Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
503 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 503 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 26]

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dear God,o kosmos einai arrwstos..mpempa moy kala eimai,me tis anagoules oxi toso kala vevaia,alla shmera eimai kalutera..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenitsa1 έγραψε:dear God,o kosmos einai arrwstos..mpempa moy kala eimai,me tis anagoules oxi toso kala vevaia,alla shmera eimai kalutera..
θα περασουν και αυτες!!! εχεις κανενα νεο η αυριο να περιμενουμε?

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενίτσα μου κάνε λίγη υπομονή με τις αναγούλες.....θα περάσουν, το πιο πιθανό μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο κύησης!

filitsaki μου εσύ πώς πας???? Κοντεύεις?????

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:Ελενίτσα μου κάνε λίγη υπομονή με τις αναγούλες.....θα περάσουν, το πιο πιθανό μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο κύησης!

filitsaki μου εσύ πώς πας???? Κοντεύεις?????
εγω σε 2 μιση μηνες!ςσυ πως εισαι?

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Ελενίτσα μου κάνε λίγη υπομονή με τις αναγούλες.....θα περάσουν, το πιο πιθανό μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο κύησης!

filitsaki μου εσύ πώς πας???? Κοντεύεις?????
εγω σε 2 μιση μηνες!ςσυ πως εισαι?

Έστειλα τα ζιζανιάκια μου στην μαμά μου σήμερα μετά την παρέλαση (η μεγάλη μου έκανε παρέλαση με τον παιδικό Laughing Laughing Laughing ) για να ξεκουραστώ λίγο...εχθές έκανα γενική όλο το σπίτι για να στρώσω χειμωνιάτικα χαλιά! Τώρα κάθομαι και κοιτάζω τον Όλυμπο που έχω να σιδερώσω και κάνω πως δεν υπάρχει Cool

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Ελενίτσα μου κάνε λίγη υπομονή με τις αναγούλες.....θα περάσουν, το πιο πιθανό μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο κύησης!

filitsaki μου εσύ πώς πας???? Κοντεύεις?????
εγω σε 2 μιση μηνες!ςσυ πως εισαι?

Έστειλα τα ζιζανιάκια μου στην μαμά μου σήμερα μετά την παρέλαση (η μεγάλη μου έκανε παρέλαση με τον παιδικό Laughing Laughing Laughing ) για να ξεκουραστώ λίγο...εχθές έκανα γενική όλο το σπίτι για να στρώσω χειμωνιάτικα χαλιά! Τώρα κάθομαι και κοιτάζω τον Όλυμπο που έχω να σιδερώσω και κάνω πως δεν υπάρχει Cool
και πολυ καλα κανεις!και εγω το αγνοω το σιδερο!δεν κοιτιομαστε καν!!!το καριτσι μας με τις αναγουλες τι να κανει?εγω μονο υπομονη εκανα δεν περνουσαν αλλιως!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenitsa1 έγραψε:dear God,o kosmos einai arrwstos..mpempa moy kala eimai,me tis anagoules oxi toso kala vevaia,alla shmera eimai kalutera..

υπομονη κοπελα μου και με το καλο! ολα να σου πανε οπως τα θελεις απο καρδιας!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Ελενίτσα μου κάνε λίγη υπομονή με τις αναγούλες.....θα περάσουν, το πιο πιθανό μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο κύησης!

filitsaki μου εσύ πώς πας???? Κοντεύεις?????
εγω σε 2 μιση μηνες!ςσυ πως εισαι?

Έστειλα τα ζιζανιάκια μου στην μαμά μου σήμερα μετά την παρέλαση (η μεγάλη μου έκανε παρέλαση με τον παιδικό Laughing Laughing Laughing ) για να ξεκουραστώ λίγο...εχθές έκανα γενική όλο το σπίτι για να στρώσω χειμωνιάτικα χαλιά! Τώρα κάθομαι και κοιτάζω τον Όλυμπο που έχω να σιδερώσω και κάνω πως δεν υπάρχει Cool
και πολυ καλα κανεις!και εγω το αγνοω το σιδερο!δεν κοιτιομαστε καν!!!το καριτσι μας με τις αναγουλες τι να κανει?εγω μονο υπομονη εκανα δεν περνουσαν αλλιως!

Κι εγώ ταλαιπωρήθηκα πολύ με ναυτίες κ εμετούς κ στις δύο εγκυμοσύνες αλλά δεν έχω κάτι αποτελεσματικό να της προτίνω να πάρει η ευχή...κάπου άκουσα ότι υπάρχει ένα κατασκεύασμα (δεν ξέρω τί είναι ακριβώς) που ελαχιστοποιεί λίγο την κατάσταση αλλά πάλι δεν μπορώ να της πώ τίποτα υπεύθυνα γιατί δεν γνωρίζω καν τί είναι κ αν είναι αποτελεσματικό.....

Ελενίτσα μου πραγματικά το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή.....αν σε βοηθάει κάποια τροφή (οι φρυγανιές λένε ότι βοηθάνε αλλά δεν ξέρω)....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε οι φρυγανιες δουλευαν με μενα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ούτε κι εμένα με βοηθούσαν οι φρυγανιές γι'αυτό κ είπα στο κορίτσι ότι δεν ξέρω (κάποιες φίλες μου είδαν διαφορά με τις φρυγανιές)....τώρα που θυμήθηκα λίγο με βοηθούσε το να μυρίζω λεμόνι....λίγο όμως γιατί κατά τα άλλα ακόμα κ το εμφιαλωμένο μου βρώμαγε!!!!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:Ούτε κι εμένα με βοηθούσαν οι φρυγανιές γι'αυτό κ είπα στο κορίτσι ότι δεν ξέρω (κάποιες φίλες μου είδαν διαφορά με τις φρυγανιές)....τώρα που θυμήθηκα λίγο με βοηθούσε το να μυρίζω λεμόνι....λίγο όμως γιατί κατά τα άλλα ακόμα κ το εμφιαλωμένο μου βρώμαγε!!!!!!!!
ειναι στη καθε γυναικα τι την βοηθαει!ας το δοκιμασει!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pragmatika kapoia atoma antodroun tragika...den exw na pw kati allo se auto to thema...me ton KURIO ANTWNH...APLA APO OTI FENETE DEN EXETE KAMIA AISTHISEI TOU XIOUMOR MERIKES...A...KAI XERW OTI OI PERISSOTERES THA PESETE NA ME FATE...ALLA DEN XREIAZETAI...APLA O ANTHRWPOS EXEI DIKIO...!!KAI OI ANTRES AN XERETE EXOUN TELEIOS DIAFORETIKO TROPO NA EKFEROUN KAPOIA PRAGMATA...!AAA..KAI TA LEGOMENA "KARFIA"EDWMESA POU TREXOUN KAI MPLOKAROUN ENAN ANTHRWPO POU EXEI KATHE DIKAIWMA NA LEEI TH GNWMH TOU EDWMESA SAN PATERAS...OPWS KAI NA THN LEEI ME TON DIKO TOU TROPO...EINAI APARADEXTES...!SAFOS SE KAPOIA PRAGMATA MPOREI NA MHN SAS ARESAN SAN KOUVENTE...NA SAS PROSEVALAN KAPOIES KOUVENTES TOU...ALLA DEN EIDA KAI KAMIA NA STAMATISEI NA TOU DINEI SHMASIA...POU AN TO KANATE DEN THA SUNEXIZE AUTO...!KAI EGW EPIDEI EXW MILHSEI MAZI TOU EINAI PRAGMATIKA ENAS KURIOS ME APLETO XIOUMOR....!!!!!!!! EUXOMAI STHN ELENH KAI SE OLES TIS EGUOULES MIA HREMH KAI TELEIOMUNH EGUMOSINH...KAI SE OSES EPITHIMOUN NA GINOUN MANOULES KAI PROSPATHOUN...AUTOS O MHNAS...NA EINAI KAI TUXEROS...KAI NA KRATHSOUN STA XERIA TOUS ENA KAI DUO Θετικό!! Θετικό!! KALH SAS NUXTA!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="eva evaki"]pragmatika kapoia atoma antodroun tragika...den exw na pw kati allo se auto to thema...me ton KURIO ANTWNH...APLA APO OTI FENETE DEN EXETE KAMIA AISTHISEI TOU XIOUMOR MERIKES...A...KAI XERW OTI OI PERISSOTERES THA PESETE NA ME FATE...ALLA DEN XREIAZETAI...APLA O ANTHRWPOS EXEI DIKIO...!!AAA..KAI TA LEGOMENA "KARFIA"EDWMESA POU TREXOUN KAI MPLOKAROUN ENAN ANTHRWPO POU EXEI KATHE DIKAIWMA NA LEEI TH GNWMH TOU EDWMESA SAN PATERAS...OPWS KAI NA THN LEEI ME TON DIKO TOU TROPO...EINAI APARADEXTES...!SAFOS SE KAPOIA PRAGMATA MPOREI NA MHN SAS ARESAN SAN KOUVENTE...NA SAS PROSEVALAN KAPOIES KOUVENTES TOU...ALLA DEN EIDA KAI KAMIA NA STAMATISEI NA TOU DINEI SHMASIA...POU AN TO KANATE DEN THA SUNEXIZE AUTO...!KAI EGW EPIDEI EXW MILHSEI MAZI TOU EINAI PRAGMATIKA ENAS KURIOS ME APLETO XIOUMOR....!!!!!!!! EUXOMAI STHN ELENH KAI SE OLES TIS EGUOULES MIA HREMH KAI TELEIOMUNH EGUMOSINH...KAI SE OSES EPITHIMOUN NA GINOUN MANOULES KAI PROSPATHOUN...AUTOS O MHNAS...NA EINAI KAI TUXEROS...KAI NA KRATHSOUN STA XERIA TOUS ENA KAI DUO Θετικό!! Θετικό!! KALH SAS NUXTA!!


απαραδεκτες;;;; τραγικες;;;;; χωρις αισθηση του χιουμορ;;;;;αντε κοπελιτσα μου,πανε διαβασε τι γραφει ο (κυριος) γιατι βαριεμαι να τα ποσταρω και μετα ελα ξαναπες μας την γνωμη σου...αν η γνωμη σου παραμεινει ιδια σκεψου μονη σου ποιος ειναι ο τραγικος κ απαραδεκτος.....ολες εμεις;;;;δεν νομιζω!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="astrellita"]
eva evaki έγραψε:pragmatika kapoia atoma antodroun tragika...den exw na pw kati allo se auto to thema...me ton KURIO ANTWNH...APLA APO OTI FENETE DEN EXETE KAMIA AISTHISEI TOU XIOUMOR MERIKES...A...KAI XERW OTI OI PERISSOTERES THA PESETE NA ME FATE...ALLA DEN XREIAZETAI...APLA O ANTHRWPOS EXEI DIKIO...!!AAA..KAI TA LEGOMENA "KARFIA"EDWMESA POU TREXOUN KAI MPLOKAROUN ENAN ANTHRWPO POU EXEI KATHE DIKAIWMA NA LEEI TH GNWMH TOU EDWMESA SAN PATERAS...OPWS KAI NA THN LEEI ME TON DIKO TOU TROPO...EINAI APARADEXTES...!SAFOS SE KAPOIA PRAGMATA MPOREI NA MHN SAS ARESAN SAN KOUVENTE...NA SAS PROSEVALAN KAPOIES KOUVENTES TOU...ALLA DEN EIDA KAI KAMIA NA STAMATISEI NA TOU DINEI SHMASIA...POU AN TO KANATE DEN THA SUNEXIZE AUTO...!KAI EGW EPIDEI EXW MILHSEI MAZI TOU EINAI PRAGMATIKA ENAS KURIOS ME APLETO XIOUMOR....!!!!!!!! EUXOMAI STHN ELENH KAI SE OLES TIS EGUOULES MIA HREMH KAI TELEIOMUNH EGUMOSINH...KAI SE OSES EPITHIMOUN NA GINOUN MANOULES KAI PROSPATHOUN...AUTOS O MHNAS...NA EINAI KAI TUXEROS...KAI NA KRATHSOUN STA XERIA TOUS ENA KAI DUO Θετικό!! Θετικό!! KALH SAS NUXTA!!


απαραδεκτες;;;; τραγικες;;;;; χωρις αισθηση του χιουμορ;;;;;αντε κοπελιτσα μου,πανε διαβασε τι γραφει ο (κυριος) γιατι βαριεμαι να τα ποσταρω και μετα ελα ξαναπες μας την γνωμη σου...αν η γνωμη σου παραμεινει ιδια σκεψου μονη σου ποιος ειναι ο τραγικος κ απαραδεκτος.....ολες εμεις;;;;δεν νομιζω!!!

astrellita
μπορεις να μην συγχυζεσαι και εισαι και εγκυος κοπελα μου;; ασε τον καθενα να λεει το μακρυ του και το κοντο του εδω μεσα.. το οτι ειναι φορουμ που μπορει να νιωθουμε ανετα να μιλαμε ανετα και να προκυψουν και φιλιες (εγω εκανα πολλες) αυτο δεν αναιρει οτι υπαρχουν κανονες...
σε παρακαλω τωρα που θα απολογηθουμε κι ολας με τον καθενα που μπαινει εδω μεσα να σπασει πλακα..
αντε κοριτσαρα! Wink εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 125586

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DEN THA KATSW NA ASXOLHTHW ME TIS DIKES APOPSEIS PLEON GLUKIA MOU...XERW PARA POLU KALA TH GRAFEI KAI PWS EKFRAZETAI ENAS "ANTRAS"TWRA AN DEN XEREIS ESU DEN MPORW NA STO MATHW!APLA KAI O DIKOS MOU ANTRAS EXEI POLU XIOUMOR...KAI EINAI TO IDIO KAUSTIKO...KAI EPIDEI TO PARAPANW KEIMENO POU EGRAPSA PHRE MPALA KAI KOPELES POU DEN MOU FTENE..KALA EKANES KAI TO DIAVASES ESU SUGEKRIMENA!!!!!!!! HXERA OTI THA HSOUN ESU POU THA APANTOUSES! O ANTHRWPOS EINAI PARA POLU KALOS KAI XANA EIPA MPOREI NA UPHRXAN KAI KOPELES POU PROSVLHTHIKAN OPWS H ELLHMPALINI PU OMWS EDWSE TO KALUTERO PARADEIGMA...."DEN ASXOLITHIKE...MAZI TOU OUTE EKEINOS MAZI THS META.."APO TI STIGMH POU PROSVLHTHIKAN KAPOIES APO TO NA TON MPLOKAROUN SAN DEN XERW KAI EGW TI...KALUTERA MHN EDEINAN SUMASEIA TOSO APLO...KAI AKKAKO....KAI MHN MOU XANAPEIS NA DIAVASW XANA KAI XANA GT DEN EIMAI XAZH XERW POLU KALA TI GRAFW!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="mama katerina"]
astrellita έγραψε:
eva evaki έγραψε:pragmatika kapoia atoma antodroun tragika...den exw na pw kati allo se auto to thema...me ton KURIO ANTWNH...APLA APO OTI FENETE DEN EXETE KAMIA AISTHISEI TOU XIOUMOR MERIKES...A...KAI XERW OTI OI PERISSOTERES THA PESETE NA ME FATE...ALLA DEN XREIAZETAI...APLA O ANTHRWPOS EXEI DIKIO...!!AAA..KAI TA LEGOMENA "KARFIA"EDWMESA POU TREXOUN KAI MPLOKAROUN ENAN ANTHRWPO POU EXEI KATHE DIKAIWMA NA LEEI TH GNWMH TOU EDWMESA SAN PATERAS...OPWS KAI NA THN LEEI ME TON DIKO TOU TROPO...EINAI APARADEXTES...!SAFOS SE KAPOIA PRAGMATA MPOREI NA MHN SAS ARESAN SAN KOUVENTE...NA SAS PROSEVALAN KAPOIES KOUVENTES TOU...ALLA DEN EIDA KAI KAMIA NA STAMATISEI NA TOU DINEI SHMASIA...POU AN TO KANATE DEN THA SUNEXIZE AUTO...!KAI EGW EPIDEI EXW MILHSEI MAZI TOU EINAI PRAGMATIKA ENAS KURIOS ME APLETO XIOUMOR....!!!!!!!! EUXOMAI STHN ELENH KAI SE OLES TIS EGUOULES MIA HREMH KAI TELEIOMUNH EGUMOSINH...KAI SE OSES EPITHIMOUN NA GINOUN MANOULES KAI PROSPATHOUN...AUTOS O MHNAS...NA EINAI KAI TUXEROS...KAI NA KRATHSOUN STA XERIA TOUS ENA KAI DUO Θετικό!! Θετικό!! KALH SAS NUXTA!!


απαραδεκτες;;;; τραγικες;;;;; χωρις αισθηση του χιουμορ;;;;;αντε κοπελιτσα μου,πανε διαβασε τι γραφει ο (κυριος) γιατι βαριεμαι να τα ποσταρω και μετα ελα ξαναπες μας την γνωμη σου...αν η γνωμη σου παραμεινει ιδια σκεψου μονη σου ποιος ειναι ο τραγικος κ απαραδεκτος.....ολες εμεις;;;;δεν νομιζω!!!

astrellita
μπορεις να μην συγχυζεσαι και εισαι και εγκυος κοπελα μου;; ασε τον καθενα να λεει το μακρυ του και το κοντο του εδω μεσα.. το οτι ειναι φορουμ που μπορει να νιωθουμε ανετα να μιλαμε ανετα και να προκυψουν και φιλιες (εγω εκανα πολλες) αυτο δεν αναιρει οτι υπαρχουν κανονες...
σε παρακαλω τωρα που θα απολογηθουμε κι ολας με τον καθενα που μπαινει εδω μεσα να σπασει πλακα..
αντε κοριτσαρα! Wink εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 125586

ετοιμαζω παραλληλα την μικρη μου για το ορφανοτροφειο(συμφωνα με τον "κυριο") και διαβαζω και ολα αυτα...πως να μην συγχηστω η εγγυος!!!να σου πω την αληθεια με ενοχλει περισσοτερο το γεγονος οτι αυτο το τρολ εχει και υποστηρικτε παρα το τρολ το ιδιο...δεν ειναι τραγικο;;;

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="astrellita"]
mama katerina έγραψε:
astrellita έγραψε:
eva evaki έγραψε:pragmatika kapoia atoma antodroun tragika...den exw na pw kati allo se auto to thema...me ton KURIO ANTWNH...APLA APO OTI FENETE DEN EXETE KAMIA AISTHISEI TOU XIOUMOR MERIKES...A...KAI XERW OTI OI PERISSOTERES THA PESETE NA ME FATE...ALLA DEN XREIAZETAI...APLA O ANTHRWPOS EXEI DIKIO...!!AAA..KAI TA LEGOMENA "KARFIA"EDWMESA POU TREXOUN KAI MPLOKAROUN ENAN ANTHRWPO POU EXEI KATHE DIKAIWMA NA LEEI TH GNWMH TOU EDWMESA SAN PATERAS...OPWS KAI NA THN LEEI ME TON DIKO TOU TROPO...EINAI APARADEXTES...!SAFOS SE KAPOIA PRAGMATA MPOREI NA MHN SAS ARESAN SAN KOUVENTE...NA SAS PROSEVALAN KAPOIES KOUVENTES TOU...ALLA DEN EIDA KAI KAMIA NA STAMATISEI NA TOU DINEI SHMASIA...POU AN TO KANATE DEN THA SUNEXIZE AUTO...!KAI EGW EPIDEI EXW MILHSEI MAZI TOU EINAI PRAGMATIKA ENAS KURIOS ME APLETO XIOUMOR....!!!!!!!! EUXOMAI STHN ELENH KAI SE OLES TIS EGUOULES MIA HREMH KAI TELEIOMUNH EGUMOSINH...KAI SE OSES EPITHIMOUN NA GINOUN MANOULES KAI PROSPATHOUN...AUTOS O MHNAS...NA EINAI KAI TUXEROS...KAI NA KRATHSOUN STA XERIA TOUS ENA KAI DUO Θετικό!! Θετικό!! KALH SAS NUXTA!!


απαραδεκτες;;;; τραγικες;;;;; χωρις αισθηση του χιουμορ;;;;;αντε κοπελιτσα μου,πανε διαβασε τι γραφει ο (κυριος) γιατι βαριεμαι να τα ποσταρω και μετα ελα ξαναπες μας την γνωμη σου...αν η γνωμη σου παραμεινει ιδια σκεψου μονη σου ποιος ειναι ο τραγικος κ απαραδεκτος.....ολες εμεις;;;;δεν νομιζω!!!

astrellita
μπορεις να μην συγχυζεσαι και εισαι και εγκυος κοπελα μου;; ασε τον καθενα να λεει το μακρυ του και το κοντο του εδω μεσα.. το οτι ειναι φορουμ που μπορει να νιωθουμε ανετα να μιλαμε ανετα και να προκυψουν και φιλιες (εγω εκανα πολλες) αυτο δεν αναιρει οτι υπαρχουν κανονες...
σε παρακαλω τωρα που θα απολογηθουμε κι ολας με τον καθενα που μπαινει εδω μεσα να σπασει πλακα..
αντε κοριτσαρα! Wink εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 125586

ετοιμαζω παραλληλα την μικρη μου για το ορφανοτροφειο(συμφωνα με τον "κυριο") και διαβαζω και ολα αυτα...πως να μην συγχηστω η εγγυος!!!να σου πω την αληθεια με ενοχλει περισσοτερο το γεγονος οτι αυτο το τρολ εχει και υποστηρικτε παρα το τρολ το ιδιο...δεν ειναι τραγικο;;;



Συγνώμη είσαι καλά;;;;ακόμα το παιδί στην κοιλιά το έχεις;;;;;τς τς τς κατι μάνες που υπάρχουν!!'επρεπε ήδη να το είχες γεννήσει για να το στείλεις άμεσα!!!!! Sad Razz Razz

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"APO TI STIGMH POU PROSVLHTHIKAN KAPOIES APO TO NA TON MPLOKAROUN SAN DEN XERW KAI EGW TI...KALUTERA MHN EDEINAN SUMASEIA TOSO APLO...KAI AKKAKO....KAI MHN MOU XANAPEIS NA DIAVASW XANA KAI XANA GT DEN EIMAI XAZH XERW POLU KALA TI GRAFW!


τελειως πληροφοριακα δεν ειμαι εγω που τον εδωσα οχι γιατι το θεωρω λαθος αλλα γιατι δεν ηξερα πως γινεται οποτε μην βγαζεις βιαστικα συμπερασματα!!!

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και το θεμα εξακολουθει να πηγαινει αλλου για αλλου................
μη χαλιεστε κοριτσια,απλα δεν δινουμε σημασια σε τετοια ατομα(με διαφορετικο χιουμορ εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 )
και ποσο πια θα μπαινουν;μια δυο θα βαρεθουν και θα πανε αλλου να σπασουν πλακα..
τις καλημερες μου εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 417472

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GLUKIA MOU GIA POIO LOGO EIMAI TRAGIKH??KAI PROSEXE THS KOUVENTES SOU..SE PARAKALW!OLOI EXOUME TIS APOPSEIS MAS...DEN KATALAVA EPREPE NA UPOSTIRIZOUME ESENA SUNNEXEIA ?GT ESU EISAI SWSTH?KAI PRIN MPEI O KURIOS ANTWNHS MESA THUMAMAI OTI ME ESENA EIXA PROVLHMA EXARXEIS...FTENE OI ORMONES MPOREI ...ALLA EILIKRINA ESU EIXES APENANTH MOU APO THN ARXH ASXHMH STASH..!ARA MHN SOU FTAIEI O KURIOS ANTWNHS KAI EMEIS POU TON KATALAVAINOUME GT EINAI KAI ALLES KOPELES POLLES POU TON SUMPATHOUN KAI TIS PROSVALEIS OLES...!THN EPOMENH POU THA THELOUME NA STIRIXOUME KAPOION THA SE RWTHSW PRWTA! KAI EPIDEI ETOIMAZW KAI TO DIKO MOU PAIDI GIA TO "ORFANOTROFEIO OPWS LES"KAI DEN EIMAI SE KALUTERH KATASTASH KALUTERA MHN SUNNEXEISOUME OI DUO MAS...GT THELW NA SEVASTO TO MWRO SOU...!KALH SAS MERA!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη 25 έγραψε:


Συγνώμη είσαι καλά;;;;ακόμα το παιδί στην κοιλιά το έχεις;;;;;τς τς τς κατι μάνες που υπάρχουν!!'επρεπε ήδη να το είχες γεννήσει για να το στείλεις άμεσα!!!!! Sad Razz Razz

κοιτα η αληθεια ειναι οτι σκεφτομαι να το βαφτησω πρωτα,γιαυτο καθυστερω την γεννα!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astrellita έγραψε:

ετοιμαζω παραλληλα την μικρη μου για το ορφανοτροφειο(συμφωνα με τον "κυριο") και διαβαζω και ολα αυτα...πως να μην συγχηστω η εγγυος!!!να σου πω την αληθεια με ενοχλει περισσοτερο το γεγονος οτι αυτο το τρολ εχει και υποστηρικτε παρα το τρολ το ιδιο...δεν ειναι τραγικο;;;

δεν ξερω τι να σου πω εγω τα greeklish τα προσπερναω και δεν τα διαβαζω...

μην ασχολεισαι θα δεις πολλα κουλα ακομη! η ζωη σου ειναι εξω απο δω και κοιτα να μην συγχυζεσαι αυτο εχω να σου πω μονο! ξεχωριζει απο χιλιομετρα τι ειναι ο καθενας εστω και γραπτα! Wink

αγαπη25 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 334590
ΜAMASTE εχεις δικιο! καλημερα! sunny



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Κυρ Οκτ 28, 2012 11:33 pm, 1 φορά

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva evaki έγραψε:GLUKIA MOU GIA POIO LOGO EIMAI TRAGIKH??KAI PROSEXE THS KOUVENTES SOU..SE PARAKALW!OLOI EXOUME TIS APOPSEIS MAS...DEN KATALAVA EPREPE NA UPOSTIRIZOUME ESENA SUNNEXEIA ?GT ESU EISAI SWSTH?KAI PRIN MPEI O KURIOS ANTWNHS MESA THUMAMAI OTI ME ESENA EIXA PROVLHMA EXARXEIS...FTENE OI ORMONES MPOREI ...ALLA EILIKRINA ESU EIXES APENANTH MOU APO THN ARXH ASXHMH STASH..!ARA MHN SOU FTAIEI O KURIOS ANTWNHS KAI EMEIS POU TON KATALAVAINOUME GT EINAI KAI ALLES KOPELES POLLES POU TON SUMPATHOUN KAI TIS PROSVALEIS OLES...!THN EPOMENH POU THA THELOUME NA STIRIXOUME KAPOION THA SE RWTHSW PRWTA! KAI EPIDEI ETOIMAZW KAI TO DIKO MOU PAIDI GIA TO "ORFANOTROFEIO OPWS LES"KAI DEN EIMAI SE KALUTERH KATASTASH KALUTERA MHN SUNNEXEISOUME OI DUO MAS...GT THELW NA SEVASTO TO MWRO SOU...!KALH SAS MERA!

εσυ μας ειπες τραγικες και απαραδεκτες και χωρις αισθηση του χιουμορ...εγω δεν χαρακτηρισα καμμια κοπελα...καλημερα

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α..ΚΑΛΑ !!!!!!! No εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 911307 ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΦΑΝΕΙ....ΤΕΛΕΙΟΣ...ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΣΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΑΛΛΗ ΑΞΙΑ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΔΩΣΑΜΕ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ! εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 21 4872

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astrellita έγραψε:
eva evaki έγραψε:GLUKIA MOU GIA POIO LOGO EIMAI TRAGIKH??KAI PROSEXE THS KOUVENTES SOU..SE PARAKALW!OLOI EXOUME TIS APOPSEIS MAS...DEN KATALAVA EPREPE NA UPOSTIRIZOUME ESENA SUNNEXEIA ?GT ESU EISAI SWSTH?KAI PRIN MPEI O KURIOS ANTWNHS MESA THUMAMAI OTI ME ESENA EIXA PROVLHMA EXARXEIS...FTENE OI ORMONES MPOREI ...ALLA EILIKRINA ESU EIXES APENANTH MOU APO THN ARXH ASXHMH STASH..!ARA MHN SOU FTAIEI O KURIOS ANTWNHS KAI EMEIS POU TON KATALAVAINOUME GT EINAI KAI ALLES KOPELES POLLES POU TON SUMPATHOUN KAI TIS PROSVALEIS OLES...!THN EPOMENH POU THA THELOUME NA STIRIXOUME KAPOION THA SE RWTHSW PRWTA! KAI EPIDEI ETOIMAZW KAI TO DIKO MOU PAIDI GIA TO "ORFANOTROFEIO OPWS LES"KAI DEN EIMAI SE KALUTERH KATASTASH KALUTERA MHN SUNNEXEISOUME OI DUO MAS...GT THELW NA SEVASTO TO MWRO SOU...!KALH SAS MERA!

εσυ μας ειπες τραγικες και απαραδεκτες και χωρις αισθηση του χιουμορ...εγω δεν χαρακτηρισα καμμια κοπελα...καλημερα



Εύα διάβασε πρώτα όλες τις δημοσιεύσεις του Αντώνη και τότε θα καταλάβεις!!!επισης εγω προσωπικά καυστικό χιούμορ δέχομαι μόνο απο τον άντρα μου και οχι απο κάποιον που εκμεταλλεύεται την ανωνυμία του Ίντερνετ!!εσυ δεξου το κανε οτι θέλεις αλλα εφόσον δεν θέλεις κανείς να επεμβαίνει στα λεγόμενα σου τότε σταματά να κανείς και εσυ το ίδιο!!!οκ το βρίσκεις χιουμορστικο αυτο που κάνει ο εν λόγω κύριος εμείς όμως οχι και τόσο οπότε ας το κλείσουμε εδώ το θέμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις