Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

476ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Κυρ Δεκ 23, 2012 11:32 pm

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ χρονια πολλα με υγειη μωρα!!! Εγω τον αντρα μου σχεδον τον εχω λυπηθει!Προθυμοποιήται να κανει τα παντα απ δουλειες κ με προσεχει πολύ-παρολο που ποτε δεν εκανε δουλειες!Πρεπει να βρω τροπους να του το ανταποδώσω, ευτυχως πια δεν ειμαι τοοοσο αχρηστη αλλα οσο για τα βαρη ουτε λογος!Δεν σηκωνω τιποτα!
Να περασςτε ολες ομορφα κ να προσεχετε τα νινακια σας! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 215994
κατι φορμακια κ κατι παππουτσακια που εχω του μπεμπη τα κρεμασα στο δεντρο!μεγαλη πλακα!

477ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 12:01 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Χρόνια πολλά σε όλες! Καλά Χριστούγεννά να έχουμε, να περάσετε όλες όμοερφες με τους ανθρώπους που αγαπάτε, να διασκεδάσετε, να μην κουραστείτε και του χρόνου μακάρι να δώσει ο Θεός και να έχουμε όλες τα μωράκια μας αγκαλιά!

https://www.youtube.com/watch?v=aA79zmz0-Uk

Μαράκι καλά να περάσεις εκεί που πας! Ιωάννα δεν χρειάζεται να είσαι έγκλειστη! Μια χαρά μπορείς να πας σούπερ μάρκετ αλλά το κουβάλημα να το κάνει ο άντρας σου ή όποιος άλλος είναι μαζί σου! Εμείς έτσι κάνουμε! Εγώ πάω για βόλτα και ψωνίζω (την ευχαρίστηση δηλαδή) και ο καλός μου κάνει το κουβάλημα (την αγγαρεία δηλαδή)! Πάντως κι εγώ δεν έχω παράπονο! Κάνει τα πάντα ο άντρας μου, εννοώ ότι απαιτούν κούραση, βάρος, σήκωμα κτλ. Και όποτε τον χρειαστώ είναι εκεί! Βέβαια μερικά γίνονται με το ρυθμό του αλλά λίγο με νοιάζει. Το θέμα είναι ότι γίνονται! Κι εγώ δεν έχω και βοηθεια από κανέναν άλλον. Οι γονείς μου μένουν μακρυά και δεν μπορούν να βοηθήσουν!
Το Σάββατο έκανα μελομακάρονα! Αχ και είναι πάνω στο τραπέζι και μου μιλάνε! Απαπα! Θα τα μοιράσω όλα! Το σπίτι μύρισε για το καλό! Τις θερμίδες ας τις φορτωθούν άλλοι! Εχθές βγήκαμε βολτίτσα και έκανα και ατασθαλία! Χα,χα,χα! Ξεκινήσαμε για καφέ αλλά καταλήξαμε μέχρι αργά και πεινάσανε όλοι στην παρέα και πήγαμε για σουβλάκι! Χτύπησα κι εγώ ένα χωρίς σαλατικά μέσα. Πίτα με καλαμάκι, παρατούλες, κέτσαπ, μουστάρδα! Ένα τόσο δα μικρούλι! Το κορυφαίο...Η μπέμπα ήταν ήσυχη όλο το απογευμα και με το που μπήκαμε στο σουβλατζίδικο άρχισε τις κλωτσιέςς! Μύρισε κατευθειαν τα σουβλάκια και το γύρο! Χα,χα,χα! Τι είναι αυτό που έχω πάθει βρε κορίτσια με την κετσαπ! Την τρώω με τα πάντα! Μόνο από τις σούπες και τα λαδερά γλιτώνει! Χα,χα,χα! Κι αυτό ξεκίνησε από τότε που μπήκα στο 2ο τρίμηνο! Έχει κολλήσει καμιά με κάτι που δεν έτρωγε τόσο πολύ πριν;

478ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 12:24 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια καλημέρα και χρόνια πολλά μς υγεία σε σας,τα νινακια σας και τις οικογενειες σας!!
Το νινι μου κανε το καλύτερο δώρο! Ξημερώματα με ξύπνησε μ ένα διπλό κλωτσομπουνι!!!! Τρελαθηκα κοριτσια,τα χασα... μοναδικό κι αξέχαστο!!!

479ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 12:33 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έπρεπε να κάνει ένα δώρο στη μαμά του Δεσποινάκι και έκανε το καλύτερο...αισθητή την παρουσία του! Χα,χα,χα!

480ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 12:51 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα! Χρόνια πολλά σε όλες! Καλά Χριστούγεννά να έχουμε, να περάσετε όλες όμοερφες με τους ανθρώπους που αγαπάτε, να διασκεδάσετε, να μην κουραστείτε και του χρόνου μακάρι να δώσει ο Θεός και να έχουμε όλες τα μωράκια μας αγκαλιά!

https://www.youtube.com/watch?v=aA79zmz0-Uk

Μαράκι καλά να περάσεις εκεί που πας! Ιωάννα δεν χρειάζεται να είσαι έγκλειστη! Μια χαρά μπορείς να πας σούπερ μάρκετ αλλά το κουβάλημα να το κάνει ο άντρας σου ή όποιος άλλος είναι μαζί σου! Εμείς έτσι κάνουμε! Εγώ πάω για βόλτα και ψωνίζω (την ευχαρίστηση δηλαδή) και ο καλός μου κάνει το κουβάλημα (την αγγαρεία δηλαδή)! Πάντως κι εγώ δεν έχω παράπονο! Κάνει τα πάντα ο άντρας μου, εννοώ ότι απαιτούν κούραση, βάρος, σήκωμα κτλ. Και όποτε τον χρειαστώ είναι εκεί! Βέβαια μερικά γίνονται με το ρυθμό του αλλά λίγο με νοιάζει. Το θέμα είναι ότι γίνονται! Κι εγώ δεν έχω και βοηθεια από κανέναν άλλον. Οι γονείς μου μένουν μακρυά και δεν μπορούν να βοηθήσουν!
Το Σάββατο έκανα μελομακάρονα! Αχ και είναι πάνω στο τραπέζι και μου μιλάνε! Απαπα! Θα τα μοιράσω όλα! Το σπίτι μύρισε για το καλό! Τις θερμίδες ας τις φορτωθούν άλλοι! Εχθές βγήκαμε βολτίτσα και έκανα και ατασθαλία! Χα,χα,χα! Ξεκινήσαμε για καφέ αλλά καταλήξαμε μέχρι αργά και πεινάσανε όλοι στην παρέα και πήγαμε για σουβλάκι! Χτύπησα κι εγώ ένα χωρίς σαλατικά μέσα. Πίτα με καλαμάκι, παρατούλες, κέτσαπ, μουστάρδα! Ένα τόσο δα μικρούλι! Το κορυφαίο...Η μπέμπα ήταν ήσυχη όλο το απογευμα και με το που μπήκαμε στο σουβλατζίδικο άρχισε τις κλωτσιέςς! Μύρισε κατευθειαν τα σουβλάκια και το γύρο! Χα,χα,χα! Τι είναι αυτό που έχω πάθει βρε κορίτσια με την κετσαπ! Την τρώω με τα πάντα! Μόνο από τις σούπες και τα λαδερά γλιτώνει! Χα,χα,χα! Κι αυτό ξεκίνησε από τότε που μπήκα στο 2ο τρίμηνο! Έχει κολλήσει καμιά με κάτι που δεν έτρωγε τόσο πολύ πριν;

καλημερα κοριτσκακι μου του πιτογυρου η μπεμπα απο τωρα ε;χαχαχαχαχαχα
και εγω στη πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα κολλησει με τις φραουλες.κιλα φραουλες μεχρι να γεννησω ενα απιστευτο πραγμα

481ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 12:52 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Κοριτσακια καλημέρα και χρόνια πολλά μς υγεία σε σας,τα νινακια σας και τις οικογενειες σας!!
Το νινι μου κανε το καλύτερο δώρο! Ξημερώματα με ξύπνησε μ ένα διπλό κλωτσομπουνι!!!! Τρελαθηκα κοριτσια,τα χασα... μοναδικό κι αξέχαστο!!!

μπραβο κοριτσακι μου.απο εδω και περα τωρα θα σε τρελανει στην κλωτσια.εχουν πλακα οταν εχουν ακομη χωρο και ριχνουν γερες κλωτσιες οπου βρουν.

482ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 1:20 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα! Χρόνια πολλά σε όλες! Καλά Χριστούγεννά να έχουμε, να περάσετε όλες όμοερφες με τους ανθρώπους που αγαπάτε, να διασκεδάσετε, να μην κουραστείτε και του χρόνου μακάρι να δώσει ο Θεός και να έχουμε όλες τα μωράκια μας αγκαλιά!

https://www.youtube.com/watch?v=aA79zmz0-Uk

Μαράκι καλά να περάσεις εκεί που πας! Ιωάννα δεν χρειάζεται να είσαι έγκλειστη! Μια χαρά μπορείς να πας σούπερ μάρκετ αλλά το κουβάλημα να το κάνει ο άντρας σου ή όποιος άλλος είναι μαζί σου! Εμείς έτσι κάνουμε! Εγώ πάω για βόλτα και ψωνίζω (την ευχαρίστηση δηλαδή) και ο καλός μου κάνει το κουβάλημα (την αγγαρεία δηλαδή)! Πάντως κι εγώ δεν έχω παράπονο! Κάνει τα πάντα ο άντρας μου, εννοώ ότι απαιτούν κούραση, βάρος, σήκωμα κτλ. Και όποτε τον χρειαστώ είναι εκεί! Βέβαια μερικά γίνονται με το ρυθμό του αλλά λίγο με νοιάζει. Το θέμα είναι ότι γίνονται! Κι εγώ δεν έχω και βοηθεια από κανέναν άλλον. Οι γονείς μου μένουν μακρυά και δεν μπορούν να βοηθήσουν!
Το Σάββατο έκανα μελομακάρονα! Αχ και είναι πάνω στο τραπέζι και μου μιλάνε! Απαπα! Θα τα μοιράσω όλα! Το σπίτι μύρισε για το καλό! Τις θερμίδες ας τις φορτωθούν άλλοι! Εχθές βγήκαμε βολτίτσα και έκανα και ατασθαλία! Χα,χα,χα! Ξεκινήσαμε για καφέ αλλά καταλήξαμε μέχρι αργά και πεινάσανε όλοι στην παρέα και πήγαμε για σουβλάκι! Χτύπησα κι εγώ ένα χωρίς σαλατικά μέσα. Πίτα με καλαμάκι, παρατούλες, κέτσαπ, μουστάρδα! Ένα τόσο δα μικρούλι! Το κορυφαίο...Η μπέμπα ήταν ήσυχη όλο το απογευμα και με το που μπήκαμε στο σουβλατζίδικο άρχισε τις κλωτσιέςς! Μύρισε κατευθειαν τα σουβλάκια και το γύρο! Χα,χα,χα! Τι είναι αυτό που έχω πάθει βρε κορίτσια με την κετσαπ! Την τρώω με τα πάντα! Μόνο από τις σούπες και τα λαδερά γλιτώνει! Χα,χα,χα! Κι αυτό ξεκίνησε από τότε που μπήκα στο 2ο τρίμηνο! Έχει κολλήσει καμιά με κάτι που δεν έτρωγε τόσο πολύ πριν;

καλημερα κοριτσκακι μου του πιτογυρου η μπεμπα απο τωρα ε;χαχαχαχαχαχα
και εγω στη πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα κολλησει με τις φραουλες.κιλα φραουλες μεχρι να γεννησω ενα απιστευτο πραγμα

Γραμματική μου εσένα τουλάχιστον ήταν φράουλες! Εγώ κάτι που να είναι λιγότερο τίγκα στα συντηρητικά δεν μπορούσα να διαλέξω; Άντε να βάλω και τις ελιές στο παιχνίδι που πρίν έτρωγα στη χάση και στη φέξη και τώρα τρώω κάθε μεσημέρι υποχρεωτικά ανεξάρτητου φαγητού! Αλλά η κέτσαπ...

483ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 1:22 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα! Χρόνια πολλά σε όλες! Καλά Χριστούγεννά να έχουμε, να περάσετε όλες όμοερφες με τους ανθρώπους που αγαπάτε, να διασκεδάσετε, να μην κουραστείτε και του χρόνου μακάρι να δώσει ο Θεός και να έχουμε όλες τα μωράκια μας αγκαλιά!

https://www.youtube.com/watch?v=aA79zmz0-Uk

Μαράκι καλά να περάσεις εκεί που πας! Ιωάννα δεν χρειάζεται να είσαι έγκλειστη! Μια χαρά μπορείς να πας σούπερ μάρκετ αλλά το κουβάλημα να το κάνει ο άντρας σου ή όποιος άλλος είναι μαζί σου! Εμείς έτσι κάνουμε! Εγώ πάω για βόλτα και ψωνίζω (την ευχαρίστηση δηλαδή) και ο καλός μου κάνει το κουβάλημα (την αγγαρεία δηλαδή)! Πάντως κι εγώ δεν έχω παράπονο! Κάνει τα πάντα ο άντρας μου, εννοώ ότι απαιτούν κούραση, βάρος, σήκωμα κτλ. Και όποτε τον χρειαστώ είναι εκεί! Βέβαια μερικά γίνονται με το ρυθμό του αλλά λίγο με νοιάζει. Το θέμα είναι ότι γίνονται! Κι εγώ δεν έχω και βοηθεια από κανέναν άλλον. Οι γονείς μου μένουν μακρυά και δεν μπορούν να βοηθήσουν!
Το Σάββατο έκανα μελομακάρονα! Αχ και είναι πάνω στο τραπέζι και μου μιλάνε! Απαπα! Θα τα μοιράσω όλα! Το σπίτι μύρισε για το καλό! Τις θερμίδες ας τις φορτωθούν άλλοι! Εχθές βγήκαμε βολτίτσα και έκανα και ατασθαλία! Χα,χα,χα! Ξεκινήσαμε για καφέ αλλά καταλήξαμε μέχρι αργά και πεινάσανε όλοι στην παρέα και πήγαμε για σουβλάκι! Χτύπησα κι εγώ ένα χωρίς σαλατικά μέσα. Πίτα με καλαμάκι, παρατούλες, κέτσαπ, μουστάρδα! Ένα τόσο δα μικρούλι! Το κορυφαίο...Η μπέμπα ήταν ήσυχη όλο το απογευμα και με το που μπήκαμε στο σουβλατζίδικο άρχισε τις κλωτσιέςς! Μύρισε κατευθειαν τα σουβλάκια και το γύρο! Χα,χα,χα! Τι είναι αυτό που έχω πάθει βρε κορίτσια με την κετσαπ! Την τρώω με τα πάντα! Μόνο από τις σούπες και τα λαδερά γλιτώνει! Χα,χα,χα! Κι αυτό ξεκίνησε από τότε που μπήκα στο 2ο τρίμηνο! Έχει κολλήσει καμιά με κάτι που δεν έτρωγε τόσο πολύ πριν;

καλημερα κοριτσκακι μου του πιτογυρου η μπεμπα απο τωρα ε;χαχαχαχαχαχα
και εγω στη πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα κολλησει με τις φραουλες.κιλα φραουλες μεχρι να γεννησω ενα απιστευτο πραγμα

Γραμματική μου εσένα τουλάχιστον ήταν φράουλες! Εγώ κάτι που να είναι λιγότερο τίγκα στα συντηρητικά δεν μπορούσα να διαλέξω; Άντε να βάλω και τις ελιές στο παιχνίδι που πρίν έτρωγα στη χάση και στη φέξη και τώρα τρώω κάθε μεσημέρι υποχρεωτικά ανεξάρτητου φαγητού! Αλλά η κέτσαπ...

ενταξει προτιμησε τοτε τις ελιες και σιγα σιγα βγαζε απο το προγραμμα την κετσαπ.εγω που ειχα φαει κολλημα τρελο σε αυτη την εγκυμοσυνη με τα γλυκα τελικα μου τα εκοψε ο γιατρος και τελος .τωρα να δω πως θα την παλεψω Very Happy

484ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 1:30 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκά ε; Απαππα...τελικά είμαι λιχούδα! Εμένα επειδή με βρήκε νορμαλ στα κιλά δεν μου απαγόρεψε τίποτα! Απλά μου είπε να έχω κατα νου ότι τα κιλά και το πάχος τα φέρνουν τα γλυκά, τα ζυμαρικά και το ψωμί! Μου το είπε εμμέσως πλην σαφέστατα! Άσε που μου έβαλε καμπύλη ζαχάρου στις 10/01 μετά τις γιορτές μαζί με τη β΄ επιπέδου! Επίτηδες παιδάκι μου για να μην απολαύσω μελομακάρονα και κουραμπιέδες! Και ευτυχώς που δεν πήγαμε επάνω στους γονείς μου γιατί εκεί το μενού είναι πιο βαρύ...επιπλέον φτιάχνουν μπακλαβά, κανταΐφι και εκμέκ! Πες μου σε τι να αντισταθείς που τα σκέφτομαι και ξερογλύφομαι και μόνο στην ιδέα!

485ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 1:32 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Γλυκά ε; Απαππα...τελικά είμαι λιχούδα! Εμένα επειδή με βρήκε νορμαλ στα κιλά δεν μου απαγόρεψε τίποτα! Απλά μου είπε να έχω κατα νου ότι τα κιλά και το πάχος τα φέρνουν τα γλυκά, τα ζυμαρικά και το ψωμί! Μου το είπε εμμέσως πλην σαφέστατα! Άσε που μου έβαλε καμπύλη ζαχάρου στις 10/01 μετά τις γιορτές μαζί με τη β΄ επιπέδου! Επίτηδες παιδάκι μου για να μην απολαύσω μελομακάρονα και κουραμπιέδες! Και ευτυχώς που δεν πήγαμε επάνω στους γονείς μου γιατί εκεί το μενού είναι πιο βαρύ...επιπλέον φτιάχνουν μπακλαβά, κανταΐφι και εκμέκ! Πες μου σε τι να αντισταθείς που τα σκέφτομαι και ξερογλύφομαι και μόνο στην ιδέα!

εγω στο θεμα κιλων μια χαρα ειμαι.απλα μου την εβαλε νωρις την καμπυλη ζαχαρου και την πατησα.οποτε ολα κομενα.πωπω τι ειπες τωρα;μπακλαβας τελειος.κανταιφι ονειρεμενο.εκμεκ κολασηηηηηηηηηη

486ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:09 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι όπως τα λες είναι και ευτυχώς μεταξύ εμού και των κολασμένων γλυκών υπάρχει απόσταση 800 χλμ αλλιώς δεν με έβλεπα καλά! Να σπυ πω κι εγώ πιστεύω ότι μετά τις 10/01 που θα κάνω την καμπύλη ζαχάρου κι εγώ θα μου τα κόψει τα γλυκά εντελώς οπότε ότι προλάβω τώρα στις γιορτές! Αλλά είπε στον άντρα μου, όταν πρώτα ο Θεός γεννήσω δεν θέλω μπαλόνια, λουλούδια κλπ, θέλω μία τούρτα σοκολατίνα μόνο για μένα όμως. Όχι για να τη μοιραστώ με άλλους! Έτσι για να βγάλω τα απωθημένα μου! Και μετά θα αρχίσω την προσπάθεια για το χάσιμο κιλών!

487ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:12 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Έτσι όπως τα λες είναι και ευτυχώς μεταξύ εμού και των κολασμένων γλυκών υπάρχει απόσταση 800 χλμ αλλιώς δεν με έβλεπα καλά! Να σπυ πω κι εγώ πιστεύω ότι μετά τις 10/01 που θα κάνω την καμπύλη ζαχάρου κι εγώ θα μου τα κόψει τα γλυκά εντελώς οπότε ότι προλάβω τώρα στις γιορτές! Αλλά είπε στον άντρα μου, όταν πρώτα ο Θεός γεννήσω δεν θέλω μπαλόνια, λουλούδια κλπ, θέλω μία τούρτα σοκολατίνα μόνο για μένα όμως. Όχι για να τη μοιραστώ με άλλους! Έτσι για να βγάλω τα απωθημένα μου! Και μετά θα αρχίσω την προσπάθεια για το χάσιμο κιλών!

απο ποια πολη εισαι αν επιτρεπεται;εμενα η καταγωγη μου ειναι απο καβαλα.οσο για τα γλυκα οταν γεννησω εγω λεω το εξης .θα ειμαι απο τις λιγες εγκυμονουσες που θα παρουν τα κιλα μετα τη γεννα με τοσα απωθημενα που θα εχω για γλυκααααα.με τα μουτρα θα πεσωωωωωωωωωω

488ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:26 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάλι έχω φάει κόλλημα με μανταρίνια και πορτοκάλια στο 2ο τρίμηνο.
Μιλάμε πάω στην λαϊκή και θέλω να πέσω πάνω στους πάγκους και να τα φάω. Χαχαχαχαχα. Πριν τα έτρωγα αλλά μια στο τόσο!!
Όσο για χθεσ έφαγα κι εγώ μία πιτούλα με κοντοτσούβλι κοτόπουλο μιαμ μιαμ. Όλους τους άλλους τους έπιασαν καούρες κι εγώ κοιμήθηκα σαν πουλάκι. Χαχαχχαχα.

489ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:27 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Εγώ πάλι έχω φάει κόλλημα με μανταρίνια και πορτοκάλια στο 2ο τρίμηνο.
Μιλάμε πάω στην λαϊκή και θέλω να πέσω πάνω στους πάγκους και να τα φάω. Χαχαχαχαχα. Πριν τα έτρωγα αλλά μια στο τόσο!!
Όσο για χθεσ έφαγα κι εγώ μία πιτούλα με κοντοτσούβλι κοτόπουλο μιαμ μιαμ. Όλους τους άλλους τους έπιασαν καούρες κι εγώ κοιμήθηκα σαν πουλάκι. Χαχαχχαχα.

Μια χαρα εισαι εσυ με το κολλημα που εχεις.ειναιφρουτο τα οποια βοηθανε κιολας και με πολλες βιταμινες.σιγα μη μασησει η εγκυος για να εχει και καουρες.δε μασαμε εμεις βρε Very Happy

490ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:30 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είμαι απο Διδυμότειχο. Γεννήθηκα και μεγάλωσα εκεί. Έφυγα και ήρθα στην Αθήνα στα 18 για σπουδές και κόλλησα εδώ! Τώρα παντρεύτηκα και η επιστροφή στα πάτρια εδάφη είναι πολύ χλωμή! Δεν πειράζει όμως! Έχω τον αντρούλη μου και περιμένουμε το παιδάκι μας και αυτό είναι το πιο τέλειο πράγμα στον κόσμο!
Όσο για τα γλυκά, τα λατρεύω κι εγώ τρελά Γραμματική και αυτή την περίοδο ξεπερνάω τον εαυτό μου! Κι εκείνη την τούρτα σοκολατίνα θα την τσακίσω ολόκληρη μόνη μου! Ούτε τόσο θα δώσω σε κανέναν! Χα,χα,χα!
Δεσποινάκι μια χαρά είναι τα μανταρίνια και τα πορτοκαλια!Όσο για τις καούρες κι εγώ χθες σαν πουλάκι κοιμήθηκσ! Μ ένα χαμόγελο ευτυχίας για την ατασθαλία που έκανα!

491ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:36 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Είμαι απο Διδυμότειχο. Γεννήθηκα και μεγάλωσα εκεί. Έφυγα και ήρθα στην Αθήνα στα 18 για σπουδές και κόλλησα εδώ! Τώρα παντρεύτηκα και η επιστροφή στα πάτρια εδάφη είναι πολύ χλωμή! Δεν πειράζει όμως! Έχω τον αντρούλη μου και περιμένουμε το παιδάκι μας και αυτό είναι το πιο τέλειο πράγμα στον κόσμο!
Όσο για τα γλυκά, τα λατρεύω κι εγώ τρελά Γραμματική και αυτή την περίοδο ξεπερνάω τον εαυτό μου! Κι εκείνη την τούρτα σοκολατίνα θα την τσακίσω ολόκληρη μόνη μου! Ούτε τόσο θα δώσω σε κανέναν! Χα,χα,χα!
Δεσποινάκι μια χαρά είναι τα μανταρίνια και τα πορτοκαλια!Όσο για τις καούρες κι εγώ χθες σαν πουλάκι κοιμήθηκσ! Μ ένα χαμόγελο ευτυχίας για την ατασθαλία που έκανα!

και εγω χτες το βραδυ μαγειρεψα και φαγαμε μπριζολες χοιρινες στον φουρνο με πατατες.εγω εφαγα 2 φυσικα μπριζολες σαν το ζωο.χαχαχαχαχα
Very Happy

492ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:42 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα μωρέ μια χαρά ήσουν το βράδυ! Μπριζόλα στο φούρνο! Και σπιτικό φαγητάκι! Μικρό το έγκλημά σου! Μα γιατί όλα τα αμαρτωλά φαγητά να είναι τόσο πεντανόστιμα; Πως μπορούν κάποιοι και αντιστέκονται ή ακόμη πιο τρελό, πως λένε ότι δεν τους αρέσουν; π.χ. τα γλυκά ή τα σουβλάκια;

493ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:45 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Έλα μωρέ μια χαρά ήσουν το βράδυ! Μπριζόλα στο φούρνο! Και σπιτικό φαγητάκι! Μικρό το έγκλημά σου! Μα γιατί όλα τα αμαρτωλά φαγητά να είναι τόσο πεντανόστιμα; Πως μπορούν κάποιοι και αντιστέκονται ή ακόμη πιο τρελό, πως λένε ότι δεν τους αρέσουν; π.χ. τα γλυκά ή τα σουβλάκια;

ενταξει για τα γλυκα να πιστεψω οτι καποιος δεν ειναι του γλυκου.αλλα του σουβλακιου ειναι δυνατον;μην τρελαθουμε τωρα.εγω τη παρασκευη εφαγα 2 με πιτα παρακαλω γυρο ντοματα πατατες.αφου μου λεει στο τελος ο αντρας μου ενταξει το παραεκανες λιγο σημερα Embarassed

494ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:48 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρέ εγώ για κανένα από τα δύο δεν το καταλαβαίνω αλλά τέλος πάντων! Είναι πεντανόστιμα τα άτιμα! Και όποτε τα λιγουρεύομαι μου λέει ο άντρας μου να φτιάξουμε σπιτικά αλλά τα έξω πάντα είναι πιο νόστιμα!
Καλά και μένα χθες μου λέει "Πάρτυ έκανες σήμερα!". Αλλά ευτυχώς είχα σύμμαχο τη μπουμπού που μύριζε και κλώτσαγε! Χα,χα,χα!

495ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:50 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Μωρέ εγώ για κανένα από τα δύο δεν το καταλαβαίνω αλλά τέλος πάντων! Είναι πεντανόστιμα τα άτιμα! Και όποτε τα λιγουρεύομαι μου λέει ο άντρας μου να φτιάξουμε σπιτικά αλλά τα έξω πάντα είναι πιο νόστιμα!
Καλά και μένα χθες μου λέει "Πάρτυ έκανες σήμερα!". Αλλά ευτυχώς είχα σύμμαχο τη μπουμπού που μύριζε και κλώτσαγε! Χα,χα,χα!

εγω παντως κοριτσακια κανω αρκετες ατασταλιες.και πιτσα τρωω και σουβλακια.μονο τα γλυκα εκοψα μαχαιρι και τη ζαχαρη γιατι με φοβισε μη μου μεινει κανα ζαχαρο μετα την εγκυμοσυνη

496ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 2:59 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Καλα Χριστούγεννα σε όλες!

Αχχχ, κορίτσια εγώ όλο προσπαθώ να αποφεύγω τις ατασθαλίες αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα. Καλα χτες πήραμε ας πούμε ενα τσουρέκι απο φοβερό μαγαζί με γεμιση κάστανο κι επικάλυψη λευκή σοκολάτα... Μιλάμε δε υπάρχει αυτο το τσουρέκι και το ειχα βαλει στο ματι εδω και 2 εβδομάδες! Ε, θα γίνει της τρελης! Καλά που έχω τον άντρα να του αρέσει και να τσακωνόμαστε ποιος θα το πρωτοφάει και κρατιέμαι χαχαχαχαχαα! Γενικά ευτυχώς δεν τρωω κουραμπιέδες, μια στο εκατομμυριο να τους επιλέξω, προτιμω τα μελομακάρονα. Αλλά πριν 3 μέρες εφαγα ενα και μ επιασε μια τρελή καούρα πολλες ώρες μιλάμε!
Ετσι τα έβγαλα απο το μυαλό μου φέτος, ευτυχώς δλδ που μ επιασε η καουρα κ το πηρα απο φοβο κι εχω έναν πειρασμό λιγότερο!

Δεσποινάκι, είδες τι όμορφα που είναι;;;; Κι εγώ απο τοτε που τον ενιωσα έντονα, πριν λίγες μέρες, τώρα πια τον νιώθω κάθε μέρα να στριφογυρνάει και να απαλοκλωτσάει! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 215994 Ειναι τέλειο συναίσθημα!

497ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 3:02 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γραματική αν δεν έχεις θέμα με τα κιλά και τα κουμαντάρεις καλά κάνεις και κάνεις τις ατασθαλίες σου! Κι εγώ το ζάχαρο φοβάμαι πιο πολύ από όλα! Δεν ξέρω αν είναι βλακεία μου αλλά ακούω και διαβάζω διάφορα και αγχώνομαι λιγουλάκι αλλά πάλι τα θέλω τα γλυκάκια! Να δω τη θα δείξει η καμπύλη! Ελπίζω να είναι με το μέρος μου η καμπύλη!
Ναντιάκι μου τσουρέκι γεμιστό με επικάλυψη ε; Αχ, κόλαση! Ευτυχώς δεν μένω Θεσσαλονίκη γιατί θα είχε αναστενάξει ο Τερκενλής! Και τα καταστήματα που έχει στην Αθήνα μου πέφτουν μακρυά! Οπότε έτσι τα γλυτώνω! Αλλιώς πως να τους αντισταθείς;

498ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 3:07 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε εμενα με τρελαινουν οι κουραμπιεδες.τα μελομακαρονα ομως ειναι κολαση.οσο για το μωρο εχει τρελαθει σημερα εμενα ο μπεμπης.εδω και μια ωρα κλωτσαει τρελα .

499ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 3:11 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απόλαυσε τις κλωστίτσες τώρα! Βρε κορίτσια πόοοοσο καθησυχαστικό είναι που το καταλαβαίνουμε! Ξέρουμε ότι είναι καλά και μεγαλώνουν! Εγώ πολύ το χαίρομαι! Αφήστε που όταν κάνω αρκετή ώρα να το ακούσω κάθομαι απόλυτη ήρεμη και ακίνητη και τεντώνω τις αισθήσεις μου μήπως νιώσω κάτι!

500ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 24, 2012 3:12 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Απόλαυσε τις κλωστίτσες τώρα! Βρε κορίτσια πόοοοσο καθησυχαστικό είναι που το καταλαβαίνουμε! Ξέρουμε ότι είναι καλά και μεγαλώνουν! Εγώ πολύ το χαίρομαι! Αφήστε που όταν κάνω αρκετή ώρα να το ακούσω κάθομαι απόλυτη ήρεμη και ακίνητη και τεντώνω τις αισθήσεις μου μήπως νιώσω κάτι!

μην το κανεις αυτο απο τωρα γιατι θα σαλταρεις μεχρι να γεννησεις.απο τον 8ο και μετα θυμαμαι μου ειχε πει ο γυναικολογος στη πρωτη εγκυμοσυνη οτι πρεπει να το ακουω τουλαχιστον 2 φορες την ημερα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις