Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
294 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 294 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 37]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:Δημητρουλα μου εσυ εισαι καλα;;;; Αχ μακαρι να μαι στην τελικη 5αδα κ ας σκασω με την κοιλια!!! Μονο καλα να ειναι!!! Reine μου εσυ;;πως πανε οι συσπασεις;;; Ζωουλα φιλακια στην αθανασια κ απο μενα!!! Σου στελνω κ γω αγκαλιτσα ζεστη!!!! Δημητρα πως λεγεται το θεμα που ανοιξες;;; Οσο για τα βιντεακια οχι απλως τα χω δει,τα ξερω απ εξω!!!στην πραξη να με δω!!!!χαχαχα!!! Αντε μιλαμε μιλαμε ακομη τεταρτη ειναι;;;;πφ!!!!

Χαχαχα, στο τέλος θα παρακαλάς να γεννήσεις σου λέω...! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 4872

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια καλημερα και παλι.περιμενω να περασουν οι ωρες να παω στον γιατρο.αναστασια μου υπομονη κανε ολα καλα θα μας πανε.σημερα δεν εχω τοσες εντονες συσπασεις οσο χθες βεβαια εχω αυξησει το χαπι το πινω ολοκληρο και οχι μισο.φιλακια κοριτσακια σε ολες!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:Αναστασία μου πολύ γέλασα με το survivor!!! Laughing Laughing Laughing

Ζωούλα μου προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι, όσο δύσκολο κι αν σου είναι. Στην 1η μου εγκυμοσύνη έχασα τη γιαγιά μου (και μάλιστα επειδή μόλις είχα κάνει αμνιοπαρακέντηση δεν μπορούσα ούτε να σηκωθώ να πάω στην κηδεία Mad ). Τώρα έχω τον πατέρα μου που μπαίνει για μεταμόσχευση και μάλλον θα βρίσκεται στο νοσοκομείο όταν θα γεννάω... Ξέρω πως είναι δύσκολα λοιπόν, αλλά πρέπει να βρούμε τρόπους να είμαστε δυνατές...! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 417472


εχεις απολυτο δικιο αλλα δεν μου ειχαν πει τιποτα οτι ηταν αρρωστη λογω τις καταστασεις μου και εχθες που εμαθα οτι εφυγε σοκαριστικα και ελεγα τωρα που θα ανεβαινα αθηνα να την εβλεπα ....ειχε αλλα σχεδια ομως...πφφφ ας προσπαθησουμε να παμε παρακατω οσο γινεται και να ελαφρυνουμε λιγο το κλιμα γιατι στο τελος θα με δειρει ο αντρας μου... Very Happy Very Happy

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ηρθε η ωρα να κανω και εγω επισκεψη στο ικα να δω εαν δικαιοουμαι να παρω τιποτα να πουν και τι χαρτομανη χρειαζονται ο θεος να βαλει το χερι του να μην εχει πολυ κοσμο...ωχχχχχ φιλακια πολλα κοριτσια μου και σας ευχαριστω πολυ μου ανεβασατε λιγακι την ψυχολογια.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια, εσείς που πάτε στο ΙΚΑ να προσπαθήσετε να πάρετε προτεραιότητα. Δεν είναι να ταλαιπωρείστε τώρα με αυτό...

Ναι Ζωούλα μου, προσπαθούμε να το προσπερνάμε, πρέπει να φανούμε δυνατές! Δε σου το είπαν για να σε προστατεύσουν (τα ίδια έκανε και η μαμά μου για τον πατέρα μου στην αρχή, όπως και για τη γιαγιά μου τότε...). Κουράγιο!!!

Μαριλού μου περιμένουμε νέα από το γιατρό! Για την ακρίβεια περιμένουμε επιβεβαίωση, διότι όλα θα είναι καλά!!! Wink

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια κ από μενα κ μεγιά και το καινούριο θεματάκι μας,μακάρι να γεμίσει κ αυτό μόνο με χαρούμενα νέα... Λοιπόν εγώ εχθές το πρωί πήγα κ έκανα το καρδιογράφημα για να το έχω έτοιμο πριν τον τοκετό κ ευτυχώς βγήκε μια χαρά... Κ το απόγευμα είχα το ραντεβού με το γιατρό μου... Η μπέμπα είναι μια χαρά είναι περίπου 2600 είναι με το κεφάλι κάτω αλλά είναι ψηλά ακόμα ,το αμνιακό υγρό μου είναι ακόμα αρκετό, ο πλακούντας μου έχει ακόμα βαθμό γήρανσης 1 και ο τράχηλος μου είναι κλειστός κ σκληρός ακόμα οπότε έχουμε καιρό μέχρι να γεννηθεί η μπέμπα λέει ο γιατρός,μάλλον όλο τον μήνα μου θα τον φάω...Εγώ πάλι είμαι μείων 1μιση κιλό κάτω από την τελευταία επίσκεψη,αφου μου λέει ο γιατρός ότι τώρα που έπρεπε να παίρνω κιλά κανονικά τα χάνω αλλά τι να κάνω αφού μου έχει κοπεί η όρεξη κ μεγαλώνει κ το μωρό μου γι αυτό μάλλον δεν έχω χώρο στο στομάχι μου για φαγητό...Είχα φτάσει τα +10μιση κιλά όταν μπήκα στον 8ο και τώρα που μπήκα στον 9ο ειμαι στα +7μιση...Από εδώ κ πέρα θα με βλέπει κάθε βδομάδα και μου είπε να περπατάω πιο πολύ ακόμα κ να έχω επαφές με τον άντρα μου τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα για να μαλακώσει ο τράχηλος...Α και τέλος η μικρή είναι πολύ πολύ ζωηρή τώρα τελευταία αφού εχθές θέλαμε να δούμε ξανά το προσωπάκι της κ δεν μας άφηνε με τίποτα είχε συνέχεια και τα 2 χεράκια μπροστά κ τα κουνούσε συνέχεια...Πιστεύω την επόμενη Τρίτη να καταφέρουμε να την δούμε ...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να κανω!!! Οσο μπορω το διακωμωδω γιατι θα χαζεψω στο τελος σιγουρα!!!! Θα γεννησω στο ψυχιατρειο στο τμημα με τις εμμονες!!!!! Μαριλου περιμενουμε νεα !!!ολα καλα να ειναι ευχομαι μεσα απ την κοιλιτσα μου!!! Ζωουλα κουραγιο κ σε σενα για το ικα!!! Ευκαιρια εκει μεσα να ξεχαστεις παντως!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα κορίτσια μου..διάβασα τροχάδην τα νέα σας,ευτυχώς τα περισσότερα ευχάριστα..Ζωή και Αλίκη,μην γίνομαι τυπική,αλλα απλά κουράγιο κ δύναμη..Κλεοπάτρα μακάρι να γίνεται rooming inστο δημόσιο νοσοκ.που είναι να γεννήσω,μου θύμισες να ρωτήσω τον ντοκ την Παρασκευη..Μαρία μου μια χαρα τα νέα κ η μπέμπα,για την όρεξη σε καταλαβαίνω,μια κ εγώ δεν έχω..Για του λόγου το αληθές απο καούρες,ξυνίλες κ ανακατωσούρες στο στομάχι δεν κοιμηθηκά πολύ το βράδυ..κ το πρωί σερνόμουν,μόνο για καφέ δεν ήμουν,οπότε κ εγώ στα αυγά μου όπως εσείς Smile Νιώθω αδυνάμη κάπως σήμερα κ κουρασμένη,σαν να έσκαβα ένα πράγμα,κ ακόμη καούρες..τεσπα δεν γκρινιάζω αφού είναι καλα το κοριτσάκι μου..Όσο αργότερα τόσο το καλύτερο για την γέννηση της μικρής ναι,αρκεί να συμφωνεί κ αυτή Wink Αναστασία μου εσένα στην τελική τριάδα σε βλέπω κ εμένα να σαραντίζω όταν γεννάς! Smile
Με το ζόρι παίρνω τα πόδια μου,ίσα που μαγείρεψα κ άραξα στην πολυθρόνα..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου καλημερα!!! Τι τελεια τα νεα της μπεμπας κ τα δικα σου!!!! Α ωστε υπαρχει καποια στιγμη που επιτρεπεται κ το σεξ;;;χαχαχαχα μωρε μπραβο!!! Αχ μακαρι κοριτσακια μου να μπω στο μηνα μου να ηρεμησω κ ας τον παρω κ ολο(θα γκρινιαζω για αλλα μεταχαχαχαχαχα)!!!φωτεινουλα δλδ δν πηγες για καφε; Κ εγω περιμενω νεα απ τον καφε σας!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά κι εγώ από καούρες άλλο τίποτα και ειδικά όταν πέσω για ύπνο...Αφήστε που τώρα τελευταία όλα μου βρωμάνε κ τίποτα δεν μ αρέσει,δύσκολα να βρω τι θέλω να φάω...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα Αναστασία από καιρό μου έλεγε να κάνω άσχετο ότι εγώ φοβόμουν για το μωρό κ δεν έκανα τίποτα αλλά τώρα σχεδόν μου το επέβαλε,άντε τώρα που έχω ξεσυνηθίσει να δω αν μπορώ να κάνω γιατί η αλήθεια είναι ότι ακόμα φοβάμαι!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου γυρισα.....εφαγα ακυρο για 95 ενσημα δεν μπορω να παρω το επιδομα πικρααα δεν πειραζει ομως ας ειμαστε καλα και ολα θα γινουν τι να κανουμε??δεν πειραζει!!!! ευτυχως δεν ειχε κοσμο και ετσι ξεμπερδεψα πολυ γρηγορα το καλο τις επαρχιας ετσι....χαχαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κ μεις περιμενουμε ποτε κ αν ποτε μας το επιβαλει!!!χαχαχαχα!!!! βεβαια με ολα αυτα που χω να με απασχολουν ειναι το τελευταιο που μ ενδιαφερει αλλα ετσι για να γελαω!!!!χαχαχα!!!! Δλδ μαρακι μου λες κ μενα τωρα που θα δει τον τραχηλο να μπορει να μου πει αν θα γεννηθει προωρο η θα παρει το μηνα;;;
Ζωη μου δν πειραζει βρε κοριτσακι μου!!!τι να κανουμε!!!Καλα να ειμαστε!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Αχ κ μεις περιμενουμε ποτε κ αν ποτε μας το επιβαλει!!!χαχαχαχα!!!! βεβαια με ολα αυτα που χω να με απασχολουν ειναι το τελευταιο που μ ενδιαφερει αλλα ετσι για να γελαω!!!!χαχαχα!!!! Δλδ μαρακι μου λες κ μενα τωρα που θα δει τον τραχηλο να μπορει να μου πει αν θα γεννηθει προωρο η θα παρει το μηνα;;;
Ζωη μου δν πειραζει βρε κοριτσακι μου!!!τι να κανουμε!!!Καλα να ειμαστε!!!


ναι μωρε ας εχουμε την υγεια μας και ολα τα αλλα....οσον αναφορα το τραχηλο απο την δικη μ ου εμπειρια νομιζω ναι οτι θα σου πει αναλογα με τις μετρησεις που θα δει εαν θα γεννησεις αμεσα ή οχι εμενα μου ειπε δεν προκειται να γεννησω προωρα οσο και να το θελω ειναι νταμαρι χαχαχαχαχαχ

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχα!!! Αρα να ελπιζω να μη μικρυνε!!!! Ωραια!!!! Αντε!!!!! Πρωτη φορα περιμενω τη δευτερα με τετοια λαχταρα!!!!χαχαχαχα!!!! Την κυριακη το βραδυ σιγα μη κοιμηθω απ την αγωνια μου!!!σας φιλω! Γυρισε ο καλος μου με τα προικια απ τα τζαμπο!!!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Αχα!!! Αρα να ελπιζω να μη μικρυνε!!!! Ωραια!!!! Αντε!!!!! Πρωτη φορα περιμενω τη δευτερα με τετοια λαχταρα!!!!χαχαχαχα!!!! Την κυριακη το βραδυ σιγα μη κοιμηθω απ την αγωνια μου!!!σας φιλω! Γυρισε ο καλος μου με τα προικια απ τα τζαμπο!!!!!!

αντε αντε τρεχα να τρελαθεις χαχαχαχαχα Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 3 654316

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια.τι κανετε?εγω ειμαι καλα.σημερα πηγα εγραψα τις εξετασεις μου και τα φαρμακα μου.θα παω αυριο να τις κανω και δευτερα απογευμα εχω γιατρο.κι εγω ακομη δεν εχω πλυνει του μωρου τα ρουχα.θελω να τελειωνω με το κρεβατι του μεγαλου και μετα θα τα κανω.στην 1η εγκυμοσυνη ειχα ετοιμασει βαλιτσα απο τον 8ο μηνα και γεννησα τις 2 τελευταιες μερες απο την πητ.τωρα μαλλον θα τα φτιαξω λιγο αργοτερα.οσον αφορα για την αποστειρωση τουν ρουχων που λετε δεν μπορουν να ειναι αποστειρωμενα τα ρουχα μεσα στο συρταρι.απλα να ειναι καθαρα και σιδερωμενα.αποστειρωση εχεις μονο οταν τα βαζεις σε ειδικες σακουλες αποστειρωμενες.τα μικροβια δεν πανε στα συρταρια?και δεν χρειαζεται να τα αποστειρωνετε.χρειαζονται και λιγα μικροβια.δεν παθαινουν τιποτα τα μικρα.απλα αν μπορειτε να αποφυγετε ανθρωπους αρρωστους για να μην κολλησουν κατι το παιδι.

αναστασια μην ανησυχεις και πολυ.ολα καλα θα πανε.μια ξαδερφη μου που επαιρνε χαπια για τις συσπασεις στο τελος εκανε καισαρικη γιατι δεν ειχε ωδινες.αλλα η γιατρος της ξεχασε να της πει να τα σταματησει τα χαπια στον ενατο.οποτε δεν ειχε συσπασεις.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι τέλεια η μπέμπα! Μπράβο!!! Φοβερή!!! Ζωούλα, Αναστασία καλά είμαι εγώ! Ξαπλώωωωωωωωνω! Ξεχνιέμαι με τα λογοτεχνικά μου κι έτσι περνάνε οι μέρες και χαίρομαι... Αύριο έχω ενδοκρινολόγο, αν και καλά πάει ο θυρεοειδής μου (πήρα τα αποτελέσματα σήμερα)! Την άλλη Πέμπτη επανάληψη ντόπλερ και αν όλα καλά, θα κάνω πάρτυ!!! Μόνο εγώ έχω κάνει 2 φορές ντόπλερ!!! Αχ κορούλα, μεγάλωσε εσύ και χαλάλι οι υπέρηχοι που τρως!!!
Δεν άνοιξα εγώ θέμα Αναστασία. Μια άλλη κοπέλα και δε θυμάμαι ποιά. Για τον αποκλειστικό θηλασμό.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini2 έγραψε:γεια σας κοριτσακια.τι κανετε?εγω ειμαι καλα.σημερα πηγα εγραψα τις εξετασεις μου και τα φαρμακα μου.θα παω αυριο να τις κανω και δευτερα απογευμα εχω γιατρο.κι εγω ακομη δεν εχω πλυνει του μωρου τα ρουχα.θελω να τελειωνω με το κρεβατι του μεγαλου και μετα θα τα κανω.στην 1η εγκυμοσυνη ειχα ετοιμασει βαλιτσα απο τον 8ο μηνα και γεννησα τις 2 τελευταιες μερες απο την πητ.τωρα μαλλον θα τα φτιαξω λιγο αργοτερα.οσον αφορα για την αποστειρωση τουν ρουχων που λετε δεν μπορουν να ειναι αποστειρωμενα τα ρουχα μεσα στο συρταρι.απλα να ειναι καθαρα και σιδερωμενα.αποστειρωση εχεις μονο οταν τα βαζεις σε ειδικες σακουλες αποστειρωμενες.τα μικροβια δεν πανε στα συρταρια?και δεν χρειαζεται να τα αποστειρωνετε.χρειαζονται και λιγα μικροβια.δεν παθαινουν τιποτα τα μικρα.απλα αν μπορειτε να αποφυγετε ανθρωπους αρρωστους για να μην κολλησουν κατι το παιδι.

αναστασια μην ανησυχεις και πολυ.ολα καλα θα πανε.μια ξαδερφη μου που επαιρνε χαπια για τις συσπασεις στο τελος εκανε καισαρικη γιατι δεν ειχε ωδινες.αλλα η γιατρος της ξεχασε να της πει να τα σταματησει τα χαπια στον ενατο.οποτε δεν ειχε συσπασεις.
Μάλλον δίκιο έχεις!!! Οι άνθρωποι φέρνουν τα μικρόβια που νοσούν τα μωράκια. Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου!!!Να δεις το μωράκι σου και να είναι σούπερ!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy29 έγραψε:
eirini2 έγραψε:γεια σας κοριτσακια.τι κανετε?εγω ειμαι καλα.σημερα πηγα εγραψα τις εξετασεις μου και τα φαρμακα μου.θα παω αυριο να τις κανω και δευτερα απογευμα εχω γιατρο.κι εγω ακομη δεν εχω πλυνει του μωρου τα ρουχα.θελω να τελειωνω με το κρεβατι του μεγαλου και μετα θα τα κανω.στην 1η εγκυμοσυνη ειχα ετοιμασει βαλιτσα απο τον 8ο μηνα και γεννησα τις 2 τελευταιες μερες απο την πητ.τωρα μαλλον θα τα φτιαξω λιγο αργοτερα.οσον αφορα για την αποστειρωση τουν ρουχων που λετε δεν μπορουν να ειναι αποστειρωμενα τα ρουχα μεσα στο συρταρι.απλα να ειναι καθαρα και σιδερωμενα.αποστειρωση εχεις μονο οταν τα βαζεις σε ειδικες σακουλες αποστειρωμενες.τα μικροβια δεν πανε στα συρταρια?και δεν χρειαζεται να τα αποστειρωνετε.χρειαζονται και λιγα μικροβια.δεν παθαινουν τιποτα τα μικρα.απλα αν μπορειτε να αποφυγετε ανθρωπους αρρωστους για να μην κολλησουν κατι το παιδι.

αναστασια μην ανησυχεις και πολυ.ολα καλα θα πανε.μια ξαδερφη μου που επαιρνε χαπια για τις συσπασεις στο τελος εκανε καισαρικη γιατι δεν ειχε ωδινες.αλλα η γιατρος της ξεχασε να της πει να τα σταματησει τα χαπια στον ενατο.οποτε δεν ειχε συσπασεις.
Μάλλον δίκιο έχεις!!! Οι άνθρωποι φέρνουν τα μικρόβια που νοσούν τα μωράκια. Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου!!!Να δεις το μωράκι σου και να είναι σούπερ!
ευχαριστω δημητρα.να εισαι καλα κι εσυ με το μωρακι σου.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ειναι στο ικα ρε σεις? λες κα του ειπα να πληρωσει απο την τσεπη του τις εξετασεις και τα φαρμακα.
ευτυχως μου εγραψε την αδεια.την αλλη εβδομαδα θα παω ικα παροχες.καπου εχω μια γνωστη εκει μεσα.πρεπει να κατσω να σκεφτω ποια ειναι μπας και γλυτωσω την ουρα. εκει γινεται χαμος.
μπραβο μαρακι μια χαρα η μπεμπα!
αχ πολλα φιλακια και αγκαλιτσες παιρνω και μ'αρεσει........
παω να ξακλωσω λιγο-που λεει και η ιωαννα-
φιλακια!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσαρες μου!Τι κανετε;Εγω σημερα εκανα μονο φαγητο και τις υπολοιπες ωρες ξαπλα.Το απογευμα θα παω για λιγο στην κουμπαρα μου που εχω καιρο να την δω και μετα παλι ξαπλα...Κοριτσια δεν κουραζομαι.Τουλαχιστον το σιδερο δεν με ενοχλει καθολου

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Τινκανετε; Άντε Μαρία με το καλο η μπεμπαα !όλα
τέλεια!

Φωτεινή ,Στέλλα κρίμα που δεν μπορέσατε
Ήμασταν τρεις!
Τα είπαμε αρκετά κι αν είχα χρόνο θα καθομουν κι άλλο ...μου αρέσουν οι μωροσυζητησεις.!
Μακάρι να μπορούσα να σας γνωρίσω όλες!

με ΙΚΑ :ου μπλεξεις!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κ από μένα αγάπες μου.
Σήμερα είμαι χάλια...
Πήγα το πρω'ι στον ΟΑΕΔ να καταθέσω τα χαρτιά μου για το ταμείο ανεργείας κ πλακώθηκα με μια υπάλληλο γιατί έλειπε λέει αποδεικτικό διευθυνσης (απο ΔΕΗ,ΟΤΕ ή κινητό).
Της λέω δεν έχω γιατί μου τα βγάζει ο σπιτονοικοκύρης κ τη διευθυνση τη γράφει το εκκαφαριστικό. Αυτό ,της λέω, κάνω κάθε χρόνο κ δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Επειδή ,μου λέει, σε αφήνανε τις άλλες φορές δεν σημαίνει οτι θα σε αφήσω κ εγώ. Κ που μένεις, στο δρόμο? Να φέρεις μια απόδειξη!

Της λέω που να τρέχω 9 μηνών έγκυος (είναι κ μακριά από το σπίτι μου)

Μου λέει πρόβλημα σου1!!!!!!!!

Κορίτσια, κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό. Το τι βρισίδι έριξα δε λέγεται. Τσακώθηκα και με τον αδερφό μου(αυτός με πήγε) γιατί εγώ χτυπιόμουν κ έβριζα κ ήθελα να φύγω ενώ αυτός είχε μια γνωστή εκεί κ ήθελε να ξαναμπούμε.
Τελικά μου τα έφτιαξε τα χαρτιά η γνωστή του κ μου είπε οτι αφού γράφει τη διεύθυνση το εκκαθαριστικό, είμαι οκ. Απορώ με ορισμένους εκεί μέσα. Λες κ οπως είπατε πιο πριν, θα τα βάλουν από την τσέπη τους!!!!!!!


Ζωούλα, τα συλληπητήρια μου. Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι αν κ ξέρω οτι δεν υπάρχει κουμπάκι για να το πατήσεις κ να σταματήσεις να αισθάνεσαι.

Αλίκη, αύριο έχω τελικά ραντεβού με το γιατρό, όχι σήμερα. Θα ρώτησω αύριο για το χαρτί.

Μαρία πολύ ευχάριστα τα νέα σου. Το καρδιογράφημα που το έκανες? Στο έγραψε ο γιατρός ή το πλήρωσες?

(συγνώμη για το σεντόνι...αλλά ακόμα δεν έχω ηρεμήσει...)

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη χαλαρααααααααααα οπως και οι δημοσιοι υπαλληλοι αλλωστε. αρε τζαμπο που τους χρειαζεται..... την ιδια μανουρα μου ειχαν κανει στο ικα και τους ειχα παει λογ/μο βονταφον. λες και αυτοι ειναι πιο αξιοπιστοι απο μια υ/δ..... αστα ου μπλεξεις

παω γαι περιπατο με την ζουζουνα. το σπιτι μου ειναι βομβαρδισμενο τοπιο, αλλα χαλαραααααααααα αυριο μεθαυριο...

αααα τελευταιο και φευγω γιατι θα ξεχασω. ειναι φορες που ο αφαλος μου μια πεταγεται εξω μια βυθιζεται-κατι σαν τον τιτανικο-. το ξερετε, φοβαμαι μηπως ειναι παλι η ομφαλοκηλη.καλα με ειχε ξεχασει τοσο καιρο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις