Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
409 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 409 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 17]

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε??ανυε μια μέρα έμεινε και παει ο χρόνος...για μένα φυσικα ηταν ο καλύτερος της ζωής μου!!!υγεια να εχουμε να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!!και καλύτερες μερες!!
Εμεις εδω σπίτι και αν έρθουν τιποτα φίλοι του αδερφού μου που μένει απο πανω μπορει να πάμε να κάτσουμε λίγο...
Χτες είχαμε χάλια νύχτα ο μικρός δεν ξερω τι είχε είχε λίγο καταρροη αλλα δεν ειναι κρυμμένος μήπως απο τα δόντια και κοιμήθηκε μια ωρα και απο τις μια εκλαιγε σχεδόν μεχρι τις 3.30 το πρωι ξπνησει στις 10 αλλα είχε πολυ γκρίνια μαλλον και απο την νυστα απο το απογευμα και μετα που κοιμήθηκε τρεις ώρες ειναι κάπως καλυτερα.τωρα κοιμάται απο τις 10.
Κατερίνα εγω ήθελα να τον ξυπναγε και να έμπαινε αυτος μεσα στο σπίτι για ποδαρικό αλλα αν ειναι
ετσι δεν ξερω μήπως γκρίνιαζει μετα.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή χρονια κορίτσια υγεια να χαιρόμαστε τα μπεμπακια μας!!!που είστε ολες καλε??
Μαρίνα τελικα θα μπείτε αυριο???ευχομαι αν μπείτε τελικα ολα να πανε καλα!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλη χρονια κ απο μενα σας ευχομαι με υγεια αγαπη κ δημιουργικοτητα.Πως τα περασατε?Ο δικος μου γκρινιαζε χτες που ειχαμε παει στη μανα μου για αλλαγη χρονου κ δεν μπορουσε κ να κοιμηθει λογω αλλου περιβαλλοντος.Στο γυρισμο κοιμοταν ορθιος ο καημενος στο αυτοκινητο.Κατα τα αλλα υσηχα.Κοριτσια εμενα ξαφνικα δεν μου τρωει με τιποτα το ψαρι αφου παιδευομαι για να το καθαρισω κ στο τελος δεν τρωει καθολου.Δεν ξερω τι να κανω.Μαρινακι καλη επιτυχια για αυριο.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααα!!!!!!!!!!Καλη χρονια να εχουμε με υγεια και ευτυχια !!!!!!Τι κανετε ?????? Πως περασατε ?????? Εμεις οικογενειακα το φλουρι επεσε στο μικρο !!!!!! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια !!Αντε και στα δικα σας!!!!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή χρονιά κορίτσια!

Εμείς τελικά κάναμε πρωτοχρονιά στο σπίτι μας αλλά ήρθαν μερικοί φίλοι και περάσαμε πολύ όμορφα!
Η μικρή έκατσε χωρίς γκρίνια μέχρι τις 1:30 και της έπεσε και το φλουρί Very Happy
Τυχερά τα παιδάκια μας Εύη!
Την επόμενη μέρα που φάγαμε στην πεθερά μου, κέρδισα εγώ το φλουρί Very Happy

Τελικά δεν πήγαμε την εκδρομή που είχαμε σχεδιάσει αλλά πήγαμε για 2 μέρες στο χωριό στους δικούς μου και περάσαμε ωραία. Ξεκουράστηκα και λίγο...

Το μόνο που έγινε και στην αρχή στεναχωρήθηκα λίγο ήταν το ότι η μικρή σταμάτησε τον θηλασμό. Μα με το που μπήκε το νέο έτος Rolling Eyes ;
Ξαφνικά, άρχισε να μην κάθεται με τίποτα στο στήθος και αντί να τρώει με δάγκωνε. Έτσι λοιπόν, μετά από 3 μέρες δοκιμών, αποφάσισα ότι το θέμα τελείωσε. Μεγάλωσε το μωρό μου!!! Smile

http://www.something-special.gr

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθαμεεεε κοριτσιααα πριν λιγο βγηκαμε απο το νοσοκομειο ολα πηγαν καλα δοξα το θεο!!εχω 5 λεπτα που μπηκα στο σπιτι με το παιδακι μου...

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κοριτσια! Ευχομαι να έχετε όλες μία χρονιά γεμάτη υγεία και ευτυχία! Να είστε δυνατές και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!
Μαρινάκι, μπράβο! Σιδερένιος ο Βαγγελάκης σας! Πώς είναι τώρα?
Εμείς επιστρέψαμε χθες από το χωριό! Περάσαμε πολύ ωραία! Είχε καλό καιρό και ήμασταν συνέχεια βολτούλες!
Η μικρούλα μας μπουσουλάει πολύ γρήγορα(ειδικα αν θέλει να πειράξει καποιο παιχνίδι της αδερφής της!!) και στέκεται μόνη της. Το αγαπημένο της είναι το ψωμάκι, το οποίο κρατάει μονίμως στα χέρια της και μασουλάει!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!
Μαρίνα άντε σιδερένιος είδες που ολα πήγαν καλα δόξα το Θεό!πως ειναι τωρα ο μικρός??
Μαρια άντε να ειναι τυχερή σε όλη της τη ζωη..!εμενα παλι ο δικός μου με το στήθος κόλλημα χαχα τα άτιμα !,
Νικολετα καλώς ήρθες καλη χρονια να τους χαίρεσαι όλους.
Εγω πριν λίγο γύρισα απο τις κούνιες πολλα παιδάκια έφαγε και τωρ τεζα το κακομοιρο....

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη χρονια κοριτσια υγεια να εχουμε και8 ευτυχια.

μαρινακη γερο να ειναι το παιδι πως ειναι τωρα ο βαγγελακης ποναει η οχι?

το φλουρι και σε εμας φετος το κερδισε το νεο μελος της οικογενειας ο αντωνακης τυχερρο να ειναι την αλλη εβδομαδα εχει γενεθλια χρονιζει και σκεφτομαι να του τα κανω στο σχολειο του μεγαλου που τα εχει στις 13 γεναρη εχουν 4 μερες διαφορα τα αδερφακια

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα κοριτσια.Σιδερενιος ο Βαγγελακης Μαρινακι.Ειδες που ολα πηγαν καλα.Μπραβο κ στα μπεμπακια που κερδισαν το φλουρι.Εμενα στο σπιτι μας το κερδισε ο αντρας μου κ στο σπιτι της μανας μου το μωρο στην κοιλια.Κοριτσια εγω απο την Τεταρτη ξεκιναω δουλεια.Δεν μπορω να το πιστεψω οτι περασε ο καιρος κ οτι θα αποχωριστω τον Κωνσταντινο μου.Πιστευω οτι θα ειναι δυσκολα στην αρχη.Και εμεις παντως με το στηθος το εκοψε γρηγορα δεν παιδευτηκαμε καθολου μπορω να πω.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ μαμαδες!!σημερα νομιζω οχι δνε ποναει γτ τον βλεπω ζωιρο οπωσ πριν παιζει γελαει!!
χθες ηταν το δυσκολο μεχρι να βγει απο το χειρουργειο,οταν μου τον πηραν απο την αγκαλια ραγισε η καρδια μου εγω ον πηγα στο χειρουργειο κ ο νατρασ μου μεχρι να τον ετοιμασουνκ τον πηραν αγκαλια να πανε μεσα ποποπο κοριτσιααα αυτο το αισθημα χαλια!!
μετα στο ξυπνιμα ηταν χαλια απο την ναρκωση λες κ παλευε με καποιον γκρινιαζε φωναζε εκλαιγεε απο τα νευρα του κ την ναρκωση προσπαθουσε να σηκωθη αλλα δνε μπορουσε τιναζον συνεχεια απο τησ 11 το πρωη το βραδυ 12 ωρα συνηλθε κανονικα,ειχαμ κ ενα αλλο κοριτσι που εκανε μετα απο εμασ κ ειμασταν στο ιδιο δωματιο μια τσιριζε ο μπεμπησ μια το κοριτσια απο την μια γελαγαν κ απο την αλλη ποναγε η ψυχει μου...αυτα κοριτσιαα αλλα να σας πω κατι ειδαν τα ματακια μου εκει που δνε το λεω οτι χαιρομε γι αυτα τα παιδια οτι απλα ειμουν τυχερη κ δνε το ξερα υπαρχουν ποιο σοβαρααα προβληματα εκει κοριτσια η παναγια να φιλαει ολα τα παιδια....ευτηχωσ ηταν πολυ καλο το προσωπικο αψογα κ το φαγητο του κ ολα του του εκανα κ δωρο ειχαν ενα δεντρο κ ειχαν απο κατω δωρα κ εδιναν σε καθε παιδακι που ερχοταν στο νοσοκομειο στον οροφο...εχουμε τωραα παντου συμαδια μελανιεσ τριπιματα ,τον πονεσαν πολυ δνε του εβρισκαν φλεβααα αφηστε κοριτσια κανενα παιδακι να μν τα περασει αυτα....κ βρηκαμε κ νυφουλα εκει μια μπεμπααα 3 μηνων το καλο μου ,ειχε κανει χειρουργειο κ ηταν 1 μηνα μεσα αυτα να μν σας τα πριζω τωρα δοξα το θεο ειμαστε καλα ,εχουμε τωρα αλλο ενα κ ελπιζω να μν ξαναπατησουμε ποτε σε νοσοκομειο

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="marinaki <3 <3"]
ελπιζω να μν ξαναπατησουμε ποτε σε νοσοκομειο

Μαρινάκι μου, σου το εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου για το παιδάκι σου και για όλα τα παιδάκια του κόσμου. Πρέπει κάθε μέρα να κάνουμε το σταυρό μας που ο Θεός έχει γερά τα παιδάκια μας.
Καλή και γρήγορη ανάρρωση στο γιόκα σου!!

agapi31aa

agapi31aa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια μου Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια!!!!!! Υγεια Παναγια μου σε ολο τον κοσμο! Εχω καιρο να γραψω, ομως σας διαβαζα καθε μερα! fasolis Κατερινα αν δεν κανω λαθος με το καλο και το δευτερο παιδακι σου! Να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη. Μαρινακη χαρηκα που ολα πηγαν καλα και ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει ξανα ο γιοκας σου! Εμεις κοριτσια παραμειναμε στο νησι καθως ο μπαμπας μας δουλευε και περασαμε τις γιορτες οι 3 μας, δεν μας επισκευθηκε κανενας! Μοναχικα αλλα καλά! Στα νησια δεν πολυκαταλαβαινεις Χριστουγεννα, δεν υπαρχει τοση φασαρια! Το κοριτσακι μου ακομα δεν μπουσουλαει ουτε στηριζεται ορθιο, θελω να πιστευω ομως , οτι θα το κανει λιαν συντομως γιατι τα χερια μας δεν τα "οριζουμε" οπως λεμε και στο χωριο μου! Φιλακια σε ολες και να εχουμε μια δημιουργικη χρονια μαζι με τα παιδακια μας!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κούκλες τι κάνετε πως είστε εμεις μια χαρα!!κοιμαται τωρα ο μικρός και εγω ήρεμω λίγο...
Έφτιαξα και μια καρυδοπιτα και θα πάω να την δοκιμάσω τωρα...
Μαρίνα μου πως παει το μωρο μας???
Εμεις λίγο τα ουλακια μας κατα τα αλλα ειμαστε καλα παίζουμε με τα παιχνίδια μας και γυρνά,ε ολο το σπίτι γελάμε και αν λίγο του φωνάξω κανει ολο παράπονα και κλαει ειναι ευαίσθητουλης το σκατο....χαχα

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας !!!Μαρινακη περαστικουλια στο αντρακι μας !!!!!!!Εμεις αρχιζουμε και εχουμε αποψη ....τι να πω απο τη μια μερα στην αλλη μεγαλωνει αρκετα !!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω κοριτσια μου!!
γεωργια μου καλα παει δνε βλπεω να ποναει παιζει κ κανει τΑ ιδια οπως πριν ισα να σου πω τον βλεπω ποιο καλα τωρα απο πριν ισωσ εφταιγε η στενωση τι να πω χαμογελαει συνεχεια..δοξα το θεο μου φυγε ενα βαρος τωρα περιμενουμε να μας ανημεροσουν να κανουμε κ το αλλο πιστευω αυτο το μηνα κ μετα να ηρεμησω εντελος....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εμείς καλα΄!
Κούραση σήμερα! Είχα σίδερο και πολλές δουλειές! Ευτυχώς με βοήθησε ο αντρούλης μου!
Αχ, κορίτσια, οι μικρές έχουν αρχίσει και παίζουν μαζί. Η μεγάλη ζητάει να παίρνει αγκαλιά τη μπέμπα καιτης δίνει τα παιχνίδια της για να παίξουν. Είναι πολύ όμορφο συναίσθημα!
Μαρινάκι, πώς πάει ο Βαγγελάκης? Αντε, να κάνετε και το άλλο χειρουργείο και να ξεμπερδεύετε! Σε ποιο νοσοκομείο το κανατε τελικά?
Κατερινάκι, πώς πάει η εγκυμοσύνη?
Πάω για ύπνο! Είμαι κομμάτιααααααα
Καλό ξημέρωμα

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια κ απο μενα.Μαρινακι δεν φανταζεσαι ποσο χαρηκα που πηγαν ολα καλα.Αντε κ στο επομενο να πανε ολα τελεια.Πραγματικα κοριτσια ευχομαι να ειναι ολα τα παιδακια καλα για να μην ταλαιπωρουνται κ αυτα κ οι γονεις.Γιαυτο κ το σημαντικοτερο απο ολα ειναι η υγεια.Κωνσταντινα μου σευχαριστω για τα καλα σου λογια.Σε λιγο καιρο θα εχει κ ο μικρος μου αδερφουλα η αδερφακι για να παιζουν μαζι.Νικολετα πρεπει να ειναι πολυ ωραια αυτη η εικονα που τα βλεπεις μαζι.Γεωργια κ μενα ετσι ειναι ο δικος μου αμα του παρω το παιχνιδι κλαιει.Θελει να γινεται ολο το δικο του.Ολα τα καταλαβαινουν τα ατιμα.Ειναι πανεξυπνα.Σας καλυνηχτω.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κούκλες τι κάνετε?εγω ειμαι λίγο ξαπλωμένη τωρα που κοιμάται το μικρακι μου γιατι αδιαθετησα και λίγο πονάει η μέση μου ευτυχώς δεν ειναι σαν την ρωτη φορα....
Κρύο πολυ σημερα ε??και πολλές ιωσεις κυκλοφορούν να προσέχουμε..
Πανε και οι γιορτές...εμεις σημερα φαγαμε στη μαμα μου απο κάτω επειδη γιορτάζε κατέβηκε και ο αδερφός μου με την κοπέλα του απο πανω και εντάξει πέρασε η ωρα....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Κρύο πολύ σήμερα,ε?
Εμείς είχαμε πάει σε μια παιδική παράσταση με τη μεγάλη ''η Πεντάμορφη και το Τέρας'' . Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκε η Κωνσταντίνα!! Σε λίγο θα πάμε επίσκεψη σε μία φίλη μου.
Η μπέμπα μια χαρά είναι. Βρε κορίτσια, ξεκαρδίζεται στα γέλια με το παραμικρό. Π.χ. βλέπει την Κωνσταντίνα να τρέχει και γελάει μέχρι τελικής πτώσης!! Το κάνουν και τα δικά σας αυτό?
Γεωργία, να χαίρεσαι τη μητέρα σου! Ωραία που μένετε όλοι μαζί με τη μαμά σου και τον αδερφό σου!
Αυτά τα νέα μας! Καλό απόγευμα!!

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλη χρονια να εχετε με ολα τα καλα του κοσμου! να χαιρεστε τις οικογενειες σας!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κούκλες τι κάνετε?εμεις καλα ο μικρός κοιμάται στις 5 γιατρο....Ωχ παλι κλάματα.....
Νικολετα και εμένα ξεκαρδιζεται καλα οταν τον γαργαλαω πεθαίνει χαχα και καμια φορα μετα κολλάει και συνεχίζει και γελάει χωρίς λόγο...
Ναι ωραία ειναι απο η μαμα εγω στη μέση και πανω ο αδερφός μου με την περίπου αραββωνιαστικια χαχαχα
Αυτα θα σας πω τα νεότερα μετα τον γιατρο

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καναμε τα πρωτα βηματα και χτυπαμε παλαμακια απο την χαρα μας αχ και σε 2 μερες εχουμε και γενεθλια

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσαρες!!τι κάνετε??
Σουζαν μπραβο σας!!!αντε καλα τρεξιματα και στα δικα μας χαχαχα
Εμεις πήγαμε γιατρο περιττό να σας πω οτι με το που μπήκαμε το κατάλαβε και εκλαιγε παρα πολυ το σκατο μου...
Με δυσκολία λοιπον τον εξέτασε ειναι μια χαρουλα δόξα το Θεό μεσα σε δυο μήνες που είχαμε να παμες πήρε 4 πόντους και σχεδόν ενα κιλο ειμαστε 74 π και 8500 κιλα αν και στη ζυγαρια δεν κάθησε θα τον βάλω αυριο και στη δική μου...
Άντε άλλο ενα εμβόλιο τον Μάρτιο και μετα Σεπτέμβριο!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου τι κανετε!!!
νικολετα κ μενα ετσι κανει εχουν πολυ πλακα εμενα ξεκιναει προσπαθει να μιλησει κ κανει μιαμ μιαμ μιαμ σαν η παπια ανοιγη το στομα κ οταν τον κραταω κανει βηματα,δνε εχουμε μπουσουλησει καθολου!!!ολα πανε καλα σημερα πηγα παλι ωνασειο μας ειδαν βεβαια ειναι νωρις απο δικια μου γκαφα να το πω η βλακεια μου δνε ακουσα καλα η γιατρος μου ειπε σε 2-3 μηνες κ εγω ακουσα 2-3 μερες να παμε ενιωσα πολυ χαζη σημερα κ λεω θα με περασαν για κουκουρουκο πληρωσα κ 70ε τσαμπα γτ ηταν πολυ νωρις για να διξει η στενωση αν πηγε καλα!!!!

γεωργια μου πως ειστε ολα καλα!!23 γενναρη-με 24 μπενουμε κ για το αλλο χειρουργειο κοριτσια αλλο αγχος τωρα κ στεναχωρια αλλα να τελειωσουμε να ανασανω ελευθερα!!!

κατερινακη μου γλυκο πως εισαι ευχαριστω για τα καλα σου λογια ,πως εισαι εγκυουλα μας ,δνε μας ειπες ποτε εχεις πητ η εγω δνε το ειδα εισαι καλα πως νιοθεις!!

σουζαν μου μπραβω στο παιδακι σου περασες κ ολας ενας χρονος οχ παναγια μου ποποπο να τα εκατοστησει το παιδακι σου γερο κ δυνατο!!!

μαρακη τι κανεις πως ειναι η μπεμπας σου μεγαλωνει κ σενα ε!!!

**γεωργια ξεχασα ποσα κιλα ειναι!σε εβγαλε λαθος δνε καθοταν!!
εμενα στο νοσοκομειο ηταν 8'500κλ..
!!!


να ρωτησω κ κατι να μου πειτε!!
οπως σας ειπα 23-24 γενναρη μπενουμε κ για την αλλη επεμβαση αλλα μας ειπε 20 μερες πριν αν μν εχει κανει το εμβολιο του,κ ειναι να το κανει στηε 12 του μηνα τι γινεται πειραζη αν το κανει τοσο αργα μετα της 30 γενναρη στην ουσια χανει σχεδον ενα μηνα!!!....ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΩ γτ ειπες οτι ειναι το τελευταιο εμβολι μετα καθε ποτε κανουν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις