Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
292 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 292 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 39]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ, ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΣ....ΚΑΙ ΤΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΑΣΗ!!

27 ΕΓΩ ΓΙΑΤΡΟ..ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ, ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ..!Κ ΣΤΕΚΟΜΟΥΝ ΑΓΑΛΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ!!!ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ-ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ... Crying or Very sad ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ, ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ...
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΑΣ ΕΣΥ?ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ, ΚΑΘΕ 15 ΜΑΛΛΟΝ, ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καθε μηνα ναι...Αλλα λογικα τωρα που θα παω θα κοντευω να κλεισω τον 7ο οποτε ισως μου το βαλει στις 3 ή στις 2 βδομαδες...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ..ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?ΓΙΑΤΡΟΙ, ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΕΚΕΙ?ΤΟΚΕΤΟΣ?ΠΟΥ?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε κλινικη θα γεννησω,προς το παρων ειμαι ευχαριστημενη αλλα ειχα πολυ ευκολη εγκυμοσυνη οποτε δεν ξερω στα "δυσκολα" πως ειναι ο γιατρος μου..θα δουμε στην γεννα Wink Wink
Η κλινικη παντως ειναι καλη και δεν εχει ακουστει ποτε κατι κακο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ, ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ, ΜΟΝΟ "ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ" ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ 100%...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τους ειδα και αρκετα υποστηρικτικους στον θηλασμο παντως!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν, επανήλθα! Σιγά που θα κοιμόμουν!
Γεια σου Λουκία! Ρίξ'την ντε τη συνταγή για κολοκυθόπιτα! Αν και αποφάσισα να το αφήσω στον καλό μου που του αρέσει κιόλας! εγώ δεν έχω φτιάξει ποτέ!

Λοιπόν σας έχω αυτό από το σάιτ της ομοιοπαθητικής:http://www.homeopathy.gr/homeopathy/vaccines_scientific_critisism.html

και έχω να σας πω τα εξής για το ταχινόμελο:
Βάλτε τις αναλογίες που θέλετε και προσθέστε λίγο λεμόνι, λίγη κανέλα, λίγο καγιέν και βουτήξτε μέσα καρύδια!!...
τρέχουν τα σάλια μου..
επίσης, κάποια έλεγε για χαλβά με σοκολάτα σε μία από τις 20 κάτι σελίδες που διάβασα σήμερα, και σκέφτηκα γιατί να μη βάλω στο ταχινόμελο κακάο;... και να που ήρθε τώρα η Σοφία και λέει ότι έχει έτοιμο;;
Και αφού Σοφάκι όπως λες προτιμάς να το φτιάχνεις μόνη σου ό,τι μπορείς, κάν' το κι αυτό!
Θα το δοκίμαζα τώρα αλλά μου τέλειωσε το ταχίνι και προχθές ξέχασα να πάρω!!!
Γιαμμιιι
Εχω και ρόδια για άνοιγμα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τον χαλβα να φτιαξω ή το ταχινι?μπερδευτηκα!!! scratch scratch
Ζωη κουκλα ησουν στην δευτερη εκπομπη!!!!!
Εγω ψαχνω να δω πιο προγραμμα γιογκα να κανω τωρα *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 4 587529 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 4 587529

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία, έπεσα και πάνω σ'αυτό τυχαία πριν από λίγο!!
Δε λέγαμε τίποτ' άλλο το πρωί;;

http://www.care2.com/causes/which-food-labels-mean-what-they-say.html

σ' αυτό το σάιτ, care2, γράφουν διάφοροι τις απόψεις τους. Μερικές φορές με εκνευρίζουν, άλλες όχι.. θα δεις και τα σχόλια του κόσμου από κάτω μερικές φορές είναι πολύ επικριτικά..
απλά το στέλνω για προβληματισμό..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και παλι κοριτσακια μου! Ηρθε το παλικαρι μου, φαγαμε και πηγε για υπνο. Ημικρανια! Αυτη ειναι η τοπ παθηση στο σπιτικο μας. Και οι 2 απο αυτο πασχουμε!
Λοιπον φιλες μου ειναι πολυ περηφανη για την παρεα μας. Εχω δει διαδικτυακα μαλλιοτραβηγματα για πιο "αναλαφρα" και ασφαλη θεματα απο αυτο της θρησκειας. Ειμαι πολυ περηφανη που εκθεσαμε τοσες διαφορετικες αποψεις ευγενικα, χωρις προσβολες, χωρς κατινιες και με σεβασμο και ευγενεια! Μπραβο μας και ευχομαι να ειμαστε παντα ετσι, και μεταξυ μας και με τους γυρω μας.
Ελπιζω να μην ακουγομαι μελο και χαζοκοτα αλλα μου αρεσε παρα πολυ η πορεια της συζητησης και το να μιλας με ανθρωπους που μπορουν να σε καταλαβουν χωρις απαραιτητα να συμφωνουν μαζι σου και χωρις να σου επιβαλουν την δικη τους αποψη!!!

Το κεηκ τελικα εγινε...απο οψη τελειο, τωρα θα κοψω κι ενα κομματακι να δοκιμασω τι καλο εκανα!!!

Τι ταχινι το αγαπω!!! Το προτιμω αγορασμενο σκετο και να βαζω το δικο μου μελακι μεσα, να ελεγχω και ποσο προσθετω. Κανει και πολυ καλο στο στομαχι απο οτι ξερω κι ηδη το προσθεσα στην λιστα του σουπερ μηπως κανει κατι με τις καουρες. Και μια συμπτωση, ριχνοντας σημερα μια ματια σε συνταγες κεηκ για να δω αν θα κανω βλακεια να αντικαταστησω το βουτυρο με λαδι, ανακαλυψα οτι μπορεις να αντικαταστησεις τα αυγα με ταχινι. Για καθε αυγο βαζεις μια κουταλια ταχινι και απλα προσθετεις λιγο παραπανω γαλα ή λαδι γιατι αλλιως ειναι πολυ στεγνη η ζυμη. Ετσι μετατρεπεις και το κεηκ σε νηστισιμο. Θα το κανω και θα σας πω...

Κι εγω σεντονι εγραψα... ελπιζω να μην σας κουρασα η πολυλογου...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΡΑΙΟΙ...ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΤΑ ΚΩΛΟΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΙ Π@Π@ΡΕΣ..
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ Μ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΩΤΣΙΔΙ..ΑΛΗΘΕΙΑ, ΝΑ ΝΑΙ ΚΛΩΤΣΙΟΥΛΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ 'Η ΜΠΟΥΝΙΤΣΕΣ..? ΤΗΝ "ΑΚΟΥΩ" ΛΙΓΟ..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελειο το ταχινι και σουπερ υγιηνη τροφη!!!!Μωρε Ζωη τα μισα καταλαβα αναθεμα τα αγγλικα μου Razz Razz Razz
Σας ειπα τι εκανα χθες?Ταλαιπωρησα λιγο το κοριτσακι μου,επιανα χαμηλα στην κοιλια κατι πιο σκληρο μαλλον απ το μωρο,και αν κρατουσα σταθερη πιεση κλοτσουσε συνεχομενα δυνατα και μετα εφευγε...Αντιδραστικια σαν την μαμακα το πουλακι μου *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 4 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 4 654316 I love you I love you

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Σμαρώ!
Αααα δεν ξερω που αλλού πας και μπαίνεις, αλλά να μας προτιμάς εμάς!! Smile
είμαστε πολιτισμένες εδώ! Wink
Ωραίο αυτό με το ταχίνι και τα αυγά!
Εν τω μεταξύ ήθελα να σου πω πριν και ξέχασα, ότι εγώ όταν δεν έχω μαργαρίνη βάζω ελαιόλαδο! Την ίδια ποσότητα ή και λιγότερη.. βλέπω ανάλογα.. δε διακρίνω διαφορά!
Δοκίμασε και μία μικρή ποσότητα με ταχίνι και τα μπαχαρικά που σας είπα.. είναι λατρεμένο!!
Εγώ έφαγα λίγη σουπίτσα ακόμα και λέω να φάω λίγη ακόμα... αχ τι έχω πάθει η γυναίκα!

Λουκία κι εμένα κινείται πολυ τελευταία!!
Το γλυκό μου, σήμερα το πρωί όταν ξύπνησα γύρω στις 10, με το που άνοιξα τα μάτια μου μου έδωσε 2-3 κλωτσίτσες!! Σα να μου έλεγε: "Άντε μαμάαα... πόσες ώρες κοιμάσαι!"
Τι διακριτική που ήταν όμως!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΖΩΗ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ.. ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΧΙΝΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΜΠΟ ΒΡΕ ΣΥ...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα δεν ειναι καθολου διακριτικο το τρακτερακι μου...Κανει κατι περιεργες δονησεις..Τι στο καλο κανει εκει δεν μπορω να καταλαβω Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ΖΩΗ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ.. ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΧΙΝΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΜΠΟ ΒΡΕ ΣΥ...

Είναι τούρμπο! Σούπερ ενέργεια όμως!

Α και Σοφία, ο χαλβάς (ο μακεδονικός που λέμε) είναι από ταχίνι φτιαγμένος, γι'αυτό το θυμήθηκα όταν διάβασα για τον χαλβά! Απλά στον εργοστασιακό βάζουν γλυκόζη, ζάχαρη και ένα σωρό άλλες βλακείες για να είναι σκληρός..
αν πάρεις βιολογικό είναι πολύ μαλακός και πολύ πιο νόστιμος εννοείται!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξερω οτι ειναι απο ταχινι!!Εμεις παιρνουμε απο παραγωγο μαυρο χαλβα..τον τρωει η μαμα εγω μενω στο ταχινακι...Και δυναμωτικο και διεγερτικο το τουρμπο *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 4 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 4 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 4 215994

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΖΩΗ ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 'Η ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΘΕΣ?ΕΧΩ ΚΙ ΑΠ ΤΑ ΔΥΟ!!ΓΛΥΚΙΑ Η ΑΛΜΥΡΗ?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ΖΩΗ ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 'Η ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΘΕΣ?ΕΧΩ ΚΙ ΑΠ ΤΑ ΔΥΟ!!ΓΛΥΚΙΑ Η ΑΛΜΥΡΗ?

Αυτό θα πει οργάνωση!
Με κολοκύθα κόκκινη, γλυκιά!
Ευχαριστώωω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτα τα κυπριακα πολυ πλακα εχουν...Απο τα τηλεφωνα καπως δυσκολευομαι να καταλαβω Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Αυτα τα κυπριακα πολυ πλακα εχουν...Απο τα τηλεφωνα καπως δυσκολευομαι να καταλαβω Razz Razz

Καλά οι τηλεφωνικές παρεμβάσεις είναι όλα τα λεφτά.. και για έναν κοινό κυπραίο έχει πολύ γέλιο.. όχι ότι δεν καταλαβαίνουν, αλλά δε θα το έκανε εύκολα κάποιος!!
Εσύ είναι λογικό να δυσκολεύεσαι να καταλάβεις!
Ήθελα να πεθάνω στο γέλιο!!
Και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια πριν! Smile Ένα ένα τα θυμάμαι!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειδικα αυτος ο κυριος Παναγος με κατατρομαξε διαβαζα και κατι εκεινη την ωρα Razz Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρθα παλι κι εγω!!!

Καλα κοριτσια, μια που ειπατε για σεξ και μεγαλη εβδομαδα, εγω πρωτη πρωτη φορα που εκανα ηταν Μεγαλη Παρασκευη. Ντροπη μου, το ξερω, αλλα τι να κανουμε???

Με την θρησκια κι εγω εχω περιεργη σχεση. Πιστευω πολυ σε κατι ανωτερο, χωρις ταμπελες και τετοια. Σεβομαι βεβαια τα θεια κι ολα αυτα, εξοργιζομαι ομως κιολας πολλες φορες.

Σμαρω, με γεια σας τα πραγματακια της μπεμπας! Πολυ ομορφα!! Very Happy

Α κοριτσια, εμεις σημερα ξηγηθηκαμε απ'εξω φαγητο, γτ η μαμα μου πηγε να κανει κατι ψωνια για το μπεμπε και ελειπε.

Αααα ο μπεμπης μου πριν λιγο μαααλον ειχε τον πρωτο του λοξυγγα! Πολυ φαση μιλαμε!!!Το πουλακι μου!!! Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υλικα γεμισης
1 μετρια Κολοκυθα κοκκινη
1 φλυτζ. Ρυζι καρολινα
1 φλυτζ. Ζαχαρη
4 Αυγα,
1/2 κουταλακι Κανελλα
1 φλυτζ. Ελαιολαδο
1/2 κουταλακι Αλατι

με ζυμη:υλικα
3 κουπες αλευρι
μια κουπα νερο (ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΣΟΔΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ)
ενα κουταλι αλατι
μισο κουταλακι ξυδι (για να βγει τραγανη)

ΣΤΡΩΝΕΙΕ ΣΕ ΛΑΔΩΜΕΝΟ ΤΑΨΙ ΕΝΑ ΦΥΛΛΟ, ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΗ,ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΛΛΟ, ΛΑΔΩΝΕΙΣ Κ ΨΗΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ 200, ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
με ετοιμο φυλλο:
ΛΑΔΩΝΕΙΣ, ΦΥΛΛΟ, ΚΟΛΟΚΥΘΑ, ΖΑΧΑΡΗ , ΚΑΝΕΛΑ Κ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ..ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ, ΞΕΡΕΙΣ...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Ειδικα αυτος ο κυριος Παναγος με κατατρομαξε διαβαζα και κατι εκεινη την ωρα Razz Razz

Χαχαχαχα!!! Καημένο κορίτσι!!
Αλλά κι αυτοί οι άνθρωποι, θέλουν κάπου να πουν τον πόνο τους... συνήθως είναι μόνοι τους.. είναι σαν αυτούς τους ανθρώπους που θα σου μιλήσουν αν κάθεσαι δίπλα τους οπουδήποτε...
Φαντάσου να μην υπηρχαν και οι εκπομπες με τηλεοπτικές παρεμβάσεις!!
Κοινωνικό έργο επιτελούν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις