Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
375 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 375 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 17]

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:Γιάννη τον βγαλαμε!ευχαριστω πολυ κοριτσαρες μου!!!!!και εσεις να χαιρεστε τα μωρουλια σας....
απο το jambo πηρα οργατζα...κατι φανταστικους ηλιους λουλουδια που ηταν σαν αληθινοι,πηρα βατραχακια(το θεμα μας βατραχος πριγκιπας),γυαλες,ζελε μπαλιτσες,κερια ,φαναρακια ..κορδελιτσες....μπαλονια...ζαχαρωτα γλυφιτζουρια και τσαντουλες για να γεμισω διαφορα δωρακια για τα παιδια,τους εβαλα kinder,smarties,ενα μολυβι πολυ χαριτωμενο μεγααααλα γλυφιτζουρια...ΑΥΤΑ!!!!!!ηταν πολυ ομορφα και απλα...

Να σας ζήσει ο μικρούλης! Να είναι γερός κ τυχερός! Μπράβο σου που τα οργάνωσες όλα εσύ! Η χαρά της δημιουργίας είναι μεγάλη!! Επίσης κάποιοι επαγγελματίες δεν ξέρουν τι ζητάνε!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το εκανα καθαρα απο οικονομικης αποψης!!!!!!αυτο το ανχος που περασα ηταν πολυ βαρβαρο για μενα!!!!!αστα να πανε.... Mad

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:το εκανα καθαρα απο οικονομικης αποψης!!!!!!αυτο το ανχος που περασα ηταν πολυ βαρβαρο για μενα!!!!!αστα να πανε.... Mad

σε καταλαβαίνω! Εμένα το πέρασε η αδερφήμου όλο το άγχος της προετοιμασίας! Είχε να φουσκώσει πάνω από 100 μπαλόνια με ήλιον. Εγώ ήμουν στο κομμωτήριο όλο το μεσημέρι!! χι χι!!
Μας είχαν ζητήσει για 2 συνθέσεις με μπαλόνια 250 ευρώ(!!!!) και νοικιάσαμε τη φιάλη με το ήλιον 80 ευρώ!!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ολα ειναι δηλητηριο!!!!
πω πω τωρα ειδα οτι το μωρακι πεθανε τελικα!κοριτσια ουτε να διανοιθω δεν μπορω αυτον τον πονο!καλο παραδεισο να εχει το αγγελουδακι! Sad

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:Ολα ειναι δηλητηριο!!!!
πω πω τωρα ειδα οτι το μωρακι πεθανε τελικα!κοριτσια ουτε να διανοιθω δεν μπορω αυτον τον πονο!καλο παραδεισο να εχει το αγγελουδακι! Sad


Κι εγώ πριν λίγο το διάβασα. Πίστευα ότι θα γλιτώσει το μικράκι. Κρίμα...

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalhmera koritsia mou!

Kalofwtistos o Giannhs sou Anastasia, na einai panta tyxeros sthn zwh tou!

Ti kanete koritsia?

Emeis kala.... siga siga vrhkame tous rythmous mas....

Egw doulevw kanonika 8awro to diasthma afto, giati organwnw mia ekthesh kai trexw kai den prolavainw... ton mikro ton koitaei o mpampas, pou phre adeia patrothtas gia afto ton skopo...

To apogevma, sxolwntas trexw na paw spiti gia na prolavw na dw ligo to mwro mou mexri na paei gia ypno... ( koimatai kai nwris ) Me to pou anoigw thn porta arxizei kai gelaei, trexei pros to meros mou kai shknwnei ta xeria na ton parw agkalia... meta apo to fili, prepei na ton afhsw katw, giati paizoume kynhghto....

To exoume synh8hsei kai oi dyo, kai einai to diko mas mikro paixnidaki kathe vrady....

Pera apo mpampa den leei kouventa to skatouli, alla mas dinei na katalavoume ti thelei, mia kai deixnei me to daxtylo, kai an den katalavaineis, se pianei apo to xeri kai se odhgei ekei pou thelei.... Poly gelio...

Alla o xoros xoros... xorevei me ola.... oti kai na akousei einai gia afton xoros... tha ton kanw prowtoxorefth ston pontiako syllogo... xaxaxaxa ekei na deite kamari h pontia mana!


Afta... paw gia meeting, tha ta poume argotera

Filakiaaaaaaaaaaaaa

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες καλημερα!!!!!
εχθες δεν αντεξα τον κουρεψα!!!!!
του εδωσα ενα μπολ γεματοοο μπισκοτα και τα καταφερα..δυναμωσαν κιολας τα μαλλιακια του σκληριναν...τα κρατησα και σε φακελο!!!αχ ειμαι πολυ χαρουμενη εμοιασε για αντρακι μεγαλο!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??
Πολυ κρίμα για το μικρακι που έφυγε...ελπιζω να αποδοθούν εκει που πρεπει οι ευθύνες για ενα αθώο πλάσμα που δεν έκανε τιποτα...
Πέτρινι μπραβο που προσαρμοστηκατε.φανταζομαι τι χαρα που θα κανει μολις σε βλέπει...χαχα ποσο ειναι τωρα δεν θυμάμαι??κι εμένα χορεύει οταν ακούει μουσική η με την μουσική απο τα παιχνίδια του και κουνακι και τα χέρια.δε περπατάμε ακομα στέκεται μονος του πολυ ωρα και του λέω έλα στη μαμα κανει τρία με τέσσερα βήματα και μετα πέφτει.κι εμένα δείχνει οταν θελει κατι και ταυτόχρονα μουγκριζει χαχα
Αναστασία μπραβο εμένα αρχίζει και μακραινει το μαλλακι του κι εγω θα τα κράτησω τα πρώτα του...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!! Τι κανετε ?????? Πετρινι σωστο αντρακι !Αυτο με το δακτυλο το κανει και ο δικος μου !!!!Αφου του εχω βγαλει παρατσουκλι ο Κολοκωτρονης !!!! Με ενα δαχτυλο τεντωμενο !!!!!!! Αραγε ποτε σταματανε να ειναι περιεργα εμενα ανοιγει τα παντα συρταρια ντουλαπια τωρα πηρα ασφαλιες και βαλαμε γιατι δεν γινετε !!! Ελπιζω οτι θα την ξεπερασει αυτη την φαση !Γεωργια και εγω περιμενω πως και πως να βαφτιστει για να τα κοψω !!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευη το ανακάλυψε εδω και δυο μερες και ανοίγει τα ντουλάπια αλλα ακομα δεν βγάζει τα πράγματα μονο τα ανοίγω κλείνει και φοβάμαι να μην χτυπήσει τα δάκτυλακια του...απο που τις πήρες θέλω κι εγω οπωσδήποτε ...

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalhspera manoules Smile

mpempakos, stis 10.01 kleisame xrono!

aax afta ta syrtaria... allh ponemenh istoria...

kai ta rafia, kai oi dyo vivliothikes pou exoume.. kai to skrinio...
ola ta anoigei, ta psaxnei, ta vgazei eksw...

ta syrtaria ta kleisame pleon... alla exoume dyo vivliothikes, kai sta katw rafia eixame tous tomous kai ta xontra kai varia vivlia... e.. afou ta evgale kana dyo fores... ta mazepsame kai afta sta pio panw rafia...

anevainei stous kanapedes, gia na ftasei sto skrinio... opote adeiase kai afto...

gia semedes, karedes, klp oute logos... ta travaei gia na travhksei konta tou oti tyxon exeis apo panw.... einai kai diaolos leme!

H mama mou, otan eixe dei prwth fora live ton mikro, kapou ston tetarto tou mhna ( mia kai emeis hmastan ellada kai afth germania) ton apokalese taliban...

kai thn eipa kai ypervolikh tromara mou...

se ligo tha fwnaksw thn antitromokratikh... xaxaxaxaxaxa

zwh na exoun ta poulakia mas kai na einai panta kala kai perierga gia thn zwh! kai emeis as trexoume apo pisw, as tremei to fyllokardi mas, kai as fovomaste kathe stigmh mhn pathoun kati....

anteeeeeee paw nanakia... apo avrio arxizei h ekthesh.... tha ta poume apo deftera... an to epizhsw...

makia sas!


tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααααα!!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 8 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 8 215994 Βρεχειιιιι!!!!!!!!Καλη επιτυχια πετρινι ....γεωργια εγω αυτα για τα συρταρια τα πηρα απο τα τζαμπο τωρα τα ντουλαπια πηρε ο αντρας μου κατι σα καλωδιο και τα εχουμε δεσει ...ειναι νωρις ακομα μολις καταλαβει τους θησαυρους που εχει μεσα θα αρχιζει να τα βγαζει .......οτι ειπε η πετρινι στο ιδιο μοτιβο και εμεις !!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχα ευη!εμενα ακομα συρτάρια δεν ανοίγει δεν εχει μαλλον τόση δύναμη.καταλαβα περίπου τι θα εχετε κανει .δλδ κατι αντίστοιχο για ντουλάπια δεν υπαρχει???
Τι κάνετε κορίτσια??εμενα παλι σαν να ηρεμήσε στον ύπνο δυο μερες ξύπνησε μια φορα κατα τις μια αλλα ελάχιστα πιο πολυ ξεβολευτηκε και ξύπνησε στις τέσσερις μετα μια χαρα,εμένα δεν εχει στάνταρ απο οτι εχω καταλάβει μια κοιμάται ήσυχα μια ανησυχα!!!
Τωρα έπεσε ξέρος απο τις 9.30 που ξυπνάει....ουφ ησυχία

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.

Εμείς ακόμα την περιορίζουμε στο σαλόνι γιατί δεν έχουμε μαζέψει από κάτω όλα τα επικίνδυνα πράγματα. Βέβαια όπου βρει τρύπα χώνεται και την καταλαβαίνουμε από τα γελάκια χαράς που κάνει. Πολύ πλάκα!
Στα συρτάρια και στα ντουλάπια που έχει η βιβλιοθήκη βάλαμε τα παρακάτω...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



και γύρω γύρω στο τραπέζι και στις γωνίες αυτό...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Είναι καταπληκτικό. Έχει ρίξει κάτι κουτουλιές η μικρή αλλά δεν καταλαβαίνει τίποτα. Ακόμα και στις γωνίες. Είναι πολύ μαλακό.
Επίσης βάλαμε και τα κλασικά προστατευτικά για τις πρίζες.

Εμείς τα πήραμε από Αγγλία μέσω Amazon γιατί θα έκανα ούτως ή άλλως μια παραγγελία για άλλα πράγματα, αλλά όπως είπε και η Εύη, τα ίδια τα έχουν και τα Τζάμπο σε καλές τιμές. Υπάρχουν βέβαια και σε άλλα βρεφικά καταστήματα αλλά πιο ακριβά.

Τώρα την έβαλα να κοιμηθεί με τον πατέρα της στο κρεβάτι μας και έκανα ένα καφεδάκι να ηρεμήσω λίγο.

http://www.something-special.gr

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε?
Εγώ από χθες είμαι με πυρετό. Αδιαθέτησα κιόλας σήμερα και είμαι χάλια.
Οι μικρές ευτυχώς μια χαρά. Πιστεύω να μην κολλήσουν πυρετό από τη μαμα.
Αχ, αυτά τα συρτάρια...Εμένα η μικρή έχει χτυπήσει κανα δυο φορές το δαχτυλάκι της. Ασφάλειες οικονομικές έχει και το ΙΚΕΑ.

Πάω για ύπνο. Καλό ξημέρωμα. Να προσέχετε τα μωράκια σας

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμαμουλες τι κανετε χαθηαλαμε ειχαμε τρεχαματα κ επισκεψης!!

αναστασια να τον χαιρεσε καλοφοτιστος!1


εμεις καναμε το χειρουργειο χθες ολα πηγαν καλα

ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

απλα παρακολουθηση πλεον κ ο θεος βοηθος μας ειδε κ η καρδιολογως εκεις στο ελενα κ μας ειπε ευχαριστα πραγματα οτι εδιεξε πολυ καλος π υπεριχος ειναι ηπια η στενωση πλεον κ οσο μεγαλωνει θα φτιαχνει  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 8 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 8 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 8 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 8 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 8 215994 ..

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες.Τι κανετε?Διαβαζω οτι ολα τα μπεμπακια ειναι πια με την περιεργια κυριως για τα συρταρια κ τα ντουλαπια.Τα ιδια κ ο δικος μου.Κ εμεις παραγγειλαμε ασφαλειες απο το ebay οπου τις βρηκαμε κ πιο οικονομικες κ απο τα jumpo.Ο μικρος μου σημερα εγινε 11μηνων.Σε ενα μηνα χρονιζουμε.Μαρινακι μπραβο σας πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα.Ηθελα να σε ρωτησω για τον καρδιολογο που εχεις που ειναι κ ποσο παιρνει την επισκεψη γιατι πρεπει να δουμε το φυσημα του μικρου πως παει.Θα ανοιξω κ θεμα γιαυτο.Νικλετα περαστικα σου κ εγω προχτες ειχε κλεισει η φωνη μου κ λεω παει την αρπαξα αλλα τελικα ολα καλα δεν αρρωστησα.Οσο για το μωρακι το μονο που θα πω ειναι οτι εριξα πολυ κλαμα με την καταληξη κ ευγνωμονω καθε μερα το θεο που μας εχει καλα ολους.Καληνυχτα κοριτσια.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ


ειναι η ΚΛΕΙΩ ΛΑΣΚΑΡΗ ΣΤΟ ΩΝΑΣΕΙΟ

ειναι πολυ καλη κ ευγενικη
δνε περνει αυτη λεφτα πας στο ταμειο
αλλα αν παρεις παραπεπτικο απο το παιδιατρο σου η το ΙΚΑ απο
100ε ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 11ε πας δηλ κ βγαζεις μπαρκορντ

αυτη δεν περνει επισκεψη οπως καποιοι αλλη,οτι θες ρωτα με!!!πως παει η εγκυμοσυνη ολα καλα

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??πολυ βροχή .....
Εγω τωρα τον κοίμησα έπεσε ξέρος αλλα ξυπνάει δυο μερες τα βραδιά συνέχεια άντε να βγει κανενα δόντι να ηρεμήσει ..πανω που στρώνει ξανα χαλάει...
Εμένα κορίτσια θελει να πηγαίνει συνέχεια στο μπάνιο και κοιτάει τοπιστολακι και μουγκριζει ολο αυτο θελει.κατατα αλλα την ημέρα οκ ολο παιζει και ειναι ήσυχος.!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε?

Μαρινάκι, σιδερένιος ο γιόκας σου! Να μην ξαναβρεθείτε ποτέ ξανά σε νοσοκομείο!!!

κατερινάκι, πώς πάει η εγκυμοσύνη? Μάθατε το φύλο του μωρού?

Γεωργία, κι εμένα η μικρή έχει έρωτα με το πιστολάκι. Οταν στεγνώνω τα μαλλιά μου τρέχει να έρθει καντά μου!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Ο μικρος μου μια χαρα ειναι απλα σημερα ειπε να μου το ξενυχτησει.After το καναμε.Δεν ειχε καποια εννοχληση ισα ισα που ηταν μες στα τρελα κεφια.Φταιει που κοιμηθηκε αργα για μεσημερι κ δεν νυσταζε.Τωρα μολις κοιμηθηκε.Και η εγκυμοσυνη μου επισης μια χαρα.Εχει αρχισει κ με κλωτσαει που κ που.Νικολετα στην αυχενικη ειδαμε οτι ειναι κοριτσι απλα δεν ειναι σιγουρο τουλαχιστον ως τον πεμπτο ετσι λενε.Μαρινακι σευχαριστω για το γιατρο τωρα που θα χρονισουμε πρεπει να παμε να το κοιταξουμε κ αυτο.Αν παρω παραπεμπτικο απτην παιδιατρο ειπες δεν πληρωνω πολλα μετα.Την παιδιατρο την πληρωνω απλα μου γραφει μονο τα εμβολια.Παιζει ρολο αυτο?Αν ειναι να της το ζητησω να μου γραψει.Παντως ο μικρος μου ως στιγμης δεν μου εχει δειξει κατι για το πιστολακι απλα χαζευει.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο παιδιατρος μου μου το γραφει το παραπεπτικο,εχει δικο του ιατριο αλλα τα πρωινα δουλευει στο ΙΚΑ και απο 100ε που ειναι να πληρωσο πληρωνο μονο τα 11ε ειναι μεγαλη διαφορα,κ για να μν μπερδευτης σε οποιον δηποτε γιατρο στο ΩΝΑΣΕΙΟ γινεται οχι μονο στην δικια μου ,ειναι ετσι το συστημα,μετα αν η παιδιατρος σου δνε μπωρει ρωτησε την τι να κανεις να πας μονη σου στο ικα να το γραψει ειναι κριμα να πληρωσει τοσα λεφτα....εισαι μακρυα να ελεγα εγω του παιδιατρο μου αν στο εγραφε αν θελει κ μπωρει με το αμκα σου...εγω θα παω την αλλη δευτερα για εμβολιο αν θες των ρωταω κ αν το γραψει κ θες καπως να στο στυλο η να ερθει καποιος να στο παρει αν πας ωνασειο παντως εχει πολυ καλουσ γιατρους εκει ψαξτο..

αχ κοριτσακι ε μια χαρα μακαρη να κανει να εχεις ενα κ ενα!!φουσκωσε η κοιλιτσα σου φενεται,αν σου πω οτι σε ονειρευομουν χθες κ ειχες την κοιλιτσα σου μεγαλη κ την χαιδευα...

νικολετα μου ευχαριστω κουκλα μου να σε καλα κ εσυ να χαιρεσε κ να ειναι καλα η οικογενεια σου,ελπιζω να ειναι το τελευταιο μας πια μου εφυγε ελαφρος ακομα ενα βαρος οποτε απλα ελεγχο θα κανουμε πια

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Μαρινάκι μου περαστικά στον Βαγγελάκη και σιδερένιος να είναι!!!

Κατερίνα, για να δούμε θα μεγαλώσεις την παρέα των κοριτσιών γιατί μας έχουν φάει οι άντρες!!! Κάποια κοριτσάκια είχαμε αλλά έχουν χαθεί από την ομάδα.

Γεωργία εμένα όταν καμιά φορά στεγνώνω το βράδυ τα μαλλιά της μικρής με το πιστολάκι, στρίβει το πρόσωπο προς τον αέρα, μισοκλείνει τα μάτια και κουνιέται λες και παίζει σε ταινεία Rolling Eyes
Αλλιώς κυνηγάει το καλώδιο...

http://www.something-special.gr

agapi31aa

agapi31aa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΠ! Κοριτσαρες δε χαθηκαμε ειμαστε και εμεις εδω!! Εγω και το κοριτσι μου δινουμε το παρον! Μπορει να σας φανει χαζο, ενω σας διαβαζω καθε μερα δε γραφω! Μαρινακι να ειναι η τελευταια σας επισκεψη στο νοσοκομειο και απο εδω και περα να πανε ολα καλα! Αυτα τα συρταρια και εμενα τα ανοιγει εχει γινει το αγαπημενο της παιχνιδι, αυριο θα παω να παρω και εγω κλειδαριες και για τις γωνιες! Δε σηκωνομαστε ακομη ορθιες μονες μας αλλα που θα παει! τον αλλο μηνα χρονιζουμε και εμεις! Ποτε περασε παναγια μου ενας χρονος! Κοριτσια να ρωτησω κατι το ασπραδι απο ποτε σας ειπε ο παιδιατρος να το δινεται? Οσο για εμενα απο αρχες του μηνα ξεκινησα διαιτα και μεχρι τωρα εχασα 2,5 κιλα, με διατροφη και γυμναστικη, γιατι δεν πηγαινε αλλο! Αλλα εχω πολυ δρομο ακομα! Το καλο ειναι οτι το εχω βαλει στοχο και δε ξεφευγω καθολου! φιλακια απο το βροχερο νησι μας !

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??εμεις μια χαρουλα πήγαμε και βολτουλα στο μάρκετ και μετα στις κούνιες.ρρελενεται για κούνια θελει να δυνατά και ολο στριγκλιζει .

Εσεις τι κάνετε?πως περάσατε το σαβ/κο??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις