Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 39]

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή όρεξη Ελένη!
Καλό ύπνο Φιλίτσα!! Εννοείται πώς κάνουμε απλά έκθεση απόψεων! Αλίμονο αν καθεμιά εδώ μέσα προσπαθούσε να επιβληθεί! Wink

Εγώ μόλις τσάκισα 2 πιάτα σούπα... έχω πρόβλημα με τις σούπες.. σας το ξαναπα ε;.. τι να κάνω όμως!

Βλέπω την παρουσίαση και ίσως πλέξω λίγο μετά.. ο καλός μου δε θα έρθει μεσημερι οπότε είμαι μοναχούλα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθα,εμεν μου αρεσει η σιροπιαστη κολοκυθοπιτα!!!η απολυτα πεντανοστιμη γουρουνια!!!
Βρε Ζωη στειλε μουλιγο το λινκ με την δευτερη εκπομπη που πηγες αν σου ειναι ευκολο!!!!!
Ξερεις τι καταλαβα?Οτι ο αντρας σου συμφωνει με τα πιστευω σου στο θεμα οικολογιας,βιολογικων κτλ...Και ζηλευω πολυ...Εμενα ξερω οτι δεν θα μου δημιουργησει προβλημα αν αποφασισω να εχουμε τετοια ζωη απλα τωρα εδω με τους δικους μου ειναι σχεδον πρακτικα αδυνατον,οταν παμε σε δικο μας σπιτι σιγουρα θα αλλξουν πολλες συνηθειες..Τωρα μπορω να κανω μοναχα καποιες αλλαγες δικες μου εντελως προσωπικες...Ονειρευομαι ενα σπιτι που να μπορω να φυτεψω εστω δυο ριζες ντοματα....Και να εχει χωρο για τον Βερναρδο που θα παρω!!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 654316

Οσον αφορα την θρησκεια.Εγω ανεκαθεν πιστευα στον θεο.Εκκλησια δεν πηγαινα αλλα πιστευα πολυ.Ο πρωην μου (εκεινος ο μ%$%Τ$@ας με το προβλημα δεσμευσης Razz Razz ) ειναι πολυ της εκκλησιας,ολοι οικογενειακως.Ετσι αλλαξα τροπο ζωης γιατι το ηθελα και νηστευα και εκανα και αλαδη νηστεια και εκκλησια συνεχεια κτλ κτλ..Δεν με ενοχλουσε το εκανα επειδη το ηθελα.Αλλα οπως γνωρισα ανθρωπους καλους και αξιους γνωρισα και πολλος πααααααααααρα πολλους υποκριτες,δηθεν και με παρα πολυ ασχημες αποψεις.Που παρεπιπτοντως εμενα με προσβαλουν οταν κανουν σταυρους μεχρι το πατωμα αλλα εχουν αποψεις που προσβαλλουν το Θεο που πιστευω....Ετσι οταν χωρησαμε,την σχεση μου με τον θεο την κρατησα απλα απομακρυνθηκα καπως απο νηστειες και τετοια.Στον θεο δεν νομιζω ποτε να παψω να πιστευω.Το εχω και αναγκη.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατι παει πολυ στραβα με το κεηκ μου.... θα δειξει η νεκροψια!!!Αλλα στεναχωρηθηκα τωρα.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 564595 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 564595 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 564595

παω να βαλω κανενα πλυνηριο και μετα σιγα σιγα θα ετοιμαζω κι εγω τραπεζι....

θα τα πουμε πιο μετα. Φιλια πολλα σε ολες σας!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 334590 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 334590 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 334590

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη ΕΓΑΒ ειναι σιγουρο το σκονογαλο αλλα δεν ειμαι σιγουρη ακριβως τι σημαινει καθε αρχικο..Εξαλλου για το σκονογαλο ηταν η παρουσιαση του Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε: Αυτο ειναι το μυστικο Φιλιτσα αλλα δεν το καταλαβαινουν. Αν ηταν πιο σωστοι ολοι τους και το αντιμετωπιζαν σαν λειτουργημα και οχι σαν επαγγελμα, πιστευω οτι πολυ περισσοτερος κοσμος θα ηταν κοντα στην εκκλησια.
Και θεωρω τυχερους αυτους που συναντουν τετοιους πενυματικους στο δρομο τους.
Σας ειχα πει για τον παπα που μας παντρεψε...πως να με κανει αυτος ο ανθρωπος να πλησιασω την εκκλησια? Που ζητησε μπουκαλι ουισκυ για ταμα για να βγει το μωρο κοριτσι και να ακουσει η μαμα μου το ονομα της. Μπουκαλι ουισκι???? Στο ταμα??? Κι εγω θα παω να μου βαφτισει το παιδι??? Οχι!
Την προηγουμενη τριτη στην λαικη συναντησα εναν απο τους παπαδες που λειτουργουν σε αυτην την εκκλησια εδω. Μου φανηκε οτι εβγαζε μια ωραια ηρεμια και καλος ανθρωπος. Ενταξει 2 κουβεντες ειπαμε αλλα καμια φορα αρκουν... ενας τετοιος ηρεμος ανθρωπος θα ηθελα να βαφτισει το παιδι μου.
και οκ, νηστεια δεν κανω, εκκλησια δεν παω αλλα στην αυλη μας εχουμε ενα εκκλησακι, ταμα του αντρα μου, και καθε βραδυ το καντηλακι ειναι αναμεννο. Ομως αυτο νιωθω και το κανω. Δεν με υποχρεωενι κανεις.
σε ολους τους τομεις υπαρχουν καλοι και κακοι σε αυτο που κανουν γιατι να αποτελει εξαιρεση η εκκλησια?και πιοα ειμαι εγω που θα τους κρινει?δεν ειναι αυτη η δουλεια μου ,αντιθετα δουλεια μου ειναι να βρω αυτον που με αναπαυει ψυχικα.παω καθε Κυριακη εκκλησια οχι στη δικη μου που ειναι 2 γωνιες πιο πανω αλλα με το αμαξι που ειναι σε αλλη περιοχη/εκει αναπαυομαι.ειναι ο πατερ που μου μιλαει στη καρδια.αυτο που λες Σμαρω ειναι τι θα σε ηρεμησει!απλα θεωρω τουλαχιστον απαραδεκτο να κρινουμε μια τετοια κοινωνια (την κοινωνια της εκκλησιας)επειδη τα καναλια η ο διπλανος μας εχει εναν αλκοολικο παππα να μας παροισιασει η φιλοχρηματο η δεν ξερω εγω τι αλλλο/αλλα και παλι λεω πως ειναι η αποψη μου που την απεκτησα αφου εψαξα και αυτο και πολλα αλλα!κορτσουλια μου τωρα παω για νανι!!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 417472

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καθε μια απο την πλευρα της εχει δικιο.Κ θα συμφωνησω κ με τη Σμαρω οτι οι παππαδες εχουν απομακρυνει πολυ κοσμο απο την εκκλησια.Γι'αυτο αλλο πιστευω κ αλλο εκκλησιαζομαι καθε Κυριακη κ ταζω ουισκυ στον παπα κτλ.Εννοειται οτι δεν επιβαλουμε αποψεις.Α!Κ εχεις επισης δικιο Σμαρω οτι με τον γραπτο λογο γινονται παρεξηγησεις.Κ εγω πολλες φορες γραφω κατι κ μετα σκεφτομαι..καταλαβαν αυτο που ηθελα να πω ή ετσι οπως το ειπα βγαινει αλλο νοημα?

Ζωη μου δλδ ειναι λευκα τα ρουχαλακια ε?Καλο απο την μια πλευρα αλλα απο την αλλη δε μου αρεσουν τα λευκα.Δεν γινεται να βαφτουν με οικολογικο χρωμα?Λεω εγω τωρα...

Φιλιτσα κ Ελενη καλη ξεκουραση.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως και εγω για πλακα ειπα πριν στην Σμαρω φυσικα για το μεγαλο Σαββατο...Πραγματικα οποια και αν ειναι τα πιστευω μου ποτε δεν με πειραξε ο αλλος να μην τα ακολουθει...Για να μην παρεξηγησετε και εμενα Embarassed Embarassed

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι μου δεν ειμαστε εδω για να παρεξηγουμε η μια την αλλη.Εννοειτε οτι καταλαβαινουμε (συνηθως) ποτε κανει πλακα ο αλλος.Τη δικη σου πλακα συνεχισε κ η Σμαρω σε μενα.Οποτε μην αγχωνεσαι.Απλα ειναι λιγο ευαισθητο το συγκεκριμενο θεμα.

Τι επαθε το κεικ τελικα?Δε φουσκωνει?

Παω κ εγω να στεγνωσω μαλλακια κ να ετοιμασω τραπεζι γιατι οπου να'ναι θα ερθει ο καλος μου.

Θα τα πουμε μετα. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 531909

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια φορα εκανα κεικ και απο την μια μερια εγινε κανονικο και απο την αλλη φουσκωνε και φουσκωνε και ειχε γινει σαν βουνο και μετα αρχισε να πεφτει εξω σαν ηφαιστειο..και να καθομαστε μπροστα στον φουρνο και να χτυπιομαστε απ το γελιο..αχαχα

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάλι πιστεύω ότι η ζωή είναι πολύ απλή για να την κάνουμε περίπλοκη! Η ζωή μου χωρίς θρησκεία κυλάει ομαλά χωρίς απαγορεύσεις, δεσμεύσεις και κομπλεξισμούς (και πάλι μη με παρεξηγείτε για το λεξιλόγιό μου)... πιστεύω ότι κάποιος ή κάτι δημιούργησε αυτό το σύμπαν και καθήκον μας είναι να το διαφυλάξουμε.. αν το διαφυλάξουμε τότε και αυτή η δύναμη που το δημιούργησε θα είναι χαρούμενη και ικανοποιημένη μαζί μας... ούτε εκκλησίες, ούτε ναοί, ούτε μυστήρια, ούτε ιερείς και ιεραρχίες..
η πνευματικότητα στον άνθρωπο είναι άλλο πράγμα πιστεύω.. έχει εμπνευσμένους ανθρώπους που δεν έχουν καμία σχέση με την θρησκεία..
έχει και ανθρώπους που θαυμάζω και έχουν σχέση με την θρησκεία, και όχι απαραίτητα με την ορθόδοξη.

Δώρα τα ρουχαλάκια είναι μπεζ, το φυσικό χρώμα του βαμβακιού που δεν έχει υποστεί επεξεργασία. Προσωπικά μ'αρέσει πολύ! Και το άσπρο μ'αρέσει βέβαια! Το πρώτο σετάκι με εσωρουχάκια που πήρα προχθές είναι άσπρα ακριβώς γι'αυτόν το λόγο! Δε θέλω χρώματα/χημικά στο δέρμα του μωρού!

Σοφάκι, ο άντρας μου συμφωνεί βεβαίως με τις απόψεις μου, αλλά δεν τρελαίνεται κιόλας. Είναι πιο χαλαρός από μένα, αλλά σίγουρα δε θα μου έφερνε αντίρρηση!
Στο σπίτι και χορτοφάγο τον έκανα, αλλά δεν παραπονιέται! Αφού έχει φαγητό να τρώει κάθε μέρα!
Με τα εμβόλια δεν αποφασίσαμε ακόμα τι θα κάνουμε, αλλά έχουμε λίγο καιρό να σκεφτούμε..

Nα και το λινκ της εκπομπής http://www.cybc-media.com/video/index.php/video-on-demand?task=play&id=1985&sl=cats

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααααα Ζωη αμα μεναμε κοντα θα καναμε καλη παρεα..Πριν λιγο ελεγα στην μαμα για τα εμβολια και με ρωτησε αν παω καλα... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 679259 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 679259
Οπως και το τραγικο που ειπε "μα καλα ειναι δυνατον οι εταιριες να φτιαχνουν σαμπουαν για παιδια και να βαζουν καρκινογονες ουσιες μεσα?" εεε τι να της πω σε αυτο.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 911307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 911307
Μωρε να τον κανω χορτοφαγο δεν υπαρχει περιπτωση..Εδω εγω θα δυσκολευομουν..Αλλα οτι θα προσπαθισω να κνω την ζωη μας οσο πιο φυσικη γινεται αυτο ειναι βεβαιο!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Ααααα Ζωη αμα μεναμε κοντα θα καναμε καλη παρεα..Πριν λιγο ελεγα στην μαμα για τα εμβολια και με ρωτησε αν παω καλα... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 679259 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 679259
Οπως και το τραγικο που ειπε "μα καλα ειναι δυνατον οι εταιριες να φτιαχνουν σαμπουαν για παιδια και να βαζουν καρκινογονες ουσιες μεσα?" εεε τι να της πω σε αυτο.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 911307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 911307
Μωρε να τον κανω χορτοφαγο δεν υπαρχει περιπτωση..Εδω εγω θα δυσκολευομουν..Αλλα οτι θα προσπαθισω να κνω την ζωη μας οσο πιο φυσικη γινεται αυτο ειναι βεβαιο!!

Δείξτης αυτήν την παρουσίαση για το γάλα!!
Είδες τι έχουν βρει μέσα στη σκόνη!!!!!!!!!!! Σε λίγο θα ξεθάψουμε και κανένα μανταλάκι!!!
Ελεος!!
Είναι πολύ αθώα πες της! Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι καλοί σαν κι εμάς!! Αν ξέραμε τι κάνουν στο όνομα του χρήματος!! Πόση ματαιοδοξία ρε παιδί μου!!

Α και συμφωνώ μαζί σου!
Νομίζω τον πρώτο καιρό δε θα βάλω σαπούνια! Η μαία μας είπε μία φορά ότι δε χρειάζεται να το πλύνουμε καν μόλις γεννηθεί (νοουμένου ότι δεν έχει αίματα).. απλά καθάρισμα, γιατί έχει μία ουσία πάνω του που προστατεύει το δέρμα!

Καλά με τα εμβόλια προβληματίζομαι πολύ..
από τη μία μας λέγανε ότι με τον θηλασμό "εμβολιάζεις" το μωρό σου ενάντια σε αρρώστιες όπως γαστρεντερίτιδα και κάτι τέτοια χαζά που σε ταλαιωπρούν, και μετά στείλαν την άλλη, σε άλλη ομιλία, να μας πει ότι το πρώτο εμβόλιο γινεται στις 6 βδομάδες μετά τη γέννηση και είναι για γαστρεντερίτιδα και κάτι ακόμα!!!
Σιγά μη βάλω στον οργανισμό του μωρού εμβόλιο 1.5 μηνών!!

Θα πάω σε έναν γνωστό μου ομοιοπαθητικό να τα πούμε λίγο.. Βασικά εγώ θέλω να είμαι καλυμμένη με σχολεία κλπ πιο μετά..
έΧει και σελίδα και μου έδωσε και αυτήν εκτός απ' την δική του.
http://www.drkatsonis.com/
http://www.homeopathy.gr/

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω λεω για τα εμβολια τα αλλα που ειναι για ιλαρα παρωτιτια κτλ κτλ κτλ...Ειδικα το MMR εχει συνδεθει με τον αυτισμο πολυ εντονα....Ισως το κανω αργοτερα..Για την γαστρεντεριτιδα μου φαινεται απολυτα παραλογο..Απο την στιγμη που ειναι και ιος που μεταλασεται.Οπως και για της γριπης φυσικα...Καλα εδω βαζουν εμβρυικα κυτταρα σε τροφιμα και κρεμες τα καρκινογονα θα τους πειραξουν?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εγω λεω για τα εμβολια τα αλλα που ειναι για ιλαρα παρωτιτια κτλ κτλ κτλ...Ειδικα το MMR εχει συνδεθει με τον αυτισμο πολυ εντονα....Ισως το κανω αργοτερα..Για την γαστρεντεριτιδα μου φαινεται απολυτα παραλογο..Απο την στιγμη που ειναι και ιος που μεταλασεται.Οπως και για της γριπης φυσικα...Καλα εδω βαζουν εμβρυικα κυτταρα σε τροφιμα και κρεμες τα καρκινογονα θα τους πειραξουν?
Άντε ντε!!
Α και τώρα θυμήθηκα οτι λέγατε για εμβόλια την περασμένη βδομάδα;
Εμβόλιο για τον ιό της γρίπης; ... άρα του περσινού ιού αφού ο φετεινός δεν είναι σε έξαρση ακόμα.. άρα θα εμβολιαστείτε με κάτι που δεν ξέρετε αν κάνει για τον ιό που θα φορεθεί φέτος;..
Δεν ξερω κιόλας, ας μας διαφωτίσει η Δωρα!

Σοφάκι απ' ό,τι κατάλαβα τα 2 μας μείναμε!
Πάω κι εγώ για λίγο οριζοντίωμα γιατί στις 6.30 πρέπει να φύγω απ' το σπίτι..
τα λέμε μετά! Δε με βλέπω να κοιμάμαι κιόλας!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο με τα εμβολια του ιου της γριπης ειδικα μου φαινεται ασχημο να τα συστινουν σε παιδια χωρις προβλημα υγειας...Στο κατω κατω πρεπει και ο οργανισμο ς να μαθει να κανει αντισωματα.....Και η πολυ "αποστηρωση" κανει κακο..

Αντε ξεκουρασου και εσυ να κατσω εγω να διαβασω για να εχω θεματα να μαλωνω με τις στερεοτυπες αποψεις του κοσμου Razz Razz Razz

Πω παλι ξεχασα να παρω στο παπανικολαου για την δωρεα βλαστοκυτταρων..Μωρε να μου το θυμησετε αυριο....

ΥΓ σημερα κανω τραγικαορθογραφικα...να κανετε πως δεν τα βλεπετε Razz Razz

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια μου μπηκα να πω ενα γεια και θα σας αφησω εχει ο αντρουλης μου ρεπο σημερα.. πηγαμε και για ψωνια και αγορασα νυχτικια και μπυτζαμουλες για την κλινικη.. αν προλαβω θα μπω το βραδυ.. καλα εε.. δε σας προλαβαινω με τις σελιδες και τα θεματα.. φιλακια..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙ

ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓ-ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ PHOTOBUCKET-ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ 5-6 ΝΕΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ, ΕΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ-ΜΕΓΕΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ!!!-ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΑΠΟ *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 215994 ΞΕΚΙΝΗΣΕ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΘΕΙΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ.....ΜΑ ΕΙΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ????????????????????????????????????????????????????????????????????

ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΛΙΩΣΑ.....ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ, ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΟ YOUTUBE ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΑΛΛΟ REMI, Ή ΤΟΝ ΘΕΟ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ..ΕΙΠΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΜΑΧΟ...ΣΜΑΡΩ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ....ΜΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΙΛΙΟΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ!!Κ Α Ι ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΤΟ ΜΑΞΙΜΟΥΜ, Κ Α Ι ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ!!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΜΕΤΑ... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 654655

ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 215994 ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ.... Embarassed Embarassed Embarassed ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ, ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ..ΚΡΑΤΗΘΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ...ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ "ΑΜΑΡΤΩΛΟ" ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ..ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΠΕΣΑΜΕ!

ΖΩΑΚΙ-ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΥ ΡΩΤΗΣΕΣ-ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΠΙΤΑ ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΙ, ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΜΥΡΗ!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ?Α!ΣΜΑΡΩ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!

Η ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΡΗΣΚΕΙΑ, ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΝΩΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΡΦΕΣ!ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΑΛΙΜΟΝΟ!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

ΑΥΤΑ!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελω να φαω που λετε κατι γλυκο αλλα δεν ξερω τι....Γεια σου Λουκια!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!ΜΕ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΡΑΑΑΑΑΣΤΙΟ ΘΕΜΑ, ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ!ΚΑΘΕ 28 ΛΕΩ...

ΓΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑΣ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗΣΩ.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ, ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ..ΝΟΜΙΖΩ Η ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΗΠΕΔΟ..ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΖΩ, ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΚΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ, ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ, ΣΤΕΝΑ ΣΤΕΝΑ, ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΦΑΝΕΙ ΚΑΠΩΣ ΚΡΥΑ Η ΤΟΣΗ ΑΠΛΑ!ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΣΟΓΟΥΡΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ, ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΦΑΚΙ!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΗ!ΚΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ "ΣΥΛΛΟΓΗ" ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΤΡΙΒΙΖΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ..... Laughing Razz Wink Laughing Razz Wink

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι για την κορη μου το πηρα γιατι το λες αυτο???????????? *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 534787

Θα της διαβαζω απο πολυ νωρις το βραδυ αγκαλιτσα!!

Αχ θελω να φαω μπανανα βουτιγμενη σε νουτελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα δεν θα φαω γιατι τσιμπα τσιμπα σοκολατα σημερα εφαγα πολυ...Τελικα το βρηκα..Δυο μερες που γ πρωι εφαγα ταχινι με ελαχιστον μελι και εφαγα κατι γλυκο καθολου δεν ηθελα αλλα σημερα που εφαγα αυγο ηθελα να φαω σοκολατα!!!!!Αρα μονο ταχινι απο εδω και περα!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΕΠΙΚΑΙΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ, ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΦΛΕΒΑΡΗ ΜΗΝΑ!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ.....!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΛΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΑΦΕΥΓΩ ΣΕ ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ...ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΝΑΔΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ..ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΟΥΠΕΡ!!!

ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΡΙΠΗΣ Ε?????ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΑΧΙΝΙ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΑΝ ΘΕΣ!!!2 ΣΕ 1!ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕ ΜΕΛΙ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω πηρα ταχινι ολικης που ειναι παρα πολυ νοστιμο και εχουμε καλο μελακι αποπαραγωγο!!!!σουπερ!!!!Μια φετουλα ψωμι,ενα κουταλακι ταχινι και μια μυτουλα μελι ισα ισα για να μην ειναι πικρο....σουπερ και πολυ δυναμωτικο!!!!Το ειχα βρει σε προσφορα γι'αυτο το πηρα Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΚΕΤΟ ΤΑΧΙΝΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ!ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΜΟΝΗ ΤΟ ΜΕΛΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ!ΜΟΥΡΛΙΑ ΕΙΝΑΙ!ΕΓΩ ΤΟ ΤΡΩΩ ΜΕ ΡΥΖΟΓΚΟΦΡΕΤΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ....ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ!

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΟΥΡΑ...ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΦΑΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ, ΜΕ ΜΙΑ ΦΕΤΑ ΨΩΜΙ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΧΟΡΤΑΣΑ ΟΜΩΣ... Crying or Very sad ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΤΙ ΤΡΩΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΞΕΦΥΓΑ ΛΙΓΟ..Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 3 534787

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω αυριο γιουβαρλακια!!!Αχ και ποσο πολυ μου αρεσουν οι σουπιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγω εχω στις 30 γιατρο....αχ αντε πολυ θελω να δω την μπεμπα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις