Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
341 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 341 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ο καλος μου...Εμ δεν με ξυπνησε να κανουμε αγκαλιτσες να μου περασει..Δεν πειραζει...Μπα δεν φταινε οι χθεςσινες δουλειες απλα με επιασε λιγουρα...Ξανα ραψιμο τωρα γιατι θα με κυνηγαει ο διαιτολογος

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣΕ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ, ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΗ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμα φαω βραδυ δεν μπορω να κοιμηθω!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΜΑ Δ Ε Ν ΦΑΩ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσουδια μου.χιχιχι πριν λιγο σηκωθηκα η γαιδαρα χιχιχιιχ τι κανετε???

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μπηκα να δω τα νεα σας και την κανω για μαμ εξω.. Λουκια το κρεβατακι και τα επιπλα τα πηρα ολα λευκα γιατι δε ξερω τι θα ειναι το δευτερο.. αλλα επειδη και εμενα με επιασε αμοκ με τα ροζ πηρα ροζ πεταλουδες και νεραιδες και τα κολλησα πανω στα επιπλα για να ειναι ποιο κοριτσιστικα και ροζ κουνουπιερα.. το δωματιο το εκανα ροζ μωβ και πιστευω οτι τα ασπρα επιπλα ειναι καλη επιλογη γιατι φωτησαν το δωματιο και δεν ειναι πολυ μονοτονα ροζ...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δν θα κανω καμια παρεμβαση στο δωματιο γτ θα ειμαστε κ οι τρεις σε ενα λογο χειμωνα μιας κ ειναι το δωματιο με το air-condition.απο κει κ μετα θα φτιαξω το αλλο δωματιο σε παιδικο (αυτο που ηταν κρεβατοκαμαρα μας)λογω μεγεθους μιας κ ειναι πιο μεγαλο.θα βαλω κ ενα αρκουδισιον στο αλλο κ θα ειναι μια χαρα αλλα να μεγαλωσει λιγο κ η μικρη κ μετα θα μπουν μαζι

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βλεπαμε την βαφτιση μου και εχω να δηλωσω πως ειμαι ιδια ακριβως!!!! Razz Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου καλησπερα!! Επιτελους χθες με αφησαν να βγω! Και γυρισα σπιτακι μου, εκανα μπανιο και επεσα για υπνο.

Μου εσπασαν τα νευρα εκει μεσα, αλλα ειναι για το καλό του μπεμπη μου, το ξερω.

Το μωρακι μου ειναι καλα,1100 κοντα και 32 εκατοστα! ΕΕγω ειμαι ψιλοσκατα. Ποναω παντου απο την ακινησια, μου εσπασαν μια φλεβα γτ δεν μπορουσαν να βρουν πιο χοντρη φλεβα, δεν εχω ορεξη να φαω, ανακατευομαι και στην σκεψη ακομα και πρηστηκε η μαπα μου απο την κορτιζονη. Ασε που νομιζω πως η κοιλια μου εχει μικρυνει, δεν ειναι οπως πριν.. Τι να πω, μπορει να ειναι και στο μυαλο μου..

Απο χαπια περνω 1 γιουτοπαρ το 4ωρο, δηλαδη 6 την μερα, ενα αλλο χαπακι κολπικα, πολυ που μαγνησιο και 1 ενεση κορτιζονης καθε 2 μερες. Φαρμακειο το΄χουμε κανει το σπιτι!!!

Συγνωμη ρε κοριτσια μου αν σας κουραζω ή σας αγχωνω με αυτα που μου συνεβησαν. Κι ευχαριστω πολυ για τις σκεψεις και το ενδιαφερον σας!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 417472

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι μας κουραζεις βρε?αστα αυτα!!!!!Ευτυχως σε αφησαν να βγεις!!!!!!!!!!Και ειναι και καλα ο μπεμπης|!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Τι μας κουραζεις βρε?αστα αυτα!!!!!Ευτυχως σε αφησαν να βγεις!!!!!!!!!!Και ειναι και καλα ο μπεμπης|!!!

Ευτυχως δεν λεει τιποτα!!! Αν εμενα λιιιγο ακομα ειλικρινα θα τα εσπαγα ολα απο τα νευρα μου ρε παιδι μου... Μια βολτα πανω-κατω στο δωματιο για να ξεπιαστω δεν με αφηναν να κανω.. μονο που δεν με εδεσαν δλδ...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 679259  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 679259  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 679259
Ο μπεμπης οχι μονο ειναι καλα, ειναι σαν να μην εχει γινει τπτ, ξαπλας και υπερκινητικοτατος. Στον κοσμο του!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα δεν εχεις καθολου συσπασεις?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Τωρα δεν εχεις καθολου συσπασεις?

Σχεδον καθολου. Σκεψου ομως οτι περνω και πολλλα πολλα χαπια για να το πετυχουμε αυτο. Και μαλλον με τα χαπια αυτα θα φτασουμε σιγουρα Δεκεμβριο λεει ο γιατος μου. Χριστουγεννιατικο θα το κανω το μωρο μου!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΦΑΓΗΤΟ ΤΕΛΟΣ!ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΧΩΝΕΨΑ ΚΙΟΛΑΣ!
listoudi ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΕΜΠΕΣ ΜΑΣ!!! ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΟ TREND PLUS ΤΗΣ BEBOULINO. ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ SAFE ΕΠΙΛΟΓΗ, ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!ΓΙΑ ΛΕΥΚΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΟΛΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ... Shocked
ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ 2 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΛΙΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ... ΔΙΛΗΜΜΑ!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθε εμποδιο για καλο μιρατζελακι μου γλυκο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΦΑΚΙ, ΣΕ 4D ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΨΩΝΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 28 328109

Mirantzela, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ SITE!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ...Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ, ΓΕΝΝΑΕΙ ΒΕΒΑΙΑ 20/12, ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΠΙΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΚΑΘΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ 8ΜΗΝΗΤΙΚΟ..ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΟΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΞΑΠΛΑ-ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΗΝ ΞΕΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 15.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΕ ΑΥΤΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Μαρακι μου, καθε εμποδιο για καλο! Φτανει μως με τα εμποδια, μου εχουν βγαλει την πιστη.....

Παλι γκρινιαζω.... Σταματαω την γκρινια!

Γεια σου Λουκια! Μαλλον μπηκες στην παρεουλα μας στο διαστημα που ημουν στο νοσοκομειο ε? Να σε καλωσορισω κι εγω και να σου συτστηθω! Ειμαι η Μιραντζελα, απο Αθηνα, Πευκη, 21 χρονων, λιγο τρελη στα μυαλα, και περιμενω αγορακι τρελοκερκυραιο που μαλλον λιγο βιαζεται και με εχει ταλαιπωρησει αρκετα!! ΠΗΤ εχω 30/01, δεν παιζει να φτασω μεχρι τοοοσο περα βεβαια. Αυτα πανω κατω.
Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σου πω το γνωστο κλισε μιρατζελακι μου υπομονηηηηη φεεεεεεεταααααα...με τοσα φαρμακα πρεπει ν σταματησουν οι ριμαδες...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:θα σου πω το γνωστο κλισε μιρατζελακι μου υπομονηηηηη φεεεεεεεταααααα...με τοσα φαρμακα πρεπει ν σταματησουν οι ριμαδες...

Αχχ, υπομονη, τι να κανω η ατιμη???Στο σπιτι βεβαια εχω απαγορευσει να λεγεται η λεξη υπομονη, γτ μου τν δινει. Ο Χρηστος τρωει τσιμπιες, κλωτσιες και τετοια οποτε λεει "υπομονη"...
Πφφφφφ ολοι με μισουν πλεον ετσι οπως τους βασανιζω, το πιστευω...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:
thequeen86 έγραψε:θα σου πω το γνωστο κλισε μιρατζελακι μου υπομονηηηηη φεεεεεεεταααααα...με τοσα φαρμακα πρεπει ν σταματησουν οι ριμαδες...

Αχχ, υπομονη, τι να κανω η ατιμη???Στο σπιτι βεβαια εχω απαγορευσει να λεγεται η λεξη υπομονη, γτ μου τν δινει. Ο Χρηστος τρωει τσιμπιες, κλωτσιες και τετοια οποτε λεει "υπομονη"...
Πφφφφφ ολοι με μισουν πλεον ετσι οπως τους βασανιζω, το πιστευω...

ελα τωρα λες βλακειες αντεεεε.σε τετοιες φασεις αμα δεν δειξεις ανοχη εισαι γαιδουρι.αντε μην ακουω τετοια.κ που ξερεις μπορει και να πας στο μηνα σου μεσα η εστω στις αρχες

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο Μιρντζελα! Χαιρομαι που ολα ειναι καλα. Ο μικρος σας ειναι καλα κ αυτο εχει σημασια!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ Μιραντζελα ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ..ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΑ!Η ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΔΕΚΕΜΒΡΗ. ΑΦΟΥ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΕΠΕΙΤΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ...ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟ!!!!ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ?ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ?Π.Χ ΚΟΥΡΑΣΗ????

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το γελιο θα ειναι μολις σταματησει τα χαπια ο μικρος να παει με το πασο του.εκει μιρατζελα σε βλεπω να τραβας τα μαλλια σου! Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ ΜΗ ΤΟ ΓΕΛΑΣ!ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ!ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 40+2... ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε εγω δεν αλλαξα...εβλεπα την βαφτιση μου Razz Razz Razz βλεπαμε και τον γαμο των δικων μου και ακομα γελαμε...Ελα Μιραντελα και θα γεννησεις απ το νεο ετος!!!!Ειμαι σιγουρη!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις