Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
496 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 496 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jen, καλορίζικο κ το κινητό!
Δήμητρα μια χαρά θα είναι κ η μικρούλα σου! Να δεις πόσο θα χει μεγαλώσει!
Μαράκι σε μια εβδομάδα δηλαδή γεννάς κ εσύ? Εμένα όλο κ δυναμώνουν οι συσπασούλες μέρα με τη μέρα.
Χθες κράτησε ενα 2ωρο η συνάντηση αλλά δεν με έφτασε, ήθελα κι άλλο. Ηταν μια μέλλουσα μαμά κ όλο ερωτήσεις έκανε που αφορούσαν τη δική της περίπτωση κ μας έφαγε όλο το χρόνο. Ετσι δεν πρόλαβε ούτε για το μπανάκι να μας δείξει ούτε να απαντήσει σε άλλες απορίες.
Μου ρθε να την πλακώσω την τύπισα Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 13 679259

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι σε 1 βδομάδα,το θέμα είναι ότι εγώ δεν νιώθω συσπάσεις ενώ ο γιατρός μου λέει ότι κάνω,τις έβλεπε στον υπέρηχο...Δεν ξέρω τι να πω...Βλέπω να γεννάμε μαζί στο τέλος...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε????πως πανε οι κοιλιτσες μας????εμενα τα τηλ μου τα εχει η αθανασια αλλα σημητρουλα μιας και ειμαστε και κοντα εαν θελεις στα δινω και σε εσενα που ξερεις καποια στιγμη θα τον πιουμε αυτο τον ρημαδο καφε.....!!!!! Very Happy Very Happy
κατα τα αλλα κοριτσια εχω μεινει αφωνη με το σκηνικο της στελλας αλλα υπαρχουν και τετοια δεν λεω και πολλα γιατι δεν ξερω τι θα μου βγαλει και η δικια μου η οποια δεν ειναι καμια αγια ...ενω κανω ολες τις δουλειες στο σπιτι μου λεει μπροστα στο γιο τις παντα γιατι δεν με περνεις τηλ να ερθω να στα κανω εγω?? σωπα πηγα να τις πω θελεις και προσκληση δεν τις απαντησα τις ειπα κρατα δυναμεις για μετα...και γελαγα.. τι να κανω???κατα τα αλλα η μπεμπα μου δεν με αφηνει σε ησυχια κλωτσαει βαραει ολα μαζι ... Very Happy Very Happy Very Happy

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?jen με το καλο να ειναι.
στελλα ο αντρας σου τι ειπε?τουλαχιστον την εδειρες να βγαλεις το αχτι σου?ειδικα τωρα με τις ορμονες της εγκυμοσυνης γινεσαι τουρμπο.
εγω θα στειλω το κινητο μου στα κοριτσια της αθηνας.οποια αλλη θελει ας στειλει και το δικο της σε μενα.εμεις παμε την δευτερα στον γιατρο.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικη, μαιρηαναστασια, αθανασια και μαρκελλα εχετε π.μ.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ναι να τον πιούμε Ζωούλα! Θα σου στείλω κι εγώ τα δικά μου αλλά μάλλον μαζί γεννάμε εμείς... Χα χα! 15/12 τελικά εγώ! Για να δούμε... Πάντως κορίτσια η δικιά μου είναι σχετικά ήσυχη... Δεν είναι τόσο δραστήρια όσο παλιότερα. Βέβαια οι κινήσεις είναι πιο εμφανείς, αλλά δεν κάνει τούμπες όλη μέρα... Ας μην αρχίσω πάλι να ανησυχώ γιατί δε θα με μαζεύετε πάλι...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
antoniasofia1 έγραψε:Άντε με το καλό όλες μας ,εγώ δίδυμα αλλά όλα πάνε ρολόϊ μέχρι στιγμής,περισσότερο αγχωμένος είναι ο άντρας μου παρά εγώ.
απο τη μια λες οτι χωρισες με τον αντρα σου και απο την αλλη οτι ειστε μαζι.αποφασισε αντωνακη τι θες?απο αυτα που γραφεις και μονο ολοι σε εχουν καταλαβει.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini2 έγραψε:
antoniasofia1 έγραψε:Άντε με το καλό όλες μας ,εγώ δίδυμα αλλά όλα πάνε ρολόϊ μέχρι στιγμής,περισσότερο αγχωμένος είναι ο άντρας μου παρά εγώ.
απο τη μια λες οτι χωρισες με τον αντρα σου και απο την αλλη οτι ειστε μαζι.αποφασισε αντωνακη τι θες?απο αυτα που γραφεις και μονο ολοι σε εχουν καταλαβει.

Ειρηνάκι έχει φάει μπαν πάλι, εξάλλου σε άλλο θέμα ουσιαστικά το παραδέχτηκε. Μπήκε και σαν Ιωάννα κάτι (και καλά η γυναίκα του και απειλούσε κιόλας Laughing ) και διάβασα το πρωί ότι μπήκε και σαν twinmama, κάπως έτσι, απλά για να ξέρετε. Εμείς συνεχίζουμε να αγνοούμε και πού θα πάει, θα φύγει κάποια στιγμή, χαχα!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini2 έγραψε:αλικη, μαιρηαναστασια, αθανασια και μαρκελλα εχετε π.μ.

Θα το κρατήσω, θενκς! Θα στείλω κι εγώ το δικό μου! Smile

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Jen75 έγραψε:Δεν το πήρα ακόμα. Ανανεώσαμε το συμβόλαιο, το παραγγείλαμε και Παρασκευή θα'ναι εδώ. Θα'χω δουλειά το ΣΚ. Αν βέβαια με ειδοποιήσουν πριν τον καρδιοτοκογράφο ακόμα καλύτερα για να'χω κάτι να κάνω όση ώρα θα'μαι δεμένη, αλλιώς κάνα περιοδικό, κάνα παιχνίδι στο παλιό κινητό να περάσει η ώρα.

Χαχαχα, να δούμε ποιος θα έρθει πρώτα, το μπεμπέ ή το κινητό...!

Εμένα πάντως δυστυχώς προβλέπω να έρχεται πρώτα το μπεμπέ και μετά τα έπιπλα... Τα περιμένω Τρίτη και 13 τελικά! Ελπίζω να μην είναι γκαντέμικο, χοχοχο! Για καλό και για κακό θα είναι και ο άντρας μου στην παραλαβή-τοποθέτηση, μην έχουμε καμιά ιστορία...!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
Jen75 έγραψε:Δεν το πήρα ακόμα. Ανανεώσαμε το συμβόλαιο, το παραγγείλαμε και Παρασκευή θα'ναι εδώ. Θα'χω δουλειά το ΣΚ. Αν βέβαια με ειδοποιήσουν πριν τον καρδιοτοκογράφο ακόμα καλύτερα για να'χω κάτι να κάνω όση ώρα θα'μαι δεμένη, αλλιώς κάνα περιοδικό, κάνα παιχνίδι στο παλιό κινητό να περάσει η ώρα.

Χαχαχα, να δούμε ποιος θα έρθει πρώτα, το μπεμπέ ή το κινητό...!

Εμένα πάντως δυστυχώς προβλέπω να έρχεται πρώτα το μπεμπέ και μετά τα έπιπλα... Τα περιμένω Τρίτη και 13 τελικά! Ελπίζω να μην είναι γκαντέμικο, χοχοχο! Για καλό και για κακό θα είναι και ο άντρας μου στην παραλαβή-τοποθέτηση, μην έχουμε καμιά ιστορία...!
Καλημέρα Αλικάκι! Σείριαλ αυτά τα έπιπλα... Φιλάκια πολλά!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία μου ποτέ δεν ξέρεις, αφού έχεις συσπάσεις! Εξάλλου κι εσύ και η Ελένη είστε στο τέλος!

Ζωούλα στην αρχή ασχολιόμουν κι εγώ, τώρα λέω ας τη να λέει, όπως λέει και το άσμα. Αν τη βάλεις στο σπίτι σου μετά που θα έρθει και το μωρό θα σου λέει διάφορα και θα σ' εκνευρίζει, είναι και οι άτιμες οι ορμόνες που θα κάνουν χορό κατά τη λοχεία...

Δήμητρα όσο φτάνεις στο τέλος το μωράκι στριμώχνεται (ναι, όσο μικρούλι κι αν είναι!), οπότε θα έχεις λιγότερες κλωτσιές και περισσότερο κίνηση-σπρώξιμο. Οπότε αυτά που λες είναι απολύτως φυσιολογικά, μην αγχώνεσαι! Άντε με το καλό και το 3ο ντόπλερ! Smile

Ουφ, έφτιαξα γεμιστά τελικά σήμερα, άντε γιατί μου μυρίζουν και πείνασα! Razz

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
Jen75 έγραψε:Δεν το πήρα ακόμα. Ανανεώσαμε το συμβόλαιο, το παραγγείλαμε και Παρασκευή θα'ναι εδώ. Θα'χω δουλειά το ΣΚ. Αν βέβαια με ειδοποιήσουν πριν τον καρδιοτοκογράφο ακόμα καλύτερα για να'χω κάτι να κάνω όση ώρα θα'μαι δεμένη, αλλιώς κάνα περιοδικό, κάνα παιχνίδι στο παλιό κινητό να περάσει η ώρα.

Χαχαχα, να δούμε ποιος θα έρθει πρώτα, το μπεμπέ ή το κινητό...!

Εμένα πάντως δυστυχώς προβλέπω να έρχεται πρώτα το μπεμπέ και μετά τα έπιπλα... Τα περιμένω Τρίτη και 13 τελικά! Ελπίζω να μην είναι γκαντέμικο, χοχοχο! Για καλό και για κακό θα είναι και ο άντρας μου στην παραλαβή-τοποθέτηση, μην έχουμε καμιά ιστορία...!
Καλημέρα Αλικάκι! Σείριαλ αυτά τα έπιπλα... Φιλάκια πολλά!

Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 13 417472

Σίριαλ δε λες τίποτα! Και πώς ήθελα να τη δείρω αυτή τη βλαμμένη στο κατάστημα! Τεσπα, ελπίζω να γράφεται ο επίλογος τώρα, γιατί αλλιώς... Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 13 654655 Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 13 186566

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Αλίκη μου έτρεξαν τα σάλια... Τι να πω; Εγώ τον αρακούλι μου!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερούδια!!!!!!Μετά από μια εφιαλτική νύχτα,νιώθω λες και έριχνα μπετά όλο το βράδυ.Κοιμήθηκα στις 6 και ξύπνησα πριν από λίγο.Χτες είχαμε γιατρό,η μπεμπούλα έφτασε αισίως τα 2600, στον καρδιοτοκογράφο περνάμε με άριστα είπε η γιατρός, το κεφαλάκι της έχει κατέβει αλλά δεν είναι ακόμα σε θέση καλή για τοκετό οπότε πρέπει να μπουσουλάω στα 4 κάθε μέρα για 20 λεπτά! Shocked Laughing Θα κάνω παρκέ στο σπίτι μου φαίνεται. LaughingΌσο περνάει ο καιρός αρχίζω και αγχώνομαι, αλλά από την άλλη κουράστηκα κιόλας,θέλω να γεννήσω!!!!!Να δω από κοντά ποια με κλωτσάει και με σκαλίζει!!! Very Happy Τζενάκι με γεια το κιν.είσαι και συ τρελογκατζετού,ε;Το είχε ο άντρας μου και είναι υπερευχαριστημένος!Τώρα πήρε το 3!Καλά για τη Στέλλα δεν έχω να πω τίποτα παρα μόνο ότι χρειάζονται γερά νεύρα και αυτή η μακάκω που θέλει να λέγεται και μάνα του δίμετρου (τον οποίο δε σέβεται) θα τα βρει όλα μπροστά της,αλλά θα είναι αργά μετά.!!!Ουυυυ κάργια!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλίκη μου άμα είναι με κιμά,θέλω και εγώ!Πληρώνω κούριερ! Razz pig

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την έκανα τη γυμναστική μου πάλι...
Ξεκίνησα να πάω σε μια τράπεζα δίπλα στο σπίτι μου να πληρώσω τη 2η δόση της εφορίας κ είδα οτι είχε κλείσει. Λέω δεν πειράζει έχει άλλη μια εδώ πιο κάτω. Πάω , πουθενά η τράπεζα. Αυτή πρέπει να εχει κλείσει εδώ κ καιρό γιατί ήταν ένα άλλο κτίριο στη θέση της, αλλά δεν θα το χα προσέξει. Κ συνέχισα το ποδαράτο μέχρι να βρω. Μια ώρα έκανα...ουφ!
Τώρα είμαι dead!!!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
demmy29 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
Jen75 έγραψε:Δεν το πήρα ακόμα. Ανανεώσαμε το συμβόλαιο, το παραγγείλαμε και Παρασκευή θα'ναι εδώ. Θα'χω δουλειά το ΣΚ. Αν βέβαια με ειδοποιήσουν πριν τον καρδιοτοκογράφο ακόμα καλύτερα για να'χω κάτι να κάνω όση ώρα θα'μαι δεμένη, αλλιώς κάνα περιοδικό, κάνα παιχνίδι στο παλιό κινητό να περάσει η ώρα.

Χαχαχα, να δούμε ποιος θα έρθει πρώτα, το μπεμπέ ή το κινητό...!

Εμένα πάντως δυστυχώς προβλέπω να έρχεται πρώτα το μπεμπέ και μετά τα έπιπλα... Τα περιμένω Τρίτη και 13 τελικά! Ελπίζω να μην είναι γκαντέμικο, χοχοχο! Για καλό και για κακό θα είναι και ο άντρας μου στην παραλαβή-τοποθέτηση, μην έχουμε καμιά ιστορία...!
Καλημέρα Αλικάκι! Σείριαλ αυτά τα έπιπλα... Φιλάκια πολλά!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σίριαλ δε λες τίποτα! Και πώς ήθελα να τη δείρω αυτή τη βλαμμένη στο κατάστημα! Τεσπα, ελπίζω να γράφεται ο επίλογος τώρα, γιατί αλλιώς... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
μην συγχιζεσαι θα ερθουν και τα επιπλακια και θα προλαβεις να τα τακτοποιησεις πριν γεννησεις.σε ποια νεοσετ ειχατε παει?

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Ρε Αλίκη μου έτρεξαν τα σάλια... Τι να πω; Εγώ τον αρακούλι μου!

Κ εγώ έχω αρακά από χθες ...κ μου αρέσουν τα γεμιστά...κ μου τρέχουν κ τα σάλια!!!!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenisig έγραψε:Την έκανα τη γυμναστική μου πάλι...
Ξεκίνησα να πάω σε μια τράπεζα δίπλα στο σπίτι μου να πληρώσω τη 2η δόση της εφορίας κ είδα οτι είχε κλείσει. Λέω δεν πειράζει έχει άλλη μια εδώ πιο κάτω. Πάω , πουθενά η τράπεζα. Αυτή πρέπει να εχει κλείσει εδώ κ καιρό γιατί ήταν ένα άλλο κτίριο στη θέση της, αλλά δεν θα το χα προσέξει. Κ συνέχισα το ποδαράτο μέχρι να βρω. Μια ώρα έκανα...ουφ!
Τώρα είμαι dead!!!!!

Very Happy Πολύ φιτ είσαι βρε παιδί μου!Εγώ δυο βήματα να κάνω σπίτι κουράζομαι!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenisig έγραψε:

Κ εγώ έχω αρακά από χθες ...κ μου αρέσουν τα γεμιστά...κ μου τρέχουν κ τα σάλια!!!!!!

Και για αρακά τρελαίνομαι!Άμα δε στείλει η Αλίκη θέλω κι από σένα ένα τάπερ! pig pig pig

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Christina_Kandi έγραψε:
Elenisig έγραψε:Την έκανα τη γυμναστική μου πάλι...
Ξεκίνησα να πάω σε μια τράπεζα δίπλα στο σπίτι μου να πληρώσω τη 2η δόση της εφορίας κ είδα οτι είχε κλείσει. Λέω δεν πειράζει έχει άλλη μια εδώ πιο κάτω. Πάω , πουθενά η τράπεζα. Αυτή πρέπει να εχει κλείσει εδώ κ καιρό γιατί ήταν ένα άλλο κτίριο στη θέση της, αλλά δεν θα το χα προσέξει. Κ συνέχισα το ποδαράτο μέχρι να βρω. Μια ώρα έκανα...ουφ!
Τώρα είμαι dead!!!!!

Very Happy Πολύ φιτ είσαι βρε παιδί μου!Εγώ δυο βήματα να κάνω σπίτι κουράζομαι!

Μωρέ αν ήξερα οτι θα περπατούσα τόσο, δεν θα πήγαινα. Αλλά τι να έκανα που λήγει σήμερα...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Christina_Kandi έγραψε:
Elenisig έγραψε:

Κ εγώ έχω αρακά από χθες ...κ μου αρέσουν τα γεμιστά...κ μου τρέχουν κ τα σάλια!!!!!!

Και για αρακά τρελαίνομαι!Άμα δε στείλει η Αλίκη θέλω κι από σένα ένα τάπερ! pig pig pig

Εμένα είναι χθεσινός.
Δήμτραααααα, ακούς????? Το τάπερ!!!!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Ρε Αλίκη μου έτρεξαν τα σάλια... Τι να πω; Εγώ τον αρακούλι μου!

Αχαχα, σόρρυ!!!!! Κι εγώ αρακά ήθελα αρχικά αλλά διαπίστωσα πως είχα ξεμείνει!!! Δεν πειράζει, λίγη ταλαιπωρία παραπάνω, αν θέλεις να σου στείλω, χαχα!

Christina_Kandi έγραψε:Καλησπερούδια!!!!!!Μετά από μια εφιαλτική νύχτα,νιώθω λες και έριχνα μπετά όλο το βράδυ.Κοιμήθηκα στις 6 και ξύπνησα πριν από λίγο.Χτες είχαμε γιατρό,η μπεμπούλα έφτασε αισίως τα 2600, στον καρδιοτοκογράφο περνάμε με άριστα είπε η γιατρός, το κεφαλάκι της έχει κατέβει αλλά δεν είναι ακόμα σε θέση καλή για τοκετό οπότε πρέπει να μπουσουλάω στα 4 κάθε μέρα για 20 λεπτά! Shocked Laughing Θα κάνω παρκέ στο σπίτι μου φαίνεται. LaughingΌσο περνάει ο καιρός αρχίζω και αγχώνομαι, αλλά από την άλλη κουράστηκα κιόλας,θέλω να γεννήσω!!!!!Να δω από κοντά ποια με κλωτσάει και με σκαλίζει!!! Very Happy Τζενάκι με γεια το κιν.είσαι και συ τρελογκατζετού,ε;Το είχε ο άντρας μου και είναι υπερευχαριστημένος!Τώρα πήρε το 3!Καλά για τη Στέλλα δεν έχω να πω τίποτα παρα μόνο ότι χρειάζονται γερά νεύρα και αυτή η μακάκω που θέλει να λέγεται και μάνα του δίμετρου (τον οποίο δε σέβεται) θα τα βρει όλα μπροστά της,αλλά θα είναι αργά μετά.!!!Ουυυυ κάργια!

Χριστινάκι 20 λεπτά μπουσούλημα; Χαρά στο κουράγιο σου!!! Πάντως, αν το θέμα σου είναι να κατέβει το μωρό υπάρχει και πιο βολική άσκηση: πάρε μια μπάλα πιλάτες και κάτσε πάνω, κάνε μπόινγκ, αλλά κοίτα να είναι αντοχής η μπάλα, χαχαχα!

Christina_Kandi έγραψε:Αλίκη μου άμα είναι με κιμά,θέλω και εγώ!Πληρώνω κούριερ! Razz pig

Θα σε απογοητεύσω, είναι τα κλασικά με ρυζάκι, αυτά αγαπάω εγώ και ο δικός μου, χιχι!

Elenisig έγραψε:Την έκανα τη γυμναστική μου πάλι...
Ξεκίνησα να πάω σε μια τράπεζα δίπλα στο σπίτι μου να πληρώσω τη 2η δόση της εφορίας κ είδα οτι είχε κλείσει. Λέω δεν πειράζει έχει άλλη μια εδώ πιο κάτω. Πάω , πουθενά η τράπεζα. Αυτή πρέπει να εχει κλείσει εδώ κ καιρό γιατί ήταν ένα άλλο κτίριο στη θέση της, αλλά δεν θα το χα προσέξει. Κ συνέχισα το ποδαράτο μέχρι να βρω. Μια ώρα έκανα...ουφ!
Τώρα είμαι dead!!!!!

Έλα βρε Ελένη, πόσο καιρό έχεις να βγεις; Χαχαχα, δεν πειράζει, έκανες γυμναστικούλα, ξεκουράσου τώρα!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πως βγήκαν, τώρα θα δοκιμάσω (από μυρωδιά πάντως καλά πάμε!). Γιατί είχα πολλές πιπεριές και λιγότερες ντοματούλες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις