Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωπ!! Κοριτσια δε σας ειδα...εγραφα και μονολογουσα τα σεντονια μου παλι! Laughing Laughing Laughing Τι κανετε;; Γιαννα μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 417472 , Χρυσα μου κουκλαρα εισαι! Αλλα κι ο γαμπρος...οτι πρεπει! Smile Και ωραιο μαλλι εχεις! Αντε μεγια το στεγνωτηριο! Θα σωθεις ! Προσοχη τα βρακακια οχι πολυ ωρα...γτ καιγεται το λαστιχο!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΓΕΜΙΣΕΣ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΟΥ? Laughing Laughing Laughing ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! Wink Wink Wink ΕΓΩ ΧΟΥΦΤΩΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ! ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΧΡΥΣΑ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΜΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΠΛΑΤΗ? ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ! Wink Wink Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:Να μια ΑΠΌ τις φωτοω του γάμου που σας λέω ΌΤΙ αχνοφαινομαι και ΑΥΤΉ είναι ΑΠΌ τις καλες

Α! ΕΣΥ ΤΟ ΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ?1η ΦΟΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ Η ΝΥΦΗ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ!ΧΑΧΑΧΑ

[quote="LindakiS"]

ΟΛΙΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΟ ΠΙΕΣΗ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ?
ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΤΑ.

ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468

ΟΛΙΝΑ Κ ΑΦΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ?

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΧΡΥΣΑ.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΆΝΝΑ ΜΟΥ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΊΣ ΕΓΏ ΤΟ ΠΉΡΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ.ΚΟΙΜΗΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μοου ο καιροσνειναι καλοσ κ ειπα να το εκμεταλευτω κ καθαριζω την κρεββατοκαμαρα μου .για αυτο χανομαι ..αλαλ σας διαβαζω....χρυσα μου πολυ ομορφο το νυφικο σου........αφρουλιτακι μ μην αγχωνεσαι αγαπη μ ολα καλα θα πανε.οτι δεν εχεις συμπτωματα καλε δεν ειναι κακο.........απαπαπα ...λοιπον σφουγγαριζω στρωνω σεντονακια κρεμαω κ την κουρτινα μου κ ειμαι ολη δικη σας

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΣΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ? ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ! ΕΛΑ ΗΡΕΜΗΣΕ, ΒΑΛΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΖΕΣΤΟ ΚΑΙ ΠΙΕΣ ΕΝΑ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ! ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (30/11) ΕΙΠΕ ΘΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ! Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΧΡΥΣΑ.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΆΝΝΑ ΜΟΥ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΊΣ ΕΓΏ ΤΟ ΠΉΡΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΧΩΡΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ!!!!ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΟ ΕΧΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ.

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ"]
XrysaB έγραψε:Να μια ΑΠΌ τις φωτοω του γάμου που σας λέω ΌΤΙ αχνοφαινομαι και ΑΥΤΉ είναι ΑΠΌ τις καλες

Α! ΕΣΥ ΤΟ ΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ?1η ΦΟΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ Η ΝΥΦΗ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ!ΧΑΧΑΧΑ

LindakiS έγραψε:

ΟΛΙΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΟ ΠΙΕΣΗ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ?
ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΤΑ.

ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468

ΟΛΙΝΑ Κ ΑΦΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ?

Γιαννα μου κανω ηδη διατροφη με διατροφολογο ας πουμε χθες...που εφαγα παραπανω ζαλιστηκα και ανεβασα πιεση ας πουμε απο 9.5 Μεγαλη και 6.4 μικρη ανεβασα 11 Μεγαλη και 6.8 μικρη κρατησε κανα μιασαωρο και επεσε ηπια πολυ νερο και κατουρησα τον εχω ενημερωσει το γιατρο μου...δεν μου εχει πει τπτ! Ολα φυσιολογικα! Smile Ευχαριστω πολυ γ την αγκαλιτσα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 35468

Εμενα μου ειπε οτι θα μου ζητησει να κανουμε εξαιτασεις μετα την καρδουλα!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ...

ΟΛΙΝΑΚΙ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ..ΠΑΙΡΝΩ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΡΧΕΤΙΑ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ...Η ΜΙΚΡΗ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΑΝΑΣΕΣ ΒΟΗΘΑΝΕ....

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:κοριτσακια μοου ο καιροσνειναι καλοσ κ ειπα να το εκμεταλευτω κ καθαριζω την κρεββατοκαμαρα μου .για αυτο χανομαι ..αλαλ σας διαβαζω....χρυσα μου πολυ ομορφο το νυφικο σου........αφρουλιτακι μ μην αγχωνεσαι αγαπη μ ολα καλα θα πανε.οτι δεν εχεις συμπτωματα καλε δεν ειναι κακο.........απαπαπα ...λοιπον σφουγγαριζω στρωνω σεντονακια κρεμαω κ την κουρτινα μου κ ειμαι ολη δικη σας

ΚΑΛΑ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΕΠΛΥΝΕΣ???
ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΛΥΝΕΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΒΑΨΑΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΥΡΙΑ ΠΑΣΤΡΟΘΟΔΩΡΑ??????

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 417472 ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΕΣ!


Μακάρι να ρθει ΓΡΉΓΟΡΑ το περιμένω πως και πως.
ΤΏΡΑ έγινα εξαλλη με πήρα η μια κοπέλα και άρχισε να ρωτάει αν θα κάνουμε μωρο και ΑΛΛΑ τέτοια και συμπλήρωσε ΌΤΙ τα ζευγάρια ΣΉΜΕΡΑ δυσκολεύονται να κάνουν.της είπα ήρεμα ΌΤΙ είναι ΝΩΡΊΣ ακόμη.πως κρατήθηκαν και δεν την εβρισα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ?ΤΟ ΡΙΞΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΝΤΩΣ!!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια!!πολυ δουλεια σημερααα!!!ουφφφφφφ
Χρυσα μου τι κανεις?πωπω, τελεια η φωτο!!ειστε υπεροχο ζευγαρι!!
ρε κοριτσια δεν ηξερα οτι απαγορευται το σεξ κατα την εγκυμοσυνη???? Shocked
νομιζα πως μονο εαν υπαρχει καποιο
προβλημα στο απαγορευει ο γιατρος!
λπν διαβαζα αυτα που λεγατε για το μαξιλαρι?νομιζω η αφρουλα το ελεγε?
δλδ , μετα την πραξη παιρνουμε ενα μαξιλαρι και το βαζουμε κατων απο την μεση?
αυριο τελειωνω με την παλιο κοκκινη και θελω να τα δοκιμασω ολααααα, λεμεεεεεεεε!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΟΛΙΝΑ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.

ΤΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΓΧΟΣ ΕΝΝΟΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΟΛΙΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΚΟΡΜΑΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΣ..Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΕΝΑ 2ΩΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΚΟΥΤΕ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ...

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ?ΤΟ ΡΙΞΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΝΤΩΣ!!

Ετσι νόμιζα ΌΤΙ ήταν φιλη μου ΑΛΛΑ δεν πειράζει ΕΓΏ τουλάχιστον έχω ζωή και δεν ασχολούμαι με των αλλων

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΒΡΕ ΟΛΙΝΑ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.

ΤΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΓΧΟΣ ΕΝΝΟΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΟΛΙΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ.


ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΗΔΗ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ-ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ..ΤΙ ΚΑΛΑ... Sad Sad ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΛΙΓΚΑΙ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΞ ΙΔΙΑΣ ΠΕΙΡΑΣ Η ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΑΓΕΙ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ? Wink Wink Wink

ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΓΛΕΙΨΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΛΑΜΠΟΥΝ!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
karamelitsa22 έγραψε:γεια σας κοριτσια!!πολυ δουλεια σημερααα!!!ουφφφφφφ
Χρυσα μου τι κανεις?πωπω, τελεια η φωτο!!ειστε υπεροχο ζευγαρι!!
ρε κοριτσια δεν ηξερα οτι απαγορευται το σεξ κατα την εγκυμοσυνη???? Shocked
νομιζα πως μονο εαν υπαρχει καποιο
προβλημα στο απαγορευει ο γιατρος!
λπν διαβαζα αυτα που λεγατε για το μαξιλαρι?νομιζω η αφρουλα το ελεγε?
δλδ , μετα την πραξη παιρνουμε ενα μαξιλαρι και το βαζουμε κατων απο την μεση?
αυριο τελειωνω με την παλιο κοκκινη και θελω να τα δοκιμασω ολααααα, λεμεεεεεεεε!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ καραμελιτσα.ας ερθει το νινακι και το κόβω εύκολα.θα βρω τρόπους ....για τον αντρουλη

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ?ΤΟ ΡΙΞΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΝΤΩΣ!!

Ετσι νόμιζα ΌΤΙ ήταν φιλη μου ΑΛΛΑ δεν πειράζει ΕΓΏ τουλάχιστον έχω ζωή και δεν ασχολούμαι με των αλλων

ΣΩΣΤΗ!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΒΡΕ ΟΛΙΝΑ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.

ΤΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΓΧΟΣ ΕΝΝΟΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΟΛΙΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ.


ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΗΔΗ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ-ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ..ΤΙ ΚΑΛΑ... Sad Sad ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΛΙΓΚΑΙ

ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΦΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ.
ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ? Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΝΙΖΕΙ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ! ΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΘΑ ΚΥΣΤΗ ΩΟΘΗΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ 5! ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink


ΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΝΥΧΤΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 215994 ΚΑΙ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΕΤΑ! Α, ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΕΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 30' Η' ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 11 328109

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΟΚΟΡΙΤΣΑ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;; Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις