Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλησπέρα σε όλες μα όλες!! Που σας άφησα κ που σας βρήκα!! Ψάχνω να βρώ να διαβάσω τι γράψατε όσο έλειπα αλλά είναι τόμοι ολόκληροι κ δεν έχω προσαρμοστεί ακόμα!
Δε ξέρω ποιες είστε εδώ κ αν είστε τέτοια ώρα!
Περάσαμε τέλεια κ ευτυχώς αγαπημένες μου Βορειοελλαδίτισσες μας έκανε τέλειο καιρό!! Κυκλοφόρησα κ με σανδάλακι στη βασίλισσα του Βορρά η γειτόνισσα -χαφτουνάκι σας ενημέρωσε!
μαρακι μου...καλως ηρθες ..μας ελειψεςςςςςςςςςςςς

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ! ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΡΚΕΤΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΕΙΚΤΗ. ΣΥΝ ΤΟΙΣ ΑΛΛΟΙΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΑΤΙ! ΣΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΚΡΥΑ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ!!!

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΜΟΡΦΗΣ ΤΡΑΧΗΛΙΚΗ ΒΛΕΝΝΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ! ΚΑΘΕ ΣΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ! Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠEINAΩ ΠAΩ Για μαμ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472 ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 604962 ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΑΘΕΡΑ! ΔΕ ΓΡΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλησπέρα σε όλες μα όλες!! Που σας άφησα κ που σας βρήκα!! Ψάχνω να βρώ να διαβάσω τι γράψατε όσο έλειπα αλλά είναι τόμοι ολόκληροι κ δεν έχω προσαρμοστεί ακόμα!
Δε ξέρω ποιες είστε εδώ κ αν είστε τέτοια ώρα!
Περάσαμε τέλεια κ ευτυχώς αγαπημένες μου Βορειοελλαδίτισσες μας έκανε τέλειο καιρό!! Κυκλοφόρησα κ με σανδάλακι στη βασίλισσα του Βορρά η γειτόνισσα -χαφτουνάκι σας ενημέρωσε!
μαρακι μου...καλως ηρθες ..μας ελειψεςςςςςςςςςςςς

Razz Razz Καλώς σας βρήκα Αρτεμάκι!! Μου λείψατε κ εσείς σας είχα στο μυαλό μου! έστειλα τα χαιρετίσματα σε όλες μέσω της Αννουλίτσας!! Ένα κλικ θέλαμε να έρθουμε Γρεβενά λόγω μανιταριών αλλά μέσα σε 6 μέρες τι να πρωτοκάνεις! Πέρασαμε όμως έξω από τη πατρίδα σου τη Πτολεμαϊδα πολύ φουγάρο ρε παιδί μου αυτή η πόλη!! Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλησπέρα σε όλες μα όλες!! Που σας άφησα κ που σας βρήκα!! Ψάχνω να βρώ να διαβάσω τι γράψατε όσο έλειπα αλλά είναι τόμοι ολόκληροι κ δεν έχω προσαρμοστεί ακόμα!
Δε ξέρω ποιες είστε εδώ κ αν είστε τέτοια ώρα!
Περάσαμε τέλεια κ ευτυχώς αγαπημένες μου Βορειοελλαδίτισσες μας έκανε τέλειο καιρό!! Κυκλοφόρησα κ με σανδάλακι στη βασίλισσα του Βορρά η γειτόνισσα -χαφτουνάκι σας ενημέρωσε!
μαρακι μου...καλως ηρθες ..μας ελειψεςςςςςςςςςςςς

Razz Razz Καλώς σας βρήκα Αρτεμάκι!! Μου λείψατε κ εσείς σας είχα στο μυαλό μου! έστειλα τα χαιρετίσματα σε όλες μέσω της Αννουλίτσας!! Ένα κλικ θέλαμε να έρθουμε Γρεβενά λόγω μανιταριών αλλά μέσα σε 6 μέρες τι να πρωτοκάνεις! Πέρασαμε όμως έξω από τη πατρίδα σου τη Πτολεμαϊδα πολύ φουγάρο ρε παιδί μου αυτή η πόλη!! Laughing Laughing
δεν το πιστευω............μου ησουν τοσο κοντα........????????ειδες ε?πολυ καυσαεριο αλλα δεν τη αλλαζω με τπτ...ουτε με τα γρεβενα....αγαπω γρεβενα αλλα λατρευω πτολεμαιδα.....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472 ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 604962 ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΑΘΕΡΑ! ΔΕ ΓΡΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!

Αφρούλα θεά θεά τι ωραία φώτο ! Τα φύλλα μαρή του φθινοπώρου που λέγαμε που είναι!! Όντως όπως σας άφησα Αφρούλα Αρτ στις βραδινές περιπολείες Laughing Laughing Laughing άλλο νυτχοπούλι έχουμε??

Πώς είσαι έσυ ? Με τις Ρωσσίδες τι έγινε?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλησπέρα σε όλες μα όλες!! Που σας άφησα κ που σας βρήκα!! Ψάχνω να βρώ να διαβάσω τι γράψατε όσο έλειπα αλλά είναι τόμοι ολόκληροι κ δεν έχω προσαρμοστεί ακόμα!
Δε ξέρω ποιες είστε εδώ κ αν είστε τέτοια ώρα!
Περάσαμε τέλεια κ ευτυχώς αγαπημένες μου Βορειοελλαδίτισσες μας έκανε τέλειο καιρό!! Κυκλοφόρησα κ με σανδάλακι στη βασίλισσα του Βορρά η γειτόνισσα -χαφτουνάκι σας ενημέρωσε!
μαρακι μου...καλως ηρθες ..μας ελειψεςςςςςςςςςςςς

Razz Razz Καλώς σας βρήκα Αρτεμάκι!! Μου λείψατε κ εσείς σας είχα στο μυαλό μου! έστειλα τα χαιρετίσματα σε όλες μέσω της Αννουλίτσας!! Ένα κλικ θέλαμε να έρθουμε Γρεβενά λόγω μανιταριών αλλά μέσα σε 6 μέρες τι να πρωτοκάνεις! Πέρασαμε όμως έξω από τη πατρίδα σου τη Πτολεμαϊδα πολύ φουγάρο ρε παιδί μου αυτή η πόλη!! Laughing Laughing
δεν το πιστευω............μου ησουν τοσο κοντα........????????ειδες ε?πολυ καυσαεριο αλλα δεν τη αλλαζω με τπτ...ουτε με τα γρεβενα....αγαπω γρεβενα αλλα λατρευω πτολεμαιδα.....

Καλά σίγουρα μέσα η πολή θα έχει τις ομορφιές της όπως κάθε πόλη εμείς την είδαμε από έξω κατεβαίνοντας από Νυμφαίον πήγαμε για τον Αρκτούρο! Πάντως το έχω πει κ το ξαναλέω η Μακεδονία είναι ανεπανάληπτη ανοίγει το μάτι σου!! Καλή Κρητούλα μου με άλλες ομορφιές αλλά εκεί χαζέψαμε οικογενειακώς Shocked Shocked Shocked

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
art86 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλησπέρα σε όλες μα όλες!! Που σας άφησα κ που σας βρήκα!! Ψάχνω να βρώ να διαβάσω τι γράψατε όσο έλειπα αλλά είναι τόμοι ολόκληροι κ δεν έχω προσαρμοστεί ακόμα!
Δε ξέρω ποιες είστε εδώ κ αν είστε τέτοια ώρα!
Περάσαμε τέλεια κ ευτυχώς αγαπημένες μου Βορειοελλαδίτισσες μας έκανε τέλειο καιρό!! Κυκλοφόρησα κ με σανδάλακι στη βασίλισσα του Βορρά η γειτόνισσα -χαφτουνάκι σας ενημέρωσε!
μαρακι μου...καλως ηρθες ..μας ελειψεςςςςςςςςςςςς

Razz Razz Καλώς σας βρήκα Αρτεμάκι!! Μου λείψατε κ εσείς σας είχα στο μυαλό μου! έστειλα τα χαιρετίσματα σε όλες μέσω της Αννουλίτσας!! Ένα κλικ θέλαμε να έρθουμε Γρεβενά λόγω μανιταριών αλλά μέσα σε 6 μέρες τι να πρωτοκάνεις! Πέρασαμε όμως έξω από τη πατρίδα σου τη Πτολεμαϊδα πολύ φουγάρο ρε παιδί μου αυτή η πόλη!! Laughing Laughing
δεν το πιστευω............μου ησουν τοσο κοντα........????????ειδες ε?πολυ καυσαεριο αλλα δεν τη αλλαζω με τπτ...ουτε με τα γρεβενα....αγαπω γρεβενα αλλα λατρευω πτολεμαιδα.....

Καλά σίγουρα μέσα η πολή θα έχει τις ομορφιές της όπως κάθε πόλη εμείς την είδαμε από έξω κατεβαίνοντας από Νυμφαίον πήγαμε για τον Αρκτούρο! Πάντως το έχω πει κ το ξαναλέω η Μακεδονία είναι ανεπανάληπτη ανοίγει το μάτι σου!! Καλή Κρητούλα μου με άλλες ομορφιές αλλά εκεί χαζέψαμε οικογενειακώς Shocked Shocked Shocked
νυμφαιο ε?τελεια ειναι και εκει..χαιρομαι που περασες τελεια στα πατρια εδαφη μου...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΔΕΣ ΕΙΔΕΣ?! ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΤΑΡ Η ΠΑΡΕΑ! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΣΚΕΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ! ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ! ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΔΕΣ ΕΙΔΕΣ?! ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΤΑΡ Η ΠΑΡΕΑ! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΣΚΕΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ! ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ! ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
τι λες τωρα???????αχ στεναχωρεθηκα τωρα πολυ....α ρε γαμωτο γιατι γινονται αυτα τα πραγματα

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραίο μέρος πολύ γραφικό!! Πολύ κοντινές αποστάσεις κ με τους καινούργιους δρόμους κ με τους παλιούς!! Τι καλά που περνάτε εκεί πάνω! Smile Να υποθέσω έπιασε κρύο? Εδώ 2 μέρες βρέχει συνέχεια!

Τα νέα σας πείτε μου! Καμιά εγκυούλα έχουμε?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΘΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ? ΕΜΕΝΑ Μ' ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΤΣΑΒΡΑΧΑ! Laughing Laughing Laughing ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΡΙ ΚΡΙ ΕΚΕΙ? Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAIPH MAIPH Smile HPΘEΣ; !ΠEΣ MAΣ EΣY..H PΩΣIΔA HPΘE;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου λεω να την πεσω για υπνο...σας φλω γλυκα.......

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΘΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ? ΕΜΕΝΑ Μ' ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΤΣΑΒΡΑΧΑ! Laughing Laughing Laughing ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΡΙ ΚΡΙ ΕΚΕΙ? Laughing Laughing Laughing

έχουμε είχαμε θα σε γελάσω ! πλέον είναι είδος σπάνιο το κρι κρι μόνο στο φαράγγι που δεν έχω πάει! Γενικά όμως στα στα βουνά μας κ γύρω γύρω θα δεις αγριοκάτσικα Very Happy Very Happy

Τώρα που είπες για νούμερα όταν το διαβάζω μου θυμίζει τη διαφήμιση του τζοκερ με τον Σφίνο! Laughing Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:κοριτσακια μου λεω να την πεσω για υπνο...σας φλω γλυκα.......

καληνύχτα Αρτεμάκι!! Φιλιά!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Μαρ 07, 2014 9:41 am, 1 φορά

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα ξενυχτάς??? Laughing Laughing Laughing Καλώς σας βρήκα!! Πέρασαμε όμορφα τέλεια θαυμάσια!! Smile Smile
Φυσικά κ ήρθε τι είμαι εγώ για να μη μου έρθει!! Δεν ήρθε στο πλοίο που έλεγα ούτε στη διαδρομή ήρθε τη 2η μέρα της εκδρομής την υποδέχτηκα με τα βαϊων κ κλάδων τι να κάνω!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:κορίτσια μου τι κάνετε;;
Μαίρη καλώς μας ξανάρθες!!

είμαι πολύ στεναχωρημένη..μια κοπέλα γέννησε πρόωρα και έχασε το μωράκι της τελικά.....ο Θεός να της δώσει δύναμη.......

σας καληνυχτίζω

Καλως σας βρήκα Ειρήνη!

Καληνύχτα!! Smile

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΑΓΡΙΟΚΑΤΣΙΚΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΡΤΕΜΑΚΙ, ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HPΘE H BPΩMIAPA;HΞEPA OTI ΘA MΠEIΣ K ΣE ΠEPIMENA!XAXAXA
APT ONEIPA ΓΛYKA
ΛOIΠON 1.30 ΠHΓE K ΔEN ΘA ΞYΠNAΩ TO ΠPΩI.
ΣAΣ ΠEPIMENΩ ΓIA KAΦE NA MAΘΩ K TA NNEA THΣ MAIPOYΛAΣ.KAΛO BPAΔY.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:HPΘE H BPΩMIAPA;HΞEPA OTI ΘA MΠEIΣ K ΣE ΠEPIMENA!XAXAXA
APT ONEIPA ΓΛYKA
ΛOIΠON 1.30 ΠHΓE K ΔEN ΘA ΞYΠNAΩ TO ΠPΩI.
ΣAΣ ΠEPIMENΩ ΓIA KAΦE NA MAΘΩ K TA NNEA THΣ MAIPOYΛAΣ.KAΛO BPAΔY.

Με παρακολουθείς καρντάσι! Δε σε τάζω ότι θα μπω το πρωί είναι φορτωμένα τα πρωινά μου !! Βραδάκι αν δεν τύχει κάτι! Αλλιώς το επόμενο π/σ/κ!!
καφεδάκι στο the box αν θυμάμαι καλά στην Αριστοτέλους το ξέρεις??

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΑΓΡΙΟΚΑΤΣΙΚΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΡΤΕΜΑΚΙ, ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472

Laughing Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!! ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΧΙ ΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ! Twisted Evil ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #73!!!!!!!!! - Σελίδα 30 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ, ΤΟ ΚΑΡΝΤΑΣΙ ΣΟΥ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις