Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη τι τελεια!! θα πας βολτουλα στους δικους σου?? αναναιωση ειναι κι αυτο πως να μη νιωθεις καλα?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 328109

Ολινα μου καλη ξεκουραση!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ελλη μου οντως ειναι και αυτο μια ανανεωση επιτελους να βγω και λιγο απο το σπιτι βαρεθηκα εδω μεσα μουχλα θα πιασω σε λιγο Laughing Laughing Laughing
εσυ καλα εισαι???

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:καλη ξεκουραση ολινακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 417472

ειρηνακι μου τη κανεις??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 417472

καλά είμαι!λίγο πτώμα..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
αγαπη έγραψε:καλη ξεκουραση ολινακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 417472

ειρηνακι μου τη κανεις??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 417472

καλά είμαι!λίγο πτώμα..

γιατι εισαι πτωμα ειρηνακι μου???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω μια χαρα ειμαι!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 654316

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Κυρ Δεκ 15, 2013 6:08 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα που εξαφανιζοντε ολες οι υπολοιπες εχω παρατηρησει οτι τα απογευματα την κοπανανε φαντασου τη θα γινει τον αλλο μηνα που πλησιαζουν τα Χριστουγεννα θα εξαφανιστουν ολες και θα τις δουμε με τον καινουριο χρονο χαχαχα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε κοριτσια σας ακουω που λετε για γυμναστηρια και ποσο ζηλευω!!! θελω τοσο πολυ να παω αλλα μου φαινεται μεγαλη ταλαιπωρια μετα απο 8ωρη ορθοστασια στη δουλεια να παω η πριν τη δουλεια ενω ξερω μετα τι με περιμενει!!!
πιο πολυ ζηλευω το κουραγιο σας που πατε παρα το τι κανετε εκει Laughing Laughing Laughing
μακαρι να ημουν λιγο παραπανω active!!!

ασε αγαπη θα μας φαν οι μοναξιες!!χαχαχα

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Κυρ Δεκ 15, 2013 6:08 am, 1 φορά

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Κυρ Δεκ 15, 2013 6:08 am, 1 φορά

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειαψσας όμορφες.Εκανα μπανακι και μια τουρτιτσα ΓΙΑΤΊ θα πάμε για φεγητοωτο βράδυ στον κουμπάρο μου και ήρθα.

Αγαπουλα μου ΧΑΊΡΟΜΑΙ που είσαι ετσι ευδιαθετη


Μπουμπού μου ούτε εμενα ανεβαίνουν τα τέρατα στο κρεβάτι όταν....ΑΛΛΑ ΤΏΡΑ συνεβρεθησαν εκείνα ΠΆΝΩ στο κρεβάτι μας...

ΟΛΙΝΑΚΙ ακόμη εκεί είσαι ;άντε να πας να ξεκουραστεις.τουλάχιστον τρως ΤΊΠΟΤΑ εκει όλη μέρα;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη και ειρηνακι ελατε στο τσατ να τα πουμε με το λεμονακι αφου και εδω μονες μας ειμαστε

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βγηκε το λεμονακι δεν το προλαβαμε εγω ειμαι τσατ και μιλαω με την εγκυουλα μας την mary

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα Ειρηνακι τι να πει αν δει τις δικες μου χαχαχαχα

δν ειναι ψυχολογικο ειναι γεγονος οτι η γυμναστικη διωχνει τα αγχη της μερας και σε ξεκουραζει ψυχολογικα και σου δινει ενεργεια σωματικα!!

απλα εγω δν μπορω να το παρω αποφαση να ξεκινησω απο το σπιτι να παω..μολις παω δν θελω να φυγω Razz Razz Razz

και τωρα που μενω στον Θεο.. και δν εχω και μεσο δικο μου να μετακινουμαι, δν μπορω να κανω ταξι τον αντρα μου μια να με πηγαινοφερνει στη δουλεια και αλλη μια να με πηγαινοφερνει γυμναστηριο!! δν μου κανει καθολου καρδια!! (και αντε να παω πριν τη δουλεια οταν δουλευω απογευμα,και μετα τη δουλεια οταν δουλευω πρωι... αυτος τι θα κανει τις ωρες που ειμαι gym?γιατι τωρα ερχεται στο μαγαζι μαζι μου, δν γυριζει πισω μεχρι να σχολασω..οσο δν δουλευει τουλαχιστον..) ειναι το πως να το παρω αποφαση απ οτι καταλαβες να το ξεκινησω!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
Μπουμπού μου ούτε εμενα ανεβαίνουν τα τέρατα στο κρεβάτι όταν....ΑΛΛΑ ΤΏΡΑ συνεβρεθησαν εκείνα ΠΆΝΩ στο κρεβάτι μας...

ιουυυυυυυυυυ!!


XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειαψσας όμορφες.Εκανα μπανακι και μια τουρτιτσα ΓΙΑΤΊ θα πάμε για φεγητοωτο βράδυ στον κουμπάρο μου και ήρθα.

Αγαπουλα μου ΧΑΊΡΟΜΑΙ που είσαι ετσι ευδιαθετη


Μπουμπού μου ούτε εμενα ανεβαίνουν τα τέρατα στο κρεβάτι όταν....ΑΛΛΑ ΤΏΡΑ συνεβρεθησαν εκείνα ΠΆΝΩ στο κρεβάτι μας...

ΟΛΙΝΑΚΙ ακόμη εκεί είσαι ;άντε να πας να ξεκουραστεις.τουλάχιστον τρως ΤΊΠΟΤΑ εκει όλη μέρα;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου χρυσα μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 417472

βρε κοριτσια μονο εγω κρυωνω τοσο πολυ η κανει κρυο? μου εχει σηκωθει η τριχα καγκελο μπρρρρρρρ παω να βαλω την ρομπα μου και επιστρεφω

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αγαπη για την ωρα μονο το βραδυ και οχι παντα αναβω για κανενα μισαωρο το κλιματιστικό για να ζεστανει το σπιτι.. και γενικα ολη τη μερα ειμαι με την ρομπα!! Αφου με κοροιδευει ο αντρας μου οτι του χαλαω την ερωτικη διαθεση να με βλεπει ετσι χαχαχα αλλα αφου κρυωνω τι να κανω?? Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz

γενικα δν εχουμε πολυ κρυο ακομη αλλα φταιει το οτι ειμαστε υπογειο...ο πεθερος μου απο πανω αναβουν τα καλοριφερ ηδη!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boubou"]εγω αγαπη για την ωρα μονο το βραδυ και οχι παντα αναβω για κανενα μισαωρο το κλιματιστικό για να ζεστανει το σπιτι.. και γενικα ολη τη μερα ειμαι με την ρομπα!! Αφου με κοροιδευει ο αντρας μου οτι του χαλαω την ερωτικη διαθεση να με βλεπει ετσι χαχαχα αλλα αφου κρυωνω τι να κανω?? Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz

γενικα δν εχουμε πολυ κρυο ακομη αλλα φταιει το οτι ειμαστε υπογειο...ο πεθερος μου απο πανω αναβουν τα καλοριφερ ηδη! [/quote

χαχαχαχα και μενα τα ιδια ελλη μου αστα να πανε γιατι η ρομπα μου δεν ειναι λεπτη ειναι σαν κουβερτακι φλις και εχει χρωμα λεοπαρδαλε και μολις με βλεπει μου λεει καλως την αγελαδιτσα μου χαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing και μενα δεν με φτιαχνει αλλα τη να κανω αφου κρυωνω μερικες φορες το βραδυ Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι καλε?? εγω του ελεγα τις προαλλες "μα γιατι?αφου με την ρομπα δν ειμαι σεξοβομβα αλλα ειμαι γλυκουλα !!!" χαχααχαχαχχααχα

εγω εχω μια λιλα, και μια λαχανι με μαργαριτες πορτοκαλι, σαν κουβερτουλες που λες κι εσυ Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Γιατι καλε?? εγω του ελεγα τις προαλλες "μα γιατι?αφου με την ρομπα δν ειμαι σεξοβομβα αλλα ειμαι γλυκουλα !!!" χαχααχαχαχχααχα

εγω εχω μια λιλα, και μια λαχανι με μαργαριτες πορτοκαλι, σαν κουβερτουλες που λες κι εσυ Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing μου φενετε οτι πρεπει να τσιτσιδωθω μετα απο τοσες μερες στερηση μπας και δω ασπρη μερα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 215994

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ..
ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΑΚΙ!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου τονια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 17 125586

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Τονια μου, εισαι καλυτερα?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...
ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΠΟΝΑΩ ΣΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΓΗΤΟ..ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΣΙΧΛΑ ΝΑ ΜΑΣΗΣΩ...ΤΙ ΝΑΠΩ..

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις