Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 17]

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω τα ειδα Μαρακι κ πραγματικα ειναι πολυ ομορφα.Μπραβο σου.Καλες δουλειες σου ευχομαι.Και μενα ο μικρος μου τρελενεται για χορο.Να φανταστεις χορευει ακομα κ με την φραπεδιερα οταν κανουμε καφε κ με το μιξερ που του φτιαχνω τα φαγητα.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε μανουλες κ εγκυουλες μου!!
εμεις παμε καλα δοξα το θεο
ο βαγγελακης μου εχει ζοιρεψη παρα πολυ ,οταν του απλωνο τα χερια ερχεται καταλαβενει οτι θελω να τον παρω αγκαλιαα κ οταν του δινω τα χερια πιανεται για να σηκωθει αρχιζει κανει βηματακια το παιδακι μου λειι
μαμααααα μαααμμμμμμμμμμμμμμμ κ τετοια ποπο κοριτσια μεγαλονουν τα παιδακια μας!!

εσυς πως ειστε ολα καλα,τα παιδακια σας να μου τα φιλισεται!!

κατερινακι καλη επιτυχια στην αυχενικη ολα καλα σου ευχομαι καλη μου..

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fasolis έγραψε:Εγω τα ειδα Μαρακι κ πραγματικα ειναι πολυ ομορφα.Μπραβο σου.Καλες δουλειες σου ευχομαι.Και μενα ο μικρος μου τρελενεται για χορο.Να φανταστεις χορευει ακομα κ με την φραπεδιερα οταν κανουμε καφε κ με το μιξερ που του φτιαχνω τα φαγητα.

Σ' ευχαριστώ Κατερίνα.
Χαχαχχαχαχα! Εμένα όταν ακούει το multi για το φαγητό αρχίζει να μυξοκλαίει γιατί καταλαβαίνει ότι θα φάει και δεν κρατιέται. Άλλο με ανησυχεί όμως. Χορεύει ακόμα και με την εκπομπή του Ευαγγελάτου το βράδυ στον ΣΚΑΪ όταν αρχίζουν να τσακώνονται οι καλεσμένοι στα παράθυρα Very Happy

http://www.something-special.gr

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariameint έγραψε:
fasolis έγραψε:Εγω τα ειδα Μαρακι κ πραγματικα ειναι πολυ ομορφα.Μπραβο σου.Καλες δουλειες σου ευχομαι.Και μενα ο μικρος μου τρελενεται για χορο.Να φανταστεις χορευει ακομα κ με την φραπεδιερα οταν κανουμε καφε κ με το μιξερ που του φτιαχνω τα φαγητα.

Σ' ευχαριστώ Κατερίνα.
Χαχαχχαχαχα! Εμένα όταν ακούει το multi για το φαγητό αρχίζει να μυξοκλαίει γιατί καταλαβαίνει ότι θα φάει και δεν κρατιέται. Άλλο με ανησυχεί όμως. Χορεύει ακόμα και με την εκπομπή του Ευαγγελάτου το βράδυ στον ΣΚΑΪ όταν αρχίζουν να τσακώνονται οι καλεσμένοι στα παράθυρα Very Happy




ΜΑΡΑΚΙ μου ειναι μια κουκλα η μπεμπα σου ειναι πανεμορφη φτου φτου εχει κ ωραια μαλακια εμεις ειμαστε κομα καραφλη πισω!! ευχαριστω για το ενδιαφερον μαρακι μου να σε καλα...

και μενα γελαει με το παραμικρο ειδικα με διαφημησεις με εναν μαυρο στο mega σε κρεοπωλειο που διχνει ,η σε ταινεις να τσακονονται ξεκαρδιζεται στα γελια,με το παραμικρο,κ το ποιο καλο μπωρει να κοιματε κ αν διξει την διαφημησει που του αρεσει να ξυπνισει να γελασει κ να ξανακοιμηθη..χθες πηγαμε σε ενα παρτυ πρωτη φορα με τον μικρο κ τρελαθεικε απο χαρα ολο τσιριζει κ στριγκλιζε απο χαρα εβλεπε πολλα παιδακια που πεζανε κ γελαγε δυναταα κ τους εκανα αααααααααα εεεεεεε τουσ μαλωνε επειδη δνε του μιλαγανε

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mariameint"]Καλησπέρα κορίτσια!

Πόπη τι κάνεις; Αυτό που σου κάνει η μικρή με το χέρι με τρέλανεεεεεεε!!!!!


Aστα εμενα να δεις πως με τρελαινειιιιιιιιιι,πεθαινω λεμε!!!!!





Εμείς το Σάββατο πήγαμε σε ένα γάμο και η μικρή ξεσάλωσε. Την κράταγε όρθια στα πόδια του ο πεθερός μου και εκείνη συνέχεια χόρευε. Έβλεπε και τα άλλα πιτσιρίκια που χοροπηδάγανε στην πίστα και τσίριζε από την χαρά της. Άμα δεν της δίνανε σημασία τους φώναζε "Εεεεεεεεε" χαχαχχαχαχα! Δεν κρατιόταν. Ήθελε να κατέβει και εκείνη κάτω μαζί τους. Χοροπήδαγε καταϊδρωμένη μέχρι τις 12 ώσπου παρέδωσε πνεύμα και την πήραμε και φύγαμε.

Δείτε και το ημερολόγιο που έφτιαξα και έκανα δώρο στους γονείς μου και στα πεθερικά μου την πρωτοχρονιά.

http://forum.eimaimama.gr/t16930-topic
[/quote



Υπεροχα μπραβο!!!!Αργοτερα θα σας βαλω κ φωτο!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω περιμένω σε λίγο θα ξυπνήσει ο Ταλιμπάν μου...εμένα τρελενεται με τις διαφημίσεις και αν δεν του αρέσει καποια γτ ειναι και εκλεκτικος φωνάζει.χαχα μαρίνα και εμένα οταν βλέπει τον μαύρο τρελενεται αλλα ταινίες δεν του αρέσουν.
Οσο για οταν δει το φαγητο πανικός χαχα.και εμένα χορεύει και εχει και μερικά παιχνίδια που ολο τσακώνονται....χαχα τα ατιμα

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εμενα ο μικρος τρελαινεται για μουσικη ολο χορευει και εμεις γελαμε εχει φαση ετσι οπως κουνιεται .
Με προβληματιζει ομως το εξης ενω εχει ξεκινησει το περπατημα υπαρχουν στιγμες που μπουσουλαει αντι να σηκωνεται μαλλον απο τεμπελια το κανει μου φαινεται εσεις εχετε τετοιο θεμα?

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια.

Μαρινάκι μου, μεγάλωσε και σένα ο Βαγγελάκης. Παίδαρος επάνω στο όχημά του το γλυκό μου Smile

Κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση; Ξέρετε τίποτα από θερμοπομπούς; Θέλουμε να πάρουμε έναν γύρω στα 50-60 ευρώ αλλά δεν μπορούμε να αποφασίσουμε ποια μάρκα. Έχει καμία για να μου πει την γνώμη της όσον αφορά στην απόδοσή του; Θα τον έχουμε στο σαλόνι την ημέρα και το βράδυ στο δωμάτιο της μπέμπας.

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα !!!!!!Αχ κοριτσια μου επαθα εγκεφαλικο προχθες ειχα παει στη δουλεια και με παιρνει ο αντρας μου και μου τρεχα το παιδι χτυπησε και τρεχουν αιματα!!!!!! affraid affraid affraid affraid Φευγω πανικοβλητη ευτηχως ειμαι 5 λεπτα απο το σπιτι μου και μεχρι να φτασω ειχε φυγει η μιση μου ζωη !!!!!!Οντως ειχαμε χτυπησει ο μπαμπας γεματος και ο μικρος να μην ανοιγει το στομα του λεω τωρα τι κανω πηρα την παιδιατρο μου ειπε οτι αν εχει σταματησει το δεν ειναι κατι ανησυχιτικο και να δω τα δοντακια του !!Ευτυχως δεν ειχαμε καμμια απωλια ! Μεχρι να τον κανω να γελασει ειχα σκασει καλα οσο για τον μπαμπα ειναι ακομα κομματια !!!!!!!!!Αχ ξεκινησαν τα τρεξιματα!!!!!Μαρακι δεν ξερω να σου πω για κλιματιστικα που δουλευω ξερω αλλα για θερμοπομπο δεν εχω μαθει κατι !Σουζαν μαλλον ψιλο τεμπελιαζει ακομα θελει και κανα μηνα με 2 μεχρι να συνηθισει το περπατημα και να σταθεροποιηθει!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω μολις τον κοίμησα τον μικρο...επιτέλους λίγη ησυχία....
Εμένα δυο μερες μου άρχισε παλι να ξυπνάει υποψιαζομαι δόντι γιατι δαγκωνει και με μανία.ουφ παλι υπομονη.....
Πωπω έυη φανταζομαι σου έφυγε η ψυχή....παλι καλα δεν ηταν σοβαρό.ασε πρεπει να ειμαστε συνέχεια απο πανω...πωπωπ και ο άντρας σου τρομάρα που πήρε ε??νικολετα τι κανείς οι μικρές σου??
Μαρια και εγω δεν ξερω για θερμοπομπους να σου πω.ψαξε και στο Ίντερνετ μήπως βρεις κατι!!σουαν ακομα μπορει να τεμπελιαζει η να θελει το χρόνο του εμένα εκει που έλεγε συνέχεια μαμα και μαμ τωρα δεν τα λέει λέει κατι αλλα δικα του...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε.Νικολετα που χαθηκες ολα καλα?Τα νεα μου ειναι ολα τελεια.Καναμε κ την αυχενικη κ την βρηκαν τελεια.Μαλλον ειναι κ κοριτσι.Πω πω ανυπομονω!!!Κοριτσια κ μενα με αυτον τον μαυρο τρελενεται και καθε φορα που βαζει το mega μου τρεχει ο μικρος να παει κοντα με την στρατα να το δει.Τι τρελα κ αυτη.Μαρακι ουτε εγω γνωριζω για θερμοπομπους.Για ποιο λογο χρησιμευουν?Ειμαι λιγο ασχετη.Ευη κ εγω στην θεση σου θα χτυπαγα τα εγκεφαλικα το ενα μετα το αλλο ωσπου να καθυσηχαστω οτι δεν ειναι τιποτα σοβαρο.Σουζαν εμενα δεν θελει να μαθει να μπουσουλαει κ ακομα δεν περπαταμε μονοι μας.Θελουμε το χρονο μας.Γεωργια εμεις εχουμε κολλησει στα εξι δοντια πολυ καιρο παρολο που εχουμε πολλα σαλια κ καποιες εννοχλησεις καποιες φορες.

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fasolis έγραψε:Μαρακι ουτε εγω γνωριζω για θερμοπομπους.Για ποιο λογο χρησιμευουν?Ειμαι λιγο ασχετη.

Ο θερμοπομπός είναι κάτι σαν αερόθερμο που δουλεύει με ρεύμα και το χρησιμοποιείς για να ζεστάνεις το σπίτι. Πετρέλαιο σε λίγο γιοκ οπότε λέμε να πάρουμε έναν.

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!Εαν πηρε τρομαρα ακομα το μελεταει ευτηχως πηγαμε στη γιατρο χθες και τον ειδε και ειναι οκ !!Καναμε και το μαντου και ολα καλα !!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??εμεις μια χαρα ο μπεμπης κοιμάται απο τις 2.30 όπου να ναι θα σηκωθεί.εγω εχω αρχίσει και ψάχνω τα της βαπτισης ειμαι σε δίλημμα να τα κάνω μονη μου η να τα πάρω έτοιμα για το στολισμό κυρίως βεβαια δεν θα κάνω υπερβολές λίγα πράγματα για αυτο λέω να τα κάνω μονη μου!!!
Κατερίνα μπραβο γερο να ειναι και ας ειναι και αγόρι και κορίτσι δεν εχει σημασία...ακούω τόσα άσχημα ρε παιδι μου και καμια φορα βραζω τον εαυτό μου που ψιλό γκρινιάζω με το σκατουλι μου..!
Οι άλλες που είστε καλε?ολα καλα?

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι κανουν τα παιδακια σας?Εμενα μια χαρουλα ειναι ο μικρος μου.Το μαμα πλεον δεν σταματαει να το λεει.Επισης εχει μαθει να λεει κ αντε.Κοριτσια εχω απορια χυμο πορτοκαλιου του δινουμε τωρα η οχι ακομα?Επισης τι αλλο εχετε προσθεσει στο φαι?Εμεις πλεον τρωμε ολο μας το φαει χωρις κανενα προβλημα βεβαια αλεσμενα ακομα.Επισης κοριτσια εχω μπει στον τριτο κ ως τωρα εχω νιωσει 4διαφορετικες στιγμες να πεταγομαι σαν να με κλωτσαει το μωρο.Το ειπα στον γιατρο κ μου ειπε οτι λογικα απο τον τεταρτο θα αρχισω να το νιωθω.Κ τοτε πως να το εξηγησω αυτο?Αυτα τα νεα μου.Τα δικα σας?

ΧΡΥΣΑΚΙ 24


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fasolis έγραψε:Γεια σας κοριτσια.Τι κανουν τα παιδακια σας?Εμενα μια χαρουλα ειναι ο μικρος μου.Το μαμα πλεον δεν σταματαει να το λεει.Επισης εχει μαθει να λεει κ αντε.Κοριτσια εχω απορια χυμο πορτοκαλιου του δινουμε τωρα η οχι ακομα?Επισης τι αλλο εχετε προσθεσει στο φαι?Εμεις πλεον τρωμε ολο μας το φαει χωρις κανενα προβλημα βεβαια αλεσμενα ακομα.Επισης κοριτσια εχω μπει στον τριτο κ ως τωρα εχω νιωσει 4διαφορετικες στιγμες να πεταγομαι σαν να με κλωτσαει το μωρο.Το ειπα στον γιατρο κ μου ειπε οτι λογικα απο τον τεταρτο θα αρχισω να το νιωθω.Κ τοτε πως να το εξηγησω αυτο?Αυτα τα νεα μου.Τα δικα σας?
Καταρχήν με το καλό να έρθει το νέο σου μωράκι και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!! Εγώ χυμο πορτοκαλιού του δίνω ο δικός μου ο μπεμπης είναι 10 και μισο. Οσο για το που αισθάνθηκες ότι σε κλωτσάει έτσι και εγώ όταν είχα μπει στον τριτο τον καταλάβαινα αλλα ο γιατρός μου έλεγες πως οι πρωτότοκες αργούν και μήπως το μπερδεύω αλλα τελικά οντως ήτανε το μωρο.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερααααα!!!!!!!Τι κανετε ????? Εμενα ο δικος μου ο ταλιμπαν γινεται ολο και πιο διαολακος οπως ειπε και η παιδιατρος ειναι ευτηχισμενος διαολακος !!!!Μας κουφανε προχθες καθομασταν και παιρνει το μπουκαλι του ο κυριος και παει προς το δωματιο μου και εδειχνε με το δαχτυλο και ελεγε νανι μαμα .......πεθανα !!!!!!!!!!!!
Εμεις με το που βλεπουμε μωρο στο δρομο στην τηλεοραση οπουδηποτε αρχιζει και γελα και λεει νινι !!!!!!!
Αχ!Μεγαλωνουν !!!Γιωργια μου νομιζω οτι τα παιδακια μας ειναι τα πιο ησυχα και γερα επισης εχω ακουσει κατι ιστοριες !!!!! Και μεις για βαφτιση ετοιμαζομαστε προσκλητηρια θα μου κανει το μαρακι !!!Αλλα εγω επιδη δεν πιανουν τα χερια μου και δεν θα εχω βοηθεια θα τα παρω ετοιμα ! Κατερινα μαλλον το μωρο ειναι ....γερο να ειναι !!!!!!!! Εμεις ακομα πορτοκαλι δεν πινουμε οχι γιατι δεν μας αφηνουν αλλα δεν μας αρεσει ...προτιμαμε τα μανταρινια και το ροδι !!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι μου κάνετε?εγω μολις τον κοίμησα,έφαγε γεμιστα σημερα και πατατουλες και εννοείται του άρεσαν πολυ.εγω του δίνω λίγο χυμό οταν στβω και το πίνει.σιγουρα ετοιμαζόμαστε για δόντια τα ουλακια άσπρα τα χέρια μονίμως στο στόμα και ανήσυχο ύπνο ειδικα τα βραδιά.
Κατερίνα συνήθως λενε οτι στο δεύτερο επειδη ξέρεις καλυτερα το καταλαβαίνεις πιο γρήγορα λογικα το νινι ειναι.ποτε θα την κάνετε ευη με το καλο?.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μεσα στην εβδομαδα θα ξερω ...γιατι πιο πολυ με περιοριζει η δουλεια του χρηστου ! Οποτε απο εκεινον περιμενω το οκ για να ξερω...αλλα μαλλον η πριν ή μετα το πασχα!!!!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάρες! Τι κάνετε? Χάθηκα λίγες μέρες, αλλά όλα καλά! Η Κωνσταντίνα πηγαίνει κάθε μερα στον παιδικό σταθμό και η μπεμπούλα ζωηρεύει και δυναμώνει! Χθες βρήκαμε και το γαμπρό! Είχαμε πάει σε ένα παιδικό πάρτυ και ήταν ένα αγοράκι 1 μήνα μεγαλύτερο και η δικιά μας του έκανε τα γλυκά μάτια!!!

Μαρινάκι, πώς είστε? Πότε θα κάνετε το άλλο χειρουργείο?

Κατερινάκι, μπράβο για το μωρό! Γερό να είναι!

Γεωργία, πότε θα κάνετε τη βάπτιση του Ιάκωβου? Πάντως, δεν είναι δύσκολο να κάνεις το στολισμό! Εμείς στην Κωνσταντίνα είχαμε κάνει στολισμό και μπομπονιέρες μόνες μας με την αδερφή μου και ήταν σούπερ!

Βρε κορίτσια, μάθατε για το μωράκι από τη Λέρο? Το διάβασε ο άντρας μου στο ίντερνετ και μετά είδα το θέμα εδώ. Μακάρι να γίνει σύντομα καλά!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς ΜΟΥ!!!! με τα νινακια σας!
ευχομαι να ειστε μια χαρα!
εμεις επιτελους γυρισαμε στην Αθηνα
ελειπα για ενα σεμιναριο που παρακολουθουσα...
ο μικρος μου εχει λυσσαξει να λεει μπαμπα και γιαγια εμενα με φωναζει μονο στα δυσκολα....το σκασμενο
τον Ιανουαριο τον βαπτισαμε κιολας και τα εκανα οοοοολα μονη μου !!!πολυ ανχος αλλα πηγαν οοολα καλα..
τον στολισμο και τις παιδικες μπουμπουνιερες οολα απο τα jamboooo!!!!να ναι καλα...χαχαχαχα!!!!!α!εμεις τωρα εχουμε αρχισει και ξεθαρευουμε και κανουμε μονοι μας βηματακια..
α!εχουμε μαθει πως κανει και η παπια και η γατουλα χαχαχαχαχχαχα πολυ γελιο ριχνουμε!
ενω περναμε ολο τη μερα μαζι γιατι εχει στον πατερα του τοοοοοση αδυναμιααα ΖΗΛΕΥΩΩΩ!!!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου αναστασια !!!!Τι κανεις ????? Αχ και εγω την ιδια απορια εχω ....με τον μπαμπα παιζει γελαει ...εγω ουτε να με φτυσει τιποτα !!! Ασε που λεει γιαγια μπαμπα κτλ και εμενα μονο στα δυσκολα και στο φαγητο και στον υπνο !
Εγω να δεις ζηλια !! Πως τον εβγαλες ???
Το ειδα το θεμα με το μωρακι μακαρι να γινει καλα και ολα τα υπολοιπα ειναι περιττα νομιζω !!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!
Να σου ζησει Αναστασία!πως τον είπατε !εμεις με το καλο λέμε για καμια βδομάδα περίπου μετα το Πάσχα κι εγω μονη θα τα κάνω εξάλλου δεν θα κάνω παρα πολλα λίγα και καλα.αναστασια τι πήρες απο τα τζάμπο για τον στολισμό??
Εμένα ξέχασε το μαμα πάντως δεν το λέει,λέει Μπα Μπα και ολο μουγκριζει μμμμμμμ.επισης ολο δείχνει πανω με τα χεράκια του θελει να τον σηκώσουμε να πιάνει οτι ειναι ψηλά.
Ναι κορίτσια το διάβασα μπέρδεμα η ιστορία σημασία εχει να γίνει καλα το μωρο ο θεός να το βοηθήσει γτ ειναι σοβαρά!....και μετα ας βρουν ποιος εχει ευθύνες...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Καλοφωτιστο το μωρακι σου Αναστασια.Εμενα ο μικρος μου εχει μαθει οταν ξυπναει αρχιζει κ φωναζει μαμαμαααααα κ περιμενει αν δεν δει γρηγορα ανταποκριση ξαναφωναζει μπαμπααααααααααααα.Πολυ γελιο εχουν τα ατιμα.Σας καληνυχτω παω να ξεκουραστω.Ασχετο ακουσατε για την βομβα στο mall?Παλι καλα που δεν την εβαλαν το Σαββατο θα γινοταν χαμος.Το λεω γιατι εκει δουλευω.Παντως δεν ξερεις απο που να προφυλαχτεις στις μερες μας.

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιάννη τον βγαλαμε!ευχαριστω πολυ κοριτσαρες μου!!!!!και εσεις να χαιρεστε τα μωρουλια σας....
απο το jambo πηρα οργατζα...κατι φανταστικους ηλιους λουλουδια που ηταν σαν αληθινοι,πηρα βατραχακια(το θεμα μας βατραχος πριγκιπας),γυαλες,ζελε μπαλιτσες,κερια ,φαναρακια ..κορδελιτσες....μπαλονια...ζαχαρωτα γλυφιτζουρια και τσαντουλες για να γεμισω διαφορα δωρακια για τα παιδια,τους εβαλα kinder,smarties,ενα μολυβι πολυ χαριτωμενο μεγααααλα γλυφιτζουρια...ΑΥΤΑ!!!!!!ηταν πολυ ομορφα και απλα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις