Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
465 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 465 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 17]

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες.Τι κανετε?Μαρινακι Χρονια πολλα κ απο εδω στονΒαγγελακι σου να τον χαιροσαστε.Νικολετα περαστικα στις κορουλες σου.Εγω κοριτσια ειμαι εδω κ τ3μερες αρρωστη με ασχημο λαιμο κ εντονο συναχι.Με κολλησε ο αντρας μου που ηταν κ αυτος χαλια.Με μασκα ειμαι για να μην κολλησω το παιδι.Καταρραμενες ιωσεις.Πηγα κ ειδα το σπορακι μου κ τελικα ειναι αγορακι κ αυτο.Τελος του μηνα θα κανω κ την β επιπεδου.Ο μικρος μου μεγαλωνει μερα με την μερα κ ειναι τοσο γλυκας καθομαι κ τον χαζευω κ μου ερχεται να τον ζουπηξω κ να τον φαω ολοκληρο κυριως οταν τον πιανει κ κανει τα ναζια του αλλο πραγμα.

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Kαλημέρα, κορίτσια! Τελικά κόλλησε η μικρή και από χθες είναι με πυρετό και διάρροια.

Μαρία, πολύχρονη να είσαι!

Κατερινάκι, πήρες το μήνυμα που σου έστειλα?
Το είδατε το μωράκι σας στον υπέρηχο?
Νικολετα τελειες οι τουρτες σου.Του χρονου θα το επιχειρησω κ εγω .Καποια στιγμη θα βαλω κ εγω φωτογραφιες απο το μπουφε να δειτε.Το πηρα το μνμ Νικολετα για τις τουρτες σευχαριστω.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε?ελπιζω να περάσετε καλα το τριήμερο!!
Κατερίνα μου γερο να ειναι δεν πειράζει θα έχεις δυο έρωτες μεγάλους και ενα μικρο το σύζυγο χαχα.περασρικα σου και να προσεχείς που είσαι εγκυουλα!
Εμεις καλα εχουμε ζωήρεψει αλλα ειμαστε και ολο ναζία αχχχ πέθαινω η μάνα!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια.
Καλή Σαρακοστή σας εύχομαι!
Που χαθήκατε όλες;;;

Κατερίνα με το καλό και ο δεύτερος γιος!

http://www.something-special.gr

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Πως περασατε το τριημερο?Εγω τωρα αρχισα να νιωθω καλυτερα απο την αρρωστια μια βδομαδα μου κρατησε.Σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες.Εμεις μονο την καθαρα Δευτερα πηγαμε στην μανα μου για φαι οικογενειακος κ ο μικρος ειχε ορεξουλες κ ξετρελαθηκε η μανα μου.Απο την μια ειναι πολυ ναζιαρης κ απο την αλλη αρχισε κ γινεται αντιδραστικος κ βγαζει κ νευρα αμα δεν γινει το δικο του.Αυτα τα νεα μου.Καλο σας βραδυ.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??εμεις καλα ειμαστε πολυ ζωήροι ολα θελουμε να τα εξερυνησουμε δεν κάθεται λεπτο περπατάει κανονικα πλέον και καμια φορα αν βαριεται τοτε μπουσουλαει...
Κανει απίστευτες γκριματσες.καθομαστε στο καρότσι επιτέλους για βόλτα πολυ ωρα την δευτερα πήγαμε στο βουνο και περπαταγαμε μια ωρα μια χαρα τον πήρε και ο ύπνος!εσεις πως περάσατε?ευη χαθηκες!!!
Νικολετα καλα είσαστε??κατερινα το μπεμπε στη κοιλιτσα καλα??το άλλο διάβασα τα κατορθώματα του χαχα

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια.

Μπράβο Γεωργία. Άντε να ξεκουραστεί και σένα λίγο η μέση. Τώρα θα κυνηγάς βέβαια αλλά τι να κάνουμε... αυτά τραβάνε οι μάνες Very Happy

Η Εύη κορίτσια αυτές τις μέρες δεν έχει υπολογιστή γι' αυτό έχει χαθεί. Μια μέρα μπήκε από της αδερφής της και μου το είπε.

Εμείς καλά είμαστε. Μαμ, κακά, νάνι, περπάτημα και παιχνίδι!!!!!!

http://www.something-special.gr

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες!Εγω ειμαι απο την αντιστοιχη ομαδουλα αλλα του 13! Μπηκα να ευχηθω στα παιδακια σας να τα εκατοστησουν και να τα καμαρωνετε σε καθε τους βημα. Very Happy Very Happy

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fey11gr έγραψε:Καλημερα μανουλες!Εγω ειμαι απο την αντιστοιχη ομαδουλα αλλα του 13! Μπηκα να ευχηθω στα παιδακια σας να τα εκατοστησουν και να τα καμαρωνετε σε καθε τους βημα. Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Να 'σαι καλά! Σ' ευχαριστούμε πολύ και με το καλό να δεις και εσύ το παιδάκι σου να περπατάει! Δεν φαντάζεσαι πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός...

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε κορίτσια ?που χαθηκατε??εμεις καλα ειμαστε λίγο με τον ύπνο τον βραδινό αυτες τις μερες αλλα οκ εχω συνηθίσει ....
Fey Να σου ζήσει!θα δει τι γρήγορα που θα φτάσει και εσένα ενός!!!
Κατα τα αλλα καλα ειμαστε!ο μπεμπης κυνήγι ολη μέρα !

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Αρχισαν κ μας βγαινουν πολλα δοντακια μαζι.Το 7 εσκασε ηδη μυτη κ του ειναι φουσκωμενα πολυ οι κυνοδοντες κ καποια απο τα πισω.Χτες ο καημενος μου ξυπνησε απο τον πονο κ εκλαιγε αλλα του εδωσα λιγο ντεπον του εβαλα κ λιγη κρεμουλα στα ουλα κ παλι καλα ξανακοιμηθηκε.Κατα τα αλλα παιδευομαστε να τον κανουμε να περπατησει.Τον κραταω απο τις μασχαλες κ οταν παω να τον κρατησω απο τα χερια για να περπατησει γκρινιαζει.Απο οτι καταλαβα μονο εμεις δεν περπατησαμε ακομα.Που θα παει ομως.Fey11gr να σου ζησει το παιδακι σου.Εγω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι καθε ηλικια εχει τα ωραια της.Η καθε μια εχει κατι διαφορετικο.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα !!!!!!!!!!
Κοριτσαρες επιτελους εχουμε υπολογοστη γυρισε ο μπαμπας μας και επιτελους εχουμε ιντερνετ!!!!!!!!!
Κοριτσακι μου ειμαι παλι εγκυος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ειμαι στο 2ο μηνα ....το εμαθα την προηγουμενη εβδομαδα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αχ!!!!!!!!Επαθα σοκ στην αρχη ....αλλα τωρα καπως αρχιζω να το συνηθιζω !!!!!!!!!!Εσεις τι κανετε τα μωρακια σας?????????? Μαρακι τι ματαρες ειναι αυτες?????????????!!!!!!!!!!!!!Φτου στο κοριτσακι !!!!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα σαςςς!!!!!!!!!!!!!Τι κανετε???????

Χρονισαμεε??????????

Κι μειιιιςςςςς!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα κοριτσακια να χαιρομαστε τα παιδακια μας,ο Θεος να ευλογει καθε βημα της ζωης τους κ να τους χαρισει χρονια παραμυθενια,ευλογημενα κ με υγεια πανω απολα.


Εμεις δεν καναμε τπτ για τα γενεθλια μας ακομα γτ τρεχαμε με το ταξιδι της μανουλας μου εφυγε μονιμα εξωτερικο κ ειχαμε πολλα τρεχαματα.

Θα της τα κανω το επομενο σ/κ πρωτα ο Θεος.

Κι εχω κ ενα νεο!!Περπατησαμεεεε εδω κ καμια βδομαδα!!!!Ναι παμε σαν μεθυσμενες κ με τα χερια ψηλα !!!!!Κατα τα αλλα συνεχιζουμε ακαθεκτες το θηλασμο,πρωι βραδυ κ ενδιαμεσα 2φορες,κι τωρα προσπαθω να της εισαγω το φρεσκο γαλα το οποιο εχει δειξει να πινει ευχαριστα αλλα απο ποτηρακι οχι μπιμπερο,με το καλαμακι.


Τι αλλα νεα εσεις??Τομαρακι με το καλο!!!Εγω φοβαμαι πολυ μν μεινω εγκυος κ ολο με προφυλαξη ειμαστε!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??
Ευηηηηηη με το καλο!καλη εγκυμοσύνη.
Κατερίνα άντε άλλο ενα δόντακι ....εμένα τα πιο μεσα ειναι φουσκωμένα κατι μήνες αλλα δεν βγαίνουν τα άτιμα και μαλλον θα αργήσουν αρκετα απο οτι βλεπω.ωρες ώρες πρεπει να τον ενοχλούν πολυ γιατι δαγκωνει με μανία τα χέρια του....
Άντε ποπη μπραβο κυνήγι τωρα...χαχα!εμενα επί ειδη περπατάει πιο πολυ καιρο τωρα αρχίζει και παει πολυ σταθερά και τα χέρια δεν τα εχει ψηλα,Κατερίνα μην αγχωνεσαι θα περπατήσει τ τα χρονισε αλλα παιδάκια περπατάνε και 14 15 μηνών μπορει να ειναι τεμπέλακος.
Αυτα τα νέα μας....και εμεις ποπη με προφύλαξη προς το παρών θα δούμε προς το μέλλον για άλλο ενα,αλλα εντάξει εσυ έχεις δυο μια χαρα ειναι!με το καλο κ; Τα γενέθλια σας να την χαίρεσαι!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια.

Εύη συγχαρητήρια!!! Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και με το καλό και ένα κοριτσάκι τώρα Very Happy Σ΄ευχαριστώ πολύ και για τις "ματάρες" Smile Γονίδια είναι αυτά, ότι θέλουν κάνουν (ευτυχώς προς το καλό!!!)

Κατερίνα θα έρθει και η σειρά σας να τον κυνηγάτε. Μην ανησυχείς. Αφού το παιδί δεν έχει κάποιο πρόβλημα, θα περπατήσει όποτε θέλει αυτό. Όλη του τη ζωή θα περπατάει... κάτι ξέρει και το καθυστερεί λίγο Very Happy

Μπράβο Πόπη. Αρχίσατε και εσείς να γράφεται χιλιόμετρα βλέπω.

Νικολέτα που χάθηκες. Τα κοριτσάκια σου καλά;

http://www.something-special.gr

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Αντε Ευη με το καλο η εγκυμοσυνη σου.Και εγω οταν ειχα μεινει εγκυος στην αρχη δεν το πιστευα γιατι ο γιατρος μου ειχε πει οτι οσο θηλαζω οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγες.Ποπη καλο κυνηγητο τωρα κ εσεις εμεις μειναμε αλλα που θα παει θα ερθει κ η ωρα μας οπως σωστα ειπε κ η Μαρια ολη του τη ζωη θα περπαταει.Ποτε τα εκανες κ τα δυο παιδια Ποπη?24 δεν εισαι?Γεωργια κ εγω μεχρι 2-3χρονια βρισκω οτι ειναι μια πολυ καλη διαφορα για αδερφια οποτε θα δειτε κ εσεις στο μελλον.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Κατερίνα δεν με απασχολει ακομα!χαιρομαι το αντρακι μου.με γεμίζει τοσο πολυ προς το παρόν οποτε το αδερφακι θα έρθει αργότερα πρώτα ο θεός!αλλα ποτε δεν ξέρεις αν έρθει νωρίτερα εχει καλώς!!αλλα δεν το επιδιώκω!
Κορίτσια ευτυχώς απο σημερα εχω λίγη πάρεουλα,νοικιασαμε το κάτω σπίτι σε ενα πολυ φιλικό ζευγάρι καλα πιο πολυ του αδερφου μου ειναι ο κολλητός του ,θα εχω και εγω παρέα και ο μικρός!τα παιδια εχουν δυο μικρα ενα 2 χρόνων και ενα 3 μηνών.τωραπου ,μεγαλώνει και ο δικός μου να εχει παρέα να παιζει με κάνε να παιδάκι,και η κοπέλα ειμαι πολυ καλη,σημερα της κράτησα την μπεμπα να καθαρίσει αχ λίγη μωρουδιλα ειναι και μικροσκοπικη.....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!! Εχουμε κατέβει στο χωριό με αφορμή το τριήμερο και θα μείμω μια βδομαδούλα με τις μικρές.

Εύη, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη!! Ολα να πάνε καλά!!!

Κατερινάκι, ούτε η δικιά μου περπατάει. Στέκεται όρθια, αλλά δεν κάνει βήματα ακόμα. Μην αγχώνεσαι και μην τον πιέζετε τον Κωνσταντίνο σας!!!


Γεωργία, καλό είναι να υπάρχουν παιδάκια κοντά σας να παίζει ο μικρούλης σου.

Εμείς εδώ στο χωριό έχουμε της ξαδέρφης μου τη μικρή και κάτι γειτονάκια και οι δικές μου έχουν τρελαθεί!!! παίζουν πολύ ωραία!!

Να είστε καλά όλες

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ!!! Κοριτσακια ευχαριστω πολυ για τις ευχες !!!!!!Μαρινακη να χαρεσαι τον Βαγγελακη σου!
Ουτε εγω το επιδιωκα ακομα ψαχνω να δω ποτε εγινε !!!!!!!! Αλλα εφοσον ηρθε καλοδεχουμενο!!!!!!!!
Κοριτσια επαθα φρικη χθες !!!Πηγαμε σε ενα παιδοτοπο εδω κοντα και εκει που επαιζε ο παναγιωτης ερχεται η κοπελα που τον προσεχε και μας εχετε παρατηρησει αυτο που κανει με τα ματια του ????? Μερικες φορες κανει σαν να κοιτα κατι ψηλα ..και λεμε ναι και μας λεει την εξης ατακα οτι αυτο ειναι ενδειξη για λεκτικο παιδακι και επαθα φρικη !!!!!!!!!!Εφυγα αρων αρων !!!!!!!Απο εχθες καθομαι σε αναμμενα καρβουνα ψαχνω στο ιντερνετ δεν ωρισκω τιποτα ..!!!!!!Αυριο θα παρω την παιδιατρο !!!!!!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευη χρονια σου πολλα για χτες κ Μαρινακι να χαιρεσαι το αντρακι σου στο εγραψα κ στο facebook.Ευη ουτε κ εγω εχω ακουσει κατι γιατο με τα ματια.Οταν μαθεις ενημερωσε μας για να ξερουμε κ εμεις.Νικολετα μια χαρα σας βρισκω χωριο,ξεκουραση κ εγω μολις σταματησω την δουλεια μετα το πασχα θα παμε να αραξουμε στο εξοχικο στην Κορινθο γιατι μετα απο Ιουλιο μηνα θα ειμαστε εδω κ θα ειμαστε σε αναμονη για το μωρο.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας τι κάνετε?
Νικολετα καλα να περάσετε καλα θα κανείς και θα κάτσεις να ξεφυγεις λίγο!εμεις εδω τα κλασικα!πηγαμε βόλτα σημερα στις κούνιΕς αλλα μετα φυσαγε και φύγαμε.εΥη ουτε εγω εχω ακούσει κατι...να μας πεις οταν μάθεις .

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!Το σπορακι στη κοιλιτσα μεγαλωνει!!! Πηρα την παιδιατρο δεν αντεξα ...μου ειπε οτι οντως υπαρχει και η κινηση αυτη ειναι ειδος σπασμων που συνηθως οταν το παθαινουν χανουν και την επαφη με το περιβαλλον της ειπα οτι ο παναγιωτης οταν το κανει συνεχιζει κανονικα και τρεχει και μιλα δεν σταματα και μου ειπε να μην ανυσυχω τελος παντων !!!!! Αχ εχει γινει πεισματαρης κοριτσια και μαλιστα οταν νευριαζει χτυπα το ποδι του κατω και κουνα τα χερια σα μεγαλος !!!!!Απο την μια μου ερχεται να τον μαλωσω αλλα παλι θελω να γελασω !!!!!!!!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.

Εύη μου, σε είχα έννοια. Τι καλά με τον Παναγιωτάκη. Αν όντως είχε κάτι ο μικρός, είμαι σίγουρη ότι θα το καταλαβαίνατε και εσείς. Καμιά φορά αποκτούν κάποια "τικ" τα παιδιά (δεν ξέρω γιατί) και μετά τους περνάνε. Είχε ο αδερφός μου. Μπορεί να είναι κάτι τέτοιο. Ίσως τον ενοχλεί κάτι...
Και το σποράκι μεγαλώνει έτσι; Άντε να δούμε τι θα είναι... Μας έχουν φάει τα αγόρια! Εύχομαι να περνάς ήρεμη εγκυμοσύνη.
Όσο για τον τσαμπουκά των μικρών... Και μένα θέλει να γίνεται το δικό της αλλά δεν την αφήνω. Ακουμπάει ανάσκελα στον καναπέ και χτυπάει τα χέρια αλλά την αγνοώ και σταματάει Rolling Eyes Αχ! Τι μας περιμένει;

Νικολέτα καλή ξεκούραση στο χωριό. Όσο μπορέσεις δηλαδή γιατί με 2 παιδιά, τι ξεκούραση να έχεις;

Γεωργία, πως πάει με την καινούργια γειτόνισσα; Βρήκε φίλους ο Ιάκωβος; Τέλεια!!!

Κατερίνα, Μαρίνα; Όλα καλά;

Εμείς τα ίδια. Τίποτα καινούργιο. Μαμ, κακά, νάνι και περπάτημα!

http://www.something-special.gr

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια ειχα καιρο να σας διαβασω και ειδα τα ευχαριστα βρε ΕΥΗ συνγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου
Κατερινα με το καλο και εσυ να γινεις αγορομανα σε λιγο καιρο οπως και εγω
να τα εκατοστησουν τα παιδακια που ειχανε γενεθλια αυτον τον μηνα
εμεις πηραμε βαθμους την περασμενη εβδομαδα το παιδακι μου ειναι ο καλυτερος της ταξης στα μαθηματικα αστερι στην γλωσσα το προσπαθει
ο μικρος εχει μαγκεψει σκαρφαλωνει στου καναπεδες ενας πανικος τον βαζω στο μπανιο και πλατσουριζει και μου τα κανει ολο νερα χαμος αλλα αυτο που καμαρωνω ειναι τον δεσμο που εχουν τα αδερφακια επειδη εχουν πολλα χρονια διαφορα προσεχει ο μεγαλος τον μικρο οταν του το ζηταω το σκ ειχαμε παει στο σπιτι μας που θα μετακομισουμε και τον ειχε ποση ωρα στην αυλη και τον πηγαινε βολτουλες απο το χερακι για να καθαρισω.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας μάνες,παιδάκια και ....σπορακια!!!
Ευη πηγές στον γιατρο??
Καλα κορίτσια και εμένα θελει να κανει οτι θελει ξέρει που ειναι ολα τα πράγματα ,ζητάει τις κατσαρόλες,μου πειράζει τα ματια της κουζίνας..και πολλα αλλα περπατάμε κανονικα,τρέχουμε ε τρώμε και καμια τούμπα...
Μια χαρα εχω και λίγη παρέα βεβαι οσο προλαβαίνουμε γτ ακομα η κοπέλα δεν εχει τακτοποιηθεί ολο πράγματα φτιαnei που να προλάβει το ενα 2 χρόνων και το άλλο 3 μηνών δύσκολα ευτυχώς που το μικρο ειναι ήσυχο και κάθεται μονο του αλλα το μεγαλο ειναι τερατακι αλλα ετσι βλεπω να ειμαστε μαι εμεις του χρόνου απαπαπα,εχουν και ενα σκύλο και ο δικός μου τρελενεται του αρέσει..χαχα ο άλλος την εχει κανει την σκυλά καρότσι και το κακομοιρο δεν κανει τιποτα το σκυλάκι φοβάται,κάτω το σπίτι εχει αυλή ρε κορίτσια πως χαίρονται τα μικρα μονο και μονο που κάθονται εκει και παίζουν....ειδικατο άλλο που καταλαβαίνει δεν θελει να μπαίνει μεσα!
Αυτααααα φιλια σε ολες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις