Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
400 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 400 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια

τι δράμα βράδυ ήταν αυτό!! έχω κάτι πόνους κάτω χαμηλά κάθε φορά που γυρνάω σα να έκανα 2 ΄ωρες γυμναστική!!!


κλεοπάτρα πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω!! εμένα που τραβαει τα ίδια και δεν είναι καν Ελληνας να πεις το παλεύει στην πατρίδα του? ναι μεν έχει δουλειά και σαφέστατα η δουλειά δεν είναι ντροπή αλλά οικονομολόγος καθηγητής είναι ο άνθρωπος και σερβίρει...να έρθει με το καλό η μπέμπα και εγώ μπορεί και να τον πάρω να φύγουμε δεν του αξίζει αυτό! αρκετά προσπάθησε στο Ελλάντα!

πάω δουλειά και μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα! φιλια !!

Αθανασία τι τον ψάχνεις καλέ/ ??

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:να σας ζησουν τα καινουρια σας μωρακια κοριτσακια μου! να ειστε πολυ πολυ ευτυχισμενες και να τους μεταδιδετε την ευτυχια σας...να μην τα αφηνετε απ τις αγκαλιτσες σας...συγχωρεστε με που δεν μπαινω συχνα στο θεματακι σας(μας) αλλα δυσκολευομαι παρα πολυ...(καταλαβαινετε....)σας αγαπω πολυ,φιλακια σε ολες μανουλες,εγκυουλες και στα μωρακια!!!


γεια σου αναστασία! !πως πέρασες στο ταξιδάκι σας? την αγάπη μας!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η Αθανασία μάλλον υποψιάζεται κάτι νέο που εμφανίστηκε, αλλά δεν νομίζω οτι έχει σχέση το συγκεκριμένο.
Αν ήταν θα είχε εμφανιστεί και σε άλλα 10 θέματα παράλληλα, σιγά μην κρατιόταν..

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:καλημέρα κορίτσια

τι δράμα βράδυ ήταν αυτό!! έχω κάτι πόνους κάτω χαμηλά κάθε φορά που γυρνάω σα να έκανα 2 ΄ωρες γυμναστική!!!


κλεοπάτρα πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω!! εμένα που τραβαει τα ίδια και δεν είναι καν Ελληνας να πεις το παλεύει στην πατρίδα του? ναι μεν έχει δουλειά και σαφέστατα η δουλειά δεν είναι ντροπή αλλά οικονομολόγος καθηγητής είναι ο άνθρωπος και σερβίρει...να έρθει με το καλό η μπέμπα και εγώ μπορεί και να τον πάρω να φύγουμε δεν του αξίζει αυτό! αρκετά προσπάθησε στο Ελλάντα!

πάω δουλειά και μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα! φιλια !!

Αθανασία τι τον ψάχνεις καλέ/ ??
τζοιν δε κλαμπ των πονεμενων μαιρη.εμενα με πονανε και οι γαμπες μου.λες και γυρισα απο το γυμναστηριο.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε???εμεις εδω ηρεμια κατι πονακια εδω κατι πονακια εκει αλλα το παλευουμε εχθες μετα απο πολυυυυυυυυυυ καιρο κοιμηθηκα σαν ανθρωπος βεβαια το πιπι ρουμ δεν ελειψε αλλα δεν πειραζει...συμπεθερα μου τι κανεις????τα υπολοιπο κοριτσια με τα νινακια σας βλεπω καλα....φιλακια σε ολα μας τα νινακια τισ μανουλες και τις εγκυουλες που εχουμε μεινει ... Razz Razz Razz
υπομονη με τα πονακια ζωη.σε λιγο κοντευεις κι εσυ.

marianthisa

marianthisa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σας....ελπιζω να ειστε ολες καλα οπωσ και τα μωρακια σας,,σημερα μπαινω στην 38 εβδομαδα...εχω γινει μπαλονι,,,αντοχες πλεον λιγες,ανεβαινω τισ σκαλες και για να ξελαχανιασω 8ελω τον χρονο μου.....(που ειναι πολυς)και μεχρι τον ΠΗΤ 12/12...8α ανεβω κατεβαινω με το ανεβατορι για τα ξυλα μου φαινεται....... Very Happy

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthisa έγραψε:καλησπερα σας....ελπιζω να ειστε ολες καλα οπωσ και τα μωρακια σας,,σημερα μπαινω στην 38 εβδομαδα...εχω γινει μπαλονι,,,αντοχες πλεον λιγες,ανεβαινω τισ σκαλες και για να ξελαχανιασω 8ελω τον χρονο μου.....(που ειναι πολυς)και μεχρι τον ΠΗΤ 12/12...8α ανεβω κατεβαινω με το ανεβατορι για τα ξυλα μου φαινεται....... Very Happy
καλωσηρθες κι εσυ στην παρεα μας και υπομονη.σε λιγο καιρο θα περασουν ολα.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αρα Ειρήνη να μην ανησυχώ...γιατί έτοιμη είμαι να τον πάρω πάλι! Μέχρι το ΜΕΤΡΟ πήγα και μου ρθε να βάλω τα κλάμματα!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια μου!Πως ειναι σημερα μανουλες,μωρακια και εγκυουλες;Αχχχ εγκυουλες μου γλυκιες υπομονη με τα πονακια και τον πιγκουινισμο.Οταν ερθουν τα μπεμπακια θα τα ξεχασετε ΟΛΑ να ειστε σιγουρες.Εμας σημερα επεσε ο αφαλος και ο μικρος ειναι πολυ ανησυχος απο το βραδυ.Γκρινιαζει πολυ και ησυχαζει μονο οταν τρωει.Λετε να αρχισαν οι κολικοι;Νωρις δεν ειναι;Τι να πω,βλεπω το μικρακι μου να ταλαιπωρηται και παθαινω κι εγω το ιδιο.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Patsie έγραψε:Η Αθανασία μάλλον υποψιάζεται κάτι νέο που εμφανίστηκε, αλλά δεν νομίζω οτι έχει σχέση το συγκεκριμένο.
Αν ήταν θα είχε εμφανιστεί και σε άλλα 10 θέματα παράλληλα, σιγά μην κρατιόταν..


Respect μα πως με πιανεις καλη μου? τριγυρναει το μαναρι μου γυρω γυρω...εχει και πολλα ιμειλ λεει....
ασε που εχω μερες να ακουσω μακακια, μου ελειψε κοριτσια τι να κανω????
Laughing Laughing

ευη εμενα η ιωαννα ξεκινησε 10 ημερων κολικους

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προβλημα μεγαααααλο

σημερα μετα απο 9 μηνες η ντοκ θυμηθηκε να μου πει οτι θελουν φακελακι 1200ε Twisted Evil 200 αναισθησιολογος και 100ε η ομαδα της καισαρικης.....επαθα μπλακ αουτ....
ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ειμαι τρελη?
και ολα αυτα 10 μερες προ τοκετου ε....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κανονικά δεν πρέπει να τα δώσεις...αλλά σε πετυχαίνουν στην ανάγκη κ στο άγχος σου και πατάνε εκεεί. Αυτοί δεν είναι άνθρωποι. Είναι ΖΩΑ. Ξεφτυλισμένοι. Αι στα διάλα συγχίστηκα πάλι. Στην Ιρλανδία φίλος μου είχε καρκίνο τρέξαμε στους γιατρους ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ μόλις έγινε καλά τους πήγαμε ένα μπουκάλι κρασί και μας λέγανε μα δεν χρειάζεται.
Σιχαμένοι βρήκαν την κοπέλα σου λέει ε για καισιαρική πάει την ανάγκη μας έχει σιγά που δεν θα μας τα δώσει. Πλέμπα. ΖΩΑ. Για αυτό είναι εκεί η Ελλάδα. Σκατάνθρωποι!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H Μαρκέλλα τι κάνει Αθανασία?

Η μαριλού τελικά εξαφανίστηκε! Ελπίζω να είναι όλα οκ!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε συ μαιρη δεν πηγα εχτες.βαρεθηκα Embarassed το απογευμα. ελεγα να της τηλ σημερα, αλλα που με την μακακω δεν ειχα μυαλο. σαν ζομπι παω και ερχομαι....θα την παρω αυριο να δω πως ειναι...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε παιδί μου και εσύ 9 μηνών και με άλλο πιτσιρίκι στο σπίτι λογικό το βρίσκω να είσαι σαν ζόμπι!

εγώ όλο πετρώματα έχω. πα πα πα !!! τώρα της βάζω τραγούδια μπας και ηρεμήσει!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ρε συ μαιρη δεν πηγα εχτες.βαρεθηκα Embarassed το απογευμα. ελεγα να της τηλ σημερα, αλλα που με την μακακω δεν ειχα μυαλο. σαν ζομπι παω και ερχομαι....θα την παρω αυριο να δω πως ειναι...


σωπα ρε πες τις γιατι να τοους δωσεις φακελακι???τους τα χρωσταγες???αρε ελλαδιτσαν ..αγαπη σε καταλαβαινω απολυτα εαν μπορεις πες τις κατι οτι δεν υπαρχουν λεφτα μανταμ και τωρα το θυμηθηκες που να τα βρω????
αχχχχχχχχχ κοριτσια τι επαθα η μαυρη ... δεν μου εφταναν ολα τα αλλα εχουμε και αιμοροιδες τωρα καλο????πολυ καλο ελπιζω να περασουν γρηγορα μονο....πφφφφφφ αυτα απο εμενα ..καληνυχτα αγαπες μου!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:ρε συ μαιρη δεν πηγα εχτες.βαρεθηκα Embarassed το απογευμα. ελεγα να της τηλ σημερα, αλλα που με την μακακω δεν ειχα μυαλο. σαν ζομπι παω και ερχομαι....θα την παρω αυριο να δω πως ειναι...


σωπα ρε πες τις γιατι να τοους δωσεις φακελακι???τους τα χρωσταγες???αρε ελλαδιτσαν ..αγαπη σε καταλαβαινω απολυτα εαν μπορεις πες τις κατι οτι δεν υπαρχουν λεφτα μανταμ και τωρα το θυμηθηκες που να τα βρω????
αχχχχχχχχχ κοριτσια τι επαθα η μαυρη ... δεν μου εφταναν ολα τα αλλα εχουμε και αιμοροιδες τωρα καλο????πολυ καλο ελπιζω να περασουν γρηγορα μονο....πφφφφφφ αυτα απο εμενα ..καληνυχτα αγαπες μου!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
σκεφτομαι ρε συ ζωη να την παρω τηλ αυριο πρωι και να της πω οτι ξερεις κατι θα μπορεσω να μαζεψω 500ε.τι κανουμε? εμεις ειχαμε σκοπο να της δωσουμε 500ε απο μονοι μας -καλα κατι λιγοτερο-, αλλα....θα με προσεξουν αν τους κανω παζαρι 50%+ οποτε καλυτερα να βρω αλλο γιατρο σε αλλο νοσοκομειο ανευ και οτι βρεξει ας κατεβασει?

αιμοραιδες! ζω μαζι τους απο τα 20.εκανα και μια φορα αφαιρεση. αυτες εκει παλι καναν την εμφανιση τους. θελει πλύσιμο καλο με χλιαρο νερο και οχι καυτερα.επειδη αυτες ειναι απο το βαρος της εγκυμοσυνης και την δυσκοιλιοτητα, θα φυγουν μην ανησυχεις. κανε υπομονη και για αυτο συμπεθερα μου......

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.
αθανασια απαραδεκτη που δεν στο ειπε πιο νωρις.κι εγω σε δημοσιο νοσοκομειο θα γεννησω αλλα ξερω οτι θα πληρωσω τον γιατρο και τον αναισθησιολογο απο πριν.εμενα δεν μου παιρνει και λεφτα στις επισκεψεις στο ιατρειο που πηγαινω.τι να πω.αντι να μην ζητανε λεφτα σε τετοιες εποχες.

εμενα με συγχισε η πεθερα μου χτες γιατι εμαθα οτι θελει να παει το σαββατο με τον αλλο της τον γιο στο χωριο του πεθερου μου στο κιλκις για 1 εβδομαδα χωρις να σκεφτει οτι μπορει να με πιασουν οι πονοι και δεν θα εχω που να αφησω τον Στρατο αφου η μαμα μου δεν μενει αθηνα αλλα εδεσσα και εχει σκοπο να ερθει(εκτος απροοπτου)1 βδομαδα πριν την πητ μου για να καθησει και στο νοσοκομειο μαζι μου.τεοια ανεγκεφαλη γυναικα δεν εχω ξαναδει που σκεφτεται μονο τις βολτες.Νευριασα χτες και αρχισα να κλαιω οταν ρωτησα τον αντρα μου αν ειναι αληθεια και μετα αυτος την πηρε τηλεφωνο.δεν ξερω τι ειπαν ουτε τον ρωτησα ουτε μου ειπε απο μονος του.αλλα φανηκε οτι τον πειραξε κι αυτον.δεν θελω ουτε να της μιλησω τις επομενες μερες γιατι φοβαμαι οτι θα της πω ασχημα πραγματα.
τελος παντων ασ μην συγχιζομαι με μ@κ@κισμενες.
Ζωη ειχα κι εγω προβλημα με τις αιμορροιδες στην πρωτη εγκυμοσυνη κι επειδη χρειαστηκε να τραβηξουν τον στρατο με βεντουζα βγηκαν ακομη πιο πολυ και οταν με ραψανε απο κατω που αφαιρεσαν και τις αιμορροιδες και ημουν ραμμενη και εκει πισω.αλλα ημουν μια χαρα.απο την δυσκοιλιοτητα ειναι.
συγνωμη που εγραψα πολλα αλλα σημερα ειμαι νευριασμενη πολυ.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ειρήνη! Καταρχάς μην θυμώνεις όσο μπορείς το μπεμπέ σκέψου!!!

Εμένα η πεθερά μου ζει σε άλλη χώρα και ε΄τσι δεν έχω εμπειρία έχω την μαμά μου εδώ με την οποία δεν ε΄χω τσακωθεί ποτέ. Μα ποτέ.
Μήπως λέω μήπως έχει σκοπό να γυρίσει μόλις γεννήσεις? το ξέρει πως εκείνηα ια κρατήσει το παιδί? Ο καθένας ξέρεις ζει και στην κοσμάρα του και λέω εγώ τώρα...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη τα έχετε αγοράσει όλα? Εμείς σχεδόν!
Ιασω τελικά? εμείς αποφασίσαμε ΡΕΑ είναι περίπου 200 ευρώ πιο φθηνό!

Κατά τα άλλα συνεχίζω να πηγαίνω σαν πάπια και να πονάω παντού! Σε λίγο θα παώ για το ΜΕΤΡΟ αφού περπατάω και γελάω μόνη μου!!!


ααα τώρα είδα από πάνω πως λες σε δημόσιο μπερδευτηκα νόμιζα πως είχες πει ΙΑΣΩ!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:προβλημα μεγαααααλο

σημερα μετα απο 9 μηνες η ντοκ θυμηθηκε να μου πει οτι θελουν φακελακι 1200ε Twisted Evil 200 αναισθησιολογος και 100ε η ομαδα της καισαρικης.....επαθα μπλακ αουτ....
ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ειμαι τρελη?
και ολα αυτα 10 μερες προ τοκετου ε....

Ωχ τι ζόρι και αυτο???? Δε ντρεπονται λιγάκι, υποτίθεται οτι θα γεννήσεις σε δημόσιο νοσοκομείο, γιατι θέλουν λεφτα???? Εγω αυτο που θα έκανα, Θα ήταν να κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο για να μου κάνουν καισαρική και ας είναι όποιος να΄ναι γιατρος, ακομα και οι ειδικευόμενοι γιατροι είναι πολύ καλοι (και στο λεω απο δική μου εμπειρία) και ενδιαφέρονται πιο πολύ. Φυσικά δε σου λέω να ακολουθήσεις τη συμβουλή μου, κάνε αυτο που νιώθεις καλύτερο για σενα. Πάντως με συγχισαν και εμενα πρωί πρωί.

eirini2 έγραψε:καλημερα κοριτσια.
αθανασια απαραδεκτη που δεν στο ειπε πιο νωρις.κι εγω σε δημοσιο νοσοκομειο θα γεννησω αλλα ξερω οτι θα πληρωσω τον γιατρο και τον αναισθησιολογο απο πριν.εμενα δεν μου παιρνει και λεφτα στις επισκεψεις στο ιατρειο που πηγαινω.τι να πω.αντι να μην ζητανε λεφτα σε τετοιες εποχες.

εμενα με συγχισε η πεθερα μου χτες γιατι εμαθα οτι θελει να παει το σαββατο με τον αλλο της τον γιο στο χωριο του πεθερου μου στο κιλκις για 1 εβδομαδα χωρις να σκεφτει οτι μπορει να με πιασουν οι πονοι και δεν θα εχω που να αφησω τον Στρατο αφου η μαμα μου δεν μενει αθηνα αλλα εδεσσα και εχει σκοπο να ερθει(εκτος απροοπτου)1 βδομαδα πριν την πητ μου για να καθησει και στο νοσοκομειο μαζι μου.τεοια ανεγκεφαλη γυναικα δεν εχω ξαναδει που σκεφτεται μονο τις βολτες.Νευριασα χτες και αρχισα να κλαιω οταν ρωτησα τον αντρα μου αν ειναι αληθεια και μετα αυτος την πηρε τηλεφωνο.δεν ξερω τι ειπαν ουτε τον ρωτησα ουτε μου ειπε απο μονος του.αλλα φανηκε οτι τον πειραξε κι αυτον.δεν θελω ουτε να της μιλησω τις επομενες μερες γιατι φοβαμαι οτι θα της πω ασχημα πραγματα.
τελος παντων ασ μην συγχιζομαι με μ@κ@κισμενες.

συγνωμη που εγραψα πολλα αλλα σημερα ειμαι νευριασμενη πολυ.

Φυσικά και είσαι νευριασμένη ειρήνη μου και με το δικιο σου!!!! Μαρή εγγόνη περιμένεις, που πας και τρεχεις δεξια και αριστερα???? Εσυ ειρήνη μου ψυχραιμια!!!!!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαιρη μου εννοειτε οτι ξερει οτι θα τον κρατησει.δεν εχω κανεναν δικο μου εδω στην αθηνα.αφου εχουμε πει να της δειξω και το πλυντηριο αν χρειαστει να πλυνει κατι δικο μου η του μωρου.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:προβλημα μεγαααααλο

σημερα μετα απο 9 μηνες η ντοκ θυμηθηκε να μου πει οτι θελουν φακελακι 1200ε Twisted Evil 200 αναισθησιολογος και 100ε η ομαδα της καισαρικης.....επαθα μπλακ αουτ....
ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ειμαι τρελη?
και ολα αυτα 10 μερες προ τοκετου ε....

Ωχ τι ζόρι και αυτο???? Δε ντρεπονται λιγάκι, υποτίθεται οτι θα γεννήσεις σε δημόσιο νοσοκομείο, γιατι θέλουν λεφτα???? Εγω αυτο που θα έκανα, Θα ήταν να κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο για να μου κάνουν καισαρική και ας είναι όποιος να΄ναι γιατρος, ακομα και οι ειδικευόμενοι γιατροι είναι πολύ καλοι (και στο λεω απο δική μου εμπειρία) και ενδιαφέρονται πιο πολύ. Φυσικά δε σου λέω να ακολουθήσεις τη συμβουλή μου, κάνε αυτο που νιώθεις καλύτερο για σενα. Πάντως με συγχισαν και εμενα πρωί πρωί.

eirini2 έγραψε:καλημερα κοριτσια.
αθανασια απαραδεκτη που δεν στο ειπε πιο νωρις.κι εγω σε δημοσιο νοσοκομειο θα γεννησω αλλα ξερω οτι θα πληρωσω τον γιατρο και τον αναισθησιολογο απο πριν.εμενα δεν μου παιρνει και λεφτα στις επισκεψεις στο ιατρειο που πηγαινω.τι να πω.αντι να μην ζητανε λεφτα σε τετοιες εποχες.

εμενα με συγχισε η πεθερα μου χτες γιατι εμαθα οτι θελει να παει το σαββατο με τον αλλο της τον γιο στο χωριο του πεθερου μου στο κιλκις για 1 εβδομαδα χωρις να σκεφτει οτι μπορει να με πιασουν οι πονοι και δεν θα εχω που να αφησω τον Στρατο αφου η μαμα μου δεν μενει αθηνα αλλα εδεσσα και εχει σκοπο να ερθει(εκτος απροοπτου)1 βδομαδα πριν την πητ μου για να καθησει και στο νοσοκομειο μαζι μου.τεοια ανεγκεφαλη γυναικα δεν εχω ξαναδει που σκεφτεται μονο τις βολτες.Νευριασα χτες και αρχισα να κλαιω οταν ρωτησα τον αντρα μου αν ειναι αληθεια και μετα αυτος την πηρε τηλεφωνο.δεν ξερω τι ειπαν ουτε τον ρωτησα ουτε μου ειπε απο μονος του.αλλα φανηκε οτι τον πειραξε κι αυτον.δεν θελω ουτε να της μιλησω τις επομενες μερες γιατι φοβαμαι οτι θα της πω ασχημα πραγματα.
τελος παντων ασ μην συγχιζομαι με μ@κ@κισμενες.

συγνωμη που εγραψα πολλα αλλα σημερα ειμαι νευριασμενη πολυ.

Φυσικά και είσαι νευριασμένη ειρήνη μου και με το δικιο σου!!!! Μαρή εγγόνη περιμένεις, που πας και τρεχεις δεξια και αριστερα???? Εσυ ειρήνη μου ψυχραιμια!!!!!!!
ποσυ ψυχραιμια ζωη?χτες δεν ειχα καουρες και θα κοιμομουν μια χαρα και ηρθε και με συγχυσε και εκλαιγα.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Ειρήνη τα έχετε αγοράσει όλα? Εμείς σχεδόν!
Ιασω τελικά? εμείς αποφασίσαμε ΡΕΑ είναι περίπου 200 ευρώ πιο φθηνό!

Κατά τα άλλα συνεχίζω να πηγαίνω σαν πάπια και να πονάω παντού! Σε λίγο θα παώ για το ΜΕΤΡΟ αφού περπατάω και γελάω μόνη μου!!!


ααα τώρα είδα από πάνω πως λες σε δημόσιο μπερδευτηκα νόμιζα πως είχες πει ΙΑΣΩ!!
εγω μαιρη μου εω πολλα ρουχα απο τον μεγαλο.λιγα φορμακια πηρα για τωρα γιατι ο μεγαλος ειχε γεννηθει καλοκαιρι και δεν ειχα χειμωνιατικα φορμακια για νεογεννητο.κρεβατι μεγαλο πηραμε στον μεγαλο για να μπει το μωρο στην κουνια.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και επειδη μεχρι ημουν στεναχωρεμενη, αλλα σημερα την ειδα πολεμικα-πολυ ομως ψαχνω να βρω αλλο γιατρο-αν θα του δωσω χρηματα η οχι εξαρταται απο εμενα. δεν ανεχομαι να με βαζουν σε καλουπια. θα την βρω σημερα κιολας την ακρη που θα μου παει. ουτε να την ακουσω στο τηλ δεν θελω την 'κυρια'. με απογοητευσε 1000%.

ειρηνη ποτε εχεις πητ κοριτσι? αν δεν ειμαστε μαζι φερε το παιδι να στο κρατησω.αληθεια ειναι για κλωτσιες η γυναικα.....εχω και τα νευρα μου ακουω και τετοια. να δω ποιος θα την πληρωσει σημερα?????ποιος θα ειναι ο τυχερος οεο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις