Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 594 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 39]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:κοριτσια γεια σας να σας ρωτησω κατι γιατι κοντευω να σκασω ... πηγα δευτερα 12 μερες απο τη συλληψη (με σπερματεγχυση) και η χοριακη ηταν 56,3 και σημερα που πηγα 14 μερες απο τη συλληψη οπου κ περιμενα κ περιοδο σημερα η χοριακη μου ηταν 72,6 δεν ανεβηκε πολυ λετε αυτο το νουμερο να ειναι μικρο επειδη δεν εχω ακομα καθυστερηση??? εχει τυχει σε καμια???

Το οτι ανεβαινει ειναι σιγουρα καλο.Τωρα με τι ρυθμους αναμενεται να ανεβαινει δεν το ξερω.Μιλα με το γιατρο σου κ κυριως μην αγχωνεσαι.Ειναι πολυ σημαντικο να εισαι ηρεμη αυτη την περιοδο.Ολα καλα θα πανε.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτε εω γνωριζω απο τιμες χοριακης γιατι δεν ειχα κανει καθολου scratch scratch

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
Sofki έγραψε:Απο τον υπνο ειμαι ετσι...Εμενα πλακα πλακα το κεφαλι παντα δεξια το εχει...και φοβαμαι μηπως δεν γυρισει Shocked Shocked

εγω σοφακι γι αυτο αποφευγω να κοιμαμαι μεχρι τετοιες ωρες..νιωθω αρρωστη μετα..
η δικια μου παλι ειναι σκετη σβουρα!την εχουμε δει σε καθε δυνατη σταση.νομιζω βεβαια για λιγο ακομα..απο εδω κ περα στενευουν τα περιθωρια!αλλα τις τελευταιες μερες ολο αριστερα την νιωθω γι αυτο ρωτησα κιολας.τριτη εχω γιατρο..για να δουμε..

εσας κοριτσια, επειδη ειστε κ περισσοτερων εβδομαδων εχουν παρει θεση τα μωρακια..εμενα ειναι ακομα μεταβλητη η θεση της, ετσι μου ειπε ο γιατρος!εχει κ καμποση άπλα ακομα, για κανα 2 εβδομαδες νομιζω..αν ειναι ακομα κουβαρακι ισως για αυτο κ να την νιωθω μονο αριστερα(κομμουνιστρια η δικια μου!)

Σε λιγο οντως δε θα εχει περιθωρια.Εμενα παντως δεν ηταν πολυ γυριστρουλα.Εκανε εντονες κινησεις αλλα ηδη απο τη φαση που εισαι κ εσυ ειχε παρει θεση.Τωρα χτυπαει οταν προσπαθει να τεντωθει για να ξεμουδιασει αλλα δε γυριζει ασχετα με το πως αντιλαμβανομαι εγω τις κινησεις.Αν νιωθεις οτι σε πονανε οι κινησεις της απλα μιλα της κ χαιδεψε την.Εγω ετσι κανω κ ηρεμει αμεσως...Το γλυκουλι μου!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 379767

Δωρα δεν με ποναει, το καθε αλλο, την απολαμβανω την σταλιτσα!καθομαι κι εγω σαν την χαζη και κοιταω την κοιλια μου που ανεβοκατεβαινει *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 23 536304
ο προβληματισμος μου ηταν απλα γιατι την νιωθω μονο αριστερα.ισως κατασταλαξε σε αυτη την θεση κ μου εχει μεινει ακομα κουβαρακι..τι να πω!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πεστε μου ενα φαγακι για αυριο!θελω ενα παστιτσιο ρε γμτ...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
doritaki έγραψε:Εμενα δεν αλλαζει θεση...Ειναι με το κεφαλι προς τα κατω ελαφρως αριστερα κ δεν εχει γυρισει εδω κ 1.5 μηνα ισως κ περισσοτερο.Κ τωρα αποκλειεται να γυρισει. Οποτε αριστερα χαμηλα εχω παντα κεφαλι κ χερακια κ πανω δεξια τα ποδαρακια.

Ποσο ακριβα ειναι τα γουνακια?Εχει νομιζω κ στα ΙΚΕΑ!

μπορει να αραξει κι η δικια μου τοτε εκει..τι να πω?οσον αφορα τα γουνακια-ενταξει τα πλαινα ειναι στενα, αλλα στο κατω μερος την εχουμε την απλα μας-μας ειχε βγει γυρω στο 200αρι περυσι που κοιταξαμε.δεν το ειχαμε ψαξει βεβαια κ πολυ.ειχαμε κ 3-4 μηνες που ειχαμε μπει στο σπιτικ επειγαν αλλα εξοδα..
τα ειχα δει κ στα ικεα, σιγουρα πολυ πιο οικονομικα, αλλα εχουν μονο μια διασταση...

Καλα μη νομιζεις οτι κ εγω τα πηρα φθηνα...150€ βγηκαν!Τα 2 ειναι 60*1.60 κ το 3ο 60*1.70.Ειναι σαγκυ.Μηχανης βεβαια οχι χειροποιητα.Απο αυτα που διαλεγεις χρωμα κ κοβεται στη διασταση που το θες.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου ευχαριστω μακαρι να πανε ολα καλα και να παρει μπρος η ορμονη ξερω και εγω και ραντευου μου εδωσε η γιατρος μου 14 μερες μετα Sad αν μετραμε απο τη τελευταια μερα της περιοδου τοτε σημερα κλεινω 4 εβδομαδες και μου φαινεται χαμηλη πολυ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:πεστε μου ενα φαγακι για αυριο!θελω ενα παστιτσιο ρε γμτ...

Αμα το φτιαξεις λαιτ βοηθαει?3 μερες τωρα παστιτσιο τρωω...Εγω εκανα αρακα με αγγιναρες για τον καλο μου σημερα κ θα φαει κ αυριο που εγω θα φυγω.Ημουν αναμεσα σε αυτο κ σε αγγιναρες αλα πολιτα αλλα νομιζω δεν κανουν για σενα επειδη εχουν πατατες.Εκτος αν βαλεις λιγες.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:κοριτσια μου ευχαριστω μακαρι να πανε ολα καλα και να παρει μπρος η ορμονη ξερω και εγω και ραντευου μου εδωσε η γιατρος μου 14 μερες μετα Sad αν μετραμε απο τη τελευταια μερα της περιοδου τοτε σημερα κλεινω 4 εβδομαδες και μου φαινεται χαμηλη πολυ

Κουκλα μου τα λεγαμε κ προχθες...Δεν ειναι χαμηλη!Δεν εχουν ολες οι γυναικες τις ιδιες τιμες.Κ εγω γενικα με σχετικα χαμηλη χοριακη ξεκινησα κ τωρα ειμαι στον 8ο κ ολα πανε τελεια!Μην αγχωνεσαι σε παρακαλω.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια αν εχουν περασει 2 εβδομαδες απο την συλληψη, θεωρητικα εισαι στην 4η εβδομαδα κυησης..εγω στις τιμες που εχω, βλεπω 9.5-750 να κυμαινονται οι τιμες αναφορας..αρα...μακαρι να κουβαλας ηδη το μωρακι σου!!κι εγω παντως θα συμφωνησω με την Δωρα:
ψ υ χ ρ α ι μ ι α

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω ψαρακι αυριο!!!!Θα βγαλω την περκα μου απ την καταψυξη!!!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω κοριτσια αλλα αγχωνομαι γιατι δεν διπλασιαζεται και γιατι δεν εχω ξανακουσει απο κοπελα τετοιο νουμερο σε χοριακη ... συγνωμη που σας κουραζω και σας, εσεις τι λετε να ξανακανω χοριακη και ποτε ?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα ξερω, εκει κυμαινονται.βρισκεις κ με 50 ευρω βεβαια αλλα εμεις κοιταμε ο,τι αγοραζουμε να ειναι κ καλο.ειναι δικο μας το σπιτι, μια φορα θα τα αγορασουμε,όποτε μας περισσευουν, δεν τα λυπομαστε!
εχω κοιταξει κι εγω για μηχανης με δυνατοτητα κοπης, απλα εμενα το τριτο θελει μεγαλυτερο φαρδος κ μου ανεβαζει το κοστος..ισως δεν εχω βρει το τελειο ακομα..αλλιως μπορει κ να ειχα καταληξει!

βρε φιλιτσα, εγω λεω να το κανεις το παλιοπαστιτσιο να παει κ το παλιαμπελο..αφου το θες τοσο..λιγη τσιριδα παραπανω απο τον γιατρο σου!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mary προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι το αγχος μονο κακο κανει και ολα θα γινουν οπως πρεπει να γινουν!!Ο γιατρος σου τι σ ειπε?

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η γιατρος μου σχεδον μου εκοψε τα ποδια μου ειπε αν δεν λλαξει κατι σε δυο βδομαδες ελα να σε δω σανα μου λεει αν το χασω τι να πω και απο τη μια καλη εινια λεει για 14μερες μετα τη συλληψη και απο την αλλη λιγο χαμηλα λεει . τι να πω εγω λεω να ξανακανω αλλη μια χοριακη μετα απο καποιες μερες εσεις τι λετε??

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΨΑΡΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

μαρια μου απλα, απο εμπειρια φιλης μου στο λεω, το οτι αγχωνεσαι μονο ανασταλτικα μπορει να δρα στην περιπτωση σου.κι επειδη δεν μιλαμε για απλη διαδικασια συλληψης αλλα σπερματεγχυση γι αυτο σου συστηνουμε κ ολες να χαλαρωσεις..
το εχω ακουσει κι εγω αυτο περι διπλασιασμου αλλα οπως σου ειπαν ηδη καθε περιπτωση, καθε γυναικα κ καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικες.στην τελικη αυτο περι διπλασιασμου ισως να ισχυει απο την στιγμη που εχεις ηδη καθυστερηση, ενω εσυ δεν εχεις καν ακομη..

εγω , απο τα χαρτια που εχω, κρινω οτι η ορμονη σου ειναι μια χαρα..αλλα ειναι νωρις..εννοειται οτι θα ξανακανεις χοριακη, αλλα προς θεου, μην πας αυριο!λιγη υπομονη ακομη, να περασουν λιγες μερες, να μπορεις κ επισημα να μιλας για καθυστερηση..
αυτο που κανεις τωρα ειναι σπαταλη πορων...οικονομικων κ κυριως ψυχικων...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:ευχαριστω κοριτσια αλλα αγχωνομαι γιατι δεν διπλασιαζεται και γιατι δεν εχω ξανακουσει απο κοπελα τετοιο νουμερο σε χοριακη ... συγνωμη που σας κουραζω και σας, εσεις τι λετε να ξανακανω χοριακη και ποτε ?

Εγω λεω να μεινεις σπιτακι σου να χαλαρωσεις κ να περιμενεις το ραντεβου με τη γιατρο σου.Οσο κανεις χοριακες χωρις λογο τοσο περισσοτερο θα αγχωνεσαι.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα κοριτσια μου εχετε δικιο θα κανω υπομονη και θα παω ξανα για χοριακη σε μια βδομαδα οπου θα ειμαι 5 εβδομαδων να δουμε αν ολα πανε καλα οκ δεν θελω να σας κουραζω και σας ευχαριστω πολυ Very Happy

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λογικα 2 μερες μετα την δευτερη...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και οσον αφορα την γιατρο σου αν μη τι αλλο ειναι υπερβολικη, κ καθολου υποστηρικτικη..το εχω ξαναπει σε αλλο post μου, ο/η γιατρος πανω απο ολα πρεπει κ οφειλει να ειναι συνοδοιπορος..ψυχολογος και συνβουλος σου..ακου εκει σου εκοψε τα ποδια!

μην ακους κανενα, μονο την επιθυμια σου να γινεις μανουλα..απεβαλλε το αγχος και μην αφηνεις κανεναν να επηρεαζει την ψυχολογια σου..ετσι, θα δεις, ολα καλα θα πανε.ΗΡΕΜΗΣΕ ΟΜΩΣ.και χοριακη ΟΧΙ ακομα..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα τσούπρες ...

αχ μωρε , ηθελαν απω πολλα αλλα παλι τα ξεχασα ...SmileSmileSmile

ααα ναι ..Δωρα θα σε χασουμε δλδ τωρα που θα φυγεις ή θα μπορεις να μπαινεις ???? και ποιο ειναι το χωριο σου ??? SmileSmileSmileSmileSmile

Λουκξία ωραία κρεβατοκάμαρα ...συμφωνώ με τις γήινες αποχρώσεις στα χαλιά ... οπως πεισης οτι οταν θα δεις κατι που θα σου κανει κλικ θα το παρεις σιγουρα ...!!!!!!1

Φιλιτσα πολυ ωραια η προικα σου , ωραιος και ο γουινι ... και αυτες που ειχε στειλει η Λουκια το μεσημερι ηταν πολυ ωραιες .. απλα δεν εχω καταληξει ακομα στο θεμα , αυτο που λεγατε κοριτσια και εσεις ...οταν καταληξω θα ειναι πολυ πιο ευκολο ...

παστιτσιο θελω και εγω αλλα με την καμπυλη ζαχαρου την Παρασκευη προσεχω αυτες τις μερες .... τα γεμιστα επηρεαζουν τις τιμες ?? ορφανα φυσικα αφου θα τα κανει η πεθερα μου ... ειπε αν θελουμε να παμε να παρουμε αυριο αφου θα κανει ...και εγω ελεγα για πατατες γιαχνι ... αλλα μηπως και αυτες ανεβαζουν το ζαχαρο ???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μας κουραζεις καθολου!Ισα ισα τον εαυτο σου φθειρεις αν σκεφτεσαι ετσι.Προσπαθησε να εισαι ηρεμη κ να αφησεις τον καιρο να κυλησει.Ουτε ψαξιμο στο Ιντερνετ ουτε χοριακη καθε βδομαδα.Καλη ψυχολογια χρειαζεσαι κ συμπαρασταση απο ολους!Ευχομαι ολα να πανε καλα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω τοσο με τη Λουκια!Μαρια υπομονη!
λες να το κανω το παστιτσιο ε???? μην το μετανοιωσω...Ελενη μου γεμιστα και γιαχνι???εγω ουτε να τα μυρισω...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω ελενη μου!αρα ολοι οι δρομοι οδηγουν εκει..γηινα λοιπον, εκλεισε!να δω ποτε θα γινει αυτο το κλικ μονο, ενεκα ζυγος, ελπιζω να μην βγει ο χειμωνας παλι..

γι αυτο και σε δικαιολογω με την προικα..ειναι ζωδιακο το θεμα δεν φταις εσυ!!!αλλα ναι, αν κ οταν καταληξεις σε θεμα, θα ειναι ευκολο μετα, θα δεις..!
για τα του ζαχαρου δεν μπορω καθολου να βοηθησω, ειμαι τοσο μα τοσο ασχετη!

φιλιτσα, φτιαχτο το παστιτσιο που σου λεω....οχι για σενα, για το μωρο βρε αδερφε.. Wink

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλησπέρα τσούπρες ...

αχ μωρε , ηθελαν απω πολλα αλλα παλι τα ξεχασα ...SmileSmileSmile

ααα ναι ..Δωρα θα σε χασουμε δλδ τωρα που θα φυγεις ή θα μπορεις να μπαινεις ???? και ποιο ειναι το χωριο σου ??? SmileSmileSmileSmileSmile

Λουκξία ωραία κρεβατοκάμαρα ...συμφωνώ με τις γήινες αποχρώσεις στα χαλιά ... οπως πεισης οτι οταν θα δεις κατι που θα σου κανει κλικ θα το παρεις σιγουρα ...!!!!!!1

Φιλιτσα πολυ ωραια η προικα σου , ωραιος και ο γουινι ... και αυτες που ειχε στειλει η Λουκια το μεσημερι ηταν πολυ ωραιες .. απλα δεν εχω καταληξει ακομα στο θεμα , αυτο που λεγατε κοριτσια και εσεις ...οταν καταληξω θα ειναι πολυ πιο ευκολο ...

παστιτσιο θελω και εγω αλλα με την καμπυλη ζαχαρου την Παρασκευη προσεχω αυτες τις μερες .... τα γεμιστα επηρεαζουν τις τιμες ?? ορφανα φυσικα αφου θα τα κανει η πεθερα μου ... ειπε αν θελουμε να παμε να παρουμε αυριο αφου θα κανει ...και εγω ελεγα για πατατες γιαχνι ... αλλα μηπως και αυτες ανεβαζουν το ζαχαρο ???

Ολα τα ζυμαρικα κ οι πατατες ανεβαζουν το σακχαρο οποτε δεν εχει σημασια αν φας παστιτσιο ή γενιστα κ καμια διαφορα δε θα κανει αν ειναι ορφανα.Γνωμη μου ειναι να φας οπως τρως καθε μερα για να εχεις κ ενα αποτελεσμα που θα ανταποκρινεται στις μεχρι τωρα συνθηκες.Απλα το βραδυ πριν την καμπυλη θα φας ελαφρα κ νωρις.Ως τις 9.Μετα μονο νερακι.

Δε θα με χασετε τελειως.Απλα δε θα ειμαι κ ολη μερα μεσα γιατι θα φωναζει η μαμα!Θα μπαινω σιγουρα το βραδυ κ αν εχω χρονο κ μες τη διαρκεια της μερας.α!Ελευθερουπολη θα παω.Στην Καβαλα...

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα κοριτσια μου θα κανω υπομονη σας ευχαριστω ολες παρα πολυ καλο βραδυ να εχετε Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις