Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
326 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 326 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 17]

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??επιτελους σημερα ήλιος!!πηγαμε στις κούνιες μετα απο τόσες μερες...
Κατερίνα εμένα πέφτουν τεταρτη αλλα επειδη πολλοι δουλεύουν και τα παιδάκια εχουν σχολείο την αλλη μέρα θα τα κάνω σαββατο στις 9.
Εκλεισαν και τον φωτογράφο για την βαφτηση απο δουλεια που είδα ειναι πολυ καλός για να δούμε!
Εσεις τι κάνετε πήγατε καμια βολτουλα ??

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια μου!! Τι κάνετε?

Εμείς έχουμε τη μεγάλη με πυρετούλι σήμερα(είχε και τα γενέθλιά της σήμερα η κοριτσάρα μου...)

Πιστεύω αύριο να είναι καλύτερα.

Γεωργία, βρήκατε τίποτα καλό στο φάκτορυ? Πάμε κι εμείς για ψώνια συχνά. Εχει οικονομικά και καλά παπούτσια για τα μικρά μας!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κορίτσια τι κάνετε??
Εμεις καλα ο ταρζαν μου κοιμάται καθε μέρα γύρω στις 11 ενω μου κοιμόταν πιο νωρίς και ενα δυωρο το μέσημερι.καται τις 1.30 τρώει και μετα απο λίγο πέφτει τεζα ,το πρωι ξυπνάει κατα τις 8.30-9
Νικολετα στα orchestra πήγαμε κατι ψιλό πράγματα πήραμε!περαστικα στην κορούλα σου και χρονια της πολλα,να την χαίρεσαι!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, μανούλες! Τι κάνετε?

Εμείς καλά. Η Κωνσταντίνα ευτυχώς δεν έχει πυρετό και αύριο θα πάει στον παιδικό. Της έχω φτιάξει και μια τούρτα για να κεράσει τους συμμαθητές της.

Κατά τα άλλα ετοιμαζόμαστε για το πάρτυ του Σαββατου.

Καλό βράδυ σε όλα τα μωράκια

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalhmera koritsia mou!

Ti kanete?

Emeis ola kala... deftera kai trith afhsame ton mikro gia dyo wres mono tou sthn kyria pou tha ton prosexei... ola kala... mono ligo gkrinia otan efyge o mpampas tou.. alla kata ta alla mia xara phge!

Ouf panagia mou!

Apo deftera 6awro.... alla pleon den vlepw provlhma mia kai mexri twra phge kala!

Aftaaaaaaaaaaa.. ante na kanw kamia douleia... eimai sto grafeio kai variemai!!!!!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??εμεις καλα ζωηρευουμε κοιμόμαστε κάπως πιο καλα την νύχτα και γελάμε συνέχεια!
Τα μικρούλια σας τι κάνουν??παει και ο φλεβαρης άντε να έρθει η άνοιξη γτ βαρέθηκα...!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Χρονισαμε κ εμεις.Ωραια τα περασαμε στο παρτυ που καναμε.Καναμε κ το εμβολιο μας κ μας ειπαν απο εδω κ περα να τρωμε τα παντα απλα ακομα τρωμε τα φαγητα αλεσμενα.Απο υπνο κ εμεις κοιμομαστε πια στης 11το βραδυ ως της 10 τουλαχιστον το πρωι.Δυναμωνει το αντρακι μου το παρατηρω πιστευω οτι οπου να ναι θα περπατησει κ μονος του.Και εγω ανυπομονω να καλοκαιριασει πολυ μαρεσει το καλοκαιρακι κ να σταματησω κ απο την δουλεια να ειμαι περισσοτερες ωρες με το αντρακι μου.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας!!
Κατερίνα να τον χαίρεσαι να ειναι γέρος και με το καλο το αδερφακι!!
Που είστε οι αλλες καλε??
Εμεις καλα ειμαστε καλα παιδάκια παίζουμε πολυ χορευουμε συνέχεια μάθαμε χτες και τα παλαμάκια επιτέλους...και ολο και περπατάμε!ααα και λέμε συνέχεια μαμα.αχ πέθαινω με ολα αυτα που μου κανει τι ωραία ηλικία τωρα!!με καθε έκφραση του ειναι τέλειος γλυκας χαχαα κουκουβαγια ....αυριο θα τον ντυσω και θα πάμε στο σχολείο του βαφτηστηρα μου που εχουν πάρτυ για να δούμε πως θα κανει ...την τριτη εμεις θα πάμε γιατρο για εμβόλιο......ωχχχχχ

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια μου!! καλό μήνα να έχουμε!!
Κι εμένα χρόνισε σήμερα η μπουμπού μου!! Αύριο έχουμε το πάρτυ!!
Από τις 5 το απόγευμα φτιάχναμε τις τούρτες με την αδερφή μου!! βγήκαν πολύ ωραίες. Πιστεύω να καταφέρω να βάλω φωτό να τις δείτε!! θα έχουμε περίπου 30 άτομα και τα παιδάκια θα έρθουν μασκαρεμένα!! Η μπέμπα θα ντυθεί μίνι μάους και η Κωνσταντίνα πειρατίνα!!

Κατερινάκι, να σου ζήσει ο Κωνσταντίνος σας!! Να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!! Με το καλό και το μωράκι σας!!!

Πάω να ξεκουραστώ για να έχω δυνάμεις για αύριο!!

Καλό βράδυ σε όλες

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες με τα ομορφα τα μπεμπακια μας που περασε ενας χρονος απο τοτε που ηρθαν στη ζωη.Νικολετα να την χαιρεσαι την μπουμπου σου κ να περασετε τελεια σημερα.Εμεις καλα ειμαστε ζυγιζουμε 9.030 κ υψος 78εκ.Μα ςβρηκαν λιγο αδυνατους μαλλον λογω υψους κ λιγο ψηλους.Κατα τα αλλα στα δοντια εχουμε ακομα 6.Ιδιαιτερη εννοχληση δεν εχουμε κ μας ειπε η παιδιατρος οτι εχει βγαλει την μια γωνια απο της 4 σε δυο απο τα πανω πισω δοντια.Αντε με το καλο να χρονισουν κ τα υπολοιπα μπεμπακια.Μαρια κ Γεωργια την ιδια ημερομηνια εχετε εσεις?

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!
Νικολετα να την χαίρεσαι να ειναι γερη!πως περάσατε??.
Κατερίνα νομίζω της Μαρίας η μπουμπου ειναι στις 5 εμένα στις 6 !μια χαρα ειναι ο μικρός σου!και εμένα σε βάρος δεν ειναι βαρύς πριν δυο μήνες ηταν 8500 κιλα άντε να εχει παει 9 και κατι.παντως μια χαρα μου τρώει εμένα!εγω αυριο η τριτη γιατρο και εμβόλιο ποιος μας ακούει παλι....??

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!! Τι κάνετε?

Εμείς πολύ καλά!! Περάσαμε σούπερ στο πάρτυ μας!! Είχε πολύ επίτυχία, φάγαμε, χορέψαμε!

Να τα χαιρόμαστε τα παιδάκια μας όλες οι μανούλες!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια.
Να χαιρόμαστε τα παιδάκια που χρόνισαν και οσονούπω αυτά που θα χρονίσουν Smile

Κατερίνα όπως τα είπε η Γεωργία είναι. Είμαστε 1 μέρα μεγαλύτερες Very Happy Και εσείς απ' ότι βλέπω 1 μέρα μεγαλύτερος από εμάς. Με την σειρά πάμε... Χρόνια πολλά στο αντράκι σου.

Νικολέτα τέλεια. Άντε και του χρόνου να περάσετε καλύτερα!!! Να σου ζήσουν και οι δυο κούκλες  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 13 417472

Γεωργία εγώ θα την πάω για εμβόλιο Τετάρτη ή Πέμπτη γιατί το πάρτυ μας θα το κάνουμε ανήμερα. Δεν θα έχουμε πολλά παιδάκια και σχεδόν όλοι είμαστε άνεργοι οπότε για να διευκολύνω τους 2 που δουλεύουν θα κόψω την τούρτα κατά τις 7-7,30 που θα έχουν γυρίσει από τις δουλειές τους.

Α! Δε σας είπα. Το πάρτυ θα είναι μασκέ (για τα μικρά φυσικά) Smile

Εν το μεταξύ έχουμε με τον άντρα μου που κοιμόμαστε στους καναπέδες του σαλονιού από τις 14 Φλεβάρη γιατί με τις πολλές βροχές και την χάλια μόνωση που βάλανε στην ταράτσα δεν είναι να πλησιάζεις στην κρεβατοκάμαρα. Τουλάχιστον αποφάσισε ο πεθερός μου να χτίσει επάνω από το πατρικό σπίτι για εμάς και έχουμε ηρεμήσει λίγο. Θα είναι ελαφριά κατασκευή οπότε δεν θα πάρει πολύ καιρό για να γίνει αλλά καθυστερούμε με τα γραφειοκρατικά κλασικά. Άντε να δούμε!!!

http://www.something-special.gr

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariameint έγραψε:Γεια σας κορίτσια.
Να χαιρόμαστε τα παιδάκια που χρόνισαν και οσονούπω αυτά που θα χρονίσουν Smile

Κατερίνα όπως τα είπε η Γεωργία είναι. Είμαστε 1 μέρα μεγαλύτερες Very Happy Και εσείς απ' ότι βλέπω 1 μέρα μεγαλύτερος από εμάς. Με την σειρά πάμε... Χρόνια πολλά στο αντράκι σου.

Νικολέτα τέλεια. Άντε και του χρόνου να περάσετε καλύτερα!!! Να σου ζήσουν και οι δυο κούκλες  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 13 417472

Γεωργία εγώ θα την πάω για εμβόλιο Τετάρτη ή Πέμπτη γιατί το πάρτυ μας θα το κάνουμε ανήμερα. Δεν θα έχουμε πολλά παιδάκια και σχεδόν όλοι είμαστε άνεργοι οπότε για να διευκολύνω τους 2 που δουλεύουν θα κόψω την τούρτα κατά τις 7-7,30 που θα έχουν γυρίσει από τις δουλειές τους.

Α! Δε σας είπα. Το πάρτυ θα είναι μασκέ (για τα μικρά φυσικά) Smile

Εν το μεταξύ έχουμε με τον άντρα μου που κοιμόμαστε στους καναπέδες του σαλονιού από τις 14 Φλεβάρη γιατί με τις πολλές βροχές και την χάλια μόνωση που βάλανε στην ταράτσα δεν είναι να πλησιάζεις στην κρεβατοκάμαρα. Τουλάχιστον αποφάσισε ο πεθερός μου να χτίσει επάνω από το πατρικό σπίτι για εμάς και έχουμε ηρεμήσει λίγο. Θα είναι ελαφριά κατασκευή οπότε δεν θα πάρει πολύ καιρό για να γίνει αλλά καθυστερούμε με τα γραφειοκρατικά κλασικά. Άντε να δούμε!!!

Σε ευχαριστώ πολύ, Μαρία μου!! Κι εσύ να χαίρεσαι την κουκλάρα σου!!
Και το δικό μας πάρτυ ήταν μασκέ για τους μικρούς και το χάρηκαν πολύ που φόρεσαν τις στολές τους!! Τη μεγάλη την είχα ντύσει πειρατίνα αι τη μικρή μίνι μάους!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nicole1981 έγραψε:
Σε ευχαριστώ πολύ, Μαρία μου!! Κι εσύ να χαίρεσαι την κουκλάρα σου!!
Και το δικό μας πάρτυ ήταν μασκέ για τους μικρούς και το χάρηκαν πολύ που φόρεσαν τις στολές τους!! Τη μεγάλη την είχα ντύσει πειρατίνα αι τη μικρή μίνι μάους!!!

Τέλεια! Έχω βαρεθεί να βλέπω πριγκίπισες και βασίλισες της νύχτας. Αμάν πιά!
Εγώ θα την ντύσω πασχαλίτσα όπως θα είναι και η τούρτα μας και γενικά το θέμα του πάρτυ (πασχαλίτσα-πεταλούδες-λουλουδάκια/ΑΝΟΙΞΗ) Very Happy

http://www.something-special.gr

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε? εμείς όλα καλά! Κοιμούνται και οι δύο κούκλες μου κι εγώ ασχολούμαι λιγάκι με τη βάπτιση της μικρής.
Κλείσαμε σήμερα στην εκκλησία για 25 Μάη!

Γεωργία, βρήκες βαπτιστικά ρουχαλάκια?

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εμεις καλα τωρα τον κοίμησα και μπήκα να χαλαρωσω!εσιες τι κάνετε?αυριο εχουμε εμβόλιο για να δούμε πως θα μας βρει ο γιατρός?
Εμένα αυτες τις μερες ενω την νύχτα σχετικα κοιμάται πιο ήσυχα λίγο την ημέρα ο κακομοίρης βάζει ποτε και τα τέσσερα δάκτυλα στο στόμα ποτε τα ξυνει το κακομοιρο πονάει ...και απο την μια μεριά μεσα μετα και τον κυνοδοντα το όυλο ειναι πολυ πρησμενο και σαν μωβ και εχω στεναχωρηθει τι να ειναι??
Σημερα πήρα και κατι τελευταια ψώνια για το πάρτυ εκτός απο τα φαγωσιμα πολυ χαίρομαι άντε να έρθει το σαββατο...
Νικολετα οχι η νονα δεν εχει παει για τα βαπτιστικα ακομα...άντε με το καλο και εσεις?που θα γίνει?

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες.Προετοιμασιες βλεπω για παρτυ κ για βαφτισεις.Αντε με το καλο σας ευχομαι.Και εμεις Μαρια δεν ειχαμε πολλα παιδακια τελικα.Δεν πειραζει τις αλλες χρονιες.Τελικα εγω κοριτσια ειχα ψωνισει για το παρτυ που καναμε τα παντα απο το jumpo με θεμα το γουινι που ειναι κ ο αγαπημενος μας.Τα ειχα βαλει κατω κ βγαιναν πολυ πιο ακριβα απο τα σαιτ.Και οτι δεν χρησιμοποιησαμε γιατι περιμεναμε περισσοτερο κοσμο θα τα επιστρεψω κ θα παρω αλλα πραγματακια για το μωρο μου.Θα το ειχα μετανιωσει ετσι κ μου μεναν κ ειχα χρεωθει παραπανω.Νικολετα τι θεμα θα κανεις τελικα στην βαφτιση?Μολις τωρα ειδα οτι θα κανεις την μαργαριτα.Πολυ ωραιο.

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία μου, χρόναι πολλά!! Να τα εκατοστήσει η μπουμπού σου και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!

καλά να περάσετε στο πάρτυ!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ' ευχαριστώ πολύ Νικολέτα!
Περάσαμε πολύ όμορφα. Αύριο θα σας βάλω και μια φωτογραφία να δείτε την μικρή ντυμένη πασχαλίτσα Very Happy
Δεν ήξερε με ποιο παιχνίδι να πρωτοπαίξει και τρελάθηκε με τα μπαλόνια που της φούσκωσα! Το βράδυ έπεσε ξερή από τα πολλά χιλιόμετρα που έγραψε περπατώντας, χαχαχαχα!

Γεωργία μου να χαίρεσαι τον μικρούλη σου και από εδώ. Με το καλό να κάνετε το παρτάκι σας το Σάββατο. Με το εμβόλιο τι έγινε τελικά;

Κατερίνα και εγώ από τα jumbo αγόρασα μερικά πραγματάκια. Καλά έκανες.

Φιλιά κορίτσια, λέω να συνεχίσω την δουλειά που έκανα...

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!τι κάνετε?
Εμεις καλα χρονισαμε κι εμεις και το σαββατο θα κάνουμε παρτακι !κι εγω δεν πήρα πολα ολα μαζεμένα.πηγαμε και γιατρο την τριτη πολυ κλάμα με το που του ,όλη σε ο γιατρός άρχισε... Ειμαστε 77 πόντος κ 9200 περίπου γτ δεν καθόταν,μια χαρα μας είπε και μου είπε οτι μπορω σιγα σιγα να του δίνω απο τα δικα μας...
Κατερίνα εσυ ξεκινήσεις να του δίνεις απο δικα σου θυμάμαι οτι στο είχε πει και εσένα!
Μαρια βαλε φωτο να την χαίρεσαι την κούκλα σου!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεωργία μου, να τον χαίρεσαι το γιόκα σου!!
Με το καλό η βάπτιση!!

Κορίτσια, θα πάτε την Παρασκευή στη συνάντηση στο MALL?

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικολετα ευχαριστω και εσυ με το καλο!!!
Ναι θα πάμε μαλλον εσυ??
Τι κάνετε?εμεις καλα τα δοντακια μας παλι κας ενοχλούν ολη μέρα τέσσερα δάκτυλα στο στόμα και ξυπνάει πολυ το βράδυ υπομονη θα περάσει παλι αλλα συνηθίσα τρεις βδομάδες που ηταν ήρεμος....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpempakos7 έγραψε:Νικολετα ευχαριστω και εσυ με το καλο!!!
Ναι θα πάμε μαλλον εσυ??
Τι κάνετε?εμεις καλα τα δοντακια μας παλι κας ενοχλούν ολη μέρα τέσσερα δάκτυλα στο στόμα και ξυπνάει πολυ το βράδυ υπομονη θα περάσει παλι αλλα συνηθίσα τρεις βδομάδες που ηταν ήρεμος....

Σκέφτομαι να πάμε με τις μικρές! Τι ώρα είναι η συνάντηση?
Θα έρθει η Μαρίνα ή κάποια άλλη κοπέλα από την ομαδούλα μας?
Η Κατερίνα μού είπε ότι δουλεύει. Στο Mall δεν δουλε'υει, όμως? Θα ψάξουμε να την βρούμε.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι εγω θα πάω μαλλον θα έρθει η μαρίνα αν έρθει θα την πάρουμε εμεις δεν εχει με τι να παει ,εμένα θα με παει ο άντρας μου θα με αφήσει και θα παει στον φίλο του εκει κοντα για καφέ!στο mall δουλεύει η Κατερίνα να μας πει που!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις