Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
365 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 365 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω γυρω στα 6-7 τα υπολογιζω τα πλυντηρια!!!!!Απο ενα ειναι μονο το παπλωμα και η κουβερτα!!

Αααα για το κρεβατι..Αποφασισαμε με τον αντρα μου το εξης...Θα φτιαξει ο μπαμπας την κουνια και θα παραγγειλουμε το στρωμα τελος Δεκεμβρη,θα τα φερουμε,θα τα πλυνουμε θα τα αφησουμε να στεγνωσουν και μετα θα τα τυλιξουμε με ναυλον να μην ξαναλερωθουν και θα τα στησουνε οταν θα ειμαι στο μαιευτηριο..θ εχουμε και την προικα πλυμμενη στην ντουλαπα να μην σκονιζεται!!!
Ετσι και θα εχουμε την τβ και τον υπολογιστη μεχρι τελος στο δωματιο και δεν θα σκονιζεται και τζαμπα!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Σε ολα τα μνημονια και τις μειωσεις μεχρι τωρα για δημοσιο μιλουσαν αλλα ο δημοσιος τομεας συμπαρασυρει και τον ιδιοτικο....δεν παιζει να μην παιρνουν δωρα του δημοσιου και να παιρνουν οι αλλοι...εξαλλου οι εργοδοτες τετοιες ευκαιριες περιμενουν...

Εγω δεν καταλαβαινω πολλα απο αυτα που λετε γιατι δεν τα εψαξα...Πηγα κουρευτηκα και τωρα ξανα σε κανα 5μηνο λογικα....
Βρηκαμε και ντουλαπα.Θα την καθαρισουμε καλα καλα αυριο,θα την αφησουμε να ξεμυρισει και θα την γεμισουμε!!!Πηγα και πηρα και το αρκαδι μου και θα αρχισω να πλενω..μεχρι να στεγνωσουν/σιδερωθουν θα γινει και η ντουλαπιτσα!!!!!Εμενα μου φαινεται απλα ουδετερη η μυρωδια του,οχι ασχημη...Αλλα καλυτερα για μενα το νινι να μην μυριζει καθολου απο το να μυριζει "βρεφικα" απο το απορρυπαντικο λογω χημικων scratch scratch

Αααααα ανεβηκε και ο αιματοκριτης μου στο 35,8!!!Ο μικροβιολογος ειπε με αυτα τα νουμερα κοντα στο 39 θα γεννησω!!!Σουπερ δηλαδη!!
κοριτσι το αρκαδι μπαινει κατευθειαν στο καδο το λεω γιατι εγω η ποντια το πρωι δε διαβασα τις οδηγιες και το εβαλα στη θηκη απορρυπαντικου και δεν το τραβηξε...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το ξερω..και συμβουλη που διαβασα...επειδη καμια φορα μπορει να μην διαλυθει πολυ καλα,μπορεις πριν το βαλεις στον καδο (με κυπελακι υγρου απορρυπαντικου) να το διαλυσεις σε πολυυυυ λιγο νερακι για να γινει σαν πολυ πηκτο υγρο..καταλαβες πως το εννοω?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:Ναι Δωρακι, αστα. Ο,τι και να γινει, οι μαναδες ειναι ηδη αδικημενες οποτε απλα θα δουμε τι αλλο θα μας κοψουν...ελα να ασχοληθουμε με το Σοφακι!!!
Αρχιζειςνα πλενεις τα ροζουλιαααα!!! Και ντουλαπιτσα εεε!! τελεια... αντε καλ πλυσιματα και καλο γεμισμα της ντουλαπας....

Λιτσακι κι εγω ολο λεω οτι τελειωσαν κι ολο κι αλλα βγαινουν.... τωρα εχω τα λευκα της και 2 κουβερτες και ενα παπλωμα και κατι πανες ακομη και αααα δεν ξερω κι αλλα νομιζω...
ετσι ειναι ολο και κατι σε φερνουν ολο και κατι παιρνεις τσουπ... να ενα πλυντηριακι ακομη.. και εμεις ετσι θα κανουμε θα τα στησουμε αλλα δε θα τα στρωσουμε και εκεινη την ωρα μονο ξεσκονισμα και στρωσιμο θα θελουν..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Ναι το ξερω..και συμβουλη που διαβασα...επειδη καμια φορα μπορει να μην διαλυθει πολυ καλα,μπορεις πριν το βαλεις στον καδο (με κυπελακι υγρου απορρυπαντικου) να το διαλυσεις σε πολυυυυ λιγο νερακι για να γινει σαν πολυ πηκτο υγρο..καταλαβες πως το εννοω?

ναι καταλαβα.. ασε εγω η χαζη βιαστικια απο τη χαρα μου τιποτα δε διαβασα και επρεπε το 1ο πλυντηριο να το ξαναβαλω...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια να ρωτησω κατι??? στα συρταρια δεν βαζουν συνηθως ενα σαπουνι μεσα για να μην ερχονται μαμουνια?
Η μαμα μου παντα μας ειχε αλλα που ημουν μεγαλη το θυμαμαι.

Και πηρα σαπουνι πρασινο μηλο για να βαλω στης μπεμπας. Οχι να ακουμπαει τα ρουχα, αλλα να ειναι εκει. να το βαλω? ή ξερετε κατι οτι δεν κανει ή οτιδηποτε?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η θηκη καθαρισε απο το αρκαδι που εμεινε?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαμουνια εννοεις σκορο?Δεν ξερω αν δημιουργειτε προβλημα,μονο αν μυριζει εντονα και ανοχλει το μωρο...Ισως να μπορει να βαλεις και αποξηραμενη λεβαντα σε σακουλακια οργαντζας...ειναι και χαλαρωτικη και θα αφηνει πολυ ελαφρια μυρωδια...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Η θηκη καθαρισε απο το αρκαδι που εμεινε?
με τα χιλια ζορια το εβγαλα με το κουταλακι... ασε..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου εγω ετρωγα...Εσκασα...

Σοφακι ο μπαμπας την εκανε τη ντουλαπα ή την αγορασατε?Αντε να γεμισει γρηγορα!Ο υπολογιστης που θα παει μετα?

Για το αρκαδι δεν ξερω να σας πω.Εγω μονο υγρα απορρυπαντικα χρησιμοποιω.Οσο για πλυντηρια εγω εχω βαλει 5 αν θυμαμαι καλα κ η πεθερα μου σιγουρα 2.Ειναι τα πιο γλυκα πλυντηρια της ζωης μας αυτα!Ακομα κ το σιδερο μετα ειναι ωραιο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την ειχαμε αυτη την ντουλαπα στο χολ αλλα πιανει τζαμπα τοπο...γι αυτο θ την καθαρισουμε..μαλλον θα την περασω και με ντετολ

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Κοριτσακια μου εγω ετρωγα...Εσκασα...

Σοφακι ο μπαμπας την εκανε τη ντουλαπα ή την αγορασατε?Αντε να γεμισει γρηγορα!Ο υπολογιστης που θα παει μετα?

Για το αρκαδι δεν ξερω να σας πω.Εγω μονο υγρα απορρυπαντικα χρησιμοποιω.Οσο για πλυντηρια εγω εχω βαλει 5 αν θυμαμαι καλα κ η πεθερα μου σιγουρα 2.Ειναι τα πιο γλυκα πλυντηρια της ζωης μας αυτα!Ακομα κ το σιδερο μετα ειναι ωραιο!
εχεις δικιο ακομη και εγω που για να σιδερωσω πρεπει να με πληρωσεις περιμενω πως και πως να τα πιασω να τα κανω...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 16 517142

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο με το σαπουνι δεν το εχω ξανακουσει.Οτιδηποτε ομως δεν αφηνει μυρωδια δε θα ενοχλει το μωρο φανταζομαι.

Ασχετο...Τις προεραιτικες εξετασεις που κανουν οι κλινικες στα βρεφη θα τις κανετε?Ελεγχο ορασης,ακοης,ισχυων,μεταβολικων νοσηματων...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Λιτσακι μου καλως ηρθες!Κ να το στησεις απο τωρα το κρεβατακι παλι καθαρισμα θα θελει μετα.Ασε που ειναι κριμα να βαλεις απο τωρα κ την προικα κ να σκονιζεται...Εγω γιαυτο δεν εχω φερει ακομη το λικνο στο σπιτι.Δε θα μπορουσα να το εχω εδω τυλιγμενο σε ναυλον!Οποτε το κρατανε τα πεθερικα κ θα το παρω τελευταια στιγμη.Ο καλος μου θα το στησει κ θα το καθαρισει.Κ αν θελει βοηθεια εδω θα ειναι κ οι γονεις μου.

Ελενη νοσολευτρια εισαι?Εγω το 6μηνο δε θα το παρω για οικονομικους λογους.Οσο για το μειωμενο θα το παρω εκτος κ αν το απαγορευει η τραπεζα.(Θα παρει 9μηνο ο καλος μου για να προσεχει τη μπεμπα κ δεν ξερω αν για να το παρει πρεπει να εχω εγω κανονικο ωραριο ή γινεται κ με μειωμενο!)Το να συμφωνησει ο εργοδοτης να παρω αδεια αντι για μειωμενο ειναι λιγακι δυσκολο.Οι περισσοτεροι δεν το δεχονται.Αυτο που λεει η Λιτσα οτι τους χρωστας κ απο πανω δεν το εχω ξανακουσει.Κ γιατι αυτο?Κ αν α;ντι για εδεια εχω μειωμενο κ με απολυσει οι μηνες μειωμενου χανονται χωρις αποζημειωση???


ο αντρας σου ειναι στο δημοσιο δηλαδη.. για να κανει χρηση αυτος το 9μηνο θα πρεπει να παει βεβαιωση στη δουλεια του οτι εσυ δεν αθ κανεις χρηση του 6μηνου ...τωρα για το μειωμενο δεν ξερω τι ισχυει ...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Την ειχαμε αυτη την ντουλαπα στο χολ αλλα πιανει τζαμπα τοπο...γι αυτο θ την καθαρισουμε..μαλλον θα την περασω και με ντετολ

Εγω με μωρομαντιλα εκανα τη ντουλαπα κ τη συρταριερα.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Αυτο με το σαπουνι δεν το εχω ξανακουσει.Οτιδηποτε ομως δεν αφηνει μυρωδια δε θα ενοχλει το μωρο φανταζομαι.

Ασχετο...Τις προεραιτικες εξετασεις που κανουν οι κλινικες στα βρεφη θα τις κανετε?Ελεγχο ορασης,ακοης,ισχυων,μεταβολικων νοσηματων...
δεν ξερω αν ειναι απαραιτητες αφου με το που γεννιεται το παιρνει ο παιδιατρος και το εξεταζει αν εχει κατι χτυπα ξυλο δε θα το δει εκεινη την ωρα..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω κοριτσια ειχα την αλλη απορια θα κανετε ολες επισκληριδιο???γιατι ειμαι λιγο προβληματισμενη πανω σε αυτο??

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν μυριζουν εντονα αυτα που πηρα. γι'αυτο τα διαλεξα. δεν ξερω θα το σκεφτω.
Οσο για λεβαντα.... εχω στον κηπο και πριν προλαβω να μαζεψω και να αποξηρανω, "εδωσα εντολη" να κουρευτουν οι θαμνοι και...την πατησα... μου τα κουρεψαν και τα πεταξαν... του χρονου τωρα...

ενα ντετολ ναι χρειαζεται νομιζω... εγω αρχισα να παιρνω σαπουνια ντετολ για το μπανιο και απολυμαντικα να τα συνηθισει το ματι ολων και οταν τους στελνω για απολυμανση-απολεπιση-απεντομωση κτλ ολους πριν πλησιασουν την μπεμπα μου να τους ερθει πιο μαλακα.

παω να ξαπλωσω λιγο... ποναει το κεφαλι μου... μιση ωρα καθισα στην δουλεια και πονεσα...ουφ δεν τους αντεχω....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ SITE. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΕΡΙ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΩΝ Κ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΔΑΓΚΩΤΟ, ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ.ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω θα κανω επισκληριδιο.... δεν το συζητω χωρις... ειμαι τοσο φοβιτσιαρα στο θεμα του πονου που δεν μπορω ουτε να διανοηθω χωρις....
κι αν εχουν κι αλλα φαρμακα. κι εκεινα τα θελω. ολα τα θελω. μονο να μην καταλαβω τιποτα...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:εγω κοριτσια ειχα την αλλη απορια θα κανετε ολες επισκληριδιο???γιατι ειμαι λιγο προβληματισμενη πανω σε αυτο??

εγώ επειδή θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο, δεν κάνουν επισκληρίδιο σε φυσιολογικό τοκετό....τώρα αν για κάποιο λόγο κάνω καισαρική, ακόμα δεν ξέρω τί είναι χειρότερο από τα 2....γενικώς είμαι φοβιτσιάρα και η ιδέα της ένεσης στη μέση δεν μου αρέσει , αλλά ούτε και το ότι θα έχω τις αισθήσεις μου όσο με κόβουν και με ράβουν .....η ολικη ακουγεται καλη λυση, κοιμασαι και μετα ξυπνας κυρια , αλλα εχω ακουσει οτι πονας περισσοτερο μετα , ενω με την επισκληριδιο οχι και τοσο ....δεν ξερω ακομα ...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ SITE. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΕΡΙ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΩΝ Κ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΔΑΓΚΩΤΟ, ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ.ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ?



καλώς όρισες στην παρέα μας ......με το καλο να έρθει το μωράκι σου ...τι περιμενεις , αγορι ή κοριτσι ???

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:εγω θα κανω επισκληριδιο.... δεν το συζητω χωρις... ειμαι τοσο φοβιτσιαρα στο θεμα του πονου που δεν μπορω ουτε να διανοηθω χωρις....
κι αν εχουν κι αλλα φαρμακα. κι εκεινα τα θελω. ολα τα θελω. μονο να μην καταλαβω τιποτα...



Σμαρώ μου εσύ είσα ικανή να στείλεις άλλη να γεννήσει αντί για σένα .....SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
προβληματιζομαι γιατι εχω ακουσει διαφορα και η φιλη μου που ειναι και νοσοκομα μου ειπε αν αντεξω να μην κανω.. οπως επισης ξερω οτι οταν ειναι να κανεις την επισκληριδιο σε βαζουν να υπογραψεις οτι την κανεις με δικια σου ευθυνη...γιατι αυτο παιζει να παθω κατι δηλαδη??

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ SITE. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΕΡΙ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΩΝ Κ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΔΑΓΚΩΤΟ, ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ.ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ?
καλως ορισες Λουκια... με το καλο και το δικο σου παιδακι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις