!!!φιλακια,καλη λευτερια σε ολες κ ολα να πανε τ ε λ ε ι α!!!!

Tα δύσκολα περάσανε,τα καλύτερα έρχονται!Ακούμπα σε ημικαθιστή θέση στο κρεββάτι με την πλάτη,λίγο μασαζάκι από τον αντρούλη στον αυχένα να ανακουφιστεις!Καλό βραδάκι κ καλό ξημέρωμα! Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη εβδομαδα!
εννοειται οτι στην συναντηση θα φερω και την ιωαννα μου.λετε να μην την φερω μηπως?
αναστασια γιατι δεν τους ρωτας αν μπορεις να βαλεις κολαρο στον αυχενα σου? μην βγαλεις το μωρο φωτο με τα σωληνακια αν δεν το αισθανεσαι κουκλα μου-μεταξυ μας καλα κανεις-. ολα καλα θα πανε.θετικη σκεψη και το κεφαλι ψηλα. τα πονακια ειναι θεμα ημερων να υποχωρησουν.εκμεταλευσου το γεγονος οτι σου φροντιζουν την μικρη και ξεκουρασου.θα εχεις γρηγορη αναρρωση ετσι.

καλη εβδομαδα σε ολες φουσκιτσες!
αντε φωτεινη η εμβομαδα σας! ερχεται και η δικια σου μπεμπα καλεεεεεεεεεε!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Very Happy αναστασια μου τελεια τα νεα σου και οντως γεννηθηκε παρα πολυ καλα η μπεμπα σου στα κιλακια της!θα δεις θα μεγαλωσει πολυ γρηγορα.παλι καλα που εχετε σπιτι εκει.μην αγχωνεσαι και συ θα γινεις καλα και η μπεμπα θα μεγαλωσει πολυ γρηγορα.εμενα σημερα με ποναει και η μεση μου ξαφνικα σε μια μερα μεσα νιωθω πολυ βαρια Shocked δεν βολευομαι πουθενα οπως και να κατσω!καλημερα κοριτσια φιλια σε ολες!φωτεινουλα με το καλο να μας ερθει και το δευτερο μωρακι της παρεας Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 14 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! Επιτέλους ήρθε το Φθινόπωρο και έρχονται και τα μωράκια μας.... Φωτεινούλα με το καλόοοοοοοο!!! Να τες οι πριγκίπισσες έρχονται σιγά σιγά...
Αναστασία τούμπανο η μικρή! Τα κιλά της είναι κάτι παραπάνω από τέλεια!!! Πάντα χάνουν μετά τη γέννα και τα παίρνουν πάλι αμέσως! Κάτσε να φάει και γαλατάκι... 3.500 θα την πάρεις στο σπίτι! Είναι θεά και είναι η κόρη σου! Very Happy
Καλή συνάντηση οι Αθηναίες! Μπήκα κι εγώ στον 8οοοοοοοοοο!!! Γιούπι!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δημητρα αντε δεν εμεινε και για σενα πολυς καιρος!και γω σε λιγες μερες στον 9!πως περασε ο καιρος δεν τον καταλαβα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριλού μου τι τέλεια! Έρχονται και είναι γεγονός!!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου! Σε πραγματικά λίγο καιρό θα έχουμε παιδάκι!!! Very Happy

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή βδομάδα!γύρισα κι εγω απο την τελευταία μου εξόρμηση προ μπεμπη!μη χάσω...

Ωραία συναντησουλα ετοιμάζετε!

Αναστασία πολυ καλο βάρος ειχε το μωρο σου.
Γρήγορα θα το ξαναπάρει..
Ο αυχένας πονάει πολλές φορές και απο το άγχος
Θεωρείται και ψυχοσωματικο..σφιχτηκες πολυ αγάπη μου όλο αυτο το διάστημα και στην κορύφωση τώρα σου βγήκε μαζι με κάποια κακιά στάση του σώματος.
Το κολαάρο είναι μια πρώτη λύση.Δεν φταίει η επισκληριδιος.το πιο πιθανό!

Σήμερα νεος γύρος εργασιών στο σπίτι..για να δούμε τι θα κάνω πάλι...δεν πολυζηταω και βοήθεια αλλα κι αυτές εξαφανίστηκαν..μαμα και πεθερά...δεν θα έρθει ο μπεμπουλης ..θα αναρωτιούνται πάλι τι μου κάνανε...είναι πολυ κουρασμενες μωρε...άλλες δεν είναι μόνο αυτές!
Τελοςπαντων δεν δηλητηριαζομαι παραπάνω...δεν θα έχω και υποχρέωση!στα λόγια όλοι καλοί είμαστε!

Σας φιλώ!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Καλημέρα και καλή βδομάδα!γύρισα κι εγω απο την τελευταία μου εξόρμηση προ μπεμπη!μη χάσω...

Ωραία συναντησουλα ετοιμάζετε!

Αναστασία πολυ καλο βάρος ειχε το μωρο σου.
Γρήγορα θα το ξαναπάρει..
Ο αυχένας πονάει πολλές φορές και απο το άγχος
Θεωρείται και ψυχοσωματικο..σφιχτηκες πολυ αγάπη μου όλο αυτο το διάστημα και στην κορύφωση τώρα σου βγήκε μαζι με κάποια κακιά στάση του σώματος.
Το κολαάρο είναι μια πρώτη λύση.Δεν φταίει η επισκληριδιος.το πιο πιθανό!

Σήμερα νεος γύρος εργασιών στο σπίτι..για να δούμε τι θα κάνω πάλι...δεν πολυζηταω και βοήθεια αλλα κι αυτές εξαφανίστηκαν..μαμα και πεθερά...δεν θα έρθει ο μπεμπουλης ..θα αναρωτιούνται πάλι τι μου κάνανε...είναι πολυ κουρασμενες μωρε...άλλες δεν είναι μόνο αυτές!
Τελοςπαντων δεν δηλητηριαζομαι παραπάνω...δεν θα έχω και υποχρέωση!στα λόγια όλοι καλοί είμαστε!

Σας φιλώ!

ετσι ειναι κοριτσακι ολοι στα λογια ειναι μονο..και μενα η μανα μου πολυ μακρια και δεν μπορει να με βοηθαει.οι υπολοιποι συγγενεις και φιλοι ολοι εξαφανισμενοι.φιλια πολλα........

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου πω κανε το καλο και ριξτο στο γιαλό.αν είναι να μου το κοπανας 10 χρόνια καλύτερα μη το κανείς καθόλου.Και για ένα σίδερο μιλάω και καμία βαριά δουλεια στην Κουζίνα όχι γενική..πριν γέννησω θα πάρω γυναίκα το έχω κανονίσει στα εξοδα της γεννας..Χχχχχ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamameli στις Κυρ Οκτ 14, 2012 10:45 pm, 1 φορά

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασία μου τέλεια η μικρή σου είναι φοβερή στα κιλά!! 2100 γέννησε το μικρό μια φίλη μου όταν ήταν κανονικά στο μήνα της..μη φοβάσαι τίποτα, όλα θα πάνε τέλεια!! λίγη υπομονή κανά 2 ή 3 εβδομάδες και μετά θα γυρίσετε σπίτι και όλα θα στρώσουν!!

καλημερούδια στις υπόλοιπες!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Να σου πω κανε το καλο και ριξτο στο γιαλό.αν είναι να μου το κοπανας 10 χρόνια καλύτερα μη το κανείς καθόλου.Και για ένα σίδερο μιλάω και καμία βαριά δουλεια στην Κουζίνα όχι γενική..πριν γέννησω θα πάρω γυναίκα το έχω κανονίσει στα εξοδα της γεννας..Χχχχχ

κοριτσάκια μου όσο μπορείτε κάντε μόνες σας τις δουλειές και τα βαριά οι άντρες σας!! μην υποχρεώνεστε σε κανέναν και για τίποτα...
εμένα χθες ο δικός μου έκανε γενική κι εγώ μερικά ψιλά!! έτσι δεν έχει κανένας να πει τίποτα...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε ολες τις εγκυούλες Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 14 669659
Ελπίζω να ήσαστε όλες καλά!!!
Εγω πάω καλά, περάσανε οι πόνοι που ειχα στους γοφούς και στην κοιλιά, ευτυχώς!!! Μόνο με τον ύπνο εχω πρόβλημα (δε με θέλει καθόλου)!!!
Αύριο μπαίνω 30 εβδομάδων και ανυπομονώ να περάσει ο καιρός να δώ τον μπέμπη μου(που εχει ζωηρέψει και κλωτσάει όλη μέρα σχεδόν, και μ' αρέσειιι)!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 14 49454

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria1984 έγραψε:Αχ τυχερή που είσαι Χριστίνα κ εγώ πεθαίνω για σανγκριά αλλά δεν έχω βάλει τόσο καιρό αλκοολ στο στόμα μου κ λέω να το κρατήσω μέχρι το τέλος αφού έχω φτάσει μέχρι εδώ..

Εγώ είπα αφού έφτασα αισίως στον 8ο ας κάνω και μια παρασπονδία. Twisted Evil Δεν μπορώ να πω ότι με επηρρέασε πάντως. Ντιριντάχτα η μικρή μου! Cool

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:

ααααα κατάλαβα τι είναι τώρα χι χι χι χι !!!
Η μαμά σου θα είναι κοντά σου ? εμένα ναι ευτυχώς γιατί αλλιώς θα είχα θέμα!!αντε φιλια σε όλες!!!

Εγώ είμαι από τις τυχερές, γιατί και η μαμά είναι κοντά, (καλά όταν γεννήσω στην Γενική κλινική θα είναι τέλεια γιατί και με τα πόδια μπορεί να έρχεται,πέντε λεπτάκια είναι από το πατρικό) και με την πεθερά μου μένουμε μαζί, οπότε θα έχω πολύ βοήθεια! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 14 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 25 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις