Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
642 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 642 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και κάτι τελευταίο, δεν ξέρω πόση σημασία έχει αλλά το στήθος μου εμένα δεν τρέχει καθόλου. Δεν ξέρω αν είναι που είναι ακόμα νωρίς (5 ημερών είναι ο μπέμπης), πάντως δεν έχει χρειαστεί να χρησιμοποιήσω επιθέματα, ούτε καν βρίσκω το σουτιέν μου βρεγμένο... Αμα το ζουλάω, βγαίνουν μεγάλούτσικες σχετικά σταγόνες αλλά μέχρι εκεί.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Patsie έγραψε:Και κάτι τελευταίο, δεν ξέρω πόση σημασία έχει αλλά το στήθος μου εμένα δεν τρέχει καθόλου. Δεν ξέρω αν είναι που είναι ακόμα νωρίς (5 ημερών είναι ο μπέμπης), πάντως δεν έχει χρειαστεί να χρησιμοποιήσω επιθέματα, ούτε καν βρίσκω το σουτιέν μου βρεγμένο... Αμα το ζουλάω, βγαίνουν μεγάλούτσικες σχετικά σταγόνες αλλά μέχρι εκεί.

Καλησπέρα Πατρίτσια! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Καλότυχο κ καλή ανατροφή!!!!
Μην αγχώνεσαι καθόλου, όλα αυτά είναι φυσιολογικά (αν συγκρίνω με τη δικιά μου).
Κ εμενα ενώ στην κλινική έτρωγε κάθε 3 ώρες περίπου, την πέμπτη ημέρα άρχισε να κάνει αυτά που λες. Κ δως του κλάμα η λεχώνα γιατί να κλαίει κ είναι δυνατόν να θέλει πάλι στήθος. Θα σταματήσει κάποια στιγμή, μετά θα ξανακάνει πάλι τα ίδια. Ετσι κάνει δηλαδή η δικιά μου. Κ ελπίζουμε στο δίμηνο να μπούμε σε μια σειρά κ να τρώει περισσότερο κ λιγότερες φορές. Κ εμένα στην αρχή δεν έτρεχε αν δεν πίεζα εγώ το στήθος, αλλά κ αυτό θα αλλάξει.

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ ευχαριστω βρε Ελενακι, με καθησυχαζεις γιατι καθομαι κ σκεφτομαι σαν την τρελη τι να κανω. Τη μια λεω να παρω ξενο (μηπως το δικο μου δε φτανει), την αλλη λεω να παρω θηλαστρο (μηπως δεν τραβαει) κλπ...

Τριτη θαρθει κι η παιδιατρος, βεβαια δεν ξερω ποσο το κατεχει το σπορ του αποκλειστικου θηλασμου γιατι μου ειχε πει να τον αφηνω κανενα δεκαλεπτο στο στηθος, γιατι μετα το βρισκει για πιπιλα κλπ.
Αλλα τουλαχιστον να δει τσισακια, κακακια, βαρος, να καταλαβουμε αν του φτανει αυτο που τρωει.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ετσι ειναι κοριτσια τον πρωτο καιρο. κ γω θυμαμαι εφτασε 2 μηνων για να ηρεμησουν λιγο τα πραματα κ μετα τον 3ο μηνα ακομα καλυτερα. περναν κ φασεις που θελουν να τρων συνεχεια. υπομονη γιατι ειναι οτι καλυτερο για τα μωρακια μας. επισης στον μηνα πανω στον πρωτο μου ο ενας μαστος ειχε αδειασει τελειως κ δεν ξαναγεμιζε κ ειπα παει αυτο ηταν, μου κοβεται το γαλα. δεν ηθελα ομως να το δεχτω κ ευτυχως μ'εκοψε κ πηρα τηλ στην κλινικη κ μια μαια με καθυσηχασε κ μου ειπε να τον βαζω συνεχεια απο κεινο το μαστο κ οντως επανηλθε. θελει επιμονη.
πριν λιγο ο καημενουλης εκανε πολυ εμετο, τον αλλαξα κ τον φορεσα στο σλινγκ κ κοιμαται. μαλλον τον πειραξε η καυτερη πιπερια στο μπουγιουρντι, οχι οτι εφαγα ποσοτητα αλλα τι αλλο να ηταν;
μαρία, περαστικα στο μελινακι, φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι και με το μωρο.
χριστινακι, το νου σου στη μπεμπουλα, δινε στηθος να καρδαμωσει.
παιδιατρο εμεις καλεσαμε στη βδομαδα κ παλι μετα που θα σαραντησω
καποια ειχε ρωτησει για ριλαξ. εγω πηρα κουνια-ριλαξ μαρκας bright starts πολυ καλη, διπλωνει κ μεταφερεται ανετα. ηδη καθεται λιγο με τη μουσικουλα κ ελαφρια κινηση
αυτα για την ωρα
φιλακια

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Patsie έγραψε:Κοριτσακια μου τι κανετε? Προχθες βγηκαμε απ το μαιευτηριο.

Δεν προλαβαινω να διαβασω νεα. Ο μπεμπης μου κανει κολπα με το θηλασμο.
ΠΧ Ενω χθες απ τοπρωι ως το απογευμα ετρωγε κ μετα κοιμοταν κανενα τριωρο, απο χθες το βραδυ μεχρι σημερα μας εχει πεθανει. Καθεται πολυ ωρα στο στηθος, κι οταν πια τον αφησουμε, μετα απο κανενα δεκαλεπτο ξαναρχιζει το κλαμα κ ανοιγει το στομα και ψαχνεται. Αποτελεσμα να σπαταλαμε κανενα διωρο συνολικα σε καθε γευμα για να κοιμηθει ενδιαμεσα γυρω στη 1-1.30 ωρα.

Μου περνανε ολες οι κακες σκεψεις απ το μυαλο ετσι απειρη που ειμαι, απο το οτι δεν του φτανει το γαλα μου, μεχρι οτι ειναι σκληρο το στηθος μου κ δεν τραβαει, μεχρι οτι τον κακομαθα κ το βρισκει για πιπιλα.

Καθυσηχαστηκα μονο (προσωρινα...) οταν διαβασα αυτο το αρθρο της Πατσουρου για το πρωτο 40ημερο που λεει οτι δεν υπαρχει ωραριο τον πρωτο καιρο κ οτι μπορει να θηλαζεις και 18 ωρες το 24ωρο κ ειναι φυσιολογικο...
http://thilasmos.com/2010/08/01/%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B8%CE%B7%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%8D-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CF%80%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B5%CF%82-40-%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B5/

Τι να πω δεν ξερω, τωρα τον θηλαζω κ με το αλλο χερι γραφω, γι αυτο κ λειπουν οι τονοι Shocked

Παντως απο τσισακια κ κακακια φαινεται μια χαρα, τον αλλαζουμε αρκετες φορες τη μερα.

Εσεις τι κανετε? Ολα καλα? Ειχαμε αλλα γεννητουρια οσο ελειπα?


Να σου ζήσει το μωράκι σου,καλότυχο γερό κ ευτυχισμένο να είναι πάντα...Καλή ανατροφή να έχει...Μην αγχώνεσαι με τον θυλασμό θέλει καιρό να προσαρμοστείς κ εσύ κ το μωρό ,πιστεύω ότι όλες οι πρωτομανούλες το ίδιο είμαστε καμμιά μας δεν ξέρει μέχρι να συνηθίσει...Εγώ τώρα αρχίζω κάπως να προσαρμόζομαι μετά από 1 μήνα που γέννησα ....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Σευχαριστώ Μαρία

εδώ εγώ βλέπω την φωτο της και θέλω να την ρουφήξω εσύ τι να πεις!!

Σε λίγες μέρες θα έχεις κ εσύ αγκαλίτσα την δικιά σου κ εκεί να δεις φιλιά κ αγκαλιές κ ρουφήγματα που θα της κάνεις!!!Θα το καταευχαριστηθείς!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας Ευχαριστώ πολυ!
Ευχομαι αύριο να είναι καλύτερα!Ξεκίνησε αντιβιωση!

Πατριτσια δωσε τουχρόνο και μην αγχωνεσαι..θηλασε το όσο θέλει..δεν είναι κάθε μέρα ίδια..αυτα συνήθως κρατάνε 3-4 μέρες!το βάρος να σε νοιαξει μετα το μήνα!
Πιθανόν θέλει να σου αυξήσει την παραγωγή.
Όταν εδραιώνεται ο θηλασμος δεν τρέχει το στήθος και δεν είναι σκληρό και δεν πονάει.Μάλλον αυξήθηκαν οι ανάγκες του.3 μέρες και 3 νύχτες υπομον χωρίς συμπλήρωμα και στο στήθος μου είπαν οι μαιες και θα τη ρυθμίσει μόνο το μωρο την παραγωγη σου!

Φιλακια!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα νευρα μου Mad , μολις χαθηκε ενα μεγαλο μνμ.
αποστειρωτης chicco, εχει καμια; ποσο νερο να βαλω; εχασα τις οδηγιες

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη καπου πρεπει να εχει ενα σημα max.αν δεν το βλεπεις μπες στο σαιτ της κικο και κατεβασε τις οδηγιες.

μελινακι περαστικα. μαρια ζορι μεγαλο... την σταματησες απο το σχολειο η οχι? καλα σε λιγες μερες κλεινουν για χριστουγεννα οποτε θα εισαι πιο ησυχη απο αποψη ιωσεων, αλλα αντε να τα βγαλεις περα και με τα 2 στα ποδια σου. υπομονη.

μαρια καλε πολυ μεγαλωσε η κορη σου.
κλεοπατρα μην αγχωνεσαι οτι κατι κανεις λαθος. μεχρι να εδραιωθει ο θηλασμος θελουν πολλες ωρες στο ζιζακι. θα φτιαξει θα δεις.
αν ο παιδιατρος δεν ειναι φαν του μητρικυο θηλασμου-οι περισοτεροι στην χωρα μας- θα σας βαλει σε τρυπακι για ξενο γαλα. μην μασατε...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθε ο κομμωτης να με κανει κουκλα..... μετα εχει επιχειρηση afro . χαχαχαχα περιμενω να τελειωσει ο αγωνας να ερθει ο ταριφας γιατι εγω ουτε το ενα ποδι δεν σηκωνω... εμ θυσιες για τον γιο ματια μου....

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jen75 έγραψε:τα νευρα μου Mad , μολις χαθηκε ενα μεγαλο μνμ.
αποστειρωτης chicco, εχει καμια; ποσο νερο να βαλω; εχασα τις οδηγιες

Αν έχουμε τον ίδιο, εγώ βάζω 90ml, κ γεμίζει ίσα ίσα. Αν είναι αυτός που πατάς ένα μωβ κουμπί για να αρχίσει κ κάνει 20 λεπτά.

Μαρία πότε αρρώστησε η Μελίνα, το χάσα. Περαστικά της!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Σευχαριστώ Μαρία

εδώ εγώ βλέπω την φωτο της και θέλω να την ρουφήξω εσύ τι να πεις!!

Σε λίγες μέρες θα έχεις κ εσύ αγκαλίτσα την δικιά σου κ εκεί να δεις φιλιά κ αγκαλιές κ ρουφήγματα που θα της κάνεις!!!Θα το καταευχαριστηθείς!!!

Μαρία, το relax της chicco είναι αυτό στη φωτό?
Κάνει να μπει το μωρό πριν σαραντίσει?

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστ´ω για τα περαστικα!
Χθες τη νύχτα ανέβασε πυρετο !θελε όλη μέρα αγκαλια και όταν κλαίει ο μπεμπης έρχεται αυτη κ ζητάει πρώτη!κρίμα λέει πουειμαστε 2 παιδια..δεν είμαι εγω συνέχεια αγκαλια σου!εννοείται πως δεν ήθελε τόσες αγκαλιές πριν.Δεν την σταματησα το σχολείο...κι αν ήταν λίγο σιχασιαρα δεν θα αρρωσταινε ποτε..ρώτησα το γιατρο και μου ριπε να μη τη σταματησω αλλα θα εσκαγε μωρε..θα έχανε τις φίλες και θα οργιαζε η ζήλια..τώρα έχει ένα ρίσκο αλλα τι να κάνω..απλά πηγαίνει 4,5 ώρες.
Τα χριστούγεννα με δυο παιδάκια το ένα πολυ ζωηρό και το άλλο 40 μερών με τρομάζουν αλλα θα τα βγάλω πέρα!
Ψυχούλα τη λυπάμαι κι αυτήν έχασε τα πρωτία!

Αθανασία γινε μια κούκλα όχι ότι δεν είσαι αλλα μην αφήσεις μαλλί για μαλλι!

Εγω τα ρηλαξ τα χρησιμοποιω με μέτρο απο την αρχη και στα 2 μωρα..κυρίως μετατο φαγητο για να αποφύγω παλινδρομηση και για να ενεργηθουν ευκολότερα γιατί ξαπλωτα είναι πιο δύσκολα!βεβαια ξαπλωτα ρηλαξ με μαξιλαρακι όχι καθιστά!

Έπεσε ο πυρετός και πεινασαμε!
Πάω να ζεστανω γεμιστουλι!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:
maria1984 έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Σευχαριστώ Μαρία

εδώ εγώ βλέπω την φωτο της και θέλω να την ρουφήξω εσύ τι να πεις!!

Σε λίγες μέρες θα έχεις κ εσύ αγκαλίτσα την δικιά σου κ εκεί να δεις φιλιά κ αγκαλιές κ ρουφήγματα που θα της κάνεις!!!Θα το καταευχαριστηθείς!!!

Μαρία, το relax της chicco είναι αυτό στη φωτό?
Κάνει να μπει το μωρό πριν σαραντίσει?

Ναι το ριλαξ της chicco ειναι... Μπαίνει το μωρο μέσα απλα με τα μαξιλαρακια που έχει το γράφει κιόλας πάνω ότι ειναι απο 0 μηνών... Εμένα βέβαια δεν της αρέσει να κάθεται κ την έβαλα μέσα μόνο για να βγάλω φωτο ...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαιρη εισαι εδω οεο? σε ποιο σαιτ μπαινεις και βλεπεις ταινιες? να δω τιποτα αποψε....

εχει μια κινιτηκοτητα ο μπεμπης....νομιζω θα βγει μονος του. παλι κουραστηκα η μακακισμενη Twisted Evil Twisted Evil

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδώ είμαι Αθανασία μου βλέπω τον θρύλο.


πρέπει να τις κατεβάσεις τις ταινίες και να κατεβάσεις πρώτα το μ τόρεντ.


δεν τηνπαλευω σήμερα. ρε αθανασία πάω τουαλέτα ειλικρινά κάθε 2λεπτά έχω πόνους χαμηλά σα να κάθεται πάνω στην ουροδόχο κύστη μου ένα πράγμα, δεν μπορώ να σηκωθώ κ με έχει ταράξει στην κλωτσιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:εδώ είμαι Αθανασία μου βλέπω τον θρύλο.


πρέπει να τις κατεβάσεις τις ταινίες και να κατεβάσεις πρώτα το μ τόρεντ.


δεν τηνπαλευω σήμερα. ρε αθανασία πάω τουαλέτα ειλικρινά κάθε 2λεπτά έχω πόνους χαμηλά σα να κάθεται πάνω στην ουροδόχο κύστη μου ένα πράγμα, δεν μπορώ να σηκωθώ κ με έχει ταράξει στην κλωτσιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλη εχεις κουραστει. και η μπεμπα ειναι χαμηλα. οποτε κατουρα λεμε. και εγω με την τουαλετα τετοια σχεση λεμε ποτε δεν ειχαμε. και εμενα βαραει πολυ κατω, πανω μου δινει κανονικα κλωτσιδια. υπομονη φιλη.
τελειωνουμε λεμε.....
ναι σιγα μην περιμενω εγω με το τορεντ....θα σερφαρω εδω και λιγο φβ. κερδιζει η ολυμπιακαρα?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν θυμαμαι τιποτα παλι.... οεο οεο
Μαρια περαστικα στο Μελινακι...
Κατι αρχιζω να θυμαμαι...
Χριστινα, γιατι τοσο αγχος και κλαμα κοριτσακι μου?
Εγω αυριο παω γυναικολογο να βγαλω τα ραμματα και να με δει.
Αλλα δεν θελω.... βαριεμαι!!!!!
Ο μπεμπης μας ειναι φοβερος.... τοσο γλυκος... τοσο ησυχος... ετσι ηταν και η αδερφη του... καλα μωρα... συνεργασιμα!!! Μακαρι να συνεχισει ετσι.
Αθανασιααααααααααααααααααααααααααααα
Μαιρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο ρε συ μαρκελα. μετα την ταλαιπωρια με το σακχαρο, και τον μπεμπη με το νοσοκοεμιο ηρθε η ηρεμια...τι καλα. να του δωσεις ενα ρουφηχτο φιλι απο εμενα ε. και ενα της παρασκευουλας μας.

στεναχωρεθηκε ο ταριφας με τον θρυλο. εχει και λιγα νευρα. να τον βαλω να με ξυρισει η θα πετσοκοψει αραγε?????

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:μπραβο ρε συ μαρκελα. μετα την ταλαιπωρια με το σακχαρο, και τον μπεμπη με το νοσοκοεμιο ηρθε η ηρεμια...τι καλα. να του δωσεις ενα ρουφηχτο φιλι απο εμενα ε. και ενα της παρασκευουλας μας.

στεναχωρεθηκε ο ταριφας με τον θρυλο. εχει και λιγα νευρα. να τον βαλω να με ξυρισει η θα πετσοκοψει αραγε?????

τι εγινε? τελειωσε? ποσο ηρθαν? να ξερω τι με περιμενει και μενα οταν ερθει το αγορι μου σπιτι (απο το γηπεδο μην του πω καμμια κουβεντα)

Ναι ρε φιλεναδα, ηρεμια.... κουραση αλλα ηρεμια και ευτυχια!
Να 'χαμε και λεφτα ε?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισοπαλια 2-2
ε ο ταριφας ως φανατικος ολυμπιακος λεει οτι ηταν καλυτεροι.'το ειχαμε το παιχνιδι, αλλα...'
και εσενα μπορει να ερθει με νευρα.

λεφτα θες φιλεναδα? κατσε να σου κοψω μερικα για τις γιορτες μωρε.... ναι ρε φουστη λιγα ηθελα οχι πολλα....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ισοπαλια 2-2
ε ο ταριφας ως φανατικος ολυμπιακος λεει οτι ηταν καλυτεροι.'το ειχαμε το παιχνιδι, αλλα...'
και εσενα μπορει να ερθει με νευρα.

λεφτα θες φιλεναδα? κατσε να σου κοψω μερικα για τις γιορτες μωρε.... ναι ρε φουστη λιγα ηθελα οχι πολλα....

εμενα εχει παρει και διαρκειας μη χεσω!!!!!
Μωρε και πολλα να ειχα δεν θα ελεγα οχι!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που εισαι Αθανασια? Ξυριζεστε?
Πωπω ηρθε η ωρα σου και σενα ε!!!
Πως περασαν ετσι ολοι αυτοι οι μηνες? Απιστευτο μου φαινεται!!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου τώρα είδα όλες τις απαντήσεις. Σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!!!!

Θα το παλέψω να κάνω υπομονή, μακάρι να είναι οι 3 μέρες που λέτε και να ηρεμήσουμε λίγο.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν υπάρχει αυτό που ζω λέμε πάω τουαλέτα και καπάκι θέλω πάλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


Ακου ισσοπαλία ο Θρύλος...αθανασία μία μέρα ΕΜΕΙΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Μαρκέλλα διακρκέιας είχα και εγώ πέρυσι..... Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 34 215994 κόλλημα λέμεεεεεεεεεεεεεεε

αυριο έχω πάλι άιματος κ ούρων..τι άυριο δηλαδή λέω να πάω σε κάνα 3ωρο αφού δεν με βλέπω να κοιμάμαι.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις