Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 37]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη εβδομαδα!
η φωτεινη γεννησε χθες, γενναει σημερα? αντε μανουλα και εσυ!!!!!
τελειωσα το σιδερο, Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 215994 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 215994
παρτυ θα κανω......
εχθες το βραδυ η ιωαννα μου ζητησε να στρωσω χαλι στο σαλονι γιατι κανει κρυο. και ελεγα να το καθυστερησω ακομα...μαλλον δεν θα της κανω το χατηρι. λεω να στρωσω 10/ νοεμβρη οποτε να ειναι καθαρο μεχρι τα χριστουγεννα. μετα βλεπουμε.....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια Very Happy φωτεινουλα αν γεννησες να σου ζησει Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 215994 αναστασια μου τι κανει ημπεμπουλα σου ελπιζω να καταφερεις να μπεις σημερα να μας πεις νεα!εγω σεντονακια εχω 2 ζευγαρια δε παιρνω ακομα αλλα περιμενω να δω τι δωρα θα μου φερουν.δημητρα και αθανασια καλημερα!!!!!χαλια υπνο εκανα παλι σημερα Crying or Very sad εχω και γιατρο το μεσημερι για να δουμε τι θα μας πει.φιλακια σε ολες!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα πρωινές μου φιλενάδες! Έχω να σιδερώσωωωωωωωωωωω κάτι μήνες!!! Ας ειν' καλά η πεθερούλα!!! Μαριλού μου θα δεις το μωράκι σου!!! Αχ! Όλα τέλεια θα είναι! Φωτεινούλα αν γέννησες να σου ζήσει!!! Άντε, θα διαβάζουμε ιστορίες τοκετών απο δω και πέρα!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου κοριτσια μου καλη εβδομαδα!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
εαν φωτεινουλα μου γεννησες ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΓΑΠΗ !!!!! ευουλα μου ευχομαι να ειναι ολα περαστικα και να σταματησει εδω το κακο τελος πια να ηρεμησετε και να περιμενετε το νινακι σας μην σε περνει απο κατω ο μπεμπης σε καταλαβαινει δεν θελει να εισαι στεναχωρημενη!!!!
κατα τα αλλα κοριτσια μου εμεις εδω ηρεμια οπως λεει και η αγαπημενη φιλη μου φεεεεεεεεεεεεεεεεταααααα χαχαχα τελειωνουν οι μερες παραμονεις στην αθηνα οποτε πρεπει να κανω και τα υπολοιπα πραγματακια που εχω περιμενω τον αντρα να τον χωσω πουθενα χαχαχα!!!οσο για το στρωσιμο και εγω σκεφτομαι μολις παω κατω να αρχιζουμε σιγα σιγα να οργανωνομαστε γιατι εχουμε και αλλες δουλιτσες!!!αααααααααααα κλεισαμε καροτσι κοριτσια απο ιντερνετ τελικα πολυ ομορφο και σε καλη τιμη http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=12-14-005&extLang= αυτο ειναι το περιμενουμε μεσα στην βδομαδα!!!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια.Έχει δροσίσει για τα καλά σήμερα...Μαριλού άντε θα δεις την μπέμπα σου σήμερα,να μπεις μετά να μας πεις νέα σου.Τι ώρα είναι το ραντεβού???Φωτεινούλα αν γέννησες να σου ζήσει το μωράκι... Αθανασία εγώ τα χαλιά θα τα στρώσω αύριο που θα έρθει κ ο καναπές γιατί θέλω πριν γεννήσω να είναι έτοιμο το σπίτι μου κ να μην είμαι στο μαιευτήριο κ να στέλνω άλλους να κάνουν τις δουλειές μου... Δήμητρα κ εγώ τα 2 σετ σεντονάκια που έχω ήταν από αυτά που έστρωνε η μαμά μου σε μενα αλλά είναι σαν καινούρια και τα βρίσκω πολύ συγκινητικό να τα βάλω να κοιμάται και η δικιά μου κόρη εκεί!!!Ζωούλα πολύ όμορφο το καρότσι που διαλέξατε,έτσι περίπου είναι αυτό που πήραμε κ εμείς...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια.Έχει δροσίσει για τα καλά σήμερα...Μαριλού άντε θα δεις την μπέμπα σου σήμερα,να μπεις μετά να μας πεις νέα σου.Τι ώρα είναι το ραντεβού???Φωτεινούλα αν γέννησες να σου ζήσει το μωράκι... Αθανασία εγώ τα χαλιά θα τα στρώσω αύριο που θα έρθει κ ο καναπές γιατί θέλω πριν γεννήσω να είναι έτοιμο το σπίτι μου κ να μην είμαι στο μαιευτήριο κ να στέλνω άλλους να κάνουν τις δουλειές μου... Δήμητρα κ εγώ τα 2 σετ σεντονάκια που έχω ήταν από αυτά που έστρωνε η μαμά μου σε μενα αλλά είναι σαν καινούρια και τα βρίσκω πολύ συγκινητικό να τα βάλω να κοιμάται και η δικιά μου κόρη εκεί!!!Ζωούλα πολύ όμορφο το καρότσι που διαλέξατε,έτσι περίπου είναι αυτό που πήραμε κ εμείς...

τελειααααα καλες μας βολτες λοιπον!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy να το χαρουμε και εμεις αλλα και τα μπεμπακια μας!!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ανυπομονώ να έρθει ο καιρός που θα το κυκλοφορήσουμε!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Ανυπομονώ να έρθει ο καιρός που θα το κυκλοφορήσουμε!!!

και εγωωωωω Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 και θα ειμαστε περηφανες μαμαδες!!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
διαβάζω και δεν τελειώνουν τα νέα σας!!
μεγιά σε όσες κάνατε αγορές και καλές βόλτες με τα μωράκια..
εγώ εξακολουθώ να μην έχω αγοράσει τίποτα και να μην έχω κάνει τίποτα!!
σήμερα έχω γιατρό το απόγευμα να δω επιτέλους αν θα μου επιτρέψει να βγω καμιά βόλτα γιατί στο τέλος θα έρθει ο μπέμπης και δε θα έχω τίίίίποτα...
εύη περαστικά στον άντρα σου, για πόσο καιρό θα το έχει στο γύψο?? όταν γεννηθεί το μωράκι θα είναι δύσκολο γιατί δε θα μπορέι να σε βοηθήσει, αλλά τι να κάνεις??ζήτα βοήθεια από όπου μπορείς εκτός από την πεθερά σου!!

να σας ρωτήσω εγκυούλες, την ώρα του τοκετού ποιος θα είναι μαζί σας?? το έχετε συζητήσει?? εμένα θέλει να είναι ο άντρας μου και να κόψει και τον ομφάλιο λώρο..

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:διαβάζω και δεν τελειώνουν τα νέα σας!!
μεγιά σε όσες κάνατε αγορές και καλές βόλτες με τα μωράκια..
εγώ εξακολουθώ να μην έχω αγοράσει τίποτα και να μην έχω κάνει τίποτα!!
σήμερα έχω γιατρό το απόγευμα να δω επιτέλους αν θα μου επιτρέψει να βγω καμιά βόλτα γιατί στο τέλος θα έρθει ο μπέμπης και δε θα έχω τίίίίποτα...
εύη περαστικά στον άντρα σου, για πόσο καιρό θα το έχει στο γύψο?? όταν γεννηθεί το μωράκι θα είναι δύσκολο γιατί δε θα μπορέι να σε βοηθήσει, αλλά τι να κάνεις??ζήτα βοήθεια από όπου μπορείς εκτός από την πεθερά σου!!

να σας ρωτήσω εγκυούλες, την ώρα του τοκετού ποιος θα είναι μαζί σας?? το έχετε συζητήσει?? εμένα θέλει να είναι ο άντρας μου και να κόψει και τον ομφάλιο λώρο..

καλημερα!!!αντε αντε να δεις το μπεμπακι σου σημερα τι τυχερη...!!εμενα κανεις χαχα μονη μου ο αντρας μου το ξεκαθαρισε δεν προκειται να μπει μεσα ....δεν ξερω εαν ειναι καλο η κακο αλλα οπως ειπε και ο αδερφος μου ειναι μια στιγμη δικια μου και τις μπεμπας μου!!! Very Happy

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμένα ο άντρας μου θα είναι μέσα, εγώ ήθελα να είμαι μόνη αλλά το θέλει πάρα πολύ κ δεν μου πάει καρδιά να του το στερήσω!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!Η ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ 3180 ΧΤΕΣ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΛΙΓΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΚΟΜΑ!!!!!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 446177 Ηρ8ε και το δεύτερο ρε κορίτσια,άντε και στα δικά μας σιγά σιγά!Ποια έχει σειρά τώρα;Νομίζω το Τζενάκι,ε;Πάω να κάνω καφέ και πρωινό και επιστρέφω!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μας ζησει και το 2 μωρακι της ομαδουλας...να ειναι γερο και καλοτυχο φωτεινουλα μου να σας ζησειιιιι Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχου ήρθε κ το δεύτερο μωρακι... Ευτυχισμένο κ καλοτυχο να ειναι!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζωούλα με γεια το καρότσι!Και σε μας θα έρθει την Τετάρτη, αλλά το κλείσαμε από μαγαζί εδώ.Στο άμαζον είχε παρα πολλά φτηνά , αλλά εγώ ήθελα να τα δω και από κοντά πριν το πάρω και καταλήξαμε έτσι.Το κρεβατάκι με χαλάει λίγο που πήραμε γιατί νόμιζα είναι ελληνικής κατασκευής και τελικά είναι κινέζικο αλλά πληρεί τα πρότυπα και έχει πιστοποίηση.Τουλάχιστον το στρώμα είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί.Ακόμα προίκα και σεντόνια και λευκά είδη γενικά δεν πήρα τίποτα.Είπε και η μαμά μου μόλις έρθει το κρεβάτι θα το μετρήσει και θα μου ράψει σετάκια,γιατί είχε καβάτζα ένα τόπι ύφασμα άριστης ποιότητας και το φύλαγε. Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Άμα εξαιρέσουμε τα νέα της Φωτεινής που με κάνανε και τσίριζα χτες, γενικά οι ορμόνες μου δεν είναι στα καλύτερά τους!θέλω να γεννήσω,κουράστηκα! Crying or Very sad

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινή να σου ζήσει η μπεμπούλα. Γερή και καλότυχη, να τη δείτε όπως επιθυμείτε.
Επόμενη είναι η Μαρία από κρήτη και μετά ακολουθώ, σύμφωνα πάντα με τα τικεράκια και όχι με το τι θέλουν τα μωράκια μας.
Πήγα και οφθαλμίατρο, όλα καλά, πάμε φυσιολογικά και βλέπουμε. Αύριο ντοκ και μένει γενική καθαριότητα και χαλιά.
Έκανα και εξουσιοδότηση στην κουνιάδα μου για ικα και δουλειά, θα κάνω και στον άντρα μου. Κάτι πλυντήρια με πάντα, καλαθούνα κλπ γίνονται και όσο θα είμαι κλινική, ας είναι καλά το στεγνωτήριο.
Από σεντόνια έχω 2 σετ αλλά χρησιμοποίησα μόνο τα κατωσέντονα με το λάστιχο και σε έκτακτη περίπτωση έβαζα και κάτι άλλα που είχα, και το δικό μου το παιδικό και ας είχε μια ιδέα ροζ. Πάλι τα ίδια θα έχω, δεν αγοράζω τίποτα.
Εύη κάλλιο αργά : περαστικά σας και υπομονή με την πεθερά.
Πάω για σιέστα, 3 κ 15 έρχεται ο μικρός από παιδικό. Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 215994

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλή ξεκούραση!Εγώ θα ξαπλώσω σε λίγο γιατί περιμένω την Γενική Ταχυδρομική να μου φέρει τις πάνες.Μόνο τα δικά μου ρούχα έβαλα πλυντήριο γιατί σήμερα θα κάνω τη βαλίτσα για την κλινική.Η Φωτεινή μου είπε ότι τη μικρή την έχουνε στη μονάδα και θα τη φέρουνε αύριο,προληπτικά,γιατί ζορίστηκε λίγο στην γέννα.Αχ αμήν και πότε θα σφίξουμε και μεις στην αγκαλιά μας τα μωρουδέλια!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα σκάσω,θέλω και εγώ!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 567772

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια να ρωτήσω,προίκα μωρού από πού πήρατε και πόσο περίπου σας κόστισε;Γιατί ψάχνω τώρα και βλέπω διάφορες τιμές και πολύ ποικιλία!Και μπερδεύομαι!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Christina_Kandi έγραψε:Ζωούλα με γεια το καρότσι!Και σε μας θα έρθει την Τετάρτη, αλλά το κλείσαμε από μαγαζί εδώ.Στο άμαζον είχε παρα πολλά φτηνά , αλλά εγώ ήθελα να τα δω και από κοντά πριν το πάρω και καταλήξαμε έτσι.Το κρεβατάκι με χαλάει λίγο που πήραμε γιατί νόμιζα είναι ελληνικής κατασκευής και τελικά είναι κινέζικο αλλά πληρεί τα πρότυπα και έχει πιστοποίηση.Τουλάχιστον το στρώμα είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί.Ακόμα προίκα και σεντόνια και λευκά είδη γενικά δεν πήρα τίποτα.Είπε και η μαμά μου μόλις έρθει το κρεβάτι θα το μετρήσει και θα μου ράψει σετάκια,γιατί είχε καβάτζα ένα τόπι ύφασμα άριστης ποιότητας και το φύλαγε. Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 328109 Άμα εξαιρέσουμε τα νέα της Φωτεινής που με κάνανε και τσίριζα χτες, γενικά οι ορμόνες μου δεν είναι στα καλύτερά τους!θέλω να γεννήσω,κουράστηκα! Crying or Very sad

ευχαριστουμεεεε πολυυυυυυ και εμεις αυτη τις αποψεις ειμασταν καλυτερα απο κοντα να το δουμε αλλα με αυτο το καροτσι μας εκανε κλικ υπαρχει το μαγαζι ειναι θεσσαλονικη βεβαια ...μας ειπε κιολας η κοπελα οτι θα μας βοηθησει με ολα μολις το παραλαβουμε να την παρουμε τηλ ....το περιμενω πως και πως να δω..μολις κατεβω πυργο εχωωωωω και εγω δουλιτσες να κανω πληντυριακια σιγουραααααα αχχχχ !!!πιστευω να τα προλαβω ..... Embarassed Embarassed Embarassed

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάρες!!!

Φωτεινή, να ζήσει η μπεμπούλα και να είναι καλότυχη!!

Αναστασία μην στενοχωριέσαι, ονειρέψου τις στιγμές που έρχονται που θα την έχεις εκεί να την καμαρώνεις!!

Άντε, δύο στα δύο κοριτσάκια, να δούμε το πρώτο αγοράκι πότε θα σκάσει!!

Εύη, υπομονή, μια κούραση παραπάνω θα έχεις, αλλά όπου νάναι θα έχεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου κι αυτό είναι.... αξία ανεκτίμητη!!!

Τη βόλτα των Αθηναίων εγώ δεν την πήρα χαμπάρι (γιατί δεν μπαίνω και κάθε μέρα), αλλά γέλασα πολύ με τα "δρώμενα". Πρέπει να είχατε πολύ πλάκα, άντε και στα επόμενα.

Για τον ύπνο και τα διάφορα που λέτε, εγώ τον πρώτο καιρό θα τον έχω σε μια καλαθούνα δίπλα μου (που μου δάνεισε η κουμπάρα μου). Οταν αρχίσει να στριμώχνεται, φαντάζομαι σε κανα δίμηνο, θα το πάω στο δωμάτιό του και στην κούνια του. Κούνια στο δικό μας δωμάτιο δε χωράει και να ήθελα, αλλά δε θέλω κιόλας να το έχω μαζί μου για τόσο πολύ καιρό.

Σεντονάκια μικρά για την καλαθούνα είπα και μου έστειλε η νύφη μου (μην πάω και αγοράζω τώρα κάτι που θα κρατήσει δυο μήνες...) και όσο για σεντονάκια για την κούνια δεν έχω ασχοληθεί. Καταρχήν αργεί, αφού δε θα το πάω κατευθείαν στην κούνια του, κατα δεύτερο ήδη μου έχουν πει οτι μου ράβουν η πεθερά μου και μια θεία μου, και επίσης θα περιμένω να δω και τι δώρα θα μου κάνουν, οπότε δεν αγχώνομαι.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έκλεισα μάρσιπο 50 ευρώ
http://www.babywearing.gr/Shopping/images/ringsling/1936_sling.JPG
Αύριο στέλνω τα χρήματα, Πέμπτη θα'ναι εδώ.
Ήρθαν και δείγματα από πάνες chicco και sudocrem.
Από πρενατάλ όποια θέλει να ψωνίσει μέχρι την Τετάρτη έχει επιστροφή 20% σε δωροεπιταγή αλλά πρέπει να κάνετε like στο facebook και να ζητήσετε το κουπόνι, να το εκτυπώσετε απ'το μέιλ σας και να έχετε κάρτα πρενατάλ. Εγώ θα πάω σήμερα να πάρω ένα μουσικοκάτι που δένεται στην κούνια και έχει μουσική και υποδοχή mp3/usb κάτι τέτοιο. Αρχικά είπα να πάρω μόμπιλε με μπαταρίες αλλά αυτό μου άρεσε περισσότερο. Είχα κουρδιστό στον μεγάλο αλλά στα 2 λεπτά σταματούσε, ούτε για κατούρημα δεν προλάβαινα να πάω.
Πάλι γουρούνιασα pig πριν 3,5 ώρες και ακόμα να χωνέψω. Ας φτιάξω κάνα κέικ να περάσει η ώρα, ο μικρός είναι στην πεθερά.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινούλα να σας ζήσει!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 215994 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 215994 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 215994 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 136747 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 136747 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 136747 Καλή λοχεία! Να είναι γερό και τυχερό το κοριτσάκι σας!!! Γιούπι!!!!!!!!!!!!! Έρχονται τα μωράκια μας!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 429657 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 429657 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 429657 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 386913 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 386913

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χριστίνα που πήρες καλό στρώμα, εννοείς αυτό με τα ανεξάρτητα ελατήρια που λένε?

Εμείς πιθανόν την κούνια να την πάρουμε απο μια φίλη (που τώρα θα βγάλει το γιο της απο κει να τον βάλει σε κανονικό παιδικό κρεβάτι), οπότε θα ψάξω για καλό στρώμα και για σιφονιέρα-αλλαξιέρα.

Το σκέφτομαι για την κούνια, θα μου άρεσε να τα πάρω όλα καινούρια-σετ κλπ. αλλά όπου το έχω συζητήσει μου λένε οτι καλύτερα να μην πετάξω λεφτά, και ειδικά τέτοιες εποχές που είναι όλα ζόρικα, αφού έχω εναλλακτική (να δανειστώ της φίλης μου). Και καλύτερα όταν πάει το παιδί στα τρία, να διαθέσω τότε μια και καλή να του πάρω κανονικό κρεβατάκι.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο με τα ανεξάρτητα ελλατηρια ειναι το καλο στρώμα που εννοούν, τουλάχιστον εμένα αυτο μου πρότειναν σε όλα τα καταστήματα ...

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσουδια γεια σας!

Φωτεινη να σας ζησει!να την καμαρωσεις οπως πραγματικα θελεις και εννοειται να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!!!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 50580

ευη περαστικα!Και υπομονη!
εγω επιτελους τελειωσα με τα ρουχα!εκανα και της μπεμπουλας αλλα και τα δικα μας!τωρα μου εμειναν τα παπουτσια.Η βαλιτσα ειναι σχεδον ετοιμη απο τα ρουχα εμεινε μονο αγορασω ζωνη και κατι ψιλα απο καλλυντικα.

Τωρα αγορασα 4 σετ σεντονακια και νομιζω ειναι καλα.Στον γιο μου εκανα την μεγαλη υπερβολη σε ολα.
Εγω αρχικα θα την βαλω στο λικνο( θα μου το δανεισει μια κοπελα , που μου το ειχε δανεισει και την προηγουμενη φορα) Και μετα στο κρεβατακι της.
Αυτο με τα χαλια πρωτη φορα το ακουω.Ασε που νομιζω πρακτικα δεν γινεται.Εχω και ενα παιδακι 2 χρονων που καθεται συνεχεια κατω και παιζει.Να το παγωσω?Εδω λεω να παρω κι αλλα, για να στρωσω οπου υπαρχει κενο γιατι τουλαχιστον περσυ, οπου δεν υπηρε χαλι, εκει πηγαινε και καθοτανε.Εννοειται απλα πως δεν παταμε με τα παπουτσια.

ψωνισαμε και για το παρτυ.Γεμισαμε macqueen πια!Παρηγγειλα και την τουρτα και τωρα εμειναν τα τροφιμα.
θα κανω πιτσακι φατσουλα, τυροπιτακια,λουκανοπιτακια,ζαμπονοκασεροπιτακια,σουβλακι με κεφτεδακι και πατατουλα φατσουλα,club ,σου αλμυρα.Καλα δεν ειναι?Ειναι λιγα για μπουφε?

Η πεθερα εταξε βοηθεια!Αντε να δουμε!

Ειχα μερες να μπω, και ειναι πολλα τα νεα μου.Χθες πηγα σε μια βαφτιση και μετα ειχαν τραπεζι με μουσικη.Και ναι η ατραξιον της ημερας χορεψε κιολας! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 29 604962 Εμενα εννοω!Ναι,ναι χορεψα και το ευχαριστηθηκα!Το μισο μαγαζι κοιτουσε εμενα με το στομα ανοιχτο affraid !χαχαχα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις