Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΩ 4-5 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΗΧΟ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 604962

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΞ ΙΔΙΑΣ ΠΕΙΡΑΣ Η ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΑΓΕΙ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ? Wink Wink Wink

ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΓΛΕΙΨΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΛΑΜΠΟΥΝ!!!





Μπαα με τόση ξυνιλα δε πιστεύω να βρίσκει άνθρωπο.


Αρτεμουλα ΕΓΏ ΚΆΝΩ όσα βλέπει η πεθερά και για γενική φέρνω μια κυρία και με ΒΟΗΘΆΕΙ ΜΕΤΑ την επεμβασουλα.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΤΣΙ ΡΩΤΑΩ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΠΡΗΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΕΙΜΑΙ!!

ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΞΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!
ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΤΡΟΘΟΔΩΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ!!ΧΑΧΑΧΑ

Η ΕΛΛΗ ΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΘΕΜΑ!!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω αφρουλα!!!μια χαρα χρονικο περιθωριο!!!θα ακολουθησω τις συμβουλες σου ντοκτορ!!
Βρε χρυσα τι κακία ηταν αυτο που σου ειπε?παντως, εχω δει πολλες κοπελες να ειναι δυσυτχισμενες με τον ερχομο ενος παιδιου απο αλλες φιλες..για αυτο προσοχη, πρεπει να κανουμε ενα ξεσκαταρισμα στις "πραγματικες φιλιες"!
αρτεμουλα καλωριζικο το στεγνωτηριο!!
και εγω ηθελα αλλα δεν εχω χωρο!
θελω να παρω εναν καταψυκτη, για να ετοιμαζω φαγητα σε ταψακια και να τα εχω ετοιμα για ψησιμο!βολευει πολυ!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και η Γιαννα αμεσως να με μαρτυρήσει Laughing Laughing Laughing Laughing

οριστε τι εγραφα λοιπον

Καλημερα..με τις μεγάλες ώρες πάλι ξύπνησα και με τόσα που έχετε γράψει ας χρονομετρήσουμε ποσο θα κάνω να σας διαβάσω..ξεκινάω 1.17..

καταρχήν καλότυχο να ειναι το θεματάκι, ειδικά για την οικοδέσποινα μας!!!να κανουμε πολλές πολλες να τα περνάμε τέλεια και στο τέλος να φουσκώσουμε σαν μπαλόνια!!!!!

χθες εμεις βγηκαμε για να πάρουμε δωράκια σε κατι φίλες και μετά με έβγαλε και έξω ο αντρουλης μου ..πάει η δίαιτα πάλι και γύρισαμε αργά!!ε μετα και λιγο και περασε η ώρα και δν μπηκα καθόλου!!

Φωτεινη αγαπω φιογκάκιιιιιιιιιιι ειναι μικρος ακομη γι αυτο δν γαβγιζει..κατσε να μεγαλωσει λιγο ακομη..κι εγω τα ιδια ελεγα.. μα δν εχει φωνή αυτο το σκυλί? μια χαρα εχει ομως χιχιχ παλι καλα ειναι μπασα και δν μας κουφαινει!!ολα κλαψιαρικα ειναι..κι εμενα ειναι λιγο ο ατιμος, αλλα ευτυχως ποτε δν ηθελε να ειναι το επικεντρο!!να μη τα μαθαινετε ετσι, θα εχετε προβλημα μελλοντικα!!φιλική συμβουλή!

Ειρηνη31 κριμα το αγοράκι σου , τοσο μικρό να τους βάζουν τόσα πολλά!!!! και να έχουν ηδη τελειώσει τα βιβλία??πολύ πωρωμένη η δασκάλα και μαλλον νομίζει ότι βρίσκεται σε άλλη τάξη!! δν παμε καλα!ψυχουλα που ειναι ο γιος σου μωρεεεε!!! (πιστευω ότι αυτη η αυστηρότητα θα έκανε καλο στις γνώσεις των παιδιων αν κρατουσε σε όλες τις σχολικές τάξεις μέχρι το τέλος.. τωρα αν του χρόνου εχουν αλλη δασκάλα... και γενικότερα βλεπεις ότι στο τελος ειδικα στο λυκειο μονο οτι κανουν στο φροντιστήριο μαθαινουν..ε , δν εχει νοημα για μενα τοση πιεση!!!)


Ολινάκι μου αφου ηθελες δν νομιζω οτι φταιει αυτο με την τουαλετα!!..α να ειδες, στα ειπε και η γιατρος!!!! ολα σουπερ θα πανε, μη μου ανησυχεις καθολου!!!

Μαιρη αν πας παρασκευη πολυ πρωι μεσα σε μια ωρα θα ειναι ετοιμη η χοριακη..εμενα την ειχαν βγαλει νομιζω σε 2 ωρες? κοιταξε το μη σε φάει η αγωνια μεχρι τη Δευτερα για το τι γινεται!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!η γιατρος σου ειναι για σφαλιαρες!!δν ειναι το τι σου ειπε, αλλα ο τροπος που στο ειπε.. δν μου φαινεται οτι σε αντιμετωπιζει σαν κατι παραπανω απο χρηματα!!!κακως την εχεις!

Σοφια πολυ ωραια τα νεα σου!!! περιμενω κι εγω να ζησω αυτη τη στιγμη!! πολυ θελω να δω τη φατσα του αντρα μου χαχαχα

Τονια ελπιζω να εισαι καλυτερα σήμερα!!!!που να μεγαλώσει και αλλο η μπουμπου δηλαδη!!!!!!συμβαινει καμια φορά αυτο που νιώθεις το έχω ακουσει κι απο αλλες εγκυουλες... παρε τηλ. τον γιατρο σου μηπως εχει κανεναν τρικ να νιωσεις καλυτερα!

Αννα τι καλα που κανονιζετε βολτες μεταξύ σας!!!! ΑΧ!ζηλεψα λιγο

Αγαπη ακομη δν ηρθε η αλέκα?βρε κοιτα που θα εχει ερθει ο σπορος και εμεις θα καθομαστε εδω κουλ!!ιχιχιχι

Αφρουλα νομίζω πως ολοι οι οργασμοί του κοσμου έχουν πολύ μικρότερη αξία απο το μωράκι που μεγαλώνει στην κοιλιτσα σου, γι αυτο κάτσε καλα γιατι θα ερθω εκει και θα σε δειρω!!!!η κουνιάδα μου δν ειχε κανενα συμπτωμα 9 μηνες και ολα καλα πηγαν!!!!ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ!!!

Χρυσα πολυ ομορφη νυφουλα!!!!! κι εγω θελω να παρω στεγνωτήριο .. που θα παει θα το παρω αποφαση!!!κι εγω δν εχω χώρο, αν το κάνω θα μπει πάνω απο το πλυντήριο!!οτι να'ναι η φιλη σου μου φαίνεται!!!

Γιαννα , Μαιρη, Αρτεμις, καραμελιτσα, βασουλα και οποια αλλη ξεχνω

η ώρα ειναι 2,21 ...με φαγατε μεχρι να σας τελειωσω..ΕΛΕΟΣ χαχαχαχα

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΤΣΙ ΡΩΤΑΩ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΠΡΗΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΕΙΜΑΙ!!

ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΞΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!
ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΤΡΟΘΟΔΩΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ!!ΧΑΧΑΧΑ

Η ΕΛΛΗ ΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΘΕΜΑ!!



Οχι βρε είμαι υστέρω σκουπισμα σφουγγαριαμα ξεσκονισμα κάθε μέρα ΑΛΛΑ μπαλκόνια και χάλια ΜΕΤΑ την ΕΠΈΜΒΑΣΗ δεν τα ΚΆΝΩ Μονή.πριν δεν ΕΊΧΑ μετρό δούλευα 12 ώρες και καθαριζα άλλες 4.το φιλοσοφίας λίγο και δεν με ταλαιπωρω τόσο πολυ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΑ ΜΗ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΥΠΕΡΔΙΠΛΟ ΠΟΥ ΕΣΤΡΩΣΕΣ!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 654316

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!!!

ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΕ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ...ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΝΑ..ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ?

ΕΛΛΗ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΟΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ?

Α ΧΡΥΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 M025

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σταυρουλινα μου τι κανείς;πως ήταν η μέρα σου;θα πας για καφέ με την αννουλα;οι αθηναιες ποτε θα μαζευτουμε;

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μπουμπού μου.τι ΚΆΝΕΙ ο μικρουλης σου;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ? ΕΛΕΟΣ! ΘΑ ΣΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΟΥΒΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΘΕΙΤΕ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ...!ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ;;ΑΧΑΧΑ!!

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ.. Very Happy ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΧΘΕΣ DOGGY STYLE ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Ε;;

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ?

Α ΧΡΥΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 M025

Έχω τα σκυλια και δε μπορώ καθόλου ΑΥΤΆ να δεις τι τραβάνε.ΠΌΣΟ είναι το μωρο σου;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!!!

ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΕ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ...ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΝΑ..ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

και ημουν τοσο σιγουρη οτι κατι εγραψα και για σενα εκει που ελεγες για το πως κανεις το μαθημα σου που συμφωνω πολύ με τον τροπο σου!!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Χρυσα καθε μερα??? εγω καθαριζω 2 φορες την βδομαδα..μια τα πανω πανω και μια καλα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 4872

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελειωσα ακι επεστρεψα....ναι το εχω ξαναπει με τις δουλειες του σπιτιου ειμι αρρωστη..θελω ταξη.....ετσι ημουν με τη μαμα μου-----ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ-----ετσι εμαθα και εγω..τωρα αμα κανω παιδι μπορει να αλλαξω δεν ξερω .....αφου κια ο ΓΡ με εχει παρει στο ψιλο και με δουλευει το βλαμεννο....αυτος ο καημενος ερχεται απο τη δουλεια και θελει να απλωθει στον καναπε...αλλα εγω αμα μου χαλας τα ριχταρια αρρωσταινω και οι αντρες ξερετε δεν προσεχουν καθολου...ναι ναι το ξερω ειμαι χαζη αλαλ αμεχρι στιγμης δεν μπορω να το αποβαλλω....δεν ειπα καλε οτι θα γλειψει κανεις τα πατωψματα αλλα απλα ειπα γ πιο λογο λειπω ..μην νομιζετε οτι δεν συμμετεχω.γιαννα μου την επλυνα ναι οταν βαψαμε αλλα ειναι ασπρη και λερωνει πολυ...ευτυχως ειναι καλο υφασμα και δεν θελειι σιδερο επομενως απλα την κρεμαω νωπη οπως ειναι ακι ειναι κομπλε...καποια μου ειπε με γεια το στεγνωτηριο...δεν θυμαμαι ποια...μακαρι να επαιρνα αλλα πηρε το χρυσακι οχι εγω.......

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ? ΕΛΕΟΣ! ΘΑ ΣΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΟΥΒΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΘΕΙΤΕ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Και να φανταστείς κοροιδευα τη μάνα μου
ΑΛΛΑ κυρίες μου ποτε μπροστά στον άντρα μου.ΤΊΠΟΤΑ εκτός ΑΠΌ μαγειρεμα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ?

Α ΧΡΥΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 M025

Έχω τα σκυλια και δε μπορώ καθόλου ΑΥΤΆ να δεις τι τραβάνε.ΠΌΣΟ είναι το μωρο σου;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ.
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ 1 ΧΡΟΝΩΝ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου μπουμπουυυ!!!
γεια σου γιαννα!!!
γεια σου σταυρουλααααα!!!
τι καθαριζετε συνεχεια ηθελα να ηξερα!!!
εγω εχω οργανωσει τον χρονο μου!!!καθαριζω 1 φορα την εβδομαδα, γενικες του στυλ σκουπισμα, σφουγγαρισμα, και καθε 2 μερες θα καθαρισω το μπανιο, θα ξεσκονισω και θα μαγιερεψω!σιγα μην κατω να πεθανω εγω για το σπιτι!!!χαχαχαχαχα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ...!ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ;;ΑΧΑΧΑ!!

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ.. Very Happy ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΧΘΕΣ DOGGY STYLE ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Ε;;


ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΗ ΕΧΕΙΣ ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ? ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΝΘΙΑ? Laughing Laughing Laughing ΚΑΝΕ ΟΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΠΛΩΣΕ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΣΟΥ! Wink Wink Wink

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΜΕ! ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΝΑΝΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΑΡΤΕΜΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΗ Η ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙ ΝΑ ΛΕΡΩΘΕΙ ΜΕΣΑ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ??????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ...!ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ;;ΑΧΑΧΑ!!

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ.. Very Happy ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΧΘΕΣ DOGGY STYLE ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Ε;;


ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΗ ΕΧΕΙΣ ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΗΤΡΑ? ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΝΘΙΑ? Laughing Laughing Laughing ΚΑΝΕ ΟΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΠΛΩΣΕ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΣΟΥ! Wink Wink Wink

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΜΕ! ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΝΑΝΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 328109 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 12 417472
καλη ορεξη και ακλη ξεκουραση αφρουλιτακι

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρουλακι μετο καπνισμα και ΕΓΏ παλεύω το γύρισα σε σλιμ με 0,1 νικοτίνη και δεν ΚΆΝΩ ΠΆΝΩ ΑΠΌ 8 ΑΛΛΑ ΕΣΥ κοριτσάκι μουνα το ΚΟΨΕΙΣ μην κοιτάς εμενα που είμαι γαιδουρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις