Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
416 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 416 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 17]

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??
Εμένα ο μικρός μου σιναχωθηκε λίγο μαλλον χτες που πήγαμε βολτουλα το πρωι και εχει λίγη γκρίνια.ευτυχως δεν έκανε πυρετο και απο το απογευμα και μετα μειώθηκε λίγο η καταρροη,δεν θα τον βγάλω αυτες τις μερες γτ έβαλε και κρύο..
Εσεις?ολες καλα???
Νικολετα ναι τελικα απογευμα γτ μου έκανε παράπονα και η νονα οτι δεν θα προλάβει...τεσπα!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια τι κανετε????????Αχ εμεις εδω με τον ταλιμπαν καθε μερα κατι καινουργιο καθε μερα γινεται αγορακι ....χθες κοιμηθηκε με την φωτο του μπαμπα μας ...την κρατουσε και ελεγε μα μπαμπα ...τι να πω με τρελλανε ο σκατουλις !!!!!!!! Αντε γεωργια με το καλο ..!!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειχα μερες να σας διαβασω βλεπω τα μικρα μας εχουν γινει ταλιμπαν ειχαμε και εμεις ενα ατυχημα επεσε και χτυπησε το σαββατο το ματκι του κατω απο το βλεφαρο στην γωνια του τραπεζιου και φανταστητε οτι το εχω στην ακρη για να ειναι το σαλονι ανοιχτο να τρεχει τρελαθηκαμε γρατσουνηστηκε ματωσε αλλα ενα χιλιοστο πιο πανω θα εμπαινε στο ματι μεσα αφηστε που παει στις κουρτινες και μου τις τραβαει ουτε και ξερω ποσα γατσακια κατεβαζει κατω καλα που καθεται στο παρκο και τον βαζω την περισσοτερη μερα γιατι αν ηταν ολη μερα εξω θα μου γκρεμιζε το σπιτι .
κατα τα αλλα καθυστερηση εχω παλι και εχω πολλα νευρα τους προηγουμενους μηνες ερχοταν καθε 30 με 32 μερες τωρα ακομα περιμενω

γεωργια με το καλο η βαφτιση καλυτερα απογευμα να εχεις ολο τον χρονο να ετοιμαστεις

φιλια σε ολες σας κοριτσια

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε κορίτσια?εμεις ευτυχώς σημερα ήμασταν καλα!
Σουζαν εμένα ένας απο τους φόβους μου ειναι οι γωνίες ασε.....
Εμεις κορίτσια ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα για περπάτημα ....καθε μέρα και παραπάνω βήματα μονος του και σημερα άρχισε εκει που έπαιζε να το προσπαθεί μονος του ενω αλλες φορές του έλεγα εγω έλα ας πούμε...περίεργο μου φαινεται!!το σκατουλι μου....

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Σημερα ειχα ρεπο κ πηγαμε με το αντρακι μου το πρωι στην λαικη κ το απογευμα στο σουπερμαρκετ.Τον εβαλα κ στο καροτσι του σουπερμαρκετ για πρωτη φορα κ του αρεσε παρα πολυ δεν μου γκρινιαξε καθολου.Αφου περναγε κοσμος κ μου λεγανε τι υσηχο παιδακι που ειναι.Το μαναρακι μου.Κ εμενα αρχιζει κ ζωηρευει προσπαθει να μπουσουλησει μονος του σιγα σιγα κ να σηκωθει στο τραπεζακι του σαλονιου κ στα καγκελα του κρεβατιου αλλα τα παραταει ευκολα.Φυσικα κ αρχισε κ δεν θελει να καθεται στο καροτσι ολο σηκωνεται κ λεω θα πεσει καμια ωρα αλλα για περπατημα μονος του θα αργησει πιστευω μονο στεκεται ορθιος μονος του αμα κρατιεται απο καπου αλλα ειμαι διπλα του γιατι αμα βαρεθει η κουραστει πεφτει ατσουμπαλα.

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalispera koritsia mou Smile

pwpw vlepw plh8ainoun oi melanies sta mwrakia mas e???
Poly epikyndynh hlikia! Poly omws!

Emas pleon anevainei apo ton kanape sto skrinio pou einai kollhta... kai molis ftasei panw, rixnei kai ena xoro...

a kai epeidh stis dyo vivliothikes pou exoume, mazepsame ta vivlia apo ta dyo katw rafia, prospathei na skarfalwsei sto pio panw gia na ftasei ta vivlia...

Xtes kai shmera matwse ligo to oulaki tou epeidh epese ligo agarmpa, alla den ptoeitai o atimos, afto pou thelei na kanei, tha to kanei o kosmos na xalasei... wx panagia mou...

Koritsia exoume thema me sygkama.... ti na kanw???? ton vlepw ton pisinouli kai den kserw ti na kanw... Kai mhn fantasteite... apo katharo pisino, mexri ta spyrakia pou matwsane, ftanoun dyo gemates panes....

Xrhsimopoihsa mexri kai farmakeftikh melani, pernaei gia dyo meres, kai meta pali apo thn arxh...



marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβω νικολετα ,οχι πασαλιμανι ειμασταν!

κατερινα κ εγω τον εχω βαλει εδω και κανενα μηνα στο καροτσι κ του αρεσε παρα πολυ χιχι.πως εισαι πηγε ωνασειο τι εκανες!!!

πετρινη μου να τον πλενεις με νερακη καλυτερα κ οχι μωρομαντηλα σε καθε αλλαγμα με νερακι χλιαρο.κ η κρεμα καπου διαβασα δνε κανει τοσο καλο καθε μερα...
α μπωρεις κ λιγο με χαμομιλη

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!!! Τι κανετε?
Πετρινι αλλη πανα του δοκιμασες μην και τον ενοχλει τον νεαρο ...??? Εμεις βαζουμε την sudocream που την εχουμε φαει κιολας μετα απο καθε αλλαγμα και δεν εχουμε θεματακι !!!!Ολη την ωρα μιλαει δεν καταλαβαινω τιποτα ομως!!!!!Μερικα τα εχω αποκωδικοποιησει ξερω οτι η λιλα ειναι η πιπιλα ...το μπιγια ειναι το νερο ...τα υπολοιπα δεν ξερω !!!!

despoina_vaggelhs

despoina_vaggelhs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια τι κανετε???? εχω να μπω κατι μηνες!!!!! η κορουλα μου μας πηρε τα μυαλα!!!! Very Happy σε λιγες μερες χρονιζουμε κ σημερα εκλεισα την τουρτα της  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 11 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 11 654316 στεκεται ορθια αρκετη ωρα κ κανει μισο βημα........ φοβαται η σκατουλα μου... flower εχουμε 6 δοντακια κ το μονο που λεμε καθαρα ειναι ''Αχχχχχχχ'' φαινεται εχει φουριες το κοριτσακι μου Very Happy κατα τα αλλα ολα πανε πολυ καλα!!!!!!!!!!!! Very Happy

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κορίτσια μου!! Τι κάνετε? Εμείς μια χαρά. Η μικρή τρελαίνεται να σκαρφαλώνει σε καρέκλες!!!

Sudocream θ'ελει με μέτρο, γιατί έχει ψευδάργυρο και δεν είναι ό,τι καλύτερο για το ευαίσθητο δερματάκι.

Κορίτσια, αύριο θα έχω γίγαντες με σπανάκι. Να δώσω λίγους στην μπέμπα ή όχι? Τι λέτε? Εχετε δώσει στα μικράκια σας? Από όσπρια της έχω δώσει μόνο ρεβίθια.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε?εγω απο το μεσημέρι και μετα δεν ειμαι πο,υ καλα πονάει ολο το σώμα μου φτερνιζομαι και τρέχω ακομα εχω δέκατα ελπιζω να μη κάνω παραπάνω αχ μακάρι να κοιμηθει ήσυχα και ο μικρός σημερα....
Εμένα κανει 5/6 βήματα αλλα ακομα θελει θάρρος.
Πέτρινη μήπως να αλλάξεις πανα?εγω πλέον κρέμα του βάζω μονο οταν εχει λίγο κόκκινισει βάζω ταλκ και μια χαρα....μην βάζεις συνεχώς κρέμα.
Εγω σημερα του έδωσα γεμιστα και του έβαλα και λίγη φέτα τρελαθηκε σε πέντε λεπτα είχε φάει!ε δώσε της αλλα λίγο μην της πέσουν βαρια

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Ολα καλα εμεις.Το μωρο στην κοιλια μου ριχνει κατι κλωτσιες πεταγομαι.Αφου χτες που καναμε με τον καλο μου .....ξαφνικα πεταχτηκα κ μου λεει τι εκανα σε πονεσα κ του λεω οχι αντεδρασε απο μεσα κ με κλωτσησε.Πολυ γελιο.Πετρινη εγω σε καθε αλλαγη τον πλενω δεν τα εμπιστευομαι τα μωρομαντηλα κ χρησιμοποιουμε sudocream μονο εαν εχει κοκκινισει.Επισης εχω ακουσει οτι κανει καλο η κεραλοιφη αλλα εγω δεν την εχω δοκιμασει.Μαρινα εκλεισα για 4Μαρτιου με την δικια σου για να εχω παρει κ το παραπεμτικο απο την παιδιατρο μου.Εμενα Νικολετα με το σπανακι ξερναει δεν του ξαναεδωσα κ επισης δεν του αρεσουν καινουργιες γευσεις εχω παρατηρησει.Εχει κολλησει στα ιδια πραγματα.Α του αρεσει κ η κρεμα απο την μπουγατσα ελπιζω να μην κανει κακο.Κοριτσια εχετε να μου προτεινετε μαγαζι για να παραγγειλω την τουρτα για τα γεννεθλια του μικρου οπως επισης κ μαγαζι με πιατακια κ.λ.π με τον αριθμο 1.Γεωργια εσυ βρηκες?

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερίνα εγω τα πήρα απο το eparty.gr Τα τζάμπο δεν
Ειχαν αυτο που ήθελα!για τούρτα ακομα το ψάχνω με ζαχαροπαστα και σε σχήμα 1 παει περίπου 45 ευρω για περίπου 20 άτομα...εγω πήρα και καπελακια και πετσέτες τραπέζομαντηλο χάρτινο ποτηρακια και κατι αλλα τέτοια...
Βρε τι κάνατε στο μωρακι αφήστε το ήσυχο....χαχαχα

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!Εμας απο τι στιγμη που χρονισαμε μας ξεκινησε οσπρια αλλα απο τα υπολοιπα φαγητα μας ειχε δωσει το οκ απο πριν η παιδιατρος σουπα μοσχαρι του δινω μονο για 1 φορα και ψαροσουπα το ιδιο αν και το ψητο ψαρι το τρωει καλητερα !!!!!

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalispera koritsia!!!

Afto me to plyshmataki se kathe allagma, to eixa diavasei kai allou, kai telika edw kai dyo meres afto kanoume, oxi mwromantila, kai katholou krema, mono melani...

Twra h einai idea mou, h ontws kalyterepse.... ouf na doume....

AAAAAAAAAAAa exw kai allo.... edw kai merikes evdomades o kyrios, shkwnetai kai thn nyxta gia gala... kai mhn mou peite gia neraki h tsai, mou fernei to mpoukali kapelo!

Kai edw kai merikes meres, shkwnetai kai defterh fora thn nyxta... dhladh 8 to vrady, 12, 4 to prwi kai meta 8 gia gala.... alla ta gevmata mesa sthn mera, paramenoun ws exoun... siga mhn ta kopsei....


Molis prin ligo ksypnhse, dokimasa pali me tsagaki, esprwxne to mpoukali kai kounouse to kefali... kai otan epemena, mou to arpakse apo to xeri, kai to petakse katw!

Sto idio mpoukali, tou ekana gala.... to hpie oooooooolo, evale thn pipila sto stoma kai mou edeikse to krevati tou... twra koimatai ...

Gia afto ti exete na peite?? ti na kanw h ermh mana??
makia sas!!!!!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κόρες!τι κάνετε?ελεος πια αυτος ο καιρός μούλιασαμε...
Πέτρινη μου καλα κανείς και του δίνεις γαλατακι αφου δεν θελει τα αλλα μπορει το παιδάκι να περνάει κάποιο άλμα και να πειναει...μπορει να ειναι και φαση που θα περάσει.δεν θυμάμαι εχει χρονισει ο μπομπιρας ??και οσο για το αλαγματος θα δεις που θα του περάσει με το νεράκι.

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια.

Εμείς τελικά πήγαμε την εκδρομή μας στα Καλάβρυτα και περάσαμε τέλεια! Ανεβήκαμε και 2 φορές στο χιονοδρομικό και χιόνιζε. Βάλαμε την μικρή στο σάκο, της περάσαμε και ένα κασκόλ επάνω από την μυτούλα και πήγαμε από το αυτοκίνητο στο σαλέ. Κοίταζε το χιόνι γεμάτη απορία και γέλαγε Smile Ήθελα όμως τόσο πολύ να κάνω σκι που ζήλευα όταν έβλεπα τον κουνιάδο μου... Ελπίζω να τα καταφέρω άλλη φορά!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Όσο για το σύγκαμα Πετρινή, κοίτα μήπως τον πειράζει και η πάνα. Καμιά φορά είναι και αυτό.

Εμάς η μικρή εδώ και πολύ καιρό περπατάει μόνη της και τις τελευταίες μέρες προσπαθεί να τρέξει κιόλας Rolling Eyes . Τις μισές φορές όμως πέφτει.

Κορίτσια, εγώ στις γωνίες έχω βάλει ένα μαλακό αφρώδες υλικό και η μικρή δεν καταλαβαίνει τίποτα. Γιατί δεν βάζετε και εσείς; Κρίμα δεν είναι να ζείτε με την αγωνία και στο τέλος να χτυπήσει το παιδί και να τρέχετε;

Εγώ ακόμα το σκέφτομαι αν θα κάνω το ν.1 για τα γεννέθλια. Σκέφτομαι και τις πεταλουδίτσες. Θα δω στην πορεία.

Με το καλό η βάπτιση Γεωργία και όλα να πάνε καλά. Όποια μέρα ή ώρα και να γίνει, το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?που χαθηκατε?
Εμεις καλα ειμαστε τωρα κοιμάται
Μαρια τι ωραία ποσο μου αρέσει το χιόνι...δεν πειράζει θα κανείς σκι την επόμενη φορα!!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας και απο μενα.Μολις πριν λιγο τον εβαλα για υπνο τον μικρο μου.Μαρια ειναι μι κουκλα η μικρη σου.Να την χαιρεσαι.Και εγω θελω κοριτσακι να μπει λιγο ροζ στο σπιτι.Γεωργια επειδη ειμαι στο ψαξιμο.Βρηκες τουρτα κ αν ναι απο που κ ποσο.Ακουω κατι τιμες εξωφρενικες μιλαμε αλλα δεν θελω να παρω κ μια απλη τουρτα.

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα βλεπω ετοιμαζεσται σιγα σιγα για την βαφτιση και για τα γενεθλια των παιδιων σας εμεις στα γενεθλια των παιδιων επειδη πεφτουν μαζι με 4 μερες διαφορα καλεσα τους γονεις μονο και σβησανε μαζι τα κερακια τους ενα μικρο παρτακι καναμε στο σχολειο στην ταξη του μεγαλου φετος δυστυχως το διαμερισμα ειναι μικρο και που χωρος για πολλα ατομα πρωτα ο θεος του χρονου στο καινουργιο σπιτι που θα ειναι πιο μεγαλο θα κανουμε τα γενεθλια .
εχω ξυπνησει σημερα με μια ατονια εχω και 2 μερες απο λιγε ςσταγονες καφε και πονο χαμηλα αντε να αδιαθετησω κανονικα να ηρεμησω

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας όμορφες?τι κάνετε?δεν μπορω άλλο αυτο τον καιρο πια...εχουμε να βγούμε απο την Τρίτη ο μικρός ολο στη πόρτα παει ο κακομοίρης η όποιον δει να έρχεται η να φεύγει σήκωνε τα χέρια να ρον πάρουν....
Κατερίνα ακομα δεν ξερω εγω θέλω να του κάνω αυτες που κάνουν τωρα με ζαχαροπαστα στο σχήμα ενα την εχω βρει απο 45 ως 58 για περίπου 18 άτομα...
Νικολετα που χαθηκες?ολα καλα!!σουζαν με το καλο το καινούργιο σπίτι!!!και εμεις οικογενειακά θα ειμαστε η κουμπάρα μου και ενα ζευγάρι με παιδάκια φίλοι.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!!!!Εμεις απο τουρτα καναμε τον Μπομπ το σφουγγαρακι !!!Οσο για τις γωνιες και εμεις εχουμε βαλει σε διαφορα σημεια επικυνδινα προστατευτικα !!!!
Πετρινη και εμενα ο μικρος κοιμοταν ετσι και ξαφνικα αρχισε να ξυπνα για γαλα απο εκει που πηγαιναμε σερι ...ετσι λοιπον δοκιμασα διαφορους τροπους μεχρι που σε καποια γεννεθλια το συζηταγα με μια μαμα 3 παιδιων και τις το ειπα και μου ειπε βαλτον πιο αργα για υπνο και το εκανα και βρηκα την υγεια μου ..απο εκει που κοιμομασταν 8 ξυπναγαμε στις 12 μετα στις 3 και ξανα στις 6 τωρα 10:30 -11 Παμε για υπνο μεχρι 7 που ξυπνα πινει γαλα και ξανα κοιματε μεχρι τις 9 παρα μπορει και 9 και μερικες φορες!!!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κορίτσια μου!! Τι κάνετε? Εμείς όλα καλά με τις μικρές!!!

Οσον αφορά την τούρτα που συζητούσατε να σας πω την εμπειρία μου από τα πρώτα κ δεύτερα γενέθλια της Κωνσταντίνας μου. Είχαμε παραγγείλει την τούρτα από Passarella. Ζήτησα για 25 άτομα και την πληρώσαμε γύρω στα 50 ευρώ.
Φέτος που θα κάνω και στις 2 κόρες τα γενέθλια, σκέφτηκα ότι δεν μπορώ να δώσω 100 ευρώ μόνο για τις τούρτες κι αποφάσισα να τις φτιάξω μόνη μου. Μάλιστα αύριο θα παρακολουθήσω ένα σεμινάριο ζαχαροπλαστικής για τούρτες.
Αν θέλετε,θα σας δώσω την συνταγή!!

Καλό βράδυ κ καλό ξημέρωμα

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


Εγώ ακόμα το σκέφτομαι αν θα κάνω το ν.1 για τα γεννέθλια.

Πόσο κάνει μια τέτοια τούρτα?Είναι για πολλά άτομα ?π.χ 20 άτομα.

...Η φωτογραφία στο χιόνι είναι απίστευτη!!!!Είναι μια κουκλίτσα!! Very Happy

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariameint έγραψε:Γεια σας κορίτσια.

Εμείς τελικά πήγαμε την εκδρομή μας στα Καλάβρυτα και περάσαμε τέλεια! Ανεβήκαμε και 2 φορές στο χιονοδρομικό και χιόνιζε. Βάλαμε την μικρή στο σάκο, της περάσαμε και ένα κασκόλ επάνω από την μυτούλα και πήγαμε από το αυτοκίνητο στο σαλέ. Κοίταζε το χιόνι γεμάτη απορία και γέλαγε Smile Ήθελα όμως τόσο πολύ να κάνω σκι που ζήλευα όταν έβλεπα τον κουνιάδο μου... Ελπίζω να τα καταφέρω άλλη φορά!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Όσο για το σύγκαμα Πετρινή, κοίτα μήπως τον πειράζει και η πάνα. Καμιά φορά είναι και αυτό.

Εμάς η μικρή εδώ και πολύ καιρό περπατάει μόνη της και τις τελευταίες μέρες προσπαθεί να τρέξει κιόλας Rolling Eyes . Τις μισές φορές όμως πέφτει.

Κορίτσια, εγώ στις γωνίες έχω βάλει ένα μαλακό αφρώδες υλικό και η μικρή δεν καταλαβαίνει τίποτα. Γιατί δεν βάζετε και εσείς; Κρίμα δεν είναι να ζείτε με την αγωνία και στο τέλος να χτυπήσει το παιδί και να τρέχετε;

Εγώ ακόμα το σκέφτομαι αν θα κάνω το ν.1 για τα γεννέθλια. Σκέφτομαι και τις πεταλουδίτσες. Θα δω στην πορεία.

Με το καλό η βάπτιση Γεωργία και όλα να πάνε καλά. Όποια μέρα ή ώρα και να γίνει, το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.


Εγώ ακόμα το σκέφτομαι αν θα κάνω το ν.1 για τα γεννέθλια.

Πόσο κάνει μια τέτοια τούρτα?Είναι για πολλά άτομα ?π.χ 20 άτομα.

...Η φωτογραφία στο χιόνι είναι απίστευτη!!!!Είναι μια κουκλίτσα!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις