Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 37]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιλιά έχω και γω και μάλιστα πολύυυ μεγάλη αλλά από λιντλ χρήματα δε πήρα πίσω Sad

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Τζένη και ευχαριστουμε !απο εκει είδα κι εγω ειδικά αυτο της λιμπερο έχει και μεγάλες κανονικές συσκευασίες..αξίζει όντως!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Jen75 έγραψε:Κοιλιά έχω και γω και μάλιστα πολύυυ μεγάλη αλλά από λιντλ χρήματα δε πήρα πίσω Sad

Έ τότε φταίει και λίγο ο πωπος μου χαχαχαχ !
Σίγουρα είναι φαρδυς.... μου είπαν ανα μια ώρα ένας τυχερός..με face control(κοιλιά ,πωπος,Μελίνα control μαλλον)

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Jen75 έγραψε:Για δείγματα/κουπόνια μπαίνεις στο σάιτ της κάθε εταιρείας, τους παίρνεις τηλ και ζητάς δωρεάν δείγματα και κουπόνια, δίνεις στοιχεία και σε λίγες μέρες έρχονται με κούριερ. Είχα ποστάρει και ένα λινκ με βιντεάκι που βρήκα εδώ στο φόρουμ μερικές σελίδες πριν. Αξίζει τον κόπο.
Καλό ύπνο σε όλες!

καλημερα τζενη. δεν το ειδα αυτο που λες, Embarassed . θα διαβασω μετα να οτ βρω. ευχαριστουμε παντως!

γκουντ μορνινγκ του ολ-ουτε μητρικη μου γλωσσα χιχιχι-.
σημερα -εβαλα το σιδερο να καψει- σιδερωνω κατι τελευταια σεντονακια, να περασω με τον ατμο τις κουβερτες, παντα και παπλωματακι. α και ενα τελευταιο πλυντηριο με καλτσουλες, σκουφακια και γαντακια. τεεεεελος -επιτελους- με τα ρουχα του μπεμπη. μια επαναληπτικη στα ρουχα που θα μπουνε στην βαλιτσα, 2 μερες πριν και μετα βλεπουμε. σε λιγο θα φωναζω'οχι αλλο καρβουνο, ε σιδερο ηθελα να πω'.ευτυχως κυριακη σημερα και παμε πεθερικα για φαγητο το μεσημερι.

υγ : η καφετερια στον λουμπαδιαρη εχει κλεισει εδω και 4 χρονια τουλαχιστον.....βλαχα απο το χωριο!!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα-πααααλι-

3 φορες ειπα στην ζωη να βγαλουμε φωτο τιιιιιιποτα, το ξεχασαμε ωρε τσουπρες!
ασχετο: το τικερακι ολο μακακιες γραφει....δεν κοιμαται καλε, ολο κλωτσιες τρωω.ωχ τι με περιμενει.....λεξοτανιλ παραγγελνεις μεσω νετ??????

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα εγκυουλες Very Happy εχει δροσισει αρκετα και μου αρεσει πολυ!αθανασια καλα περασατε ε?μπραβο που το κανονισατε.εγω εχω συσπασουλες οχι εντονες ομως αυριο λογικα ο γιατρος θα μου τα κοψει τα χαπια,λετε να παω και κατευθειαν μετα για γεννα?.η φωτεινη λετε να γενναει τελικα σημερα?αναστασια μου που εισαι τι κανει η μπεμπουλα σου
?και γω θα παραγγειλω της chicco πανες μου φαινονται οικονομικες ελπιζω να ειναι και καλες.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ξεχασα-πααααλι-

3 φορες ειπα στην ζωη να βγαλουμε φωτο τιιιιιιποτα, το ξεχασαμε ωρε τσουπρες!
ασχετο: το τικερακι ολο μακακιες γραφει....δεν κοιμαται καλε, ολο κλωτσιες τρωω.ωχ τι με περιμενει.....λεξοτανιλ παραγγελνεις μεσω νετ??????

καλημεραααααααααααααα κοριτσια μου !!! τι κανετε???οντως περασαμε πολυ ομορφα εχθες μακαρι την επομενη φορα να ειμαστε πολλες πολλε πολλες μανουλες μαζιιιιιι....συμπεθερααααααααααααα εκτος οτι ξεχασαμε την φωτο χιχιχιχι αφου τον θυμομασταν σε κατι σημεια????στο τρενο στο σκοταδι...μας πηγες και σε καφε που εχει κλεισει ....αλλα επρεπε να ειχαμε κατσει εκει στην εκκλησια με τον γαμο που ειδαμε κουφετακια τσαμπα και νερακι τσαμπα μια χαρα θα περναγαμε χαχαχαχαχα Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 28 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 28 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 28 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 28 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 28 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 28 328109 περα απο την πλακα τωρα σας ευχαριστω πολυ κοριτσαρες μου !!!! να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενες και με το καλο τα νινακια σας!!!! Razz Razz Razz

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια κ από μενα κ να έχετε μια όμορφη Κυριακή...Θέλω να ρωτήσω κάτι κυρίως τις μανούλες της παρέας γιατί το έχω απορία...Εχθές μια φίλη μου, μου είπε ότι όσο η κόρη της ήταν μωρό ο παιδίατρος της απαγόρευε να βάλει χαλιά στο σπίτι της γιατί λέει προκαλούν αλλεργίες στο μωρό...Εγώ δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο αν κ όταν θα έρθει η ώρα θα ρωτήσω κ εγώ τον παιδίατρο που θα πηγαίνω την μικρή αλλά προς το παρών δεν ξέρω τι να κάνω να τα στρώσω η όχι?Σας είχε πει εσάς κάτι ανάλογο ο δικός σας παιδίατρος?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε;Εχω να μπω 2-3 μερουλες αλλα δεν ημουν καθολου καλα.Την πεμπτη ο αντρας μου ειχε τροχαιο και εσπασε χερι-ποδι.Εγω δεν μπορουσα να παω να τον δω στο νοσοκομειο γιατι δεν με αφηνε ο γιατρος μου και ημουν συνεχεια με το τηλεφωνο στ'αυτι.Τωρα ειμαστε και οι δυο στο σπιτι ο ενας πιο χαλια απο τον αλλο.Και το χειροτερο.....αρχισε να ερχεται παλι η πεθερα στο σπιτι.Βεβαια εχει ηρεμισει καπως αλλα δεν παυει να μην μου δινει σημασια,μονο με τον γιο της ασχολειτε.Πανε οι καλες μερες που τα ειχα ολα στο χερι τωρα η μονη μου πρεπει να τα κανω η να φωναξω καποιον δικο μου...Και μεσα σε ολα αυτα ειναι και ο μπεμπης μου που με εχει ταραξει στις κλωτσιες και οι συσπασεις που οσο πανε αυξανονται.

Απ'οσα προλαβα να διαβασω ειδα ειχατε συναντηση και περασατε τελεια ε;;;Αχχχ να μπορουσα να ερθω κι εγω....Αναστασακι μου λιγη υπομονη ακομη.Τοση εχεις κανει,τωρα εχεις το μωρακι σου οποτε αξιζει τα παντα.Η νυφουλα μου ειναι δυνατη και οταν βγει ειμαι σιγουρη πως θα σας κανει την ζωη πατινι αλλα χαλαλι της

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε ευη μου τι γκαντεμια και αυτη.υπομονη κανε περαστικα στον αντρουλη σου.ευτυχως που δεν ηταν τιποτα χειροτερο.η μαμα σου η καποιος αλλος δικος σου δεν μπορει να ερθει να σε βοηθησει?πολυ μουλαρα η πεθερα!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:αχ βρε ευη μου τι γκαντεμια και αυτη.υπομονη κανε περαστικα στον αντρουλη σου.ευτυχως που δεν ηταν τιποτα χειροτερο.η μαμα σου η καποιος αλλος δικος σου δεν μπορει να ερθει να σε βοηθησει?πολυ μουλαρα η πεθερα!


Κι εγω την μανα μου σκεφτηκα για να ερθει γιατι ολα τα αδερφια μου ειναι μακρια.Ο πατερας μου ο καημενος ομως δεν θα μπορεσει να την βγαλει μονος.Μουλαρα δεν λες τιποτα...τι να κανω ομως που επεσα στην αναγκη της;

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
υπομονη βρε ευη μου θα περασει και αυτο.φωναξε την μαμα σου για λιγες μερες εστω μεχρι να μπεις στον μηνα σου.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:υπομονη βρε ευη μου θα περασει και αυτο.φωναξε την μαμα σου για λιγες μερες εστω μεχρι να μπεις στον μηνα σου.


Αυτο θα κανω δεν γινεται αλλιως.Ουτε εμενα μπορω να φροντησω τωρα ουτε τον αντρα μου...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια! Εύη μου κοίτα τον εαυτό σου και τον αντρούλη σου και μην την αφήνεις να σε νευριάζει. Αν μπορεί κι η μανούλα σου να έρθει έχει καλώς, αλλά αν δεν μπορέσει να είσαι αδιάφορη. Γκαντεμιά ρε παιδάκι μου! Περαστικά στον αντρούλη σου καλό μου!
Κοριτσάκια μπράβο που περάσατε καλά! Κάνατε και τη βόλτα σας...
Εγώ είμαι σε μια φάση βαρεμάρας... Φιλιά σε όλες!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε συ ευη σας εφαγε με την γρουσουζια της Twisted Evil . σιδερενιος ο αντρας σου.τι να πω, μακαρι να ειμασταν κοντα να σε βοηθουσαμε βρε κοριτσακι. δες την θετικη πλευρα του πραγματος.... εχεις ολη μερα τον καλο σου εκει βρε συ!

πολυ σιδερο ρε κοριτσια...τα χω παιξει λεμε.

μαρια τι μπαρουφα ηταν αυτη με τα χαλια?και απο γιατρο????? ε δεν το εχω ξανακουσει ποτε ομως.γιατι το νεογεννητο θα ειναι στο πατωμα? πες στην παιδιατρο της φιλης οτι υπαρχουν και οι ηλεκτρικες σκουπες και τραβαν οποιοδηποτε μαλλακι, δεν ζουμε με τις παλιες φλοκατες που δεν τις τιναζαν ποτε. ελεος ειναι και επιστημονας ανθρωπος.
μην βαλετε τα μωρακια σας σε πληρη αποστειρωση οταν με το καλο ερθουν, μονο καλο δεν τους κανετε. καλα οι 2μανουλες ενταξει ολα σχεδον χυμα δεν παιζει. πηγε η ιωαννα και πηρε ενα κουβερτακι του μπεμπη και το χαιδευε και ελεγε ειναι του μπεμπη, ερχεται ο μπεμπης μας, τι να της πω αστο γιατι ειναι πλυμμενο?και τι ειχε στα χερια της σκ@τα-συγνωμη-? μην τρελαθουμε τωρα......μου ανεβασε πιεση η 'γιατρος' αυτη.
μαρακι μην με παρεξηγεις, αλλα εχω βαρεθει να ακουω αστεια τελευταια. μην μασας εσυ θα κανεις οτι σου λεει ο δικος σας ντοκ και το ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ. ολα τα αλλα στα πουλια.....

πολλα ειπα παλι.....

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω κοριτσια.Αχχχ να γινει γρηγορα καλα.Ημουν που ημουν χαλια ηρθε αυτο και με αποτελειωσε.Δωστε μου λιγο κουραγιο γιατι δεν αντεχω αλλο.Μου'ρχεται να παω να πεσω απο καπου...Οπως καταλαβατε η ψυχολογια μου εχει πιασει πατο.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα γι αυτο ρώτησα κι εγω Αθανασία γιατι μου φάνηκε μεγάλη μακακια αυτο κ λέω μήπως εγω κάνω λάθος, εγω δεν θέλω να το έχω το μωρο μου εντελώς στην αποστειρωση γιατι μετα θα μου αρρωσταινει με το παραμικρό ...Ευη μου υπομονη κοπέλα μου κ περαστικα στον αντρουλη σου, καλύτερα να σε βοηθήσει κάποιος δικός σου η να μην κανεις πολλα πολλα στο σπιτι παρα να πέσεις κ στην ανάγκη της γιατι μετα δεν θα ξεκολλαει κ θα κάνει ότι θέλει πάλι...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φουσκιτσες τι κανετε?
ευη κανε υπομονη κοριτσακι.παει τελειωσε η γκαντεμια σας.αυτο ηταν.ετσι θα σκεφτεσαι. χεστες μωρε τις δουλειες, εσεις να ειστε καλα και θα γινουν αργοτερα.
μαρακι σορυ αν τα ειπα χυμα πριν, αλλα οι ορμονες μου κανουν παρτυ τρελο σημερα.ε ηταν και κουλη η παιδιατρος, δεν θελω πολυ οπως καταλαβες.....
χαζη ερωτηση: ποσα σετ σεντονακια εχετε για την κουνια σας? κρατησα 5 σετ. νομιζω οτι ειναι ηδη πολλα. στην ιωαννα ειχα 3 και μια χαρα την εβγαλα. δεν μπορω να γεμιζω τις λιγοστες ντουλαπες με αχρηστα πραγματα. για να ακουω γνωμες παρακαλω....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω δεν είμαι σίγουρη η 3 η 4 έχω ... Δεν έχω πάρει πολλα πολλα ακόμα γιατι θέλω να δώ κ τα δώρα που θα μου φέρουν ... Έχω πάρει μόνο τα βασικά....

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Τι κάνετε;Ευουλα τι να πω κορίτσι μου..όλα τα στραβά μαζί..κουραγιο καρδιά μου..περαστικά να είναι!
θα τα θυμάσαι αργότερα σαν κακο όνειρο...

Μαρακι κι εμένα χαζομαρα μου φαίνεται αυτο με τα χάλια..ασε που δεν νομίζω να το κοιμιζεις στο πάτωμα το μωρο! Laughing

Αθανασία το συρτάρι του μικρού δεν χωράει αλλα σεντονακια και δεν πήρα ούτε ένα.είχα πολλα ουδέτερα και αφαίρεσα κι ένα ροζ.3 μου φαίνονται τέλεια!Μα και τι θα τα κάνουμε μετα?σκέψου ότι κάθε σετ έχει 2 σεντονακια κι εγω χρησιμοποιώ και τα δυο ως κατωσεντονα πολλές φορές.κουβέρτες με βόλευαν της αγκάλιας κυρίως.Οπότε το πανωσεντονο δεν μου πολυχρειαστηκε.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην ιωαννα 3 ειχα και ημουν οκ. α εγω τα βαζω σετ, ε τι η κουβερτουλα να τυλιγεται με το πανωσεντονο....μια κιουρια δεν μπορει αλλιως....
μου εφερε μια φιλη σεντονακια. μα μου εφερε 20 σετ χωρις υπερβολες....μαγαζι της λεω θα ανοιξουμε μαρη? αυτη εχει διδυμα, δουλευει κιολας και βαζει πλυντηριο σεντονια αραια και που. της ξαναδωσα πισω και εγω.κρατησα 5 συνολικα, υπερβολικη ημουν....

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τιι λες βρε παιδι μου ,τι υπερβολική..ημαρτον ένα μωρο είναι τι να τα κάνει τόσα σετ; Εκτός αν έρθει να τα σιδερωσει και δώρο μια ντουλάπα Laughing

Τα πανωσεντονα πρέπει να ταιριάζουν με τις διαστάσεις της κουβέρτας αλλιώς...δεν μπορω εγω με χαλάει.... Laughing

Αυτο έλεγα όταν σιδερωνα..10 μωρά κοιμιζω όχι ένα..η Μελίνα πήγε σε μεγάλο κρεβάτι 1,5 χρόνων ..καταλαβάινεις όλα καινούρια!



μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χα σας φαγαμε στην στροφη. 6,5 μηνων στο κρεβατακι μας. ασε πονεμενη ιστορια αλλα μας βγηκε σε καλο τελικα. καινουργια και εμενα, αλλα και τα 3 σετ ροζ....δεν πειραζει μωρε τωρα εχουμε 5 χιχιχχι
καληνυχτα κοριτσια! τα λεμε αυριο

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτά ςμεις για τη μισή νύχτα μιλάμε..η άλλη μισή ηταν στο βυζι και στο κρεβάτι μου!Αλλα άμα τη βολευε τη δικιά σου καλο ήταν..τώρα τα δευτέρα δεν τακοβω να επιλέγουν και για λόγους ασφαλείας.

Πολλή νυστα σήμερα!Καληνύχτα μαμακα μου!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα! Τι μου κάνετε; Εγώ από σεντονάκια έχω δύο σετάκια που μου τα έφερε η μαμά μου. Είναι σαν καινούρια και είναι αυτά που κοίμιζε η μαμά μου εμένα!!! Τα σχεδιάκια είναι λίγο αρχαία, αλλά είναι συγκινητικό! Θα της πάρουμε και κανα καινούριο βέβαια, αλλά θα περιμένουμε λίγο γιατί οι θείοι μας σεντονάκια θέλουν να μας πάρουν. Έρχονται κορίτσια........
Αναστασία μου τι κάνετε κορίτσι μου; Μας έλειψες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις