Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 17]

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες.Τι κανετε?Εμενα ο μικρος μου λιγο αρχισε να χανει το προγραμμα του το βραδυ στον υπνο γιατι εκει που τον κοιμιζα στης 10το βραδυ τον καθυστερησα για να τον βλεπω κ εγω λιγο που σχολαω το βραδυ απο την δουλεια κ ειπα να τον κοιμιζω στης 11.Χτες ομως ελα που δεν κοιμοτανε ως της 12.30.Παλι καλα σημερα τον κοιμησα στης 11.Αυριο θα παμε κ εμεις με τον μικρο λαικη το πρωι.Μαρινακι μου σε ευχαριστω για τις πληροφοριες θα ρωτησω την παιδιατρο μου αν μπορει να μου γραψει κ θα σου πω.Αρχισε η κοιλιτσα μου κοριτσια κ φαινεται λιγο.Οντως παντως πολλα αγορακια ακουω κ εγω να γεννιουνται πιο πολλα κ αποτι τα κοριτσια.Δεν θα βρισκουν νυφες οταν μεγαλωσουν.Κωνσταντινα μπραβο σου για την προσπαθεια που κανεις.Ετσι μην το βαζεις κατω.

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια θα σας πω τον πονο μου δεν αντεχω!!!!θελω να κανω 2ο μωρακι.....
γεννησε προχθες και μια φιλη μου εκανε μπεμπουλα και θυμηθηκα τα δικα μου....ουφ!μολις ειδα την μπεμπουλα εβαλα τα κλαμματα η φιλη μου με εβριζε..εκανα λες και δεν εχω παιδι...πωπωπωπω δεν ξερω πως να μεταφρασω την συγκινηση αυτη!μπορει επειδη λαχταραω ενα κοριτσακι....δεν ξερω!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσακια τι κάνετε??
Εμεις καλα κοίμησα στις 2.30 τον μικρο για να φάω με ησυχία και τωρα μπήκα λιγο Ίντερνετ.
Κατερίνα καμια φορα τυχαίνει μωρε να χάσουν τον ύπνο τους τι να κανείς να μην τον δεις λίγο και εσυ?.?
Αναστασία και εγω πάντως οταν κάνω δεύτερο οχι ακομα πάντως....θέλω και ενα κοριτσάκι αλλα δεν το λέω γιατι καμια φορα δεν έρχεται άμα το θες πολυ.βεβαια και αγοράκι αν ειναι παλι γερο να ειναι και ολα καλα!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΕ ενοειτε γερο να ειναι οτι κι αν ειναι αν με αξιωσει ο Θεος για δευτερο μωρακι!αλλα πιξαμε στα αγοριααααα η αδερφη μου αγορια η κουνιαδα μου αγορια εγω αγορι..πωπωπωπω κανενα βρακακι θα μπει ποτε αναρωτιεμαι!!!!χαχαχαχαχχα

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια γεια σας τι κανετε εγκυμονουσες και μανουλες ?
εγω ειμαι τρελαμενη σημερα περιμενω να περασει το κρισιμο 24ωρο για τον Αντωνακη μου ας τα παρουμε απο την αρχη ομως σημερα η χαζη ξεχασα να κλεισω την πορτα της τουαλετας και οπως μαγειρευα στην κουζινα και ο μικρος αλωνιζε τον φωναζα και δεν ερχοταν ε λοιπον τον βρισκω μεσα στην λεκανη να εχει πιασει ενα γελ που κολαει πανω στην λεκανη αυτοκολλητο και να ειναι τα χερια του πασαλλειμενα τορελαθηκα του μυριζω τα χειλη και βρομαγαν απορρυπαντικο ερχεται παιρνω την παιδιατρο παιρνω το κεντρο δηλητηριασεων μου ειπαν να του δωσω γαλα και να τον παρακολουθησω ενα 24ωρο ηρθε ο αντρας μμου απο την δουλεια η μανα μου ενας πανικος τελικα τωρα κοιμαται εχουν περασει και ωρες απο τοτε ειναι ευδιαθετος και τα κακα του κανονικα λογικα απλα το ετριψε στο προσωπακι του αλλα δεν το εφαγε μου ειπαν να τον παρακολουθησω μην τον ποναει η κοιλιτσα του η κανει διαρροια αλλα μεχρι στιγμης ολα καλα δοξα το θεο τρελαθηκαμε τελειως σημερα

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα,μανούλες! Τι κάνετε? Εμείς όλα καλα! Κοιμούνται τώρα οι μικρές.
Σούζαν, εύχομαι να πάνε όλα καλά. Κι εγώ για γάλα ξέρω ότι δίνουν σε κατάποση απορρυπαντικού. Και η δικιά μου μπουμπού μόλις δει πόρτα ανοιχτή τρέχει να μπει.

Κατερινάκι, πώς πάει η εγκυμοσύνη? Θα κουράζεσαι τώρα και με τη δουλεια, φαντάζομαι. Να προσέχεις.

Αναστασία, είναι ωραίο να έχουν τα αδέρφια μικρή διαφορά ηλικίας. Βέβαια, είναι μεγάλη κούραση για τη μαμα, αλλά οι μαμάδες όλα τα αντέχουν.

Γεωργία, ξεκίνησες ετοιμασίες για τη βάπτιση? Πότε θα την κάνετε?

Βρε κορίτσια, να κανονίσουμε καμια συνάντηση να συναντηθούν τα μπεμπάκια μας!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κ απο μενα.Αναστασια μου σου ευχομαι πολυ συντομα να αποκτησεις ενα γερο κοριτσακι για να εχει κ αδερφουλα ο μικρος σου.Ετσι κ εγω ειχα παει τον Οκτωμβριο σε μια συναδελφο που γεννησε στο Μητερα κ ειδα την μπουμπου της μιας ημερας που την θηλαζε κ συγκινηθηκα.Εκει ειπα θελω κ δευτερο.Σουζαν μακαρι να μην ειναι τιποτα αν κ αφου δεν σου εβγαλε καποιο συμπτωμα ως τωρα δεν θα ειναι τιποτα.Και εγω λεω οταν θα αρχισει κ θα περπαταει μονος του θα πεσει πολυ κυνηγητο απο πισω του.Νικολ μου ακομα μια χαρα ειμαι δεν κουραζομαι ιδιαιτερα εξαλλου οπως ειπες μια μανα αντεχει.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σουζαν μου περαστικα και ευχομαι να πανε ολα καλα.
Κι εμένα παει παντου και ειδικα στο μπάνιο εχει έρωτα....
Απο ύπνο χάλια πάντως.....δεν ξερω τι εχει αλλα εχω φρικαρει κοιμάται μιση ωρα ξυπνάει τον βάζω κάτω και γυρνάει σαν σβουρα χτες τον άφησα μήπως κοιμηθει μονος του και απο τις 2 παρα πήγε 4 για να κοιμηθει και ολο γκρίνια.
Νικολετα λέω για μετα το Πάσχα πήγα σε φωτογράφο και απο βδομάδα θα πάω να δω καποια πραγματάκια για στολισμόκαι μπομπονιερες.κατα τα αλλα εχει αρχίσει να κανει βήματακια τον αφήνω και του λέω έλα στη μαμα και κανει 5 με 6 βήματα αλλα θελει να τρέξει και πέφτει

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περασε και αυτο ολα ειναι καλα σημερα πλεον δεν ξεχναω να κλεισω την πορτα της τουαλετας αφηστε που δεν υπαρχει κατι να πειραξει πια και αυτο το κολοαπολλυμαντικο το εβγαλα και το πεταξα

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια τι κανετε βλεπω εχετε εμπυριες σουζαν μου ολα καλα μπραβω ομως δνε επαθε τπτ!!

κατερινακη φουσκωνεις εεεεεεεε
αναστασιαα μου κ εγω ετσι ειμαι βλεπω στον δρομο εγκυο κ ζηλευωωω χαχαχα
εμεις κοριτσια μετα το νοσοκομειο εστρωσε ο μικρος μου καταρχην κοιματε κουνια απο εκεινη την μερα κ σχεδον ολο το βραδυ αν κ 2 μερες κατι τον τρομαζει κ ξυπναει κλαιγοντας...
να σας πω κ εγω που χαιρομε ,το παιδακι μου τελικα ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ εδω κ 2 μερες κ το ειχα μαρακι λεω δνε προκειτε να μπουσουλησει γτ σηκωθηκε πρωτααα ,κ τωρα τρεχω τον μαζευω χονεται οπου μπωρειτε να φανταστειτε πηγε χθες κατω απο το συνθετο κ οτι εφτανε τα πεταξε ολα κατωωω αχ το παιδακι μου νευριαζει πολυ κ οταν δνε τον περνω αγκαλιααα σφυγει τα δοντια κ τα χερια κ τσιριζει κ φωναζει ψευτοκλαιγοντας κ κανει μαμ μαμαμμαμμαμαμμαμαμαμμμμμμααα ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΠΕΘΕΝΩΩ σας λεωωω πεθενωωωωω κοριτσια μεγαλωνουμε κ θα μου λειψουν ολα αυτα,το πρωη δε σηκωνεται μονος του στον ποπο μολλις ξυπναει κ μας κοιταει απο τα καγκελα κ φωναζει εεεε εεεεεεεεεεεεααααααααααααα αυτα τα νεα μου..

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, μανουλες!! Τι κάνετε? Εμείς όλα καλά!! Το νέο επίτευγμα της μπέμπας μας είναι ότι σκαρφαλώνει πάνω στα καρεκλάκια της αδερφής της με τα γόνατα!! Θέλουν πολύ προσοχή τώρα τα ζουζούνια μας!!

Σούζαν, χαίρομαι που πήγαν όλα καλά!!

Μαρινάκι, ο Βαγγελάκης είναι πιο δυνατός τώρα,ε?? Σιδερένιος να είναι και να του χαρίσεις σύντομα ένα αδερφάκι!!

Γεωργία, μπορεί να ετοιμάζεται για καινούριο δοντάκι και για αυτό να είναι αστατος ο ΄ύπνος του! Υπομονή...

Κατερινάκι, καλή δύναμη στη δουλειά!!

Καλό απόγευμα σε όλες!! Ξύπνησε η μπουμπού κ πάμε για παιχνίδι

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε τσουπρες?
Εμεις καλα δόξα το Θεό!τι ωραία μέρα είχε σημερα??και τουλαχιστον αλλες 3-4 μερες ετσι θα ειναι πήγαμε παλι στις κούνιες που τρελενεται!
Νικολετα μαλλον ειναι φουσκωμένα τέσσερα αλλα δεν βλεπω ακομα φως χτες πάντως κοιμήθηκε κάπως πιο καλα για να δούμε και σημερα.εμενα τ καινούργιο που κανει ειναι να κρέμεται και να κανει σαν μονόζυγο....αν θέλουν προσοχη ασε μου εχει πέσει δυο φορές οχι πολυ αλλα καμια φορα πέφτει με φορα και στριφογυρναει και πέφτει με το κεφάλι ευτυχώς που εχει το ένστικτο και σηκώνει και λίγο το κεφάλακι...
Μαρίνα καλα μπουσουληματααααααα!!!

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Geia sas koritsia Smile

Ouf, perase kai h ekthesh, kai exoun hremhsei kai ligo ta podarakia mou pou apo thn orthostasia me pethanan...

Ante na erthei kai to s/k, giati mia kai hmoun sthn ekthesh to prohgoumeno, exw pleon 14 meres seiri sthn douleia....

Mou eleipse kai to antraki mou, pou to evlepa aftes tis meres koimismeno...

Kata ta alla ola kala Smile

shmera ypografoume to symvolaio me thn babysitter. Se dyo evdomades tha ksekinhsei to mwraki mas... Tha einai 5 wres thn hmera se ekeinh, kai to apogevma tha sxolnaw egw nwris, gia na eimai me to mwro, mai kai o antras mou tha ksekinhsei kanonina 8awro


Eseis ti kanete???

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!! Τι κανετε ???Σουζαν ενα θα σου πω εγω μικρη ειχα πιει 2 μπουκαλια βενζινη !!!!! Το μονο που επαθα ηταν να μην βγαινω 2 βδομαδες στον πολυ ηλιο και μια πλυση στομαχου!!!!!!!!! Αλλα τα σκασμενα ολα στο στομα τους θελουν να τα βαζουν !!!!!!!Περαστικα να ειναι και να του δωσεις πολλα πολλα φιλακια !!!!!!!!!
Αχ αναστασια μου και εγω θελω 2ο αλλα δεν το σκεφτομαι καν με τον μικρο τυρρανο !!!!!! Βεβαια οπως και εσυ δεν θυμαμαι και εγω πως ηταν μωρο !!!!! Αμνησια παθαινουμε ??????τι να πω !!!! Και εγω βλεπω τις κολλητης μου που εχουν 9 μηνες διαφορα και κανω λες και δεν εχω !!!!Τι να πω !!!!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι ειπες βρε Ευη μου με τρελανες 2 μπουκαλια βενζινη ?????????αχ θεε μου καλα πως το εκανες και μονο ουτε την μυρωδια δεν μπορεις οχι να το πιεις κιολας χαχαχα αχ τα ατιμα οτι βρισκουν στο στομα μην δει κατι στο χαλι ειδικα ψιχουλακι το παιρνει και το τρωει.
τωρα που ξεκινησε να περπαταει πηγαινει τρεχοντας χορευει χοροπηδαει μεσα στην τρελα ειναι και εμεις γελαμε εχει γινει και πολυ της βολτας ο μαγκας μην ακουσει να γυρναω το κλειδι στην πορτα φωναζει ει ει και τρεχει να βγει μεχρι να βγουμε απο την πολυκατοικια μας εχουν ακουσει ολοι γιατι τσιριζει απο την χαρα του ξερουν πλεον ποτε φευγουμε απο το σπιτι μας!!!!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε τσουπρες ?
Καλα βρε ευη βενζίνη και τοσο σου άρεσε ήπιες και δεύτερο???
Εμεις εχουμε γκρίνια κορίτσια χτες είπα να μη του δώσω το βράδυ ντεπον και ξυπναγε καθε μιση ωρα ηταν ανήσυχος πολυ και είχε και τη μέρα γκρίνια το μεσημέρι τα ίδια χάλια ύπνο....και ξύπνησε με κλάματα του έδωσα και το απογευμα ντεπον και μετα απο λίγο ηταν μια χαρα για να δούμε πως θα παει μη νύχτα???
Ε

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα ναι ...τα ηπια αλλα ευτυχως δεν επεθα κατι σοβαρο ...Σουζαν παλι καλα που σου λεει ει ει εμενα μου φερνει το μπουφαν και παει στην πορτα !!!!! Νομιζω οτι τα καμαρια μας ειναι λιγο ταλιμπανακια ή οχι ?????????? Βρε γεωργια το εχεις πει στον παιδιατρο για το ντεπον ????? Του δινεις καθε βραδυ ???? Γιατι δεν του το λες ????????

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.

Γεωργία, δίκιο έχει η Εύη. Κάνει να του δίνεις συνέχεια depon; Για ρώτα τον παιδίατρο.

Ώστε βενζίνη ε; Μπράβο Εύη! Γερό ποτήρι βλέπω Very Happy

Petrini, θύμισέ μου που τονίζεται το όνομά σου. Καλή ξεκούραση τώρα που τελειώσατε με την έκθεση και καλή αρχή με την κοπέλα που θα σας κρατάει το παιδί. Άντε να αρχίσεις να το βλέπεις πάλι περισσότερο, να το χορτάσεις Very Happy

Εμείς ανυπομονούμε να πάει 10 του μηνός γιατί θα πάμε εκδρομή στα Καλάβρυτα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 9 536304 Αχ! Μακάρι να έχει χιόνι!!! Μια θεία μου μας έδωσε κάτι κουπόνια και θα πάμε 3ήμερο με 50 ευρώ και οι τρεις μας με πρωινό.
Επίσης αυτές τις μέρες που έκανε καλό καιρό, πήγα και εγώ την μπέμπα στις κούνιες. Είχε πολύ πλάκα. Κοίταζε τα πάντα με περιέργια. Μια τα χαλίκια, μια εμάς, έπιανε τις αλυσίδες... χαχαχαχα! Φάνηκε να της αρέσει. Δεν βλέπω την ώρα να την ξαναπάω!
Κατά τ' άλλα όλα καλά. Από βδομάδα που θα γίνουμε 11 μηνών θα αρχίσουμε και το ψαράκι.

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι δεν του δίνω καθε βράδυ εννοείται.οταν τον βλεπω οτι τυρανιεται σημερα είχε μεχρι τωρα γκρίνια βάζει τα χέρια του στο στομα και κλαίει...του βάζω κρέμα το μεσημέρι αλλα δεν κανει τιποτα ειναι 4 δόντια φουσκωμένα αλλα δεν βλεπω να βγαίνουν.του έδωσα χτες και προχτές.το μεσημέρι κοιμάται 2 ώρες και αυτες τις μερες μεχρι και το μεσημέρι ξυπνάει και κλαει....για το βράδυ δεν το συζητώ.
Μαρια μπραβο καλα να περάσετε θα ξέφυγετε λίγο και εγω ανυπομωνω να πάω Κέρκυρα τι καλοκαίρι βεβαια...

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhspera koritsia mou Smile

ante epitelous... vrhka ligo xrono na diavasw ta nea sas.... san na sas exasa twra teleftaia!

marinaki mou, siderenios koukla mou o mikroulhs! Ola kala tha pane apo dw kai pera... ante na hremhsete!

agapi, emeis trwme to aspradi apo 11 mhnwn... etsi eixe pei o giatros.. to trwme vevaia einai sxhma logou... den to thelei katholou omws... oute ton kroko ton kalotrwei, alla to aspradi to sixainete... egw pleon to thganizw to avgo tou, se antikolhtiko, xwris ladaki.... alliws den tha trwei katholou

crazy, etoimh se vlepw gia deftero... ante me to kalo koukla mou kai na sou erthei grhgora!

souzan, ouf... den ksereis poso fovamai ola afta kai egw..... kai den mporeis pote na prosexeis ola ma ola.... elpizw twra na einai ola kala.... kai o mikroulhs na mhn epathe tipote Smile

tomaraki, apo mikrh turbo esy e??? fantazomai ti epathan oi goneis sou... egw pantws me vlepw gia egkefaliko an ginei kati tetoio... sigoura omws!

maria, to onoma mou tonizetai sto ni.... petriniiiiiiiiiiiiiiiiii ( pwpw ti thymh8hka... otan me fwnaze etsi h mama.. hksera oti tha exw asxhma ksemperdemata... xaxaxax)

fasoli... efxomai na einai ola kala me thn koilitsa e???? poso eisai eipame???

ax re koritsia .. to mono pou mou leipei kai tha mou leipsei se olh thn zwh mou, einai h ais8hsh na klwtsaei ena mwrouli sthn koilia mou.... alla apo thn allh eimai evgnwmwn gia to asteraki pou exw... ante na mhn zhtaw kai polla h axrhsth!

afta.. sorry gia to sentoni... alla klasika... polylogou!

makiaaaaaaaaaaaaaaaa



mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε εμεις καλα σχετικα ευτυχώς.ολη μέρα τον κυνηγάμε αλλα εχει πλάκα πάντως.?
Πήγα και στην εκκλησία ρε κορίτσια εσεις τι λέτε να κάνω την βαφτηση Σάββατο απογευμα στις 5.30 η Κυριακή πρωι?εκλειασα το Σάββατο αλλα μπορω να το αλλάξω την Πέμπτη που θα πάω το χαρτί στο παπά.ο φωτογράφος μου είπε οτι ιδανικό για την δουλεια τους ειναι πρωι....

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!!!!
Τι κανετε?????????? Εγω θεωρω οτι η βαφτιση και γαμος πρεπει να γινονται Σαββατο βραδακι ή απογευμα ...για τους απλους λογους α)σα καλεσμενη μπορεις να βρεις κομμωτηριο να χτενιστης μη πας σα ξεμαλιαρα , επισης το Σαββατο εχεις ορεξη για ξενυχτι εαν υπαρχει τραπεζι την Κυριακη βαριεσαι και ειδικα πρωι αστα να πανε ....Για αυτους που τι ειναι αμεσα ενδιαφερομενοι ισχυει το α ειδικα αν εισαι μαμα δεν γινεται να πας αχτενιστη ....και εχω την αισθηση οτι οι φωτο βγαινουν πιο ωραιες βραδυ !!! Πρωι θα τρεχεις πανικοβλητη θα θελει να φαει φρουτο ή μεσημεριανο και θα ειναι μες στην γκρινια ...πιστευω ενω το βραδακι θα εχει φαει την κρεμουλα και θα ειναι κομπλε θα πιει και το γαλα μετα και θα πεσει ξερο !!!!! Παντα γνωμη μου επαναλαμβανω μην παρεξηγουθουμε .....
Αχ πετρινη μου αυτο που εκανες ειναι πιο ομορφο και πιο γλυκο απο το να νιωσεις να κλωσταει μεσα σου δε λεω ειναι ομορφο αλλα πιο θεαρεστο ειναι αυτο που εκανες υπαρχουν μαμαδες που τα ενιωσαν να κλωστανε μεσα τους και τα πεταξαν στα σκουπιδια ή τα βασανισαν ...Ο δικος μου οσο παει γινεται και πιο μουζαχεντιν !!!!!!! Τι να πω θελω να πιστευω οτι θα ηρεμησει καποια στιγμη !!!!!!Ισως...φιλακια !!!!!!!!!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια μου!! Τι κάνουν τα μικράκια σας? Εμείς μια χαρά!! Είχαμε πάει παιδίατρο!! Εχει πάρει 800γραμμάρια από τον προηγούμενο μήνα η χοντρούλα μου!! Μου είπε αν θέλω να της δίνω όσπρια. Εσείς, τα έχετε ξεκινήσει?

Γεωργία μου, όσον αφορά τη μέρα της βάπτισης του Ιάκωβου θα σου πω από τη βάπτιση της μεγάλης μου κόρης που την είχαμε κάνει Σάββατο 6.30 ότι οι φωτογραφίες ήταν σούπερ(αν και είχε συννεφιά).
Θα έχετε τραπέζι? Αν όχι, πιστεύω είναι καλύτερα απόγευμα.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ακαλε τι να παρεξηγηθουμε για αυτο ρωτάω να δω γνώμες!!μετα δεν θα εχω τραπέζι.σαββατο πολυ δουλεύουν και μου λενε να την κάνω αργα εγω τοσο αργα που μου λενε δεν θέλω.εμεις οταν έγινα νονα έγινε Κυριακή 7 στις 20 Μαΐου και μετα είχε και τραπέζι εντάξει καλα ηταν δεν λέω και ολη μέρα έβρεχε βεβαια αλλα ευτυχώς λίγο πριν την βλάστηση σταμάτησε.καλα η αληθεια οτι σε άλμπουμ που είδα στο φωτογραφειο που μου έδειξε και μέρα και πιο βραδάκι είχαν διάφορα την ημέρα ηταν λες και το έβλεπες μπροστα σου!!ουφφφ
Νικολετα εμεις οχι ακομα αλλα λογικα τωρα που θα χρονισει σίγουρα μου το είχε πει άλλωστε.
Ευη και μένα ζωήρευει μέρα με τη μέρα χαχα!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα αχ !!!!! Νομιζω οτι επιτελους βρηκαμε το ωραριο μας στον υπνο ....Κοιμομαστε πιο αργα αλλα δεν ξυπναμε πλεον ενδιαμεσα και κοιμομαστε μεχρι τις 9 παρα ...!Και εμεις οταν χρονισαμε μας ειπε να ξεκινησουμε οσπρια φακες και ρεβυθια του εδωσα ...ακομα δεν εχω δοκιμασει φασολια !!!Αλλα κατα τα αλλα τρωμε απόλα ομως και τωρα εχει ξεκινησει να κρατα το πιρουνι και να ψιλοτρωει μονος του ...βεβαια τα κανει λιγο χαλια αλλα μου ειπαν οτι ετσι θα μαθει !!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις