Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
128 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 128 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 37]

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστινάκι μπράβο σου που μένεις μαζί με την πεθερά σου και δεν έχεις πρόβλημα!!
σπάνιο να το ακούμε αυτό...
όσο για τη βοήθεια, σίγουρα θα έχεις...πολλή...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαμαμέλι καλώς γύρισες στο σπιτάκι σου!!! Οι δουλειές θα γίνουν έτσι κι αλλιώς, οπότε μη το συζητάς καθόλου! Καλά Ειρήνη μου, Μαριλού μου και δεν ξέρω κι εγώ ποιά άλλη εμείς που ούτε για ψέματα δεν κάνουμε δουλειές αναγκαστικά όλο και κάποιον βάλαμε ή θα βάλουμε! Πάντως εμένα μου κάνει ο αντρούλης ότι μπορεί, αλλά έσκασε μύτη κι η μανούλα μου για 10 μέρες κι έκανε γενική!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια και καλή εβδομάδα!Είμαι στην 34η τώρα, αύριο έχουμε γιατρό και ανυπομονώ όλο και περισσότερο!!!Έχω συσπασούλες αλλά αραιά και πού, οπότε δεν ανησυχώ. Να μην είχα και καούρες και μύκητες και θα ήταν τέλεια, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα! Razz Σήμερα έχουμε την καθαρίστρια στο σπίτι και όλες τις υπόλοιπες δουλειές τις κάνει η πεθερά μου, να'ναι καλά. Θα μου κάνει και παστίτσιο είπε, πάλι θα βάλω κιλά και η γιατρός θα με βρίζει. Πρήζονται τα πόδια μου τώρα,η κατακράτηση υγρών με επισκέφτηκε!Στο περπάτημα δυσκολεύομαι και εγώ, αλλά είπα να το παλέψω με την δουλειά ως τις 36 εβδομάδες. Φράγκα θέλω! ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ υπομονή και περαστικά!Μπράβο στην μπεμπούλα που βάζει βάρος,γιατί είμαστε και Μεσογειακές γυναίκες,πώς να το κάνουμε,για; Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 15 654316

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:χριστινάκι μπράβο σου που μένεις μαζί με την πεθερά σου και δεν έχεις πρόβλημα!!
σπάνιο να το ακούμε αυτό...
όσο για τη βοήθεια, σίγουρα θα έχεις...πολλή...

Είμαι και εγώ,όμως καλό κορίτσι (λέει) και δεν προκαλώ προβλήματα! Twisted Evil Όχι φτου φτου,μια χαρά είναι η γυναίκα, χρυσή!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και η δική μου πεθερά μένει από πάνω. είναι πολύ διακριτική και πολύ καλή αλλά όσο καλός και να είναι ο άλλος πάντα θα βρεις κάτι να σου ξινίσει. πχ με βοηθάει πολύ με το παιδί, τον κρατάει ότι ώρα και να της το ζητήσω αλλά το γεγονός ότι είναι πολλοί(πεθερικά κ 3 κουνιάδες) τον έχουν κάνει κάπως απαιτητικό κ καλο/κακομαθημένο. δε γίνεται να τα έχουμε όλα. κ η μάνα μου ΄'οταν έρχεται έτσι κ κάτσει πάνω από 8-10 μέρες γινόμαστε μαλλιά κουβάρια.
Πάω να ετοιμαστώ για αποτρίχωση πόδια μπικίνι, άλλο ένα ραντεβού στον οφθαλμίατρο την άλλη δευτέρα, τρίτη γιατρό και πανέτοιμη για γέννα. έχω αρχίσει να ανυπομονώ αν και μπορεί να μου πάρει 3-4 βδομάδες ακόμα...
Από δουλειές εννοείται πολύ λάιτ, λίγο η μαμά, λίγο η πεθερά, λίγο ο άντρας μου κ τέλος του μήνα και μια γυναίκα για τα πιο χοντρά και τέλος!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jen75 έγραψε:Και η δική μου πεθερά μένει από πάνω. είναι πολύ διακριτική και πολύ καλή αλλά όσο καλός και να είναι ο άλλος πάντα θα βρεις κάτι να σου ξινίσει. πχ με βοηθάει πολύ με το παιδί, τον κρατάει ότι ώρα και να της το ζητήσω αλλά το γεγονός ότι είναι πολλοί(πεθερικά κ 3 κουνιάδες) τον έχουν κάνει κάπως απαιτητικό κ καλο/κακομαθημένο. δε γίνεται να τα έχουμε όλα. κ η μάνα μου ΄'οταν έρχεται έτσι κ κάτσει πάνω από 8-10 μέρες γινόμαστε μαλλιά κουβάρια.
Πάω να ετοιμαστώ για αποτρίχωση πόδια μπικίνι, άλλο ένα ραντεβού στον οφθαλμίατρο την άλλη δευτέρα, τρίτη γιατρό και πανέτοιμη για γέννα. έχω αρχίσει να ανυπομονώ αν και μπορεί να μου πάρει 3-4 βδομάδες ακόμα...
Από δουλειές εννοείται πολύ λάιτ, λίγο η μαμά, λίγο η πεθερά, λίγο ο άντρας μου κ τέλος του μήνα και μια γυναίκα για τα πιο χοντρά και τέλος!!!

8-10 μερες καλά είναι Τζενάκι μου,εγώ με τη μαμά μου άμα κάτσουμε πάνω από 3ωρο αρχίζουμε και πλακωνόμαστε! Laughing Laughing με την πεθερά μου ευτυχώς έχουμε καλή συνεννόηση και άμα με ενοχλεί κάτι το συζητάμε,πάλι καλά! Υπάρχουνε και πράματα που με εκνευρίζουνε αλλά επειδή τα ίδια κάνει και η μαμά μου, έχω συνηθίσει! Smile Εσένα καλέ και η κοιλίτσα σου είναι έτοιμη και χαμηλή!Αχ άντε να έρχονται τα μωράκια μωρέ μωρέ! (εγώ πάλι το ξύρισμα δεν το γλιτώνω στην κλινική! Embarassed Embarassed Embarassed )

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Christina_Kandi έγραψε:Καλημερούδια και καλή εβδομάδα!Είμαι στην 34η τώρα, αύριο έχουμε γιατρό και ανυπομονώ όλο και περισσότερο!!!Έχω συσπασούλες αλλά αραιά και πού, οπότε δεν ανησυχώ. Να μην είχα και καούρες και μύκητες και θα ήταν τέλεια, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα! Razz Σήμερα έχουμε την καθαρίστρια στο σπίτι και όλες τις υπόλοιπες δουλειές τις κάνει η πεθερά μου, να'ναι καλά. Θα μου κάνει και παστίτσιο είπε, πάλι θα βάλω κιλά και η γιατρός θα με βρίζει. Πρήζονται τα πόδια μου τώρα,η κατακράτηση υγρών με επισκέφτηκε!Στο περπάτημα δυσκολεύομαι και εγώ, αλλά είπα να το παλέψω με την δουλειά ως τις 36 εβδομάδες. Φράγκα θέλω! ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ υπομονή και περαστικά!Μπράβο στην μπεμπούλα που βάζει βάρος,γιατί είμαστε και Μεσογειακές γυναίκες,πώς να το κάνουμε,για; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Χριστίνα να σε ρωτήσω για τους μύκητες τι κάνεις?? σου έχει δώσει φάρμακα, κάποια αντιβίωση? πώς το αντιμετωπίζετε?

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:


Χριστίνα να σε ρωτήσω για τους μύκητες τι κάνεις?? σου έχει δώσει φάρμακα, κάποια αντιβίωση? πώς το αντιμετωπίζετε?

Μια αλοιφή μόνο έχω για εξωτερική χρήση και αυτή τη βάζω μόνο άμα δεν αντέχω τη φαγούρα. Αλλιώς μου είπε η γιατρός υπομονή και θα φύγουνε μόνοι τους μετά την γέννα. Ευτυχώς είναι από τους μύκητες που δεν επηρρεάζουνε καθόλου το μωρό ή τον κόλπο μου.

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν μπορώ να κάνω σεξ μόνο. Mad Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 15 679259

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα.τι κανετε?
αναστασια ολα μια χαρα θα πανε.το βαρος της ειναι πολυ καλο και συντομα θα την εχεις στο σπιτι σου.
σημερα το απογευμα εχουμε γιατρο να δουμε τον μικρο μας.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειρηνη μου αντε να μας τα πεις τα νεα σου κοριτσακι και εσυ....
εχω σημερα ενα μπουκωμα απο κατω, ο μπεμπης ειναι καααααατω, η κοιλια ξαφνικα κατεβηκε και εχω και λιγα πονακια περιοδου.... ξεκουραση γιατι ειναι πολυυυυυυυυυ νωρις για εμας. θα βαλω να πλυνω τα ρουχαλακια του μπεμπη που κατεφθασαν εχθες-και ειναι πολλα ρε γαμωτο-σιδερο αργοτερα.να εκεμταλευτω τον καιρο λεω.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω με τη μαμα μου είμαστε σαν φίλες..και αν είναι για το σπίτι της γινεται χαλί να την πατησεις.αν τώρα ήμουν αγορά η για καφέ και την έλεγα να έρθει θα ερχόταν..αλλα τώρα που ξέρει ότι κάνω δουλειές δεν έχει πατησει στο σπίτι μου..και είπε Δευτέρα πρωι θα έρθω να ξεκινήσουμε!εγω κάνω πράγματα όπως ντουλάπες,συρτάρια,πλυσιματα συν τακαθημερινα.πράγματα που πρέπει να τα κάνω εγω..αλλα με βοήθεια.και όσο λείπει η μικρη στο σχολείο.
Η πεθερά δεν μένει κοντά αλλα όταν έρχεται είναι επίσκεψη.Σπάνια θυμάται και ριχνειενα σίδερο.
Καλή ειναι αλλα μετα τη γέννηση της Μελίνας και κάτι κουφά που έλεγε δεν αντέχω και πολυ.
Ο άντρας μου με βοηθούσε πολυ παλιότερα αλλα μετα με τα ωράρια του δεν κάνει πολλα..πιο πολυ στα καθημερινά με βοηθάει.έχει τη μέση και το χέρι του και δεν τον ζοριζω πολυ..αλλα θέλω και γυναικεία βοήθεια.


Χριστίνα μπηκες στην 35η κι εσυ !με το καλο!
Έλα μη τρελενεσαι με το ξυράφι..είναι μαγικό..ούτε φαγούρα θα έχεις!Κι εγω σε 1-2 βδομάδες εκτός απροόπτου θα κάνω αποτριχωση να είμαι έτοιμη και αν κλείσω και ραντεβού εκτός δευτερας-τρίτης για καισαρικη
Θα χαρίσω κι ένα κομμωτηριακι στον εαυτό μου!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δήμητρα Ευχαριστ´ω για το καλωσόρισμα
Ειρήνη με το καλο σήμερα!
Αθανασία είναι νωρίς..ξεκουρασου..η δίκια μου κοιλιαειναι στο στομάχι ακόμα!

ntina 23


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα μανούλες!σήμερα μας βρέχει,όχι ότι θα μπορούσαμε να πάμε πουθενά αν δεν έβρεχε αλλά λέμε τώρα....!!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ντίνα!
Κι εδώ μόλις άρχισε και έδειχνε ότι θα είχε ωραία μέρα!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα φουσκωτή παρέα από την φθινοπωρινή Θεσ/νικη. Smile Να είστε καλά για τις ευχές..όλα τα μωράκια να έρθουν με το καλό..εγώ εδώ με την κοιλιά τούρλα,να κατεβαίνει κάθε μέρα κ λίγο παραπάνω..ο ύπνος καλός και ανήσυχος,από την μία η μπέμπα να τεντώνεται κ να έχει λόξυγκα,από την άλλη ορμόνες,συναισθήματα πολλά και διάφορα αλλά και η γνωστή συχνοουρία αυξανόμενη..άντε να πιστέψω πως είναι οι τελευταίες μέρες εγκυμοσύνης,σαν όνειρο μοιάζει,πότε πέρασε?!! Very Happy Πεθεροσυζήτηση είδα,και η δική μου ιστορία είναι μεγάλη κ διαφορετική,με αίσιο τέλος ..πολλές μαμές το παιδι στραβό Wink Κομμωτήριο πήγα,αποτριχώσεις κ αυτές την προηγούμενη εβδομάδα κ τώρα απλό ξεσκόνισμα,όποτε χρειαστεί Wink

ntina 23


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν ξέρω αν φταίει ο καιρός αλλά δεν έχω διάθεση για τίποτα....για καλή μου τύχη έχω τη μαμά μου σήμερα στο σπίτι και θα τα κάνει όλα αυτή!!! cheers

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα κ από μενα. Εμείς έχουμε πάλι αύριο το απόγευμα γιατρό κ έχω αγωνία να δω τι θα μου πει αλλά όπως το κόβω δεν θέλει να βγει από τώρα η μπέμπα,θέλει να μείνει στην κοιλιά μου κ να μεγαλώσει κι άλλο...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία, Ειρήνη καλή επιτυχία σήμερα με το γιατρό, όλα να πάνε καλά!!!

τι τέλεια, εδώ Θεσσαλονίκη βρέχει και μάλιστα πολύ!! πόσο πολύ μ αρέσει!! επιτέλους, να φύγει αυτη η ζέστη!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντινα καλωσορησες στην παρεα μας.
ευτυχως εχω την πεθερα ηπειρωτισα που δεν παιρνει χαμπαρι απο δουλειες. ναι και εγω δεν θελω υποχρεωσεις, αλλα δεν με κανει να αισθανομαι ετσι ουτε στο ελαχιστο. η μαμα μου, δουλευει πολλες ωρες και δεν βοηθαει και πολυ. οχι οτι το εχω και τρελη αναγκη.
παω να μαζευω λιγο και τα λεμε σε λιγο

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι τέλεια που βρέχει στη Θεσσαλονίκη κι εγω θέλω βροχή , θέλω να χειμωνιασει βαρέθηκα την ζέστη... Εμείς εδω ακόμα με τα καλοκαιρινά είμαστε ... Ευτυχώς εγω κορίτσια με τις δουλειές του σπιτιού έχω βοήθεια απο παντού... Έχω κ την μαμα μου κ τον αντρουλη μου κ τις κουνιαδες μου. Όσο είμαι έγκυος δεν με έχουν αφήσει να κάνω τίποτα κ προσπαθώ κ εγω κρυφά να ψιλομαζευω για να μην τους κουραζω κ αυτούς συνέχεια ...

ntina 23


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
στη μαμά μου εννοείτε πως δεν αισθάνομαι υποχρέωση,η πεθερά μου δουλεύει όλη μέρα,σε μεγάλη ανάγκη ζητάω κάτι,εγώ δεν μπορώ να κάνω και πολλά με το παραμικρό κατεβαίνει πολύ χαμηλά η μπουμπού μου.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάλι πειράζει που έφαγα όοοολα τα μακαρόνια και δεν έχει για τον αντρούλη μου; Θα του κάνω λίγες χυλοπίτες που γίνονται αμέσως.
Πάει κ η αποτρίχωση, πρώτη φορά έκανα όολο το μπικίνι και μαζί με όλο το πόδι αισθάνομαι κάνα κιλό ελαφρύτερη Laughing

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλή χώνεψη Τζένη,άλλος άνθρωπος με το ξαλάφρωμα εεε? Very Happy ¨Ετσι ένιωσα κ εγώ με το κούρεμα,ένα τόνο ελαφρύτερο κεφάλι(έχω και πολλά μαλλιά Very Happy )Μόλις αγόρασα κ βιβλιάριο υγείας παιδιού από το βιβλιοπωλείο,να οργανωνόμαστε για τα εμβόλια..λίγο περπατάω ρε κορίτσια,πολύ ιδρώνω Smile Όντας στουσ γονείς στην Καλαμαριά αυτές τις μέρες,δεν κάνω σχεδόν τίποτα,οπότε στο δικό μου σπίτι ο αντρούλης μου κάνει τα πάντα μόνος του..μέχρι κ χαλιά έστρωσε,πριν έρθει το μωρό.. Smile

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fotini77 έγραψε:Kαλή χώνεψη Τζένη,άλλος άνθρωπος με το ξαλάφρωμα εεε? Very Happy ¨Ετσι ένιωσα κ εγώ με το κούρεμα,ένα τόνο ελαφρύτερο κεφάλι(έχω και πολλά μαλλιά Very Happy )Μόλις αγόρασα κ βιβλιάριο υγείας παιδιού από το βιβλιοπωλείο,να οργανωνόμαστε για τα εμβόλια..λίγο περπατάω ρε κορίτσια,πολύ ιδρώνω Smile Όντας στουσ γονείς στην Καλαμαριά αυτές τις μέρες,δεν κάνω σχεδόν τίποτα,οπότε στο δικό μου σπίτι ο αντρούλης μου κάνει τα πάντα μόνος του..μέχρι κ χαλιά έστρωσε,πριν έρθει το μωρό.. Smile
το βιβλιαριο για το παιδι γιατι το παιρνεις απο το βιβλιοπωλειο?δεν θα σου δωσουν στο μαιευτηριο που θα γεννησεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις