Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας, κορίτσια! Τι κάνετε? Εμείς σχετικά καλά. Εγώ ανέβασα πυρετό χθες και σήμερα είχα τη μεγάλη με 37,5. Η μπέμπα ευτυχώς είναι καλά.
Κατερινάκι, μπράβο, είδες και το σποράκι σου! Τι θέλεις αγοράκι ή κοριτσάκι? Υγιές και τυχερό να είναι, πάνω από όλα. Θα επιστρέψεις στη δουλειά?

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Που χαθηκατε καλε ολες?Εμενα κοιμαται ο μικρος μου.Τελικα τωρα που τον ζοριζω μου κουραζεται κ μετα απο 2.5-3ωρες θελει να κοιμαται κανα διωρο.Πραγμα που με βολευει κ μενα γιατι ξεκουραζομαι.Νικολετα μου το ειδα κ μαλιστα ειχε αρχισει κ χτυπαγε κ η καρδια του απο τωρα.Απορω με τη καρδια κανουν αλλες εκτρωσεις.Για μενα ειναι καθαρα φονος.Τελοσπαντων αλλο θεμα αυτο.Περαστικα σου κιολας.Νιωθω οτι θα ειναι κοριτσακι.Αυτο που θελω πραγματικα να ειναι γερο κ υγιες κ ολα τα αλλα δεν με νοιαζουν.Κανονικα γυρναω τωρα στη δουλεια για κανα 5-6μηνο.Ακομα δεν τους το εχω πει γιατι δεν πιστευω οτι θα χαρει καμια πραγματικα εκει μεσα.Αυτες κοιτανε την δουλεια τους κ οτι θα χωθουνε παλι για μενα.Θα το μαθουν οταν με το καλο γυρισω.Κοριτσια θα πατε πουθενα στις γιορτες?Εμεις εδω θα μεινουμε οικογενειακα.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??εγω δεν είχα Ίντερνετ για αυτο δεν μπήκα!!
Κατερίνα με το καλο γερο να ειναι και ολανα πανε καλα!!εμεις ειμαστε καλα ο μπεμπης θελει ολο. Κάτω να γυρνάει και θελει να παει στο δέντρο να τραβάει τις μπάλες!!
Απο τοτε πουβγηκεκαι το δόντι εχει ηρεμήσει και στον ύπνο!εγω τον κοιμιζω μια και καλη το μέσημερι πλέον αφου ξυπνάει 10 το πρωι.και το βράδυ κατα τι; 10.30 κοιμάται.
Νικολετα περαστικα!!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!!!Τι κανετε ?????? Βλεπω εγκυμοσυνη στην παρεουλα ???? Κατερινακι με το καλο και να ειναι γερο !!!!!!!!!!!! Και εγω ξερω οτι μετα τους 5 μηνες προκαλουνται συσπασεις λογω μιας ορμονης που παραγεται με τον θηλασμο ! Μαρακι μου αυτο το ειχα παθει εγω με νεογεννητο με το μωρο ξαφνικα αρχισε να βρεχει!!!!!!!!! Εγκεφαλικο αλλα εκανα αυτο που ειπε μια κοπελα πιο πανω και καπως ηρεμησα μεχρι που εκανε την μονωση ο σπιτινοικοκυρης !!!!!!!! Κοριτσια πως τα πατε με το κρυο εμεις καπως την παλευουμε με το κλιματιστικο !!!!!!!Απο σημερα αδεια μεχρι 2 του μηνα!!!!!!!!!!! Σπιτακι με το αγορακι μου !!!!!! Εμεις βγαλαμε και ενα τριτο δοντακι το ματοδοντο που λενε τα υπολοιπα ειναι silver alert !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα με αυτα τα 3 μασαμε τα παντα !!!!!!!!!!!!! Τιποτα δεν αφηνουμε !!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??.
Εμεις καλα φτιάξαμε και το Ίντερνετ γιατι τρεις μερες παιδευομασταν με το ασύρματο ...
Ευη καλη ξεκούραση και να χαρέις το παιδάκι σου οσο μπορείς...!!
Κάνατε τιποτα κορίτσια το σκ?εγω σημερα ολο δουλειές και δεν τα έκανα και ολα....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εμένα η μεγάλη έχει ακόμα πυρετό και η μικρή ξεκίνησε μύξες και βήχα. Αυριο θα πάμε παιδίατρο να της δει.
Γεωργία, κι εγώ έκανα δουλειές σήμερα(ευτυχώς με βοήθησε ο αντρούλης μου). Είχαμε κανονίσει να πάμε στην Παιανία στο χωριό του Αη Βασίλη, αλλά ακυρώθηκε λόγω ασθένειας. Κρίμα και ήθελα πολύ να πάμε.
Χθες έφτιαξα μελομακάρονα με την αδερφή μου, πολύ ωραία βγήκαν. Το Σάββατο- αν είμαστε καλά- θα πάμε στο χωριό μου για διακοπούλες.
Βρε κορίτσια, να σας ρωτήσω τα φαγητά τα αλέθετε στο μούλτι σαν κρέμα? Εμένα αν μείνει κάποιο κομματάκι πνίγεται, δεν ξέρει να μασάει ακόμα.
Μαρινάκι, πότε κάνετε εισαγωγή στο νοσοκομείο?

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααααα!!!!!!!Τωρα γυρισαμε απο τις κουνιες !!!!! Επεσε ξερος κοιμαται !!! Εμεις πλεον δεν τα κανουμε αλοιφη βασικα απο τοτε που ξεκινησαμε στερεες δεν ηθελε να ειναι αλοιφη τα φρουτα πλεον τα κοβουμε στα τεσσερα και τα τρωει ...ετσι οσο για το φαγητο κομμενα σε κομματια σουπες μονο το ψαρι τα υπολοιπα κανονικα !!!!! Μην αγχωνεσε παντος ..σιγα σιγα μικρη δεν ειναι ακομα ?????Οσο για μελομακαρονα και κουραμπιεδες δεν εχω κανει τιποτα λεω να αγορασω φετος !!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εμεις καλα ωραία μέρα σημερα,τον πήγα λίγο στις κούνιες και μεχρι το μάρκετ,ευτυχώς κάθησε στο καρότσι.τωρα τον κοίμησα ειναι ψοφιος....χαχα
Νικολετα εγω την ψάρι σούπα επειδη ακομα την φοβάμαι για κανενα κοκαλακι την κάνω αλοιφές ολα τα αλλα τα λίωνω με το πιρουνι και μια χαρα τα τρώει...υπομονη θα μάθει να τρώει μωρε.ψωμι άμα του δώσω στο χέρι κόβει τεράστια κομμάτια και δεν μπορει να τα φάει πνίγεται!
Πάντως εχουμε χοντρό θέμα με το αλλαγές δεν κάθεται οτι και να του κάνω ρε κορίτσια σπαραζει στο κλάμα ουτε στην αλλαξιερα ουτε στο κρεβάτι πουθενά του τα βάζουμε στα όρθια και παλι γκρίνιαζει....εχω απελπιστει παει ενα μην αυτο...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεωργια ουτε συννενοημενες να ειμασταν ...το ιδιο προγραμμα ειχαμε σημερα οσο για το αλλαγμα ειμεις ειμαστε μηνες ετσι για να αλλαξει πανα γινεται χαμος ασε που σηκωνετε και τρεχει και τον κυνηγαω ,μαλιστα μια φορα ειχαμε κανει κακα και ετρεχε με τα χερια ορθια και λερωμενος και να γελαει !!!!!!!!Ακομα λυση δεν εχω βρει τι πανες εχουμε αλλαξει τι να βαζουμε τραγουδια τιποτα !!!!!!!!Γεωργια αμα βρεις κατι πες μου και μενα !!!!!!!!Εμας το ψωμακι ειναι το αγαπημενο μας !!!!!!Ειδικα το κουλουρι θεσσαλονικης μολις παμε στο φουρνο αρχισει και δειχνει μεχρι να το παρει !!!!!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.

Κατερίνα με το καλό σου εύχομαι το μωράκι σας!!!

Νικολέτα περαστικά...

Εύη καλή ξεκούραση τώρα που έχεις άδεια.

Γεωργία επιτέλους ηρεμία ακούω όσον αφορά στα δοντάκια, ε;

Εμείς επιτέλους επιστρέψαμε στην κρεβατοκάμαρα. Ευτυχώς έκανε καλές μέρες και δουλέψανε οι μάστορες στην ταράτσα. Σήμερα βέβαια έβρεξε και ανυπομονώ να δω αύριο τι θα γίνει με το ταβάνι. Ελπίζω να κάνανε σωστή δουλειά και να μην έχουμε τα ίδια!
Εν τω μεταξύ και εμένα πολλές φορές γκρινιάζει στην αλλαγή πάνας αλλά κατά τ' άλλα κάθεται. Δεν την κυνηγάω Very Happy
Αυτά τα ολίγα, κοιμάμαι ορθια οπότε σας καληνυχτώ!!! Πολλά φιλιά σε όλες!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 3 417472

http://www.something-special.gr

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλορίζικη η κρεβατοκάμαρα!!! κορίτσια έκανα και εγώ μελομακάρονα χθες όταν κοιμήθηκαν όλοι και περιέργως βγήκαν καλά γιατί νύσταζα μάλλον Shocked !βγάλαμε και πάνω δοντάκια αλλά πλαινά και είμαστε σαν δρακουλάκια! κατά τα άλλα ήρεμα...

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!πως είστε?καλε τι βροχή ηταν αυτη??
Μαρια άντε καλο ριζική ελπιζω να μην εχετε θέμα πια...
Ευη ασε εχω κουραστει με το θέμα του αλαγματος πολυ ..δεν κάθεται οτι και να του κάνουμε..
Χθες μου ξυπναγε συνέχεια το βράδυ κατι τον ενοχλει μαλλον κάποιο δόντι προχτές του είχα δώσει ντεπον γτ είχε γκρίνια και είχε κοιμηθει μια χαρα αλλα δεν θέλω να του δίνω μωρε καθε μέρα βάζει ολο το χέρι κάτω αριστερά Ωχ μεχρι να βγει και αυτο....
Του εχω πάρει το αυτοκίνητακι ποδήλατακι και προς το παρόν το εχουμε σαν στρατα και το σέρνει και περπατάει και εχει αρχίσει το πέλμα να το εχει ολο κάτω οχι στις μύτες....και ολο παει στο δέντρο και το πειράζει!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας, κορίτσια! Τι κάνετεε?
Εμείς καλύτερα. Η μεγάλη είναι απύρετη από χθες. Ο παιδίατρος μάς έδωσε αντιβίωση και μάσκα αερολίν για το μπούκωμα. Κορίτσια, έμαθα χθες από το γιατρό ότι κυκλοφορεί πάλι ο ιος Κοξάκι. Να αποφεύγεται τους χώρους με συνωστισμό γιατί μεταδίδεται πολύ εύκολα. Μάλιστα, μου είπε να μην στείλω τη μεγάλη παιδικό αυτές τις μέρες. Εγώ ούτως ή άλλως δεν τη στέλνω, γιατί είναι άρρωστη αλλά και γιατί έχουν οι δασκάλες απεργία. Τώρα για τη γιορτή του παιδικού την Πέμπτη θα το σκεφτώ. Αχ, κορίτσια, θα ντυθεί αγγελάκι με λευκό φορεματάκι, φτερά και φωτοστέφανο. Είναι σαν αληθινός άγγελος!!
Αυτά τα νέα μας.
Μαρινάκι, ετοιμάζεστε για την εισαγωγή τελικά?
Κατερινάκι, πώς πάει η εγκυμοσύνη?
Εύη, κοίτα να χαρείς το παιδάκι σου τώρα που έχεις άδεια. Δεν πειράζει, και τα έτοιμα μελομακάρονα μια χαρά είναι!! Αχ,, εμένα να με δω από Σεπτεμβρη που θα επιστρέψω στη δουλεια!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σασ κοριτσια τι κανετε!!!δνε σασ διαβασα η αληθεια ειναι ελπιζω να ειστε καλα!!

Sad Sad Sad Sad Sad εμεις αυριο μπενουμε εισαγωγη κ παρασκευη η επεμβαση οπωσ μας ειπαν η καρδια μου εχει χοριστης ποναει πολυ εχω εναν κομπο στο λαιμο που θελω να παω καπου και να ξεσπασω με οση δυναμη κ αν εχω ,με πιανουν τα κλααματα επιτελουσ λεω ηρθε ο καιροσ να μπουμε αλλα φοβαμαι τοσο πολυ βλεπω την μουρη μου που χαμογελαει κ καλιω κ αυριο θα ποναει θα ταλαιπορηθη αχ κοριτσιαααα καντε ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΛΑΩ ΝΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σασ κοριτσια τι κανετε!!!δνε σασ διαβασα η αληθεια ειναι ελπιζω να ειστε καλα!!

Sad Sad Sad Sad Sad εμεις αυριο μπενουμε εισαγωγη κ παρασκευη η επεμβαση οπωσ μας ειπαν η καρδια μου εχει χοριστης ποναει πολυ εχω εναν κομπο στο λαιμο που θελω να παω καπου και να ξεσπασω με οση δυναμη κ αν εχω ,με πιανουν τα κλααματα επιτελουσ λεω ηρθε ο καιροσ να μπουμε αλλα φοβαμαι τοσο πολυ βλεπω την μουρη μου που χαμογελαει κ καλιω κ αυριο θα ποναει θα ταλαιπορηθη αχ κοριτσιαααα καντε ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΛΑΩ ΝΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ

κοριτσάκι μου δύναμη και υπομονή, θα περάσει και αυτό.Είναι δυνατό το αγόρι σου, σου εύχομαι ό,τι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου.

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινάκι μου γλυκό, όλα καλά θα πάνε και ο Βαγγελάκης μας θα βγει από το νοσοκομείο πιο δυνατός από ποτέ! Σου στέλνω την αγάπη μου!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρινακι σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα.Η σκεψη μου θα ειναι μαζι σας.Κοριτσια εμεις εδω κ δυο μερες γκρινια κλαμα κ δεν μπορει να κοιμηθει απο τον πονο καθολου.Ημασταν αυπνοι 2μερες.Τωρα το απογευμα καπως χαλαρωσε.Βγαζει τα πισω δοντακια απο οτι καταλαβα κ μου ειπε κ η παιδιατρος οτι οντως του δημιουργει γκρινια.Να φανταστειτε οτι το ντεπον καθε εξι ωρες κ δεν μας εκανε δουλεια καθολου.Σημερα του δωσαμε κατι ποιο ισχυρο που συστησε η παιδιατρος.algofren λεγεται.Εμενα ακομα δεν μου γκρινιαζει ιδιαιτερα στο αλλαγμα της πανας.Ευη και τα φρουτα στα τρωει κομματια ο δικος σου?Εγω ακομα την φρουτοκρεμα την αλεφω.Φοβαμαι λιγο με τα φρουτα.Παντος του δινω κομματι κουλουρι η ψωμι κ το κραταει στο χερι του κ τρωει λιγο λιγο κ του αρεσει.Νικολετα καλα παει η εγκυμοσυνη τωρα ειναι να παω να κανω κ τις πρωτες εξετασεις.Θα ειναι μια κουκλα η δικια σου σαν αγγελος!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κούκλες!
Μαρίνα μου κουράγιο και ολα θα πανε καλα!ο βαγγελακης μας θα ειναι μια χαρα και δεν θα θυμάται τιποτα!αν χρειαστείς οτιδήποτε έστω και να μιλήσεις σε κάποιον να με πάρεις τηλ.
Κατερίνα και εμένα βάζει ολο το χέρι στα κάτω ειναι λίγο πρησμενα και κόκκινα αλλα ένας θεός ξέρει ποτε θα βγουν τα πιο μεσα εχω ακούσει ειναι πιο δύσκολα....υπομονη εμένα δυο μερες απο εκει που είχαμε ηρεμήσει ξυπνάει καθε μια ωρα....νυσταζωωωω

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμείς κάναμε μια επέμβαση τον Σεπτέμβριο και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι για μια μαμά,να μην κλαις γιατι το νιωθει, μην ανησυχεις όμως τα παιδάκια τα προσέχουν πολύ οι γιατροι!περαστικά και γρήγορα στο σπιτάκι σας! θα προσεύχομαι για σας!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σασ ευχαριστωωω πολυ!!!δηλ ειμαι ρακοσ δνε μπορω αλλο μας το ακυρωσαν δνε ΥΠΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΩ με βαλιτσες στο χερι κ μωρο κ δνε προλαβαμε να βγουμε στην πορτα μας πηηραν τηλφ να μασ πουνε οτι χαλασε το μηχανιμαααα θα τα σπασω ολααα δνε υπαρχει ρε κοριτσια δνε ξερω τι ειμαι εικανη να κανω ΕΛΕΟΣ ειναι η τριτη φορα που μας το κανουν αυτο....μεχρι τησ 3 μας ειπαν θα μασ πουνε

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι σας ακυρωσαν παλι τη επεμβαση?γιατι?μηπως θελουν φακελακι τα νουμερα>?αντε γιατι νευριασα πολυ τωρα γα.. την πο.... μου !
τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα?εμεις περιμενουμε στις 9 γεναρη να χρονισουμε ειναι πολυ ησυχο παιδακι ο Αντωνακης αλλα μου εχει κρυωσει απο την περασμενη εβδομαδα ολο μυξουλες εχει αφηστε το αλλο που ειχε ενα παιδακι απο την ταξη του Νικολα μου οστρακια παλι καλα που δεν κολλησε ο δικος μου φτηνα την γλυτωσαμε

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουζαν μου ναιιι!!δνε ξερωωωωωωωωω τι σκατα θελουν γ@!@!# το κερατο τους μασ ξαναπηραν τηλφ να μασ πουνε οτι τελικα δνε φτιαχτικε κ οτι θα μασ βαλουν 2 γενναρη αν ειναι δυνατον ,κ πηραμε την γιατρο τηλφ κ μας ειπε οτι τελικα φτιαχτικε κ γινεται ενασ χαμος ακυρωθηκαν πολλα χειρουργια κ δνε εχουν ουτε κρεβατι κ τουσ λεει ο αντρασ μου μας αμελητε απο τι καταλαβα κ η γιατροσ μασ θα του μιλησει μηπωσ μπουμε αυριο 7 ωρα για επεμβαση εκτατο τα νευραα μου ανα οχι 2 γενναρη κ μαλλον θα παμε σε αλλο νοσοκο στο ΜΗΤΕΡΑ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια..
Μαρίνα μου τι να πω Τρίτη φορα?ελεος....ελπιζω να επαληθευτεί καθε εμπόδιο για καλο....τι να πω ειμαστε για τα πανηγύρια.
Εμένα παλι χάλια νύχτα του έδωσα το βράδυ ντεπον και μεχρι τις 4 καλα μετα ξυπναγε καθε τρεις και λίγο στις 5 ξύπνησε και δεν μπορούσα να τον κοίμησω κοιμήθηκε στις 6.30 αφου του έδωσα παλι ντεπον και του έβαλα κρέμα...
Και το μεσημέρι κοιμήθηκε τεζα στις 2.30 και τρεις και κατι ξύπνησε και ακομα ειναι ξυπνιος εκλαιγε στην αρχη κανενα τέταρτο πολυ τωρα παιζει βλεπω να θελει να κοιμηθει απο τις 8 παλι ωραία νύχτα θα εχουμε......
Δεν μπορω να κάνω τιποτα πια και το μεσημέρι που κοιμάται ολο ξυπνάει και πάω διπλα του οταν ειναι ξυπνιος ειναι ήσυχος αλλα πρεπει να ειμαι εκει αλλιώς θα χτυπήσει ουφφφφφ,και νυσταζω τρέλα....να δούμε μεχρι ποτε θα συνεχιστεί αυτη η κατασταση

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα κοριτσια.Καταρχας να πω οτι αυτο δεν ειναι κρατος πια κ οτι κ εγω στην θεση σου Μαρινα θδεν ξερω τι θα εκανα.Θα τους ειχε παρει ολους ο .....Ελπιζω να σας καλεσουν να πατε αυριο να τελειωνετε.Εμεις παλι κοριτσια επειδη η γκρινια ο υψηλος πυρετος κ το κλαμα συνεχιζοταν κ κυριως το βραδυ χτες πηγαμε στο παιδων καναμε καποιες εξετασεις κ επειδη δεν ηρεμουσε κ δεν βρισκαν κατι καναμε εισαγωγη.Πολυ ταλαιπωρια κυριως ο μικρος μου εκει που προσπαθουσε λιγο να κοιμηθει τον περναν για εξετασεις.Εγινε αυτο κ 5φορες.Ωσπου τους ειπαμε να φυγουμε κ να παρουμε τηλ για τα αποτελεσματα.Τελικα ολα καλα ουτε ιωση εχει ουτε ουρολοιμωξη οποτε ειμαστε σιγουρη οτι ειναι απο τα δοντια.Θα τα δουμε ολα ωσπου να βγουν αυτα τα δοντια.Γεωργια απο οτι καταλαβα στην ιδια μοιρα ειμαστε.Κουραγιο.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ρε κοριτσια τι περνατε κ εμνα γκρινιαζει οχι τοσο πολυ αλλα ειδηκα χθεσ δεν ηθελε να κοιμηθη μου βγηκε η παναγια.....περαστικα σασ κατερινακη μου πωσ εισια με την εγκυμοσυνη σου!!

ακομα δνε μασ πηραν κ φοβαμαι πωσ δνε μπενουμε ουτε αυριο τα νευρα μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις