Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
235 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 235 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 37]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι συγγνώμη για το καντήλι αλλά μπήκα για να σας κάνω πλάκα και ομολογώ πως έπαθα ένα σοκ.
δεν την ξέρω την κοπέλα καμιά σας δεν ξέρω αλλά της μιλάω τόσους μήνες ειλικρινά τα έχασα ακόμα τρέμω.
νόμιζα πως όλα πήγαιναν καλά. τι να πω....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξέρω τι να πω πραγματικά έχω σοκαριστεί σας φιλώ όλες. Καληνύχτα

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπου ,
είναι τραγικό αυτό που έγινε.
Είναι η ώρα να κλάψετε αλλά η ζωή συνεχίζεται με τους δικούς της όρους και κανόνες.
Η τραγωδία θα γίνει ανάμνηση και η συνέχιση της προσπάθειας σας θα σηματοδοτήσει μία νέα πορεία και σίγουρα ένα μωρό γερό στα χέρια σας.
Θα δώσετε τη μάχη πρώτα με τον εαυτό σας και μετά με τη ζωή όπως κάνουμε όλοι μας.
Δεν υπάρχουν άλλα λόγια παρηγοριάς παρά μόνο σιωπή.
Αν δεν το περάσει κανείς αυτό που περνάτε εσείς δεν μπορεί να καταλάβει όπως εσείς ,πως αισθάνεστε .
Όλοι στεναχωριόμαστε πολύ,πίστεψε με.
Όλοι ή κάποιοι θα σου πουν όπως εγώ λόγια παρηγοριάς .
Σημασία έχει πως θα διαχειριστείτε εσείς αυτή τη κρίση ,η οικογένεια σας και φυσικά μπείτε ξανά στη πρίζα να γεμίσετε μπαταρίες για μια νέα πορεία.

Δεν σας ξέρουμε,το είπα στη γυναίκα μου και έπαθε σοκ.
Περιμένουμε δίδυμα το Νοέμβριο και καταλαβαίνεις τι έπαθε η γυναίκα μου όταν της το είπα ψυχρά όταν το διάβασα.

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ,ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΑΝ ΓΕΓΟΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ.
Η ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ.

[u]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια. χαλια υπνο αποψε...
να χαιρομαστε του δημητρηδες και τις δημητρουλες.να ειναι πολυχρονοι!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας! Μετά από μια χτεσινή χάλια μέρα και τα νεύρα μου τσατάλια, διαβάζω τώρα αυτό... Προφανώς αυτά που μου συνέβησαν χτες ήταν ένα τίποτα...

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Αναστασία μου λυπάμαι τόσο πολύ... Πάρε το χρόνο σου! Κουράγιο... Μακάρι να έβρισκες ένα τρόπο να απαλύνεις τον πόνο σου... Έχεις την αγάπη μας...
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά στη Δημητρούλα μας...!!! Και γενικότερα στους εορτάζοντες...!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα..
Δεν Ξέρω αν η Αναστασία θα μας ξαναδιαβασει ποτέ..ελπίζω κάποια στιγμή να βρει το κουραγιο..πέρασε τόσα πολλα απο την αρχη της εγκυμοσύνης τόσα αγχη γίαυτο το μωρο και τωρα συνεβη αυτο.Ευχομαι τα καλύτερα ,να βρει δύναμη να το δεχτεί.Λυπηθηκα παρα πολυ. Crying or Very sad κρίμα..

Δήμητρα Χρόνια πολλά,
Χρόνια πολλα σε όσους γιορτάζουν οι ίδιοι και τα δικα τους πρόσωπα.
Χρόνια πολλα στην Θεσσαλονικη μας για τα 100 χρόνια απελευθέρωσης .Εμείς έχουμε αργία κάθε 26/10.

Ευχομαι να είμαστε όλοι καλα..

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δημητρουλα μου πολυχρονη! θελουμε γλυκο, θελουμε γλυκο και οχι εικονικο ε. κανονικο.
να εισαι παντα ευτυχισμενη με τον ψηλεα σου και την τοσοδουλα σας!!!!!
παντα γελιο στην ζωη σου κοριτσακι και ψυχραιμα ε....

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχές σας! Να είστε όλες καλά και με το καλό να φέρουμε τα παιδάκια μας γερά στις αγκαλίτσες μας...

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασία,

δεν έχω λόγια για αυτό που σας συνέβη.
Ο χρόνος είναι ο μοναδικός γιατρός για να σας απαλύνει. Είναι δύσκολο το ξέρω, το έζησα κατα μια έννοια, αλλά μην το βάλεις κάτω.
Η ζωή είναι μπροστά σας και οι όμορφες στιγμές σας περιμένουν.
Να είστε ενωμένοι και δυνατοί.

Μια προσευχή για το αγγελούδι σου και από μένα.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.χρονια πολλα σε δημητρες και δημητρηδες.

αναστασια συλλυπητηρια για την απωλεια.ευχομαι συντομα ενα αλλο μωρακι να ερθει στην αγκαλια σας και να ειναι γερο και δυνατο.

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δημητρα χρονια πολλα! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 36 315810


Σημερα κι εμεις γιορταζουμε!Γιορταζει ο αγγελος μου!!!!!!
Χρονια πολλα μωρο μου!!!!!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στελα να χαιρεσαι τον πριγκηπα σου!
να τον βλεπεις μονο γελαστο κοριτσακι μου!

μαριανα ναι εσυ μπορεις να προσεγγισεις πιο πολυ απο εμας τον πονο της αναστασιας. αχ κοριτσακια σας ευχομαι συντομα να τα θυμαστε-γιατι φανταζομαι οτι ποτε δεν ξεχνιεται κατι τετοιο- σαν μια μακρυνη αναμνηση χωρις πολυ πονο. η αγκαλια σας να γεμισει γρηγορα απο ενα αλλο παιδακι, μια ευτυχια στην ζωη σας.

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου καλημέρα!Να χαιρόμαστε την Δημητρούλα,υγεία πάνω απ'όλα και όλα τ άλλα είναι ασήμαντα.Διάβασα τα νέα της Αναστασίας και μου ήρθε κεραμίδα.Στεναχώρια μεγάλη ρε κορίτσια,αδικία,αδικία,αδικία!!!!!!!!!Τώρα στέλνω και στη Φωτεινή να δω τι κάνει αν και με ενημερώνει σχεδόν κάθε μέρα και προς το παρόν είναι όλα καλά.Δε θα της πω τίποτα για την Αναστασία μας.Μακάρι να μην γίνει άλλο κακό εδώ μέσα.Τη φωτό της μικρής θα την ανεβάσω μόλις μπω από τον δικό μου υπολογιστή,να την δείτε να ομορφύνει λίγο η ατμόσφαιρα εδώ. Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 36 534787

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας! Στέλλα μου να τον δεις όπως αγαπάς! Να τον χαίρεσαι και χρόνια του πολλά! Χριστίνα να στείλεις κι από εμάς φιλιά στην Φωτεινούλα!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρουλα πολύχρονη ,να χαίρεσαι τ όνομα σου κ με το καλο να έρθει το μωρακι σας.... Στέλλα κ εσυ να χαίρεσαι τον κουκλο σου κ να τον βλέπεις πάντα ευτυχισμένο ....Κ σε εμάς στο χωριό μας ειναι σήμερα μεγάλη γιορτή κ αργία γιατι ειναι ο Αγ . Δημήτριος ο πολυουχος μας ....Αναστασία μου δεν έχω λόγια να πω για το μωρακι σου γιατι ξέρω ότι κ αν λέμε εμείς εδω τίποτα δεν θα σου απαλύνει τον πόνο απλα σου εύχομαι καλη δύναμη απο εδω κ πέρα για να καταφέρεις να αντεξεις αυτο το χαμό... Λυπάμαι πολυ.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα χριστινα βαλε την φωτο γιατι ειναι βαρυ και ασηκωτο το κλιμα σημερα εδω.-δικαιολογημενα φυσικα. -
τα φιλια μας στην φωτεινη. οχι μην της πεις κατι τωρα.αστην να παει σπιτακι της και μετα

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι έγινε ρε παιδιά?

Μπήκα τώρα και έχω ανατριχιάσει ολόκληρη... Κι εγώ νόμιζα οτι η Αναστασία δεν επικοινωνεί αυτές τις μέρες γιατί είναι με την μπέμπα της στο σπίτι.. Δεν το πιστεύω.. Τι να πω κουράγιο? υπομονή? ότι και να πω ακούγεται τόσο λίγο.

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και στους δικούς σας ανθρώπους και μακάρι απο δω και πέρα να πάνε όλα καλά για ΟΛΕΣ μας.
Δεν έχω όρεξη να πω τίποτε άλλο.

Φιλιά

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασία μου έχουμε μοιραστεί τόσες πολλές στιγμές εδώ μέσα από την αρχή της εγκυμοσύνης μας που πραγματικά αυτή τη στιγμή έχω παγώσει...
δε θα σου πω λόγια παρηγοριάς γιατί απλά δε θα βοηθήσουν...λυπάμαι όσο δε μπορείς να φανταστείς..
μόνο ο χρόνος θα σε βοηθήσει, όπως με βοήθησε κι εμένα όταν έχασα το πρώτο μου μωράκι...δε συγκρίνεται βέβαια με τη δικιά σου περίπτωση αλλά κατά κάποιο τρόπο μπορώ να σε νιώσω..εύχομαι ο Θεός να είναι μαζί σας και να σας δίνει κουράγιο!!

γι'αυτό λέω πάντα κορίτσια ότι μέχρι να τα πάρουμε στην αγκαλιά και στο σπίτι μας δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να συμβεί..

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρόνια πολλά σε όλους, Δήμητρα, Στέλλα στο παλλικαράκι σου, Χριστίνα αν θυμάμαι καλά τον άντρα σου και όλους τους δικούς σας.
Και γω διάβασα τα δυσάρεστα χθες αλλά μούδιασα και δεν είχα κουράγιο ούτε να απαντήσω. Αν και δε νομίζω να μας διαβάζει η Αναστασία εύχομαι γρήγορα να αποκτήσει ένα γερό μωράκι και να απαλύνει κάπως τον πόνο της. Δε μπορώ να σκεφτώ μεγαλύτερο πόνο. Δύναμη κ κουράγιο...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια το ξέρω ότι η ζωή συνεχίζεται αλλά γιατί έχω παγώσει τόσο πολύ με αυτά τα νέα??
νομίζω ότι δεν έχω κουράγιο να γράφω πλέον μηνύματα...πραγματικά δεθήκαμε πολύ χωρίς καν να γνωριζόμαστε...
δεν ξέρω τι να πω, δεν περίμενα ποτέ να ακούσω κάτι τέτοιο , όλα πήγαιναν καλά και η μικρή ανέπνεε και μόνη της!
άλλα μωρά γεννιούνται από τις 26 ή 28 εβδομάδες και είναι όλα μια χαρά... τι έγινε?? μόνο αυτοί ξέρουν...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη μου ετσι νιωθω κι εγω.μια βαθυτατη θλιψη.μου λειπει ηδη κι η αναστασια σαν φιλη.δεν ειμαστε μονο εγκυος,ειμαστε κ γυναικες κ ανθρωποι.παγωσαμε.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια..

ενα μούδιασμα σήμερα!!
Πώς είναι οι κοιλίτσες σας???

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα..

ηθελα κι εγω να πω αλλη μια φορα ποσο μεγαλος ειναι ο πονος μιας μητερας να χανει το παιδι της..δεν υπαρχει χειροτερος και δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας...
Συνεβη κι αυτο μεσα σε μια ομαδα κοριτσιων που ολες επιθυμουμε να φερουμε γερα μωρακια και να τα μεγαλωσουμε με αγαπη!
Ειναι σκληρη η πραγματικοτητα ομως και μας λυπει αλλα και ο χρονος ο καλυτερος γιατρος.
Εγω χαιρομαι που ειμαι σάυτην την ομαδα ,θα συνεχισω να γραφω οσο κι αν με λυπουν τα κακα..δυστυχως ειναι μεσα στη ζωη κι αυτα.Νομιζω ομως πως τα ευχαριστα εχουν θεση απο εδω και περα..καθε βδομαδα θα ερχονται τα νεα μωρακια..θα βαζουμε φωτογραφιες ,θα συγκινουμαστε και θα χαιρομαστε.
Οσο και αν στεναχωρεθηκαμε πρεπει να σκεφτουμε θετικα και να προχωρησουμε για τα μωρακια που εχουμε στις κοιλιτσες μας.
Προτεινω αν θελετε να ανοιξουμε πριν τις 50 σελιδες το νουμερο 10 παρόλο που ειχαμε και ευχαριστα στο 9.Εχουμε ενα ακομα μωρακι στην παρεα.
Ολα θα πανε καλα..
Αν αφηναν οι ανθρωποι οσα ασχημα συνεβησαν σε ολη την ιστορια του ανθρωπου να τον επιρρεαζουν αρνητικα δεν θα προχωρουσε η ανθρωποτητα..Αισιοδοξες κανετε ονειρα και σχεδια με τα μωρακια σας..
Ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει ..δεν ειναι ομως ζωη να ζεις με αυτο το φοβο!

Συγνωμη που με επιασε το φιλοσοφικο και το υπαρξιακο και σας ζαλισα..το εχει η μερα...

Κι εγω σας αγαπαω ,ειστε η καθημερινη μου παρεουλα!

Φιλακια!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamameli έγραψε:καλησπερα..

ηθελα κι εγω να πω αλλη μια φορα ποσο μεγαλος ειναι ο πονος μιας μητερας να χανει το παιδι της..δεν υπαρχει χειροτερος και δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας...
Συνεβη κι αυτο μεσα σε μια ομαδα κοριτσιων που ολες επιθυμουμε να φερουμε γερα μωρακια και να τα μεγαλωσουμε με αγαπη!
Ειναι σκληρη η πραγματικοτητα ομως και μας λυπει αλλα και ο χρονος ο καλυτερος γιατρος.
Εγω χαιρομαι που ειμαι σάυτην την ομαδα ,θα συνεχισω να γραφω οσο κι αν με λυπουν τα κακα..δυστυχως ειναι μεσα στη ζωη κι αυτα.Νομιζω ομως πως τα ευχαριστα εχουν θεση απο εδω και περα..καθε βδομαδα θα ερχονται τα νεα μωρακια..θα βαζουμε φωτογραφιες ,θα συγκινουμαστε και θα χαιρομαστε.
Οσο και αν στεναχωρεθηκαμε πρεπει να σκεφτουμε θετικα και να προχωρησουμε για τα μωρακια που εχουμε στις κοιλιτσες μας.
Προτεινω αν θελετε να ανοιξουμε πριν τις 50 σελιδες το νουμερο 10 παρόλο που ειχαμε και ευχαριστα στο 9.Εχουμε ενα ακομα μωρακι στην παρεα.
Ολα θα πανε καλα..
Αν αφηναν οι ανθρωποι οσα ασχημα συνεβησαν σε ολη την ιστορια του ανθρωπου να τον επιρρεαζουν αρνητικα δεν θα προχωρουσε η ανθρωποτητα..Αισιοδοξες κανετε ονειρα και σχεδια με τα μωρακια σας..
Ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει ..δεν ειναι ομως ζωη να ζεις με αυτο το φοβο!

Συγνωμη που με επιασε το φιλοσοφικο και το υπαρξιακο και σας ζαλισα..το εχει η μερα...

Κι εγω σας αγαπαω ,ειστε η καθημερινη μου παρεουλα!

Φιλακια!

Θεωρώ πως ειναι ιδιαίτερα όμορφο που γυναίκες (γνωστές πως συνήθως είναι σκύλες) έχουν βρεθεί σε μια ιντερνετική παρέα και θεωρούν η μία την άλλη ανθρωπό τους.
Εννοείται πως η ζωή συνεχίζεται απλά ήταν ξαφνικό.
Εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου η Αναστασία ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ να βρει δύναμη και να συνεχίσει. !!
Μαμαμέλι μου καλά τα είπες!!!

ΦΙΛΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις