Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
417 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 417 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 17]

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια.
Μαρινάκι, πόσο θα ταλαιπωρηθείτε ακόμα? Μήπως ο γιατρός περιμένει φακελάκι? Κάντε του καμια νύξη. Εύχομαι να τελειώσουν όλα γρήγορα.
Κατερινάκι, χθες πήγατε στο νοσοκομείο? Τι σας είπαν ? Πού οφείλεται ο πυρετός? Ο παιδίατρος μου , πάντως, μου λέει ότι τα δόντια δεν κάνουν υψηλό πυρετό. Αν δεις ότι κρατάει πάνω από 3 24ωρα, χρειάζεται αντιβίωση. Εγ'ω είχα τη μπεμπούλα στο νοσοκομειο όταν ήταν 2,5 μηνών και ταλαιπωρήθηκε αρκετά.
Να σας πω κάτι να ευθυμήσουμε! Σήμερα είχαμε τη γιορτή στον παιδικό. Η Κωνσταντινούλα μας έλαμπε στην ολόλευκη στολή της, ήταν πανέμορφη. Ημασταν, λοιπόν, πάνω στη σκηνή(ήταν και οι μαμαδες μαζί)και η αδερφή μου της έκανε νόημα να πάει πιο μπροστά. Η Κωνσταντίνα, 'ομως, κατάλαβε να πάει εκεί στην αδερφή μου. Φεύγει από τη σκηνή και πάει να κατέβει τις σκάλες την ώρα που τα άλλα παιδάκια έλεγαν το τραγούδι!! Ευτυχώς ήταν η δασκάλα της και την γύρισε πίσω! Πολύ πλάκα. Τα μικρά είναι απρόβλεπτα.
Γεωργία, θα πάς στα Αηδονάκια αύριο? Εγώ πρέπει να ετοιμάσω βαλίτσες, φεύγουμε το Σαββατο για το χωριό.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια.
Κατερίνα μου θα ταλαπιωρηθηκατε αλλα αφου ειναι καλα παθολογικα οκ,αλλα και εγω ξερω οτι μεχρι 38 ειναι απο δόντια τι να πω...εμένα οπως σας είπα το μεσημέρι κοιμήθηκε μιση ωρα και κατι κατα τις 7 τον πήρε ο ύπνος στην αγκαλια της μαμα μου αλλα στην μια ωρα τον ξυπνησα,ευτυχώς μετα ηταν μια χαρουλα και ολο έπαιζε 11 κοιμήθηκε του έβγαλα γάλα και του έδωσα και μετα ξανα ήπιε για να κοιμηθει του έδωσα και ντεπον ελπιζω να παει καλα η νύχτα.....
Νικολετα σκέφτομαι οτι θα εχει πολυ κρύο και εκει ακομα πιο πολυ και λενε 6 αλλα σιγα μην πανε όλοι τέτοια ωρα και θελουμε και καμια ωρα μονο να πάμε....δεν θα παει και καμια γνωστή....

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpempakos7 έγραψε:Γεια σας κορίτσια.
Κατερίνα μου θα ταλαπιωρηθηκατε αλλα αφου ειναι καλα παθολογικα οκ,αλλα και εγω ξερω οτι μεχρι 38 ειναι απο δόντια τι να πω...εμένα οπως σας είπα το μεσημέρι κοιμήθηκε μιση ωρα και κατι κατα τις 7 τον πήρε ο ύπνος στην αγκαλια της μαμα μου αλλα στην μια ωρα τον ξυπνησα,ευτυχώς μετα ηταν μια χαρουλα και ολο έπαιζε 11 κοιμήθηκε του έβγαλα γάλα και του έδωσα και μετα ξανα ήπιε για να κοιμηθει του έδωσα και ντεπον ελπιζω να παει καλα η νύχτα.....
Νικολετα σκέφτομαι οτι θα εχει πολυ κρύο και εκει ακομα πιο πολυ και λενε 6 αλλα σιγα μην πανε όλοι τέτοια ωρα και θελουμε και καμια ωρα μονο να πάμε....δεν θα παει και καμια γνωστή....

Ki εμένα μου τα κάνει αυτά η μπέμπα καμια φορά. Νομίζω ότι θα κοιμηθεί κανα 2ωρο και αυτή ξυπνάει στο μισάωρο!
Εγώ σκέφτομαι και την κίνηση. αυτές τις μέρες γίνεται χαμός στους δρόμους. Να κανονίσουμε με το νέο έτος μία συνάντηση της ομαδούλας μας!
Πάω για ύπνο. Καλό βράδυ

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια μου δε θα έχω νετ αυτές τις μέρες για αυτό σας εύχομαι καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία για σας και τους αγαπημένους σας και το 2013 να είναι μια χρονιά όμορφη που θα μας κάνει ολούς να ονειρευόμαστε ξανά ένα καλύτερο αύριο για τα παιδιά μας.φιλιά

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??εμεις καλα ευτυχώς η νύχτα κύλησε πιο καλα ξύπνησε οπως παντα δυο φορές,και σηκώθηκε κατα τις 10 και...
Καλές γιορτές και εσένα να χαίρεσαι τα δίδυμακια σου με υγεια!!νικολετα και σε εσένα αν δεν μπεις καλα να περάσετε και καλές γιορτές.το απογευμα θα φτιάξω κούραμπιεδες!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου καλά, σας εύχομαι καλές γιορτές με υγεία και αισιοδοξία!
Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!
Θα τα πούμε με το νέο έτος πλέον!
Φιλιά πολλά! Να προσέχετε τα αγγελούδια σας!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε?Καταρχας να ευχηθω σε οσες δεν ξαναμπουνε να εχουμε καλες γιορτες με υγεια πανω απολα αισιοδοξια γιατι την χρειαζομαστε ετσι οπως μας καταντησαν και αγαπη.Τελικα οντως κοριτσια ο μικρος μου πρεπει να περασε μια ιωση αποτι μου ειπε κ η παιδιατρος οτι οντως τα δοντια δεν κανουν τοσο υψυλο πυρετο.Το καλο ειναι οτι ολες οι εξετασεις που καναμε κ η καλλιεργεια ηταν πολυ καλες κ οτι ειναι απυρετος απο χτες.Οποτε πιστευω οτι το περναμε.Μου εβγαλε ομως σημερα το απογευμα εξανθήματα στο σωματακι του κ κυριως στο λαιμο του κ μου ειπε η παιδιατρος να το παρακολουθησω μην εξαπλωθουν πολυ κ οτι ειναι απο την ιωση πολυ πιθανον.Ελπιζω οτι θα του περασουν.Ο καλος μου ολο ηθελε να κοιμαται μαλλον επειδη ειχε ταλαιπωρηθει πολυ τωρα αναπληρωνει.Παντος χτες το βραδυ μου κοιμηθηκε κ ξυπνησε στις 6το πρωι κ μετα στης 8παλι.Να περασετε καλα κ ξεκουραστα οσες φυγετε.Μαρινακι τι κανατε?Εγω καλα τα παω με την εγκυμοσυνη εκανα σημερα κ τις προγεννητικες εξετασεις.Σας καληνυχτω.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραα μανουλεσ τι κανετε!!
βρεχει σημερα πφφ!
κατερινακη μου οντοσ απο την ιοση ειναι τα σπυρακια ολα καλα να ειναι γρηγορα να φυγουν !!βραβω το σπορακη σασ!!
ευχαριστω για τησ ευχεσ σασ!!
εγινε ενασ πανικοσ κ το αποτελεσμα ηταν να μας βαλουν για 2 γενναρη τωρα αν μπουμε αχ κοριτσια αν ειχαμε μπει σημερα θα ειμασταν σπιτακι μασ θα ειχαμε τελειωση...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕς ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!


ΜΕ ΥΓΕΙΑ flower
ΑΓΑΠΗ flower
ΧΑΡΑ flower
ΕΥΤΗΧΕΙΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ flower flower flower

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω τωρα θα κοίμησω τον μικρο απο τις 9.30 ξυπνιος να ξεκουραστω και εγω λίγο!
Νικολετα καλα να περάσετε και καλώς να γυρίσετε !καλες γιορτές.
Εγω δεν θα πάω πουθενα οποτε με όσες δεν φύγουν θα τα λέμε!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααα!!!!!!!!!!!Αχ τι επαθα σημερα απο το αγριο χαραμα εχω σηκωθει !!!!!!!!Τεντα το ματι !!!!!!!!! Μαρινακη τι να πω με τους αντε τωρα !!!!!Μηπως να αλλαξεις γιατρο ????????????Αντε τωρα τι ειναι και παιζουν με αυτα τα θεματα ???????
Κατερινακη εμεις απο 6 μηνων ταα φρουτα δεν τα τρωγαμε αλλεσμενα και ολα μαζι δεν του αρεσαν οταν του τα μπερδευα τωρα πια τα κοβω πχ στα 5 την μπανα στα 4 το αχλαδι και τα παιρνει και τα τρωει μονος του !!!!
Αχ βρε κοριτσια την Τριτη θα σβησουμε το πρωτο μας κερακι κανονικα ειναι στις 29 αλλα επειδη εχει γιορτη ο μπαμπας μας θα τα κανουμε μαζι .....αχ ποσο μεγαλωσε τι να πω ........!!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσιαααα!τι κάνετε?εμεις καλα πήγαμε βόλτα το πρωι στο Athens heart ωραία ηταν ο μικρός ήθελε να μπουσουλαει και κοιτάτε τον κόσμο!γυραισαμε έφαγε και έπεσε της ροχαλιζει τωρα!!
Βρε ευη ποτε έγινε ενός??αχ μωρε τα πρώτα γενέθλια της ομαδουλας!γερο να ειναι!αχ πως περνάει ο καιρός ε?
Κατερινακι τι κανείς!πως παει ο μικρός μας τελικα ηταν ίωσουλα ε?περαστικα!!καλα αποτελέσματα στις εξετάσεις!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια κ χρονια πολλα κ καλα χριστουγεννα να εχουμε ολοι με τις οικογενειες μας.Τελικα ο μικρος μου μια χαρα πια ηταν οντως η πρωτη του ιωση που περασε.Του περασαν κ τα εξανθηματα κ ξαναμπηκε στο προγραμμα του παλι.Σημερα κοριτσια ο μικρος μου πνίγηκε με μηλο του ειχα δωσει κ εκοβε μονος του με τα δοντακια αλλα μετα μαλλον δεν το καταπιε καλα κ πνιγηκε.Ευτυχως ομως ξερασε λιγο κ ολα καλα.Αληθεια Ευη δεν σου πνιγεται?Εχει συνηθισει?Και αν θυμαμαι καλα δεν εχετε κ πολλα δοντακια.Να σου ζησει κιολας να τον χαιρεστε το αντρακι σας.Προχτες παλι μας πνιγηκε με το καστανο.Τα εβγαλε ολα κ το γαλα κ το αυγο που ειχε φαει.Μαρινακι σε θυμηθηκα που ελεγες για το κοκαλο.Θελει πολυ ψυχραιμια οταν το βλεπεις να πνιγεται.Εμεις Γεωργια ειχαμε παει στο Mall αλλα ο τεμπελακος μου ηθελε μετα απο λιγο να κοιμηθει κ δεν μου κοιμαται πια στο καροτσι κ αναγκαστηκαμε κ φυγαμε.Παντος οι εξετασεις μας ηταν ολες τελειες.Σας καληνυχτω.  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 4 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 4 417472

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλήμερα και χρονια πολλα υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα πιστεύω να φτιάξουν σιγα σιγα...
Πως περάσατε?εμεις καλα ήσυχα πήγαμε για φαγητο στη πεθερα και μετα το απογευμα πήγαμε τον μπεμπη βόλτα ωραία ηταν τον έβαλα και σε κατι αυτοκινητακια και του άρεσε!
Κατερίνα να ξέρεις το μήλο ειναι το πιο ύπουλο ακομα και μεγάλοι πνίγονται μην του δίνεις ετσι γνώμη μου εχω ακούσει πολλα με μήλο σιγα σιγα θα μάθουν να τρώνε εγω το μεσημέρι του το λίωνω με πιρουνι αλλα τα φρούτα ακομα τα ανεχθώ του δίνω μπανάνα με προσοχη με το χέρι αλλα καμια φορα του κολλάει....

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε με το καλό.
Και εμείς ήρεμα περάσαμε. Είχαν έρθει οι δικοί μου και φάγαμε στην πεθερά μου.

Κατερίνα προσοχή με τα κομμάτια. Μην βιάζεσαι. Κανείς μας δεν έμεινε στα αλεσμένα. Όταν έρθει η ώρα του θα μάθει να τα τρώει χωρίς να πνίγεται. Πόσο είναι τώρα; Εγώ της δικιάς μου (9,5) ακόμα αλεσμένα της τα δίνω. Όχι λιώμα, αλλά ούτε και σε μεγάλα κομμάτια.

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας τι κανετε ?????????? Καλη χρονια να εχουμε !!!!!!!Το σβησαμε το κερακι και η μανουλα εκλαιγε !!!!!!!Αλλα επισημα ειναι στις 29!!!!!!Θα βαλω και φωτο να δειτε !!!!Μονο 3 δοντακια εχουμε ακομα!!!!!Τα υπολοιπα αγνοουνται!!!!! Μην τον πιεζεις κανενα παιδακι δεν μενει στα αλεσμενα σιγα σιγα το καθε ενα εχει το δικο του τροπο και θελει το χρονο του !!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχου μωρε ευη να το χαιρεσαι να τα εκατοστησει εμεις στις 9 γενναρη χρονιζουμε!!!!!
δοντακια εχουμε μονο 2 εδω και 3 μηνες ποτε θα βγαλει και αλλα απορω τα φαγητα ακομα του τα αλεθω πολυ γιατι φοβαμαι μην πνιγει ακομα και ψωμακι του το δινω σε πολυ μικρα ψιχουλακια και το τρωει
το γελιο ειναι οταν κανει το χερακι κουπε πε και το λεει κιολας χοροπηδαει στην κουνια γενικα ειναι αφασια μολις ακουει μουσικη χορευει ειδικα οταν του βαζω το πουλακι τσιου τρελαινεται

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα ,
Ευη μου να τον χαίρεσαι!!!γερος και τυχερός!,
Καλα και εγω σίγουρα θα κλαίω στα. Γενέθλια χαχα
Τι κάνετε κορίτσια εγω μολις κοίμησα τον μικρο μου είχε λίγο γκρίνιτσα σημερα το απογευμα ποιος ξέρει απο τα δόντια??βαζει και συνέχεια τα δάκτυλα στο στόμα....κατα τα αλλα θελει να πηγαίνει κάτω απο το τραπέζι οτι τρώμε ζηλεύει παιζει γελάει μιαχαρα!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι μου κανετε?Ομικρος του γυρισε σε δοιαρια αλλα του περασε.Εγω ειμαι χαλια σημερα παρα πολυ απο της 8το πρωι ξερναγα νιωθω πολυ αδυναμη κ δεν μπορω ουτε να σκεφτω για φαι γιατι θα παω να ξερασω.Ευχομαι να ειναι ιωση κ να μην με παει ετσι στην εγκυμοσυνη γιατι θα ειναι πολυ δυσκολο κ με τον μικρο.Στο μικρο ειχα πολλες αναγουλες αλλα δεν ειχα ξερασει ποτε.Θα δειξει.Παντως νιωθω παρα πολυ χαλια.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας !!!Τι κανετε εμεις καλα !!!Σημερα ειχαμε επισοδιακη μερα !!!! Τη μια εκει που επαιζε ο μικρος με ενα παιχνιδι ξαφνικα βλεπω να λειπει το καπακι και η μια μπαταρια !!Λεω παει την καταπιε affraid affraid Με επιασε πανικος τελικα την βρηκαμε ...μετα πηγαμε να μας παρουν αιματακι και η να μην πω τον κουλανε τον αμοιρο !!!!!!!!!!!!!!!!!Κατερινακη ελπιζω και εγω να μην της εγκυμοσηνης γιατι εγω ημουν ετσι μεχρι που γεννησα και ηταν αρκετα ασχημα !!!!!!!!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για σας κοριτσια χρονια πολλα να εχουμε με υγεια κ χαρεσ παντα!!ευη να τον χαιρεσε καλη μου ποπο περασε ενας χρονος!!οσο για γιατρο δν ειναι αυτη που μας παρακολουθη που θα κανει την επεμβαση οποτε θα δουμε κ τωρα 2 γενναρη αν μας ακυρωσουν δνε ξερω!!ο μικροσ μου εχει 2-3 μερες εχει σαν βραχναδα να πω την αληθεια δνε εδωσα σημασια αλλα σημερα ειναι ποιο εντονο,δνε εχει βηχα η μυξεσ τπτ απο αυτα μονο σαν βραχναδα!!!πωσ περασατε τησ γιορτες!!

κατερινακη πωσ εισαι αχ το καλο μου με μηλο ε θελει προσοχη γτ δνε τα καταπινουν!!πωσ ειναι το σπορακη σου ολα καλα!!!

γεωργια
νικολετα
μαρακη πωσ ειστε!!!!
σε λιγεσ μερεσ εχω γεννεθλιαααα συγκεκριμενα την 1-1-πρωτοχρονια αλλα φετοσ δνε θα ειμαι τοσο καλα γτ στης 2 θα μπουμε να βαλει το χερακι του ο θεοσ κ δνε τυχει παλι στραβη

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!
Εμεις πήγαμε το απογευμα σε μια φίλη πριν λίγο γυρίσαμε,,,ο μικρός καλα κάθεται ευτυχώς οταν πάμε κάπου εντάξει τον κυνηγάμε και λίγο και μες στο προγράμμα ειναι αυτα....
Κατερίνα ελπιζω να γίνεις καλα και να μην ταλαιπωρηθεις γτ και με τον μικρο θα ειναι δύσκολα....
Ευη παλι καλα...γτ κάνατε εξετάσεις?επειδη χρονισε??
Μαρίνα πως παει το μάτι???!Ευχομαι για τα γενέθλια σου το καλύτερο δώρο να ειναι ο μικρουλης που θα πανε ολα καλα!θα το δεις!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια και Χρονια Πολλα.Καταρχας Ευη μου να σου ευχηθω για τον μικρο σου που χρονισε τα καλυτερα.Και εμεις που ειχαμε παει στο Παιδων και του πηραν αιμα δεν μπορουσε να του βρει φλεβα του μικρου μου κ τον ειχε μελανιασει κ ο καημενος να σπαραζει κ εγω να πρεπει να τον κραταω.Μου ερχοταν να την βρισω εκεινη την ωρα.Μαρινακι θα συμφωνησω με την Γεωργια το φετινο σου δωρακι να ειναι τα καλυτερα αποτελεσματα του μικρου σου.1-1 πολυ μαρεσει η ημερομηνια που γεννηθηκες.Περαστικα κ στον μικρο σου.Οντως μετα απο αυτο με το μηλο ειμαι πολυ επιφυλακτικη πια τι θα του δινω κ πως.Εγω κοριτσια μου περασε αυτο που ειχα δεν ξερναω απλα εχω αναγουλες κ δεν μπορω να δω κρεας μπροστα μου οπως κ στην πρωτη εγκυμοσυνη.Ελπιζω να ηταν ιωση κ να μην με ξαναπιασει.Οπου ναναι παει κ αυτη η χρονια μεγαλωνουμε κ εμεις αλλα κ τα μικρα μας.Πως περναν τα χρονια.Προχτες αναπολουσαμε με τον αντρα μου πως θα ειναι να ειμαστε ηλικιωμενοι με τα εγγονακια μας.Θα εχει κ αυτο την χαρη του.Να περασετε τελεια σας ευχομαι σε ολες με τα παιδακια σας κ την οικογενεια σας.Καληνυχτα.

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε???
Κατερίνα ελπιζω οσο περνάει ο καιρός να σου περάσουν τελείως οι αναγουλε σ΅...
Παει και αυτος ο χρόνος πτε έφυγε ειδι;κα με τον μικρο δεν το κατάλαβα καθόλου...μακάρι ο επόμενος να ειναι καλύτερος για όλους μας!
Πως θα περάσετε την παραμονή??.?

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια.

Εύη μου να χαίρεσαι το αντράκι σου. Πολύχρονος!!!

Μαρινάκι εύχομαι να μπείτε στις 2 του μήνα και να πάνε όλα καλά Smile

Κατερίνα, από τους εμετούς φαντάζομαι καλύτερα οι σκέτες αναγούλες αλλά εύχομαι να σου περάσουν και αυτές. Εγώ δεν είχα τίποτα στην εγκυμοσύνη αλλά φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ κουραστικό...

Εμείς την παραμονή λέμε να μείνουμε σπίτι για να μην ταλαιπωρήσουμε και την μικρή. Τις τελευταίες μέρες νυστάζει από τις 9-9,30 και όπου και να πάμε θα πάμε τέτοια ώρα ή αργότερα οπότε...
Το άσχημο είναι ότι είχαμε κανονίσει με 2 φιλικά ζευγάρια (το 1 με μωράκι) να πάμε ορεινή Ναυπακτία στο εξοχικό τους, αλλά αρρώστησε σήμερα η φίλη μας με ίωση και το ακυρώσαμε Crying or Very sad
Καλά να περάσουμε όλοι και εύχομαι το νέο έτος να είναι καλύτερο σε όλους τους τομείς Smile

http://www.something-special.gr

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Καταρχας να σας ευχηθω καλη χρονια σε ολες μας με υγεια αγαπη χαμογελα κ αισιοδοξια.Εμεις θα παμε να κανουμε στην μανα μου που θα ειναι μονη της.Λεω να τον βαλω τον μικρο να κοιμηθει γυρω στης 10 το βραδυ κ να τον ξυπνησω λιγο πριν την αλλαγη.Ευχομαι να μην τον ταλαιπωρησω πολυ.Σας καληνυχτω κ θα τα πουμε του χρονου παλι. santa  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 -4 .......<3<3 <3 - Σελίδα 4 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις