Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
536 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 536 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 17]

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και απο μενα.Ολα καλα εγω φουσκωνω πολυ σε σχεση με την πρωτη φορα φορα στον Κωνσταντινο.Να δω ως το τελος που θα φτασει η κοιλια.Ευη ολα καλα?Μαθατε φυλλο?Εμενα ο μικρος μου βγαζει δοντια συνεχεια αλλα δοξα το θεο δεν εχει ιδιαιτερη γκρινια.Πολυ σπανια.Ολα τα απο μεσα εχουν σκασει μυτη.Πανω κατω παντου.Αντε κ εγω σε μια βδομαδα σταματαω απο την δουλεια.Με το καλο οσες ετοιμαζεστε για βαφτιση.Νικολετα περαστικα σας.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααα !!!!!!
Αχ κοριτσακια μου πηγα για την αυχενικη και η ψυχη μου πηγε στην κουλουρι παλι και ξανα επανηλθε στη θεση της ...ενω ολα πηγαιναν καλα καναμε και πλακα με τον γιατρο μου λεει κατσε γιατι δεν βλεπω την μυτη του !!!!!!!!Σοκ !!! Θα κανουμε ενδοκολπικο γιατι καθετε μπρουμυτα και δεν φιανεται !!! Μου κανει μου λεει τιποτα ξανα υπερηχο και λιγο πριν τελειωσει γυριζει και βλεπουμε την μικροσκοπικη μυτουλα !!!!!! Ηρεμησα και ανακουφιστικα !!!!!!! Και μαλλον ειναι αγορακι !!!!!!!!!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια.

Νικολέτα περαστικά σας εύχομαι και με το καλό η βάφτιση της Μαργαρίτας!!!

Κατερίνα μου, σε λίγες μέρες σταματάς και εσύ από την δουλειά, ε; Θα χαρείς και πάλι τον μικρό σου και θα χαλαρώσεις με την εγκυμοσύνη.

Εύη, εμείς τα είπαμε και από το τηλέφωνο. Αλλά αφού ήρθε που ήρθε η ψυχή σου στην Κούλουρη, γιατί δεν ήρθε από το σπίτι να πιούμε και ένα καφεδάκι Very Happy Very Happy Very Happy
Αφού πήγανε όλα καλά, θα απολαύσεις και εσύ τώρα τις μέρες του Πάσχα και σιγά σιγά θα γίνει και η βάφτιση.

Η Μαρίνα λογικά τώρα θα είναι στο χωριό της, οπότε εύχομαι να περάσει και εκείνη ΤΕΛΕΙΑ!!!

Γεωργία, μην αγχώνεσαι. Όλα καλά θα πάνε. Εύχομαι μόνο να μην έχει γκρίνια από τα δόντια εκείνες τις μέρες για να το χαρείτε όλοι σας.

Εμείς λέμε την Τετάρτη που είναι πρωτομαγιά και δεν θα δουλεύει και ο κουνιάδος μου, να πάμε όλοι μαζί βόλτα στο δάσος, να φάμε και να κάνουμε και μπανάκι, αν ο καιρός είναι καλός.
Κατά τ' άλλα, ευτυχώς έχω λίγη δουλίτσα και εκτός από το ότι βγάζω λίγα χρήματα, περνάει και ευχάριστα η ώρα.
Λέω να φτιάξω και κουλουράκια αύριο-μεθαύριο... μιαμ!!!!!!!

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!τι κάνετε?καλες γιορτές να έχουμε!!
Ευη ευτυχώς ολα καλα?δλδ υπήρχε περίπτωση να μην έχει μύτη??παναγιτσα μου??ευτυχως ολα καλα!αγορακι ε?ακομα νωρίς ειναι!
Νικολετα και μαρίνα καλα να περάσετε στο χωριό!
Μαρία μπάνακι απο τωρα?μπρρρρ
Μακάρι γιατι αυτές τις μέρες περνάμε φάση μόλις κάτι δεν του κάνω ας που νευριαζει και αρχίζει να τινάζεται αφού φοβάμαι έτσι όπως κάνει ότι θα χτυπήσει το κεφάλι του....επίσης το καινούργιο ειναι ότι δυο μέρες δεν θέλει μπάνιο αυτός που δεν έβγαινε απο το νερό....
Κατα τα αλλα καλα!εμενα με έχει πιάσει λίγο η αλλεργία μου..

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες.Αντε Ευη με το καλο.Τσαμπα ανυσηχησατε.Λες να εισαι κ εσυ αγορομανα?Να δω που θα βρουνε μετα κοπελες οι αντρες μας.Μαρακι κ εμεις λεμε να παμε στην θαλασσα που θα παμε στην κορινθο τωρα για πασχα να παιξει ο μικρος με κουβαδακια αλλα οχι απο τωρα μπανιο.Γεωργια φαση θα περναει ο δικος σου.Ελπιζω να του περασει για να μην ταλαιπωριεσαι κ εσυ.Κοριτσια καλο πασχα σε ολες αν δεν ξαναμπω κ καλη ανασταση να εχουμε.Γερα και δυνατα τα ζουζουνια μας.  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 17 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 17 417472

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!
Χρόνια πολλά σε όλες!!!
Ακόμα δεν γυρίσατε από τις διακοπές σας;;;

http://www.something-special.gr

Eurovlacha

Eurovlacha
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια Χριστός Ανέστη !πως πέρασατε??εμεις εδώ ήσυχα!
Μαρία κούκλα η Ορσια !
Εμεις καλα είμαστε ο μικρός έβγαλε άλλους δυο τραπεζίτες τωρα εχει τρεις καλα ακομα οι δυο δεν έχουν βγει τελείως αλλα εντάξει και ο τέταρτος ειναι και αυτός έτοιμος ....άντε μπάσκετ και ηρεμήσουμε λίγο...
Ουρανός την Κυριακή ειναι η βάφτιση πως πέρασε ετσι ο καιρός.....έχω λίγο άγχος!πρωταρααααα!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια κ απο μας.Χρονια πολλα κ Χριστος ανεστη.Γυρισαμε κ εμεις περασαμε πολυ ωραια κ ο μικρος προσαρμοστηκε αμεσως ακομα κ στον υπνο που κοιμομασταν μαζι.Το ειχα μια εννοια αυτο γιατι προτιμαει το κρεββατι του.Κ εμεις βγαζουμε δοντακια ολο προς τα πισω ευτυχως χωρις γκρινια κ τωρα που σταματησα κ απο τη δουλεια καθε απογευμα του λεω παμε βολτα κ κανει σαν τρελος.Ολα τα καταλαβαινει ο αντρακος μου.

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Χαθήκαμε!

Γεωργία πως περάσατε στη βάφτιση;

Οι εγκυούλες μας όλα καλά;

Μαρίνα είδα τον Βαγγελάκη στο facebook, άντρας ολόκληρος!!!

http://www.something-special.gr

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χμ! Απ' ότι βλέπω μόνη μου έμεινα!
Για να δω...

Κορίτσια είμαι και εγώ έγκυος Very Happy

http://www.something-special.gr

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια τι κανετε?Που χαθηκατε ολες?Εμεις σημερα μαλλον χτες γιορταζε το αντρακι μου το μικρο.Δεν καναμε κατι ιδιαιτερο.Γεωργια πως πηγε η βαφτιση?Μαρακι τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα?Αληθεια ποτε το εμαθες?Ποσο εισαι τωρα?

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να τον χαίρεσαι τον Κωνσταντίνο σου Κατερίνα.
Την πέμπτη που μας πέρασε ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης και επειδή έχω σταθερότατο κύκλο, κάτι ψιλιάστηκα.
Έκανα τεστ, βγήκε θετικό και την δευτέρα έκανα την πρώτη χοριακή. Στις μετρήσεις με τοποθετεί 6-7 εβδομάδα. Αύριο το πρωί θα πάω να κάνω την επαναληπτική και θα δω πότε θα μου κλείσει ραντεβού η γιατρός μου.
Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! Very Happy

http://www.something-special.gr

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κανετε κοριτσια ; πολλες εγκυμοσυνες στην ομαδουλα μας εχουμε πολυ χαιρομαι καλη δυναμη και καλο κουραγιο γιατι με 2 παιδακια ειναι λιγο δυσκολα τωρα το καταλαβαινω που μεγαλωνει ο αντωνακης και γινεται ανταρτης
κατερινα πλησιαζει ο καιρος απο οτι βλεπω στο τικετ σου

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου χαθηκαμε ολες τελικα.Εγω απλα ηθελα να σας γραψω οτι δεν εχω γεννησει ακομα κ οτι ειμαι στην αναμονη.9μερες μου μεινανε ακομα.Αραξε αυτος κ αποτι φαινεται δεν θελει να βγει.Ο Κωνσταντινακος μου μια χαρα μεγαλωνει το ζουζουνι μου.Ευχομαι να ειναι καλα τα παιδακια σας κ μαρακι κ ευη να κυλαει καλα η εγκυμοσυνη σας.Φιλακια ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 17 417472 

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κατερινακη εφτασε η ωρα ??? Με το καλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με ενα πονο !!!!!!! Αχ και εμεις φουσκωνουμε εχω αρχισει και τον νιωθω τον νεαρο αν και αργησε σε σχεση με τον παναγιωτη αλλα ειναι πιο εντονες οι κινησεις !!!!!! Ζεσταινομαστε !!!! Αχ διακοπες παλι δεν θα παμε φετος !!!!! Του χρονου ομως το εχω υποσχθει στον ευατο μου !!!!!!!!
Ο παναγιωτης γινεται ενα γλυκητατο ζουζουνι!!!!!!!!!!!!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερίνα κοντεύεις κοριτσάκι μου!!!
Με το καλό. Άντε να γεννήσεις να ηρεμήσεις μέσα στο κατακαλόκαιρο...

Εύη μη στεναχωριέσαι για τις διακοπές. Του χρόνου θα είσαι με 3 άντρες στο πλευρό σου Smile 

Εγώ μέχρι στιγμής καλά τα πάω. Πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη όπως και με την Ορσία. Αν δεν είχε φουσκώσει λίγο η κοιλιά, ούτε που θα το θυμόμουνα ότι είμαι έγκυος Smile 

http://www.something-special.gr

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχομαι να εχετε μια τελειομηνη και παραλληλα καλη εγκυμοσυνη.Και εγω Ευη διακοπες μονο τον Ιουνιο κια αυτο μια βδομαδα στην κορινθο.Και εγω ομως ειπα του χρονου θα παω και με τους 3αντρες μου κ πιστευω οτι θα περασουμε τελεια.Εγω εχω τωρα εννοχλησεις χαμηλα αλλα ο μπαγασας δεν λεει να βγει παρολο που κανω του κοσμου τις δουλειες.Προβλεπω να φτανει ως το τελος.Μαρακι εμαθες φυλλο η ειναι νωρις ακομα?

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα κοντεύεις!!! Τον έχεις φάει τον γάιδαρο Κατερινάκι...
Εμένα μου είπαν για κορίτσι αλλά να μην το δέσω και κόμπο γιατί μπορεί τελικά κάτι να φανεί στους επόμενους υπερήχους Smile 
Για να δούμε!!!

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μαρακι το ιδιο ειπα και εγω οταν μου ειπαν για τον 2ο γιοκα ...αλλα δεν αλλαξε !!!!
Αλλα απ'οτι ξερω οταν σου λενε κοριτσι μπορει να αλλαξει αλλα οταν λενε αγορακι δυσκολα αλλαζει !!!!!!!!!!
Σετ τα εκανες και εσυ !!!!!! Κατερινακι περιμενουμε !!!!!!!!!!! Ε ποσο θα κατσει εκει μεσα δεν ειναι ειναι στο χερι του οσο και να του αρεσει !!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμενα στην αρχη κοριτσι μου ειπαν οτι ειναι στην αυχενικη κ μετα μου το αλλαξαν.Οτι και να ειναι γερο να ειναι πανω απολα.7μερες μετραω εγω ακομα.Οντως τον γαιδαρο τον εφαγα αλλα αυτη η ουρα πολυ με παιδευει.Χι χι χι.Καλο σας βραδυ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις