Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
610 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 610 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόσο χαίρομαι που είναι καλά τα μπεμπέ σας!!

καλά κάνατε και πήγατε βόλτα και εμε΄να ο δικόςμου θατο ντύσει λέει το παιδί και θα το πάει στα πάρκα (δεν έχουν τις 40 μέρες εξω) !

Ηρθαν οι φίλες μου ήπια και την μπυρίτσα μου είπαμε τα νέα μας ωραία ήταν και πάω και εγώ να οριζοντιωθώ σιγά σιγά γιατί το ξημέρωμα που θα γυρίσει ο καλός μου θα σηκωθω΄πάλι για να τον δω λίγο

Αθανασία δεν πιστευω να γέννησες!!!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ελα εγραψα πριν απο εσενα....πιστη ειμαι . σαν την πηνελοπη-τρομαρα μου- σε περιμενω-δεν ξερω ακομα ποσο-

εχεις πμ

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="μαμακα μου"]
Maryanastasia έγραψε:Ax τι καλά και η Μαρκέλλα μας!!!!!!!


Δεν έχω διαβήτη Αθανασία μου υψηλό λέει μεν αλλά δεν έχω απλά είναι μεγάλο μωρό. Τι να πω......

ΑΜΕ ΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!!!!!!!!!! Είχαμε πει να πάμε Πορτο Ράφτη στους γονείς μου αύριο αλλά αν δεν πάμε ναι θέλω !!!

Βρε Αθανασία να σε ρωτήσω και κάτι α΄λλο θα κάνεις τις 40 μέρες? πχ να μην βλέπει κανει΄ς το μωρό και τέτοια??

επίσης ήθελα να σου πω αν δεν έχεις γεννήσει την άλλη παρασκευή (θα έχω ρεπό) πως κερνάω καφέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/q

ναι αν δεν εχω γεννησει παμε μαιρη. -μην ακουσει βολτα ο κ@λος μου-. επειδη γενναμε καταχειμωνο καλο ειναι να μην δεχομαστε επισκεψεις στο σπιτι μας.θελουμε και την ησυχια μας να βρουμε ρυθμους κτλ κτλ.το μωρο ομως μπορουμε να το βγαζουμε εξω. εξω ομως οχι σε κλειστους χωρους. εγω θα πω οτι δεν δεχομαι αλλα 2 φιλες μου τις θελω να πιουμε καφεδακι, ανθρωπος ειμαι και εγω. τους εξω δεν θελω ρε γαμωτο. εχουν να μας δουν 30 χρονια και ξαφνικα θυμουνται να ερθουν να δουν το μωρο. ασε ευχαριστω δεν θελω....δεν σαραντισαμε, να σαραντισουμε με το καλο και μετα βλεπουμε χιχιχιχι

ελενη μην χανεσαι ρε συ. φιλακια στο μωρο Very Happy Very Happy





πήρα το πμ απάντησα !!

καλε ναι και εγώ δεν λέω για τους άσχετους αλλά 40 μέρες και τέτοια δεν θα κάνω για τους κοντινούς και θα την πάω και βόλτα. και εγώ να μην την πάω θα την πάει ο ιρλανδός σίγουρα. προχθές κοιτούσε πόσο μηνών μπορεί να το πάει το παιδί να το μάθει κολύμπι......καλά κρασιά και καλό σας βράδυ!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη που είσαι καλε??

πάει 2 -3 εγκυούλες μείναμε!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μωρακια, και εγκυουλες!
με 58 διαλλειματα υπνος ειναι αυτος ρε φουστη μου? οταν ερχεται η ωρα να ξαπλωσουμε αρχιζω τα αχ βαχ πως θα ξαπλωσω να μην ποναω. πλεον μετακινουμαι στο κρεβατι μονο αν με σπρωξει ο ταριφας στην παλτη, αλλιως θελω μια ωρα και ενα γερανο......

ενας χειμωνας ειναι μπροστα μας/σας με λιγο ξενυχτι. πριν το πασχα να δειτε πως θα ξεπεταχτουν.καλα το καλοκαιρι δεν το συζητω ολοκληρα παιδακια θα ειναι Very Happy Very Happy Very Happy

αντε και σε λιγους μηνες θα ερχισουμε να συζηταμε για βαφτισεις, μπομπονιερες, γλυκα, στολισμους, και ρουχα.τι ωραια πραγματα μας περιμενουν καλεεεεεεεε
παω να φτιαξω μηλοπιτα σιγα σιγα και να σιδερωσω λιγα ρουχαλακια μας.
καλημερα ζουζουνες

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Αθανασία!!!
Πρωινή πρωινή βλέπω!!!

Κι εγώ σηκώθηκα και κάθομαι μόνη μου στο σαλόνι, γιατί δεν είμαι και σε πολύ καλή διάθεση.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σας τσουπρες!Τι κανουν οι μανουλες και τα μωρακια μας;Εγκυουλες μου αντεχετε ;Υπομονη και θα εχετε κι εσεις τα μπεμπουλινια σας.Αχχχ κοριτσια ο μικρος μας εχει τρελλανει!Τον κοιταμε και δεν πιστευουμε ακομα πως τον εχουμε κοντα μας.Τον υπνο τον εχει αναλαβει ο αντρας μου και τον κοιμιζει αυτος αγκαλιτσα και τραγουδιστα.Οταν με κοιταει με αυτα τα ματακια του λιωνω πραγματικα...Τι ομορφο συναισθημα!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσαρες μου καλε να μας ζησουν τα μπεμπακια μας ....δημητρουλα και μαρκελιτσα μου να ειναι καλοτυχα ...τι κανετε αγαπες???εγω αχχχχχχ παλι δεν εχω κοιμηθειιιι ποναγα παντου στομαχι κοιλια πλατη δεν μπορουσα να γυρισω καθε λιγο και λιγακι πιπι ρουμ ελεος...αχχχ ας μην παραπονιεμαι ομως ( οσο γινεται )
εσυ λεχωνιτσες και εγκυουλες τι νεα? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi86 έγραψε:Καλημερα σας τσουπρες!Τι κανουν οι μανουλες και τα μωρακια μας;Εγκυουλες μου αντεχετε ;Υπομονη και θα εχετε κι εσεις τα μπεμπουλινια σας.Αχχχ κοριτσια ο μικρος μας εχει τρελλανει!Τον κοιταμε και δεν πιστευουμε ακομα πως τον εχουμε κοντα μας.Τον υπνο τον εχει αναλαβει ο αντρας μου και τον κοιμιζει αυτος αγκαλιτσα και τραγουδιστα.Οταν με κοιταει με αυτα τα ματακια του λιωνω πραγματικα...Τι ομορφο συναισθημα!

καλημερα μανουλα ευη!!!ποσο ανυπομονω να περασω και εγω αυτον τον ερωτα με την μπεμπα μου ...προς το παρον με ταλαιπωρει.... Very Happy

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:
evi86 έγραψε:Καλημερα σας τσουπρες!Τι κανουν οι μανουλες και τα μωρακια μας;Εγκυουλες μου αντεχετε ;Υπομονη και θα εχετε κι εσεις τα μπεμπουλινια σας.Αχχχ κοριτσια ο μικρος μας εχει τρελλανει!Τον κοιταμε και δεν πιστευουμε ακομα πως τον εχουμε κοντα μας.Τον υπνο τον εχει αναλαβει ο αντρας μου και τον κοιμιζει αυτος αγκαλιτσα και τραγουδιστα.Οταν με κοιταει με αυτα τα ματακια του λιωνω πραγματικα...Τι ομορφο συναισθημα!

καλημερα μανουλα ευη!!!ποσο ανυπομονω να περασω και εγω αυτον τον ερωτα με την μπεμπα μου ...προς το παρον με ταλαιπωρει.... Very Happy

Ζωη μου κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου τωρα με ολες τις ταλαιπωριες τις.Μετα θα χαρεσαι την μπεμπουλα για ολη σου την ζωη!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi86 έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
evi86 έγραψε:Καλημερα σας τσουπρες!Τι κανουν οι μανουλες και τα μωρακια μας;Εγκυουλες μου αντεχετε ;Υπομονη και θα εχετε κι εσεις τα μπεμπουλινια σας.Αχχχ κοριτσια ο μικρος μας εχει τρελλανει!Τον κοιταμε και δεν πιστευουμε ακομα πως τον εχουμε κοντα μας.Τον υπνο τον εχει αναλαβει ο αντρας μου και τον κοιμιζει αυτος αγκαλιτσα και τραγουδιστα.Οταν με κοιταει με αυτα τα ματακια του λιωνω πραγματικα...Τι ομορφο συναισθημα!

καλημερα μανουλα ευη!!!ποσο ανυπομονω να περασω και εγω αυτον τον ερωτα με την μπεμπα μου ...προς το παρον με ταλαιπωρει.... Very Happy

Ζωη μου κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου τωρα με ολες τις ταλαιπωριες τις.Μετα θα χαρεσαι την μπεμπουλα για ολη σου την ζωη!


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εννοειται οτι προσπαθω να χαρω και τα καλα και "ασχημα" ειναι γενικα μια ωραια περιοδος και αυτη αλλα και μετα ...ασε που περιμενω πως και πως να δω μουτρακι ......χιχι δωσε ενα δαγκωματακι στον γιοκα μικρο ε???

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια μου, τι κανετε??? εμείς εδώ χαλαρώνουμε, σε λίγο θα ψήσουμε και τις τσιπούρες στο τζάκι, μιαμ μιαμ!!!
Τι κάνουν τα μωράκια μας????
Οι εγκυούλες πως τα πάνε?? Κάντε υπομονή, λιγο έμεινε ακόμα, μη μου βιάζεστε!!!!
Σας φιλώ!!!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου, φτιαξαμε τον υπολογιστη!!!! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 10 654316
Δημητρουλα μου να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!!!!! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 10 50580
Μαρκελα απ΄οτι διαβασα πρεπει να εχεις γεννησει!!!!!Να σου ζησει κοριτσακι μου !!!!
Εμεις ειμαστε καλα!θηλαζουμε και δειχνουμε να τρωμε μια χαρα αλλα ρε κοριτσια βγαζει παρα πολυ!!!Τζενη διαβασα οτι ο δικος σου βγαζει πολυ.τρωει, ρευεται, και μολις την ξαπλωσεις ,παρε την γουλιτσα.Και πριν την βγαλει κανει κατι ηχους σαν να ζοριζεται.Δεν ξερω , την Τριτη θα παμε στην γιατρο και θα μας πει.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα ίδια κάνει κ μένα Στέλλα. Και μόλις τον ξανασηκώσω ρίχνει κάτι ρεψίματα άλλο πράμα, ενώ έχει ήδη ρευτεί πιο πριν και έχει βγάλει 1-2 γουλίτσες. Θα δοκιμάσω πιπίλα μιας και είμαστε ήδη 22 ημερών γιατί πίνει κ μετά ζητάει ξανά για να νανουριστεί κ του'ρχεται πολύ. Την πιπίλα θα την αποστειρώσω στην κατσαρόλα, βαριέμαι φριχτά να κατεβάσω τον αποστειρωτή για μια δυο πιπίλες. Όταν αποφασίσω να χρησιμοποιήσω θήλαστρο βλέπουμε.
Φιλάκια στα πατουσάκια κ στις κοιλίτσες.

Μαρκέλλα ευχήθηκα; Δε θυμάμαι. Να σου ζήσει, γερό κ καλότυχο. Καλή λοχεία.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πήγαμε στην θάλασσα για καφέ και πήγα τουαλέτα 7 φορές. μέχρι και οι σερβιτόρες γελούσαν. ασε αθανασία για να σηκωθώ από το κρεβάτι θέλω σκοινί αλλιω΄ς δεν....


Κλεοπάτρα τι έπαθες καλό μου??

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.κι εγω για να σηκωθω απο το κρεβατι κανω 10 ωρες.αυτη η πλατη μου ομως με πεθαινει σε οποια σταση να ειμαι.καθιστη ξαπλωτη ορθια.εγω χτες που περπατησα λιγο ανιωσα κατι τσιμπηματακια απο κατω και κατι ψιλοπονακια περιοδου.αντε να δουμε ποτε θα βγει ο μικρος.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δήμητρα, Μαρκέλλα να σας ζήσουν τα μωράκια σας και καλή λοχεία να έχετε..
όλα καλά οι υπόιλοιπες μανούλες??
εγώ περιμένω την πρώτη επίσκεψη στον παιδίατρο γιατί ανησυχώ πολύ μήπω ςτο μωρό δεν τρώει όσο πρέπει..
είναι πολύ ήσυχο κια ανησυχώ..
αυτό το άγχος ποτέ δε θα φύγει πια??

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σας ζησουν τα καινουρια σας μωρακια κοριτσακια μου! να ειστε πολυ πολυ ευτυχισμενες και να τους μεταδιδετε την ευτυχια σας...να μην τα αφηνετε απ τις αγκαλιτσες σας...συγχωρεστε με που δεν μπαινω συχνα στο θεματακι σας(μας) αλλα δυσκολευομαι παρα πολυ...(καταλαβαινετε....)σας αγαπω πολυ,φιλακια σε ολες μανουλες,εγκυουλες και στα μωρακια!!!

marianthisa

marianthisa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
περιμενω κοριτσακι,,,και τις τελευταιες μερες με ποναει τοσοοοο πολυ Rolling Eyes .....οι εγκυουλες εδω εχουν ετοιμασει τα δωματια των μωρων??επισης ειναι το πρωτο μου μωρακι και ισως να μην το εχω συνειδητοποιηση τοσο...ειναι φυσιολογικο??εσεισ πωσ νιω8ατε στο πρωτο σασ παιδακι? Rolling Eyes

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλεοπατρα τι επαθες οεο?
πηγαμε σε μια φιλη μας για φαγητο το μεσημερι και ηρθαμε με την ιωαννα πριν 2 ωρες....αρμενικη επισκεψη καναμε. παιξαν τα παιδακια οοοοσο επαιρνε.καποια στιγμη ηρθαν και μας ειπαν οτι θελουν να κοιμηθουν γιατι νυσταξανε.....γυρισαμε, μπανιο, γαλα και λιγη τηλ για νανουρισμα. κοιμαται η ζουζουνα μου και ειναι σαν ζωγραφια... εκανα και προβες με τον γιο της φιλης μου σημερα....τον πηγα για τσισα, τον επλυνα, και μετα ηρθε το μαναρι μου και κουρνιασε στην αγκαλια μου....2,5 ετων αντρακι ο θωμακος μας....

αντωνη σε χασαμε βρε...ενταξει με τα διδυμα????

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Μαρκελλα να σου ζήσει καλη μου!
Χαίρομαι που πήγαν όλα καλα!θα περιμένουμε νέα σου!

Πέρασε και το σκ με τρέλα! η Μελίνα επαναστάτης. Χωρίς αιτία!ολημερα κοιμόταν το μωρο απίστευτη γκρίνια αυτη!

Αθανασία ψάχνεις κι εσύ τον Αντώνη; Laughing Laughing

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κορίτσια!!!
Μαρία μου δυσκολο ήταν το σαββατοκύριακο ε?? σιγα σιγα θα βρείτε το ρυθμό σας (ελπίζω και εμεις!!!) Εγώ εχθές δε κοιμήθηκα, ήταν ανήσυχη η μικρή, δεν είχε πονάκια, αλλα όλο γκρίνιαζε και ήθελε να θηλάζει. Ευτυχως είμαι καλα, παρα την αυπνία μου, μάλλον με έχει εκπαιδεύσει καλα ο Θάνος, τι να πω...
Επίσης έχει αρχίσει να μου τη βαράει μεσα στο σπίτι, θέλω να βγω έξω, (δε κρατάω το σαραντισμο), αλλα είμαι σίγουρη πως θα κουραστω. Τουλάχιστον θα περιμένω μέχρι τη Παρασκευη για να πάω στη μαμα μου.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?μαρκελλα δεν θυμαμαι αν σου ευχηθηκα.να σου ζησει ο μπεμπης.καλη λοχεια.οι επομενες στη σειρα αθανασια και κλεοπατρα ετοιμαζεστε?
αθανασια γιατι τον ψαχνεις τον αντωνη?σου ελειψε?
μαμαμελινας υπομονη.καενει τα δικα της για να τραβηξει την προσοχη επειδη ζηλευει λιγακι το μωρο.εμεις να δουμε πως θα ειμαστε.

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια μου!!

Ναι, ναι ετοιμαζόμαστε... Λίγες δουλειές μείνανε γι αυτή τη βδομάδα, θέλω να πλύνω και να σιδερώσω τα ρούχα του μωρού μου, να κάνουμε κάτι τελευταίες εκκαθαρίσεις στο σπίτι και είμαστε κομπλέ.

Με έπιασαν και μένα κάτι πονάκια περιόδου χθες βράδυ και ψιλοτρόμαξα. Και ούτε τα ρούχα του μωρού έχω πλύνει, ούτε βαλιτσάκι έχω φτιάξει και αγχώθηκα λίγο...
Αύριο θα πάω να κάνω αυτό το NST, Καρδιοτοκογράο, κάπως έτσι και να επιβεβαιώσουμε το 4 του μηνού! Θα σας πω νέα.

Χθες που έλεγα οτι δεν είμαι καλα... Βασικά ο καλός μου έχει βγάλει τελευταία πολύ κυκλοθυμία. Με το δίκιο του βέβαια κι αυτός απ την πλευρά του, είναι άνεργος 2 χρόνια, κι ενώ υπάρχει κάτι απο το Σεπτέμβριο που θεωρούταν σχεδόν σίγουρο για δουλειά και έλπιζε πολύ σ αυτό και είχε πάρει τα πάνω του, αυτό γενικά για διάφορους λόγους τρενάρεται απο μήνα σε μήνα και πλέον έχει απογοητευτεί τελείως και πιστεύει οτι δε θα γίνει κι αισθάνεται και πάλι να είναι στο απόλυτο κενό.
Και το κακό είναι οτι έχει φοβερές μεταπτώσεις στη διάθεσή του τον τελευταίο μήνα. Μπορεί να είναι τη μια μέρα μέσα στην καλή χαρά και μετά να του πω κάτι και να μου μιλήσει απότομα ή να κατεβάσει μούτρα και διάφορα τέτοια, με το παραμικρό. Και με πιάνει κι εμένα το παράπονο γιατι τώρα που είμαι σε ευαίσθητη φάση περιμένω συμπαράσταση και όχι νεύρα.
Anyway, τελικά καλά μας βγήκε η Κυριακή, πήγαμε βόλτα στη Γλυφάδα, είχε ωραίο καιρό, φάγαμε έξω, μετά πήγαμε σε κάτι φίλους εκεί για καφέ, ξέφυγα λίγο.

Μαρκέλλα, να σου ζήσει κοριτσάκι μου, καλή λοχεία!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε???εμεις εδω ηρεμια κατι πονακια εδω κατι πονακια εκει αλλα το παλευουμε εχθες μετα απο πολυυυυυυυυυυ καιρο κοιμηθηκα σαν ανθρωπος βεβαια το πιπι ρουμ δεν ελειψε αλλα δεν πειραζει...συμπεθερα μου τι κανεις????τα υπολοιπο κοριτσια με τα νινακια σας βλεπω καλα....φιλακια σε ολα μας τα νινακια τισ μανουλες και τις εγκυουλες που εχουμε μεινει ... Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις