Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
384 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 384 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 17]

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fasolis έγραψε:Μαρια ειναι μι κουκλα η μικρη σου.Να την χαιρεσαι.Και εγω θελω κοριτσακι να μπει λιγο ροζ στο σπιτι.

Crazymamy έγραψε:
Εγώ ακόμα το σκέφτομαι αν θα κάνω το ν.1 για τα γεννέθλια.

Πόσο κάνει μια τέτοια τούρτα?Είναι για πολλά άτομα ?π.χ 20 άτομα.

...Η φωτογραφία στο χιόνι είναι απίστευτη!!!!Είναι μια κουκλίτσα!! Very Happy

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια.

Όσο για την τούρτα εγώ λέω αύριο να πάω στο ζαχαροπλαστείο της γειτονιάς μου να ρωτήσω. Θα δω τι σχέδια έχει και σε τι τιμές και βλέπουμε. Τουλάχιστον ξέρω από χέρι ότι κάνει πολύ νόστιμα γλυκά Smile

http://www.something-special.gr

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Kαλησπέρα, κορίτσια μου!! Τι κάνετε? Εμείς όλα καλά με τις μικρές!!!

Οσον αφορά την τούρτα που συζητούσατε να σας πω την εμπειρία μου από τα πρώτα κ δεύτερα γενέθλια της Κωνσταντίνας μου. Είχαμε παραγγείλει την τούρτα από Passarella. Ζήτησα για 25 άτομα και την πληρώσαμε γύρω στα 50 ευρώ.
Φέτος που θα κάνω και στις 2 κόρες τα γενέθλια, σκέφτηκα ότι δεν μπορώ να δώσω 100 ευρώ μόνο για τις τούρτες κι αποφάσισα να τις φτιάξω μόνη μου. Μάλιστα αύριο θα παρακολουθήσω ένα σεμινάριο ζαχαροπλαστικής για τούρτες.
Αν θέλετε,θα σας δώσω την συνταγή!!

Καλό βράδυ κ καλό ξημέρωμα
Nικολετα τι σχεδιο ειχε η τουρτα απο την PASSSARELLA?Ηταν με ζαχαροπαστα?Επισης εγω θα ηθελα την συνταγη γιατι ακομα δεν εχω αποφασισει κ στην τελικη την κραταω για τουχρονου.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειαααα σας!τι κάνετε?καλα εγω αποκλείεται να φτιάξω τούρτα θα την κάνω χάλια και θα πανε τσάμπα τα υλικα!!
Θα ρωτήσω και στο ζαχαροπλαστείο μας εδω μήπως φτιάχνουν γτ κανει πολυ ωραία γλυκά
Εμεις αρχίζουμε και περπατάμε εκει που στέκεται όρθιος κανει μονος του βήματα ολο και πιο πολλα ποτε κανει δέκα και δεν πέφτει και ποτε πέφτει στο τρίτο.περιεργο μου φαινεται ...παει μεγάλωσε λέει και μαμα συνέχεια

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Τελικά αποφάσισα τι τούρτα θα παραγγείλω.
Πήγα στο ζαχαροπλαστείο της γειτονιάς μου όπως σας είχα πει και είδα διάφορα σχέδια. Θα πάρω μια τρισδιάστατη πασχαλίτσα. Φαίνεται σαν πραγματική και από έξω είναι όλη με ζαχαρόπαστα. Εσωτερικά μπορώ να την κάνω όπως θέλω εγώ. Για 15-20 άτομα μου είπε ότι θα πρέπει να πάρω γύρω στα 2 κιλά και η τιμή της θα είναι 36 ευρώ (18 ευρώ το κιλό). Οπότε θα φτιάξω μερικά κρεμαστά λουλουδάκια και πεταλούδες για να στολίσω το σαλόνι και έτοιμα τα ανοιξιάτικα γεννέθλια (5 Μαρτίου) Very Happy

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αααααα ωραια ιδεα να φτιαξεις την τουρτα μονη σου !!!!!!! Αλλα δυσκολο ρε γαμωτο ...αλλα δεν νομιζω και ακατορθωτο ...εαν εχεις ηρεμια !
Και εμεις τοσο πληρωσαμε οσο και το Μαρακι ..και ειχαμε μεσα οτι γευση θελαμε εμεις !!!!!!
Βρε κοριτσια τι καιρος ειναι αυτος ολη μερα ηταν χαρα θεου τωρα παει παλι για βροχη ελεος τα ρουχα μου ποτε θα στεγνωσουν !!!!!???????

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια τι κανετε??παλι βροχη αμαν εψουμε μουλιασει ευτυχως χτες που δεν εβρεχε και βγηκα εξω με το μωρο γτ ειχε αφηνιασει κοριτσια το ευχαριστηθηκε!!!
εμεις περπαταμε καθε μερα και πιο μεγαλες αποστασεις και πλεον εκει που παιζει σηκωνεται και ερχεται σε εμενα η παει στ παιχνιδια του μονος του...χαιρομαι η μανα χαχα!!!το μικρουλι μου παει εγινε αντρακι αλλα εγω τον βλεπω ακομα μωρο

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειδες γεωργια ποσο πού γρηγορα μεγαλωνουν !!!!!!!Εννοειται οτι το βλεπω ακομα μωρο ...και τωρα καταλαβαινω την μαμα μου ή τον μπαμπα μου που μερικες φορες φωναζω και λεω δεν ειμαι μωρο και η απαντηση ειναι μα εμεις σα μωρο σε βλεπουμε !!!!!!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσουδια τι κάνετε?που είστε?
Εμεις καλα επιτέλους είχε ωραία μέρα και πήγαμε βόλτα!!!τα μικρα σας τι κάνουν ??εμειςμια χαρουλα.τελικα την τούρτα στο ζαχαροπλαστείο της γειτονιάς που ρώτησα μου είπαν 15 το κιλο νομίζω ειναι μια χαρα και κανει γαμω τα γλυκα!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε.Εμεις καλα ειμαστε σημερα πηγαμε κ εμεις μετα που σχολασα κ κλεισαμε την τουρτα.Την κλεισαμε απο την Passarella με 16ευρω το κιλο με σχεδιο του γουινι που μας αρεσει πολυ.Εμεις ακομα μονοι μας δεν κανουμε βηματα μπαλαντζαρουμε αλλα θελει να περπαταει κρατωντας τον απο τις μασχαλες κ γελαει συνεχεια.Θελει κ να τρεξει μαλιστα.Η μεση της μανουλας το ξερει.Εμενα με πιανει το αυχενικο μου συχνα κ αυτο μου ειπε ο φαρμακοποιος οτι φταιει που εχω κ πονοκεφαλους.Πρεπει να παω να το κοιταξω.Το αλλο μωρο μια χαρα.Αυτα τα νεα μας.Καληνυχτα σας.

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΑΑΑ κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα.Ποσες φορες κανουν κακακια τα ζουζουνια σας.Εμενα ο δικος μου 3-4 καθε μερα.Ειναι φυσιολογικο αραγε?

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fasolis έγραψε:ΑΑΑΑ κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα.Ποσες φορες κανουν κακακια τα ζουζουνια σας.Εμενα ο δικος μου 3-4 καθε μερα.Ειναι φυσιολογικο αραγε?

Καλημερα και εμεις μια απο τα ιδια για την ακριβεια οποτε τρωει εχουμε και κακα .....εγω που ρωτησα την παιδιατρο μου ειπε να χαιρομαι !

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε μανουλες!!
καλα ειστε βλεπω μεγαλωσαν τα ζουζουνια σας!!
εμεις ειμαστε σε βηματακια ακομα αλλα να τον κραταω μπουσουλαει φευγει σε ολο το σπιτι κ πολυ μ αρεσει αλλα ολο χτυπαει!!
εμενα κακα δνε μου κανει καθε μερα τωρα τλεευται κανει καθε 3 μερες πφφφφ απο σημερα λαδερα κ οτι αλλο να τον βοηθησει!!
χθες πηγαμε για ψωνια μαζη εμ την γεωργια κ τον μπεμπης της.ωραια ηταν με ταμωρα,γεωργια οχι πες μα ξεχασαμε να τα βγαλουμε μια φωτοοο ..

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μαρίνα στην επομενη βόλτα θα τα βγάλουμε!!
Εμένα Κατερίνα καθε μέρα μια σίγουρα μπορει και δυο οχι παντα όμως δυο.και σπάνια μπορει να κανει μια μέρα όμως μονο.
Κατα τα αλλ έμενα καθε μέρα με τρελενει ολο και κατι καινούργιο κανει τρελενομαι ολο τσαχπινικα πράγματα κανει...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια ....αχ τι ωραια που εχετε χρονο να πηγαινετε βολτα με τα μωρακια σας! Εγω με την δουλεια μονο σκ μπορουμε να παμε βολτα !!! Τα ατιμα ειναι οντως πολυ γλυκα και μερα με τη μερα κανουν κατι καινουργιο !!!!!!!Παντα περιμενω αυτη την γλυκια αγκαλια που μου δινει οταν ερχομαι ! Και τα φιλια ειναι τελεια !!!!! Μας εχει αλλαξει την ζωη ο μπαγασας!!!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω Ευη θα συμφωνησω μαζι σου οταν γυρναω το βραδυ απο την δουλεια κανει σαν τρελος κ αμεσως θελει να τον παρω αγκαλια.Αυτη η αγκαλια με κανει να ειμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στη γη.Ειναι ολα τα λεφτα.Μονο οποιος το ζει μας καταλαβαινει.Και εμενα με τα απο καθε γευμα τα αμολαει γιαυτο ρωτησα κ εσας.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kaλημερουδια!Τι κανετε?????

Ελπιζω ολα καλα!!!

Κι μεις καλα ημαστεεε!!!!!
Πηγαμε χθες για το εμβολιακι μας,χτυπιοταν απο οταν ξεκινησε να την εξεταζει πρωτη φορα τοσος σαματας,οταν δε καναμε το εμβολιο,μας ακουσε ολο το κτιριο!!!!!
Ημαστε 9,200 σχεδον ενος ετους,κι 80ποντους!!!Μας βρηκε πανυψηλες!!
Ολα καλα απο δω κ περα να τρωει τα παντα κι ψαρι κ μελι κι ξηρους καρπους αλλα οχι ολοκληρους απλως αν περιεχοντε καπου δν πειραζει,απλα με μετρο μν τυχον πνιγει.
Τρωμε απολα πια,την βαζω διπλα μου κ πλενω τα πιατα η κανω δουλειες κ αυτη τρωει μονη της το φρουτο της στο πιατακι της,το μηλο ακομα δν το συνηθισε σε κομματακια πρεπει να της το δινω εγω,αλλα τη μπανανα την τρωει μονη της κι το πορτοκαλι το ξεζουμιζει αν την αφησω τρωει κι 2 ολοκληρα συν μανταρινια!Φαγητα πια καθολου αλεσμενα κι τρωει κανονικες ποσοτητες δλδ ενα βαθυ πιατο φαγητο ανετα το τρωει!
Κατα τα αλλα ακομα δν περπατησαμε,αλλα παμε παντου κρατιοντας κι κανει κανα 2 βηματακια απο τον καναπε στο τραπεζι η στον αλλο καναπε.

Λεξουλες ακομα τα κλασικα μπαμουντουσξσγηκξφδγ αλλα λεει ιαααα κ καλα γεια,κι πιανει το τηλεφωνο το βαζει στ αυτι κ λεει εεεεγιααααα ελαααα οπως το λεω εγω στο τηλ κ παιζουμε συχνα τηλεφωνο,πιανω εγω ενα τηλ εκεινη το δικο της κι μιλαμε,πολυ γελιο!!

Οριστε κ μια φωτο μας προσφατη,ετσι καθεται ησυχη στον καναπε μεταξυ 7-8 που ετοιμαζω τη μεγαλη για το σχολειο!!!Κι στην δευτερη την εψαχνα στο σπιτι κι δν την εβρισκα κ εκεινη κυνηγουσε το μπαλονι κατω απο την τραπεζαρια!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula, poly glyka h korakla sou! Kai ta matia... ax afta ta matia Smile

Zhlepsa omws... pou sou kathetai etsi hsyxo ston kanape gia na etoimasei thn allh... o dikos mou o taliban tha htan katw prin prolavw na tou gyrisw thn plath... ouuuuuuuuuuf

Oute emena den milaei.... mpampa leei edw kai kairo....kai fysika mam..... kai twra arxise na leei papffouuuuuuu (mallon papou)...h mama.... anyparkth...  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 12 215994

asxeto... alla to trapezi sou TELEIO!!!!!!

Oso gia ta kaka.... meta apo kathe gevma, kamia fora kai endiamesa an exei faei poly... gia afto kai to sygkama pou sas elega thn prohgoumenh evdomada...

Alla trwei poly o atimos, kai apo ola.... synexeia me ena mam einai....

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aa ksexasa na sas pw... arxisame me thn kyria pou tha ton koitaei ta prwina...

afth thn evdomada phgane me ton mpampa gia mia wra kathe mera..... mia xara phge...
oute shmasia den edine ston mpampa tou, epaize mono me thn kyria...

thn epomenh evdomada tha ton afhnoume gia dyo wres kai mono tou... ante na doume Smile

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Petrini έγραψε:manoula, poly glyka h korakla sou! Kai ta matia... ax afta ta matia Smile

Zhlepsa omws... pou sou kathetai etsi hsyxo ston kanape gia na etoimasei thn allh... o dikos mou o taliban tha htan katw prin prolavw na tou gyrisw thn plath... ouuuuuuuuuuf

Oute emena den milaei.... mpampa leei edw kai kairo....kai fysika mam..... kai twra arxise na leei papffouuuuuuu (mallon papou)...h mama.... anyparkth...  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 12 215994

asxeto... alla to trapezi sou TELEIO!!!!!!

Oso gia ta kaka.... meta apo kathe gevma, kamia fora kai endiamesa an exei faei poly... gia afto kai to sygkama pou sas elega thn prohgoumenh evdomada...

Alla trwei poly o atimos, kai apo ola.... synexeia me ena mam einai....



Πετρινη μην νομιζεις οτι η δικια μου ειναι πολυ ησυχη,μονο εκεινη την ωρα κ παλι της εχω ανοικτη την τηλεοραση κ χαζευει παιδικα,συνηθως γυρνοβολαει ολο το σπιτι!

Ητραπεζρια αυτη ειναι της μαμας μου,γτ μετακομιζουμε εξωτερικο κ εχω σπιτι 2τραπεζαριες ασε!Ειναι οντως πολυ ωραια,αντικα κ αρχοντικη!(Την πουλαμε αυτη τη στιγμη να φανταστεις).

Κι μενα κακακια θα κανει κανα 2φορες τη μερα,οχι παραπανω,κι αυτο συνηθως μια το μεσημερακι κ μια βραδακι!


mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!καλε τι χαλασμος ηταν αυτος??πωπω λες και μας βομβάρδισαν.απο τις 5 το πρωι!ευτυχως ο μικρός δεν ξύπνησε λίγο γυρνάγε στο κρεβάτι.
Ποπη κούκλα εχει γίνει μεγάλωσε !εμενα αν φύγω απο τον καναπε θα παει να φύγει και θα πέσει παρότι βλέπει και διαφημίσεις που τρελενεται!ποπη το μήλο να το προσεχείς ειναι το πιο επικίνδυνο φρούτο.εμειςθα πάμε 6 του μήνα η 7 για το εμβόλιο μην τον πάω και στις 6 που εχει γενέθλια και κλαει μέρα που ειναι....απο τωρα το σκέφτομαι ασε.τωρα μεγάλωσαν και γνωρίζουν τα άτιμα εμένα να φανταστείς δεν κλαει τοσο για το εμβόλιο αλλα επειδη τον εξετάζει ευτυχώς μετα εχει εμβόλιο τον Σεπτέμβρη !
Πέτρινη μια χαρα άμα την συμπαθησε ολα καλα θα πανε!
Εμένα τωρα δυο μερες εχει πάθει μαμακιαση ολη μέρα λέει μαμα και θελει να τον παίρνω ευτυχώς λίγο ο βραδινές ύπνος παει καλα να μη το ματιασω!

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ftou ftou kale mpempako Smile

emena ksypnaei opws eipa gia gala thn nyxta... poly gala re paidaki mou!

manoula, gia pou metakomizete???

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!! Τι κάνετε?

Χαλασμός σήμερα με τη βροχή,ε??

Εμένα, η μικρή έχει μυξούλες και της βάζω συνέχεια ορό.

Κακάκια κάνει περίπου 2 φορές την ημέρα,αναλόγως τι τρώει.

Αύριο έχει τα γενέθλιά της η μεγάλη μου κορούλα-κλείνει τα 3!! ¨εχω φτιάξει την τούρτα και την έχω στο ψυγείο. Πάρτυ θα κάνουμε το άλλο Σάββατο μαζί με τη μικρούλα μας!!

Γεωργία και Μαρίνα, την επόμενη φορά να πείτε και σε μας να έρθουμε βολτούλα!!!

Φιλάκια

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να την χαίρεσαι νικολετα!να ειναι γερη.ναι αμε να κανονισουμε εμεις πήγαμε στο φακτορι για κατι ψώνια ο δικός μου κοιμήθηκε στο μαρσιπο ο βαγγελακης μια χαρα μονο λίγο βαρέθηκε στο καρότσι.να δούμε και τα ζουζουνια σου...!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αααα περαστικα
Κι εμένα μου είχε μύξουλες για περίπου εφτα μερες αλλα τιποτα άλλο.μπορει να ειναι που σέρνονται και κάτω εμένα ολο εκει που δεν εχει χάλια παει...
Πέτρινη δεν πειράζει υπομονη και εμένα ξυπνάει αλλα απο πέντε φορές τωρα δυο.να φανταστείς κοιμόταν πχ 10 και μεχρι τις 1 ξυπναγε τρεις φορές

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες κ απο μας.Καλα τι εριξε βρε κοριτσια.Εγω δεν μπορουσα να κοιμηθω ολο το βραδυ απο τα μπουμπουνιτα γιατι κοιμαμαι ελαφρια.Ποπη κουκλα η μικρη σου κ εμεις την Δευτερα εχουμε το παρτακι μας που χρονιζουμε κ την Τριτη μαλλον θα τον παω για το εμβολιο του κ στης 4Μαρτιου εχουμε εξεταση απο καρδιολογο.Νικολετα να σου ζησει η μεγαλη σου πολυχρονη.Και περαστικα επισης στην μικρη.Γεωργια εσεις ποτε εχετε το παρτυ?Πετρινη καλη αρχη με την καινουργια κοπελα.Κοριτσια σε λιγο δεν θα ειναι πια μωρα τα ζουζουνια μας θα ειναι παιδακια πια,μικρα ανθρωπακια.Παντος κ ο δικος μου υσηχος ειναι μονο οταν του παιρνω κατι απο το χερι που το θελει αρχιζει την γκρινια κατα τα αλλα πολυ καλοβολος το μαναρι μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις