Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρούλααααααα τα φιλιά μου!! χιχιχιχι τι να σου πω εσύ είσαι κ μαύρο πρόβατο!! χιχιχι

Εγώ 9 μήνες κ συν άλλους τόσους δεν έκανα καθόλου σεξ!! ήρωας ο αγάς ήρωας!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΗ ΤΟΝΙΑ ΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472


ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 ΚΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...
ΕΓΩ ΑΝΕΥ ΣΕΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΧΗ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ!!!

ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΠΛΑΚΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΣΩΣΤΑ ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΑΘΑ

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω απο τις συσπασεις του κολπου την πατησα η λυσσαρααααααα!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Παιδια δεν υπαρχειιιιιι η ηδονηηηη!! Αλλα δεν το ξανακανω!! Το ταραξαμε το εμβρυο και διαμαρτυρηθηκε και καλα εκανεε!! Σαν δεν ντρεπομαστε! Νιωθω αμαρτωλη! Twisted Evil Twisted Evil Καλα να παθω! Αλλά ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ! Αφηνω το Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 για την Αγαπη!! Wink Wink και θα της ζηταω να μου τ αφιερωνει..χιχιχιχιχι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αφρουλιτακι μου! Εδω ειμαστε μωρο μου! Παραπονεσου οσο θες! ΡΕ θηριο πως τα βγαλες περα με 250 ζιζανια;;; μπραβοοοο! Shocked Shocked Shocked

Μαιρακι Τονια Χρυσα Αρτεμακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472

http://www.sailormoon82@blogspot.com

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΙΑ! ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΘΑ ΠΑΩ 30/11 ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ! ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΕΙΤΕ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΟΛΥ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΟΡΓΑΣΜΟ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 606100 ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΕΝΑΝ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
χαχαχχαχαχαχαχ..τρελη...δεν νομιζω οτι εχει σχεση ο οργασμος..αφου επαφη θα γινει...ο
οργασμος τι σχεση εχει...................χρυσακι μου δεν ειδα

οτι ησουν μεσα.τι κανεις κοριτσακι μ????


Καλα ειμαι κοπέλα μου.Ηρθε το στεγνωτηριο και ανάθεμα με αν καταλαβαίνω τιποτα κάθομαι και το κοιταω.Εκανα τις δουλιτσες ΝΩΡΊΣ και ΤΏΡΑ κάθισαν στον καναπέ με τα ΣΚΥΛΙΆ μου.

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...
ΕΓΩ ΑΝΕΥ ΣΕΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΧΗ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ!!!

ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΠΛΑΚΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΣΩΣΤΑ ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΑΘΑ

Αρε Τονια! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 λατρευω τις απελευθερωμενες στο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Wink Smile
Γνωριζω οτι οσο μεγαλωνει το νινι πιεζει το διαφραγμα....δεν ειναι τπτ...συνηθιζεται...βαθιες ανασες!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...
ΕΓΩ ΑΝΕΥ ΣΕΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΧΗ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ!!!

ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΠΛΑΚΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΣΩΣΤΑ ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΑΘΑ

Αρε Τονια! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 λατρευω τις απελευθερωμενες στο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Wink Smile
Γνωριζω οτι οσο μεγαλωνει το νινι πιεζει το διαφραγμα....δεν ειναι τπτ...συνηθιζεται...βαθιες ανασες!

Σ ΑΡΕΣΕ ΟΛΙΝΑ Ε???ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΡΕΞΕΙΣ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??!!!!ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩΩ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ....ΧΙΧΙ
ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ Ε??ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΙΩΘΩ....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑΣ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΑΝΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΕΞ"! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΔΙΚΟΥΣ ΝΙΩΘΩ! 8 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΧ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ?

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
LindakiS έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...
ΕΓΩ ΑΝΕΥ ΣΕΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΧΗ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΟΚ!!!

ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΠΛΑΚΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΣΩΣΤΑ ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΑΘΑ

Αρε Τονια! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 λατρευω τις απελευθερωμενες στο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Wink Smile
Γνωριζω οτι οσο μεγαλωνει το νινι πιεζει το διαφραγμα....δεν ειναι τπτ...συνηθιζεται...βαθιες ανασες!

Σ ΑΡΕΣΕ ΟΛΙΝΑ Ε???ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΡΕΞΕΙΣ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??!!!!ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩΩ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ....ΧΙΧΙ
ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ Ε??ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΙΩΘΩ....

Ξερω...το εχω δει και στο youtube να το δειχνει παραστατικα σε 3D βιντεο..το διαφραγμα πιεζεται αρκετα σιγουρα αυτο θα σου πει κι ο γιατρος σου...μην ανησυχεις! Ολα καλα!!

Μ αρεσε λεει;;;; Τα ειδα ολα!! Shocked Shocked Shocked Ασε που ο αλλος γλυκαθηκε πρεπει να το ηρεμησω καπως δεν γινεται! Σου ευχομαι καλη απολαυση...αυτοι οι κυριοι ετσι κι αλλιως παντα καλα περνανε! Wink

http://www.sailormoon82@blogspot.com

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑΣ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΑΝΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΕΞ"! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΔΙΚΟΥΣ ΝΙΩΘΩ! 8 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΧ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..............

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑΣ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΑΝΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΕΞ"! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΔΙΚΟΥΣ ΝΙΩΘΩ! 8 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΧ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ?

Εγω γτ ειμαι τελειως αναισθητη και δεν το σκεφτομαι μου λες;;; Shocked Shocked Shocked Shocked Καθολου δε μετραω! Οταν ερθει η ωρα θα παω...κι αν ακουσουμε καρδουλα ακουσαμε... τι να κανουμε;; Αμα ειναι κατι κακο..ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ...θα αγχωθω μετα! Δε θελω να βιαζομαι ολα στην ωρα τους...ασε να αναπτυχθει καλα το μωρο...να εχει μια καλη καλη καρδουλα! Και με το καλο να προχωρησει κ το υπολοιπο... Laughing Laughing sunny sunny sunny sunny sunny sunny

http://www.sailormoon82@blogspot.com

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΝΑΚΙΕΤΣΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ...ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ?/ΧΑΧΑ!!!

ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΨΕΙΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΜΠΟΥΚΛΟΜΑΛΛΗ ΜΟΥ...

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΟΛΙΝΑΚΙΕΤΣΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ...ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ?/ΧΑΧΑ!!!

ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΨΕΙΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΜΠΟΥΚΛΟΜΑΛΛΗ ΜΟΥ...

Φιλακια δωστους!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 35468

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! ΣΤΗΘΟΣ, ΥΠΝΗΛΙΑ, ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΑΛΑΔΑ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΟΡΘΙΑ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ 7Η-8Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ? Shocked


ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LindakiS έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑΣ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΑΝΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΕΞ"! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΔΙΚΟΥΣ ΝΙΩΘΩ! 8 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΧ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ?

Εγω γτ ειμαι τελειως αναισθητη και δεν το σκεφτομαι μου λες;;; Shocked Shocked Shocked Shocked Καθολου δε μετραω
! Οταν ερθει η ωρα θα παω...κι αν ακουσουμε καρδουλα
ακουσαμε... τι να κανουμε;; Αμα ειναι κατι κακο..ΧΤΥΠΑ
ΞΥΛΟ ...θα αγχωθω μετα! Δε θελω να βιαζομαι ολα στην
ωρα τους...ασε να αναπτυχθει καλα το μωρο...να εχει μια
καλη καλη καρδουλα! Και με το καλο να προχωρησει κ το
υπολοιπο... Laughing Laughing sunny sunny sunny sunny
sunny sunny



Γλυκο μου αφρουλακι δεν ήθελα να σε αγχωσω ΣΥΓΝΏΜΗ.ΕΓΏ δεν περιμένω 1/12

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!! Α ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ!!! ΜΑΚΑΡΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994


ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ! ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ! Wink Wink Wink

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λόγικο είναι να αγχωνεσαι με τον ΚΑΙΡΌ θα γινουνεωπιο αισθητά τα συμπτώματα θα ακούσεις και την ΚΑΡΔΟΎΛΑ και όταν θα αρχίσεις να φουσκωνεισ θα ηρεμησεις.

Άσχετο σε μουσείο δουλεύεις;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΜΕ 5ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ!!! ΑΝΕΡΓΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΣΕΠ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ! ΑΣΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΕΙΜΑΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΠΕΣ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΝΑΙ ΜΕ 5ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ!!! ΑΝΕΡΓΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΣΕΠ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ! ΑΣΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΕΙΜΑΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΠΕΣ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?



Ήμουν γραμματέας 4 χρονια σε ΈΝα ιατρείο ΑΛΛΑ έκλεισε. Και ΕΠΕΙΔΉ δούλευα ΠΟΛΛΈΣ ώρες ΤΏΡΑ είπα να ξεκουραστω λίγο.και ΕΓΏ ανεργη τεφατζου.
Έχω βέβαια ΈΝΑ περσοναλ σε μια κοπέλα ΑΛΛΑ δεν ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.τα πράγματα είναι πολυωπεριεργα ΠΆΛΙ ΚΑΛΑ ΕΊΜΑΣΤΕ τουλάχιστον ο ΆΝΤΡΑΣ μου ΈΧΕΙ καλη δουλεια και του αρέσει που είμαι σπίτι.ΕΓΏ φρικαρω που έχω γίνει η Μαιρη παναγιωταρα ΑΛΛΑ το ξεπερναω

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="αφρουλα

ΚΑΛΕ 1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΣΜΟ!!!!ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ?ΤΗΝ ΚΡΙΣΙΜΗ ΩΡΑ .....ΜΗ ΓΙΩΡΓΟ ΣΤΑΜΑΤΑ!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΑΠΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ Κ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ!


[quote="XrysaB

ΧΡΥΣΑ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ.ΖΗΛΕΥΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΧΡΥΣΑ.

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μια ΑΠΌ τις φωτοω του γάμου που σας λέω ΌΤΙ αχνοφαινομαι και ΑΥΤΉ είναι ΑΠΌ τις καλες

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΒΡΕ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! ΣΤΗΘΟΣ, ΥΠΝΗΛΙΑ, ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΑΛΑΔΑ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΟΡΘΙΑ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ 7Η-8Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ? Shocked


ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

Γλυκουλα μου! Τα ιδια εχουμε! Ακριβως τα ιδια! Κι εγω ελαχιστα πραγματακια λιγες ζαλαδες, λιγη κουραση το απογευμα και τωρα μου κοπηκαν κ τα κενα αερος στο στομαχι το πρωι! Και ξυπναω 8.00 πλεον!Smile χαχαχα! Χαιρομαι που ειναι ολα καλα δεν θα θελα να χω τρελλα συμπτωματα και να πηγαινω στη δουλεια σα μαυρο χαλι, θελω να ειναι καλα η μερα. Εγω αμα φαω λιγο παραπανω η κουραστω σε κατι...μπορει να ανεβασω πολυυυ λιγο πιεση αλλα περναει αμεσως! Τπτ ολα καλα!! Μια χαρα ειμαστε,...αυτο αναπτυσσεται σιγουρα μεσα σου μην ανησυχεις! Κι αν δεν εκανα κ τη βλακεια με το Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 215994 και χεστηκα στα βρακια μου δε θα θυμωμουν καθολου οτι ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΖΩΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕ!! Τωρα εχω συχνοουρια ας πουμε κι εχω στο νου μου μη ξαναδω κοκκινο ευτυχως το βατραχακι μου....με συγχωρεσαι!!Smile Το μωρο μουυυυυ.... συγκινηθηκα τωρα... Smile Sad Sad Laughing Laughing Laughing

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 328109


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 10 417472 ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΕΣ!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...
ΚΑΛΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΕΤΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΔΩ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΛΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΜΕ ΒΕΛΟΝΙΑΖΕΙ....ΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ....ΑΧ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ Κ ΘΑ ΠΕΣΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ.........


ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΡΓΑΣΜΟ ΜΙΑΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Η ΜΗΤΡΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΣΑ Ο ΝΙΚΟΣ...ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ Κ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΡΩΩΟΡΟ ΤΟΚΕΤΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις