Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
570 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 570 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 26]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panantonis έγραψε:Άντε πάλι !
Αν θεωρούσα ότι η άποψη μου είναι λάθος και όχι σωστή, απλά δεν θα την έγραφα. Δεν παύει όμως να είναι η άποψη μου και τη λέω όπως εσύ λες τη δική σου και όπως όλοι λένε τις δικές τους απόψεις.
Απλά εγώ, προκαλώ ,ΝΑΙ.
Σε αυτό συμφωνώ αλλά αν δεν προκαλέσω πως θα προβληματίσω όταν σχεδόν κανείς δεν το κάνει γιατί απλά λέει αυτά που οι άλλοι θέλουν να ακούν ;
ΕΔΩ ΣΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.


πως γνωρίζεις πίσω απο έναν υ/π τι θέλει ο άλλος να ακούσει χωρίς καν να βλέπεις τις εκφράσεις του προσώπου του ;

δεν σου έγραψα πουθενά αν είναι λάθος ή σωστές οι απόψεις σου απλά οτι δεν συμφωνώ. Το οτι δεν συμφωνώ όμως δεν σημαίνει οτι θεωρώ λάθος τις δικές σου απόψεις γιατί απλά ήμαστε δυο διαφορετικοί άνθρωποι με διαφορετικά πιστεύω και απλά θα συμφωνώ να λες της άποψή σου ελεύθερα και χωρίς υπονοούμενα κατωτερότητας και υποβιβασμού προς το άτομο σου.

Να προκαλείς αλλά με διαφορετική τακτική απο αυτή που έχεις ευθετίσει γιατί δεν είναι η καλύτερη και χάνεις πόντους.
Δεν έγραψα πουθενά να μην προκαλείς αλλά ίσα ίσα έγραψα οτι οι συζητήσεις είναι ποιο ενδιαφέρων όταν μιλάμε με ανθρώπους με διαφορετική άποψη..

και αναρωτιέμαι, πρέπει πάντα να προκαλούμε ;
αναρωτιέμαι για να μας δίνουν
σημασία ; να ακουστούμε ;
αν ακουγόμασταν χωρίς να προκαλούμε δεν θα ήταν ποιο έξυπνο ;


Δεν θα σου απαντήσω ξανά όχι γιατί δεν μπορώ - δεν θέλω αλλά γιατί καταχραστήκαμε το χώρο μιας κοπέλας και ας λέει οτι δεν την ενοχλεί.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Παρ Οκτ 26, 2012 11:37 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : δικαιούμαι και κανένα ορθογραφικό έτσι ;)

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Panantonis έγραψε:Α !!!!!!

ΚΑΛΑΑΑΑΑ ΚΡΑΣΙΑΑΑΑ !!!!

εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 585182

453Σημαντικό! . Σαβ Οκτ 27, 2012 12:09 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντωνη ειμαι κ γω μια απο τις γυναικες που πρωτα εμεινα εγκυος και μετα παντρευτηκα με πολιτικο.αλλα ηταν επιλογη μας,συζουσαμε καποιο καιρο,μετα αρραβωνιαστηκαμε και εμεινα εγκυος.θελαμε πολυ ενα μωρακι και σκεφτηκαμε γιατι να περιμενουμε για μετα τον γαμο?εξαλλου κανεις δεν ξερει ποτε και ποσο ευκολα θα μεινει εγκυος μια γυναικα.γιατι λοιπον να χανουμε χρονο απο την τοση ευτυχια?

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:αντωνη ειμαι κ γω μια απο τις γυναικες που πρωτα εμεινα εγκυος και μετα παντρευτηκα με πολιτικο.αλλα ηταν επιλογη μας,συζουσαμε καποιο καιρο,μετα αρραβωνιαστηκαμε και εμεινα εγκυος.θελαμε πολυ ενα μωρακι και σκεφτηκαμε γιατι να περιμενουμε για μετα τον γαμο?εξαλλου κανεις δεν ξερει ποτε και ποσο ευκολα θα μεινει εγκυος μια γυναικα.γιατι λοιπον να χανουμε χρονο απο την τοση ευτυχια?


γιατι πολυ απλα αυτη ειναι η λαθος σειρα!!!!!!πρεπει ολα να εχουν μια σειρα...τι και αν αυτο δημιουργησε μια ευτυχισμενη οικογενεια;;;σε παρακαλω...παρτο απο την αρχη...με την σειρα!!!! affraid affraid affraid

( και γω το ιδιο γλυκεια μου...με την λαθος σειρα το πηρα το θεμα αλλα μια χαρα μου βγηκε!!!)

455Σημαντικό! . Σαβ Οκτ 27, 2012 12:27 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα,το ξερω οτι το ιδανικο ειναι μετα τον γαμο να ερθει το παιδι,αλλα απο την αλλη δεν καταλαβαινω γιατι να ακολουθουμε αυτη την σειρα οταν ειμαστε απολυτα συνειδητοποιημενοι για το τι παμε να κανουμε.γιατι να περιμενουμε και να χανουμε πολυτιμο χρονο μεχρι τον γαμο οταν αυτος δεν μπορει να γινει αμεσα?και δεν μιλαω μονο για την αποψη που εχει ο αντωνης,πολλοι το πιστευουν αυτο.και η ξαδερφη μου που ανακοινωσα την εγκυμοσυνη μου ειπε οτι γιατι βιαστηκατε και δεν περιμενατε τον γαμο?μα και που ηξερα εγω ποτε θα μεινω εγκυος?μπορει να προσπαθουσαμε τοσο πολυ διαστημα που τελικα να εφτανε στον γαμο!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχω καραμπερδευτηει ποιος συμφωνει με ποιον, που και γιατι!! STOP IT!!! ENOUGH!! Καντησε αηδια my ντιαρς!! Και ας προσεχουμε πως εκφραζομαστε...ο καθενας εχει το δικαιωμα του λογου ακομα στο ιντερνετ πιστευω περισσοτερο...γτ στα ΜΜΕ..σε τρωνε ακλαφτο! Wink Smile χιχι! Αυτο που νομιζω τελικα ειναι οτι ο καθενας μας, εχει δεν εχει παιδια, και γνωριζοντας απο πρωτο χερι τις δυσκολιες του να κανεις παιδια, ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ 2 ΑΠΟΨΕΙΣ! Ναι, μεν να μην σκοτωσουμε μια αθωα ψυχουλα και η Ελενη θα κανει το πιο γενναιο πραγμα στη ζωη της, αλλα απο την αλλη και γιατι να το κανει οταν αυτο κυριως θα βλαψει το ιδιο της το παιδι, και φυσικα δε συζηταμε καν οτι θα παει τη δικη της ζωη πισω, αυτο το εχει διαγραψει και η ιδια απο τη στιγμη που πολυ ωριμα, αποφασισε να αναλαβει τις ευθυνες της για τη ωρα... .. Smile Συμφωνουμε βεβαια ΟΛΟΙ σεν ενα ΠΡΑΓΜΑ και καλο να μην το ξαναπουμε καταντησε ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ..οτι η Ελενη ξερει ΜΟΝΟ ποιες ειναι οι συνθηκες στις οποιες ζει και υπο ποιες συνθηκες θα το φερει στη κλπ κλπ.....!! ΑΥΤΗ ΞΕΡΕΙ και απλα θα μας το ανακοινωσει οταν ερθει η ωρα! Προτεινω λοιπον, και στον κ.Αντωνη, μιας εισεβαλλε στην παρεα..(ενας Αντρας ειναι ρε κοριτσια, καλε κρατηστε τον τι ειστε εσεις!??χαχαχα) Ειμαστε και μεις ομως...Αντωνακη τσαουσες...κανε κορη μετα σου λενε! Wink Προτεινω ο καθενας με τις εμπειριες του και τις ιδεες του να βοηθησουμε την Ελενιτσα πρακτικα, οπως μπορει ο καθενας, και περισσοτερο οσοι ζουνε στην Αθηνα, να τις προτεινουν ευκαιριες και λυσεις που θα πρεπει να αρπαξει γ να βοηθηθει...(οργανισμους, φορεις, επιδοματα,...κλπ) για την ΩΡΑ αυτο χρειαζεται και λιγο στηριξει παραπανω...Να πω οτι ειχε κατι δεδομενο απο αυτα που χρειαζεται θα βαδιζε πιο σιγουρα στα επομενα βηματα της...οπως π.χ. συγκαταβατικους γονεις με κατανοηση, εναν υποστηρικτικο αδερφο, κι ας μην ειχε συντροφο . Ή απο την αλλη αν ειχε εναν συντροφο μονο που θα τη βοηθουσε πρακτικα και θα ειχε και σκοπο να την παντρευτει....θα λεγαμε προχωρατε ρε παιδια, και ΙΣΩΣ στο κατω κατω ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΚΑΝ στον κοπο να ζητησει βοηθεια σε ενα φορουμ! Αλλα το παιδι (γτ παιδι ειναι και η ιδια στην ηλικια της, γ μενα τουλαχιστον) ΜΠΑΖΕΙ απο παντου! Γονεις που να τη στηριζουν 100% με κλειστα τα ματια ΔΕΝ εχει! Ο αδερφος θα ειναι ετοιμος να την φαει στη στροφη και ο δε συντροφος ειναι να τον κλαινε οι ρεγγες! Οποτε......ας παρουμε κι εμεις πραγματικα σοβαρα κ ας υποθει απο δω και περα οτιδηποτε που να εχει πραγματικα αξια και σημασια γ την ενδοιαφερομενη!

Καλη σας μερα, καλη μερα Ελενη και ενα ηρεμο και υγιες ΣΚ να εχουμε! εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 417472

http://www.sailormoon82@blogspot.com

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
LindakiS έγραψε:Εχω καραμπερδευτηει ποιος συμφωνει με ποιον, που και γιατι!! STOP IT!!! ENOUGH!! Καντησε αηδια my ντιαρς!! Και ας προσεχουμε πως εκφραζομαστε...ο καθενας εχει το δικαιωμα του λογου ακομα στο ιντερνετ πιστευω περισσοτερο...γτ στα ΜΜΕ..σε τρωνε ακλαφτο! Wink Smile χιχι! Αυτο που νομιζω τελικα ειναι οτι ο καθενας μας, εχει δεν εχει παιδια, και γνωριζοντας απο πρωτο χερι τις δυσκολιες του να κανεις παιδια, ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ 2 ΑΠΟΨΕΙΣ! Ναι, μεν να μην σκοτωσουμε μια αθωα ψυχουλα και η Ελενη θα κανει το πιο γενναιο πραγμα στη ζωη της, αλλα απο την αλλη και γιατι να το κανει οταν αυτο κυριως θα βλαψει το ιδιο της το παιδι, και φυσικα δε συζηταμε καν οτι θα παει τη δικη της ζωη πισω, αυτο το εχει διαγραψει και η ιδια απο τη στιγμη που πολυ ωριμα, αποφασισε να αναλαβει τις ευθυνες της για τη ωρα... .. Smile Συμφωνουμε βεβαια ΟΛΟΙ σεν ενα ΠΡΑΓΜΑ και καλο να μην το ξαναπουμε καταντησε ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ..οτι η Ελενη ξερει ΜΟΝΟ ποιες ειναι οι συνθηκες στις οποιες ζει και υπο ποιες συνθηκες θα το φερει στη κλπ κλπ.....!! ΑΥΤΗ ΞΕΡΕΙ και απλα θα μας το ανακοινωσει οταν ερθει η ωρα! Προτεινω λοιπον, και στον κ.Αντωνη, μιας εισεβαλλε στην παρεα..(ενας Αντρας ειναι ρε κοριτσια, καλε κρατηστε τον τι ειστε εσεις!??χαχαχα) Ειμαστε και μεις ομως...Αντωνακη τσαουσες...κανε κορη μετα σου λενε! Wink Προτεινω ο καθενας με τις εμπειριες του και τις ιδεες του να βοηθησουμε την Ελενιτσα πρακτικα, οπως μπορει ο καθενας, και περισσοτερο οσοι ζουνε στην Αθηνα, να τις προτεινουν ευκαιριες και λυσεις που θα πρεπει να αρπαξει γ να βοηθηθει...(οργανισμους, φορεις, επιδοματα,...κλπ) για την ΩΡΑ αυτο χρειαζεται και λιγο στηριξει παραπανω...Να πω οτι ειχε κατι δεδομενο απο αυτα που χρειαζεται θα βαδιζε πιο σιγουρα στα επομενα βηματα της...οπως π.χ. συγκαταβατικους γονεις με κατανοηση, εναν υποστηρικτικο αδερφο, κι ας μην ειχε συντροφο . Ή απο την αλλη αν ειχε εναν συντροφο μονο που θα τη βοηθουσε πρακτικα και θα ειχε και σκοπο να την παντρευτει....θα λεγαμε προχωρατε ρε παιδια, και ΙΣΩΣ στο κατω κατω ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΚΑΝ στον κοπο να ζητησει βοηθεια σε ενα φορουμ! Αλλα το παιδι (γτ παιδι ειναι και η ιδια στην ηλικια της, γ μενα τουλαχιστον) ΜΠΑΖΕΙ απο παντου! Γονεις που να τη στηριζουν 100% με κλειστα τα ματια ΔΕΝ εχει! Ο αδερφος θα ειναι ετοιμος να την φαει στη στροφη και ο δε συντροφος ειναι να τον κλαινε οι ρεγγες! Οποτε......ας παρουμε κι εμεις πραγματικα σοβαρα κ ας υποθει απο δω και περα οτιδηποτε που να εχει πραγματικα αξια και σημασια γ την ενδοιαφερομενη!

Καλη σας μερα, καλη μερα Ελενη και ενα ηρεμο και υγιες ΣΚ να εχουμε! εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 417472

συμφωνω σε ολα αλλα δεν δεχομαι κανεναν να μπαινει και να χαρακτηριζει κατινα ή κουτσομπολα ή ψευτοπροοδευτικη ή ολα τα υπολοιπα ωραια που υποθηκαν, καθε κοπελα που με τον τροπο της προσπαθει να δωσει συμβουλες στο συγκεκρημενο θεμα...ο καθενας εχει την αποψη του...ας σεβαστουμε ο ενας τον αλλον.φυσιικα και μπορουμε να διαφωνησουμε με κατι,χωρις ομως χαρακτηρισμους και προσβολες...

458Σημαντικό! . Σαβ Οκτ 27, 2012 1:53 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συνηθως σε ενα θεμα γινεται αυτο και ειναι και φυσιολογικο.λεει κατι καποιος και η κουβεντα παει αλλου.αυτο γινεται και με τις παρεες μας.ξεκιναμε ενα θεμα και αλλου καταληγουμε Very Happy .δεν ειναι απαριατητα κακο.

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδω ακριβως θα ηθελα να ζητησω μια συγνωμη απο την Ελενιτσα και απο το υπολοιπο room γτ δε ξερω πως μπορω να την βοηθησω πρακτικα, ψυχολος δεν ειμαι, γιατρος δεν ειμαι να της κανω εξαιτασεις δωρεαν και ζω και πολυ πιο μακρυα. Παντως αν οργανωθει κατι ετσι ωστε να μπορουμε να βοηθησουμε κι εμεις εκτος Αθηνων ειμαι ΜΕΣΑ!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 587529 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 587529 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 587529
LindakiS έγραψε:Εδω ακριβως θα ηθελα να ζητησω μια συγνωμη απο την Ελενιτσα και απο το υπολοιπο room γτ δε ξερω πως μπορω να την βοηθησω πρακτικα, ψυχολος δεν ειμαι, γιατρος δεν ειμαι να της κανω εξαιτασεις δωρεαν και ζω και πολυ πιο μακρυα. Παντως αν οργανωθει κατι ετσι ωστε να μπορουμε να βοηθησουμε κι εμεις εκτος Αθηνων ειμαι ΜΕΣΑ!!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα θέσω ένα ερώτημα...Αυτά τα κέντρα που απευθύνεται η Ελένη τι προσφέρουν κ πόσο καιρό;;;Βοηθάνε δηλαδή τις ανύμαντρες ή κακοποιημένες γυναίκες μέχρι να σταθούν στα πόδια τους;
Ελένίτσα τι σε έχουν ενημερώσει σε όποια πήγες;

Ρωτάω γιατί αν είναι να τη βοηθήσουν για λίγο καιρό κ μετά σηκώσουν τα χέρια ψηλά μη βρεθεί το κορίτσι με ένα παιδί ξεκρέμαστο...
Δε γνωρίζω γι' αυτό ρωτάω μην παρεξηγηθώ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LINDAKIS ME KALUPSES SE OOOOOOOOTI EIXA NA PW.....!!!!!!!!!!!!!!!!BRAVO SOU....KORITSAKI MOU... εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 564595 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 564595 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 564595 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 334590 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 334590 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 334590 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 334590 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 334590 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 334590

463Σημαντικό! O PANOS O ZARKADOYLIS Σαβ Οκτ 27, 2012 4:11 am

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα girls

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHMERA ANTRA THS PAREAS... εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 215994

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΜ !
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ !!!

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ.Could you please tell me how ?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TO ENNOW VRE.. Razz AX DEN XERW PWS NA SOU PW..

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντωνάκη πατάς ΑΠΑΝΤΗΣΗ όπως κάνεις συνήθως Γ να δημοσιεύσεις απαντήσεις σου...πάς πάνω στην μπάρα επιλογών κ πατάς εικόνα εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 893968 είναι το δεύτερο εικονίδιο από δεξιά προς τα αριστερά στην πάνω γραμμή θα σου βγάλει ένα πλαίσιο Γ να κάνεις BROWSE από το πιτσι σου ....upload κ τέλος...αντε να δούμε άμα σου μοιάζει...χαχαχα εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 893968 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 893968

τσονγκς!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
axxaxaxaxxaxxaxaxxaxx nai gia na doume antwnh ti exeis kanei...esu se auth thn istoria..... εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 40746

470Σημαντικό! Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΟ JACCUZI Σαβ Οκτ 27, 2012 4:51 am

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ .

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.
ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ JET LAG ΦΤΑΕΙ.
ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΤΕΛΝΩ

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
axaxxaxaxaxxaxaxaxxaxxaxaxaxxaxaxxaaxaxxaxaxaxxaxaxxaxaxxaxa kai eia kai egw piuy einai o panagiwtakos..kai evlepa sto aperanto leuko....xaxxaxaxxaxa εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 328109

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 667478 Αντωνάκη άνοιξε ένα νέο θέμα κ ανέβασε εκεί φώτο είναι άλλο θέμα εδώ κ θα Νας την πούνε.....σορυ... εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 19 667478

http://www.sailormoon82@blogspot.com

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 7 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ?

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΪ ΣΙΧΤΙΡ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ . ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις