Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
250 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 250 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 37]

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια μου!εγω γυρισα απο τον γιατρο ολα μια χαρα μου ειπε!τραχηλος κλειστος ο πλακουντας καλα κρατει νερα φουλ!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη να συνεχισω τα χαπια και ξαπλα.θα ξαναπαω στις 22 να με δει και μετα καθε εβδομαδα.η μπεμπα ειναι 2 κιλα μου φανηκε λιγο μικρουλα αλλα εκεινος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικη.μπραβο μαρακι για τα ωραια νεα.ελενη μου ετσι ειναι στις δημοσιες υπηρεσιες δυστυχως μερικοι ειναι κομπλεξικοι.φιλια σε ολες Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 215994

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ελενιτσα μου τι να πω!!! Κ εγω εχω μαλωσει αμετρητες φορες στον οαεδ με εξυπνακια υπαλληλο!!!!
Μαριλου μου τι ωραια νεα!!! Αντε στα κοντα θα τη δειτε παλι!!! Τι καλα να ναι κ μενα ακομη κλειστος ο τραχηλος!!!!! Αχ κοριτσακια τι τυχερες οσες μπηκατε στο μηνα σας κ ηρεμησατε!!!! Εγω σημερα μπαινω 31η εβδομαδα!!!! Αλλες 5τουλαχιστον για να ηρεμησω!!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριλου, Μαρία σούπερ τα νέα σας από το γιατρό!!
μακάρι για όλες μας να είναι τα νέα πάντα καλά!!
Αναστασία μου μην ανησυχείς για τον τράχηλο, εμένα στις 2/10 που πήγα γιατρό ήταν στα 2,5. ΜΟυ είπε κανονικά σε 1 με 1,5 μήνα γεννάω και τα χαζοχάπια μου είπε να τα κόψω μετά από 2 με 3 εβδομάδες...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιλουμπίτσες σας φιλώ...
έχω απίστευτη δυσφορία, χθες το βράδυ και σήμερα τα ίδια!!
τι παθαίνω?? δε μπορώ να αναπνέυσω..
φιλιά σε όλες...

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamameli έγραψε:Καλησπέρα!
Τινκανετε; Άντε Μαρία με το καλο η μπεμπαα !όλα
τέλεια!

Φωτεινή ,Στέλλα κρίμα που δεν μπορέσατε
Ήμασταν τρεις!
Τα είπαμε αρκετά κι αν είχα χρόνο θα καθομουν κι άλλο ...μου αρέσουν οι μωροσυζητησεις.!
Μακάρι να μπορούσα να σας γνωρίσω όλες!

με ΙΚΑ :ου μπλεξεις!


Περασατε καλα?Τι κριμα που δεν τα καταφερα!Ασε που δεν ηταν και πολυ καλη μερ για μενα τελικα!Το πρωι πηγα για εξετασεις αιματος και ουρων.Ξυπνησε και ομικρος ο οποιος ειναι ακομη λιγο κρυωμενος και ειναι μεσα στη γκρινια!Δεν παλευεται!!!!!!Ολη την μερα φωναζει ΄΄ μαμα , μαμα΄΄ γκρινιαζοντας!τωρα ηρθε ο μπαμπας του και μπορεσα να κατσω.

Ας το ξανακανονισουμε!Αντε ρε κοριτσακια να βρεθουμε ολες!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη μου το ευχομαι να ναι καλα ακομη ο τραχηλος!!!κ ο δικος σου να μη μικρυνει αλλο ακομη παρα μονο οταν ερθει η ωρα του!!! Δυσφορια αισθανομαι κ γω πολλες φορες!!!! Ειδικα τα βραδια!!! Βουλωνει κ η μυτη μου κ βαζω φυσιολογικο ορο αντι για σταγονες κ φυσικα δν κανουν αμεσα δουλεια!!!!!! Γ@μ@σ@ τα!!!! Συγνωμη κ για την εκφραση!!!! Καληνυχτα σε ολες!!! Βλεπω τον βουτσα να γελασω λιγο!!! Εχω κ κοτερο παμε μια βολτα;;;

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellaef έγραψε:
mamameli έγραψε:Καλησπέρα!
Τινκανετε; Άντε Μαρία με το καλο η μπεμπαα !όλα
τέλεια!

Φωτεινή ,Στέλλα κρίμα που δεν μπορέσατε
Ήμασταν τρεις!
Τα είπαμε αρκετά κι αν είχα χρόνο θα καθομουν κι άλλο ...μου αρέσουν οι μωροσυζητησεις.!
Μακάρι να μπορούσα να σας γνωρίσω όλες!

με ΙΚΑ :ου μπλεξεις!


Περασατε καλα?Τι κριμα που δεν τα καταφερα!Ασε που δεν ηταν και πολυ καλη μερ για μενα τελικα!Το πρωι πηγα για εξετασεις αιματος και ουρων.Ξυπνησε και ομικρος ο οποιος ειναι ακομη λιγο κρυωμενος και ειναι μεσα στη γκρινια!Δεν παλευεται!!!!!!Ολη την μερα φωναζει ΄΄ μαμα , μαμα΄΄ γκρινιαζοντας!τωρα ηρθε ο μπαμπας του και μπορεσα να κατσω.

Ας το ξανακανονισουμε!Αντε ρε κοριτσακια να βρεθουμε ολες!

Περάσαμε τέλεια,μιλήσαμε πολύ,εγώ αγχώθηκα κιόλας γιατί είχα τις έμπειρες μαμάδες από δίπλα και αισθάνθηκα πανάσχετη Very Happy και μας λείψατε! Την επόμενη φορά δε θα πάμε Λεμόντ γιατί δε μας έφεραν κεικ και πολύ χαλάστηκα! Από βδομάδα όποτε μπορείτε ας το κανονίσουμε!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να καληνυχτίσω τις κοριτσάρες και πάω για ξάπλα γιατί σήμερα η μέρα ήταν γεμάτη και εκτός κρεβατιού! Ανυπομονώ όλο και περισσότερο για την μπεμπούλα... Άντε με το καλό να μας έρθει και το πρώτο νινί του φόρουμ! Φιλάκια σε όλες!!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω και γω τώρα ξεμπερδεψα. Μετά τον καφέ (ελπίζω να προλάβω κ 2ο πριν γεννήσω) σπίτι για φαί, ξεκούραση κ πάλι στους δρόμους. Ξέχασα εντελώς να το πω κ στα κορίτσια. Πήγα μαδερκεαρ κ καπάκι πρενατάλ για συνάντηση με μαία. Ήθελα να κάνω μια επανάληψη πριν το τελικό διαγώνισμα Laughing
Στο πρώτο ήταν μαία του ιπποκρατείου, πολύ καλή, δεν έμαθα κάτι ιδιαίτερα καινούριο. Στο δεύτερο γινόταν χαμός από κόσμο, όσα άκουσα δεν ήταν όλα όσα ήξερα ότι ισχύουν(μαία κλινικής μίλησε), πχ μας παρουσίασε το σφηνάκι ενώ κανονικά έχει απαγορευτεί, αλλά στο τέλος δώσανε δείγματα λίμπερο(πάνες κ μωρομάντηλα) κουπόνια χαρτομάντηλα κλπ(άξιζε για το gift bag). Όσες προλαβαίνετε σπεύσατε να πάρετε τηλ για να κλείσετε θέση για το επόμενο.
Καλό βράδυ σε όλες τις κοιλίτσες!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία νέα Μαριες σήμερα!

Τζένη Είχε τόσο ωραίο δώρο ε;Κάθε πότε είναι οι συναντήσεις;

Χριστίνα είπαμε μην αγχωνεσαι..όλα καλα θα πανε!

Η μύτη κι εμενα βουλωσε εδώ και λιγεςμερες.
Ώρες ώρες νιωθωοτιδεν μου φτάνει ο αέρας να αναπνευσω.

Πωπω τι προίκα έχει ο μπεμπης Πο σεντόνια..τώρα τα απλωσα και ειναι άπειρα.που να παίρναμε και καινούρια!

Καληνύχτα πάω να διαβάσω το βιβλίο μου!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Καλησπέρα κ από μένα αγάπες μου.
Σήμερα είμαι χάλια...
Πήγα το πρω'ι στον ΟΑΕΔ να καταθέσω τα χαρτιά μου για το ταμείο ανεργείας κ πλακώθηκα με μια υπάλληλο γιατί έλειπε λέει αποδεικτικό διευθυνσης (απο ΔΕΗ,ΟΤΕ ή κινητό).
Της λέω δεν έχω γιατί μου τα βγάζει ο σπιτονοικοκύρης κ τη διευθυνση τη γράφει το εκκαφαριστικό. Αυτό ,της λέω, κάνω κάθε χρόνο κ δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Επειδή ,μου λέει, σε αφήνανε τις άλλες φορές δεν σημαίνει οτι θα σε αφήσω κ εγώ. Κ που μένεις, στο δρόμο? Να φέρεις μια απόδειξη!

Της λέω που να τρέχω 9 μηνών έγκυος (είναι κ μακριά από το σπίτι μου)

Μου λέει πρόβλημα σου1!!!!!!!!

Κορίτσια, κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό. Το τι βρισίδι έριξα δε λέγεται. Τσακώθηκα και με τον αδερφό μου(αυτός με πήγε) γιατί εγώ χτυπιόμουν κ έβριζα κ ήθελα να φύγω ενώ αυτός είχε μια γνωστή εκεί κ ήθελε να ξαναμπούμε.
Τελικά μου τα έφτιαξε τα χαρτιά η γνωστή του κ μου είπε οτι αφού γράφει τη διεύθυνση το εκκαθαριστικό, είμαι οκ. Απορώ με ορισμένους εκεί μέσα. Λες κ οπως είπατε πιο πριν, θα τα βάλουν από την τσέπη τους!!!!!!!


Ζωούλα, τα συλληπητήρια μου. Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι αν κ ξέρω οτι δεν υπάρχει κουμπάκι για να το πατήσεις κ να σταματήσεις να αισθάνεσαι.

Αλίκη, αύριο έχω τελικά ραντεβού με το γιατρό, όχι σήμερα. Θα ρώτησω αύριο για το χαρτί.

Μαρία πολύ ευχάριστα τα νέα σου. Το καρδιογράφημα που το έκανες? Στο έγραψε ο γιατρός ή το πλήρωσες?

(συγνώμη για το σεντόνι...αλλά ακόμα δεν έχω ηρεμήσει...)

Εχθές πήγα κ εγω στον ΟΑΕΔ αλλα ευτυχώς εφτιαξα τα χαρτιά μου γρήγορα γρήγορα , για καλή μου τύχη κρατούσα μαζι μου 1 λογαριασμό κινητού που μόλις είχα πληρώσει κ έτσι γλιτωσα τα πήγαινε έλα ... Το καρδιογραφημα δεν μου το έγραψε ο γιατρός μου γιατι δεν μπορούσε κ το έκανα στο παγκρητια υγεία κ πλήρωσα μόνο συμμετοχή 20 ευρω κ ήταν κ το πιο φτηνό απ όλα γιατι όπου αλλού κ αν ρώτησα απο 50 κ πάνω μου έλεγαν εκτός απο τα νοσοκομεία αλλα δεν είχε κανένα τώρα κοντά ραντεβου ... Τουλάχιστον πήγα εκει κ τελείωσα πολυ γρήγορα χωρίς καμμια αναμονή ...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριλου κ εσένα πολυ ωραία τα νέα σου μια χαρα είσαι κ εσυ κ το μπεμπακι σου ... Όπου να ναι μπαίνεις κ εσυ στην τελική ευθεία, άντε να δούμε αν θα τον φάμε τελικά όλο το μήνα μας ... Κορίτσια κ εμένα εδω κ καιρο άσχετα με το κρύωμα που είχα βουλωνει η μύτη μου το βράδυ αλλα ρώτησα τον γιατρο κ μου είπε ότι ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσύνη ... Εγω μόνο όταν βουλωσει πολυ βάζω σταγόνες για να μπορέσω να κοιμηθω ...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! αχ επιτελους κοιμηθηκα σαν ανθρωπος.εκτος του οτι δροσισε, την κοπανησα απο το κρεβατι και πηγαστον καναπε. μια χααααααρα. σφηνωσε η μεση και κοιμηθηκε και ο μπεμπης χωρις να με τσακιζει στις κλωτσιες. μετακομιζω στον καναπε Very Happy
εχθες περπατησα καμια ωρα και βαλε. το βραδυ ομως πριν κοιμηθω ο μπεμπης εδινε κλωτσιες πολυ κατω. μαλλον τον ενοχλουσε ο τραχηλος. πφ αυτο το παιδι τι κλωτσιες εχω φαει. η ιωαννα ηταν σαφως πιο ηρεμη.αχ τι με περιμενει....
παω να μαζεψω λιγο το σπιτακι μας και τα λεμε μετα ζουζουνες....τι κανει ο καλος βραδυνος υπνος χιχιιχι

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια στις όμορφες κοιλίτσες!Σήμερα έχει ξεκούραση το πρόγραμμα και το απόγευμα ψώνια,γιατί θέλω να πάω από τα Η&Μ να δω τι παίζει και 'γώ. Άρχισε και έχει αρκετή ψύχρα και το πετρέλαιο πήγε 1.40, τι θα κάνουμε; Mad Sad Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά,η μπέμπα έκανε χορευτικά πάνω στο στομάχι και η καούρα είχε φτάσει μέχρι το κεφάλι μου μέσα!Την Τρίτη έχουμε γιατρό και θέλω πολύ να δω τη μικρή και να ρωτήσω και για το μαιευτήριο. Αχ, πλησιάζει ο καιρός, άντεεεεεε! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 536304

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια Very Happy κοιμηθηκα καλυτερα σημερα!αναστασια μου κλειστος θα ειναι συνεχεια ξαπλα εισαι και πινεις και τα χαπια μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε σε ολες μας Very Happy αντε κοντοζυγωνουν οι μερες που θα την δεις και εσυ την μπουμπου!σημερα περιμενουμε την κουνια και ειμαι περιεργη γιατι την πηραμε απο το ιντερνετ λογω του οτι δεν κανει να μετακινουμε πολυ.την εχει η νυφη του αντρα μου την ιδια οποτε ξερω πως ειναι πανω κατω.πολλα φιλακια σε ολες πολλες καλημερες Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 417472

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jen75 έγραψε:Πω πω και γω τώρα ξεμπερδεψα. Μετά τον καφέ (ελπίζω να προλάβω κ 2ο πριν γεννήσω) σπίτι για φαί, ξεκούραση κ πάλι στους δρόμους. Ξέχασα εντελώς να το πω κ στα κορίτσια. Πήγα μαδερκεαρ κ καπάκι πρενατάλ για συνάντηση με μαία. Ήθελα να κάνω μια επανάληψη πριν το τελικό διαγώνισμα Laughing
Στο πρώτο ήταν μαία του ιπποκρατείου, πολύ καλή, δεν έμαθα κάτι ιδιαίτερα καινούριο. Στο δεύτερο γινόταν χαμός από κόσμο, όσα άκουσα δεν ήταν όλα όσα ήξερα ότι ισχύουν(μαία κλινικής μίλησε), πχ μας παρουσίασε το σφηνάκι ενώ κανονικά έχει απαγορευτεί, αλλά στο τέλος δώσανε δείγματα λίμπερο(πάνες κ μωρομάντηλα) κουπόνια χαρτομάντηλα κλπ(άξιζε για το gift bag). Όσες προλαβαίνετε σπεύσατε να πάρετε τηλ για να κλείσετε θέση για το επόμενο.
Καλό βράδυ σε όλες τις κοιλίτσες!!!
Δεν το πιστεύω ρε Τζενάκι, κι εγώ ήτανε να πάω και στις δύο χτες, αλλά με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα 6 παρα κάτι και ήμουν σαν ζαλισμένο κοτόπουλο, οπότε είπα να το αφήσω! Έχασα τα δωράκια!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 534787

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσάκια! Μαριλού μου μπράβο για τα νέα σου! Τι μικρό καλέ; Μικρό 2 κιλά; Τέλειο είναι!!! Πάνω από 3 θα γεννηθεί! Μια χαρά!
Θέλω και καφέ και συνάντηση με μαία και δωράκια mothercare!!! Τα θέλω όλα... Α! Θέλω και 60 ευρώ για το δεύτερο ντόπλερ την άλλη Πέμπτη!!! Mad Έχω αρχίσει και αγχώνομαι πολύ για το οικονομικό κορίτσια. Σε λίγο θα τελειώσει το επίδομα του άντρα μου και αν δεν έχει βρεί δουλειά μέχρι τότε πως θα τα βγάλουμε πέρα; Mad

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κορίτσάκια! Μαριλού μου μπράβο για τα νέα σου! Τι μικρό καλέ; Μικρό 2 κιλά; Τέλειο είναι!!! Πάνω από 3 θα γεννηθεί! Μια χαρά!
Θέλω και καφέ και συνάντηση με μαία και δωράκια mothercare!!! Τα θέλω όλα... Α! Θέλω και 60 ευρώ για το δεύτερο ντόπλερ την άλλη Πέμπτη!!! Mad Έχω αρχίσει και αγχώνομαι πολύ για το οικονομικό κορίτσια. Σε λίγο θα τελειώσει το επίδομα του άντρα μου και αν δεν έχει βρεί δουλειά μέχρι τότε πως θα τα βγάλουμε πέρα; Mad

Αυτό με το οικονομικό θέμα ρε παιδάκι μου, λίγο πολύ όλες μας αγχώνει. Και εγώ άνεργη είμαι, δικαιούμαι μόνο τα 700 απο το ΙΚΑ για την γέννα και μετά τίποτα!Και ο άντρας μου μάντρα με υλικά οικοδομών έχει εκτός Θεσσαλονίκης και δε βγάζει ούτε τις βενζίνες του πλέον. Mad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Σαν μανούλα Νοεμβρίου του '11 ήθελα να ευχηθώ σε όλες σας με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας!!!να πάνε όλα καλάSmileSmileSmile

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοιλιτσες τι κανετε;;; Εγω αρχισα να λυπαμαι τον καλο μου που ειναι σχεδον ολη μερα μεσα εξαιτιας μου!!!! Δν δειχνει να τον πειραζει αλλα σιγουρα ειναι καπως!!!!!! Αχ!!!! Υπομονη!!!!! Ευχαριστουμε περσινη εγκυουλα!!!!! Φιλακια!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε????βλεπω εχθες για τις περισσοτερες ηταν καλη νυχτα αχχχχ και εγω κοιμηθηκα αγαπες σαν ανθρωπος επιτελους ορθια απο τις 8 καθαρισα σπιτακι γενικη και το απογευμα θα φτιαξω βαλιτσουλα για Αθηνα αυριο πρωι πρωι ταξιδευω επιτελους .....χαχαχα θα γυρισω ολα τα μαγαζια τις Αθηνας...η μπεμπα μας χοροπηδαει ολο και περισσοτερο εμεις εχουμε ραντεβου τελος του μηνα που θα ξανα κανουμε τον ντομπλερ απο τι μου ειπε ο γιατρος!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ψιτ κοπελια ασε τις γενικες και τις δουλειες.εγκυος γυναικα εισαι ε..... κοιτα μετα να πεις αχ κουραστηκα με την γενικη δεν ερχομαι αθηνα. μαααρη θα ερθω στον πυργο και θα σε τραβηξω απ΄τα μαλλια.
επιχειρηση ντουλαπα-ρουχα καλοκαιρι 2012-χειμωνας 2012-13 ελαβε τελος. μεχρι που εχω και ενα αδειο συρταρι τσσσσσσσ.....
η ιωαννα θελει λεει να της βγαλω φωτο και να την εκτυπωσω να την βλεπει...η ψωναρα μου!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια καλημέρα.
Για συναντήσεις που με ρωτάτε πάρτε τηλ στα μαγαζιά να δηλώσετε ενδιαφέρον κ θα σας πουν.
Πήγα σήμερα κ γω οαεδ για οικογ.επίδομα για το 1 παιδί. 98 ευρώ περίπου για 1 χρόνο αλλά απ'το ολότελα... Πέρσι δεν πήγα(κακώς).
Δε μου΄ρχεται κάτι άλλο να γράψω.
Φιλάκια για την ώρα

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ε ψιτ κοπελια ασε τις γενικες και τις δουλειες.εγκυος γυναικα εισαι ε..... κοιτα μετα να πεις αχ κουραστηκα με την γενικη δεν ερχομαι αθηνα. μαααρη θα ερθω στον πυργο και θα σε τραβηξω απ΄τα μαλλια.
επιχειρηση ντουλαπα-ρουχα καλοκαιρι 2012-χειμωνας 2012-13 ελαβε τελος. μεχρι που εχω και ενα αδειο συρταρι τσσσσσσσ.....
η ιωαννα θελει λεει να της βγαλω φωτο και να την εκτυπωσω να την βλεπει...η ψωναρα μου!


χαχαχαχαχαχαχα ειναι θεα η μικρη ...εννοειται οτι το ταξιδι δεν αναβαλεται αλλα δεν μπορουσα να αφησω το σπιτι χαλια καλα οχι οτι οταν γυρισω θα ειναι καθαρο αλλα λεμε τωρα....αυριο 1,30 η ωρα θα ειμαι αθηνα χαχαχα ειπαμε συμπεθερα δεν αναβαλεται αλλο ο καφες ..εχουμε να πουμε πολλαααααααααααααααααααα ασε που θελω να ξεχυθω και στα μαγαζια να καταλαβω οτι ειμαι εγκυος βρε παιδι μου.... Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 4 328109

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jen75 έγραψε:Κορίτσια καλημέρα.
Για συναντήσεις που με ρωτάτε πάρτε τηλ στα μαγαζιά να δηλώσετε ενδιαφέρον κ θα σας πουν.
Πήγα σήμερα κ γω οαεδ για οικογ.επίδομα για το 1 παιδί. 98 ευρώ περίπου για 1 χρόνο αλλά απ'το ολότελα... Πέρσι δεν πήγα(κακώς).
Δε μου΄ρχεται κάτι άλλο να γράψω.
Φιλάκια για την ώρα

παίρνουμε τηλέφωνο και τι ρωτάμε??
πότε θα γίνει η επόμενη συνάντηση για ποιο πράγμα??
γίνονται συναντήσεις για μέλλουσες μαμάδες ή για ήδη μαμάδες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις