Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα κ απο μένα κοιλιτσες !!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 850933 Καληνύχτα

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κορίτσια στέλνω και εγώ το νουμερό μου σε ποια? Εγώ νομίζω γεννάω τελευταία!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα μαμαμελι φιλιααααααα

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
antoniasofia1 έγραψε:Εμείς αγοράσαμε (ο άντρας μου δηλαδή με έπεισε και είχε δίκιο τελικά) κρεβάτι από τα καταστήματα elephant που είναι και ελληνική εταιρία.
Π΄ρωτα το κρεβάτι και σταδιακά όλη τη σύνθεση με πάνω κρεβάτι,συρτάρια,βιβλιοθήκη κλπ κλπ.

ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ (ΕΣΥ!)! ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΟΚΟΡΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ! Laughing Laughing Laughing ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ: Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, Η ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ!

Υ.Γ: ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΑΙΗ ΕΙΣΒΟΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΑΣ! ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 417472 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 417472 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 417472


αφρούλα μου μην αγχώνεσαι!!! Αστον να γράφει για λύπηση είναι...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 417472 Στείλε το σε μένα αν θες..
Όνειρα γλυκά...
Και στην Εύη το έστειλα!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστως!!! Βρε καλό μου χίλια συγγνώμη αλλά θύμι΄σε μου και το όνομα σου!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το έστειλα και εγώ στην μαμαμέλι

αλλά θα το στειλω και στην αδυναμία μου να μην μου παρεξηγηθεί. σι ις μαι σανσαιν μαι ονλι σανσαιν

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια τελικα υπνος δεν με πιανει..Θα τριγυρισω λιγο ακομη εδω μεσα μπας και γινει τιποτα και νυσταξω

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ... ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ... ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΣΑΣ ... ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤ-ΟΚΤ ... ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΣΚΥΤΑΛΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ ... ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ !!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Κοριτσια τελικα υπνος δεν με πιανει..Θα τριγυρισω λιγο ακομη εδω μεσα μπας και γινει τιποτα και νυσταξω


κι εμένα δεν με πιάνει Ευη. Θα πάρω το λαπιτόπι αγκαλιά να πάω να δω καμιά σειρά!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:
evi86 έγραψε:Κοριτσια τελικα υπνος δεν με πιανει..Θα τριγυρισω λιγο ακομη εδω μεσα μπας και γινει τιποτα και νυσταξω


κι εμένα δεν με πιάνει Ευη. Θα πάρω το λαπιτόπι αγκαλιά να πάω να δω καμιά σειρά!!


Τυχαιρη εσυ εχεις το λαπτοπ εχω τι να κανω να παρω τον σταθερο αγκαλια και να ξαπλωσω στον καναπε;Δεν λεει...

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια γεια σας!

ειστε καλα?
Εγω πηγα στον γιατρο σημερα και κλεισαμε το μοιραιο ραντεβου!!!!
12/11 8,30πμ θα ερθει στον κοσμο η μπεμπουλα μας!εκτος απροοπτου βεβαια!ειναι περιπου 2800 και μια χαρα!!!

Αυτα ειναι τα ευχαριτα!γιατι κατα τα αλλα ειμαι χαλια ψυχολογικα!Εγινε της ......Ποπης!Ηρθε η πεθερα μου στο σπιτι ενω καθομουν ωραια και καλα με την μαμα μου και τον μπαμπα μου και πιναμε καφεδακι και αρχισε να μας την λεει ασταματητα.οτι η μανα μου αλλονιζει μεσα στο σπιτι του γιου της, οτι ομπαμπας μου ανοιγει μονος του το ψυγειο κιαβαζει κατι να πιει, οτι δεν την παινω τηλ, οτι δεν αφηνω το μωρο να κοιμηθει σπιτι της και αλλα πολλα.Και καταλειξαμε στο γνωστο θεμα!Το οναμα της μπεμπουλας μου!Πως τολμαω να βαλω το ονομα της μανας μου και οτι αυτη εχει τον γιο 2 μετρα!οτι δεν χαρηκε που εχουμε κοριτσι γιατι δεν θα εμπαινε το ονομα της.Την μισω!Εγω κοντευα να πεθανω, βγηκα εκτος ευατου!την εβρισα, την ορμισα ολα τα εκανα!Δεν μετανοιωνω για τιποτα!προσβαλε τη οικογενεια μου!Και το αποκορυφομα σηκωθηκε να χτυπησει τη μανα μου!
Σκοτωθηκαμε τελειως!οτι και να σας πω ειναι λιγο.η φαση κρατησε 3 ωρες. 3 ωρες δεν σταματησε να μας βριζει και να μας την λεει.Αυτη λεει ειναι πιο πανω απ΄ολους γιατι εχει το αγορι.Εγω ξεκαθαρισα στον αντρα μου πως δεν θελω να την ξαναδω μπροστα μου!ΝΑ ερθει στην κλινικη να μου πει τι?Να μας ζησει?Ποιο το μωρο που πριν 15 μερες εβριζες?Καταβαθος νοιωθω λυτρωση εφυγε το κακο απο διπλα μου!Ανθρωπους που δεν χαιρονται με την χαρα μου πρεπει να ειναι μακρυα!Δεν σεβαστηκε την κατασταση μου,ουτε και την μαμα μου που πριν 15 μερες ειχε ενα εφραγματικο επεισοδιο και περιμενουμε να κανει στεφανιογραφια για να δουμε ποσο χαλια ειναι η κατασταση.Σορρυ για το πριξιμο αλλα ειμαι χαλια!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοιλίτσες!
Στέλλα μου τι να πω...έχω μείνει άφωνη! Ακους εκεί, εγώ έχω το αγόρι! Λέγαμε για την πεθερά της Ευης αλλά νομίζω η δικιά σου είναι η χειρότερη. Στην κατάσταση σου να κάνει τέτοια πράγματα!!!
Τουλάχιστον ο άντρας σου πήρε το μέρος σου?

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!
Μαράκι χρόνια πολλά για την κορούλα σου! Να την δεις όπως επιθυμείς!
Ευχαριστούμε την Μανούλα Σεπτεμβρίου Οκτωβρίου για τις ευχές! Να έχεις κι εσύ ότι επιθυμείς και να είναι πάντα ευτυχισμένη η οικογένειά σου.
Στέλλα, τι ήταν αυτό παιδάκι μου. Δεν καταλαβαίνω πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι. Ου μπλέξεις! Αν είναι δυνατόν.. Μα δε σέβεται ότι είσαι εγκυος καθόλου; Τι κακία είναι αυτή; Για μένα κάτι τέτοιες θέλουν τρομερή απόσταση. Αν θέλει να είναι κοντά στα παιδιά της να είναι κυρία. Απαράδεκτη!
Αθανασία μου ανησύχησες αγάπη; Όχι δε γεννάω, απλά φοβάμαι, αν και κορίτσια έχετε τη δύναμη και με επηρεάζεται πάντα θετικά. Εγώ που να στείλω τα τηλέφωνα; Μπερδεύτηκα. Τα στέλνω μια στην Αθανασία και μου λέτε και που αλλού.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες!
Στέλλα μου τι να πω...έχω μείνει άφωνη! Ακους εκεί, εγώ έχω το αγόρι! Λέγαμε για την πεθερά της Ευης αλλά νομίζω η δικιά σου είναι η χειρότερη. Στην κατάσταση σου να κάνει τέτοια πράγματα!!!
Τουλάχιστον ο άντρας σου πήρε το μέρος σου?
Καλημέρα Ελένη! Very Happy
Τι κάνεις;

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες!
Στέλλα μου τι να πω...έχω μείνει άφωνη! Ακους εκεί, εγώ έχω το αγόρι! Λέγαμε για την πεθερά της Ευης αλλά νομίζω η δικιά σου είναι η χειρότερη. Στην κατάσταση σου να κάνει τέτοια πράγματα!!!
Τουλάχιστον ο άντρας σου πήρε το μέρος σου?
Καλημέρα Ελένη! Very Happy
Τι κάνεις;

Καλημέρα!!!!!
Μια χαρά κ εγώ κ οι μικρές μου συσπασούλες!
Οση ώρα έπινα τον καφέ μου, διάβαζα άλλα θεματάκια με τον-ην αγαπημένο-η φίλο-η που μας τα χει πρήξει τις τελευταίες ημέρες. Τελικά ο κόσμος έχει πολλά ψυχολογικά προβλήματα...

Εσύ πως είσαι?
Να ποστάρουμε τη λίστα με τις ΠΗΤ ώστε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα οχι οι κοντινές ημερομηνίες.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά είμαι! Αύριο ξαναέχω ντόπλερ! Αυτό το παιδάκι θα βγει και θα μας βρίσει. 3 ντόπλερ το μωράκι μου!!! Έχω σπάσει κάθε ρεκόρ... Πιστεύω όλα καλά θα είναι αφού κι ο ίδιος ο γιατρός μου είπε ότι αυτό είναι για ψυχολογικούς λόγους... Για να ηρεμήσω και να πάω να το γεννήσω δίχως φόβο... Χα χα! Όσο για τον ακατανόμαστο, ούτε καν. Αδιαφορία μπας και ξεκουβαλήσει...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια.
Καλά, συγχύστηκα πρωινιάτικα. Είναι δυνατόν βρε Στέλλα μου; Και ένα παραπάνω που ήρθα σπίτι σου και είδα την ωραία οικογενειακή σας ατμόσφαιρα(έλειπε η πεθερά, γι'αυτό μάλλον). Αυτό πάλι με τα ονόματα δεν το καταλαβαίνω. Πού ζούμε; Κάποτε βάζανε πρώτα του άντρα και άμα κάνανε και κάνα τρίτο μπορεί να έμπαινε και της γυναίκας. Το θεϊκό είναι η περίπτωση της πεθεράς μου: 1ο παιδί κορίτσι στην γιαγιά του πεθερού γιατί η μάνα ξαναπαντρεύτηκε και ο πεθερός μεγάλωσε με γιαγιά και θεία. 2ο παιδί κορίτσι στον μπαμπά του πεθερού που είχε πεθάνει όταν ο πεθερός μου ήταν πολύ μικρός. 3ο παιδί αγόρι πάλι στον μπαμπά του πεθερού μου(δλδ κουνιάδα και σύζυγος συνονόματοι). Ε, και μετά από 11 χρόνια κάνει άλλο ένα κορίτσι και το βγάζει στον μπαμπά της. Πριν λοιπόν παντρευτούμε καν το είχα ξεκαθαρίσει στον άντρα μου: ή με τη σειρά τα ονόματα ή αν βγει το πρώτο κορίτσι βάζουμε από μένα και στο δεύτερο βλέπουμε. Τελικά βγήκε αγόρι αλλά αν επέμενα θα βάζαμε πρώτα του μπαμπά μου που τον χάσαμε όταν ήμουν 3 μηνών έγκυος στο πρώτο.
Αυτά περί ονομάτων. Χθες και γω ξύπνησα κατά τις 4 και δε μπορούσα με τίποτα να κοιμηθώ. Με είχε πιάσει ένας πόνος στον αριστερό γλουτό ψηλά και δε βολευόμουνα με τίποτα. Σκεφτόμουνα και τα περί γέννας.
Σας αφήνω, έχω να πάω παιδικό σταθμό να πληρώσω το σχολικό.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!! Βρε ένα απόγευμα έλειψα και πόσα γράψατε καλέ! Very Happy Ας είναι που είναι ζωντανή η ομάδα μας! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 215994

Τζενάκι βλέπω θα μας φας λάχανο!!!!! Άντε κοριτσάκι μου με το καλό!!!!! Περιμένουμε νέα από την Παρασκευή, αν δεν μπεις κατευθείαν τουλάχιστον... Το ότι έχει εμπεδωθεί είναι σημάδι ότι θα έχεις εύκολο και γρήγορο τοκετό, στο εύχομαι!!!

Μαρία μου (Mamameli) να χαίρεσαι τη μικρούλα σου!!!!!! Να τη δεις κοπελάρα, πάντα υγιής και χαρούμενη!!!

Να πω κι εγώ ένα ευχαριστούμε στην inakriti και να χαίρεται τα πανέμορφα (φτου-φτου) παιδάκια της!!!

Στέλλα μου σε άφησα για το τέλος... Καταλαβαίνω απολύτως πώς νιώθεις, γιατί πέρισυ τα Χριστούγεννα έζησα ένα παρόμοιο περιστατικό, μόνο που δεν ήμουν έγκυος (είχα τη Δανάη μωρό) και ήμουν μόνη - χωρίς γονείς - στο σπίτι της...! Είχαμε πάει να τη δούμε, να χαρεί και τη μικρή, παρόλο που μας είχε πει στο τηλέφωνο ότι ήταν άρρωστη! Και το αποτέλεσμα; Άρχισε ένα πόλεμο, κάτι σαν το δικό σου, με προσέβαλε με το χειρότερο τρόπο, είπε ότι ήμουν η γυναίκα γάτα που έβγαλε τα νυχάκια της και τύλιξε το γιο της, χαχαχα! Είπε κι άλλα πολλά και το αστείο είναι ότι τα περισσότερα τα είπε μπροστά στον άντρα μου (είχε έρθει στο μεταξύ) και φυσικά έκανε θέμα και για το όνομα, αλλά και για τους γονείς μου. Μην το ψάχνεις, τότε μου ανέβασε τρελή πίεση . Τώρα όμως τα θυμάμαι και γελάω... Όχι, η σχέση μας φυσικά και δεν αποκαταστήθηκε ποτέ, αφού δε ζήτησε συγνώμη, αλλά είναι τελείως τυπική, για χάρη του άντρα μου και της μικρής. Και φυσικά και το 2ο παιδί μας δε θα πάρει το όνομά της, οπότε αναμένουμε και πάλι ιστορίες προσεχώς... Twisted Evil Ευτυχώς σου λέω ήταν ο δικός μου μπροστά, γιατί διαφορετικά παραδέχτηκε ο ίδιος ότι δε θα με πίστευε αν του τα περιέγραφα εκ των υστέρων! Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι δεν είσαι μόνη και είναι κάπως συχνό το φαινόμενο... Προσπάθησε να ηρεμήσεις κούκλα μου, γιατί δε σου αξίζει να γεννήσεις νωρίτερα εξαιτίας της (έχει συμβεί σε άλλες έγκυες, γι' αυτό το λέω)... Σκέψου ότι σε λίγες μέρες θα φέρεις στον κόσμο το κοριτσάκι σου... μόνο αυτό!!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 417472

Δημητρούλα μου γι' αυτό είμαστε εδώ, για να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 35468

Κοριτσάκια μου εγώ σε ποια να δώσω τώρα το τηλέφωνο;

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εύη, σου στέλνω και γω το τηλ μιας και είμαστε και 'κοντοχωριανές'. Το έχω ανταλλάξει και με τις Θεσσαλονικιές μανούλες οπότε θα τα μάθετε τα δικά μου αμέσως.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:Καλημέρα!!! Βρε ένα απόγευμα έλειψα και πόσα γράψατε καλέ! Very Happy Ας είναι που είναι ζωντανή η ομάδα μας! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 215994

Τζενάκι βλέπω θα μας φας λάχανο!!!!! Άντε κοριτσάκι μου με το καλό!!!!! Περιμένουμε νέα από την Παρασκευή, αν δεν μπεις κατευθείαν τουλάχιστον... Το ότι έχει εμπεδωθεί είναι σημάδι ότι θα έχεις εύκολο και γρήγορο τοκετό, στο εύχομαι!!!

Μαρία μου (Mamameli) να χαίρεσαι τη μικρούλα σου!!!!!! Να τη δεις κοπελάρα, πάντα υγιής και χαρούμενη!!!

Να πω κι εγώ ένα ευχαριστούμε στην inakriti και να χαίρεται τα πανέμορφα (φτου-φτου) παιδάκια της!!!

Στέλλα μου σε άφησα για το τέλος... Καταλαβαίνω απολύτως πώς νιώθεις, γιατί πέρισυ τα Χριστούγεννα έζησα ένα παρόμοιο περιστατικό, μόνο που δεν ήμουν έγκυος (είχα τη Δανάη μωρό) και ήμουν μόνη - χωρίς γονείς - στο σπίτι της...! Είχαμε πάει να τη δούμε, να χαρεί και τη μικρή, παρόλο που μας είχε πει στο τηλέφωνο ότι ήταν άρρωστη! Και το αποτέλεσμα; Άρχισε ένα πόλεμο, κάτι σαν το δικό σου, με προσέβαλε με το χειρότερο τρόπο, είπε ότι ήμουν η γυναίκα γάτα που έβγαλε τα νυχάκια της και τύλιξε το γιο της, χαχαχα! Είπε κι άλλα πολλά και το αστείο είναι ότι τα περισσότερα τα είπε μπροστά στον άντρα μου (είχε έρθει στο μεταξύ) και φυσικά έκανε θέμα και για το όνομα, αλλά και για τους γονείς μου. Μην το ψάχνεις, τότε μου ανέβασε τρελή πίεση . Τώρα όμως τα θυμάμαι και γελάω... Όχι, η σχέση μας φυσικά και δεν αποκαταστήθηκε ποτέ, αφού δε ζήτησε συγνώμη, αλλά είναι τελείως τυπική, για χάρη του άντρα μου και της μικρής. Και φυσικά και το 2ο παιδί μας δε θα πάρει το όνομά της, οπότε αναμένουμε και πάλι ιστορίες προσεχώς... Twisted Evil Ευτυχώς σου λέω ήταν ο δικός μου μπροστά, γιατί διαφορετικά παραδέχτηκε ο ίδιος ότι δε θα με πίστευε αν του τα περιέγραφα εκ των υστέρων! Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι δεν είσαι μόνη και είναι κάπως συχνό το φαινόμενο... Προσπάθησε να ηρεμήσεις κούκλα μου, γιατί δε σου αξίζει να γεννήσεις νωρίτερα εξαιτίας της (έχει συμβεί σε άλλες έγκυες, γι' αυτό το λέω)... Σκέψου ότι σε λίγες μέρες θα φέρεις στον κόσμο το κοριτσάκι σου... μόνο αυτό!!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 417472

Δημητρούλα μου γι' αυτό είμαστε εδώ, για να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 35468

Κοριτσάκια μου εγώ σε ποια να δώσω τώρα το τηλέφωνο;

Στείλτο σε μένα μιας και έχουμε ίδια ΠΗΤ, να δούμε ποια θα γεννήσει πρώτη. Και όποια άλλη θέλει φυσικά, θα σας κάνω ομάδα και στο καινούριο μου κινητό Smile

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Jen75 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημέρα!!! Βρε ένα απόγευμα έλειψα και πόσα γράψατε καλέ! Very Happy Ας είναι που είναι ζωντανή η ομάδα μας! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 215994

Τζενάκι βλέπω θα μας φας λάχανο!!!!! Άντε κοριτσάκι μου με το καλό!!!!! Περιμένουμε νέα από την Παρασκευή, αν δεν μπεις κατευθείαν τουλάχιστον... Το ότι έχει εμπεδωθεί είναι σημάδι ότι θα έχεις εύκολο και γρήγορο τοκετό, στο εύχομαι!!!

Μαρία μου (Mamameli) να χαίρεσαι τη μικρούλα σου!!!!!! Να τη δεις κοπελάρα, πάντα υγιής και χαρούμενη!!!

Να πω κι εγώ ένα ευχαριστούμε στην inakriti και να χαίρεται τα πανέμορφα (φτου-φτου) παιδάκια της!!!

Στέλλα μου σε άφησα για το τέλος... Καταλαβαίνω απολύτως πώς νιώθεις, γιατί πέρισυ τα Χριστούγεννα έζησα ένα παρόμοιο περιστατικό, μόνο που δεν ήμουν έγκυος (είχα τη Δανάη μωρό) και ήμουν μόνη - χωρίς γονείς - στο σπίτι της...! Είχαμε πάει να τη δούμε, να χαρεί και τη μικρή, παρόλο που μας είχε πει στο τηλέφωνο ότι ήταν άρρωστη! Και το αποτέλεσμα; Άρχισε ένα πόλεμο, κάτι σαν το δικό σου, με προσέβαλε με το χειρότερο τρόπο, είπε ότι ήμουν η γυναίκα γάτα που έβγαλε τα νυχάκια της και τύλιξε το γιο της, χαχαχα! Είπε κι άλλα πολλά και το αστείο είναι ότι τα περισσότερα τα είπε μπροστά στον άντρα μου (είχε έρθει στο μεταξύ) και φυσικά έκανε θέμα και για το όνομα, αλλά και για τους γονείς μου. Μην το ψάχνεις, τότε μου ανέβασε τρελή πίεση . Τώρα όμως τα θυμάμαι και γελάω... Όχι, η σχέση μας φυσικά και δεν αποκαταστήθηκε ποτέ, αφού δε ζήτησε συγνώμη, αλλά είναι τελείως τυπική, για χάρη του άντρα μου και της μικρής. Και φυσικά και το 2ο παιδί μας δε θα πάρει το όνομά της, οπότε αναμένουμε και πάλι ιστορίες προσεχώς... Twisted Evil Ευτυχώς σου λέω ήταν ο δικός μου μπροστά, γιατί διαφορετικά παραδέχτηκε ο ίδιος ότι δε θα με πίστευε αν του τα περιέγραφα εκ των υστέρων! Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι δεν είσαι μόνη και είναι κάπως συχνό το φαινόμενο... Προσπάθησε να ηρεμήσεις κούκλα μου, γιατί δε σου αξίζει να γεννήσεις νωρίτερα εξαιτίας της (έχει συμβεί σε άλλες έγκυες, γι' αυτό το λέω)... Σκέψου ότι σε λίγες μέρες θα φέρεις στον κόσμο το κοριτσάκι σου... μόνο αυτό!!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 417472

Δημητρούλα μου γι' αυτό είμαστε εδώ, για να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 12 35468

Κοριτσάκια μου εγώ σε ποια να δώσω τώρα το τηλέφωνο;

Στείλτο σε μένα μιας και έχουμε ίδια ΠΗΤ, να δούμε ποια θα γεννήσει πρώτη. Και όποια άλλη θέλει φυσικά, θα σας κάνω ομάδα και στο καινούριο μου κινητό Smile

Οκ κουκλίτσα! Θα στο στείλω! Αν και βλέπω να με τρως έτσι όπως το πας, χιχι! Χτες άνοιξα ημερολόγιο και συνειδητοποίησα πόσο λίγες μέρες έχουν μείνει... Αγχώθηκα λιγάκι ομολογουμένως... Αλλά αύριο θα δω κι εγώ το ντοκτ, να μας πει πώς τα πάμε!

Μεγιά και το μομπάιλ! Χιχι!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλίτσες!!!Τι κάνετε???Εμένα πονάνε τα κόκαλα μου έτσι όπως κοιμάμαι στο πλάι...Στέλα μου τι είναι αυτά που τραβάς από την πεθερά σου,τελικά μερικά άτομα έχουν όντως ξεφύγει και μόνο αδιαφορία τους χρειάζεται...Ο άντρας σου τι είπε για το περιστατικό??? Δήμητρα μια χαρά θα είναι κ το αυριανό doppler μόνο μην αγχώνεσαι καθόλου...Ελένη πως πήγε τελικά εχθές η συνάντηση με την μαία?????

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν το πήρα ακόμα. Ανανεώσαμε το συμβόλαιο, το παραγγείλαμε και Παρασκευή θα'ναι εδώ. Θα'χω δουλειά το ΣΚ. Αν βέβαια με ειδοποιήσουν πριν τον καρδιοτοκογράφο ακόμα καλύτερα για να'χω κάτι να κάνω όση ώρα θα'μαι δεμένη, αλλιώς κάνα περιοδικό, κάνα παιχνίδι στο παλιό κινητό να περάσει η ώρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις