Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 37]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Μαίρη έυχομαι να πάνε όλα καλά με το μωράκι της φίλης σου!!!!

Ευχαριστώ πολύ ο πιτσιρικάς παρότι είναι ένα κιλό αναπνέει μόνος του!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαιρη ελπιζω να πανε ολα καλα με το μωρακι!!!!αναστασια μου μην στεναχωριεσαι να σκεφτεσαι οτι ειναι καλα η μπεμπουλα σου και θα δεις θα περασουν οι μερες και θα την παρετε σπιτι σας!στα υπολοιπα κοριτσια πολλα φιλια!εγω εδω σπιτι οπως παντα!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη η φατσούλα στην φώτο δικιά σου είναι??

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριλού κατέβασε καμιά σειρά να δεις..εγώ τις Κυριακές που είμαι σπίτι βλέπω στο λαπτοπ σειρές μέχρι που γίνονται τα μάτια μου τετράγωνα!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Μαριλού κατέβασε καμιά σειρά να δεις..εγώ τις Κυριακές που είμαι σπίτι βλέπω στο λαπτοπ σειρές μέχρι που γίνονται τα μάτια μου τετράγωνα!!!

μαιρη μου εχω βαρεθει να βλεπω σειρες καθε μερα.δε πειραζει απο βδομαδα θα ειμαι στο μηνα μου και θα μπορω να κυκλοφορω επιτελους!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι καλά!! Στον μήνα σου!!!! Εγώ ακόμα στην κοσμάρα μου!! ΛΕς πως θα γεννήσω σε κανά δυο χρόνια νιώθω......

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:τι καλά!! Στον μήνα σου!!!! Εγώ ακόμα στην κοσμάρα μου!! ΛΕς πως θα γεννήσω σε κανά δυο χρόνια νιώθω......

μη νομιζεις και γω ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλά που έχω το τικεράκι σε όλα τα λαπτοπ και στους υπολογιστές στο γραφείο καλέ αλλιώς καλά κρασιά!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα και φυσικα εισαι η αδυναμια μου....ναι ναι σε σενα το λεω ομορφη!
ολα καλα στην ντοκ. πολυ κλωτσια ρε κοριτσια τρωω, ακομα και η ντοκ το ομολογησε αυτο....θα τον φαω στα φιλια οταν με το καλο ερθει....
αναστασια θετικη σκεψη, την χρειαζεται η μπεμπουλα μας βρε.
αχ κατι ηθελα να σχολιασω.....ξεχασα παααααααλι
αν ναι
ζωουλα και εγω πρηστηκα λιιιγο στα ποδια. μαζευω ουρα για 1 24ωρο και θα τα παω στο νοσ στις 05 νοεμβ. μεχρι τοτε διαιτα και κρυα ποδολουτρα και πολυυυυυ νερο. μου ειπε να παιρνω πιεση 3 φορες την μερα και νατα σημειωνω. ναι δεν μου εφτανε το σακχαρο τωρα θα μετραω και πιεση Twisted Evil

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγώ τρώω πολύ κλωτσιά σημαίνει κάτι αυτό? καλό δεν είναι??

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Maryanastasia"]κι εγώ τρώω πολύ κλωτσιά σημαίνει κάτι αυτό? καλό δεν είναι?? [/quote

καλο το θεωρεις εσυ που ποναμε? εμενα προσωπικα με γονατιζει ο μπομπιρας...
ενταξει ειναι σημαδι οτι ειναι καλα, αλλα ρε φιλη ποναωωωωωωωωωω

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αθανασια μου υπομονη ολα για τον μπεμπη!εγω παντως την νιωθω αρκετα αλλα δεν με πονανε οι κλωτσιες της Rolling Eyes γενικα εχω ενα ησυχο μωρο.μακαρι να ειναι ετσι και εξω απο την κοιλια!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου με ξαναπήρε ο ύπνος το πρωί Sleep και με ξύπνησε τηλεφώνημα του ντοκτ, με τον οποίο και κλείσαμε ραντεβουδάκι για τη Δευτέρα στις 6. Θα είμαι ήδη 36 εβδομάδων (πώς πέρασε ο καιρός!), οπότε θα ξέρουμε και περισσότερα για το πώς πάμε...! Εγώ πάντως δεν περπατάω και πολύ αυτές τις μέρες - αν και έχω μπει στο μήνα μου πλέον - λόγω συσπάσεων. Προτιμούμε να συμπληρώσουμε τις 37 εβδομάδες, αν αυτό είναι δυνατόν και μετά κάνουμε ο,τι θέλουμε!

Σχετικά με το πρήξιμο, όλες οι εγκυούλες που έχω γνωρίσει (εκτός από μένα!) όσο πλησίαζε ο καιρός της γέννας πρηζόντουσαν. Και να δείτε πρήξιμο που είχαν στο μαιευτήριο... Μόνο εγώ δεν πρήστηκα για κάποιο λόγο, ίσως επειδή είμαι πολύ αδύνατη και υποτασική από τη φύση μου. Κατά τ' άλλα είναι κάτι πολύ σύνηθες και δεν προκαλεί ιδιαίτερη ανησυχία νομίζω. Όπως πολύ σωστά ειπώθηκε, κόβουμε το αλατάκι και βάζουμε τα ποδαράκια μας ψηλά να ξεκουραστούν!

Μαίρη μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μωράκι της φίλης σου! Πολύ μικρούλι μωρέ!!!

Αναστασία μου έχω ακούσει πόσο χάλια είναι να γυρίζεις σπίτι χωρίς το μωρό! Το καλό είναι ότι τα πάει καλά η μπουμπούκα σου και είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα την έχετε κοντά σας!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασία μου το ίδιο είχα πάθει κι εγώ στην 1η εγκυμοσύνη (και τώρα, αλλά νομίζω είναι κάπως πιο ήπιες οι κλωτσιές). Χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, η Δανάη ήταν ένα πολύ νευρικό (και δυνατό μυικά!) μωράκι, αν και όλοι με διαβεβαίωναν ότι τα μωράκια που κλωτσάνε στην κοιλιά όταν γεννιούνται είναι πολύ ήσυχα! Εύχομαι σε σένα να ισχύει, χιχιχι!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οτι και να σας πω ειναι παρα παρα πολυ λιγο για να καταλαβαιτε πως νιωθω!!!! τοσο χαλια δεν εχω νιωσει τελικα ποτε ως τωρα στη ζωη μου ολοκληρη!!!! την θελω τ ω ρ α!!! ειναι μια μικρη σταλιτσα και ειναι μεσα σε ενα κουτι που ουτε αγκαλιτσα μπορω να την παρω!!!! δεν εχω μυρισει μωρουδιλα και σημερα εκλαιγε τοσο πολυ που αρχισα να κλαιω κι εγω!!!!!!! σκατα!!! ευχομαι σε καμια κοπελα σε ολο τον κοσμο να μην τυχει αυτο ποτε και ολα τα παιδακια του κοσμου να τα προσεχει η παναγιτσα!!! μερα νυχτα προσευχομαι να μου την εχει καλα!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:οτι και να σας πω ειναι παρα παρα πολυ λιγο για να καταλαβαιτε πως νιωθω!!!! τοσο χαλια δεν εχω νιωσει τελικα ποτε ως τωρα στη ζωη μου ολοκληρη!!!! την θελω τ ω ρ α!!! ειναι μια μικρη σταλιτσα και ειναι μεσα σε ενα κουτι που ουτε αγκαλιτσα μπορω να την παρω!!!! δεν εχω μυρισει μωρουδιλα και σημερα εκλαιγε τοσο πολυ που αρχισα να κλαιω κι εγω!!!!!!! σκατα!!! ευχομαι σε καμια κοπελα σε ολο τον κοσμο να μην τυχει αυτο ποτε και ολα τα παιδακια του κοσμου να τα προσεχει η παναγιτσα!!! μερα νυχτα προσευχομαι να μου την εχει καλα!!!

Ωχ βρε κοριτσάκι μου...! Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολα, αλλά σκέψου θετικά:
1) είναι καλά στην υγεία της
2) όλα τα μωράκια κλαίνε, είναι φυσιολογικό βρε συ
3) θα την πάρετε σύντομα στην αγκαλίτσα της και δε θα τη χορταίνετε!!!

Θετική σκέψη και να συνεχίσεις να της βγάζεις γαλατάκι!!! Είναι το δωράκι σου προς εκείνη!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 35468

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:οτι και να σας πω ειναι παρα παρα πολυ λιγο για να καταλαβαιτε πως νιωθω!!!! τοσο χαλια δεν εχω νιωσει τελικα ποτε ως τωρα στη ζωη μου ολοκληρη!!!! την θελω τ ω ρ α!!! ειναι μια μικρη σταλιτσα και ειναι μεσα σε ενα κουτι που ουτε αγκαλιτσα μπορω να την παρω!!!! δεν εχω μυρισει μωρουδιλα και σημερα εκλαιγε τοσο πολυ που αρχισα να κλαιω κι εγω!!!!!!! σκατα!!! ευχομαι σε καμια κοπελα σε ολο τον κοσμο να μην τυχει αυτο ποτε και ολα τα παιδακια του κοσμου να τα προσεχει η παναγιτσα!!! μερα νυχτα προσευχομαι να μου την εχει καλα!!!

αναστασια μου υπομονη καλη μου πιστευω ειναι το δυσκολοτερο αυτο που περνας.αλλα θα δεις θα την παρεις στο σπιτι και ολα θα ξεχαστουν.αληθεια προσευχομαι για την μπεμπουλα σου και ευχομαι με ολη μου την ψυχη να την παρετε πολυ γρηγορα κοντα σας!εχει παρει βαρος?

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΑΓΑΠΗ είναι μαζί με εσένα και το μωρό σου.
όλα θα πάνε καλά θα δεις. Σύντομα θα την έχεις στην αγκαλιά σου!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασία τόσο πολύ σε πονάνε καλέ? οκ με πονάει αλλά όχι και τόσο.
Ασε που όλο διαβάζω για συσπάσεις και λέω. Εγώ συσπάσεις έχω η κλωτσιές είναι αυτά? ιδέα δεν έχω ...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aναστασία μου,όσο δύσκολο κ αν είναι να σκεφτείς θετικά,είναι το μόνο που μπορεί να βοηθήσει την μικρούλα και εσένα!Σκέψου πως όλα πήγανε καλά με την γέννα,μεγαλώνει κ θα είναι στα χέρια σου σύντομα!Υπόλοιπα κορίτσια Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 417472

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Ελένη η φατσούλα στην φώτο δικιά σου είναι??

Ναι, είναι το Λιζάκι κ είναι 6 χρονών!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αναστασια μου. κανε και αλλη λιγη υπομονη κοριτσακι μου.... αναπνεει μονη της-πολυ βασικο αυτο-. μην στεναχωριεσαι -μακακια εγταψα-, αλλα προσεχε να μην σου σταματησει το γαλα σου.ειναι οοοοοτι καλυτερο στην χωη της. την βοηθαει απιστευτα τωρα. ολη μας η θετικη σκεψη ειναι στην μπεμπουλα σου καλη μου. ε δεν μπορει τοσες μανουλες να την σκεφτονται. μια χαρα θα ειναι συντομα.

αθηναιες αυριο απογευμα στο σταθμο ακροπολη 18:30 με 18:45 θα εχουμε μαζι και τις πιτσιρικες μας. οσες πιστες προσελθετε. οσες δεν μπορειτε μην στεναχωριεστε, αργοτερα μαζι με τα μωρακια μας Very Happy Very Happy

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Ελένη η φατσούλα στην φώτο δικιά σου είναι??

Ναι, είναι το Λιζάκι κ είναι 6 χρονών!!!!!


χι χι πολύ όμορφη είναι !!!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας!
Αναστασια κανε οσο μπορεις υπομονη!Εμενα μια μερα μου ειχαν παρει τον μικρουλη μου λογω ικτερου, για να τον βαλουνε στις λαμπες και εκλαιγα ολη μερα!ΟΤαν θα περασει θα το σκεφτεσαι και θα λες τελικα δεν ηταν τιποτα!Εχουμε να περασουμε και πολλες δυσκολες στιγμες με τα παιδακια μας!

Εγω παλι σημερα κ@λο δεν εβαλα μεσα!ειχε ο αντρας μου ρεπο και καναμε tour σε ολα τα πολυκαταστηματα.Πηγαμε μασουτη,jumbo, ikea, cosmos.Απο κουραση καλα παμε.Εβλεπα το καροτσι του γιου μου κι ηθελα να κατσω και να με τσουλαει αυτος!
Ο Μασουτης ειχε τα babylino -40% και το αδειασα.Εχω κανει καλη καβα με πανες και για τα δυο πωπουδακια μου το μικρουτσικο και το μεγαλο.Μεγαλο τι να σας πω 11 κιλα 2 χρονων.Απ΄τα κοκαλα βγαλμενο!Δεν τρωει τιποτα!Αλλο βασανο κι αυτο πρεπει να παμε στην παιδιατρο να το συζητησω.Τι θα κανω?
Βρε μανουλες εσεις πως περασατε την φαση απο το αλεσμενο στο κανονικο?Ετρωγαν τα παντα?λαχανικα?

Αντε γιατι με επιασε λογοδιαροια!Σας φιλω Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 και σας καληνυχτω! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 850933

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειδατε?Σας κλαηνυχτιζω και σας καλημεριζω!Απο υπνο σημερα ...... !
Εφυγε ο αντρας μου να παει στο χωριο του στις Σερρες γιατι εχουνε μνημοσυνο την γιαγια του, και ξπνησα κι εγω!Πιο πολυ για να πω την αληθεια γιατι πεινουσα Embarassed !Οποτε πριν φυγει να μην μου φερει μια μπουγατσουλα να φαω?
Εγω δεν επαιζε να παω 1,5 ωρα δρομο!

Τωρα τρωμε και μετα ξανα Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 850933

Φιλια !! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 26 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις